2 0 1 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-15, 16:25   #1
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Exclamation

2 0 1 2


naczytałam się i chciałam Was zapytać co wy na to? "Kolejny" koniec świata ??




...

najwieksza tajemnicą przez nich skrywaną jest koniec świata w 2012 roku! Wiem co mówie bo pracuje w jednym z amerykanskich instytutow naukowych i przecieki odnosnie roku 2012 dochodzą do nas od dawna. Zreszta nie jest to wcale jakas specjalna tajemnica, ludzie blisko zwiazani z administracja amerykanska, pracownicy najwazniejszych instytutow naukowych, a nawet dziennikarze z dobrymi kontaktami wiedza o tym od dawna. Powoli przenika to rowniez do globalnej opinii publicznej. Powstaly juz setki stron internetowych na ten temat, pisza o tym przerozne portale internetowe, a informacje na ten temat pojawialy się juz w pomniejszej prasie. Kwestia kilku miesiecy sa publikacje w najwazniejszych i najbardziej opiniotworczych wydawnictwach. Zreszta juz wiadomo, ze wiekszosc dziennikow w usa zbiera materialy na ten temat i szykuje sie z wolna na przeniesienie ich na swoje lamy. Dowodow na potwierdzenie tezy jest az nadto.

Moze powtorze, bo byc moze ktos jeszcze nie slyszal, to o czym pisano juz wielokrotnie, zreszta na forum onetu rowniez.

Rok 2012 bedzie dla ludzkosci przelomowy. Po pierwsze na tym wlasnie roku koncza sie kalendarze najwiekszych starych cywylizacji - Majów i Egipcjam (zreszta ten wlasnie fakt byl pierwsza przeslanka dla rzadu USA do zainteresowania sie blizej ta sprawa), Wg Majów jest to zakończenie cyklu czasów zwiazego z pozycja Oriona wobec Ziemii i innych planet Ukladu Slonecznego. Po drugie odszyfrowany niedawno Kod Bibli mowie nieublagalnie dokladnie to samo - swiat (przynajmniej to co my uwazamy za swiat) skoczy sie w roku 2012, wtedy nastapi apokalispa, wtedy rozstrzygnie sie kto ostatecznie przestanie istniec, a kto dostapi zaszczytu przejscia na wyzszy poziom swiatomosci ( zwany wyzsza gestoscia, kolejnym wymiarem) to wszytko mowi Pismo Swiete i jest to potwierdzone przez naukowcow. Kolejny dowod to przepowiednie wszystkich najwiekszcyh ziemskich jasnowidzow (nawet nie zdajecie sobie sprawy jak powaznie rzad i wojsko amerykanskie traktuje takich ludzi i ich wizje). Wszyscy oni jednym chorem powtarzaja to samo: w roku 2012 wydarzy sie cos niezwyklego, cos co swym rozmachem i skala nie bedzie moglo rownac sie z zadnym innym wydarzeniem w historii ludzkosci. Dla czesci naszej rasy bedzie to zaglada, ale Ci ktorzy beda mieli otwarte umysly i serca, Ci w ktorych przewazac bedzie milosc nad nienawiscia zostana przeniesieni do wyzszej gestosci. Podobno... Bedzie to kolejny etap rozwoju naszej cywilizacji. Prawdopodobnie kazda inteligentna rasa zamieszkujaca Wszechswiat przechodzi dokladnie ten sam cykl i kazda dokonala kiedys tego skoku, ktory nas czeka lada moment. Jak doklasnie bedzie to wygladalo i co dokladnie sie wydarzy do konca nie wiadomo. Spekulacji jest mnostwo, ale kilka faktow jest pewnych: uwolnimy sie od naszych cielesnych powlok, bedziemy funkcojonwac jedynie w sferze niematerialnej, duchowej. Byc moze wszystkie ludzkie umysly polacza sie w jedna, ogromna swiadomosc, co za tym idzie beda mogly sie ze soba komunikowac i stana sie w pewnym sensie jedna istota. Przejdziemy wiec w wyzszy czwarty wymiar (czwarta gestosc). Mowiac obrazowa, jakas sila wyzsza uwolni nasze umysly od cial i przeniesie w swiat ktory jak na razie znajduje sie poza zasiegiem naszej percepji (prosze sobie wyobrazic ludzika narysowanego na kartce, ludzik taki funkcjonuje jedynie w dwuwymiarowej rzeczywistosci - w swiecie "wyposarzonym" jedynie w dlugosc i szerokosc. Samo wyobrazenie sobie wygladu trzeciego wymiaru jest dla niego niewykonalne. I tak samo jest znami jesli chodzi o czwarty wymiar). Osiagniamy wyzszy poziom rozwoju, czy tego chcemy czy nie, a z tego co wiem to raczej nie chcemy... Ciezko bedzie sie pogodzic z utrata tego "naszego swiata", naszych osiagniec, naszych budynkow, ba! naszych cial. Ciezko zgodzic sie z tym, ze rasa ludzka juz nigdy nie bedzie taka jak teraz. Ciezko oczywiscie jedynie przed faktem przejscia, po przejsciu wszystko stanie sie jasne, a zal i strach mina. Tak przynajmniej mowia proroctwa, tak uspokaja nas obce cywilizacje, ktore od dawna nas obserwuja, a kilkadziesiat lat temu nawiazaly pierwszy kontakt z przywodcami swiata. Sa oni teraz poniekad naszymi przewodnikami, strozami, maja nam pomoc i jak najlepiej przygotowac do przejscia. Oni tez byli ostatecznym potwierdzeniem dla swiata i usa, ze teorie dotyczace roku 2012 sa prawdziwe. Potwierdzili to, czego my nie chcielismy dopuscic do swiadomosci. Dali rowniez lakoniczne wskazowki, jak postepowac w tych ostanich chwilach, zeby moc dostac do dalszych tomow historii ludzkosci. Mozna powiedziec ze bedzie to czas wielkiego sprzątania, również w naszym własnym duchowym wnętrzu. Kuracja nie musi byc przyjemna, ale jest konieczna.

