Pomoc w wyborze perfum dla mężczyzny (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Które lepsze na okres jesień/zima?
Givenchy Play Intense 3 42,86%
Jean Paul Gaultier Le Male 4 57,14%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-06, 19:53   #691
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Słodkie perfumy dla dwudziestolatka.

Polecam Joop! Mocno slodki zapach i bardzo trwaly.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 20:17   #692
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Słodkie perfumy dla dwudziestolatka.

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Polecam Joop! Mocno slodki zapach i bardzo trwaly.
Joop Homme rzeczywiście jest słodki, a przy tym intensywny i niesamowicie trwały. "Początkujące" nosy może zmęczyć. Piękny, choć mnie kojarzy się z dojrzałymi mężczyznami, ale to jest osobiste skojarzenie, gdyż pewien pan po pięćdziesiątce z mojego otoczenia od lat go używa .

Linki do Joop Homme (nuty zapachowe + opinie):

- KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1505
- Basenotes: http://www.basenotes.net/ID26120881.html
- Osmoz: http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en


Cytat:
Napisane przez Maciek00 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o perfumkach Black Code Armaniego.. rowniez prosze o opinie i jakoas krotka charakterystyke z kim utozszamiacie te perfumki
z gory dziekuje
Code, dawniej Black Code, jest ciepłym, miękkim, zmysłowym zapachem. Słodkim, ale nie ulepkowatym, raczej dyskretnym, choć wyraźnie wyczuwalnym. Napisałam o nim kiedyś słówko na forum: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...2&postcount=91.

Linki do Code Armaniego:

- KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12290
- Basenotes: http://www.basenotes.net/ID26122640&page=reviews
- Osmoz: http://www.osmoz.com/encyclo/marques...NGUE&LANGUE=FR


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 22:24   #693
Budziik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Wink Męskie perfumy dla 25 latka.

Witam serdecznie wszystkie panie i proszę o poradę dotyczącą perfum. Mam tu liste perfum spośród których mam sobie coś wybrać. Bardzo podobają mi się perfumy Gucciego pour home. A oto lista :
Armani ‘Aqua di Gio’
Armani ‘Black Code’
Armani ‘Emporio’
Armani ‘Mania’
Azzaro ‘Chrome’
Bulgari ‘For Men’
Carolina Herrera ‘212 for men’
Chanel ‘Allure’
Chanel ‘Allure Sport’
Chanel ‘Egoiste’
CK ‘Escape’
CK ‘Eternity’
CK ‘Obsesion’
CK ‘One”
Clinique ‘Happy for men’
D&G ‘Pour Homme’
Davidoff ‘Cool Water for men’
Dior ‘Dune Homme’
Dior ‘Fahrenheit’
Dior ‘Higher Energy’
Gucci ‘Pour Homme’
Hugo Boss ‘Baldessarini’
Hugo Boss “Hugo Boss”
Hugo Boss ‘Dark Blue’
Hugo Boss ‘Elements Aqua’
Hugo Boss ‘Energise’
Hugo Boss ‘Green’
Hugo Boss ‘Grey’
Hugo Boss ‘In Motion’
Hugo Boss ‘Soul’
Issey Miyake ‘L’eau d’Issey Homme’
Jean Paul Gaultier ‘For Men’
Joop ‘Jump’
Kenzo Air
Kenzo L’eau Par
Lacoste ‘Grey’
Lacoste ‘Pour Homme’
Lacoste ‘Red for men’
Lancome Miracle “For men”
Ralph Lauren ‘Polo’
Saint Laurent ‘Opium’
Tobacco Sigar
Tommy Hilfiger Tommy for men
Yoshas for men
Budziik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 15:18   #694
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy dla przyszłego teścia :)

Zakupilam w Rossmanie D&G pour homme-super zapach, najlepsze, ze moj TZ sie nim okrutniscie zachwycil a o on raczej niezbyt ,,podnieca sie" perfumamiChyba trza mu bedzie sprezentowac
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 15:42   #695
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Męskie perfumy dla 25 latka.

hmm... czemu miala sluzyc cala ta lista... obejmuje ona wszystkie grupy zapchowe i nie wierze ze wszystkie moga soie podobac.......
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 22:32   #696
SWIETY
Raczkowanie
 
Avatar SWIETY
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 93
GG do SWIETY
Dot.: Męskie perfumy dla 25 latka.

