Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 19:05   #631
GuniaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Muszę kupić meble dla syna. Cenowo, wizualnie podoba nam się Sevilla, chyba lepszy standard ma Elippe, ale droższe. Myślimy też o Magellanie z Vox-a, ale tam jeszcze drożej. Czy warto kupić Sevillę? Macie doświadczenia z tymi meblami? Doradźcie
GuniaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 15:43   #632
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cześć
przeczytałam cały wątek i wiele z Was zdecydowało się na mebelki Largo Classic.
Zastanawiam się jaki kolor ścian będzie pasował ? W katalogu pokazli z beżowym, oliwką i taką tapetą we wzorze bladobłękitno-stalowo-szarym Czy ktoś ma jakiś inny pomysł?
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:24   #633
fly_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

W tym miejscu była dobra opinia o meblach BRW, ale ponieważ już miesiąc czasu czekam na dowiezienie 3 desek do złożenia szuflad, których w paczce zabrakło, usunęłam post. 4 tygodnie komoda stoi rozgrzebana. Za takie podejście do klienta nie wystawia sie dobrych opinii.

Edytowane przez fly_me
Czas edycji: 2010-07-12 o 07:09 Powód: Przyczyna edycji wyjaśniona w poście.
fly_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:40   #634
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez tenks Pokaż wiadomość
nie karmimy spamerów!
reklama na tym forum jest płatna

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-07-01 o 13:49
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:54   #635
magneto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam z tego co tu przeczytałem wnioskuje że nie przeczytałaś instrukcji użytkownika jak jest dodana do kazdej instrukcji montażu bo wyrażnie tam pisze że nie wolno stosować chemicznych środków czystosći tylko wilgotna ścierka dlatego już wiemy dlaczego inni skarżą się na ścieranie powłoki mebli lub ich zmiana koloru

OTE=fly_me;20174150]Kilka dni temu stałam się posiadaczką mebli BRW.
Ponieważ przed ich zakupem sporo nachodziłam się po sklepach meblowych oraz przeczytałam masę postów w Internecie (m.in. na Wizażu), żeby dokonać jak najlepszego wyboru postanowiłam opisać swoje "doświadczenia"

Zdecydowałam się na system Largo (sławny już chyba w tym temacie). Inne firmy nie miały niestety odpowiednich wymiarów elementów systemowych, ich ilość była niewielka lub nie taki styl i wygląd. Pod tym względem BRW ma naprawdę bogatą ofertę. Zastanawiałam się nad affi, re-setem i doorsem, ale wybór ostatecznie padł na largo w odcieniu wenge. Jakoś wpadł mi w oko w salonach i właśnie z jego elementów skompletowałam swój zestaw (kredens, komoda, szafka RTV, dwie witrynki wiszące otwarte, ława oraz półka).

Meble zamawiałam w centrum handlowym Tesco na Bemowie ponieważ tam mam najbliżej. Salon sam w sobie przyjemny, mili ludzie służący radą i pomocą, poszczególne ekspozycje ładne i zadbane, czego nie da się niestety powiedzieć o innym salonie firmowym. Ja wiem, że może dużo pracy, mała załoga i klienci namolnie otwierający każdą szufladę, ale o starcie kurzu można zadbać.

Meble dostarczono w tydzień. Każdy element konkretnego mebla był osobno, więc trzeba było skręcać, składać, przybijać i kleić. Dzięki kuzynowi, który ma smykałkę do takich rzeczy, poszło nam w miarę szybko w 3 os. (1 chłopak i dwie baby). Gdyby nie on, pewnie tak łatwo by nie było. Niby instrukcja obsługi jest, wszystko rozrysowane i pokazane, ale jednak na początku trzeba to jakoś ogarnąć. Po złożeniu pierwszego mebla idzie dużo łatwiej i daje niezłą frajdę (nieco większe klocki). W sumie wyrobiliśmy się w cały dzień – od rana do wieczora. Nieco czasu zabiera wymierzenie otworów w odpowiednim miejscu na półki i witrynki, żeby wszystko równo grało. Nie mieliśmy żadnej wkrętarki (potrzebna była jednak wiertarka) ani super kleju. Wystarczył młotek, śrubokręty gwiazdkowe i to, co dołączono w paczkach. Drzwiczki i barek są świetnie poskręcane, wszystko jest prosto i nic nie skrzypi. Myślę, że jak się człowiek przyłoży i postara - w końcu robi to dla siebie - wszystko będzie ok.

