Panny Młode - Kielce cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 19:12   #3871
aga6891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 112
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Witam wszystkie przyszłe panny młode jak i już szczęśliwe meżatki.Forum podczytuje juz od dłuzszego czasu ale jakoś nie miałam za bardzo okazji się wypowiadac jednak od dzis postanowiłam do Was dołaczyć,mam nadzieje że mnie przyjmiecie?Mój ślub 26.09.09r do tej pory mamy zarezerwowana salę(nie w Kielcach ponieważ mieszkam gdzies 40 km od Kielc), kościół(msza na 17), DJ a dokładnie DJ Krissa z Kielc (byłam na weselu gdzie grał i baaardzo mi się podobało), w tym tygodniu mam zamiar podpisać umowe z fotografem i kamerzysta w jednym a konkretnie:
http://www.allegro.pl/item517312406_...zowieckie.html
Może ktos ich zna i może się wypowiedzieć, byłam na nich zdecydowana ale po obejrzeniu zdjęć Daguni doszłam do wniosku że nie wybaczyłabym sobie gdybym nie porozmawiała z jej fotografem(narazie czekam na namiary od niej,wysłałam wiadomoś na priva

I własnie mam pytanie do dziewczyn, które juz miały wesele czy za kamerzyste i fotogra płaciłyście jak za normalnych gości?no bo chyba ich tez trzeba poczęstować obiadem?z drugiej strony po oczepinach oni się juz zmywają to płacic jak za gościa to tez troche za dużo,jak to było u Was?


Aha a jeżeli chodzi o suknie to bardzo podoba mi się ta:
http://sweetheartgowns.com/eu_po/col...tlines=-1&disc=
model5837 (pierwsza z lewej tylko jeszcze jej nie przymierzałam ani nawet nie widziałam na żywo, mam nadzieje że się nie rozczaruje!
Ale co tam chodzenie po sklepach jeszcze przede mną, mam zamiar zacząć poszukiwania marzec/kwiecień no w kwietniu mam nadzieje że juz bedzie zamówiona lub wiszaca w szafiezobaczymy co wyjdzie z planów....

Edytowane przez aga6891
Czas edycji: 2009-01-08 o 19:30
aga6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:52   #3872
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Za fotografa, kamerzystę, DJa i kierowcę autkoaru płaciliśmy tyle co za gości.
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:27   #3873
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

aga szczerze mówiąc, to zdjęcia tego fotografa co tu podałaś wcale mi się nie podobają, a te efekty na nich jak dla mnie są wręcz kiczowate... Ja bym się rozejrzała za kim innym, uwierz mi, że warto zapłacić trochę więcej, ale mieć naprawdę śliczne zdjęcia

Ja za fotografa, kamerzystę i orkiestrę też płaciłam tyle, co za gości
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-01-08 o 20:48
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:51   #3874
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
fajnie w tym samym czasie bedziemy wszystko przezywać. A myślałas o której robisz rezerwacje u fryzjera i kosmetyczki, totalnie nie mam pojecia jak to rozegrac, zeby z jednej strony wszystko było "świeze" i zebym z wszystkim zdążyła

