Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-22, 21:23   #4801
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

No to zaliczylam niezłe zdziwienie To za plany na przyszły rok mi tez się strasznie podoba ślub w plenerze
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 21:45   #4802
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

ja zawsze mówiłam że najlepiej to zrobić jednego wielkiego grila dlatego ślub w plenerze tylko i wyłącznie! do tego duża polana solidne głośniki i dobra playlista
catering zamówić swojski a goście zamiast męczyć się pod krawatem niech zarzucą lniane spodnie i klapersy tudzież trampki żeby było wygodnie tańczyć:P

co do soku-nie wyszedł za słodki.może to kwestia marchewek bo miałam mamowe działkowe więc zupełnie inne niż sklepowe
co do termomixa-mam różne tematyczne książki z przepisami ale to trzeba się za to naprawdę wziąć. generalnie sprzęt prościzna i faktycznie wielozadaniowy
czy niezbędny?zależy od kreatywności gotującego:P
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 21:53   #4803
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
ja zawsze mówiłam że najlepiej to zrobić jednego wielkiego grila dlatego ślub w plenerze tylko i wyłącznie! do tego duża polana solidne głośniki i dobra playlista
catering zamówić swojski a goście zamiast męczyć się pod krawatem niech zarzucą lniane spodnie i klapersy tudzież trampki żeby było wygodnie tańczyć:P

co do soku-nie wyszedł za słodki.może to kwestia marchewek bo miałam mamowe działkowe więc zupełnie inne niż sklepowe
co do termomixa-mam różne tematyczne książki z przepisami ale to trzeba się za to naprawdę wziąć. generalnie sprzęt prościzna i faktycznie wielozadaniowy
czy niezbędny?zależy od kreatywności gotującego:P
Racja! Na luzaka najlepiej, nawet dzieciaki będą się świetnie bawić; ) no i taniej, bo wystarczy kawał działki zamiast sali

Ale mi się mała wierci, normalnie brzuch wygina mi się we wszystkie strony. Mam nadzieje że nie kombinuje mi tu znów z żadnymi fikolkami
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 22:25   #4804
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Minka to mogą sobie dzisiaj piątki przybić Lila z Emilka aż sycze co chwile mam wrażenie ze mała kręci mi główka koleczka i na cos na dole naciska,tak jakby gdzieś się wpychala
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 22:30   #4805
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Minka to mogą sobie dzisiaj piątki przybić Lila z Emilka aż sycze co chwile mam wrażenie ze mała kręci mi główka koleczka i na cos na dole naciska,tak jakby gdzieś się wpychala
Moja tez kręci mi między nogami i strasznie rusza czymś pod żebrami. Leze na boku ale średnio to pomaga. Przez chwilę miałam myśl żeby przytrzymać brzuch i ją unieruchomic, bo to średnio przyjemne
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 22:33   #4806
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Ja nawet nie próbuje kłaść się na boku bo to doprowadza malutką do szału ...
Pewnie jeszcze za tym zatesknimy
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 23:43   #4807
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dostałam wiadomość od SKRZATKI- dziś o 9.20 urodziła się Natalka, siłami natury. Mamy kolejną dziewuszke
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Ja też czytam te etykiety i odkąd zaczęłam to ciężko mi przestać. Czasem nawet mamie w lodówce grzebie i mówię czego jesc nie powinni. Moja mama się tak nie zna, wiec z chęcią słucha
często jestem z tz'tem i on się nerwicuje wiec na szybko kupuje tylko to co znam albo te rzeczy z krótkim składem.
Ze słodyczami mam najgorzej bo ciężko znaleźć slodkie, dober bez syfu, wiec przyznać sie musze ze tu trochę syfu jem

Jaka nuda bez dziecka w domu, normalnie nie wiem co ze sobą robić

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

lolcia are you ready? ? O której jutro idziesz do szpitala?
Mam to samo. Czytam składy i sortuję produkty. Teraz wpychają w produkty taki syf, że na bank to się odbije na naszym zdrowiu.
Miałam właśnie pisać o soku dr witt ale już temat wyczerpany. to to nawet koło soku nie stało, taki syf. :/
Mojej mamie też mówię czasem żeby czegoś nie kupowała, bo tżta już zaraziłam i sam patrzy jak na coś nowego zerka.

Hejo. Ja dziś zabiegana, choć chillowałam sobie tak na neta nie miałam kiedy wejść. Kciuki Lolcia trzymam za Ciebie.

Jutro idę na ktg.