Jeżeli podoba Ci się gucci pour homme, to sprawdź i wybierz z :

Chanel Allure - znaczenie znaczeni łagodnieszy od w/w
Hugo Boss Baldessarini
Yves Saint Laurent Opium

może nie są tak ciężkie jak gucci ale coś w podobnym klimacie, drzewno-kadzidlanym
SWIETY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 11:09   #697
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Męskie perfumy dla 25 latka.

Cytat:
Napisane przez Budziik Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie panie i proszę o poradę dotyczącą perfum. Mam tu liste perfum spośród których mam sobie coś wybrać. Bardzo podobają mi się perfumy Gucciego pour home. A oto lista :
Armani ‘Aqua di Gio’
Armani ‘Black Code’
Armani ‘Emporio’
Armani ‘Mania’
Azzaro ‘Chrome’
Bulgari ‘For Men’
Carolina Herrera ‘212 for men’
Chanel ‘Allure’
Chanel ‘Allure Sport’
Chanel ‘Egoiste’
CK ‘Escape’
CK ‘Eternity’
CK ‘Obsesion’
CK ‘One”
Clinique ‘Happy for men’
D&G ‘Pour Homme’
Davidoff ‘Cool Water for men’
Dior ‘Dune Homme’
Dior ‘Fahrenheit’
Dior ‘Higher Energy’
Gucci ‘Pour Homme’
Hugo Boss ‘Baldessarini’
Hugo Boss “Hugo Boss”
Hugo Boss ‘Dark Blue’
Hugo Boss ‘Elements Aqua’
Hugo Boss ‘Energise’
Hugo Boss ‘Green’
Hugo Boss ‘Grey’
Hugo Boss ‘In Motion’
Hugo Boss ‘Soul’
Issey Miyake ‘L’eau d’Issey Homme’
Jean Paul Gaultier ‘For Men’
Joop ‘Jump’
Kenzo Air
Kenzo L’eau Par
Lacoste ‘Grey’
Lacoste ‘Pour Homme’
Lacoste ‘Red for men’
Lancome Miracle “For men”
Ralph Lauren ‘Polo’
Saint Laurent ‘Opium’
Tobacco Sigar
Tommy Hilfiger Tommy for men
Yoshas for men
Co prawda pytanie dotyczyło pań, ale to forum jest bardzo feninistyczne ...
Moje typy z tej listy to:
Egoiste- klasyczne
Opium ph- ale koniecznie edp, mega trwałe, cudowne, męskie i eleganckie...
uzywam jeszcze Obsession, ale ostatnio mi się skończyło, wystarczy mi spora odlewka od Tristanka...

Obszerna ta lista jest na niej kilka smierdzieli wg mnie np oklepane Acqua, ohydne Cool water, nie kupił bym napewno nic z Bossa czy Lacoste nie mam zaufania do tych firm...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 17:18   #698
Lukasz_
Przyczajenie
 
