Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-25, 09:38   #1171
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Pralka pralką, ale "Po pracy lecę do kolejnej pracy " - czy ona nie mowila, ze dla tej agencji reklamowej pracuje z domu?
Przecież Bogusia jest pracoholiczką od 18ego roku życia. Co Cię, przepraszam bardzo, dziwi?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:38   #1172
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Dobra, wyjdzie że bronię Boguśki, ale widzę tu momentami czepianie dla czepiania się:
Cytat:
Napisane przez yunis30 Pokaż wiadomość
tak przegladam Bogusine filmiki i komentarze pod nimi . Szczególnie jeden rzucił mi się w oczy

Ewelina Twarda 1 dzień temu
A co na to mąż? Ja również sama nie mogę zdecydować co zabrać na wakacje i często biorę wszystko Za to mój chłopak marudzi że za dużo :P


AniolNaResorach 1 dzień temu
+Ewelina Twarda mąż mnie rozumie choć czasem ogranicza w mych pomysłach "ileż zabrać kosmetyków" wie że lubię makijaż i nie jest to zwykłe pacykowanie się tylko pasja Powiem więcej jak robię kolorowe, wakacyjne makijaże to bardzo to lubi

Ja nie widzę nic śmiesznego w użyciu przez nią tego zwrotu, pary (a nawet przyjaciele) bardzo często nieświadomie przejmują od siebie zachowania i powiedzenia.

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Pralka pralką, ale "Po pracy lecę do kolejnej pracy " - czy ona nie mowila, ze dla tej agencji reklamowej pracuje z domu?
Po pracy w domu leci do pracy nad programem. Tak to zrozumiałam. To że pracuje w domu, nie znaczy, że nie ma u niej czegoś takiego jak czas "po pracy". Pewnie sobie wyznacza godziny w których pracuje.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:39   #1173
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

A propo pakowania i rzeczy wielkich i miniaturek Ninnette (nie wiem czy znacie...) o przedwyjazdowych zakupach Może ANR powinna to obejrzeć
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:44   #1174
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Poczytałam o pakowaniu ANR i dałam sobie pełne rozgrzeszenie.
a ja głupia miałam wyrzuty, że mooooooże mało rozsądnie się spakowałam, bo skoro śpimy prawie codziennie gdzieś indziej, to mądrze by było zrobić z tżtem jedną małą walizkę i tylko ją sobie brać z samochodu do hotelu... A tu ludzie bez pardonu pakują pół litra płynu do higieny intymnej i trzy litry płynu do mycia pędzli. I kubeł kremu do depilacji. NA TRZY DNI!
z MENŻEM!

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Iraa Pokaż wiadomość
Eh... Poleććie GlamPauli jakaś ładną książke, bo ona zbiera ładne, w ładnej oprawce, żeby ładnie wyglądały na półce.

Boże. Nie wierze


---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Zapomniałam o istnieniu Chloe. Po obejrzeniu tego filmu, czuję się skuszona do powrotu do.

Choć nie mój typ, to coś hipnotyzującego w niej wyczuwam!

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
W rossmanie jest przeciez pelno miniaturek kosmetykow. Nie rozumiem takiego pakowania sie jak na miesieczny wyjazd na Syberię.
Aaaa tam, po co kupować małe, poręczne, wygodne opakowania, skoro w magazynie ma się kilka butelek 400ml.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle mam jutro rozmowę o pracę i dzień próbny... I trochę się boję
Zaciskam palce nadal!

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Oraz:
asss9111994 1 hour ago
Płyn do mycia pędzli...na Boga
Reply · 9


Anana Anna 59 minutes ago
+asss9111994 Boga akurat w pędzle nie mieszaj.

Hahahahahahahaha
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:44   #1175
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

O którym serum z BU piszecie? Bo widzę, że jest serum flavo+C15EF i serum-olejek z 10% wit C.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:44   #1176
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mąż tez widzi, ze pasja, więc przymyka oko.
Powiem więcej, On to lubi!

