mezoterapia skóry głowy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 19:28   #151
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

To ja trzymam dziewczyny kciuki za Was, aby w końcu były te upragnione efekty!!!

To ile trzeba tak standardowo robić tych zabiegów???
Mi moja lekarka mówiła, że tak 5, a potem dla podtrzymania, ale to widac , ze ile lekarzy tyle opinii.
Ja mam nadzieje, że uda mi się uzbierac kase w miare szybko i też się temu poddam, bo nie mam już sił.
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 10:16   #152
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

A no właśnie wszędzie podają inne informacje. Ja słyszałam że po 3-4 powinna być poprawa której u mnie nie ma, a potem jeszcze zrobić jakieś 3 zabiegi dla podtrzymania. Słyszałam też opinię że powinno się ich zrobić 10 a potem dla podtrzymania robić 2 razy na rok. Myślę że na każdego to działa indywidualnie w zależności od przyczyny łysienia. Podobno na włosy osłabione farbowaniem wystarczą dwa zabiegi a w przypadku jakichś wewnętrznych przyczyn jak hormony to trzeba więcej zabiegów
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:54   #153
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No mam nadzieje, że u Ciebie te efekty będą widoczne już wkótce, wiem jak to strasznie męczy, a tu jeszcze tak się wykosztowałaś.
I naprawdę wierzę, że pomoże Ci to, skoro ta mezoterapia taka skuteczna, na różne przyczyny, to skoro Ty masz wszystkie badania w porządku czyli nie wykrytych żadnych chorób to musi byc dobrze!!!
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 10:06   #154
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Wczoraj podczas mycia wypadło mi 400 włosów. W domu mówią mi że mam już obsesję na tym punkcie i żebym je przestała tak liczyć bo oszaleje. Ostatnio każdy mi mówi żebym poszła do psychologa bo może problem siedzi w mojej psychice. Tylko że ja po prostu nie mogę przestać myślec o tych włosach. Jeszcze w dzień kiedy ich nie myję jest ok ale wystarczy że przychodzi czas mycia a ja już cała w nerwach a jak widze potem ile ich wyleciało to wogóle mam dość
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 16:18   #155
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No ja też te włosy tak obsesyjnie liczę i sama myślę, że może tak się już dzieje, dlatego że tak o tym rozmyślam ciągle.

A co ile dni myjesz włosy ???
Ja myję co 2 dni, czasami uda mi się co 3.
Oprócz tego nie czeszę włosów bo gdy czeszę to wypada od razu z ponad dwie setki a i przy myciu tak samo.
Bo sprawdzałam już to, raz czesałam i myłam, a potem nie czesałam i myłam.
I jak nie czesałam i myłam-co teraz robię, to jest tych włosów mniej niż w pierwszym przypadku, no ale i tak duuzo.
Właśnie ja z tymi włosami mam tak, że jak myję to wypada ich strasznie wiele, a tak w ciągu dnia jak nie myję to koło setki.
A Ty jak masz ?
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:50   #156
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja myję włosy zazwyczaj w poniedziałek, środę i sobotę. U mnie to wygląda tak: w dzień kiedy myję rozczesuje je przed myciem i wtedy wypada około 30-50. Później podczas całego mycia jakieś 200 (ale jak pisałam niekiedy jest 300,400, ale najczęściej 200), później jak trochę podeschną to rozczesuję i wtedy 100-150 i jeszcze przed snem czeszę i jest jakieś 20-30, czyli łącznie jakieś 400 włosów, czasem więcej czasem mniej bo nigdy nie jest dokładnie tak samo. Natomiast w dzień kiedy nie myję to też zależy czy coś w nie wcieram, bo jak nie wcieram to wypada 20-30, a jak już czymś smaruje to 50-60. Obecnie nie wcieram nic bo sama nie wiem co skoro już wszystko wyrpóbowałam. Wiem że to głupie ale ja sobię tak liczę codziennie te włosy a potem dodaję to z całego tygodnia i dzielę na 7 i wychodzi jakieś 160-170 włosów na jeden dzień. Był kiedyś czas że leciało 100 dziennie ale to już było parę lat temu. Od tego czasu utrzymuje się tak jak wcześniej napisałam.
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:09   #157
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

To widzisz, Ty masz tak jak ja, że najwięcej wypada podczas ich mycia oraz zaraz po umyciu jak schną.
I ja kompletnie nie wiem dlaczego, używam naprawdę delikatnych szamponów, ziołowych i no nic.
Raz właśnie taki ziołowy pokrzywowy mi pomógł i już było tak, że podczas mycia wypadało około 40-50 włosów i dalej coś się popsuło .

