Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 08:39   #241
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

Dziewczęta kilka watków niżej na Nowych jest duży wątek o kolczykach
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:39   #242
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

Ja kolczyka robiłam tydzien temu a właściwie 10 dni temu:P POwiem tak SZCZYPCE I NACIAGANIE JEZORKA piekielnie mnie bolały, ale to chyba dlatego ze mam zdwiną budowe jeżyka (nie jest on długi mocno). Na poczatek pani popsikała mi takim dzwinym płynem język zmroziło i tak fajnie ślina ciekła potem dała mi miseczkę z woda żebym popłukała język następnie posadziła mnie na fotelu kazała wystawic jęzorka no i wyciągfnęła go i w szczypce(ałłł). Przebicie samo nie boli tylko dziwne ucucie troszkę ale ogólnie ok!! Pani powiedziała mi ze najlepiej na noc połknąc sobie ibuprom(faktycznie pomaga, mnie nic nie bolało i zbijało troszke opuchliznę)! Z ta pastą miętową to nie prawda ja myłam cały zcas nią i własnie dobrze było bo chłodziła jęzorka i trochę opuchlizna schodziła...A uogólniając jestem baardzo zadowolona z mojego kolca i jezeli mogłabym , zrobiłabym go jeszcze raz) W dodatku miałam niezly ubaw bo byłam z kumpelką Także nie ma się czego bać Uff ale sie rozpisałąm:P
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 16:01   #243
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

A ja mam jeszce pytanie z innej beczki. Czym przemyć kolczyk jeśli chciałabym założyc nowy?? Bo tak myśle,ze pewnie riwanol albo siiritus salicylowy odpada. Cyzm w takim razie??
z góry dzieki
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 11:24   #244
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

a więc co do kościoła to ksiądz się nigdy na mnie krzywo nie patrzał więc nie ma co sie bać, a na początku tez sie bałam jak ksiądz na to zareaguje. kolczyk dają ci najdłuzszy w salonie a potem jak zejdzie opuchlizna i się język zagoi idzie sie skrócić na krótszy i nic się za to nie płaci, i uważam że nie powinno się przekłuwać języka u kosmetyczki...tak samo jak pępka itd., no oprócz uszu oczywiście no i to chyba na tyle
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 11:52   #245
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kolczyk na języku...

Ja akurat placilam za ten drugi krotszy kolczyk, ale pani przekluwaczka byla tak sympatyczna, ze w ogole nie przeszkadzalo mi ze mam wydac jeszcze 20 zl. W sumie kosztowalo mnie to 100+20zl. Teraz kolczyki kupuje na stronie Widcat.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 15:33   #246
panna bogini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

czesc ja sobie zrobilam tzn 3 marca 2006 jezeli chcesz cos wiedziec to pisz do mnie na gg 183 72 55 ...a ha a bolec to tak boli ze szok ;dd; hehe tzn mniej od szczepionki
panna bogini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 10:10   #247
ceca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Kolczyk na języku...

Hej! Ja kolczyk w jezyku mam od wczoraj...Samo przklucie wogole nie boli i jest bardzo malo krwi...Tylko dzisiaj mam opochniety i ciezko mi sie mowi...:/Mam tez brzydki zapach z ust i nie wiem czy on ustapi..,ale mam nadzieje ze tak,bo to nie jest za przyjemne dla mojego chlopaka...Mam tez wrazenie jakby gorne bodniebienie mnie troche bolalo...:/ Ale jak spojze w lusterko to tak mi sie on bodoba ze za zadne skarby go nie wyciagne... Naprawde warto sobie zrobic takie cudenko!!!
ceca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 10:25   #248
ceca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
Kolczyk w języku

Hej! Wczoraj zrobilam sobie kolczyk w jezyku ,i mam jedno male pytanie...Otoz od wczoraj z moich ust wydziela sie nieprzyjemny zapach i nie wiewiem czy to juz caly czas tak bedzie czy po jakims czasie to zniknie?! Prosze o odpowiedz bo dla mnie i mojego chlopaka ta sprawa nie jest przyjemna...
ceca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 15:43   #249
panna bogini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk na języku...

e tam podniebienie ze boli to normalna sprawa ... proponuje na opuchliznę zamrozic sobie szałwie tzn włozyc to tych woreczkow na lody i pomaga ssac i ładnie opuchniecie zejdzie a co do zapachu nieprzyjemnego no to nie wiem ja nie mialam takich problemow .. pozdroo
panna bogini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 15:44   #250
panna bogini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Re: Kolczyk na języku...

