Olejek rycynowy do włosów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-18, 08:25   #91
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

Nie przyciemnia.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 09:22   #92
Irisss23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi
Dzis zaryzykowalam dodalam olejek do szamponu, a na koniec wyplukalam wlosy w wodzie z dodatkiem soku z cytryny. Wlosy są super , miękkie i błyszczące.
Pozdrawiam
Irisss23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 10:36   #93
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

dziewczyny, wiem ze na pewno to gdzies bylo, ale prosze powiedzcie mi ja sie dodaje do szmponu? ra rece tuz przed umyciem? i ile na cienkie wloski do lopatek? czy moze na cala butelke? ile na 200ml? bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 10:41   #94
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

Ja rozcieńczam szampon wodą do każdego mycia i do tego dodaję 5 kropli olejku rycynowego. Nie rozcieńczam całej butelki tylko za każdym razem kiedy myje włosy. Myślę, że na Twoją długość też wystarczy 5 kropli. Nie ma co więcej dawać, bo będą się szybciej przetłuszczać.
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-18, 10:44   #95
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

moim zdaniem przyciemnia a mam pytanie jak dodajecie do szmponu tego olejka to za kazdym razem jak myjecie glowe czy raz na jakis czas czy widzicie poprawe w kondycji wlosow???
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 09:15   #96
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

ja za każdym razem
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 09:50   #97
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

A czy za pierwszym i drugim myciem czy tylko raz???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 11:59   #98
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Czy olejek rycynowy przyciemnia włosy??

Ja używam go za każdym razem kiedy myję głowę. Czasami nakładam dwa razy szampon, ale wtedy ten pierwszy jest bez olejku. Dopiero ta druga tura jest z olejkiem

Oczywiście zauważyłam poprawę kondycji włosów - mniej wypadają i zrobiło się ich więcej
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 12:08   #99
Sylwka14
Przyczajenie
 
Avatar Sylwka14
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 9
Dot.: Re: Olejek rycynowy do włosów

A tak wogule to w czym pomaga olejek rycynowy? Wzmacnia włosy? A może przyspiesza ich wzrost? Ja go używam dopiero od 2 tygodni (raz w tygodniu, ale od jutra 2 razy) w połączeniu z żółtkiem i cytryną. Ale nie wiem, na jakie mogę liczyć efekty...

Bo ja.. ja bez ciebie nie mam szans...
Sylwka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 17:16   #100
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: Re: Olejek rycynowy do włosów

a ja mam cudowny sposob na "bezproblemowe" stosowanie olejku. Dodaje go do szamponu tak w proporcjach 1/4 (oczywiscie to olejku ma byc mniej ) Myje tym włosy, chwile trzymam i spłukuje dokładnie ciepłą wodą. Już po pierwszym użyciu włosy sie cudownie układają, a po dłuższym stosowaniu znacznie poprawia sie ich kondycja polecam dzieczyny naprawde (szczegolnie do włosów, które mają naturalny lekki skręt - po takim myciu sie wogole nie puszą i loczki są takie wyrazniejsze)
la loba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 18:15   #101
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Re: Olejek rycynowy do włosów

Cytat:
Napisane przez la loba
a ja mam cudowny sposob na "bezproblemowe" stosowanie olejku. Dodaje go do szamponu tak w proporcjach 1/4 (oczywiscie to olejku ma byc mniej ) Myje tym włosy, chwile trzymam i spłukuje dokładnie ciepłą wodą. Już po pierwszym użyciu włosy sie cudownie układają, a po dłuższym stosowaniu znacznie poprawia sie ich kondycja polecam dzieczyny naprawde (szczegolnie do włosów, które mają naturalny lekki skręt - po takim myciu sie wogole nie puszą i loczki są takie wyrazniejsze)
ja robię dokładnie tak samo, tylko potem na wszelki wypadek myję jeszcze raz
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 23:01   #102
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

a ja stosuje: 2 żółtka, sok z połowy cytryny, kilka KOPEL olejku rycynowego, trzymam 30 minut, spłukuję obficie letnia wodą, i myje szamponem, wszystko schodzi po 1 razie , musze myć 2 raz jeśłi dodaję naftę kosmetyczną.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 23:11   #103
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Olejek rycynowy do włosów

