METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 16:45   #4381
shizen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Pr.
Wiadomości: 2
Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

Dziewczyny ! Chodzi mi bardziej o własnoręczne ozdoby itp. Znudził mi się mój wystrój pokoju jest tam tylko kilka figurek na półce i plakaty . Poradźcie mi coś ! Zastanawiam się też nad zakupem tablicy z pinezkami . Czekam na wasze pomysły !

PS .: Odpada pomysł z malowaniem plakatówkami po ścianie .

Z boku dzięki .
__________________
" .. Życie to nie bajka .. "
- obudź się ! obudź się !
___

- Miłość boli ... a przyjaźń długo nie trwa ...
shizen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 16:54   #4382
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

A takimi specjalnymi farbami do malowania wzorków na scianie?

Ciezko tak cos powiedzieć bez zdjęć pokoju... w którym nic nie mozesz zrobić i do tego bez nakladu pienięznego:P Kiedyś sie przyczepialo plyty cd do sciany:P
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 23:05   #4383
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

Zawsze można zdjąć plakaty, pokoje właściwie zawsze na tym zyskują
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 00:39   #4384
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mały pokoik - duże łóżko ! pomocy !

A co to znaczy "mały"? Ile metrów?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-12-07 o 00:41
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:44   #4385
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Mały pokoik - duże łóżko ! pomocy !

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A co to znaczy "mały"? Ile metrów?
4,5 m na 3,5 m
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:06   #4386
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mały pokoik - duże łóżko ! pomocy !

To wcale nie taki mały, to 15-16 m2 Mój ma tylko 12 Łóżko mam duże, tzn mam spory narożnik, rozkładający się w podwójne łóżko. I ogólnie polecam takie rozwiązanie jeśli tylko kształt pokoju sprzyja. Kiedyś miałam sofę rozkładającą się do przodu, teoretycznie powinna zajmować mniej miejsca, ale stała na środku i po rozłożeniu ledwo się można było wokół niej poruszać bo zajmowała cały środek Narożnik jest naprawdę duży, ale ze względu na to, że stoi w rogu - po rozłożeniu zostaje jeszcze miejsce na poruszanie się po pokoju.

A jaki kształt ma pokój? Chcesz łóżko rozkładane, które w dzień służy do siedzenia, czy "zwykłe", sypialniane?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-12-07 o 13:08
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:25   #4387
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Mały pokoik - duże łóżko ! pomocy !

Prostokątny Teraz mam kanapę,która stale jest rozłożona Chciałabym bardziej sypialniane łóżko,z jakąś fajną ramą,dużo poduch itp
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 19:27   #4388
SweetBlondy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

tablica to nawet dobry pomysł
a może zainwestuj w jakiś kolorowy dywanik
SweetBlondy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 23:41   #4389
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Question mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

Witam serdecznie Wizażanki

zwracam się do Was gdyż liczę na porady odnośnie sypialni..
kupiliśmy z TŻ mieszkanko. i myślimy nad urządzeniem go. jest już pomysł taki 'mniej-więcej' ale przyznam szczerze że jeszcze nie do końca wiemy co i z czym połączyć żeby wyszło nowocześnie, efektownie ale nie kiczowato.
pokoik ma troszkę ponad 10m2. wrzucam rzut pomieszczenia - to ten pokój z lewej, z prawej salon.
chcielibyśmy wykorzystać meble Ikei - łóżko, szafa i stoliczek nocny. Kolor dostępny to średniobrązowy - nie możemy wybrać innego gdyż chcemy aby meble te były w tym samym kolorze,a to jedyny który występuje w tych modelach.
Sciany chcemy zrobić w kolorze Śliwka węgierka (Duluxa -> http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=2 ) sufit biały.
podoba nam się zestawienie fioletu i bieli - chcielibyśmy jedną ze ścian pozostawić białą - nie wiem tylko czy ma to sens i która ściana byłaby odpowiednia?
a może jeszcze inaczej zaaranżować tą sypialnię?? w sumie jesteśmy otwarci, chociaż urzeka nas ta śliwka
A, zapomniałabym. Parkiet mamy jasny.
Wrzucam kilka zdjęć i rzutów aby było łatwiej to sobie wyobrazić.
Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc i wszelkie 'podrzucane' pomysły

zdjęcia:
1. rzut sypialni i wymiary
2. symulacja zrobiona Ikea Plannerem, z użyciem mebli na które się decydujemy
3. łóżko i kolor średniobrązowy
4. coś co nas zainspirowało to połączenia bieli z fioletem/śliwką
5. taki mamy parkiet w sypialni

