Walentynkowy Prezent - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 01:51   #481
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Wyjatkowy dzien - wyjatkowy prezent

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Kosmetyczny zabieg da z pewnością moja siostra, która pracuje w salonie piękności. Dlatego w moim przypadku odpada powtórzenie się z prezentem. Biżuterii ma dosyć sporo, więc również nie kupuję. Myślałam nad książką kucharską, ale zaraz zrezygnowałam. Następnie kosmetyki do włosów, podpytałam, jednak nie potrzebuje więc również zrezygnowałam. Chciałam kupić cienie może z Diora albo meteorytki Guerlain, jednak nie wiem....

a moze jakis porzadny skorzany portfel?
A co do bizuterii moja rowniez ma tego mnostwo ale kupilam jej zloty lancuszek z wisiorkiem, cos tego typu jak na zdjeciach.
Ja kupilam otwierany z zoltego zlota, z grawerami z bialego zlota i rozowego na wierzchu, do srodka wlozylam zdjecia:moja i mojej siostyr. Jestesmy bardzo blisko ze soba, mama jest moim najwiekszym przyjacielem i powiem CI,ze nigdy nie widzialam jej tak wzruszonej, od tamtej pory tylko ten lancuszek nosi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1c.jpg (13,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2c.jpg (23,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3c.jpg (22,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4c.jpg (9,5 KB, 0 załadowań)
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 08:49   #482
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że i ja się tu udzielę, bowiem zawsze na okres walentynek z reguły byłam singlem Mam nadzieję, że dotrwam w związku do tego 14-lutego

Do sedna: staż mojego związku jest krótki, dlatego chciałabym coś symbolicznego na ten dzień, też właśnie bez żadnych serduszek, czy "kocham cię" itp. Sama tego nie lubię. Myślałam o upieczeniu ciasteczek/babeczek i jakimś skromnym zakupie, ale nie wiem jeszcze jakim

Bony to fajny pomysł, aczkolwiek dla mnie za wcześnie na takie coś
ja mojemu upieke serniczkowe serucha-ciastka, znalazłam fajny przepis a on jest smakoszem sernikow. Btw takie slodkosci na walentynki sa wskazane i nikt nie bedzie niezadowolony
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:25   #483
protestsong
Przyczajenie
 
Avatar protestsong
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Walentynkowy Prezent

Moje drogie dziewczyny. Właśnie siedzę i rozmyślam nad prezentem walentynkowym. I wpadłam na pomysł żeby mojemu kochanemu dać pudełko z rzeczami które mu przypominają o mnie, tzn. saszetki herbaty (oczywiście hand-made) z naszym ulubionym smakiem herbaty, jakaś kartka własnoręcznie wykonana, brelok drewniany z naszymi inicjałami(w sumie to te same inicjały :P ) i datą naszego pierwszego spotkania bądź daty od kiedy jesteśmy razem, może coś związane z górami które tak bardzo kochamy. Obydwoje lubimy rzeczy od serca, wykonane własnoręcznie i dlatego proszę o odpowiedź czy taki prezent będzie dobry ? Jak myślicie?
protestsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:35   #484
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez protestsong Pokaż wiadomość
Moje drogie dziewczyny. Właśnie siedzę i rozmyślam nad prezentem walentynkowym. I wpadłam na pomysł żeby mojemu kochanemu dać pudełko z rzeczami które mu przypominają o mnie, tzn. saszetki herbaty (oczywiście hand-made) z naszym ulubionym smakiem herbaty, jakaś kartka własnoręcznie wykonana, brelok drewniany z naszymi inicjałami(w sumie to te same inicjały :P ) i datą naszego pierwszego spotkania bądź daty od kiedy jesteśmy razem, może coś związane z górami które tak bardzo kochamy. Obydwoje lubimy rzeczy od serca, wykonane własnoręcznie i dlatego proszę o odpowiedź czy taki prezent będzie dobry ? Jak myślicie?
no pewnie, ze tak chociaż ja bym podarowała coś takiego na rocznicę bycia razem
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:43   #485
protestsong
Przyczajenie
 
Avatar protestsong
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Walentynkowy Prezent

No właśnie na rocznicę to pomysły aż mi "wypływają" z głowy a na walentynki mam odwieczny problem :P
protestsong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 12:04   #486
groszek0903
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 38
Dot.: Walentynkowy Prezent

A ja kupiłam dla mojego TŻ bokserki z Kaczorem Donaldem w Reserved, kalendarz na 2013 książkowy w którym wypiszę ważne dla Nas daty i wspomnienia i myślę jeszcze nad czymś takim osobistym też romantycznym może te cukierki? z powodami nie musi być 100 ale np na każdy miesiąc
groszek0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 12:17   #487
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez kasiaaskaa Pokaż wiadomość
Świetny prezent!! Pięknie to wyszło i oryginalnie.