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-07-25 o 09:46
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:45   #1177
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Jak ona w tych pracach daje radę jeszcze ogarniać ekspresowe odpisywanie na komentarze i moderację? Oto jest pytanie.

Mnie się wydaje że to wyszczuplenie to efekt ustawień kamery. Na zdjęciu z outfitem ostatnim wygląda jakby jeszcze coś jej przybyło, a nie odwrotnie.

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Chciałabym kupić serum z wit. C. Zastanawiam się min. nad tym z Biochemii Urody (z wit. c i kwasem hialuronowym) i Flavo-C z Auriga. Czy któraś mogłaby mi coś polecić?
Mialam oba Flavo C o niebo lepsze
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 09:46   #1178
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
wow
Ona jest niesamowita!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:48   #1179
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
z MENŻEM!
o sorasy, ja po mej pracy i mój monż po pracy wyjechaliśmy robić biznesy i kąpać się w hektolitrach płynu micelarnego, który to w przewieźliśmy w baniaczkach pięciolitrowych. Ale dla nas to nie problem, my tego nie nosimy.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 09:57   #1180
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Co do reszty dziewczyn którym Emilie nie podoba się tak bardzo, szanuję Wasze zdanie Zapewne na brunetkach ona nie zrobi takiego wrażenia jak na blondynkach brunetki mają swoje urodowe idolki. Zauważyłam że podświadomie najbardziej podobają nam się ludzie podobni do nas.

Nie wiem, może wielu tak ma, ja uwielbiam urodę Salmy Hayek czy Gwen Stefani, a wyglądam jak słowiańska szara mysz


---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
[I]To nie były wakacje tylko wyjazd 4 dni. Szczerze mówiąc wole wziąć więcej niż potem latać i kupować. Tak jak rozumiem oburzenie w filmiku z kolorówka (wszak nie każdy lubi się malować) tak tych komentarzy o pielęgnacji nie rozumiem... czy to oznacza że nie używacie na wyjazdach płynu do higieny intymnej? Płynu do jamy ustnej? Pasty? Szamponu? Tak wiem mogłam przelać do małych opakowań ale nie widzę w tym większego sensu skoro wszystko jest w moim plecaku na wózku i nikt tego nie dźwiga. pozdrawiam

Co by było przy 2 tygodniach...

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, można się dołączyć?
Podczytuję Was już od jakiegoś czasu i w sumie ten wątek zapoczątkował moje oglądanie jutuberek
Kurcze, macie tu taką fajną atmosferę (wbrew opinii jutuba), jest miło, śmiesznie i co jakiś czas pojawiają się gify z Beyonce, więc idealne miejsce dla mnie
Pewnie nie będę szaleć z wiadomościami póki co, bo zawsze jakoś czuję się skrępowana jak wkraczam w wątek będący na tak zaawansowanym etapie rozwoju ale chciałam się przywitać, żebym nie wpadała nie wiadomo skąd w razie, gdyby jednak naszła mnie chęć odezwania się
Hejka

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
U Darwina teledysk do "Orki z Majorki"



"Pan Bog zawsze sie smieje
i macha im ręką
bo nogą mu ciężko"
XD
Hahahahahaahahaha

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci, strasznie chciałabym się nauczyć niemieckiego, mieszkam nawet przy granicy polsko-niemieckiej, ale jak jest, każdy widzi
Mój niemonsz teraz uczy się niemieckiego z jakąś aplikacją i codziennie wieczorem tylko mnie dochodzą z oddali jakieś słówka, które powtarza za panią w słuchawkach brzmi to zabawnie dosyć.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:00   #1181
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hahahaha ktoś to jeszcze pamięta! I te różnice w głośności <3
O tak! Dlatego ubolewam,że nie ma już dni z nami, Bogusia zawsze dobierała dobrą muzę, która pozwalała się przenieść w dawne lata.

