Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ?? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 08:16   #1261
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tez mialam suuwany tatuazprzez rejuvi. Jeśli chcecie, wstawie wam sdjecia jak wyglada skóra po zabiegu [miałam go pół m-ca temu]. Pozdrawiam
jejuniu,jeszcze się pytasz ??
szybciutko,nie zwlekaj tylko wklejaj
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:46   #1262
magdus32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Czekam z niecierpliwością: magdus322@wp.pl

Przy okazji: wszystkiego dobrego w nowym roku wszystkim, przede wszystkim sukcesów w pozbywaniu się niechcianych ozdóbek!
Oj nie było mnie tu długo - najpierw spędziłam trochę czasu z dzieciątkiem w szpitalu, a później padł mi komp w domku... Muszę nadrobić zaległosci i przeczytać parę stron wstecz.

pozdrawiam
magdus32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:46   #1263
julia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam! nadal tu jestem, praktycznie cały czas od pojawienia się tego wątku, niestety nie mam czasu często zaglądać i zabierać głosu zwłaszcza, że na razie jestem tchórzem i nie zaczęłam usuwać choc zrobię to na pewno. Myslę też, że pojadę do Wrocławia choć mieszkam w Krakowie i blisko nie mam. PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRZY MAJĄ EFEKTY USUWANIA W POSTACI ZDJĘĆ O PRZESYŁANIE RÓWNIEŻ DO MNIE, gdyż nadal się waham jaki sposób wybrać. Pozdrawiam wszystkich
julia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:36   #1264
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tez mialam suuwany tatuazprzez rejuvi. Jeśli chcecie, wstawie wam sdjecia jak wyglada skóra po zabiegu [miałam go pół m-ca temu]. Pozdrawiam
Ja tez bardzo chetnie bym zobazyla


A co tam u mnie... kilka zabiegow za mna a tatuaz tylko troche drgnal No coz juz sie pogodzilam z tym ze na 6 sie nie skonczy tak jak mi to powiedziano. Najbardziej dobijajace jest to ze kazdy zabieg to jest taka minimalna roznica... jakbym zrobila zdjecie i porownala z tym ktore wczesniej Wam przesylalam to nie wiem czy byscie cokolwiek zobaczyly. Eh nie wiem kiedy ja sie tego pozbede. Bardzo mi zalezalo zeby w marcu to sie juz skonczylo ale jak narazie na to sie wogole nie zapowiada ale raczej jest to przygoda no koleny rok.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 14:46   #1265
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

wiecie co dziewczynki? (i nieliczni chłopcy ) tak sobie zdałam właśnie sprawę,jak wygląda smutna niestety rzeczywistość z usuwaniem tatuażu-nie wazne jaką metodą-niemal wszystkim z nas wydawało się, że zajmie nam to parę miesięcy,a niestety prawda jest taka,że tu trzeba liczyć cały proces na lata Piszę tą dla nas juz realną informację,żeby inni ewentualnie,którzy wchodzą na ten wątek,wiedzieli o tym.

!!!USUNIĘCIE TATUAŻU TO PROCES WIELOMIESIĘCZNEGO OCZEKIWANIA NA JAKIEKOLWIEK SATYSFAKCJONUJĄCE NAS REZULTATY. Nie łudźcie się że będzie inaczej. Może to brutalne ale prawdziwe
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 19:36   #1266
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Oto zdjecia z terapii... przed, 1 dzień po i jakies pol miesiąca po... skóra jest jeszcze zaczerwieniona...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatoo.jpg (8,8 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09-12-06_2034.jpg (15,6 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wycieczka 002.jpg (69,1 KB, 259 załadowań)
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 19:56   #1267
gigli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Lensky, napisz prosze, w jakim "wieku" byl twoj tatuaz i gdzie go usuwalas
gigli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 21:25   #1268
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Mój tatuaz był 8-mio miesieczny.... Usuwałam u siebie w miescie u bardzo zaufanej osoby, z certyfikatami. Za 1 zabieg płąciłam 150 zł, tatuaz mam w wymiarach mniej wiecej 4x5
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 13:49   #1269
julia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej Wszystkim! pewnie temat kliniki w Kutnie był już poruszany i pewnie już ktoś tam dzwonił, ale ja postanowiłam skontaktowac się z dystrybutorem laserów typu Q-switch do usuwania tatuażu i zapytać gdzie ewentualnie mają te lasery, okazuje się, że w Kutnie. Napisałam więc do Kutna, z prośbą o potwierdzenie jakiego lasera używają, konkretnego modelu itd. i tak mi odpisali:

