Forum dla pracowników Douglas - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 19:53   #31
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
W zielonogórskim douglasie ostatnio biegałam za sprzedawczynią po skepie. Najpierw stałam z 10 minut przy ekspozytorze żeby dostać podkład, który chciałam kupić. Baba mnie doskonale widziała ale nie raczyła podejść. W końcu stwierdziłam że bez tego podkładu nie wyjdę więc poszłam w jej kierunku. Jak mnie zobaczyła, to ona w drugą stronę. Tak z kilka minut. Nie miałam ani czasu ani ochoty na zjechanie jej, chociaż kilka słów powiedziałam. Dla mnie to skandal nie do przyjęcia. Ja nie jestem dla nich. One są dla mnie. I ja w tym sklepie zostawiam moje naprawdę ciężko zarobione pieniądze. Nie ubieram się nie wiadomo jak. Wyglądam jak normalna dwudziestoparolatka. Widać, dla niektórych "za tanio". Wiem jedno - kolejna taka akcja skończy się moją interwencją u kierownika sklepu.

A na kartę klienta czekam kilka miesięcy. Do tej pory jej nie dostałam. Oczywiście formularz do wypełnienia dostałam z taką miną "czego ty ode mnie kobieto chcesz"...
Panie srednio znaja towar firm ktore maja w ofercie ,pomijam ze nie maja calego towaru a to tez skandal :-/
na moje pytanie o szachownice Klinika ,pani odpowiedziala ze nie ma i zaproponowala mi cienie z diora :-D
ok Klinika mozna uzwac tez jako cienie :-D

nigdy nie ma probek a i pojemnikow tez brak.

panie nie podchodza pomimo tego ze stoją sobie w grupce przy kasie i radosnie szczebiocą,owszem obsluguja kazda panne lub panią w futrze i obcasach .

ja w puchowce i traperach mam spadac bo i tak nic przeciez nie kupie

niestety w takich przybytkach widac jak ocenia sie klienta.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:14   #32
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Dokładnie... na moje pytanie o minerał clinique pani udała się do szafy. Ja mówię, że przecież nie ma tego wystawionego. Była wielce zdziwiona i jakby w ogóle nie wiedziała o czym ja mówię i o co mi chodzi. Znajomość tego co sprzedają - żadna. Raz jeden jedyny podeszła do mnie babka kiedy stałam przy perfumach. Nie za bardzo wiedziała jak mi pomóc, bo nie znała zapachów, ale przynajmniej się starała i coś zrobiła (taka starsza kobietka).
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:21   #33
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Ale to miał być wątek dla pracowników, a nie kolejne miejsce na narzekanie klientek?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 22:05   #34
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale to miał być wątek dla pracowników, a nie kolejne miejsce na narzekanie klientek?
Miałam właśnie to napisać
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 23:33   #35
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Cytat:
Napisane przez maxmara Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
zakładam to forum dla nas sprzedawców, którzy podjeli się niezwykle ciężkiej pracy a mianowicie pracy z ludżmi, którzy jak zapewne wiecie potrafią być wstrętni, żądaniowi i przychodzą aby się na kimś wyżyć. Chciała bym abyśmy się troszkę powspierali choćby dając sobie recepty na postępowane z różnego rodzaju klientami.
Czekam na odzew
Maxmara
Cytat:
Napisane przez maxmara Pokaż wiadomość
Na to, że Douglas zatrudnia debili nie mam wpływu. Faktem jest, że nie ma ludzi do pracy więc zatrudniają kogo się da a potem osoby takie jak ja muszą świecić oczami przed klientami i prostować ich błędy. Mam to na co dzień.

mało zachęcająco zapraszasz innych sprzedawców Douglasa
marne szanse na odzew
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 10:41   #36
maxmara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Bo chciałam rozmawiać z osobami które uwielbiają tą pracę i wszystko co jest jej elementem, czyli kontakt z ludżmi. Ludzie o jakich piszecie raczej nie interesują się tą pracą i traktują ją jak przechowalnię, pewnie nawet nie przyjdzie im do głowy aby tu zajrzeć. Natomiast ci do których napisałam dobrze wiedzą o co chodzi
maxmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 10:54   #37
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Cytat:
Napisane przez maxmara Pokaż wiadomość
Bo chciałam rozmawiać z osobami które uwielbiają tą pracę i wszystko co jest jej elementem, czyli kontakt z ludżmi. Ludzie o jakich piszecie raczej nie interesują się tą pracą i traktują ją jak przechowalnię, pewnie nawet nie przyjdzie im do głowy aby tu zajrzeć. Natomiast ci do których napisałam dobrze wiedzą o co chodzi
Zdaje się, że ten uwielbiany element pracy, czyli kontakt z ludźmi podsumowałaś tak:
"pracy z ludżmi, którzy jak zapewne wiecie potrafią być wstrętni, żądaniowi i przychodzą aby się na kimś wyżyć"


sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 11:08   #38
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

myślę, że maxmara miała na myśli w tym zdaniu tylko tych klientów, którzy na prawdę potrafią zajść za skórę.
Pracuję w konkurencyjnej firmie, lubię pracę z ludźmi.. ale czasem niektórzy z nich zachowują się w sposób bezczelny i chamski, traktując nas-sprzedawczynie jako ludzie gorszej kategorii.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 11:12   #39
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Ja bywam w dwóch Douglasach w Katowicach. W pierwszym na Stawowej jest mało pań z obsługi ale generalnie są miłe i pomocne. Ponieważ nie było mojego odcienia podkładu, który chciałam kupić. Jadę więc do SCC. Różnica w obsłudze - niebo a piekło. Dopadłam mój podkład, nie ma ceny pytam panią z obsługi która była zajęta plotkowaniem z koleżanką, ta bierze mi podkład z reki, mówi cenę z pamięci (oczywiście w kasie była inna, na szczęście tylko 4 zł wyższa) i odklada podklad na półkę. Musiałam znowu go wygrzebać. Przy pudrze, prosząc o pomoc musiłam czekac aż pani nagada się z klientą w futrze ;/

Zgadzam się z tą obserwacją. Obsługa na Stawowej uprzejma, bez narzucania się, a w SCC może zniechęcić do odwiedzania Douglasa - mnie zniechęciła, ostatnio wszystkie perfumerie tej sieci omijam szerokim łukiem (bo na Stawową w K-cach mi nie po drodze).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:08   #40
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
myślę, że maxmara miała na myśli w tym zdaniu tylko tych klientów, którzy na prawdę potrafią zajść za skórę.
Pracuję w konkurencyjnej firmie, lubię pracę z ludźmi.. ale czasem niektórzy z nich zachowują się w sposób bezczelny i chamski, traktując nas-sprzedawczynie jako ludzie gorszej kategorii.
Ja tam nie zamierzam teraz wgłębiać się w treść przekazu, nie mniej jednak z posta otwierajacego wątek nie wynika uwielbienie dla pracy z ludźmi. Na dodatek kłóci się to z treścią ostaniego posta w tym wątku autorstwa jego założycielki.