Avatar Lukasz_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Witam wszystkich forumowiczow
Ostatnio mam manie doslownie manie, na punkcie perfum Ostatnio zamowilem w ciemno (Black)Code Armaniego, poniewaz szukalem slodkich perfum dla siebie. Perfumki bardzo mi sie podobaja jednak nie tego oczekiwalem.. są slodkie owszem.. ale hmm takie bardzo łagodne bym powiedzial... a ja poszukuje czegosc troszke mocniejszego.. niezbyt duszacego.. I tu prosba do was co mozecie mi poradzic.. zdaje sie tylko na wasze opinie Ostatnio siegnelem po probke Joop! Homme, myslalem ze te perfumki bede dla mnie.. ale maja taka intensywna ostra nute ktora kreci w nosie i mi wyraznie przeszkadza Zastanawiam sie nad Givenchy Pi, Opium oraz A*Men. Mam 20 lat i chcialbym pachniec oryginalnie.. mieszkam w nieduzej miejscowosci wiec z ta oryginalnoscia raczej nie powinno byc problemu Prosze was o pomoc w wyborze.. ktore z tych wymienionych polecicie dla poczatkujacego maniaka perfumowego albo moze zaproponujecie cos ? pozostawiam to w waszych rekach
Pozdrawiam
Lukasz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 17:36   #699
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Cytat:
Napisane przez Lukasz_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich forumowiczow
Ostatnio mam manie doslownie manie, na punkcie perfum Ostatnio zamowilem w ciemno (Black)Code Armaniego, poniewaz szukalem slodkich perfum dla siebie. Perfumki bardzo mi sie podobaja jednak nie tego oczekiwalem.. są slodkie owszem.. ale hmm takie bardzo łagodne bym powiedzial... a ja poszukuje czegosc troszke mocniejszego.. niezbyt duszacego.. I tu prosba do was co mozecie mi poradzic.. zdaje sie tylko na wasze opinie Ostatnio siegnelem po probke Joop! Homme, myslalem ze te perfumki bede dla mnie.. ale maja taka intensywna ostra nute ktora kreci w nosie i mi wyraznie przeszkadza Zastanawiam sie nad Givenchy Pi, Opium oraz A*Men. Mam 20 lat i chcialbym pachniec oryginalnie.. mieszkam w nieduzej miejscowosci wiec z ta oryginalnoscia raczej nie powinno byc problemu Prosze was o pomoc w wyborze.. ktore z tych wymienionych polecicie dla poczatkujacego maniaka perfumowego albo moze zaproponujecie cos ? pozostawiam to w waszych rekach
Pozdrawiam
Pi oraz A*Man są ok. Opium mogą być zbyt ciężkie.
Mi przyszły do głowy jeszcze Dunhill Desire for a Man http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dunhill.jpg (55,6 KB, 6 załadowań)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 17:46   #700
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

No własnie A`men Muglera, najbardziej słodki i kilerowaty zapach, Pi Givenchy -drzewno waniliowy, Presence MB - w tle słodkie wiśniowe , Body Kouros YSL- też słodkawy, lekko czekoladowy...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 17:53   #701
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Mysle ze "pachniec oryginalnie" troche kloci sie ze "slodko" Sprobuj np Rochas Man (rozowe pudelko) albo Equus Lalique (ciekawy ale nieslodki). L'instant Guerlain tez jest niezly.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 17:56   #702
Lukasz_
Przyczajenie
 