"Laser, którego używamy SPECTRA VRMII posiada cztery długości fal tak, aby móc wykorzystywać go do usuwania tatuaży zarówno jednobarwnych (najczęściej czarnych),
jak i wielokolorowych. Jesteśmy jedyną placówką w Polsce posiadającą laser przeznaczony do usuwania tatuaży.
Z dotychczasowych doświadczeń wiemy, że zabieg usuwania tatuażu przy użyciu naszego lasera nie powoduje żadnych trwałych zmian skórnych (blizn i przebarwień). Skóra jest taka, jak przed wykonaniem tatuażu. Jednak bezpośrednio po samym zabiegu skóra jest zaczerwieniona, czasami mogą pojawić się również małe strupki.
Zabieg usunięcia tatuażu nie jest zabiegiem jednorazowym. W zależności od głębokości umiejscowienia barwnika należy go powtórzyć średnio od 4 do 6 razy co sześć tygodni.
Po każdym kolejnym zabiegu tatuaż “rozjaśnia się”.
Ponieważ Pani tatuaż nie został wykonany w sposób profesjonalny ( w studio), muszę Panią poinformować, że w przypadku tatuażu nieprofesjonalnego nie jesteśmy w stanie przewidzieć ilości zabiegów.
Koszt zabiegu w przypadku tatuażu jednobarwnego (10cm. x 10 cm.) to 400 zł. Cena ta dotyczy jednego zabiegu (każde powtórzenie opłacane jest oddzielnie).
Każdy zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przez lekarza chirurga.
W przypadku jakichkolwiek pytań ( również w kwestii ustalenia ewentualnego terminu zabiegu ) proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 024 355-77-97 od pn. do pt.
w godz. 12.00 - 18.00."

Z tego wynika, że to rzeczywiście ten laser ze strony dystrybutora laserów http://www.consultronix.com.pl/derma...zy/spectra.php czyli właśnie ten do usuwania tatuażu. Nie wiem czy ktoś już o tym pisał czy nie, ale pomyślałam, że skoro jako jedyni w Polsce posiadają ten laser to chyba trzeba tam spróbować, ale może znacie jakies inne szczegóły tej kliniki. Pozdrawiam
julia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:31   #1270
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Troche stare te wiadomosci. Ale zawsze mozna sie upewnic bo osoby ktore tam usuwaly i potwierdzaly ze wlasnie tam jest ten laser mogly sciemniac.

Lensky widze ze na pewno bedziesz jeszcze powtarzac bo troche barwnika zostalo. Tylko zastanawia mnie czemy skora w srodu tatuazu tam gdzie barwnika nie bylo jest bardziej zaczerwieniona(przynajmie j to tak wyglada na zdjeciu) niz tam gdzie barwnik byl. Ale Ty masz malenki ten tatuaz tez bym chciala taki maly
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 09:55   #1271
julia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Stare nie stare wiadomości, ale pewne jest jedno w Kutnie mają Q-switch Spectra, a we Wrocławiu rubinowy Sinon (czyli typowo do tatuaży) O Szczecinie mogę zapomnieć, to za daleko. Czytałam na ich temat na zagranicznych stronach i oni też tego tam używają, zwłaszcza Sinon. Natomiast nic mi nie wiadomo czy ktoś skutecznie tam usunął, bo jak na razie więcej wątków dotyczy innych metod, możecie mi napisać kto tam usuwał, wiem że Shapalii podobno tak, ale nie ma z nią kontaktu i w sumie tak dokładnie nic nie pisze. Po prostu zastanawiam sie, czy te lasery nie są tak skuteczne jak zachwalają lekarze czy po prostu osoby, które tam usuneły są zadowolone i nie przesiadują na żadnym forum bo juz dawno zapomniały o tatuażu. Sorry, ale nie da się przeczytać wszystkich Waszych wypowiedzi, jeśli nie śledzi się forum systematycznie, ja podglądam je natomiast prawie od samego powstania i mam nadzieję, że w końcu dzięki Wam podejmę jakąś decyzję, bo na razie waham się między tymi dwoma klinikami, ale w sumie niewiele wiem o efektach. Pozdrawiam
julia333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 11:28   #1272
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Lensky widze ze na pewno bedziesz jeszcze powtarzac bo troche barwnika zostalo. Tylko zastanawia mnie czemy skora w srodu tatuazu tam gdzie barwnika nie bylo jest bardziej zaczerwieniona(przynajmie j to tak wyglada na zdjeciu) niz tam gdzie barwnik byl.
Tam gdzie jest vtak czerwono też był barwnik. Zdjęcie przed to tylko wzór, nie mam zdjecia przed swoich pleców. Ja miałam po prostu grubsze kontury.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:27   #1273
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Lensky a czy skóra teraz w miejscu usuwania tatuażu jest "wypukła"?i czy sprawdzałaś czy ci się opala (próba samoopalaczem lub solarium) i w jakim mieście usuwałaś?pozdrawiam:rolle yes:
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 19:15   #1274
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Nie moglam sie powstrzymac.... w chwili obecnaj widze 58 gosci co za popularny watek albo jakis blad
Pozdrawiam znudzona oczekiwaniem na nastepny zabieg.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 19:22   #1275
Nola-Nola
Raczkowanie
 