Edytowane przez malalka
Czas edycji: 2009-12-07 o 23:44
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:26   #4390
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

Ten pokazany przez ciebie odcień chłodnego ciemnego fioletu nie pasuje mi do ciepłej barwy parkietu, jakby wpadającej w odcienie miodu/ pomarańczowy kolor (przynajmniej tak wygląda na zdjęciu). Wg mnie lepszy byłby cieplejszy fiolet, bardziej purpurowy, do tego cieplejsze- złotawe, nie zimne białe akcenty ( biała ściana)- wszystko lepiej będzie komponować się z parkietem, który przecież stanowi dużą widoczną płaszczyznę.
Łóżko ładne, proste, ciemny brąz jest sporym kontrastem do barwy podłogi, ograniczyłabym inne kolory, bo i tak będziesz miała co najmniej 4; aranżacja sypialni na zdjęciu jest totalnym miszmaszem: zimne fiolety, róże, biel- kolory ścian i pościeli, ciepłe - obrazu, podłogi ( która i tak jest bardziej neutralna niż Twoja, z tego, co widać po fragmenciku pod kaloryferem ), do tego paski, kwiaty, jakieś ciapki na kloszach lampek- nie podoba mi się wcale. Najgorsze- wprowadzenie odcienia zieleni do różu i fioletu

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2009-12-08 o 19:16
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 20:50   #4391
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Wizażanki

zwracam się do Was gdyż liczę na porady odnośnie sypialni..
kupiliśmy z TŻ mieszkanko. i myślimy nad urządzeniem go. jest już pomysł taki 'mniej-więcej' ale przyznam szczerze że jeszcze nie do końca wiemy co i z czym połączyć żeby wyszło nowocześnie, efektownie ale nie kiczowato.
pokoik ma troszkę ponad 10m2. wrzucam rzut pomieszczenia - to ten pokój z lewej, z prawej salon.
chcielibyśmy wykorzystać meble Ikei - łóżko, szafa i stoliczek nocny. Kolor dostępny to średniobrązowy - nie możemy wybrać innego gdyż chcemy aby meble te były w tym samym kolorze,a to jedyny który występuje w tych modelach.
Sciany chcemy zrobić w kolorze Śliwka węgierka (Duluxa -> http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=2 ) sufit biały.
podoba nam się zestawienie fioletu i bieli - chcielibyśmy jedną ze ścian pozostawić białą - nie wiem tylko czy ma to sens i która ściana byłaby odpowiednia?
a może jeszcze inaczej zaaranżować tą sypialnię?? w sumie jesteśmy otwarci, chociaż urzeka nas ta śliwka
A, zapomniałabym. Parkiet mamy jasny.
Wrzucam kilka zdjęć i rzutów aby było łatwiej to sobie wyobrazić.
Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc i wszelkie 'podrzucane' pomysły

zdjęcia:
1. rzut sypialni i wymiary
2. symulacja zrobiona Ikea Plannerem, z użyciem mebli na które się decydujemy
3. łóżko i kolor średniobrązowy
4. coś co nas zainspirowało to połączenia bieli z fioletem/śliwką
5. taki mamy parkiet w sypialni
Wkleję kilka propozycji:
*1


*2


*3
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 21:45   #4392
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

aldi1174 bardzo dziękuję za wyczerpującą opinię nie zwróciłam wczesniej uwagi na ten parkiet, rzeczywiście jest w takim miodowym odcieniu.
jeżeli mowa o złotych dodatkach, tego nie przeforsuję, może jakieś jasne beże byłyby dobre?
co do fotki-inspiracji, chodziło nam głównie o połączenie fioletu z białym, pomijając pozostałe kolory występujące na fotce

sweetish Tobie także dziękuję podobają mi się kolory na ostatnim zdjęciu wzory na ścianach jak na fotce 2 nie wchodzą w grę, tak jak do złotego - też nie przekonam TŻ
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:35   #4393
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