e tam podniebienie ze boli to normalna sprawa ... proponuje na opuchliznę zamrozic sobie szałwie tzn włozyc to tych woreczkow na lody i pomaga ssac i ładnie opuchniecie zejdzie a co do zapachu nieprzyjemnego no to nie wiem ja nie mialam takich problemow .. pozdroo
panna bogini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-28, 18:38   #251
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Kolczyk w języku

Ja tez kilka miesięcy temu zrobiłam sobie kolczyk w jezyku, obecnie juz go nie mam. Wiec powiem to na własnym przykładzie. Ten zapaszek to nic innego jak ropa z ranki po przekłuciu, powinno to zniknąc w ciągu kilku dni, czasem moze powrócic. pozdro
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 18:52   #252
śnieżynka1869
Raczkowanie
 
Avatar śnieżynka1869
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 114
Dot.: Kolczyk w języku

Nio ten zapaszek zniknie ja tez mam kolczyk od jakiegos miesiac juz i powiem Ci szczerze ze napoczatku tez nie wiedzialam o co chodzi :P mylam zabki codziennie rano i wieczorek plukalam szalwia a nadal wydzielal mi sie nieprzyjemny zapach z buzi.. pamietam ze nawet kupilam sobie odswiezacz do ust hehe.. ale spokojnie on szybko minie pamietaj płukac buzke szałwia po kazdym posiłku i najlepiej ssać zamrożone kostki szłwii przynajmniej 2 razy dzienie buzka
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONECZKA

JESTEśMY MAłżEńSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20071020040113.png

DZIECIACEK
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080201284453.png
śnieżynka1869 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 09:50   #253
Kordii111
Przyczajenie
 
Avatar Kordii111
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: WAZNE DLATYCH CO MAja kolczyk w jezyku

Siemka nazywam sie Kordian i mam 14 latek... Chcialbym sobie zrobic kolczyk w języku, ale mama mi za bardzo nie pozwala bo mowi mi o jakis tam komplikacjach... Chciałbym sie dowiedziec czy dlugo sie sepleni i czy 3 dni wystarczą do tego zeby opuchlizna zeshla? Proshe o odpowiedz...
__________________
KoRdIaN 13
Kordii111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 11:41   #254
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: WAZNE DLATYCH CO MAja kolczyk w jezyku

Cytat:
Napisane przez Kordii111
Siemka nazywam sie Kordian i mam 14 latek... Chcialbym sobie zrobic kolczyk w języku, ale mama mi za bardzo nie pozwala bo mowi mi o jakis tam komplikacjach... Chciałbym sie dowiedziec czy dlugo sie sepleni i czy 3 dni wystarczą do tego zeby opuchlizna zeshla? Proshe o odpowiedz...
Mam nadzieję, że ten pomysł ze zrobieniem sobie u Ciebie kolczyka w języku nie jest spowodowany członkami zespołu Tokio Hotel Tak pomyślałam patrząc na Twojego avatarka.
Pozdrówka
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 11:44   #255
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Question Dot.: Kolczyk w języku

Dziewczyny napiszcie prosze jaka macie odległość od czubka języka do dziurki z kolczykiem. Ja mam na 1.5 cm i chciałabym sie dowiedziec jak Wy macie. Pozdrawiam.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 12:41   #256
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: WAZNE DLATYCH CO MAja kolczyk w jezyku

Cytat:
Napisane przez Kordii111
Siemka nazywam sie Kordian i mam 14 latek... Chcialbym sobie zrobic kolczyk w języku, ale mama mi za bardzo nie pozwala bo mowi mi o jakis tam komplikacjach... Chciałbym sie dowiedziec czy dlugo sie sepleni i czy 3 dni wystarczą do tego zeby opuchlizna zeshla? Proshe o odpowiedz...
moja kolezanka po godzinie od zrobienia kolczyka przyszła do mnie, mówiła jak najbardziej normalnie-żadnego seplenienia ani nic
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 16:19   #257
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: WAZNE DLATYCH CO MAja kolczyk w jezyku

mam kolczyk jakies 1,5 roku. normalna rzecza jest ze n apoczatku jezyk puchnie bo przeciez nie ma co ukrywac ze wkladamy sobie tam obce cialo dinulka po godzinie seplenienia nie bedzie, bedzie po paru jak jezyk zacznie puchnacale po ok tygodniu eszystko wraca do normy.poczatki zawsze sa trudne,przeszkadza w jedzeniu troszke boli itp. ale potem cudo przynajmniej ja nie zaluje
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 16:22   #258
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Kolczyk w języku

