Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 12:14   #181
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

czadowy odcinek ten z siostrami
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:03   #182
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
dlaczego tak późno
przecież to tylko program o sprzątaniu a nie film o lekkim zabarwieniu....

no moze go tak zaklasyfikowali jak w pierwszym bodajze odcinku w przyprawach w kuchni i w zabawkach dziecka "bohaterki" była podpaska <albo wkładka>

ja zdecydowanie bardziej wolę wersję oryginalną z Antheą,jakdla mnie tamta jest bardziej" wyluzowana".NAtomiast nasza PPD jest sztuczna, jakby zupełnie z innego świata,nauczyła sie regułek i je odgrywa.

a te jej reklamowanie produktów których używa...uśmiech nr 5 i jedziemy.

Jeśli juz o uczestnikach mowa to wydaje mi się,że Babette była w programie TLC-malowała ja jakaś znana blogerka makijazowa"Mistrzyni makijazu" czy jakos tak
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 10:56   #183
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

http://www.przekroj.pl/artykul/81591...pierowych.html

_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 13:20   #184
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

duzo w tym racji...a jeden z komentarzy pod spodem, w którym jest napisane że nasza PPD jest o wiele lepsza od pierwowzoru, to już padłam na cycki
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:01   #185
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Po ataku na Kasię Tusk, atak na PPD. Szczerze mówiąc rozbrajają mnie te skomplikowane analizy nieskomplikowanych programów.

Wiadomo, że perfekcyjny świat PPD jest przesadzony, ale każdy ma własny rozum. Też śmieszy mnie ten patos, z którym PPD opowiada czasem o sprzątaniu, ale trzeba to traktować z przymrużeniem oka. Sama oglądam ten program trochę dla porad, trochę dla rozrywki. I powiem, że program mnie zazwyczaj pozytywnie moblilizuje - aż chce się wziąć do sprzątania po obejrzeniu.
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:22   #186
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

O tak Ja go oglądam w piątek rano, a potem robię cotygodniowe porządki Świetna motywacja
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:59   #187
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Obejrzałam wczoraj (albo przedwczoraj - nie pamiętam) pierwszy raz (z nudów przed snem...). Czy tylko ja jedna nie rozumiem jak można być takim debilem, żeby nie umieć dobrze posprzątać i jeszcze pchać się ze swoim syfiarstwem do telewizji? A te tłumaczenia w stylu " nie zaglądam pod wannę, bo tam są pająki" Żałosny program i żałośni uczestnicy
__________________
The Knife: Kino

Edytowane przez Melkorka
Czas edycji: 2012-09-19 o 16:00
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 16:23   #188
Nigella damascena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 381
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Obejrzałam wczoraj (albo przedwczoraj - nie pamiętam) pierwszy raz (z nudów przed snem...). Czy tylko ja jedna nie rozumiem jak można być takim debilem, żeby nie umieć dobrze posprzątać i jeszcze pchać się ze swoim syfiarstwem do telewizji? A te tłumaczenia w stylu " nie zaglądam pod wannę, bo tam są pająki" Żałosny program i żałośni uczestnicy
też tego nie rozumiem, a od programu oczekuję jakiś cennych rad - których jest naprawdę niewiele.
Nigella damascena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:08   #189
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Dla mnie PPD jest kompletnie niewiarygodna, wynajęta willa, jej sprzątają zapewne panie do sprzątania, żeby miała czas udzielać wywiadów o tym samym w każdej gazecie, no i ćwiczyć na siłowni.

Program jest faktycznie żałosny, mnie najbardziej rozwaliła instrukcja mycia kibla domestosem, stwierdziłam, ze to już obraża moją inteligencje i zaprzestałam oglądania
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:55   #190
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Też mi się nie wydaje, żeby PPD sama u siebie sprzątała. Jeszcze, jeśli pewnie ma duży dom. Ale jeśli jest faktycznie taką pedantką, to współczuję sprzątającym u niej paniom
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:05   #191
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

