mezoterapia skóry głowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 11:22   #31
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: mezoterapia skóry głowy

dziewczyny, czy ktoras z was robila mezoterapie we wroclawiu? mnie interesuje skora twarzy, ale jak ktos wykonuje to na glowie, to pewnie na twarzy rowniez.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:53   #32
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

bron boze nie kupuj tego sama bez prozumienia z lekarzem loxon to lek kontrowersyjny sprawedz na necie wpisujac loxon 2% lub 5% generalnie jak nie ma wyjscia trzeba stosowac ale jak nie musisz nigdy nie zaczynaj bo bedziesz na niego skazana cale zycie ja mam wypadanie na tle hormonalnym musze uzywac zeby wspomagac odrost i hamowanie wypadania na razie poprawy zero ja na szczescie nie musze sie odchudzac na odwrot mam jestem b szczupla i taka bylam raczej zawsze ale nawet jak sie kiedys glodzilam (wiesz glupie lata Liceum natoletnia glupota) to nawet 1 wlos mi z glowy nie spadl a ma mz natury cienkie i delikatne generalnie nigdy mi wlosy nie wychodzily teraz jak okazalo sie ze to hormony problem jest powazniejszy niz by sie wczesniej wyadawalo
w pt mam 3 zabieg zostalo 5 dni oby teraz byl efekt ja to chce choc polowe zmniejszyc bede happy na poczatek a Tobie nie wypadaja mowisz>? a moze nie warto tak sie odchudzac ??? )
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:56   #33
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

anastazja - nie wiem nic o mezo twarzy i obys nigdy nie musiala robic na wllosy bo utrata wlosow to duzo gorsze dla kobiety niz zmarszczki uwioerz mi
ale z tego co wiem daje swietne rezultaty na celulit wiec na twarz pewnie tez poki co na wlosy mi na razie nie sluzy
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:50   #34
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

do madziamaria i Liguania
dziewczyny: otóz mezoterapia skoryglowy moze byc robiona na 2 spodoby albo 1 raz na meisiac albo jak miala Liguania 1 raz na tydz ja poniewaz jestem zdesperowana bede miec teraz zabiegi raz na tydzien i modle sie o poprawe bo na razie ejst b zle i te 3 zabiego co miesiac jak na razie nic mi nie dlay wiec ebde brac 1 razna tydzien trudno strace majatek (juz i tak zwydalam na wlsoy fortune) ale wierze ze to da efekty pozdrawiam, A Liguania u Ciebie efekt sie utzrymuje?
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:39   #35
goplana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 248
GG do goplana84
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Witam. Ja rowniez mam problem z brakiem wlosow...stanowczo ich za malo Kiedys pani doktor mi proponowala cos takiego, ale nie zdecydowalam sie , poniewaz bylo zbyt drogo. Jednak teraz coraz czesciej o tym mysle... W zwiazku z tym mam pytanie, czy efekty sa zadowalajace?czy oprocz wypadania zauwazylyscie moze ze wlosy szybcjiej rosna? Ile mniej wiecej trzeba chodzic na takie zabiegi? Z tego co czytalam na forum to opinie sa rozne i chyba zalezy wszystko od organizmu. Ja narazie wspomagam sie drugi dzien preparatem inneow oraz odzywka wax I mysle juz o zastrzykach...brrrr w glowe
goplana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 08:31   #36
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