Zdaje sie sobie sprawe, ze wszystko to brzmi dla wielu nieprawdopodobnie. Mozecie wierzyc lub nie, ale to i tak nie znaczenia bo w przeciagu kilku moze kilkunastu miesiecy cala prawda i tak wyjdzie na jaw. Jesli nie ujawniona przez media, to przez rzady. Od roku 2009 kosmici zaczna przygotowywac nas do wielkiego przejscia, wiec utrzymywanie tego w tajemnicy i tak nie ma juz sensu.

Moze jeszcze na koniec dodam, ze rzady panst g8 w specjalnych komnatach wydrazonych pod ziemia planuja umiescic dziedzictwo ludzkosci. Ksiazki, muzyke, obrazy... Nie wiem, czy ma to jakis sens, bo prawdopodbne po roku 2012 Ziemia i tak przestanie istniec, ale chyba taki gest jest nam potrzebny. Swiadomosc, ze cos po sobie zostawiamy, ze byc moze ktos to kiedys oddajdzie i wskrzesie na nowo czlowieka jest nam zwyczajnie niezbedna, chocby bylo to kompletnie nieprawdopodobne. Za wiele osiagnelismy, za bardzo jestesmy z siebie dumni, by moc to wszystko od tak zostawic, chocby nie wiem co nam obiecywano w zamian.

To bedzie koniec czlowieka, ale na jego miejsce powstanie nowa rasa - lepsza, o niebo lepsza. Bedziemy o krok blizsi polaczenia sie z istota Wszechswiata, polaczenia sie z Bogiem.





http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,14283249,40253891 ,1788105,0,forum.html

__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:34   #2
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: 2 0 1 2

Przeczytałam i uśmiechnęłam się, ale to chyba dobrze. Bawią mnie takie przepowiednie.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:38   #3
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: 2 0 1 2

na początku byłam skłonna w jakimś stopniu w to uwierzyć, ale jak przeczytałam ten fragment

Cytat:
Napisane przez Aneciak
Od roku 2009 kosmici zaczna przygotowywac nas do wielkiego przejscia, wiec utrzymywanie tego w tajemnicy i tak nie ma juz sensu.
to się zaczęłam śmiać...
Tych końców świata już było tyle, że po prostu w to nie wierze i się nie boję, będzie to co ma być. Ludzkość sama prowadzi do nieuchronnego końca, a takie przepowiednie są chyba tylko po to, żeby nastraszyć te wrażliwsze, bojaźliwe osoby.
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:45   #4
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: 2 0 1 2

:d
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:46   #5
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: 2 0 1 2