A do vloga z berlińskiego tripa (z mężem) to już w ogóle można poszaleć z podkładem muzycznym, w końcu love parade i te sprawy.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 10:07   #1182
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
czy ona caly czas musi podkreslac ze jest na Helu, chyba glupi by sie nie zorientowal ze jest tam caly czas :O

tez mnie to zastanawia, przeciez wszyscy to wiedza....
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:08   #1183
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

W ogóle Bogusia bez kitu sie gubi. Tyle spotkan w Berlinie, ojacie, to nie byly wakacje:

Hey kochani! Meldujemy że szczęśliwie dotarliśmy do Berlina. Dziś z Bartkiem byliśmy na zakupach w primark i powiem Wam że zawiedliśmy się. Dużo fajniejsze rzeczy są w polskich sklepach a do tego nie jednokrotnie dużo tańsze. W DM kupiłam zapas żeli pod prysznic z Balea reszta naszego wyjazdu będzie przeznaczona na zwiedzaniu i spędzaniu czasu z siostrą


aniolnaresorach@pink_amel ka wiecie ja byłam tam tylko 4 dni wiec trudno mi było latać i szukać dobrego jedzenia czas poświęcaliśmy głównie na zwiedzaniu

i oczywiscie niezawodny bartek

bart2603Pierwsza degustacja niemieckiego piwa w domu przeprowadzona. Werdykt jeden na tak drugie na nie. Moja zona @aniolnaresorach powiedziala ze obydwa sa paskudne. Dlaczego dziewczyny nie lubia piwa?

z innej beczki, rozmowa o retuszu zdjecia do minaiturki filmu z makijażem:

aniolnaresorach@yankumii wiesz po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam że masz w 80% racje. Sama odczuwam ogromne rozczarowanie gdy oglądam topowe makijażystki na yt i stwierdzam że obrazek w miniaturce był całkiem inny niż makijaż w filmie. Aczkolwiek w tym przypadku chciałam tylko podbić kolory i rozjaśnić bo zdjęcia były ciut za ciemne... musze też pogrzebać w aparacie bo być może mam włączona jakaś opcje w której bluruje się zdjęcie (nie pomyślałam nad tym bo zdjęcia zawsze mi się podobały) pozdrawiam

callmenonsenseOj Bogusia... Akurat pamiętam dyskusje pod jednym z twoich filmików, gdzie został poruszony temat wygładzonych zdjęć i zarzekałaś się wtedy, że takie już masz ustawienia aparatu i nie da rady tego zmienić. Nie trafiały do ciebie żadne argumenty dziewczyn, które pisały, że nie ma takiego aparatu który by blurował każde zdjęcie bez możliwości wyłączenia tego.

aniolnaresorach@callmenon sense właśnie po tamtej dyskusji szukałam tych opcji w aparacie a nawet byłam w salonie sony.

XDDDD

dobra, ide na sniadanie, bo hejter mi się włączyl, przepraszam :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:14   #1184
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Będą coś zmieniać w podkładacj Loreal True Match? Są w Rossmanie za ponad 17 zł i nie wiem dlaczego aż tak tanio jak żadnej promocji na nie nie ma.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:14   #1185
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
W ogóle Bogusia bez kitu sie gubi. Tyle spotkan w Berlinie, ojacie, to nie byly wakacje:

Hey kochani! Meldujemy że szczęśliwie dotarliśmy do Berlina. Dziś z Bartkiem byliśmy na zakupach w primark i powiem Wam że zawiedliśmy się. Dużo fajniejsze rzeczy są w polskich sklepach a do tego nie jednokrotnie dużo tańsze. W DM kupiłam zapas żeli pod prysznic z Balea reszta naszego wyjazdu będzie przeznaczona na zwiedzaniu i spędzaniu czasu z siostrą


aniolnaresorach@pink_amel ka wiecie ja byłam tam tylko 4 dni wiec trudno mi było latać i szukać dobrego jedzenia czas poświęcaliśmy głównie na zwiedzaniu

i oczywiscie niezawodny bartek

bart2603Pierwsza degustacja niemieckiego piwa w domu przeprowadzona. Werdykt jeden na tak drugie na nie. Moja zona @aniolnaresorach powiedziala ze obydwa sa paskudne. Dlaczego dziewczyny nie lubia piwa?