Meble nie były ani porysowane ani w inny sposób uszkodzone, my też przy pracy niczego nie uszkodziliśmy. Minus jeden jest taki, że w paczce z kredensem były 3 złe elementy i nie udało się złożyć szuflad. Pojechałam, zgłosiłam reklamacje i czekam, aż właściwe puzzle układanki zostaną dostarczone. Zła nie jestem – zdarza się. Pakowacz tez człowiek J Każdemu zdarzyć się może pomyłka.

Jeszcze co do samych mebli – faktycznie nie są pojemne, ale dla mnie nie jest to akurat problem.Głębokość mają raczej standardową jak na obecne meblarstwo (38 cm.) Mam w innym pokoju meble Gawina i mają bardzo podobne rozmiary. Dziwią mnie żale osób narzekających, że nie mogą „się zmieścić” z rzeczami. Przecież jak kupowali to oglądali, a przynajmniej widzieli wymiary. Jeśli teraz coś nie gra to pretensje mogą mieć tylko do siebie.

Blaty, boki i półki są całkiem mocne, wyglądają stabilnie i solidnie. Szuflady i tyły to faktycznie dykta i z niczym ciężkim się nie poszaleje, ale cóż, coś za coś.

Generalnie jestem zadowolona. Obawiałam się nieco tego ciemnego koloru i zbierania na nim kurzu ale jest ok. 3 dzień po starciu Pronto nadal jest czysto (po domu nie kręci się jednak żaden zwierzak) Książki i kolorowe dodatki rozjaśniły meble. Teraz czeka mnie jeszcze zmiana zasłon i zakup jeszcze kilku rzeczy do postawienia (wielgachnego wazonu i jakiejś patery). BRW na Popularnej ma spory wybór takich rzeczy więc można odwiedzić , jakkolwiek pod tym względem osobiscie wole Ikea. Ktoś, kto się jeszcze zastanawia i szuka mebli dla siebie też może zaglądnąć na Popularną , bo jest tam bardzo duża ekspozycja, zadbana i czysta, a poza tym można wpaść do restauracji na całkiem smaczny i niedrogi obiadek Ale może raczej nie w weekend, bo masa ludu.

Przed zmianami meblowymi w domu polecam odwiedzenie strony LM http://inspiracje.leroymerlin.pl/ Można znaleźć sporo pomysłów jak odmienić swój pokój a nawet trafić na meble, które chce się nabyć i zobaczyć jak inni urządzili nimi pokój. Czasami trafi się na coś fajnego, a czasami masakra lecz cóż o gustach się nie dyskutuje [/QUOTE]
magneto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 20:30   #636
hikol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

witam ja mam cały dom wyposażony w meble BRW BAWARIA jeden styl prócz stołu krzeseł i wypoczynku. Z mebli jestem bardzo zadowolony, jeszcze musze dokupic jedną komode i w przyszłosci szafe.Szkoda ze dla stałych klientów firma nie robi upustów.:n ie:
hikol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:45   #637
Valeriaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
GG do Valeriaa
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Hej chciałam podzielić się z wami moją opinią na temat mebli black red white. Zdecydowałam się na te meble mimo tego że znajomi mi odradzali, więc nastawiłam się z góry na problemy z mebelkami, Zamówiłam meble z systemu affi, w kolorze wenge/śliwa wllis i po tygodniu już były na sklepie. Przywieźli mi je w umówionym terminie, a składaniem mebli zajął się mój szwagier-stolarz. Prawie niczego nie brakowało, no może paru śrubek. Po założeniu meble prezentują się naprawdę ładnie, nic złego się z nimi nie dzieje, przynajmniej narazietakże polecam. Jak narazie jestem zadowolona.
Valeriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 14:42   #638
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja mam kenta od 3 lat, drogie jak na tą jakość, wg mnie to papierowe meble, jeśli się na nie szczególnie uważa i nie za często "dotyka" to pożyją troche
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 16:29   #639
niusianusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
to zanim dokonasz zakupu to wymyśl dobry sposób na sprzątanie pod łóżkiem ... i podziel się ze mną tym sposobem
To jest niby drobnostka (ta rama łóżka nisko nad podłogą), ale utrudnia utrzymanie czystości a wiadomo, że kurze bardzo chętnie gromadzą się pod meblami i roznoszą po całym pokoju przez co odkurzanie wokół łoża to syzyfowa praca