Spokojnej nocy
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 05:47   #4808
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Ehhh... Obudzilam się po 5 i przewracam się z boku no bok ... Masakra jakaś :/
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 06:14   #4809
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Ja tez nie spie.... Wstalam bo juz mi zaczelo byc niewygodnie. Jak tu sie wyspac na zapas?
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 06:17   #4810
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Właśnie nie wiem,o tym samym myslalam
Cóż biorę z Ciebie przykład i tez przestaje próbować nadrobie sobie seriale
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 06:23   #4811
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

To ja tez wlacze serial Moj maz pewnie zawalu dostanie jak mnie w lozku nie bedzie, pierwsza mysl "zaczelo sie". Zrobie siobie kawe inke (uwielbiam) i moge siedziec
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 06:24   #4812
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Jedziemy już dziewczyny .
Trzymajcie kciuki..
Inka dostanie ode mnie wiadomość i fotkę małego jak wszystko pójdzie dobrze, to Wam przekaże .
Buziaki
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 06:27   #4813
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jedziemy już dziewczyny .
Trzymajcie kciuki..
Inka dostanie ode mnie wiadomość i fotkę małego jak wszystko pójdzie dobrze, to Wam przekaże .
Buziaki
Trzymamy ogromnie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 06:34   #4814
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Lola powtarzam po raz setny,na pewno wszystko pójdzie dobrze

Nati u mnie w salonie śpi teściowa wiec mój tż będzie miał jeszcze większe zdziwienie jak się obudzi i zobaczy mnie w łóżku z komputerem na kolanach,parowka,kanapkam i i jogurtem które po cichu wynioslam z lodówki
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 07:27   #4815
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

w slodyczach rzadko sie zdaza, zeby nie bylo syfu. Jedynie gozka czakolaca. Ze slodyczy i tak mam tylko swoje ulubione i jem je baardzo okazyjnie wiec sie tak tym nie przejmuje. A co do sokow swiezych... To wszystko zalezy od marchewek, bo ja czesto robie i wogole nie slodze. Jak robie to z calego worka i troche sie dziele, bo wszyscy lubia. I juz wiem jakie kupowac. Male, drobne, krotkie z okraglym koncem sa najlepsze, bo zawsze sa slodkie i maja najwiecej soku. Zle sie je obiera, bo male, ale nic wiecej do nich nie trzeba. A najlepsze sa swierze, ale te to tylko w lipcu. Basjenia, moja znajoma w termomiksie robi przepyszny likier jajeczny -dodaje do niego kawy i jest poprostu niebo w gebie. Lolcia .
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 07:32   #4816
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Gratulacje


Mam to samo. Czytam składy i sortuję produkty. Teraz wpychają w produkty taki syf, że na bank to się odbije na naszym zdrowiu.
Miałam właśnie pisać o soku dr witt ale już temat wyczerpany. to to nawet koło soku nie stało, taki syf. :/
Mojej mamie też mówię czasem żeby czegoś nie kupowała, bo tżta już zaraziłam i sam patrzy jak na coś nowego zerka.

Hejo. Ja dziś zabiegana, choć chillowałam sobie tak na neta nie miałam kiedy wejść. Kciuki Lolcia trzymam za Ciebie.

Jutro idę na ktg.

Spokojnej nocy
Mój tz nie ogarnia, nawet jak kupuje małej picie to ona mu mówi który może a który jest trujący

Czasem tylko trudno jej zrozumiec czemu niektóre rzeczy jak zelki, kolorowe gumy, cola są niezdrowe a inni rodzice dają dzieciom. Kiedyś widziała w naszym sklepie takie gumy szczęki, mózgi itp. i mówiła ze one są trujące ale sprzedawczyni na pewno o tym nie wie


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jedziemy już dziewczyny .
Trzymajcie kciuki..
Inka dostanie ode mnie wiadomość i fotkę małego jak wszystko pójdzie dobrze, to Wam przekaże .
Buziaki
Lolcia trzymam kciuki

Ja mam leniuchowania ciąg dalszy. .. Mała u babci, ja śniadanie w łóżku zjadlam i się lenię
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 08:07   #4817
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj u mamy właśnie wycisnelam sok z jabłek, selera, marchewki, selera naciowego i wypiłam 1,5 litra



Dla mnie też to skład nie do zaakceptowania.
Ja pijam te tłoczone w kartonach 3 litrowych, w ostateczności w kartonie ale tylko sok 100%, tylko że one też niestety przeważnie z zageszczonego soku są

Ja dzisiaj z małą caly dzien u mamy spędziłam, mała na noc tam została więc ja się lenie
Ale zagęszczony sok to nic złego. To sok tylko odparowany z wody taki koncentrat. Firmy przetwarzające owoce robią głównie koncentraty bo się łatwiej magazynuje bo mniejsza ilość.