A nie zastanawiałaś się nad ustawieniem łóżka wezgłowiem pod oknem?
Też niedawno zakupiliśmy mieszkanie i sypialnia ma podobny kształt tzn długa a wąska - typowy tramwaj i kiedy zrobiłam symulację 3D to takie ustawienie mebli jak pokazałaś nie wygladało zbyt fajnie ..... pomyśl o tym ...... wezgłowie bedzie się świetnie prezentowało na tle zasłon lub fantazyjnie upiętych kolorowych firan.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:06   #4394
naturallyhappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: jamajka.
Wiadomości: 31
Dot.: dodatki do pokoju BRW

czarne dodatki to nie jest za dobry pomysł, szczególnie, jeżeli Twój pokój będzie jasno żółty. Zdecyduj się więc raczej na czekoladowy, bo będzie ładnie wyglądał z połączeniem koloru ścian i mebli ( które są bardzo ładne ) .
naturallyhappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:12   #4395
kaasiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
GG do kaasiia
Dot.: dodatki do pokoju BRW

Ikea ma serię dodatków w takim ładnym kolorze orzechu. Ja mam pokój żółto-zielony i te dodatki bardzo go uszlachetniają
kaasiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:03   #4396
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
aldi1174 bardzo dziękuję za wyczerpującą opinię nie zwróciłam wczesniej uwagi na ten parkiet, rzeczywiście jest w takim miodowym odcieniu.
jeżeli mowa o złotych dodatkach, tego nie przeforsuję, może jakieś jasne beże byłyby dobre?
co do fotki-inspiracji, chodziło nam głównie o połączenie fioletu z białym, pomijając pozostałe kolory występujące na fotce

sweetish Tobie także dziękuję podobają mi się kolory na ostatnim zdjęciu wzory na ścianach jak na fotce 2 nie wchodzą w grę, tak jak do złotego - też nie przekonam TŻ
Chodziło mi właśnie o taki ciepły odcień fioletu, jak na zdjęciu nr3 ( np. odcień pościeli czy narzuty-ten ciemniejszy)- sama zauważyłaś, jak ładnie komponują się z ciepłą barwą parkietu, podobny efekt byłby w Twojej sypialni- tylko że byłby to kolor ściany.
"Złotawe" to oczywiście mogą być jakiekolwiek ciepłe odcienie beżu, brązu, kremowego- czymś trzeba by rozjaśnić planowany ciemny fiolet ścian i dość ciemny brąz mebli.

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2009-12-09 o 15:08
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:08   #4397
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
A nie zastanawiałaś się nad ustawieniem łóżka wezgłowiem pod oknem?
Też niedawno zakupiliśmy mieszkanie i sypialnia ma podobny kształt tzn długa a wąska - typowy tramwaj i kiedy zrobiłam symulację 3D to takie ustawienie mebli jak pokazałaś nie wygladało zbyt fajnie ..... pomyśl o tym ...... wezgłowie bedzie się świetnie prezentowało na tle zasłon lub fantazyjnie upiętych kolorowych firan.
myślałam nad tym, tylko kurcze.. tam jest grzejnik, więc jak go zasłonimy to też mniej ciepła będzie dawał, a jak już włączymy mocniejsze grzanie to w głowy będzie to ciepło leciało

Cytat:
Chodziło mi właśnie o taki ciepły odcień fioletu, jak na zdjęciu nr3 ( np. odcień pościeli czy narzuty-ten ciemniejszy)- sama zauważyłaś, jak ładnie komponują się z ciepłą barwą parkietu, podobny efekt byłby w Twojej sypialni- tylko że byłby to kolor ściany.
"Złotawe" to oczywiście mogą być jakiekolwiek ciepłe odcienie beżu, brązu, kremowego- czymś trzeba by rozjaśnić planowany ciemny fiolet ścian i dość ciemny brąz mebli.
muszę poszukać farby w tym odcieniu fioletu. ładny jest

a co z pomysłem na zrobienie jednej ze ścian w jasnym kolorze - może właśnie beżu? na przykład ściana z oknem? bo ciągle boję się że wszystkie ciemne ściany mocno przytłoczą pokoik i będzie taki ponury
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:50   #4398
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