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

A ja liczę włosy tak codziennie, znaczy jak nie myję włosów to tak na oko widzę i zcasem nie liczę , ale jak myję to obowiązkowo jest liczenie.
I też tak sumuję ile w ciągu dnia wypadło.
Jeszcze czasami przeliczam ile to jest na tydzień, a ile na miesiąc itp.
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 21:47   #158
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

To widzę że mamy identycznie. Może rzeczywiście takie obsesyjne liczenie wpływa jakoś na naszą psychikę i wtedy jeszcze bardziej lecą, już sama nie wiem... ale ja już nie mogę bez liczenia
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:40   #159
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No ja już sama myślę, tak, że tylko tymi włosami się martwię i może to jeszcze gorzej wpływa na nie.
A dużo rośnie Ci tych małych włosków ???

Ja zauważyłam wczoraj, że coś tam mam tych małych włosów też, ale tego nie ma dużo, tak no mało ich jest.
No ale dalej wypadają , więc ja nie wiem już co z nimi robić...
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:02   #160
troska
Przyczajenie
 
Avatar troska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
GG do troska
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Dziewczyny jeśli któraś z Was jest z Krakowa to polecam gabinet trychologiczny hormon-med na Mazowieckiej 25. Pani mi pokazywała skórę głowy pod mikroskopem, potem cebulki włosów, badania z krwi. Ustala czy wypadanie włosów jest na tle hormonalnym czy genetycznym. Prze mezoterapią robią peeling głowy co spulchnia i oczyszcza skórę i wtedy mniej boli. Koszt mezo między 70-170zł, więc np prawie o połowe taniej niż w medicorze.

A co do liczenia włosów to never ever. Staram się o tym nie myśleć myjąc i rozczesując włosy, nie patrzeć. Tylko jak za dużo wypada i czuję na rękach po przeciągnięciu przez włosy to jednak jest smuteczek
__________________
come into my lovely place, full of color and full of taste https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=13710
troska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:05   #161
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja już w tym gabinecie byłam i też miałam badanie kamerą. wyszło że mam zdrową skórę i że wszystko jest ok. Zlecono mi też badania z krwi które wyszły dobrze. Przez ostatnie kilka myć to u mnie jest masakra. Wypada ich tak dużo jak nigdy i do tego zaczęły sie strasznie przetłuszczać! Nie mam pojęcia dlaczego skoro szamponu nie zmieniłam. Już mi widać coraz bardziej łysinę i nie mam juz jak jej zasłonić. Zaczęłam już nawet oglądać peruki bo jak tak dalej pójdzie to tylko to mi zostanie

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgorzatka21 Pokaż wiadomość
No ja już sama myślę, tak, że tylko tymi włosami się martwię i może to jeszcze gorzej wpływa na nie.
A dużo rośnie Ci tych małych włosków ???

Ja zauważyłam wczoraj, że coś tam mam tych małych włosów też, ale tego nie ma dużo, tak no mało ich jest.
No ale dalej wypadają , więc ja nie wiem już co z nimi robić...
Ja mam dużo tych włosków krótkich ale one wypadają jak maja po kilka cm. Także im dluższe z długości tych jest im mniej
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 11:57   #162
troska
Przyczajenie
 