A tak ogólnie to dzień dobry. Chyba nie zdołam was nadrobić, może trochę pobieżnie... Końcówka ciąży i zamiast odpoczywać i się lenić mam pełne ręce roboty i spraw do załatwienia i ogarnięcia mam nadzieję że jak będę rodzić już będzie dobrze... eh...ponarzekalam tak więc miłego dnia i bezbolesnych porodów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 08:12   #4818
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

i mi dzisiaj spanie nie wychodzi... TŻ wrócił z pracy po 7 i od tamtej pory już się kręce...
mam znajomą też w ciąży której TŻ ma hopla na punkcie składów produktów to mimo że to pochwala i sama się do tego stosuje ostatnio się śmiała że była u rodziców i dali vegety do zupy to cieszyła się jak dziecko:P
wydaje mi się że fakt-trzeba się pilnować i zwracać na to uwagę ale małe grzeszki...czasami....:P

Lolcia czekamy na wieści. relax i do przodu!
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 08:24   #4819
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez basiabasia989 Pokaż wiadomość
Ale zagęszczony sok to nic złego. To sok tylko odparowany z wody taki koncentrat. Firmy przetwarzające owoce robią głównie koncentraty bo się łatwiej magazynuje bo mniejsza ilość.

A tak ogólnie to dzień dobry. Chyba nie zdołam was nadrobić, może trochę pobieżnie... Końcówka ciąży i zamiast odpoczywać i się lenić mam pełne ręce roboty i spraw do załatwienia i ogarnięcia mam nadzieję że jak będę rodzić już będzie dobrze... eh...ponarzekalam tak więc miłego dnia i bezbolesnych porodów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zageszczony sok to wg mnie lepsze zło. Jeśli chodzi o przetworzenie produktu to jest bardziej kombinowany i mniej naturalny.
Kolega moj pracował w rozlewni soków, gdzie mieszali soki zageszczone powiem tylko tyle, że sam soku się juz nie napije
zagęszczony sok może jest dobry jak się go w domu zrobi.
Oczywiście każdy robi jak uważa, ja nie ingeruje.
Przyznaje tez że pomimo świadomości i ja czasem Pepsi się napije 😆

Leze i nic mi się nie chce. Mega lenia mam 😎
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 08:32   #4820
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
i mi dzisiaj spanie nie wychodzi... TŻ wrócił z pracy po 7 i od tamtej pory już się kręce...
mam znajomą też w ciąży której TŻ ma hopla na punkcie składów produktów to mimo że to pochwala i sama się do tego stosuje ostatnio się śmiała że była u rodziców i dali vegety do zupy to cieszyła się jak dziecko:P
wydaje mi się że fakt-trzeba się pilnować i zwracać na to uwagę ale małe grzeszki...czasami....:P

Lolcia czekamy na wieści. relax i do przodu!
mozna kupic vegete bez glutaminianu sodu w sklepach przyprawniczych. I jest taka vegeta naturalna w sprzedazy normalnie w sklepach i ona tez chyba nie ma tego glutka dodanego. Ja kupuje wszystkie przyprawy w sklepiku z przyprawami i bardzo lubie rozne nowosci testowac. Bardzo dobra jest czubryca zielona do sera bialego. Z grzesznych przypraw to lubie maggi

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

a mam pytanie. W ciazy wolno miod czy nie? Pije zborzowke z mlekiem, miodem i cynamonem i tak sie zastanawiam. To taka moja "zimowa" kawa.
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 08:33   #4821
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Matko i corko ! jak tak was czytam to popadam w depresje właśnie mi uswiadomilyscie ze jestem wzorem człowieka odzywiajacego się mega nie zdrowo
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 08:51   #4822
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Zageszczony sok to wg mnie lepsze zło. Jeśli chodzi o przetworzenie produktu to jest bardziej kombinowany i mniej naturalny.
Kolega moj pracował w rozlewni soków, gdzie mieszali soki zageszczone powiem tylko tyle, że sam soku się juz nie napije
zagęszczony sok może jest dobry jak się go w domu zrobi.
Oczywiście każdy robi jak uważa, ja nie ingeruje.
Przyznaje tez że pomimo świadomości i ja czasem Pepsi się napije 