zaraz dołączę zdjęcia, które zrobiliśmy po złożeniu sypialni, może pomogą Ci podjąć decyzję
Proszę nie patrzeć na to co na łóżku i w ogóle na resztę wystroju hehe Nawet nie mieliśmy jeszcze normalnego materaca
Czy mozesz mi powiedziec jakich dokladnie wymiarow jest wewnetrzna czesc lozka? Chce kupic dokladnie to samo lozko, ale slyszalam, ze standardowe materace i stelaze (np. z MK Kolo) nie mieszcza sie i trzeba zamawiac je na miare (polityka BRW, zeby zamawiac od nich). Gdzies czytalam, ze powinno sie zamawiac materace i stelaze o wymiarach 158x198 zeby pasowaly.

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
niusianusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:24   #640
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez niusianusia Pokaż wiadomość
Czy mozesz mi powiedziec jakich dokladnie wymiarow jest wewnetrzna czesc lozka? Chce kupic dokladnie to samo lozko, ale slyszalam, ze standardowe materace i stelaze (np. z MK Kolo) nie mieszcza sie i trzeba zamawiac je na miare (polityka BRW, zeby zamawiac od nich). Gdzies czytalam, ze powinno sie zamawiac materace i stelaze o wymiarach 158x198 zeby pasowaly.

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
nie było problemu z umieszczeniem materaca o szer. 160 cm a nie kupowałam go z BRW.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 09:58   #641
figa8q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez justynek Pokaż wiadomość
Wklejam dwie fotki-kuchnie i szafe w sypialni..
Cześć!
Ja właśnie dokonuję wyboru frontów BRW czy ten na zdjęciu to klon nr 106 czy klon krem? Skłaniam się ku klonowi - ma szare akcenty ale bardzo chciałabym wiedzieć jak wygląda na froncie przed zamówieniem ostatecznym. Czy mogłabyś podesłać mi kilka zdjęć szafek?
figa8q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 13:03   #642
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witajcie..
czy ktoś już użytkuje lub widział meble z najnowszej serii AUGUST ??
Bardzo mi się podobają a na razie nie mam możliwości ich zobaczyć "na żywo". Może ktoś już je kupił i może napisać jak się "sprawują" na codzień? Wyglądają na dość solidne, ale ciekawa jestem jakie sa w rzeczywistości?
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:41   #643
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

hej, a jak sie sprawuje sypialnia Dream ? i jakie kolory ścian, dodatków, wykładziny polecacie do tej sypialni?
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:14   #644
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
hej, a jak sie sprawuje sypialnia Dream ? i jakie kolory ścian, dodatków, wykładziny polecacie do tej sypialni?
Cześć, ja za jakiś czas chciałabym zakupić łóżko z tego systemu, myślę że do jasnego pasuje większość kolorów.