martunia2005 ja mam chyba tez cos ok 1,5cm al eto nie regula.to jak daleko masz kolczyk zalezy od dlugosci twojego jezorka.moze znasz jakas stronke z ciekawymi kolczykami ale oprocz wildcat.
z gory dzieki
pozdrawiam
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 08:57   #259
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez martunia2005
Dziewczyny napiszcie prosze jaka macie odległość od czubka języka do dziurki z kolczykiem. Ja mam na 1.5 cm i chciałabym sie dowiedziec jak Wy macie. Pozdrawiam.
a czemu tak Cie to ciekawi?? ja mam ok 1,7 cm podejrzewam ze wszytkie ''wymiary'' beda w granicach 1,5-2 cm . pzdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 14:32   #260
kamila077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku

Osobiście bardzo chciala bym miec kolczyka w jezyku ale boje sie nie tyle samego przebicia czy bolu ale opuchlizny Bo skoro moj jezyk ma powiekszyc swoja objetosc o 3x to nie bede miala wrazenia ze sie dusze ?!?!
kamila077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 17:17   #261
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Dot.: Kolczyk w języku

Ciekawi mnie to ze względu na to, że wydaje mi się ,że mam troszkę za blisko kolczyk gdyż bardzo obija mi o zęby i o dziąsła ( bolą mnie troche szczególnie dziąsła). Tylko niewiem czy ma to związek z odległością czy każdy tak ma. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 19:21   #262
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kolczyk w języku

Nie chce Cie zniechecac, ale jak moja kolezanka przekula sobie jezyk to przez najblizsze tygodnie jadla lody(mimo ze byl juz chyba pazdziernik no i mielismy z niej niezly ubaw:P). Jednak teraz jest juz wszystko OK. Kolczyk fajnie wyglada a i kolezankajest zadowolona
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:12   #263
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez martunia2005
Ciekawi mnie to ze względu na to, że wydaje mi się ,że mam troszkę za blisko kolczyk gdyż bardzo obija mi o zęby i o dziąsła ( bolą mnie troche szczególnie dziąsła). Tylko niewiem czy ma to związek z odległością czy każdy tak ma. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

wiadomo ze kolczyk czasem dtknie zebow i dziasel ale mnie bynajmniej to nie boli.a to jak daleko masz przebity zalezy od twojego jezorka.zobacz gdzie masz kulke pod spodem jeszcze jest troche miejsca jeszcze tzn ze moze bylo przebic dalej lub jesli masz krotki jezorek to pod katem,tak miala robione moja znajoma.moze powinnas isc do salonu gdzie go robilas i po prostu spytac?a moze te dolegliwosci to wcale nie sa od kolczyka? a moze szkodzi ci material z ktorego kolczyk jest wykonany? warto sprawdzic.

pozdrawiam
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 13:55   #264
Bananek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Kolczyk w języku

Słuchajcie ! potrzebuje porady na temat przekuwania język i robienie kolczyka ! moja kolezanka sobie zrobiła i powiedziała ,ze najbardziej bolało wyciąganie języka z całe siły jej kosmetyczka wyciągała czy to prawda ,ze bardzi boli prosze niech ktoś mi napiszę na e-mail maciek5641@wp.pl PROSZĘ PRZECZYTAM WSZSYTKIE !
Bananek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 15:09   #265
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Smile Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez małyaniołek
a jak to jest z miłością francuską?? Facetowi to nie przeszkadza?
Ja mam kolczyka od pół roku i mój facet jest nim zachwycony, szczególnie jeśli chodzi o miłość francuską. Uwielbia mój kolczyk i powiedział, ze mam go nigdy nie wyjmować. Więc jeśli chodzi o miłość francuską to kolczyk w niczym nie przeszkadza , tylko dodaje przyjemności(sprawdzone osobiście).Pozdrawiam.:cm ok:
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 13:39   #266
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Smile Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez naatalia
martunia2005 ja mam chyba tez cos ok 1,5cm al eto nie regula.to jak daleko masz kolczyk zalezy od dlugosci twojego jezorka.moze znasz jakas stronke z ciekawymi kolczykami ale oprocz wildcat.
z gory dzieki
pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź. Sorki, ale nie znam żadnych stronek z kolczykami, znam tylko właśnie wildcat. Pozdrawiam i całuje.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 14:08   #267
Levander
Raczkowanie
 
Avatar Levander
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szukajcie a znajdziecie ;)
Wiadomości: 71
Wink Dobre Studio Piercingu we Wrocławiu - szukam :-)