Avatar troska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
GG do troska
Dot.: mezoterapia skóry głowy

skarbek2012 a robiłaś tam peeling i mezo?
__________________
come into my lovely place, full of color and full of taste https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=13710
troska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:04   #163
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No skarbek2012, ja sie tam nie znam, bo sama jestem w bardzo poodbnej sytuacji jak Ty.
No, ale gdyby to była jakaś choroba poważna, ogólnie choroba, wszystko wyszło by w badaniach skóry głowy no i z krwi.
Może jednak to taki skutek uboczny tej mezoterapii, teraz jest źle i to bardzo, ale chyba musi nadejść w końcu ten punkt zwrotny, może teraz jest tak beznadziejnie, aby juz potem, za jakiś czas było tylko lepiej.
Sama nic więcej nie umiem powiedzieć bo i sama sobie pomóc nie umiem.
No ale tego Ci strasznie życzę
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:59   #164
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Dziękuję za słowa pocieszenia No wlaśnie ja sobie tak wmawiam że teraz przez tą mezoterapie wypadają te wszystkie słabe włosy a potem po kilku miesiącach zostaną te mocne i one juz nie bedą wypadać. Rzeczywiście gdyby była jakas choroba to by wyszło. Ale u mnie hormony w porządku, a żadnych innych objawów nie mam i ogólnie dobrze sie czuję i nic mnie nie boli ani nic. Jedynie co to może jeszcze być ta moja podświadomość. Podobno że były takie przypadki że komuś leciały włosy tak bez przyczyny i potem jak było już źle to obcinał je na krótko i kupował perukę i wtedy już wiadomo nie było tego liczenia włosów i myslenia o tym że się całkiem wyłysieje i podobno że w bardzo wielu przypadkach te włosy po jakimś czasie przestawały całkiem wypadać i odrastały!! I to wlaśnie przez to że ten ktoś przyzwyczaił się do tego że nosi ta perukę i że wlosów i tak już nie uratuje... Jeśli to prawda to może i tak jest w naszym przypadku że to wszystko przez naszą psychikę
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:09   #165
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Możliwe właśnie , no ja nie wiem.
Ja też wszystkie badania niby są ok, więc nie ma się do czego przyczepić.
Ale i tak nie umiem odwrócić uwagi od włosów.
Znaczy tak w ciagu dnia to jeszcze jeszcze, ale gdy przychodzi mycie ich, ogólnie potem kiedy schną to wtedy zaczyna się dramat.
Teraz mam zamiar wynajdywać sobie różne jakieś zajęcia, aby tak nie myśleć już, może to jest jakiś pomysł.
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:44   #166
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No ja też w trakcie dnia raczej o tym nie myślę, chyba że zobaczę się w lustrze i te mizerne włosy to wtedy się denerwuję ale wiadomo że zaraz mam jakieś zajęcie i przestaje o tym myśleć. Natomiast kiedy je myje to nie jestem w stanie zapanować nad nerwami. Jeszcze jak widze że wypadło mniej to jest w miarę ok ale jak więcej niz zwykle to już panika straszna.
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 19:42   #167
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No u mnie też, ja dziś włosy myję i już mną nosi....
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:19   #168
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No ja dzisiaj myję i też już się denerwuję...
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 16:24   #169
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Napisz jak poszło z myciem.
Mi wypadło 200, a jeszcze potem jak schły to coś 50...
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 17:52   #170
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

To widze że u ciebie coś lepiej. U mnie tak: przed myciem jak czesałam 50, w trakcie mycia 270, potem jak czesałam po myciu to jeszcze 100 czyli razem 420.
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 18:48   #171
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja już włosów nie czeszę, a jak umyję i schną to też nie ruszam a wypada jeszcze conajmniej 80 wtedy.
Oprócz tego myję włosy co 2 dzień bo mi się tak przetłuszczają.
No, a tak jak myjesz to przeważają włosy, te które wypadły, jakiej długości?
Bo u mnie te długie no i grzywka też ....
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:08   #172
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

u mnie wypada więcej tych krótkich, takich do 10cm a tych długich niewiele

Edytowane przez skarbek2012
Czas edycji: 2011-05-02 o 11:11
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:35   #173
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

No a u mnie same długie wypadają niemalże, a tych krótkich mam niewiele bo zawsze patrze czy coś tam sterczy...
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:45   #174
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja nie słyszałam o tym zabiegu.
U mnie chyba w mieście nie jest popularny, o ile wogóle się go wykonuje.
A na czym on polega ?
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:34   #175
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Haircare to nazwa ampułki używanej do mezoterapii. Ja własnie mam to robione. Ale jak juz pisałam, nic nie pomaga
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:38   #176
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja nawet nie wiem, jakie ampułki do mezoterapii proponowała mi moja doktorka.
No narazie tego wykonywać nie będę , ale jak tylko uzbieram kase to chyba nie bedzie wyjścia.