hej , wiesz co Goplana 84 powiem Ci ze u mnie jak na razie efektow nie widac niestety ale etraz bede miec co tydz, mialam 3 zabiegi, takie co miesiac ten osttani pare dni temu, poniewaz mam slub w tym roku (swoj to dr sie zgodzila robic mi co tydzien (mozna i tak i tak co tydz jak sie robi efetk jest podobno szybiej) ale mnie sie osobiscie wydaje ze to kwestia indywidulana , ja licze na cud bo zaczyna byc zle tzn juz nieladniw moja glowa zcayzna sie prezentowac jesczze teraz jak uczesalby fryzjer jest ok ale jak jesczze troche wypadnie moze byc awaria dla mnie to problem psychiczny okropny podejrzewam ze sters mi nasila to wypadanie ale jak sie nie stersowac jak kleby ze swetra sie zdejmuje , ale z tego co wiem mezoterapia raczej w wiekszosci przypadkow ejst skuteczna wiec mozna probowac na pewno nie zaszkodzi tak mi sie wydaje tyle ze to b droga kuracja (ja place 230-250 zl w zaleznosci od skladnikow mieszanki) powiem tak-jakbym nie musiala to bym nie robila ale ze jest zle to wiesz.. "tonacy brzytwy sie chwyta" tak jest w moim przypadku co do inneov to mi tez nie pomogl niesttey a drogie to jak diabli tyle ze jesli pwoodem wypadnaia nie jest jak w moim przypadku szereg czynnikow to moze inneov pomoze ale musisz lykac minimum3-4 miesiace ja lykam od pol roku efekt zadenpozdrawiam i zycze powodzenia a wkuracji
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:48   #37
goplana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 248
GG do goplana84
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Dziekuje za infi i zycze droga Abril76 szybkich efektow. Ja borykam sie juz od liceum z problemem ubywajacych wlosow, tzn. juz z jakies 6-7 lat. Na poczatku myslalam ze to szalejace hormony, ale teraz... to juz sama nie wiem. Wszystkie mozliwe badania zrobione i wszystkie sa dobre. tyle ze wlosow nie ma tyle ile trzeba. Tzn. najmniej mam ich na czubku, a reszta by uszla. No jak piszesz, najbardziej to wplywa na psychikę.... i traci sie wiare w jakiekolwiek osiagniecia i rezultaty kuracji. To narazie biore inneow i robie te rozne maski. Jak naprawde sie nie odbija to za 4-6 miesiecy bede szla na mezoterapię. Jak jest sie zdeterminaowanym to chwyta sie kazdej opcji Jakby mialo pomoc to zastosowalabym najdziwniejsza metode jak ktos kiedykolwiek by wymyslil. Ale wydaje sie ze nawet na taka mezoterapie potrzeba czasu. Z tego co rozumiem to taka bomba witaminowa...moze potrzeba czasu , pdobnie jak w przypadku wcierek, zeby witaminy "przyjęły" sie do organizmu.
goplana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 11:03   #38
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

dzieki, ja tez sie modle co dzien o poprawe wiadomo ze odrost nastepueje za kilka meisiecy ale chce zeby przestaly wypadac jak szalone mam przez to same doly i cigale placze nie pmaiteam dnia zebym osttanio nie plakala w zasadzie co dzien wydaje mi sie ze jest to jednak kwetsia indywidulana widzisz Goplana84 tu madziamria napisala ze po 2 zabiegu juz widziala roznice a ja na raize nie dlatego zgodzilam sie na taka bombe co tydzien no bo mam ten slub wiec jesli by zadzialaoo to zdaze jeszcze ratowac co mam reszte jakas fajna dopinka zalatwie juz romzawialam w studio perukarskim gdzie robia na zamowienie takie dpinki na indywidulana potzrebe ale wiadomo co swoje to swoej i nic ma co mowic ale u mnie nie bedize wyjscia bo sporo musialam jeskrocic zeby bylo latwiej pielegnowac i wcierac te swonstawa a wlasnie tez wcieram te swinstwa typu loxon i alpicortE i tez nic nie daje ,moze zle wcieram?
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:05   #39
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