Hej Szukam dobrego studia we Wrocławiu, chciałabym sobie przebić język. Znacie takie, które możecie polecić ? Gdybyście znały ceny to proszę podajcie, byłabym wdzięczna Pozdrawiam ciepło ! Lev
Levander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 21:22   #268
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Re: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez panna bogini
e tam podniebienie ze boli to normalna sprawa ... proponuje na opuchliznę zamrozic sobie szałwie tzn włozyc to tych woreczkow na lody i pomaga ssac i ładnie opuchniecie zejdzie a co do zapachu nieprzyjemnego no to nie wiem ja nie mialam takich problemow .. pozdroo
potwierdzam z tą szałwią
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 21:53   #269
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink Dot.: Kolczyk na języku...

ja opowiem w skrucie moja historie z kolczykiem w jezyku...
zaczeło sie wogole od pomysłu ze bedzie kolczyczek w brodzie ale stwierdziłam ze jak pracuje w sklepie to roznie ludzie reaguja , a przedewszytskim pozniej bede miała praktyki w szpitalu wiec tym bardziej osoby starsze roznie na to reaguja, wiec sami rozumiecie...ewentualnosc była taka zeby zaklejac ale czasami sie nie chce..
pomysł był i w 3 dni zrealizowalam swój plan nikt o tym nie wiedział oporcz jednej kolezanki z która poszłam , oczywiscie w salonie tatuazu robiłam a nie u pani kosmetyczki uwazam ze niektóre panie nie maja przyborów do tej "roboty" siadłam w poczekalni troszke smiesznie mi sie zorbiło nie bałam sie ale w pewnym momencie pomyslałam sobie co ja tam robie po jaka cheolre tutaj weszłam i coja chce najlepszego zorbic... nastepnie zobaczyłam miłego pana Króliczka który nabijał sie ze mnie ze jestem chyba delikatnioe wystraszona ale siadłam narysował kreski wzioł szczypce zacisną (ja wtym momencie zasliniłam sie jak niemowel a moze jeszcze gorzej...) nie czułam ukłucia nic wzasadzie i po wsyztskim miałam kolczyka w jezorku nie mogłam bardzo mówic sepleniłam jezyk zacza rosnac do rozmiarów xxxxl i smiesnzie pozniej było , nie bardzo mogłam jesc ale zupki mieciutkie bułeczki i luuzik pociagnełam , przez dłuzszy czas nie mozna sporzywac alkoholu , palic papierosów całowac sie , nic goracego jesc ,pić , ostrego ...itp.
pozniej opuchlizna utrzymywała mi sie przez ok 5 do 6 dni , przyemywałam to dentoseptem po kazdym jedzeniu i jutro mija jak mam kolczyka 2 tygonie , płekłucie ogolnie nie bolało ale te szczypce troszke dawały o sobie znak, jezyk spucniety i dbac trzeba o niego po takiej ingerencji rzeczy metalowych ;p az do wygojenia całkowitego czyli jakies 6 do 8 tygodniu a kolczyka podobno nie moza wyjmowac przez 6 miesiecy , na pocztaku jest długi kolczyk własnie po to jak spuchnie jezyk pozniej stechnie i wkłada sie po 10 dniach krótszy. jezyk do 6 dni boli odczuwa sie jego dziwne pulsowanie, igiełki w jezyk jakby ktos wbijał no rozne reakcje sa.. opisuje to co ja odczuwałam jak naraziejest super jeszcze troche kolczyk mi sie obsunie w doł teraz ładnie lezy ale pojdzie w doł to wtedy ogolny komfort sie poprawi chociaz teraz w niczym mi nie przeszkadza -przyzwyczaiłam sie ...

nie wiem czy dobrze rozumuje ale przykry zapach z ust moze byc po płukaniu jakims farmakologicznym srodkiem badz od tego ze ropka ci sie zbiera w dziurce gdzie jest kolczyk , płukac trzeba doc długo jezeli jest własnie ropa ..

miało byck krótko ale sorry za rozpisanie sie
pozdrawiam!!!
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 22:52   #270
jooplee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku

Myślę nad kolczykiem w języku. W moim przypadku bardzo ważna jest dykcja i sprawne mówienie, jako że funkcjonuję wokalnie. Ktoś wie czy na zajęciach z dykcji/emisji głosu kolczyk w języku bardzo przeszkadza?? I czy naprawdę można zignorować przestrogi przed przekłuaniem jęzorka z powodu poważnego zagrożenia zdrowia (czytałam gdzieś wręcz o zakażeniu mózgu czy czymś takim...)??? Pomóżcie...
jooplee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.