No wiecie co....wkleiłam ten link http://www.przekroj.pl/artykul/81591...pierowych.html do profilu PPD na facebooku, tak dla jaj i go skasowali
Dodałam jeszcze raz w końcu trzeba mieć poczucie humoru
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 21:49   #192
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Ja za to padłam, jak się dowiedziałam, że ona jest młodsza ode mnie o rok, a dawałam jej dobrze zakonserwowane 42 lata.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 22:02   #193
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ja za to padłam, jak się dowiedziałam, że ona jest młodsza ode mnie o rok, a dawałam jej dobrze zakonserwowane 42 lata.
Obstawiam, że papierosy lub solarium powodują u niej ten wygląd. Niby jest młoda, a ma zmarszczki pod oczami i jakąś taką pergaminową twarz mimo, że zwykle makijaż ją rozświetla, to jest w niej coś takiego, że skóra nie wygląda świeżo, brakuje takiego wewnętrznego blasku, jest tylko perfekcyjny makijaż. Trudno mi to opisać, ale mimo, że to piękna i zgrabna kobieta, to brakuje jej tego czegoś, co by hipnotyzowało pięknem wewnętrznym. Może ten nadmiar makijażu i stylizacji tłamsi jej naturalną urodę i wiek?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 22:17   #194
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Obstawiam, że papierosy lub solarium powodują u niej ten wygląd. Niby jest młoda, a ma zmarszczki pod oczami i jakąś taką pergaminową twarz mimo, że zwykle makijaż ją rozświetla, to jest w niej coś takiego, że skóra nie wygląda świeżo, brakuje takiego wewnętrznego blasku, jest tylko perfekcyjny makijaż. Trudno mi to opisać, ale mimo, że to piękna i zgrabna kobieta, to brakuje jej tego czegoś, co by hipnotyzowało pięknem wewnętrznym. Może ten nadmiar makijażu i stylizacji tłamsi jej naturalną urodę i wiek?
Kiedyś na Pudlu chyba były jej zdjęcia jak wyglądała przed metamorfozą i na jednym zdjęciu chowa papierocha za plecami Więc pewnie stąd ten zachrypły przepalony głos Poza tym nie wydaje mi się, że ona jakieś operacje plastyczne miała inna fryzura, teraz bardzo schudła, postarzyła się w końcu więc wygląda inaczej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjppd.jpg (65,3 KB, 306 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 22:23   #195
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Kobiety w wieku 34 lat mają młodą, jędrną skórę.
A ona ma suchą skórę obciągniętą na czaszce jak mumia.
Porównajcie sobie z kimkolwiek, na przykład Sonią Bohosiewicz (rocznik75)

Ona byłaby piękną czterdziestopięciolatką.
Ale jak na 34 lata wygląda po prostu staro.

Mąż mi pokazał ile ona ma lat, bo sam nie mógł uwierzyć, że jest taka młoda. Też dawał jej koło 40-tki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-09-19 o 22:27
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 22:51   #196
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Jaka spalona na tym zdjęciu

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
No wiecie co....wkleiłam ten link http://www.przekroj.pl/artykul/81591...pierowych.html do profilu PPD na facebooku, tak dla jaj i go skasowali
Dodałam jeszcze raz w końcu trzeba mieć poczucie humoru
PPD ma oficjalny profil? Bo widiałam tylko takie nieoficjalne, tworzone przez "fanów"

Edytowane przez ta_iwona
Czas edycji: 2012-09-19 o 22:53
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 23:38   #197
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

ale się czepiacie
mi się program podoba i jakoś nie przeszkadza mi ani sztuczność prowadzącej ani inne pierdoły
formuła jest dobra
zaczyna się od katastrofy a kończy zawsze happy endem i jest przede wszystkim motywujący!
sama zaczęłam porządniej sprzątać w domu chociaż szczerze tego nie cierpię (bywam pedantyczna ale nie systematyczna...)
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 07:42   #198
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
ale się czepiacie
mi się program podoba i jakoś nie przeszkadza mi ani sztuczność prowadzącej ani inne pierdoły
formuła jest dobra
zaczyna się od katastrofy a kończy zawsze happy endem i jest przede wszystkim motywujący!
sama zaczęłam porządniej sprzątać w domu chociaż szczerze tego nie cierpię (bywam pedantyczna ale nie systematyczna...)
ale ja uwielbiam też ten program. Ile razy powtórkę trafię to oglądam, brytyjską wersję też też mnie motywuje zawsze do porządków
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:08   #199
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ja za to padłam, jak się dowiedziałam, że ona jest młodsza ode mnie o rok, a dawałam jej dobrze zakonserwowane 42 lata.
Ja też nie mogłam uwierzyć,że ona jest taka młoda Wyglada po prostu jak swoja matka...