W salonie mam largo classic, mam szafkę pod telewizor, komodę, stolik kawowy, stół i krzesła. Jestem zadowolona, mimo, że na krzesłach siedzimy codziennie, i ze stołu korzystamy przy każdym posiłku(talerze i gorące kubki stawiamy na podkładkach kuchennych), meble wyglądają ciągle tak samo. Moim zdaniem jak się o meble dba to powinny posłużyć jakiś czas. Wiadomo, że nic nie jest ze stali i nawet drewno nie wytrzyma rysowania, polewania alkoholem czy gorących kubków i szklanek, odbarwienia muszą się wtedy pojawić.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:06   #645
dzeve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 137
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja jestem mega szczesliwa posiadaczka mebli BRW ELIPPE mam caly zestaw tzn: stolik, biurko, szafki wiszaca 3 rodzaje,szafe 3 drzwiowa z lustrem plus komode i szafke na ksiazki Wszystko naprawde solidne, minus taki ze sa one dosc ciezkie bo plyta z ktorej sa wykonane jest dosc gruba. Dlatego przestawic szafe,czy komode samemu- raczej nierealne.
dzeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:06   #646
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Dwa lata temu kupiłyśmy sobie z siostrą do pokoju meble z tego zestawu:
http://brw.com.pl/pl/kolekcja/9-Pok%...owy/64-Sevilla
biurko, szafa i 2 szafki.
Bardzo nam się wizualnie podobały.
Skręcanie było proste, instrukcja obsługi jasna, ale już po roku użytkowania przekonałyśmy się, że meble nie są warte swojej ceny drzwiczki ciągle się rozregulowują, szuflady są za delikatne, a półka na której stoją książki wygląda jakby się miała złamać
Siostra już w pokoju jest sama, a my z mężem urządzając mieszkanie na pewno nie kupimy tam mebli
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:16   #647
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

dziewczyny, jaki materac polecacie na łóżko 160x200? Nigdy nie miałam doczynienia z łóżkami sypialnymi i nie mam pojęcia o materach, a widze, ze BRW ma dosyć bogatą ofertę. Czy taki za około 700 zł będzie w miare dobry jakościowo?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 15:46   #648
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam,
poczytuję ostatnio ten wątek, bo sama na wiosnę planuję remont niemal całego mieszkania. Powoli rozglądam się za meblami. Co myślicie o meblach z serii kent? Czy ktoś je ma?
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 13:45   #649
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Interesuje mnie gabinetowe Largo. Ktoś je ma? Sprawują się dobrze?
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 15:32   #650
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

dziewczyny pomóżcie!!
meble brw mam od września. wszystko jest ok. tylko "kwaśny" zapach mebli ciągle utrzymuje się w sypialni. musze mieć cały czas otwarte okno by nie było tego czuć, ale jak wiecie jest zima na dworze mroźno a ja wychładzam ciągle sypialnie by pozbyć się tego zapachu. myślałam że jak meble nowe to owszem popachną trochę nowością i przestanią. a tu nic. miałyście taki problem? a może któraś z was ma na to sposób? z góry dziękuje za odpowiedź.
__________________
"Love lives forever"

59/2011
43/2012
52/2013
50/2014
37/2015
11/2016
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 07:53   #651
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez czerybka Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie!!
meble brw mam od września. wszystko jest ok. tylko "kwaśny" zapach mebli ciągle utrzymuje się w sypialni. musze mieć cały czas otwarte okno by nie było tego czuć, ale jak wiecie jest zima na dworze mroźno a ja wychładzam ciągle sypialnie by pozbyć się tego zapachu. myślałam że jak meble nowe to owszem popachną trochę nowością i przestanią. a tu nic. miałyście taki problem? a może któraś z was ma na to sposób? z góry dziękuje za odpowiedź.
aż wstałam i powąchałam
ja mam w swoim pokoju largo i nic takiego nie zauważyłam a meble są już kilka miesięcy

Darkoz ja mam largo więc tak ogólnie o serii mogę powiedzieć że jak dla mnie to tylko ładnie wygląda, mało praktyczna, mam szafę 3-drzwiową (te uchwyty to jakiś żart jest, ciężko złapać i drzwi otworzyć, ale pojemna), komodę z szufladami (te obramowania są tak szerokie, że z powodzeniem możnaby zrobić większe szuflady-dla mnie to po prostu strata miejsca) i regał (ten jest akurat ok)
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:08   #652
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mam pytanie do dziewczyn, które mają sypialnię Largo. Jakiej wysokości jest to łóżko z materacem 19 cm?
Czy materac kupowałyście również w BRW? Mnie zainteresował ten z pianką termoelastyczną i poszukuje opinii o nim.