wiesz goplana84 ja nawet nie przypuszczalam ile kobiet ma takie problemy dodam iz znajoma pracuje w aptece i opowiadala ostatnio ile sprzedaje sie tego Loxonu2% podobno b duzo!
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 23:29   #40
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Czesc. Dolaczam sie do Was. Od kilku lat wypadaja mi wlosy, ale nie jakos np w kilka miesiecy, tylko powoli . Nie widze kepek na bluzkach, w wannie itd.Ale widze brak na glowie I to powazny. A kiedys mialam ogrom wlosow kreconych. Nie wiem co sie stalo. I wyczytalam wlasnie o mezoterapii. Mam pytanie- czy ona nie tylko hamuje wypadanie , ale dzieki niej mozna tez odzyskac wlosy- bedzie rosnac ich wiecej?
Naczytalam sie o tym bolu i powiem Wam ze jest tez bezigłowa mezoterapia , ale jest chyba drozsza, jeszcze droższa. Nie wierze w dzialanie zadnych szamponow itp. wiec szukam czegos konkretnego . Pozdrawiam serdecznie
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:03   #41
Ligunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Cześć. Dawno mnie tu nie było. Pytasz Abril jak u mnie z efektami. Chodzę teraz co miesiąc.( Nie wiem czy trzeba czy już mnie trochę naciagają ).
Ale efekty nadal zadowalajace. Włos z głowy nie spada i jest dużo lepszy jakościowo i ilościowo. Zaczynam się bać, ze nie będę mogła przestać ze strachu, ze znowu się wszystko popsuje.
Myslę, ze częstsze zabiegi i Tobie pomogą. Trzymam kciuki!!
PS Cały czas wcieram Loxon
Ligunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 08:28   #42
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Hej Liguania, no wiesz ja tez nieraz mysle ze Ci lekazre naciagaja bo wiedza co dla nas kobiet znacza wlsoy ale nie wazne .. bede robic aby wlosy byly w lepszejnkondycji uwazam ze to prawdziwa ozdoba (kazda z nas wie jak jest byle jaki ciuch ale lande wlosy i od razu lepie a najpiekniejsza sukienka przy mizernych wloskach... wiadomo)
powiem Ci ze wg mnie et moje wlsoki juz sa w troche lpeszymstanie nie to drastycznie bo mialam 4 zabiegi z czego 3 co meisiac a miedzy 3-4 tylko tydzien, ale na prawde ciesze sie ze mi zmienili ta doktor , ja tez wcieram loxon co 2 dzien na przemian z alipcort E ano i tabletki na poprawienie krazenia bo prawdopodobnie te skladniki mieszanek nie zostaly doprowadzane w odpowiedni sposob mialam niedotleniona skore poza tym ten stan zaplany tez swoje robil a teraz jest juz w zasadzie w zaniku poza tym widze jak malo przetluszczaja mi sie wlosy wiec MAM NADZIEKJE!! ze to powoli poczatek konca mojej malej traumy nawte jak czesze wlosy w dniu bez m,ycia nie ma klebow dalej wylatuja ale widomo nie od razu krakow zbudowano to malymi kroczkami bedize szlop a juz mi sie wydaje ze jest ciut lepiej wg mnie taka bomba wiatminowa co tydz daje najlpesze efekty na pewno
Fajnie Luguania ze wciaz widzisz efekty oby tak juz bylo zawsze ja mam nadzieje ze niedlugo tez bede raz na meisiac potem raz na 2 bo to jest bardzo drogie w sumie cale oszczednosci obecnie ida na mezoterapie
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 08:55   #43
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No szkoda ze to takie drogie jest ..
A czy jak sie zakonczy kuracje to na ile stracza ? Czy nie ma czegos takiego jak koniec kuracji..
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 11:30   #44
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

do ewakuacja-------------------
no niestety jest to b drogie koniec kuracji mhh ciezko powiedziec kazdemu na innymtle wlosy wypadaja jak masz hormonalne wypadanie to czewtso wyregulowanie hormonow powoduje ze jest ok ale w wiekszosci przypadkow jak juz sie zacznie z wlosami problem powazny to niestety konca kuracji nie ma np kuracja loxonem (czyli minoksidilem) wyglada w ten sposb ze ejsli Ci sluzy to do konca zycia na loxon ejstes raczej skazana tyle ze nie co dzien a np 2 razy w tyg i mysle ze z emzo tez tak jest tym bardziej ze tam skladnikiem meiszanki jest rozniez minoksidil
na pewno mozna to robic co jakis czas dla podtzrymania efektow ale mysle ze tzreba ale z wlosami to jest b zlozony i skomplikowany problem i na parwde kazdy przypadek jest indywidulany ja mam np LZS i wiem ze bedzie wracac wiec musze byc czujna jak na razie ejst w miare stan zaplany skjory w zaniku ale nikt nie wie kiedy wroci musze b uwazac
zeby nie dopuscic jeszcze raz do takiej sytuacji ale teraz juz wiem jak to wyglada wiem od dr ze wlosy odrosna ale musze poczekac i potem b pilnowac zeby nie wrocilo( a ja.. za 6 meiisecy mam slub........moj
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 11:38   #45
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

