W³osy, w³osy ! moje w³osy! suche przy g³owie.. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-03, 16:57   #1
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 57

W³osy, w³osy ! moje w³osy! suche przy g³owie..


Cze¶æ Wam
Nie wiem czy dobrze umie¶ci³am ten post ale.. piszê Otó¿ mam dziwne w³osy poniewa¿ s± one tak jakby zniszczone przy g³owie a koñce mam w miarê sprawne i b³yszcz±ce.. Zazwyczaj to dziewczyny maj± problem z sucho¶ci± koñcówek, jest to o tyle lepsze, ze mo¿na pój¶æ przyci±æ te suche koñcówki a ja ? przecie¿ nie obetnê tych przy g³owie.. U¿ywa³am ró¿nego rodzaju od¿ywek, ze sp³ukiwaniem i bez.. i masek od fryzjera i nic dalej jak rozpuszczê to mam takie siano pusz±ce siê.
Dodam, ¿e mam w³osy gêste i raczej podatne na krêcenie...
Co poradzicie? My¶la³am o jaki¶ tabletkach, które nadadz± im blask.
Mam 17 lat i jest to dziwne ale - nie robiê tego co wiêkszo¶æ moich kole¿anek - nie susze w³osów, nie prostujê, nie karbujê, nie krêcê... a mam gorsze ni¿ niejedna moja kole¿anka która robi te wszystkie 'zabiegi' ze sprzêtami typu prostownica
taknachwile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 08:27   #2
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: W³osy, w³osy ! moje w³osy! suche przy g³owie..

Jakby twoja kole¿anka która prostuje sobie w³osy x lat pokaza³a ci swoje wlosy niewyprostowane to by¶ siê zdziwi³a która o ma lepsze w³osy. hmm jedyne co mi przychodzi na my¶l to fakt, ze je¶li u¿ywasz masek, odzywek itp. to uzywa siê ich od pewnek d³ugo¶ci a nie od skóry g³owy, delatego koñcówki mo¿esz mieæ w lepszym stanie niz te przy skórze, mo¿e kup sobie jakiego¶ waxa z apteki (wybór jest ogromny, do ka¿dego rodzaju w³osów ale polecam albo Rainforest albo l'biotica) u¿ywa siê go na skórê g³owy i na reszte w³osów i mo¿e wtedy ocenisz czy te w³oski przy g³owie siê poprawi³y
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-04, 08:57   #3
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: W³osy, w³osy ! moje w³osy! suche przy g³owie..

Cytat:
Napisane przez taknachwile Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Wam
Nie wiem czy dobrze umie¶ci³am ten post ale.. piszê Otó¿ mam dziwne w³osy poniewa¿ s± one tak jakby zniszczone przy g³owie a koñce mam w miarê sprawne i b³yszcz±ce.. Zazwyczaj to dziewczyny maj± problem z sucho¶ci± koñcówek, jest to o tyle lepsze, ze mo¿na pój¶æ przyci±æ te suche koñcówki a ja ? przecie¿ nie obetnê tych przy g³owie.. U¿ywa³am ró¿nego rodzaju od¿ywek, ze sp³ukiwaniem i bez.. i masek od fryzjera i nic dalej jak rozpuszczê to mam takie siano pusz±ce siê.
Dodam, ¿e mam w³osy gêste i raczej podatne na krêcenie...
Co poradzicie? My¶la³am o jaki¶ tabletkach, które nadadz± im blask.
Mam 17 lat i jest to dziwne ale - nie robiê tego co wiêkszo¶æ moich kole¿anek - nie susze w³osów, nie prostujê, nie karbujê, nie krêcê... a mam gorsze ni¿ niejedna moja kole¿anka która robi te wszystkie 'zabiegi' ze sprzêtami typu prostownica
hmm, a masz wycieniowane w³osy? Mo¿e wycieniuj górn± warstwê, w³osy bêd± wygl±daæ zdrowiej.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 18:59   #4
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: W³osy, w³osy ! moje w³osy! suche przy g³owie..

No tak, kiedy¶ u¿ywa³am od¿ywek tylko na koñcówki ale od jakie¶ pó³ roku ju¿ staram siê nak³adaæ od góry i nic to nie pomaga :/ Ale spróbuje co¶ nawil¿aj±cego jeszcze i rozejrzê siê w aptece
Dziêkujê Wam
taknachwile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.