Aneciak, to tak na poważnie w tym instystucie przygotowują się do końca świata? Bo z tego momentu o kosmitach też się troszkę uśmiałam.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:47   #6
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: 2 0 1 2

ja znalazłam to na necie i kciałam koniecznie WAM pokazać. Też się śmiałam z tego UFO ale. . . w głowie gdzieś tam siedzi głęboko myśl: co, jeśli ... tak? Mówisz UFO, myślisz : X Files czy jakieś tego typu historie, ale tak naprawdę jeśli wogóle jest to możliwe, że gdzieś tam istniejąinne cywilizacje, to MY czym/ kim dla nichjesteśmy? Chyba też takim UFO jak oni dla NAS
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:55   #7
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: 2 0 1 2

ja też wierze, że gdzieś istnieje pozaziemska cywilizacja, ale żeby oni mieli nas przygotowywać do "takiego skoku"
lekko wątpliwe
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 16:56   #8
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: 2 0 1 2

Jedyne co prawdziwego zostało tu powiedziane, to o kalendarzu Majów i Egipcjan. Dla wielu osób jestem przekonana, mogło by to brzmieć przerażająco, jednak z tym że będziemy przygotowani przez kosmitów to gość trochę przesadził
Jedyną przepowiednią w jaką wierze, odnośnie końca świata i wcale się z tym nie ukrywam, jest Apokalipsa wg św. Jana, a zgodnie z nią jeszcze nam do dnia sądu ostatecznego daleko.
Wszystkie tego typu przepowiednie budzą we mnie jedynie niesmak, ale przy lękach że nagle i niespodziewanie zejde z tego świata, to tak przynajmniej dużo by mnie nie ominęło
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:12   #9
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: 2 0 1 2

Cytat:
Napisane przez Złota Jagódka
na początku byłam skłonna w jakimś stopniu w to uwierzyć, ale jak przeczytałam ten fragment
Cytat:
Napisane przez [b
Aneciak[/b]]Od roku 2009 kosmici zaczna przygotowywac nas do wielkiego przejscia, wiec utrzymywanie tego w tajemnicy i tak nie ma juz sensu.
to się zaczęłam śmiać...
Tych końców świata już było tyle, że po prostu w to nie wierze i się nie boję, będzie to co ma być. Ludzkość sama prowadzi do nieuchronnego końca, a takie przepowiednie są chyba tylko po to, żeby nastraszyć te wrażliwsze, bojaźliwe osoby.
Dokładnie tak jak ja Wszystko było do "przyjecia", aż do momentu o kosmitach...
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:13   #10
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: 2 0 1 2

Cytat:
Napisane przez Złota Jagódka
na początku byłam skłonna w jakimś stopniu w to uwierzyć, ale jak przeczytałam ten fragment
Cytat:
Napisane przez Aneciak
Od roku 2009 kosmici zaczna przygotowywac nas do wielkiego przejscia, wiec utrzymywanie tego w tajemnicy i tak nie ma juz sensu.
to się zaczęłam śmiać...
Tych końców świata już było tyle, że po prostu w to nie wierze i się nie boję, będzie to co ma być. Ludzkość sama prowadzi do nieuchronnego końca, a takie przepowiednie są chyba tylko po to, żeby nastraszyć te wrażliwsze, bojaźliwe osoby.
Dokladnie tak samo zareagowalam. Kosmici?
No nic każdy wierzy w co chce...
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:21   #11
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: 2 0 1 2

Ja sądzę tylko tyle:
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 17:58   #12
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: 2 0 1 2

ja czytałam ze w 2012 ma nastąpić koniec świata a przynajmniej jego części gdyż nastąpi przebiegunowanie ziemi (kto oglądał "Pojutrze" ten wie o czym pisze)....to są teorie fizyków.
Gdzieś miałam do tego linka....moment...
http://hotnews.pl/artnauka-221.html

radze jednak do tych "rewelacji" podchodzić sceptycznie
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:07   #13
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: 2 0 1 2

ehhh
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:14   #14
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: 2 0 1 2

w 2012 roku będę miała 30 lat
W sam raz na umieranie
Chyba, że kosmici mnie odmłodzą.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:16   #15
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: 2 0 1 2

Jak dla mnie- nikt nie zna dnia ani godziny
I już zgęstniałam
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:18   #16
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: 2 0 1 2

__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:51   #17
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: 2 0 1 2

Cytat:
najwieksza tajemnicą przez nich skrywaną jest koniec świata w 2012 roku!
Faktycznie największa tajemnica... No i jak dobrze skrywana!
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:56   #18
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: 2 0 1 2

Proponuję obejrzeć "Teorię spisku" z Gibsonem

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:08   #19
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: 2 0 1 2

Do tego momentu było wiarygodne: ()

"Od roku 2009 kosmici zaczna przygotowywac nas do wielkiego przejscia, wiec utrzymywanie tego w tajemnicy i tak nie ma juz sensu.