Avatar Lukasz_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Cytat:
Body Kouros YSL- też słodkawy, lekko czekoladowy...
to juz napewno odpada.. nie lubie takich zapachow.. Moja dziewczyna stwierdzila iz pierwsza nuta ktora wywachala z Armani Black Code (z butelki), jest wlasnie taka czekoladowa.. .. na skorze rozwiewa sie bardziej pomarancza za pierwsza nuta. Co do proozycji dziekuje za nie bardzo napewno wezme je pod uwage i pomga mi wlasnie w wyborze Czekam na dalsze propozycje slodkich perfum, a zarazem sexownych,trwalych i pociagajaych kobiety
Lukasz_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 18:27   #703
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Bvlgari Black, słodkawo-dymne, pociągające obydwie płci
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 18:40   #704
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Bvlgari Black, słodkawo-dymne, pociągające obydwie płci
No nie wiem czy każdy chce pociągać osobników obydwu płci , no chyba że jakiś bisex ...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 09:34   #705
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Cytat:
Napisane przez Lukasz_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich forumowiczow
Ostatnio mam manie doslownie manie, na punkcie perfum Ostatnio zamowilem w ciemno (Black)Code Armaniego, poniewaz szukalem slodkich perfum dla siebie. Perfumki bardzo mi sie podobaja jednak nie tego oczekiwalem.. są slodkie owszem.. ale hmm takie bardzo łagodne bym powiedzial... a ja poszukuje czegosc troszke mocniejszego.. niezbyt duszacego.. I tu prosba do was co mozecie mi poradzic.. zdaje sie tylko na wasze opinie Ostatnio siegnelem po probke Joop! Homme, myslalem ze te perfumki bede dla mnie.. ale maja taka intensywna ostra nute ktora kreci w nosie i mi wyraznie przeszkadza Zastanawiam sie nad Givenchy Pi, Opium oraz A*Men. Mam 20 lat i chcialbym pachniec oryginalnie.. mieszkam w nieduzej miejscowosci wiec z ta oryginalnoscia raczej nie powinno byc problemu Prosze was o pomoc w wyborze.. ktore z tych wymienionych polecicie dla poczatkujacego maniaka perfumowego albo moze zaproponujecie cos ? pozostawiam to w waszych rekach
Pozdrawiam
Mi tam sie podoba bardzo A*Man. Jednak przed zakupem kazdych perfum musisz isc do sklepu, psiknac sobie danym zapachem na reke i najlepiej zostawic na pare godzin. Tak, aby wyczuwalna byla nuta bazy, czyli wlasciwy zapach perfum. Z perfumami jest jak z doborem ciuchow, musza pasowac do charakteru i wizerunku danej osoby. Jezeli ktos sie dobrze czuje z danym zapachem i mu sie podoba to wtedy sie kupuje. Bo to jednak nie jest maly wydatek. A jesli chodzi o A*Man to zapach idealny na wieczor i zime, odpowiedni dla osob inteligentnych cechujacych sie duzym poczuciem humoru i ogromna wyobraznia. Wazne jest zatem odpowiednie dobranie zapachu do swojego charakteru. Najlepiej bedzie jesli zrobisz tak jak CI opisalem i jesli Ci sie spodoba to pozniej mozesz sie zjawic juz po wlasciwy zakup w perfumerii. Pamietaj, nie spryskuj jednak papierka, ale nanies perfumy na wewnetrza strone nadgarstka. Mozesz na dwie rece nanies po jednym zapachu i wtedy sobie pozniej w domu porownac. Nie mozesz sie sugerowac bowiem pierwszym zapachem, ktory poczujesz od razu po zastosowaniu (bo to tzw. nuta glowy), nastepnie jest nuta serca (wyczuwalna po kilkunastu, kilkudziesieciu minutach), a dopiero potem nuta bazy, czyli wlasciwy zapach. Dla kazdego zapachu dojscie do nuty bazy jest indywidualne i np. moj ulubiony "Ultraviolet" potrzebuje sporo czasu aby "dojrzec".
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 10:42   #706
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Słodzutkie dla słodziutkiego mężczyzny :D

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
No nie wiem czy każdy chce pociągać osobników obydwu płci , no chyba że jakiś bisex ...
Podobno od przybytku głowa nie boli
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 11:49   #707
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Męskie perfumy dla 25 latka.

ja bardzo lubię na moim TŻ (24 lata) Allure Homme Sport, ale ostatnio kupiłam mu Higher Energy Diora. Obstawiam zatem te dwa. Są lekkie, młode, seksowne
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 13:02   #708
SWIETY
Raczkowanie
 
Avatar SWIETY
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 93
GG do SWIETY
Dot.: Męskie perfumy dla 25 latka.

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię na moim TŻ (24 lata) Allure Homme Sport, ale ostatnio kupiłam mu Higher Energy Diora. Obstawiam zatem te dwa. Są lekkie, młode, seksowne

Zgadzam się higher energy jest bardzo fajnym zapachem , ale na pewno nie jest podobny do gucci pour homme, jest raczej świerzy, przynajmniej na mnie, i bardziej mi pasuje na wiosnę/lato, ale fakt, warto go mieć w swojej kolekcji
SWIETY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 13:17   #709
SWIETY
Raczkowanie
 
Avatar SWIETY
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 93
GG do SWIETY
Dot.: Słodkie perfumy dla dwudziestolatka.

przyłączam się do wskazań Pi oraz A*men`a, ale ostatnio testowałem premier figuier l`artisana, i muszę przynzać że ten kokosik z zielonym akcentem, to sama słodycz, na mnie o wiele bardziej jak Pi ale mniej znacznie niż A*men
SWIETY jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 13:20   #710
Budziik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Męskie perfumy dla 25 latka.