Ja ostatnio zauważyłam u siebie siwego włosa, okazało się, że taki siwy włos jest przyczyną niedoboru witaminy H ( czyli biotyny) i niby to jest przyczyną wypadania włosów.
Kupiłam w aptece belissę, która to ma najwięcej tej witaminy H i chyba będę zażywać.
Ale aptekarka mówiła, ze to trzeba dość długo, nawet z pół roku albo i lepiej.
Już na wstępie brak mi wytrwałości i jakoś wiary w to wszystko.
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:03   #177
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja zamawiałam samą witaminę H z Niemiec bo podobno najlepsza. Kuracja miesięczna koło 100zł. Stosowałam 3 miesiące bez efektu. Ale ja nie mam ani jednego siwego włosa... A odnośnie mezoterapii to niestety ale nie ma 100% pewności że pomoże. Ja się tak nastawiłam że na pewno będzie efekt a nie ma po 4 zabiegach, więc robiłam sobie tylko nadzieję.... i wiem że jesli ona mi nie pomoże to nic innego skuteczniejszego już nie ma...
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:44   #178
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja nie wiem, tak się wszędzie mówi, że ta mezoterapia taka skuteczna, a tu sama widzisz.
Ale no może trzeba jeszcze poczekać, przecież jakby to była jakaś poważna przyczyna wypadania tych włosów to wyszłoby to w badaniach...no tak myślę.

Ja też się tak głowię nad moimi włosami, nie wiem czy wiesz ale średnio co 6-7 lat następuje wymiana włosów i te stare wypadają ( ale przez około max miesiąc) aby mogły zostać zastąpione nowymi.
I tak sobie myśle, że mi nigdy nie wypadały włosy, naprawde nic nie zauważyłam, może dlatego tak mi się nazbierały te wszystkie lata i teraz tak wypada... no ale aż 2 lata wow.

Ja jeszcze jutro wybieram się do endokrynologa, bo TSH mam 2,3 a podobno to już lekka niedoczynność chyba...
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:55   #179
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: mezoterapia skóry głowy

A mi właśnie nigdy nie wypadały włosy, ja nie wiem czy przy myciu z 5 było.
A teraz od dwóch lat to jest tragedia.

Może wypadają dlatego, że wcześniej nie wypadały i tyle tych starych włosów się ostało, że no muszą wypaść.
Ale z drugiej strony, aż przez 2 lata....
Tak tymi włosami jestem zdołowana, niby tylko włosy- a jednak .
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 10:26   #180
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: mezoterapia skóry głowy

Ja pytałam mojej lekarki czy to może właśnie taka "wymiana" tych włosów i wypadają te wszystkie słabe, ale powiedziała że takie wypadanie trwa max 3 miesiące a jeśli trwa dłużej to już coś powazniejszego jest przyczyną. A odnośnie mezoterapii to ostatnio jak byłam u mojej lekarki to czekała w kolejce młoda dziewczyna też z lysieniem i mówiła że jej mezoterapia też nie pomogła. Zresztą moja lekarka mówi że zna wiele przypadków gdzie mezo nic nie zdziałała... mnie tez dosyć niechętnie wysłała na ten zabieg.
Ostatnio wyczytałam że włosy wypadają przy niedoborze siarki - to by mogło do mnie pasować, bo u mnie w diecie siarki prawie wogóle nie ma (cebula,szosnek,rzepa...) Nigdy też nie miałam żadnych wcierek do włosów z siarką. Dawniej jeszcze troche jadłam takich rzeczy a od kilku lat w ogóle więc może to to jest przyczyną. Wprowadze do swojej diety te produkty z siarką i zobaczymy czy coś da....
Moja lekarka uważa że często przyczyną tego wypadania może być wlasnie brak nawet jednej witaminy w organizmie...
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-10 09:50:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.