Moze jeszcze na koniec dodam, ze rzady panst g8 w specjalnych komnatach wydrazonych pod ziemia planuja umiescic dziedzictwo ludzkosci. Ksiazki, muzyke, obrazy... Nie wiem, czy ma to jakis sens, bo prawdopodbne po roku 2012 Ziemia i tak przestanie istniec, ale chyba taki gest jest nam potrzebny"

Aneciak! Ja teraz nie zasnę
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 20:24   #20
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: 2 0 1 2

a we mnie to wzbudza lekki niepokój :/ Nie mowię tu o fragmencie o kosmitach tylko o tym, że ten kalendarz Majow i Egipcjan się niby kończy w 2012 roku
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:32   #21
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: 2 0 1 2

Wiecie co...no nie wiem, może jest w tym jakieś ziarenko prawdy, może cały ten tekst jest zgodny z prawdą, ale ja sądzę tak jak jest napisane w Biblii:

"...Nie znacie dnia ani godziny..."
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:42   #22
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: 2 0 1 2

Cytat:
Napisane przez Joey
a we mnie to wzbudza lekki niepokój :/ Nie mowię tu o fragmencie o kosmitach tylko o tym, że ten kalendarz Majow i Egipcjan się niby kończy w 2012 roku
właśnie, też mnie to z lekka zastanowiło
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:31   #23
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: 2 0 1 2

Cytat:
Napisane przez Joey
a we mnie to wzbudza lekki niepokój :/ Nie mowię tu o fragmencie o kosmitach tylko o tym, że ten kalendarz Majow i Egipcjan się niby kończy w 2012 roku
ten kalendarz Egipcjan chyba dorobili ideologicznie Bo raczej slyszalam tylko o kalendarzu Majow,ze sie konczy w 2012 roku.Ale to raczej z prostej przyczyny.Oni uwazali ta date za tak odlegla,ze az nierzeczywista.
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:38   #24
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: 2 0 1 2

Cytat:
Napisane przez sitc
Jedyne co prawdziwego zostało tu powiedziane, to o kalendarzu Majów i Egipcjan. Dla wielu osób jestem przekonana, mogło by to brzmieć przerażająco, jednak z tym że będziemy przygotowani przez kosmitów to gość trochę przesadził
Jedyną przepowiednią w jaką wierze, odnośnie końca świata i wcale się z tym nie ukrywam, jest Apokalipsa wg św. Jana, a zgodnie z nią jeszcze nam do dnia sądu ostatecznego daleko.
Wszystkie tego typu przepowiednie budzą we mnie jedynie niesmak, ale przy lękach że nagle i niespodziewanie zejde z tego świata, to tak przynajmniej dużo by mnie nie ominęło
Racja W Biblii zadnego kodu nie ma ,ktory by wskazywal ta konkretna date .
A idac tropem mysli poszukiwacza sensacji,to pewnie date konca swiata zakodowano w "Panu Tadeuszu"
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:22   #25
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: 2 0 1 2

A gdyby nawet, żadna strata....
Płakać będę
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:24   #26
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: 2 0 1 2

jeśli okazałoby sie to prawdą to mamy jeszcze 7 lat przed sobą
zastanawiałyście sie co było gdyby ktoś nagle ogłosił że w 100 % tak sie stanie?
pomijając zbiorową histerię
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:39   #27
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: 2 0 1 2

A nizej byla taka smieszna odpowiedz na ten przydlugi komentarz i pozwole sobie ja zacytowac: "czlowieku i ci sie to wszystko chcialo pisac wez se lepiej idz ryby lowic jak masz tyle czasu " strasznie mnie rozbawila
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:40   #28
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: 2 0 1 2

Cytat:
Napisane przez Kiya
Gdzieś miałam do tego linka....moment...
http://hotnews.pl/artnauka-221.html

radze jednak do tych "rewelacji" podchodzić sceptycznie
ooo.... niezłe, toż się troszkę zdenerwowałam i będę śledziła co na ten temat piszą...Ciekawie się zapowiada.
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 23:11   #29
kropka78
Przyczajenie
 
Avatar kropka78
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 26
Dot.: 2 0 1 2

Poczekam do 2009. Jak zobacze kosmitow, to wtedy uwierze.
kropka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 23:19   #30
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: 2 0 1 2

koleś ma talent heheheh
z taką pomyslowością szybko może wymieść Kod Leonarda Davinci
a ten się w necie marnuje................:e ek:
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.