Leze i nic mi się nie chce. Mega lenia mam 
ja tez od czasu do czasu pije pepsi(maz niestety lubi), ale generalnie wole coca-cole., jest mniej slodka jak dla mnie i z ciekawostek -jest koszerna.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Matko i corko ! jak tak was czytam to popadam w depresje właśnie mi uswiadomilyscie ze jestem wzorem człowieka odzywiajacego się mega nie zdrowo
nigdy nie jes zmiane nawykow. Mnie anemia zmusila myslenia nad tym jak, co i z czym jesc, zeby bylo dobrze. No i te wszystkie programy edukacyjne. Nawet wiem, ze jak sie je lody to prawdziwymi lodami sa te, ktore po zjedzeniu jednej galki czlowiek czuje, ze jest syty. Ale tez nie przesadzam i nie jestem pro zdrowo odzywiona, bo jem taksamo inne rzeczy z nieciekawym skladem i jestem tego swiadoma. A to dodam, ze wszlekie tluszcze roslinne utwardzone i utwardzony olej z palmy kokosowej to zlo. Ale jakby sie czlowiek tak tym przejmowal, to czekolady by nie jadl.
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:18   #4823
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Ehhh... Obudzilam się po 5 i przewracam się z boku no bok ... Masakra jakaś :/
U mnie standardowo pobudka o 4.30 i ponad godzinka przerwy, ale dospałam trochę. Gdybym tylko mogła się przewracać z boku na bok bezboleśnie - dziś podczas takiego manewru złapał mnie straszny skurcz. W ogóle bardzo często teraz twardnieje mi brzuch i coraz częściej boleśnie...

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Lolcia, powodzenia
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:33   #4824
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Gratulacje dla Skrzatka

I kciukasy za Lolcie

A ja spałam do 9 z jednym wstawaniem do wc
tz mowi, ze nie spał od 5 jak zarzuciłam na niego noge, a nie chciał mnie budzic i tak lezal do 7 nieruchomo

Kupilismy termometr, który mierzy przy okazji temp pokoju w stanie spoczynku iii jest tylko 17,5 rano. Dla nas jest dobrze, ale chyba małej mogłoby być już chłodno? szczególnie, że będzie spać przy ścianie? (My mamy łóżko na "środku" pokoju).
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:35   #4825
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Witam.

lolcia- kciuki za dzisiaj, wszystko będzie dobrze

sasia- nie mojego zdj na mailu nie ma


Ja soków w ogóle nie kupuje, chyba że dla gości. Czasami wypije taki mus dla dzieci, który jest tylko pasteryzowany-ale trzeba skład zobaczyć. Ja mam sokowirówke i wrzucam do niej co jest w lodówce, tak wiec wczoraj był sok z mandarynek

AA Skrzatek - ogromne gratulacje!!!!!!!! ile waży mała i ile cm?
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:37   #4826
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Lolcia trzymam kciuki!!

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Sasia do spania myślę że może być ;-)
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:41   #4827
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość

Jestem wyrodna matką zjadlam pół czekolady
What???? Kochana nie przesadzaj, ja teraz atakuję wszystko to z czym nie będę mogła poszaleć przy karmieniu piersią,więc mam jeszcze 2 tygodnie ja wyjedzenie czekolad, śledzi i innych zakazanych

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość

kiedy ubieracie łóżeczka? wczesniej czy po powrocie ze szpitala?
Ja przygotowałam już wszystko i Tż będzie ubierał, jak ja będę w szpitalu o

Skrzatek gratulejszyn

Lolcia trzymam kciuki

Kurde,a ja jakiegoś powera dostałam. Nie wiem czy to efekt antybiotykoterapii czy co, ale chodzę jak nakręcona i myślę co tu posprzątać... Kawkę wypiłam, idę resztę podłóg pomyć
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:52   #4828
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Sasia, myślę, że lepiej trochę chłodniej niż za gorąco
A możesz zdradzić jaki termometr do pokoju kupiłaś? Bo właśnie szukam jakiegoś dobrego, dobrze byłoby gdyby miał miernik wilgotności.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Kurde,a ja jakiegoś powera dostałam. Nie wiem czy to efekt antybiotykoterapii czy co, ale chodzę jak nakręcona i myślę co tu posprzątać... Kawkę wypiłam, idę resztę podłóg pomyć
Może to "zryw przedporodowy"? Taki przypływ sił, wicie gniazda podobno często się przydarza tuż przed porodem...
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:53   #4829
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Ringo cała ciąże miód dodaje do owsianki do herbaty i do wody letniej rano nawet się nie zastanawiałam czy można! Ja mam taki nie ze sklepu a od znajomego czyli najzdrowszy jaki może być ;-)
Ja za to nie używam białego cukru ani maggi ani vegety i innych spożywczych środków chemicznych :-D sama mieszam przyprawy ;-)
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:55   #4830
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Czesc dziewczynki... jakiego ja mam lenia dzisiaj
Lolcia kciukaski moze nawet jest juz po czekamy na wiesci
Ostatnio tak mnie lapia skurcze coraz bolesniejsze ale nie regularne ze tz juz zaczyna sie stresowac czy to juz :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 15:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.