heja to znowu ja musze sie wyzalic 2 dni sie ucieszylam z etak fajnie i mlo a dzis znowu masakra po myciu wczoraj tez masakra dizs rano przy czesaniu tez masakra mialam juz 3 zabiegi co miesiac i jeden ten czwarty w odstepie tygodniowym moze jak zrobie choc 4 tydz po tyg bedzie lepiej nie wiem mam juz dosc zycia chcialabym spac normalnie spokojnie i czesac sie jak czlowiek i przestac je tak ukrywac ale sa wtakim paskudnym stanie ze tylko do spiecia sie kwalifikuja sa momnety kiedy mysle ze nic nie pomoze
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 14:21   #46
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Abril76, a czy oprócz mezoterapii stosujesz jakieś inne sposoby zapobiegania wypadaniu? Suplementy? Dieta? Zioła? Wcierki naturalne?
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:24   #47
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

sz zaczelam brac merz special po 6 miesiacach brania Inneov gestosc wlosow zero efektow a dodatkowo wcieram alpicort E ktory zawiera estrogeny ora loxon5% i to wsyztsko ano i mezoterapia ale mam ŁZS i to diablestwo niby w zaniku ale wciaz jest nie wiem czy ja sie kiedykolwiek wylecze
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:26   #48
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

mam nadzieje wiadomo ze mam ale wiecie.. ja zdaje sobie sprawe ze z wlsoami to dlugo trwa ale odrosty przezyje niech odrastaja za pol roku nawet oby przestaly mi wreszcie wypadac
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:37   #49
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Abril76 widze ze ostro walczysz. Nie wiem jakie Wy macie wloski ale z tego co czytam to Wam regularnie wypadaja a mi nie, stopniowo sie przerzedzily. Nie wiem od czego. Nie bylam z tym u dermatologa , ale nie wiem jaka jest trafnosc w jego diagnozie. Czy moze do innego lekarza?
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 07:30   #50
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

nie mama wyjscia wiesz jeszcze nie mam przeswitow bo aldnie zakrywam wlsoami i spinam takim "spinaczem" taka spinka wiecie nie klamerka tylko taka spinka z zebami delikatnie zeby mogly oddychac ogolnie ejst zle wiec musze walczyc bo jak nawet zostana w tym satnie jak teraz nie bedzie najgorzej staram sie zapobiefgac jak moge i tak jak napisalam mam w tym roku slub! wiec persja podwojna ale pomijajac slub i tak wlosy dla mniesa niezywkle wazne a znajac powage mojego problemu musze dzialas na wszystkie mozliwe sposoby
trzymajcie kciuki dziewczyny zebym do konca tego miesiaca odzyskala umsiech na twarzy (dzis 5 zabieg !)pozdrawiam Was i zycze Wesolych Swiat
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 07:31   #51
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ewakuacja-polecam dermatologa i gin-endokrynologa a z ajkiego maista jestes??
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:22   #52
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja Koszalin i Szczecin. Strasznie mnie martwia te moje wlosy Kiedys byly takie piekne.. Wszyscy mi zazdroscili i podziwiali. Dermatolog to wiem od czego a ten drugi ?
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:57   #53
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ewakuacja-rozumiem Cie swietnie ja moze gestej czupryny nie mialam nigdy ale mmimo ze wlsoy byly cienkie to megaz drowe zawsze dlugie i zadbane teraz jest masakra ale dr mowi ze damy rade (ona na parwde jest w pozradku dermatologiem 1 dr ktora sie przejmuje!!!!!!serio)
a pytalam o miasto ale szkoda jakbys byla z mojego albo okolic to bym dala namiary na dobra klinike dermatologicnza a ten drugi lekarz to ginekolog-endokrynolog tak napisalam w skrocie czesto przy klopotach z wlsoami sa problemy z hormonami :(( sproboj warto wiem ze to ksoztuje ja dzis juz 270 wydalam (zabieg mezo plus leki) a jutrio szampon 41 zl do odbioru ee ale nic wierze ze sie odbije pozdrawiam
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:27   #54
ania1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Abril, ja mam ten sam problem; moze wlosy mi nie wyadają, ale od zawsze mam taka mysi ogonek. Mam straszny kompleks z powodu wlosow, wiem ze to genetyczne i nie bede miala pieknych wlosow ale moze troche cos da sie zmienic. Gdzie chodzisz na ta mezoterapie? bo w wawie jest tyle miejsc i nie wiem, ktore sa godne polecenia.