Kiedyś wmasowywałam ciepły olejek rycynowy szczoteczką do zębów w skórę głowy (rozdzielałam włosy na pasma) i znacznie poprawiła mi się kondycja włosów Jedyny minus to to, że ściemniały (mam kolor blond), więc go odstawiłam. Teraz chyba zrobię sobie kurację po zimie, ale tym prostszym sposobem, mieszając olejek z szamponem
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 19:55   #104
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
olejek rycynowy

czy jest jakaś kobietka która może napisać czy on naprawde pomaga na odrost nowych włosków i nie dlatego że gdzies to wyczytała ale dlatego że jej pomógł ??
a może jakieś rady z czym go stosować ???
piszcie, a ja będę wam bardzo wdzięczna ))
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 20:03   #105
diablica699
Raczkowanie
 
Avatar diablica699
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
Dot.: olejek rycynowy

hej karmen 22! ja uzywam go od kilku dni,ale na rzesy,i podoba mi sie jak dziala.co do wlosow to jesli jestes blondynka to moze Ci przyciemnic,ale na ciemne jest podobno dory(i tani)wiec warto sprobowac
diablica699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 20:06   #106
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez diablica699
hej karmen 22! ja uzywam go od kilku dni,ale na rzesy,i podoba mi sie jak dziala.co do wlosow to jesli jestes blondynka to moze Ci przyciemnic,ale na ciemne jest podobno dory(i tani)wiec warto sprobowac
jestem brunetką.Nakladałam przed myciem i mam takie troszke wrażenie że wloski się sypią po nim,może ktorejs dziewczynie tez tak sie dzieje ????
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 08:36   #107
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez diablica699
co do wlosow to jesli jestes blondynka to moze Ci przyciemnic
Ja jestem blondynką i stosuję olejek od jakiegoś miesiąca albo i dłużej i nie przyciemnił mi ich. A czy rosną szybciej? Raczej tak. Byłam miesiąc temu u fryzjera i juz zauważyłam, że włosy sa dłuższe, ale nie powiem Ci o ile, bo nie mierzę
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 09:21   #108
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Dot.: olejek rycynowy

Olejek rycynowy: Uwagi po 10 LATACH STOSOWANIA,

Najlepsze efekty najprawdopodobniej przynosi stosowanie go jako jedyny składnik, lub w połączeniu z cytryną albo odżywką/balsamem nawilżającym.

Co robi: Idealny środek dla kobiet, które mają długie lub bardzo długie włosy z tendencją to kołtunienia się. Dwu, trzykrotne użycie, całkowicie niweluje problem na kilka miesięcy. - Nakładać raz w tygodniu, gdy nie planuje się większych wyjść, i najlepiej na kilka godzin pod ręcznikiem.

Powoduje, że włosy wydają się gęstsze. Wydają się, ponieważ rzeczywistość najprawdopodobniej jest całkiem inna. Raczej nie przyśpiesza porost włosów, natomiast WIDOCZNIE zmniejsza łamanie się i rozdwajanie końcówek. Zarówno jeden jak i drugi problem jest często rozumiany błędnie, ponieważ, ogólnie uważa się, że łamanie i rozdwajanie występuje na końcach włosa (ponieważ „żyje” najdłużej). To nie jest prawda. Włosy mogą się łamać i rozdwajać nawet w połowie włosa i w związku z tym po jakimś czasie odpada, a co za tym idzie, optycznie i namacalnie fryzura staje się rzadsza. Ponieważ rycyna temu zapobiega, po (dla przykładu 3 mc) znika mysi ogonek (w przypadku długich włosów) na rzecz solidnego warkocza.

Kolor włosów: Rzeczywiście rycyna posiada właściwości przyciemniające, ale o ile pamiętam, większe efekty można uzyskać Naftą kosmetyczną. Przy farbowanych włosach na blond, powoduje po jakimś czasie, że odcień farby staje się bardzo naturalny, a nie szablonowy (brak "tych samych" blondynek z numerem farby Np E110 - chodzących po ulicach). W przypadku włosów ciemnych lub rudych brak zmian w odcieniach farby, ale stają się bardzo błyszczące. Podobnie zresztą jak przy włosach jasnych blond.

Po długim stosowaniu, właściwie można wyrzucić wszystkie odżywki i balsamy, ponieważ uda się spokojnie rozczesać włosy, które się błyszczą, nie łamią i nie rozdwajają.

Nie polecam osobą o tłustej skórze głowy, ponieważ olej ma to do siebie, że natłuszcza bardzo, a po jednorazowym umyciu głowy, również mogą pozostać ślady jego obecności.