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Pokaż wiadomość
Jaka spalona na tym zdjęciu



PPD ma oficjalny profil? Bo widiałam tylko takie nieoficjalne, tworzone przez "fanów"
Ale na tym zdjęciu tak jakoś młodo wyglada a teraz ma skórę jakby grubszą i o wiele starszą

A ma profil :
http://www.facebook.com/PerfekcyjnaPD?ref=stream
proszę

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
ale ja uwielbiam też ten program. Ile razy powtórkę trafię to oglądam, brytyjską wersję też też mnie motywuje zawsze do porządków
Ja wersję brytyjską baaardzo lubię i może dlatego polska wersja wydaje mi się naciągana i sztuczna
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 13:51   #200
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Ja też lubię ten program, bo daje mi czasem kopa do sprzątania, aczkolwiek wiem, że jest nieco przerysowany. Zresztą wersja angielska, także, pamiętam jak w Dzień dobry TVN była Anthea Turner i pokazywali jej dom, oprowadzając kamery po ogrodzie byli nad basenem i wtedy powiedziała, że nie dopuszcza żeby jakieś liście w nim pływały i zawsze woła sprzątaczkę, żeby od razu to wyciągnęła Więc ma służbę do pomocy.
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:33   #201
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Kobiety w wieku 34 lat mają młodą, jędrną skórę.
A ona ma suchą skórę obciągniętą na czaszce jak mumia.
Porównajcie sobie z kimkolwiek, na przykład Sonią Bohosiewicz (rocznik75)

Ona byłaby piękną czterdziestopięciolatką.
Ale jak na 34 lata wygląda po prostu staro.

Mąż mi pokazał ile ona ma lat, bo sam nie mógł uwierzyć, że jest taka młoda. Też dawał jej koło 40-tki.
<--- przez dobrą chwilę tak wyglądałam...
Nigdy w życiu bym jej nie dała 34 lat.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:07   #202
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Kiedyś na Pudlu chyba były jej zdjęcia jak wyglądała przed metamorfozą i na jednym zdjęciu chowa papierocha za plecami Więc pewnie stąd ten zachrypły przepalony głos Poza tym nie wydaje mi się, że ona jakieś operacje plastyczne miała inna fryzura, teraz bardzo schudła, postarzyła się w końcu więc wygląda inaczej
Na tym zdjęciu widać jak na dłoni - papieros i skóra ze świeżą opalenizną. Nic dziwnego, że ta cera czy głos są charakterystyczne dla palaczek. Fuj, nie znoszę palaczy, więc PPD ma u mnie minus i to duży.
Program tak czy inaczej oglądam, bo motywuje do sprzątania, ma przyjemną formułę i o ile raczej nie oglądam TV, to dla tego programu robię wyjątek.
Nawet sobie uzmysłowiłam, że ten bałagan, który się u mnie pojawia okresowo jest spowodowany bałaganem lub stagnacją w moim umyśle. U niektórych uczestniczek też się to pojawia - stagnacja w życiu, jakieś zniechęcenie i już mieszkanie zapuszczone...
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:54   #203
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Oglądacie może "Julię" ?
Nie wiem dlaczego, ale aktorka Laura Breszka (Agnieszka) bardzo przypomina mi PPD. Podobnie układa usta jak mówi, ma lekką chrypkę, robi podobne miny
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 11:13   #204
waniliowymakeup
Raczkowanie
 