No właśnie, nie mam jeszcze pijęcia jak to wszystko rozplanować mysle, ze bedzie to też zależeć od tego czy zdecydujemy sie robic sesje z fotografem przed slubem czy po.... a tego jeszcze nie wiem ponadto bede miala nie lada problem ze znalezieniem kosmetyczki i fryzjera a to dlatego, że wesele i ślub mam koło Radomia i nikogo stamtad nie znam i po 1 w dniu slubu nie chcialabym przemieszczac sie z Kielc do Radomia a po 2 zadna kosmetyczka i fryzjerka nie przyjada do Radomia mnie upiekszac.... sama nie wiem jak to bedzie i zaczyna mnie to martwic
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:59   #3875
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Wiesz co ja znam kosmetyczkę z Radomia jak będziesz zainteresowana napisz na PW.
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:16   #3876
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Puchatek M. Pokaż wiadomość
Za fotografa, kamerzystę, DJa i kierowcę autkoaru płaciliśmy tyle co za gości.
My też będziemy płacić tyle co za gości. W niektórych salach jest taka mozliwość aby płacić połowę stawki za 'obsługę', i wówczas serwowane jest dla nich połowa dań gorących. My się na to nie zdecydowaliśmy, nie chciałabym aby ktoś z mojego wesela wyszedł głodny
PS. dzis zakupilismy wodke i jeszcze po starych cenach
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 21:22   #3877
aga6891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 112
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Zastanawiam się czy brac kamerzyste i fotografa osobno czy skorzystac z usług kogos kto robi to i to?Jak jest u Was bierzecie dwie różne osoby, może mogłybyście mi polecic kogos, byłabym wdzięczna za namiary na priva.....bo rzeczywiście ten z allegro jest kiczowaty(jeżeli chodzi o fotki, fakt kuszące jest że oferuje 600 zdjęć na płytce ale jeżli mają tak wszystkie wyglądać to mi sie to nie uśmiecha, filmu od niego jeszcze nie oglądałam bo dopiero miał mi wysłac ale i tak już mu podziekuje).Bede wdzięczna za każdy namiar....
aga6891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 21:51   #3878
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez aga6891 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy brac kamerzyste i fotografa osobno czy skorzystac z usług kogos kto robi to i to?Jak jest u Was bierzecie dwie różne osoby, może mogłybyście mi polecic kogos, byłabym wdzięczna za namiary na priva.....bo rzeczywiście ten z allegro jest kiczowaty(jeżeli chodzi o fotki, fakt kuszące jest że oferuje 600 zdjęć na płytce ale jeżli mają tak wszystkie wyglądać to mi sie to nie uśmiecha, filmu od niego jeszcze nie oglądałam bo dopiero miał mi wysłac ale i tak już mu podziekuje).Bede wdzięczna za każdy namiar....
nie bierz tego z allegro jak piszesz jest kiczowaty i nie wart swojej ceny.

zaorkiestrę, fotografa płaciliśmy jak za resztę gosci. kamerzysty nie mieliśmy.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:02   #3879
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
No właśnie, nie mam jeszcze pijęcia jak to wszystko rozplanować mysle, ze bedzie to też zależeć od tego czy zdecydujemy sie robic sesje z fotografem przed slubem czy po.... a tego jeszcze nie wiem ponadto bede miala nie lada problem ze znalezieniem kosmetyczki i fryzjera a to dlatego, że wesele i ślub mam koło Radomia i nikogo stamtad nie znam i po 1 w dniu slubu nie chcialabym przemieszczac sie z Kielc do Radomia a po 2 zadna kosmetyczka i fryzjerka nie przyjada do Radomia mnie upiekszac.... sama nie wiem jak to bedzie i zaczyna mnie to martwic
to rzeczywiście jest to trochę zakręcone i najlepiej bedzie jak bedziesz szukała Kogoś z Radomia

Cytat:
Napisane przez aga6891 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy brac kamerzyste i fotografa osobno czy skorzystac z usług kogos kto robi to i to?Jak jest u Was bierzecie dwie różne osoby, może mogłybyście mi polecic kogos, byłabym wdzięczna za namiary na priva.....bo rzeczywiście ten z allegro jest kiczowaty(jeżeli chodzi o fotki, fakt kuszące jest że oferuje 600 zdjęć na płytce ale jeżli mają tak wszystkie wyglądać to mi sie to nie uśmiecha, filmu od niego jeszcze nie oglądałam bo dopiero miał mi wysłac ale i tak już mu podziekuje).Bede wdzięczna za każdy namiar....
namiary na kamerzystów i fotografów poszły na priv
za DJ'a, fotografów i kamerzyste bedziemy płacic normalną cenę
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 07:32   #3880
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość

dziewczyny jak to jest z tymi tortami? na ile wczesniej trzeba je zamawiac?
Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
kurcze no własnie kiedy zamawiac
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Uwaga dziewczyny, nam też u Braci Janusz powiedzieli, że 3 tyg przed wystarczy przyjść, przyszliśmy miesiąc wcześniej i... ledwo nas wcisnęli! Powiedzieli, że nie spodziewali się aż takiego oblężenia. Lepiej więc pójść jednak troszkę wcześniej
własnie wszędzie mówią, że ok. miesiąc wcześniej wystarczy,a wcale tak nie jest
mnie też ledwo wcisnęli na tort w DOROTCE, a byliśmy w połowie maja (ślub był w 28 czerwca) - i już czerwiec mieli cały zapchany. Także ja mimo wszystko radziłabym ze 2 miesiące wcześniej iść i na spokojnie się zapisać na tory weselny
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 13:10   #3881
Lidia06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość

namiary na kamerzystów i fotografów poszły na priv
za DJ'a, fotografów i kamerzyste bedziemy płacic normalną cenę

Ja też mogę prosić namiary na kamerzystów i fotografów
Lidia06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 16:25   #3882
Bercia 007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Kochaniutkie mam do was prośbę czy możecie mi podać nazwę chusteczek do twarzy które nie naruszają makijażu a likwidują świecenie się skóry? Wiem że kiedyś wspominałyście o nich, więc jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o nazwę i miejsce gdzie to mogę kupić. Z góry dziękuje.



30.05.2009
Bercia 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 16:41   #3883
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Bercia 007 Pokaż wiadomość
Kochaniutkie mam do was prośbę czy możecie mi podać nazwę chusteczek do twarzy które nie naruszają makijażu a likwidują świecenie się skóry? Wiem że kiedyś wspominałyście o nich, więc jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o nazwę i miejsce gdzie to mogę kupić. Z góry dziękuje.







30.05.2009




Polecam chusteczki z Douglasa Art Deco
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:11   #3884
Bercia 007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

oniaczeq - Wielkie dzięki
Bercia 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:30   #3885
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

też miałam te bibułki matujące z ArtDeco - bardzo mi pasowały. Koszt do przyjęcia: 25 zł. za 100 sztuk, a bibułki naprawdę bardzo wydajne

EDIT:

kupisz je nie tylko w Douglasie, ale w każdej lepszej drogerii, np. FOR YOU czy takiej fajnej drogerii na Małej (albo Dużej) - upsss....jak zwykle mylą mi się te ulice