Stosowanie nie jest przyjemne. Poza samym wcieraniem ( bez przesady) w skórę głowy, powinno się go rozciągnąć wzdłuż włosa, co dla osób wrażliwych, jest czasem nie miłe, z uwagi na możliwość wyrwania sobie jakiejś ilości włosów (olej jest zwyczajnie „tępy”). Powinno się ją trzymać pod ręcznikiem, i nie uważam, że dogrzewanie suszarką przyniesie szybsze i bardziej efektywne zmiany, niż opisałam je wyżej.

Osobiście uważam, że to jeden z najlepszych preparatów, ogólnie niedocenianych prze kobiety, bo kosztuje grosze, a na opakowaniu ma napisane, że służy do czegoś innego. Poza tym, jak w każdy "kosmetyk" wymaga dłuższego stosowania, ale co cudowne, nie regularne używanie też przyniesie efekty.

Dodatkowym plusem jest to, że nakłada się go rękoma, a co za tym idzie, świetnie wzmacnia to paznokcie...

Naprawdę polecam.
I Pozdrawiam.
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 09:54   #109
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: olejek rycynowy

Kedesza za bardzo nie zrozumialam co napisalas o tym przyciemnianiu (chyba niewyspana jestem ) - chodzilo o to ze przyciemnia tylko farbowane wloski????? Ja mam naturalny ciemny blond- raczej wolalabym isc w kierunku jasniejszym niz je przyciemniac i wlasnie to mnie jedynie odstrasza w stosowaniu tego olejku bo efekty faktycznie sa fajne- stosowalam przez jakis czas i wloski ladnie wygladaly ale moj TZ zwrocil sam uwage ze wlosy mi troche sciemnialy a on jest raczej malo wrazliwy na tego typu zmiany wiec to chyba prawda ze przyciemnia
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 10:03   #110
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: olejek rycynowy

Zamierzam sobie kupić. A jak dużo trzeba go nałożyć na włosy?
izanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:45   #111
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez kedesza
Najlepsze efekty najprawdopodobniej przynosi stosowanie go jako jedyny składnik, lub w połączeniu z cytryną albo odżywką/balsamem nawilżającym.
A ja dodaję go do szamponu... czy to źle? Lepiej dodawać do odżywki?
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 12:19   #112
marta.885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 112
Dot.: olejek rycynowy

ja dodaje i do szamponu i do odżywki moim zdaniem (mam włosy koloru ciemny brąz) lekko je przyciemnił/nadał intensywniejszego odcienia rzeczywiście włosy sie lepiej błyszczą i wydaje mi sie, że również szybciej rosną
marta.885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 12:56   #113
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Dot.: olejek rycynowy

Kenzo,
trudno mi określić dokładnie, co rozumiem przez przyciemnianie włosów, ponieważ tak na prawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi w stylu: przyciemni każdy włos o dwa tony. Wszystko zależy od struktury włosa i jego budowy lub ubytków. Pisząc o farbowanych włosach, również nie stwierdziłam, że blond zostały przyciemnione, ponieważ wciąż są jasny blond (dla przykładu), ale nie jest to blond farbowany.

Napisałaś, że Twój TŻ zwrócił uwagę na to, że włosy Ci najprawdopodobniej ściemniały. Pomyśl w innym kontekście: Włosy suche (przed myciem), zniszczone tracą swój blask, natomiast, jeśli je zmoczysz, natychmiast stają się ciemniejsze. Analogicznie, jeśli używasz olejku, dzięki niemu być może odzyskały blask, są odpowiednio natłuszczone, mniej zniszczone - więc wydają się ciemniejsze.

Aha, olej nie działa tylko na włosy farbowane. Pisałam w tym kontekście, chociażby z uwagi na to, że z natury włosy naturalne są mniej zniszczone (oczywiście jak się o nie odpowiednio dba). Jeśli ma przyciemnić, to zrobi to na pewno nie zależnie od tego czy się farbujesz czy nie. I jeszcze jedno:, jeśli ma tak zadziałać (ciemnienie), to na pewno bardziej na suchych i zniszczonych niż naturalnych.

marta.885 - określiła to doskonale: przyciemnił/nadał intensywniejszego odcienia

marrtha - Moim zdaniem mieszanie olejku z szamponem zupełnie mija się z celem. Być może są widoczne jakieś "zmiany", ale chociażby z uwagi na to, że jest on bardziej tłusty jak mniej, automatycznie to, co jest nakładane, zostaje zmyte przez szampon. Tak to rozumiem.