Avatar waniliowymakeup
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Faerun / Amn / Wybrzeże Mieczy
Wiadomości: 240
GG do waniliowymakeup
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

z tego co wiem ona dużo pali od dawna, a jak wiecie długotrwałe palenie wpływa nie tylko na głos, ale na ogólny wygląd człowieka. Dlatego tak niemłodo Małgosia wygląda ale trzeba przyznać, że stylistkę ma świetną
__________________
recenzje książek
recenzje kosmetyków

odchudzanie

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę
Ku chwale Helma!
waniliowymakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 10:08   #205
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Oglądam PPD i dobrze mi z tym Zawsze po obejrzeniu kolejnego odcinka mam niesamowitą motywację, żeby zabrać się do jakiejś pracy w domu. Wiadomo, że jest to program telewizyjny w dodatku o perfekcyjnym domu, sprzątaniu i ludziach więc wiadome, że prowadząca musi być do przesady perfekcyjna. Nic do niej nie mam. To, że jest taka elegancka (to przecież stylizacje) przynajmniej ładniej się ogląda. Nawet to, że ten dom to nie jest jej prawdziwy dom tylko wynajęty na potrzeby programu. Z resztą zwykle mówi chyba, że to perfekcyjny dom czy coś w tym stylu, czy np podczas zadań dla uczestniczek, że szafa została przygotowana specjalnie na potrzeby tego zadania itd. To samo jeżeli chodzi o reklamy. Wydaje mi się, że jej też się to nie do końca podoba że musi tak nachalnie reklamować co chwilę ręczniki papierowe czy domestosa. Nawet w serialach już teraz takie rzeczy się zdarzają (jakieś reklamowanie delicji w klanie). My jako Polacy mamy już taką manię nakręcania się i komentowania w sieci wszystkiego co piękne i co brzydkie. Żeby tylko było się do czego dopierniczyć! Od razu przyszedł mi na myśl ten tekst o nienawiści w polskim wydaniu: http://dlaodmiany.pl/nienawisc-w-sie...lskim-wydaniu/ Polecam przeczytać w całości. Nie chcę tu nikogo ani atakować ani zaczynać jakiejś dyskusji. Szanuję, że każdy ma swoje zdanie ale takie czepianie się po kolei wszystkiego nawet tego, że PPD pali? No ludzie ile ludzi w Polsce i na świecie pali? Ja tego nie robię, nie znoszę ale staram się tolerować palaczy jeżeli tylko oni tolerują przestrzeń wokół mnie i mi nie wydychają dymu prosto w twarz. Ogólnie przyjemny program i pewnie będę dalej go oglądała.
Jest wiele rzeczy w tym programie, które mnie też drażnią ale żeby o wszystko obwiniać Rozenek,na to nie wpadłam.

kasica123 ten profil na FB, który podałaś prowadzi Ania z 4 odcinka PPD, tak w jednym komentarzu odpowiedziała
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 10:43   #206
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Oglądam PPD i dobrze mi z tym Zawsze po obejrzeniu kolejnego odcinka mam niesamowitą motywację, żeby zabrać się do jakiejś pracy w domu. Wiadomo, że jest to program telewizyjny w dodatku o perfekcyjnym domu, sprzątaniu i ludziach więc wiadome, że prowadząca musi być do przesady perfekcyjna. Nic do niej nie mam. To, że jest taka elegancka (to przecież stylizacje) przynajmniej ładniej się ogląda. Nawet to, że ten dom to nie jest jej prawdziwy dom tylko wynajęty na potrzeby programu. Z resztą zwykle mówi chyba, że to perfekcyjny dom czy coś w tym stylu, czy np podczas zadań dla uczestniczek, że szafa została przygotowana specjalnie na potrzeby tego zadania itd. To samo jeżeli chodzi o reklamy. Wydaje mi się, że jej też się to nie do końca podoba że musi tak nachalnie reklamować co chwilę ręczniki papierowe czy domestosa. Nawet w serialach już teraz takie rzeczy się zdarzają (jakieś reklamowanie delicji w klanie). My jako Polacy mamy już taką manię nakręcania się i komentowania w sieci wszystkiego co piękne i co brzydkie. Żeby tylko było się do czego dopierniczyć! Od razu przyszedł mi na myśl ten tekst o nienawiści w polskim wydaniu: http://dlaodmiany.pl/nienawisc-w-sie...lskim-wydaniu/ Polecam przeczytać w całości. Nie chcę tu nikogo ani atakować ani zaczynać jakiejś dyskusji. Szanuję, że każdy ma swoje zdanie ale takie czepianie się po kolei wszystkiego nawet tego, że PPD pali? No ludzie ile ludzi w Polsce i na świecie pali? Ja tego nie robię, nie znoszę ale staram się tolerować palaczy jeżeli tylko oni tolerują przestrzeń wokół mnie i mi nie wydychają dymu prosto w twarz. Ogólnie przyjemny program i pewnie będę dalej go oglądała.
Jest wiele rzeczy w tym programie, które mnie też drażnią ale żeby o wszystko obwiniać Rozenek,na to nie wpadłam.