Witam serdecznie dziekuję za wszystkie odp.
a co byście mi doradzili z tej troszkę zmniejszonej listy, chce wypróbować cos poza Guccim.
Boss In Motion
Dior Fahrenheit
Armani Aqua Di Gio
Armani Black Code
Dolce&Gabbana
Pozdrawiam.
Budziik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 10:57   #711
SWIETY
Raczkowanie
 
Avatar SWIETY
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 93
GG do SWIETY
Dot.: Męskie perfumy dla 25 latka.

Ja z tej listy bym przetestował na pewno Armani Black Code i Dolce & Gabbana. Ale raczej bym się skłaniał ku Black Code.
SWIETY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 14:38   #712
Maciek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Zakup w ciemno.

Witam wszystkich forumowiczow

Planuje zakup perfum w ciemno juz 2 raz poniewaz do perfumerii mam niestety daleko i zadko zdarza sie okazja i czas zeby je odwiedzic, niestety jestem zmuszony do takiego stanu rzeczy. Pierwszym mom zakupem w ciemno byly perfumki (Black)Code Armaniego, i jestem z nich zadowolony (dzieki waszym podpowiedziom ) Teraz planuje zakup 2 rodzajow perfum, jedne bardziej na codzien, a drugie na wieczorne wyjscia i teraz pytanko do was moi drodzy Co byscie mi mogli polecic z tej listy wybierzcie 2 lub zaproponujcie, jedne maja byc na codzien, drugie na wieczorne wyjscia
Lista :
Thierry Mugler A*Men
Thierry Mugler B*Men
Givenchy Pi
Chanell Allure Homme
Chanell Egosite Platinum
Carolina Herrera 212
Gucci Pour Homme
YSL M7
YSL Opium (EDP)

Perfumki dla 20 latka Nie chcial bym zeby to byly perfumki dla starszych panow, ani dla mlodych mezczyzn, takie typowo dla doroslego mezczyzny Czekam na propozycje
Pozdrawiam
Maciek00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 14:58   #713
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: zakup w ciemno..

Cytat:
Napisane przez Maciek00 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich forumowiczow

Planuje zakup perfum w ciemno juz 2 raz poniewaz do perfumerii mam niestety daleko i zadko zdarza sie okazja i czas zeby je odwiedzic, niestety jestem zmuszony do takiego stanu rzeczy. Pierwszym mom zakupem w ciemno byly perfumki (Black)Code Armaniego, i jestem z nich zadowolony (dzieki waszym podpowiedziom ) Teraz planuje zakup 2 rodzajow perfum, jedne bardziej na codzien, a drugie na wieczorne wyjscia i teraz pytanko do was moi drodzy Co byscie mi mogli polecic z tej listy wybierzcie 2 lub zaproponujcie, jedne maja byc na codzien, drugie na wieczorne wyjscia
Lista :
Thierry Mugler A*Men
Thierry Mugler B*Men
Givenchy Pi
Chanell Allure Homme
Chanell Egosite Platinum
Carolina Herrera 212
Gucci Pour Homme
YSL M7
YSL Opium (EDP)

Perfumki dla 20 latka Nie chcial bym zeby to byly perfumki dla starszych panow, ani dla mlodych mezczyzn, takie typowo dla doroslego mezczyzny Czekam na propozycje
Pozdrawiam
do zapachów codziennych , czyli jak sądzę chodzi Ci o bardziej lekkie mogę (zdaniem mojego nosa) zaliczyć
allure homme,
Pi givenchy
egoiste platinum, herrera 212 (te polecam Ci zwłaszcza na lato, wiosnę, na zimę mimo wszystko możesz siegnąc po cos bardziej cięzkiego i otulajacego)