Sądzę,że ścianę z oknem można by było pomalować na jakiś jasny odcień i może użyć odcienia fioletu na zasłonach ( zbliżonego do odcienia innych ścian), żeby kontrast między nimi nie był zbyt duży.
Skoro macie proste, nowoczesne meble, to wzór mógłby być graficzny, nowoczesny.
Znalazłam coś takiego- obrazek poniżej (tam co prawda połączono fiolet z czystą bielą, ale odcień podłogi jest chłodny i wygląda to dobrze) chodzi mi o o tę jasną ścianę i zasłony, nie ma ciemnych ścian, ale barwa ta jest na obiciu kanapy- taki przykładowy zestaw kolorów; a biorąc pod uwagę Twój miodowy parkiet może zastąpić biel jasnym beżem/ kremowym.

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2009-12-09 o 20:58
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:05   #4399
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

I jeszcze takie rozwiązanie- jasna gładka tiulowa firanka na białej ścianie, sąsiednie- fioletowe( pomijamy wszelkie ozdóbki jak niżej) przy ciepłym odcieniu drewna na podłodze, jak u Ciebie; łącznikiem między fioletem i bielą jest na zdjęciu ten pudrowy róż, mógłby go zastąpić jakiś rozbielony i nieco inny od ścian odcień fioletu, a zamiast tej zieleni (brrrr ) w dodatkach- brąz, może nawiązujący do ciemnego koloru łóżka/ nocnego stolika (bo na zdjęciu jest prawie identyczny z podłogą, a u Ciebie będzie to inny odcień brązu, niż parkietu- ew. odrobinę jego miodowych odcieni).
Na dużej fioletowej ścianie bez mebli ( po prawo od wejścia) można by powiesić jakieś grafiki/zdjęcia na białym tle (pass partout).
W sumie, jeśli macie fronty szafy przeszklone na biało i biały grzejnik pod oknem, to ta biel na ścianie byłaby uzasadniona - tylko warto ocieplić i może troszkę rozjaśnić ten początkowo wybrany fiolet- może coś przypominającego ten poniżej - jest zbliżony do pięknych kolorów na zdjęciu nr 3 umieszczonym przez sweetish.
Mam nadzieję,że za bardzo nie namieszałam - może coś Ci się przyda

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2009-12-09 o 21:37
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 22:44   #4400
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

aldi1174 w żadnym wypadku nie pomieszałaś, bardzo Tobie dziękję ze rady, muszę nad nimi jeszcze raz usiąść na spokojnie i przeanalizować. jednak naświetliłaś mi już nieco wizję sypialni i chyba wiem co masz na myśli
bo ja, mimo szczerych chęci nie jestem w stanie jakoś sensownie zaplanować co i jak zrobić, chyba brak mi wyobraźni w kwestii urządzania wnętrz..
malalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 14:50   #4401
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: mała śliwkowa sypialnia - pomożesz?

Cieszę, się , że trochę pomogłam
Chodziło mi głównie o to, że trzeba wziąć pod uwagę tradycyjny parkiet i jeśli decydowalibyście się na:
1) aranżację bardziej nowoczesną, graficzne wzory itp, i żeby połączyć to z parkietem lepiej byłoby dodać coś w jego ciepłym odcieniu do kolorów użytych w sypialni- beż na jasną ścianę, albo na tkaninie na zasłony (najlepiej jeszcze w połączeniu z fioletem), poduszki w ciepłych kremach/brązach/ nawet z odrobiną pomarańczowego- te odcienie parkietu powinny być powtórzone w innych elementach sypialni, żeby tak bardzo się nie wyróżniał,
2) aranżację bardziej tradycyjną, taką np. z gładką firanką- do niej parkiet lepiej pasuje "samoistnie", można użyć jakiś niewielkich akcentów w ciepłych barwach (np.poduszki), ale ściana z oknem mogłaby być już czysto biała, biała prosta firanka lub zasłony i może jakaś kolorystycznie dobrana roślina na parapecie- o fioletowych liściach lub kwiatach( może storczyk)- pięknie by wyglądała w białej oprawie.