I jeszcze jedna uwaga: nie dodajemy oleju do szamponów, odżywek itd., tylko: Do oleju dolewamy odżywki, (1/3 z czego 1 to odżywka a 3 to olej).
Przynajmniej tak zrozumiałam temat.

ps: Nakłada się taką samą ilość jak balsam do włosów.

Buśka
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 13:30   #114
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: olejek rycynowy

Kadeszo co do tego ze przyciemnienie widac na zniszczonych i suchych wlosach nie moge sie zgodzic bo ja mam wlosy w swietnym stanie,zawsze uzywam calych serii do pielegnacji profesjonalnych,chodze na kuracje odzywcze do fryzjera ,nie uzywam prostownicy ani suszarki,wlosy sa miekkie,prosciutkie,gladz iutkie i lsnia z calych sil ,nie farbuje ich ,no ogolnie stan wlosow jest super a olejku uzywlalm zeby tylko przyspieszyc ich wzrost i odlozylam kiedy zauwazylam wlasnie ich przyciemnienie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 15:26   #115
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Dot.: olejek rycynowy

W takim razie cieszę się...
I potwierdza się zasada, że regułę stanowią wyjątki...
Oczywiście nie jestem nie omylna... O oleju, to takie moje wypociny
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 20:06   #116
superdoti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: olejek rycynowy

Olejek rycynowy jest dobry. trzeba tylko zwrócić uwagę czy jest to olejek oczyszczony czy nie (zapytać w aptece przy zakupie, albo może bedzie gdzieś na opakowaniu napisane). jeśśli jest oczyszczony można go stosować bezpośrednio na włosy, jeśli bie to najlepiej zmieszać go z szamponem. nie powinno się go urzywać zbyt często bo włosy zaczną się bardzo przetłuszczać, najlepiej raz w tyg zrobić sobie taką ala maseczkę na ok 30 min do godziny. dobry sposób jest też taki aby dodać żółtko i kilka kropel cytryny. ja urzywałam przez pół roku i włosy mi się bardzo poprawiły. pozdrawiam
superdoti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 21:20   #117
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez kedesza
Moim zdaniem mieszanie olejku z szamponem zupełnie mija się z celem. Być może są widoczne jakieś "zmiany", ale chociażby z uwagi na to, że jest on bardziej tłusty jak mniej, automatycznie to, co jest nakładane, zostaje zmyte przez szampon. Tak to rozumiem.
W sumie masz rację To od następnego razu będę dodawać do olejku odżywki
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 10:15   #118
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: olejek rycynowy

Przed chwila dodałam odzywke do olejku... Nie wiem czy coś źle zrobiłam, ale wydaje mi się, że to nie powinno być tak, że olejku jest więcej niż odżywki. Zaczełam suszyć włosy, bo mi się spieszy i wiecie co? Umyłam włosy jeszcze raz, bo po tym olejku miałam takie jak przed myciem Jestem jednak za tym, żeby albo dodawać mniej olejku do odżywki albo do tego, żeby nakładac olejek na włosy na jakąś godzinkę przed myciem. Nie wiem, mi nie podobało się to, co zobaczyłam na włosach po zrobieniu tego co kedesza proponuje.
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 13:11   #119
Konopienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: olejek rycynowy

Ja uzywam rowniez olejku rycynowego.Mam klopoty z wlosami,gdyz wolno rosna,a dodatkowo jestem po trwalej i musze przyznac ,ze wyniki widac.Wlosy szybciej rosna i mniej sie plątają.Mam ciemne wlosy.Uzywam na to swojego przepisu z gazety:1 żółtko, 1 łyżeczka wyciśniętej cytryny i 2 łyżeczki olejku rycynowego.Mieszam wszystko.Zostawiam to na 2 godziny,po czym zmywam.Wiadomo,ze jajko ma wlasciwosci utwardzajace,ale mi to nie przeszkadza.Pozdrawiam
Konopienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 13:22   #120
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: olejek rycynowy

Ja polecam smarować olejkiem koncówki włosów na noc,potem rano wymyć wloski szmponem i położyć normalnie odzywke.Ja tak robie od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.Dodam,że włoski mam z gatunku suchych i sianowatych,maski mi nie pomagały i ciagle miałam problem z końcówkami.Teraz jest super!Olej na przeczyszczenie kosmetyk numer jeden!;-)
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.