M7 YSL (bardzo podobny do gucci PH), opium YSL to zapach raczej z klimatu tych cięzkich, wieczorowych (choc mój TŻ uzywa ich przez całą dobę i ja ardzo sobie to chwalę ), to zapachy dośc intensywne, typowo męskie, skórzano-kadzidlane, w opium odnajduje jeszcze spora dawkę słodyczy

Mogę Ci polecic jeszcze jeden, obłednie rozwijający się zapach na męskiej skórze, zapach, który z powodzeniem możesz stosowac o każdej porze dnia ..i nocy, to envy gucciego....mój ukochany meski zapach, ciepły, lekko ostry, meski, seksowny, piekielnie trwały, bardzo przyjemna nutka słodyczy z odrobina goryczy.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 16:48   #714
Maciek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: zakup w ciemno..

Wlasnie na wieczor najbardziej mnie interesuja troszke mocniejsze, sexowne i zarazem trwale perfumki Envy Gucciego - napewno sie nad nimi zastanowie Na dzien mysle raczej o troszke slodkich perfumkach i najbardziej biore pod uwage A*Men, Chanel Allure Homme oraz Pi. Natomiast ciezko mi cos wybrac z tych bardziej ciezszych kontrowersyjnych Czekam na dalsze propozycje
Maciek00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:33   #715
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: zakup w ciemno..

Cytat:
Napisane przez Maciek00 Pokaż wiadomość
Wlasnie na wieczor najbardziej mnie interesuja troszke mocniejsze, sexowne i zarazem trwale perfumki Envy Gucciego - napewno sie nad nimi zastanowie Na dzien mysle raczej o troszke slodkich perfumkach i najbardziej biore pod uwage A*Men, Chanel Allure Homme oraz Pi. Natomiast ciezko mi cos wybrac z tych bardziej ciezszych kontrowersyjnych Czekam na dalsze propozycje
cięzkie i kontrowersyjne..........h mmmm
Tylko jeden, niepowtarzalny, mocny, piekielnie trwały, posiada wszystkie przymioty których chyba oczekujesz...basala shiseido
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:36   #716
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: zakup w ciemno..

Mojego TŻ dziś molestowałam, aby w końcu przetestował Envy Gucciego...
W końcu to zrobił, niestety "śmierdzą" mu...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 18:32   #717
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: zakup w ciemno..

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Mojego TŻ dziś molestowałam, aby w końcu przetestował Envy Gucciego...
W końcu to zrobił, niestety "śmierdzą" mu...
...aj ci TŻ
może poczeka az się rozwiną...to taki cudny zapach ...oczywiście wg mnie
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 18:42   #718
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: zakup w ciemno..

Fakt, że mój TŻ to wielki tradycjonalista trudno na nim zmiany jakieś wymusić, ale podczas aplikacji i mnie troszkę na łapkach envy pozostało...No więc jak dla mnie to bardzo drzewny zapach, świeży, nie czuję w nim nic ostrego, a tym bardziej seksownego. Oczywiście to bardzo indywidualna sprawa...
Wiem Mulier, że Ty wielka zwolenniczka Envy i męskiego i damskiego...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 20:40   #719
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: zakup w ciemno..

Dla mnie męski Envy jest stworzony do łóżka i w tym celu go kupiłem.

Jeżeli chodzi o zapach na dzień to najleprzy byłby Allure Homme. Pi jest trochę za mocny i zbyt waniliowy jak na dzień. Ja go stosuję wieczorową porą.
A*men też stosuje tylko wieczorem- jest jak pudełko czekoladek- bombonierka.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 23:33   #720
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: zakup w ciemno..

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Mojego TŻ dziś molestowałam, aby w końcu przetestował Envy Gucciego...
W końcu to zrobił, niestety "śmierdzą" mu...
U mnie podobnie - w ogóle się mężowi nie podobają.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.