Avatar Nola-Nola
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam Was serdecznie, ja już jestem tydzień po drugim zabiegu Q-switchem, skóra inaczej zaareagowała, nie napuchła jak za pierwszymn razem ale też i ręka nie bolała. wogóle barwnik odbarwia się super. sam zabieg trwa kilka minut i troszkę piecze, nie potrzeba żadnego znieczulenia, żadnego strupa na skórze po zabiegu, bo ten laser nie rusza jej wogóle tylko dobiera sie do barwnika. jak czytam jak dziewczyny cierpicie podczas zabiegu to współczuje Wam bardzo. ja mam za 5 tygodni kolejny zabieg i to chyba juz będzie ostatni bo juz teraz zostało mało barwnika ale jeszcze się goi. nie mam odbarwień, skóra jest gładka, ale nie idealna, później troszkę trzeba będzie ją wygładzić,ale to już kosmetyka. jedynie mam odbarwienia od co2 tam gdzie miałam próbie.ale to jest mały kawałek całego tatoo, także juz się z tym pogodziłam, że nie będzie idealnie odbarwiony tylko jakaś skaza zostanie, dzięki pewnej pani z jednej kliniki w Szczecinie, która "bardzo uprzejmie" wcisnęła mi kit, że co2 służy do usuwania tatoo............ pozdrawiam Was i życzę samych idealnych efektów.
Nola-Nola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 20:00   #1276
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Nola Nola ile płacisz za jeden zabieg w Kutnie?jak duży masz tatoo?na pewno jest to na wcześniejszych stronach ale ostatnio nie mam zbytnio czasu tego przejrzeć
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 10:21   #1277
Skrzypek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 20
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

czesc Noa Noa własnie ile kosztował zabieg jeden q-switch?ja mam pierwszy zabieg w kwietniu 2007 powiedzial mi lekarz ze 400zl za zabieg,chce mniejwiecej porownac czy tak samo....ja usuwam we Wrocławiu...podobno po ogladnieciu mojego zdjecia lekarz stwierdzil ze wystarcza trzy zabiegi bo laser jest bardzo dobry!Bardzo sie ciesze z tego powodu moj tatuaz jest płytki takze chyba nie powinno byc zadnych blizn?mam tatuaz wkoło ramienia ciekawe jak po zabiegu bedzie wygladało to latem?zaczynam w kwietniu juz sie boje ze bede musiala nosi długie rekawki..???Napisz mi Noa co myslisz?wogle prosze o fotke po pierwszym zabiegu q-switch...moj e-meil bartekizaneta@wp.pl
Skrzypek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 10:31   #1278
Nola-Nola
Raczkowanie
 
Avatar Nola-Nola
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Do hmresign ja mam usuwany w Szczecinie w laser studio, pierwszy zabieg 400zł. konsultacja bezpłatna, drugi zabieg 100zł!!! a ja mam różyczkę wysoką na ok. 7cm a szeroką na 3,5cm-4cm. czyli nie jest finansowo tak źle.pozdrawiam
Nola-Nola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 14:18   #1279
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