pozdrawiam i trzymam kciuki za wlosy
a
ania1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:01   #55
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Widze że wątek pięknie się rozrasta , pozdrawiam wszystkie dziewczynki borykające się z tym problemem
Wiecie ci ? Mam wrażenie że znowu włosy zaczynają mi więcej wypadać , nie jestem jeszcze pewna ale juz mam stracha. Miałam się umówić na mezoterapie bo już dawno termin minął, dzisiaj zadzwonie . Ja płace 200zł zawsze, nie wiedziałam ze są różne mieszanki. Muszę zapytać jak będe na zabiegu.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:04   #56
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: mezoterapia skóry głowy

acha, mnie inneov też nie pomógł chociaż łykałam go wiele miesięcy, a jakimi szamponami myjecie włosy?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:28   #57
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

heja, widze 3 nowe wspisy,
do naszej nowej kolezanki- zabiegi w warszawie robie w novaderm widzialam liguania tez podala nazwe kliniki
u mnie nie ma poprawy w wypadaniu zadnej mialam 5 zabiegow
ale jedna rzecz zauwazylam-to co zostalo na glowce (malo ale jesscze daje rade) troche l;epiej sie uklada, te wloski jkaby same sie lepiej ukladaja nie wplywa to jednak na ich grubosc ale to pewnie za wczesnie,
mi inneov tez nic nie dal wiem ze dobrym preparatem podobno ejst silica ja teraz jem merz special polecony przez dermatologa ale czy ja wiem lykalam i8nneov pol roku i nic
Madziamaria co do szamponow to ja mam psecjal;istyczne na moje schorzenie wiec nie polecam i nikomu nie zycze takiej choroby bo to ona sieje spustoszenie na mojej glowinie mam łojotokowe zaplanie skory choroba paskudna przewlekla na ktora leku nikt nie wymyslil
zalecza sie to (u mnie trwa nieprzerwanie 7 meisiecy) i tyle a potem wraca jak chce wiec tylko sie modle o szybsza poprawe wtedy mezo mi mam nadzieje pomoze
pozdrawiam Was dizewczynkizycze pwoodzenia ja juz nie mam sily najlepiej mi w lozku
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:07   #58
ania1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: mezoterapia skóry głowy

jak z kolei mam problemy z tarczyca wiec chyba od tego troche mam siana na glowie.
no nic w poniedzialek chce zadzwonic.
ania1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:07   #59
ania1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: mezoterapia skóry głowy

za szybko wyslalam.... zadzownic i umowic sie na mezoterapie
pozdrawiam
ania1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:46   #60
Abril76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 39
Dot.: mezoterapia skóry głowy

ja jestm po 6 mezo na razie efektow ni ma wlosy wypadaja jak glupie
ale.........dzis zauwazylam w 1 miejscu nad czolem odrosty ponad 1 cm! i to ile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nowe wlsoki ! szkoda ze tamte wypadaja jeszcze chwilami nie daje rady nie wiem co robic czy to wszytsko ma jakis sens ta kuracja jest taka droga!
Abril76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-10 09:50:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.