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2009-01-09 o 18:32
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 19:16   #3886
aga6891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 112
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dziewczynki ślicznie dziekuje za wszystkie namiary ,które dostałam.Jesteście bardzo pomocne!
aga6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 13:14   #3887
katka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Witam serdecznieCzy mogłabym prosić również o namiary na kamerzystę oraz na super fotografa-gdyż bardziej zależy mi na odlotowych fotkach.Na codzień mieszkam we Wrocławiu i mam troszkę utrudnioną sytuację w poszukiwaniu fachowców -a wesele tuż,tuż....
katka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:00   #3888
niusiaaniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 41
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Witam Was. Nasz ślub 26.09.2009 roku. Wydaje się, że jeszcze sporo czasu, ale pewnie zleci jak z bata strzelił. My zdecydowaliśmy się na wybór sali bez obsługi a panie kucharki mamy zarezerwowane oddzielnie. Wiem, że teraz niemal jest to nie praktykowane. Godzine w Kościele też mamy już zarezerwowaną. A może wiecie kiedy w najbliższym czasie można iść na nauki przedmałżeńskie? Kamerzysta, fotograf, muzykanci też już za nami. Myślimy żeby powoli zacząć rozglądać się za obrączkami. Do sukni musze jeszcze ukształtować troche figure dam sobie jeszcze na to ze 4 miesiące. Myśle, że wybiore się po nią do Jędrzejowa - w ubiegłym roku byłam tam z przyjaciółką po jej suknie i dziewczyna zaoszczędziłą na dodatki i stylizację. Kompletnie nie wiem jednak gdzie szukać fryzjera i kosmetyczki. Słyszałam coś o Fabryce Stylu i Atelier na Słowackiego. Polecacie? Jeśli chodzi o alkohol to też myśłimy powoli się za nim rozejrzeć, bo ponoć ma drożeć. No i buty .... wiem, że z butami będzie problem. Nie podoba mi się typowo ślubne obuwie. Może, jakbym miała suknie w kolorze takiej łamanej bieli, albo jakąś lekko złotawą, to pokusze się o jakieś piękne złote buciki. No i garnitur .... mam lekko wybrednego narzeczonego, który dobrze wie w czym mu dobrze i boje się, że będzie trzeba jechać gdzieś do jakiejś polskiej metropolii po niego Jestem przekonana, że prędzej skompletuje strój od Niego A jeśli mowa o narzeczonych to jestem ciekawa czy szykujecie, bądź czy zrobiłyście na swoich weselach jakąś niespodziankę dla Nich. Pozdrawiam
niusiaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:15   #3889
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

niusiaaniusia - witaj, dlaczego zamawianie oddzielnie sali i obsługi jest niepraktykowane? W mojej okolicy jest to normą, ja sama też taki właśnie wariant wybrałam, co do wódki -czytaj kilka stron wcześniej, z tego co dziewczyny pisały to już zdrożała; jesli chodzi o figurę to hmm.....chyba większość z nas na to liczy, łącznie ze mną ala narazie jakoś się nie udaje I nie szykuje dla narzeczonego żadnej niespodzianki, nawet sie nad tym nie zastanwiałam szczerze mówiąc...
__________________
Zosia
26.06.2010
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 14:19   #3890
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

niusiaaniusia jesli chodzi o kursy przedmałżeńskie, to dzwoniłam z m-c temu do Kapucynów i kurs będzie po 20 stycznia, a u Palletynów na Podkarczówce od 3 lutego