z innej beczki, rozmowa o retuszu zdjecia do minaiturki filmu z makijażem:

aniolnaresorach@yankumii wiesz po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam że masz w 80% racje. Sama odczuwam ogromne rozczarowanie gdy oglądam topowe makijażystki na yt i stwierdzam że obrazek w miniaturce był całkiem inny niż makijaż w filmie. Aczkolwiek w tym przypadku chciałam tylko podbić kolory i rozjaśnić bo zdjęcia były ciut za ciemne... musze też pogrzebać w aparacie bo być może mam włączona jakaś opcje w której bluruje się zdjęcie (nie pomyślałam nad tym bo zdjęcia zawsze mi się podobały) pozdrawiam

callmenonsenseOj Bogusia... Akurat pamiętam dyskusje pod jednym z twoich filmików, gdzie został poruszony temat wygładzonych zdjęć i zarzekałaś się wtedy, że takie już masz ustawienia aparatu i nie da rady tego zmienić. Nie trafiały do ciebie żadne argumenty dziewczyn, które pisały, że nie ma takiego aparatu który by blurował każde zdjęcie bez możliwości wyłączenia tego.

aniolnaresorach@callmenon sense właśnie po tamtej dyskusji szukałam tych opcji w aparacie a nawet byłam w salonie sony.

XDDDD

dobra, ide na sniadanie, bo hejter mi się włączyl, przepraszam :C
Czocher! Mistrzu Ty mój. Zastanów się poważnie nad karierą.. ale detektywa! Przyszłość z sukcesami masz zapewnioną
Widzimy teraz te spotkania byznesy.. ahhh
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:17   #1186
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
bart2603Pierwsza degustacja niemieckiego piwa w domu przeprowadzona. Werdykt jeden na tak drugie na nie. Moja zona @aniolnaresorach powiedziala ze obydwa sa paskudne. Dlaczego dziewczyny nie lubia piwa?
Hmmm, nie wiem, nie znam takich

A co do całokształtu - piękny zestaw, niezawodna jesteś jak zwykle

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Co do pięknych vlogerek - dla mnie ta jest prześliczna (ale chyba już o niej wspominałam kiedyś )

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:18   #1187
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hmmm, nie wiem, nie znam takich

A co do całokształtu - piękny zestaw, niezawodna jesteś jak zwykle
Lubić może i mogą, ale prawdziwej kobiecie pić nie wypada
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:23   #1188
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX



ale to nie ze mnie detektyw a z Bogusi.
Robiła wszystko dla wyjaśnienia Pączek Gate, nawet pisała do właścicieli cukierni

A teraz sie okazało, że dla rozwiązania sprawy Tajemniczego Blura również udała sie do źródła!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:41   #1189
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Lubić może i mogą, ale prawdziwej kobiecie pić nie wypada
Dlatego wmawiają wszystkim, że im wcale nie smakuje bo a nuż im ktoś postawi i co wtedy?! Utracona kobiecość. Piersi odpadną a pochwa zarośnie.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 10:47   #1190
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Będą coś zmieniać w podkładacj Loreal True Match? Są w Rossmanie za ponad 17 zł i nie wiem dlaczego aż tak tanio jak żadnej promocji na nie nie ma.