Biorąc pod uwagę odcień parkietu korzystniejszy byłby również ciepły odcień fioletu ścian.

W obydwu wersjach na tej dużej fioletowej ścianie naprzeciw łóżka w celu rozjaśnienia i połączenia jej kolorystycznie z resztą dobrze by było powiesić jakieś jasne elementy - ja bym wybrała białe szerokie pass partout wokół oprawionych dużych zdjęć lub grafik.

Tak sobie wymyślam, bo sama na pewno użyję sporo fioletu w mojej "wymarzonej sypialni" w moim "wymarzonym domu"- może w przyszłym roku zaczniemy budować- takie są plany.

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2009-12-10 o 20:17
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:48   #4402
Alka195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: dodatki do pokoju BRW

dzięki bardzo za rady
no właśnie planuję zakupy w ikei, więc poszukam tej kolekcji
Alka195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 13:31   #4403
a4sq
Zadomowienie
 
Avatar a4sq
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 306
Dot.: Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

Możesz zdjąc plakaty i zawiesić np łapacz snów http://handverksgard.blox.pl/resource/lapacz_snow.jpg nie wszystkim sie takie rzeczy podobaja, ale nie napisalas w jakim stylu masz urzadzony pokoj wiec strzelam jesli nie to, zawsze mozna zawiesic antyramki najmniejszej rozdzielczosci i wydrukowac jakies fajne fotki i zawiesic ich kilka jedna pod druga to daje fajny efekt to oczywscie jest koszt ale nie wielki bo za darno chyba nie wiele da sie zrobić poza przemeblowaniem :P przyszlo mi jeszcze do glowy, że mozesz przywiesic sobie takie wielkie lustro na scianie to tez troche kosztuje ale jaki efekt ;P
a4sq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:21   #4404
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

dziewczyny, pomozcie!
Moja mama kupila farbe do przedpokoju.. na opakowaniu wydawala sie ladna, mama chciala cos jasnego.. no i jak otworzylysmy farbe to okazalo sie ze jest obrzydliwy szary kolor cementu -.- otwartej farby juz nie mozemy wymienic, wiec kombinujemy z jakim kolorem ta szarosc zmieszac zeby wyszlo z tego cos ladnego.. doradzcie cos, prosze
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:53   #4405
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

moze jak sie pomaluje to będzie ladniejsza? ja jak malowałam pokoj to po otworzeniu dla mnie to był żółty, a po pomalowaniu jest pomarańczowy czyli zgodnie z etykietką;p Moze maźnijcie gdzies w mniej widocznym miejscu
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 14:26   #4406
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Jak zmienić wygląd mojego pokoju ?

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
moze jak sie pomaluje to będzie ladniejsza? ja jak malowałam pokoj to po otworzeniu dla mnie to był żółty, a po pomalowaniu jest pomarańczowy czyli zgodnie z etykietką;p Moze maźnijcie gdzies w mniej widocznym miejscu
coś w tym jest często kolor wychodzi jak na próbnikach, mimo że w opakowaniu wydaje się inny.
jeśli macie możliwość zróbcie próbę w niewidocznym miejscu.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 19:31   #4407
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

farbę przeważnie nakłada się na ścianę... i sprawdza jego barwę w rożnych porach dnia i nocy... i przy różnym oświetleniu...
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 20:55   #4408
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

nalozylysmy.. nie wyglada fajnie.. zbyt ponuro.. jak takie surowe sciany.. jutro kupimy nową
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:54   #4409
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
nalozylysmy.. nie wyglada fajnie.. zbyt ponuro.. jak takie surowe sciany.. jutro kupimy nową
Na szarych ścianach fajnie prezentują się kolorowe szablony ( ALBO BIAŁE)
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 06:26   #4410
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

nie wiem jak tobie ale mnie się podoba efekt surowych ścian ... np.

kwestia po prostu wydobycia i zestawienie kolorów.. ale rozumiem że pewnie o inny efekt wam chodziło
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.