izuljanko, jakie ty masz meble Largo? Ja mam largo classic w salonie a teraz przymierzam się do sypialki. Też chce tą trzydwiową szafę. Ramki rzeczywiście są duże i zajmują sporo miejsca, ale ja zawsze mowie- co ładne to niepraktyczne. A z mebli jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:11
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:24   #653
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja mam Largo (bez clasica)podam Ci linki z konkretnymy meblami
komoda - http://brw.com.pl/pl/produkt/1212-ko...pialnia/v/1155

regał - http://brw.com.pl/pl/produkt/1198-re...pialnia/v/1140

szafa - http://brw.com.pl/pl/produkt/1216-sz...pialnia/v/1159 (drzwi pierwsze z prawej to półki od dołu do góry, i otwierają sie jako "same", a dzrwi z lewej i te środkowe to otwierają sie "razem" i mają drążek i półkę u góry, mam nadzieje że wiesz o co chodzi)

łóżka z tej serii nie posiadam, więc nie wiem co i jak

Edytowane przez izuljanka
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:27
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:36   #654
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ogólnie rzecz biorąc meble BRW to fajne meble, gdzie każdy szczegół jest precyzyjnie dopasowany. Jakość adekwatna do ceny. Tańsze systemy mają słabsze wykończenia - typu prowadnice, zawiasy, gorszą jakościowo okleinę i cieńsza płytę. Droższe - lepsze materiały z których są wykonane. Ale nie łudźmy się - nie jest to drewno więc nie oczekujmy, że meble będą służyły 20 lat.
Mogę jedynie powiedzieć, że duże znaczenie ma montaż tych mebli. Jeśli zmontuje się kiepsko to niestety po kilku latach a nawet miesiącach coś zacznie szwankować, np, rozregulują się drzwi.
Poza tym wierzchnia warstwa to papierowa okleina tzw folia finish, więc do czyszczenia odpowiednia szmatka zwilżona - i to powinno wystarczyć do starcia kurzu. Pronto sobie odpuśćmy - połysku z papieru nie wskrzesimy - nie ma siły
Ja mam meble Retro zielone (już wycofane z oferty BRW) od prawie 8 lat. Dziś są jak nowe, nic nie odpada, nic się nie odkleja, drzwi na swoim miejscu.
A propos regulacji drzwi - najlepiej je wyregulować dopiero jak włożycie rzeczy do szafy, komody, szafki, a nie wtedy jak mebel jest pusty

I jeszcze jedna rzecz- dot materacy - wiem że to nie ten wątek, ale w związku z sypialniami BRW pojawiły się pytania o dobre materace.
Trudno stwierdzić, który jest dobry, to jest każdego indywidualna sprawa. Najlepiej wybrać się na wycieczkę do dobrego sklepu meblowego i po prostu położyć się na każdym materacu, nawet poleżeć chwilę, i co najważniejsze nie sugerować się na początku ceną. Ja tak robiłam i wybrałam najbardziej optymalny dla nas materac - wygodny za rozsądną cenę

Edytowane przez Magda77
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:38
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:40   #655
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
ja mam Largo (bez clasica)podam Ci linki z konkretnymy meblami
komoda - http://brw.com.pl/pl/produkt/1212-ko...pialnia/v/1155

regał - http://brw.com.pl/pl/produkt/1198-re...pialnia/v/1140

szafa - http://brw.com.pl/pl/produkt/1216-sz...pialnia/v/1159 (drzwi pierwsze z prawej to półki od dołu do góry, i otwierają sie jako "same", a dzrwi z lewej i te środkowe to otwierają sie "razem" i mają drążek i półkę u góry, mam nadzieje że wiesz o co chodzi)