A poza wszystkim, czasem jak mam nieprzyjemność być obsługiwaną przez opryskliwą księżniczkę przewracającą oczami na znak zniecierpliwienia moją skromną osobą, to żałuję że jakoś mam opory przed zrobieniem awantury w miejscu publicznym. Bo niejednej takiej "damie" przydołyby się parę ostrych słów.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:53   #41
maxmara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Widzę,że SINE IRE ma jakiś problem, więc jej wyjaśnię osobiście. Pracuję w tej branży 6 lat, lubię kosmetyki - więc czytam na ten temat i jestem na bieżąco, jestem wykrztałconą osobą z dużą kulturą osobistą i nie pozwalam sobie na słabości w pracy, czyli ich nie szufladkuję. Zawsze obsługuję wszystkich klientów bez względu na to jak obecnie wyglądają, czy są w dresie czy w futrze bo po tylu latach pracy wie się, że to jak ktoś wygląda o niczym nie świadczy, wręcz przeciwnie. Pozatym dobra sprzedaż to nie lizanie butów klientowi tylko partnerska dyskusja. Na 100 klientów dziennie mam przynajmniej 4 osoby które przyszły zrobić sobie małą awanturę, to potrafi wybić cię z rytmy na cały dzień i to właśnie te osoby miałam na myśli zakładając to forum. I powtarzam jeśli masz problem z obsługą w jakimś douglasie to poproś kierowniczkę, to nie zbrodnia, i zgłoś to bo pisanie o tym samo w sobie nic nie zmieni.
Pozdrawiam
maxmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 10:06   #42
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Cytat:
Napisane przez maxmara Pokaż wiadomość
Widzę,że SINE IRE ma jakiś problem, więc jej wyjaśnię osobiście. Pracuję w tej branży 6 lat, lubię kosmetyki - więc czytam na ten temat i jestem na bieżąco, jestem wykrztałconą osobą z dużą kulturą osobistą i nie pozwalam sobie na słabości w pracy, czyli ich nie szufladkuję. Zawsze obsługuję wszystkich klientów bez względu na to jak obecnie wyglądają, czy są w dresie czy w futrze bo po tylu latach pracy wie się, że to jak ktoś wygląda o niczym nie świadczy, wręcz przeciwnie. Pozatym dobra sprzedaż to nie lizanie butów klientowi tylko partnerska dyskusja. Na 100 klientów dziennie mam przynajmniej 4 osoby które przyszły zrobić sobie małą awanturę, to potrafi wybić cię z rytmy na cały dzień i to właśnie te osoby miałam na myśli zakładając to forum. I powtarzam jeśli masz problem z obsługą w jakimś douglasie to poproś kierowniczkę, to nie zbrodnia, i zgłoś to bo pisanie o tym samo w sobie nic nie zmieni.
Pozdrawiam
Po pierwsze mój nick to sine.ira. A po drugie założyłaś ten wątek w takim a nie innym tonie, po czym zaczęłaś śpiewkę, jak to ty uwielbiasz tę pracę i swoich klientów. Wydało mi się to podejrzane, a pierwszym postem zrobiłaś na mnie złe wrażenie i tyle. Żadnego problemu nie mam.
Uspokoję Cię - zdarzyło mi się chyba raz interweniować u przełożonego naburmuszonej pannicy. Zawsze reaguję na brak kultury, choć czasem żałuję, że mam opory żeby nagadać jednej z drugą do słuchu na jej poziomie. Generalnie jednak raczej spotykam się z w miarę kompetentną i sympatyczną obsługą.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 07:57   #43
smarzyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Z marek selektywnych jedynie Kanebo ma ofoliowaną kolorówkę. Czasami klient prosi, że chce zobaczyć pakowanie produktu ale go nie otwieramy. A puder, cień, czasami jest skruszony, spowodowane jest to transportem(kurierzy nie dbają o paczki, które nam dostarczają). Dlatego ja jesli klient zdecyduje się kupić produkt, sprawdzam i upewniam sie czy w opakowaniu jest na pewno ten, o który prosiła i czy wszystko z ok. Klieni sami o to prosza.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Pracuję w małej perfumerii, gdzie nie ma ogromnego ruchu i muszę powiedzieć, że wielu klientów chwali nas za profesjonalną obsługe i doradzwo.Klienci wolą przychodzić do nas, ponieważ są pewni, że znajdą tu spokój i zrozumienie i możemy im poświęcić tyle czasu ile potrzebują. Każdy z klientów jest obsłużony na najwyzszym poziomie i nie ma dla nas znaczenia wyglad zewnetrzny( pozory myla). Jeżeli klient wychodzi ze sklepu uśmiechniety i zadowolony to jest dla nas najwieksza satysfakcja, bo możemy liczyć, że powróci do nas i będzie zawsze dopieszczony i czuł sie wyjątkowo.
smarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:21   #44
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Jestem konsultantką/animatorką pewnej marki i spotykam na co dzień tzw. "księżniczki" zarówno wśród pracownic perfumerii jak i klientek. Do moich obowiązków wcale nie należy pomoc przy innych markach,ale chętnie pomagam, na ile pozwala mi moja wiedza-jeżeli nie jestem pewna nie opowiadam klientkom bajek,tylko proszę osobę "obstukaną " w danym temacie.

Próbki też wydaję bardzo chętnie, często sama je proponuję-nie jestem ścisle związana z żadną z perfumerii, więc lania za to nie dostaję

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2010-02-26 o 18:14
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 22:41   #45
inimitable7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

Czytając te wszystkie wypowiedzi, po części się zgadzam. Niekompetencja pracowników wynika tylko i wyłącznie z ogromnej rotacji w filiach. Dla nowego konsultanta to ciągła nieustanna nauka testy egzaminy z marek. Nie wygląda to tak kolorowo, marek jest mnóstwo. A swoją drogą trochę zrozumienia dla człowieka. Chciałabym widzieć klienta na miejscu takiej dziewczynki...Pracownik nowo zatrudniony potrzebuje przynajmniej roku aby wszystko połapać. A fakt ze pracuja w niektórych sklepach księżniczki, to doskonale o tym wiem.. ale klienci tez nie są święci.. w mojej fili pracuje już 5 rok, zaczynałam jako tzw NOWA nie z branży. Początki ciężkie, ale warto praca fajna Wszystko zależy od zespołu w którym się pracuje..
inimitable7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.