kasica123 ten profil na FB, który podałaś prowadzi Ania z 4 odcinka PPD, tak w jednym komentarzu odpowiedziała
Ale kto się czepia??? Prowadzimy dyskusję o programie i jego prowadzącej To co mamy tylko się pochlebnie wyrażać??? Jeśli coś się nie podoba, tak że aż w oczy razi to chyba możemy o tym podyskutować.Póki co nikogo nie obrażamy.Poza tym wydaje mi się,że większość z nas patrzy na programn z przymrużeniem oka

A ten profil nie jest prowadzony przez kilka osób??? bo różnie się tam podpisują
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 10:50   #207
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Ale kto się czepia??? Prowadzimy dyskusję o programie i jego prowadzącej To co mamy tylko się pochlebnie wyrażać??? Jeśli coś się nie podoba, tak że aż w oczy razi to chyba możemy o tym podyskutować.Póki co nikogo nie obrażamy.Poza tym wydaje mi się,że większość z nas patrzy na programn z przymrużeniem oka

A ten profil nie jest prowadzony przez kilka osób??? bo różnie się tam podpisują
Tak właśnie myślałam, że może to zostać odebrane. Ja też bardzo chętnie podyskutuję nt. programu i przepraszam jeżeli tak to zostało odebrane zanim się tu zacznie jakaś większa dyskusja!
No właśnie jak weszłam na ten wątek i zaczęłam czytać to tak to niestety odebrałam. Tak jak napisałam mi też się sporo rzeczy nie podoba no ale dobra koniec tematu.
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 14:13   #208
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Akurat co do papierosów, to uważam, że nie powinna palić

Opiernicza inne matki, jak to trują swoje dzieci, że wdychają roztocza, że zabawki z brudnej podłogi biorą do buzi, a sama nie lepsza, bo swoim ciężko urodzonym dzieciom z in vitro (nie wiadomo ile miała podejść, ile poronień ) dymi w twarz?

A niech ma te botoksy czy co tam, to dla poprawienia urody, ale papierosy nie są dla zdrowia ani dla urody, co zresztą widać.

A co do wynajętego domu, to myślę, że jej nie to że nie spełniał wymogów, tzn. był brudny czy coś, ale pewnie za bardzo "jej". Może i był wysprzątany i ładny, ale przy dwójce dzieci za każdym razem na czas nagrania przenosić wszystkie zabawki, ubranka, wszystko pochować, nie wyobrażam sobie a do tego pewnie przyniosła te swoje konfitury, jakieś zdjęcia, pudełka itp.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 15:18   #209
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

34lata? Ja myślałam,że spokojnie 40-42.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 20:18   #210
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Perfekcyjna Pani Domu-polska edycja !!!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Akurat co do papierosów, to uważam, że nie powinna palić

Opiernicza inne matki, jak to trują swoje dzieci, że wdychają roztocza, że zabawki z brudnej podłogi biorą do buzi, a sama nie lepsza, bo swoim ciężko urodzonym dzieciom z in vitro (nie wiadomo ile miała podejść, ile poronień ) dymi w twarz?

A niech ma te botoksy czy co tam, to dla poprawienia urody, ale papierosy nie są dla zdrowia ani dla urody, co zresztą widać.

A co do wynajętego domu, to myślę, że jej nie to że nie spełniał wymogów, tzn. był brudny czy coś, ale pewnie za bardzo "jej". Może i był wysprzątany i ładny, ale przy dwójce dzieci za każdym razem na czas nagrania przenosić wszystkie zabawki, ubranka, wszystko pochować, nie wyobrażam sobie a do tego pewnie przyniosła te swoje konfitury, jakieś zdjęcia, pudełka itp.
Bez przesady, nie sądzę, żeby dymiła im w twarz.... i w ogóle jakie tu ma znaczenie czy to dzieci z in vitro, ciężko urodzone czy też nie....?
__________________
The Knife: Kino

Edytowane przez Melkorka
Czas edycji: 2012-09-22 o 20:20
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 20:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.