łóżka z tej serii nie posiadam, więc nie wiem co i jak
ja w salonie mam http://brw.com.pl/pl/produkt/909-sza...ypialnia/v/848
oraz to http://brw.com.pl/pl/produkt/907-sza...ypialnia/v/846

w sypialce http://brw.com.pl/pl/produkt/5516-łó...pialnia/v/5099
http://brw.com.pl/pl/produkt/913-sza...ypialnia/v/852
http://brw.com.pl/pl/produkt/917-sza...ypialnia/v/856

Szafa podobna do twojej. Na jakiej wysokości masz drążek?

myślałam o tym materacu (mam powazne problemy z kręgosłupem)
http://brw.com.pl/pl/produkt/13777-m...ialnia/v/14148

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:44
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:45   #656
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

mniej więcej niecałe 160cm od dna szafy
teraz zauważyłam że półka w szafie nad drążkiem jest wygięta, jest tam jedna większa walizka, sterta gazet i pare innych niezbyt cięzkich rzeczy:/

Edytowane przez izuljanka
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:46
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 16:13   #657
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja planuję zakupić regał, biurko i krzesło z Largo, toteż może uda mi się uniknąć problemów z uchwytami czy szufladami .
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:47   #658
turekdi
Raczkowanie
 
Avatar turekdi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 58
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja kiedyś kupiłam meble do pokoju dziecięcego to były chyba z kolekcji "Małgosia" z niebieskimi frontami i bardzo się zawiodłam na Black Red White, gdyż bardzo szybko zaczęły zacinać mi się szuflady, wylatywały jakieś kulki i sypał się czarny proszek, ubrania brudne, a szuflady nie otworzysz na 2/3 ich pojemności, do tego szafa i mniejsze szafki miały takie szpary miedzy drzwiami że wiecznie się kurzyło
teraz myślę o zmianie mebli i chyba pokuszę się na jedną szafę do zabudowy z drzwiami przesuwanymi, tak aby moje dziecko mogło tam trzymać zarówno zabawki jak i ubrania, zwłaszcza że znajomi ciągle mi chwalą takie zabudowy i często polecają firmę Fawre, mogą do kompletu wykonać nawet biurko, co w tym roku bardzo się przyda mojemu dziecku
turekdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 08:47   #659
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
aż wstałam i powąchałam
ja mam w swoim pokoju largo i nic takiego nie zauważyłam a meble są już kilka miesięcy

Darkoz ja mam largo więc tak ogólnie o serii mogę powiedzieć że jak dla mnie to tylko ładnie wygląda, mało praktyczna, mam szafę 3-drzwiową (te uchwyty to jakiś żart jest, ciężko złapać i drzwi otworzyć, ale pojemna), komodę z szufladami (te obramowania są tak szerokie, że z powodzeniem możnaby zrobić większe szuflady-dla mnie to po prostu strata miejsca) i regał (ten jest akurat ok)
Ja też mam largo. A co dziwne w jadalni mam Mateo i nic nie śmierdzi. Może to jakaś wada? nie wiem. jak będe w polsce pójde do sklepu to zapytam.
__________________
"Love lives forever"

59/2011
43/2012
52/2013
50/2014
37/2015
11/2016
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:19   #660
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez turekdi Pokaż wiadomość
ja kiedyś kupiłam meble do pokoju dziecięcego to były chyba z kolekcji "Małgosia" z niebieskimi frontami i bardzo się zawiodłam na Black Red White, gdyż bardzo szybko zaczęły zacinać mi się szuflady, wylatywały jakieś kulki i sypał się czarny proszek, ubrania brudne, a szuflady nie otworzysz na 2/3 ich pojemności, do tego szafa i mniejsze szafki miały takie szpary miedzy drzwiami że wiecznie się kurzyło
problemy z prowadnicami się zdarzają. nie ma co ukrywać - kulkowe prowadnice trzeba wymieniać, bo się po prostu sypią. ale ich trwałość zależy od użytkowania - zdarza się, że szuflady zamykamy na różne sposoby np nogą, a to powoduje usterki. poza tym producenci mebli (BRW na pewno) wymieniają kulkowe prowadnice na inne, bardziej odporne na niekonwencjonalne zamykanie szuflad.

Szpary w drzwiach można spróbować wyregulować na zawiasach.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.