dziękuje Nola Nola za odp. więc naprawde finansowo nie jest źle.zastanawiam sie po ilu zabiegach u mnie zniknąłby tatoo....cały czas się zastanawiam nad metodą...jeśli masz jakieś foteczki to proszę wyślij mi tunia9@interia.pl
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 17:33   #1280
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez hmresign Pokaż wiadomość
Lensky a czy skóra teraz w miejscu usuwania tatuażu jest "wypukła"?i czy sprawdzałaś czy ci się opala (próba samoopalaczem lub solarium) i w jakim mieście usuwałaś?pozdrawiam:rolle yes:
Skóra nie jest wypukła. Na razie nie moge jej opalać, zabieg jest za świezy. Usuwałam u siebie [piła]
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 12:55   #1281
ja-1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witam.jestem kolejna osoba na tym forum ktora chce usunac tatuaz.mam pytanie -czy w gdansku jest juz ten laser Q-switch.mieszkam w slupsku wiec do szczecina w razie czego nie mialabym az tak strasznie daleko ,tyle ze gdansk zdecydowanie blizej.pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz
ja-1004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 12:57   #1282
ja-1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witam.mam pytnie-czy w gdansku maja juz q -switcha.pozdrawiam
ja-1004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 08:59   #1283
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez ja-1004 Pokaż wiadomość
witam.mam pytnie-czy w gdansku maja juz q -switcha.pozdrawiam
obawiam się,że nie bo moja Weruś wciąż na niego czeka i gdyby był to na pewno by to napisała,a pilnuje raczej tej sprawy,ale niech się wypowie ona sama,może nie znam najświeższych informacji
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 09:33   #1284
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez ja-1004 Pokaż wiadomość
witam.mam pytnie-czy w gdansku maja juz q -switcha.pozdrawiam
Vea nam sie nie chwalila takimi nowosciami wiec pewnie nie maja. Mozesz sie sama dowiadywac http://www.epi-centrum.pl/kontakt.html
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 11:13   #1285
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Ja tego nie rozumiem - po co robić tatuaż, żeby potem go usuwać?
Jeżeli ktoś robi sobie tatuaż, po primo żeby tylko mieć, to potem mu się nudzi po kilku latach - to się nie dziwię.
Jeżeli ktoś idzie na takie coś, musi sobie zdawać sprawę że to pamiątka na całe życie...Naprawdę momentami ludzie zachowują się tak niedopowiedzialnie i dziecinnie...
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 11:47   #1286
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
Ja tego nie rozumiem - po co robić tatuaż, żeby potem go usuwać?
Jeżeli ktoś robi sobie tatuaż, po primo żeby tylko mieć, to potem mu się nudzi po kilku latach - to się nie dziwię.
Jeżeli ktoś idzie na takie coś, musi sobie zdawać sprawę że to pamiątka na całe życie...Naprawdę momentami ludzie zachowują się tak niedopowiedzialnie i dziecinnie...
gratuluje tobie dojrzalosci i tego, ze jestes taka odpowiedzialna i nie popelnilas bledow w swoim, jakze dlugim, 18-letnim, zyciu.
znamy juz twoja opinie, dziekujemy za odwiedzenie tego watku i ... zegnamy!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 12:59   #1287
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

I po cóż ta ironia i chamstwo od razu, hm? ;]
Zapomniałam że to jest Forum na którym nie można wyrazić swojego zdania, bo prawda w oczy kole ;]
No ale cóż ;]
Wedle życzenia już się nie odzywam.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 14:33   #1288
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
I po cóż ta ironia i chamstwo od razu, hm? ;]
Zapomniałam że to jest Forum na którym nie można wyrazić swojego zdania, bo prawda w oczy kole ;]
No ale cóż ;]
Wedle życzenia już się nie odzywam.
a po to ta ironia,że chyba nie doczytałaś dokładnie tematu wątku, a brzmi on "Tatuaż, Jak usunąć!!! I gdzie??" Jeśli nie masz do powiedzenia nic,co wniosłoby jakies informacje w tej materii, to nie udzielaj się łaskawie. A jeśli masz ochotę pokazac wszystkim tutaj, jaka to ty jesteś mądra a inni głupi,to stwórz sobie wątek w którym dasz upust swoim frustracjom. Tutaj ci na to nie pozwolimy ot tak sobie.
I tymi paroma zdaniami ostatecznie mówię "Żegnaj i nie wracaj"
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 14:37   #1289
ja-1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witam.a wiec dzwonilam do epi i powiedzieli mi ze mam zadzwonic na poczatku lutego bo laser zamowili i teraz na niego czkaja.juz nie moge sie doczekac kiedy to,,cos,, zniknie z mego ramienia.dzieki za inf.dziewczyny.pozdrawiam
ja-1004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 07:26   #1290
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez kObra. Pokaż wiadomość
I po cóż ta ironia i chamstwo od razu, hm? ;]
Zapomniałam że to jest Forum na którym nie można wyrazić swojego zdania, bo prawda w oczy kole ;]
No ale cóż ;]
Wedle życzenia już się nie odzywam.
ironia? tak. chamstwo? nie.
oczywiscie, ze mozna wyrazac swoje zdanie i uwierz mi, wielokrotnie juz nie zgadzalam sie z wypowiedziami niektorych wizazanek, przez co sie "scinalysmy". jednak zauwaz, ze temat tego watku nie brzmi: "co sadzicie o tatuazach?"
watpie, ze zadalas sobie trud aby przeczytac caly watek, weszlas i po prostu nas ocenilas za to, ze chcemy usunac niechciane obrazki...
jesli uwazasz, ze na tym forum jest az tak zle, to po co na nie wchodzisz?
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.