katka11 wysłąlam namiary na priv
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:37   #3891
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez niusiaaniusia Pokaż wiadomość
Witam Was. Nasz ślub 26.09.2009 roku. Wydaje się, że jeszcze sporo czasu, ale pewnie zleci jak z bata strzelił. My zdecydowaliśmy się na wybór sali bez obsługi a panie kucharki mamy zarezerwowane oddzielnie. Wiem, że teraz niemal jest to nie praktykowane. Godzine w Kościele też mamy już zarezerwowaną. A może wiecie kiedy w najbliższym czasie można iść na nauki przedmałżeńskie? Kamerzysta, fotograf, muzykanci też już za nami. Myślimy żeby powoli zacząć rozglądać się za obrączkami. Do sukni musze jeszcze ukształtować troche figure dam sobie jeszcze na to ze 4 miesiące. Myśle, że wybiore się po nią do Jędrzejowa - w ubiegłym roku byłam tam z przyjaciółką po jej suknie i dziewczyna zaoszczędziłą na dodatki i stylizację. Kompletnie nie wiem jednak gdzie szukać fryzjera i kosmetyczki. Słyszałam coś o Fabryce Stylu i Atelier na Słowackiego. Polecacie? Jeśli chodzi o alkohol to też myśłimy powoli się za nim rozejrzeć, bo ponoć ma drożeć. No i buty .... wiem, że z butami będzie problem. Nie podoba mi się typowo ślubne obuwie. Może, jakbym miała suknie w kolorze takiej łamanej bieli, albo jakąś lekko złotawą, to pokusze się o jakieś piękne złote buciki. No i garnitur .... mam lekko wybrednego narzeczonego, który dobrze wie w czym mu dobrze i boje się, że będzie trzeba jechać gdzieś do jakiejś polskiej metropolii po niego Jestem przekonana, że prędzej skompletuje strój od Niego A jeśli mowa o narzeczonych to jestem ciekawa czy szykujecie, bądź czy zrobiłyście na swoich weselach jakąś niespodziankę dla Nich. Pozdrawiam
A gdzie robisz wesele? Na ile gości? I skąd masz kucharki? Ja jestem narazie na tym etapie więc każde informacje są przydatne.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:54   #3892
katka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dzięki Monika za informacje sprawdzę w najbliższym czasie Jestem na etapie szukania również oprawy muzycznej-czy ktoś ma doświadczenie z wodzirejem Brodzińskim.Jest podobno z Kielc.Może zamiast zespołu wodzirej-hmmmm muszę się zastanowić......
katka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 15:16   #3893
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez katka11 Pokaż wiadomość
Dzięki Monika za informacje sprawdzę w najbliższym czasie Jestem na etapie szukania również oprawy muzycznej-czy ktoś ma doświadczenie z wodzirejem Brodzińskim.Jest podobno z Kielc.Może zamiast zespołu wodzirej-hmmmm muszę się zastanowić......
Jeśli chodzi o wodzireja Marcina Brodzińskiego to wystarczy poczytać opinie na jego stronie internetowej. Z tego co wiem ma prawie każdą sobotę zajętą - znaczy, że jest dobry w tym co robi. Osobiście nie byłam na weselu, które on prowadził, ale widziałam na płycie. Podczas wesela są tańce przeplatane zabawami, tak że gości nie męczy się za bardzo podczas oczepin jak robi to większość zespołów. Zajmuje też czas dzieciom, które przyszły na wesele i gda do ostatniej pary na parkiecie.
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 17:15   #3894
dzustine_ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Witam wszystkie przyszłe mężatki widzę że nie które z was, tak jak i ja poszukują dobrego kamerzysty i fotografa...chciałabym prosić Was o kontakt właśnie do sprawdzonego kamerzysty i fotografa...ja nie mam pojęcia gdzie takich można znaleźć, a nie chciałabym brać "pierwszego lepszego". Z góry dziękuje za każdy kontakt
dzustine_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 20:55   #3895
palila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Czy może ktoś posiada info kiedy otwarta jest kancelaria w kościółku na Karczówce?
Obecnie mieszkam 300 km od Kielc i mam utrudnione zadanie więc będę wdzięczna za info.
palila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 21:22   #3896
niusiaaniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 41
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Honolinka my robimy wesele na 130 osób. Panie kucharki poleciła nam Pani, z którą załatwialiśmy rezerwacje sali. jeśłi chcesz podam Ci namiary prywatnie
Dziękuje za terminy kursów, na styczeń już nei dam rady ustalić sobie zmian w pracy a podkarczówka jest nie po drodze. Musimy czekać na inne terminy.

Edytowane przez niusiaaniusia
Czas edycji: 2009-01-10 o 21:27
niusiaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:09   #3897
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Palila wystarczy znaleźć na gogle nr. do Kościoła a oni na pewno udzielną Ci informacji
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:32   #3898
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

czesc dziewczy
Mam pytanie byl ktos moze na wesleu w bohemie w zagnansku ? bo sala mi sie podoba tylko nie wiem jakie tam jedzenie i pytam wsrod znajomych i nikt nic nie wie
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 14:26   #3899
Lidia06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dziewczyny dziękuje bardzo za wszystkie namiary
Lidia06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 14:41   #3900
palila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Palila wystarczy znaleźć na gogle nr. do Kościoła a oni na pewno udzielną Ci informacji
Dzieki za sugestie Już próbowałam się dodzwonić ale niestety jakoś nie mam szczęścia - nikt nie odbiera Może spróbuje mailem
palila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.