Jeśli w promocji są te w szerokim opakowaniu to zmieniają opakowanie na smukłe
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:48   #1191
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Jeśli w promocji są te w szerokim opakowaniu to zmieniają opakowanie na smukłe
Mają teraz takie samo opakowanie jak infallible. Chodzi mi o kształt. I ponoć formuła jest wzbogacona i nieco zmieniona.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:50   #1192
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Jeśli w promocji są te w szerokim opakowaniu to zmieniają opakowanie na smukłe
Przypomniałaś mi o tym, muszę koniecznie kupić mój kolor. Mimo wielu negatywnych recenzji na temat tego podkładu, ja go bardzo lubię.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:58   #1193
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Mają teraz takie samo opakowanie jak infallible. Chodzi mi o kształt. I ponoć formuła jest wzbogacona i nieco zmieniona.


Dokładnie o to mi chodziło.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 10:59   #1194
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Będą coś zmieniać w podkładacj Loreal True Match? Są w Rossmanie za ponad 17 zł i nie wiem dlaczego aż tak tanio jak żadnej promocji na nie nie ma.
Mogę się mylić, bo nie ma mnie przy kompie, ale Aliss chyba ostatnio mówiła, że zmieniają wygląd opakowań i wyprzedają stare.
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 11:08   #1195
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

o bogusiowej kosmetyczce wszystko już napisano,jednak mam swój osobisty
hit-> kupiła specjalnie chusteczki z Maca aby zmyć nimi makijaż ślubny <3
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 11:24   #1196
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
o bogusiowej kosmetyczce wszystko już napisano,jednak mam swój osobisty
hit-> kupiła specjalnie chusteczki z Maca aby zmyć nimi makijaż ślubny <3
Bo to był nadzwyczajny makijaż, który zmyją tylko chusteczki z Maca Jak nie brałaś ślubu, to nie wiesz
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 11:37   #1197
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Lubić może i mogą, ale prawdziwej kobiecie pić nie wypada
No chyba że martini z oliwką w małej ilości i koniecznie popijane raz na czas w pozycji siedzącej z nogą założoną na nogę i wyprostowanymi plecami

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Dziołszki - nie mam karty kredytowej, ale zrobiłam rezerwejszyn na kartę płatniczą na bookingu - przyszło potwierdzenie rezerwacji i wygląda na to, że wszystko gra, ALE jak to ja - mam pewne wątpliwości (kiedyś zarezerwowaliśmy w Warszawie hotel, który jeszcze nie istniałi nie wyrobili się z budową do dnia naszego przyjazdu, o czym nie dowiedziałabym się do dotarcia na miejsce, gdybym dzień wcześniej nie zadzwoniła...). Pisaliśmy bezpośrednio do hotelu, ale nie odpisali - nie wiem, pewnie najlepiej byłoby zadzwonić. Ale mimo wszystko - miałyście takie sytuacje, że wszystko grało i hulało mimo braku kredytówki? To nie była oferta z zaznaczonym na zielono 'nie wymaga karty kredytowej', ale mimo tego przeszła karta płatnicza
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 11:38   #1198
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi o tym, muszę koniecznie kupić mój kolor. Mimo wielu negatywnych recenzji na temat tego podkładu, ja go bardzo lubię.
Ja też kupię mój kolor, jeśli jeszcze znajdę gdzieś w starym opakowaniu. U mnie w R jakoś się pospieszyli i już stoją smukłe tru macze. To mój ulubieniec wszechczasów.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 11:45   #1199
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Bo to był nadzwyczajny makijaż, który zmyją tylko chusteczki z Maca Jak nie brałaś ślubu, to nie wiesz
brałam,ale zmywałam chyba wodą z mydłem, więc śłub chyba jest nieważny...

A tak serio,nie znacie Bogu?przecież ona to wszystko popakowała i wzięła,żeby się tym pochwalić
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-25, 11:51   #1200
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
brałam,ale zmywałam chyba wodą z mydłem, więc śłub chyba jest nieważny...

A tak serio,nie znacie Bogu?przecież ona to wszystko popakowała i wzięła,żeby się tym pochwalić
Już to widzę:
" Patrz siostra jakie burżuje z Polandi mają kosmetyki za hajs z Juciuba".
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 18:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.