Ja też chcę zrobić coś sama i do tego kupić jakiś prezent. Myślałam o pamiętniku z naszymi zdjęciami i wspomnieniami. Dodatkowo chcę zamówić portfel - myślicie że pasuje: http://stylowepaski.pl/pl/portfel-me...y-modps04.html ?
fajny portfel Myślę że będzie się podobał twojemu TŻ-owi
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 18:43   #488
delirious
Raczkowanie
 
Avatar delirious
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 102
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez kasiaaskaa Pokaż wiadomość
Świetny prezent!! Pięknie to wyszło i oryginalnie.

Ja też chcę zrobić coś sama i do tego kupić jakiś prezent. Myślałam o pamiętniku z naszymi zdjęciami i wspomnieniami. Dodatkowo chcę zamówić portfel - myślicie że pasuje: http://stylowepaski.pl/pl/portfel-me...y-modps04.html ?
a nie ma portfela? Wymiana zegarkow i portfelow to jak dla mnie bezndziejny pomysl. To sa rzeczy. ktore faceci sami chca wybrac,albo w ogole nie zamierzaja ich zmieniac. No chyba ze jego porfel jest zniszczony czy cos i chcesz kupic podobny

Ja rok temu od mojego tz dostalam album ze zdjeciami, z wygrawerowanymi naszymi imionami i pelny zabawnie podpisanych zdjec Musze powiedziec ze pomysl swietny
delirious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:46   #489
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Walentynkowy Prezent

Mój TŻ portfel dostał na święta i bardzo się z niego ucieszył bo swój miał już dobity
Rok temu na walentynki dostał właśnie "1oo cukierkowych powodów dla których Cię kocham" Cieszył się jak dziecko
Tak się składa, że wczoraj mieliśmy rocznicę i dostał ode mnie poduszkę z naszymi zdjęciami Muszę wam powiedzieć, że był to niezapomniany widok. Mały chłopiec otwiera prezent na święta

A na te walentynki planuję mu kupić jakieś gatki
Widziałam na necie gdzieś (coś podobnego do cukierków) że ostrożnie przecinało się Kinder Niespodziankę, wyjmowało zabawkę, wkładało do środka liścik z np. napisem "Kocham Cię", składało i zawijało znowu w papierek Fajny pomysł i chyba go zrealizuję bo lubię się w takie coś bawić a mój TŻ najbardziej cieszy się z takich rzeczy I to wszystko zapakować w folię ozdobną
A oprócz tego planujemy swój pierwszy raz, więc może tak się złoży, że w walentynki będziemy mieli okazję, wreszcie!

Edytowane przez Lady Audrey
Czas edycji: 2013-02-06 o 19:48
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:30   #490
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Mój TŻ portfel dostał na święta i bardzo się z niego ucieszył bo swój miał już dobity
Rok temu na walentynki dostał właśnie "1oo cukierkowych powodów dla których Cię kocham" Cieszył się jak dziecko
Tak się składa, że wczoraj mieliśmy rocznicę i dostał ode mnie poduszkę z naszymi zdjęciami Muszę wam powiedzieć, że był to niezapomniany widok. Mały chłopiec otwiera prezent na święta

A na te walentynki planuję mu kupić jakieś gatki
Widziałam na necie gdzieś (coś podobnego do cukierków) że ostrożnie przecinało się Kinder Niespodziankę, wyjmowało zabawkę, wkładało do środka liścik z np. napisem "Kocham Cię", składało i zawijało znowu w papierek Fajny pomysł i chyba go zrealizuję bo lubię się w takie coś bawić a mój TŻ najbardziej cieszy się z takich rzeczy I to wszystko zapakować w folię ozdobną
A oprócz tego planujemy swój pierwszy raz, więc może tak się złoży, że w walentynki będziemy mieli okazję, wreszcie!
ja kiedyś w internecie znalazłam fajny pomysł - kupić 6 jajek w pudełku i włożyć zamiast nich jajka z niespodzianką Oczywiście nie pakować w żadne papiery ozdobne itp. bo mina obdarowanego jest bezcenna, zdziwienie czemu ktoś chciał podarować zwykłe jajka
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:21   #491
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wyjatkowy dzien - wyjatkowy prezent

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
W tym roku nie mam pomysłów na żadne święta, urodziny ani walentynki, chciałabym aby mój mąż zorganizował "coś" co zapomnę do końca życia a tak na marginesie, zbliżają się 55 urodziny mojej mamy, może macie jakiś pomysł na prezent? Co roku daję jej kosmetyki, w tym roku chciałabym dać coś innego, choć kosmetyki też będą jako dodatek
jest tyle wątków prezentowych ...
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 21:38   #492
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez mesta93 Pokaż wiadomość
ja kiedyś w internecie znalazłam fajny pomysł - kupić 6 jajek w pudełku i włożyć zamiast nich jajka z niespodzianką Oczywiście nie pakować w żadne papiery ozdobne itp. bo mina obdarowanego jest bezcenna, zdziwienie czemu ktoś chciał podarować zwykłe jajka
super!!!!!!!!! wykorzystam to na zajaczka albo na jego urodziny ha ha
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 22:07   #493
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wyjatkowy dzien - wyjatkowy prezent

spędzam nad notatkami bo mam poprawkę egzaminu a mój chłopak ma egzamin jakoś nie przywiązuję do tego większej uwagi w tamtym roku chyba coś dostałam jakiegoś lizaka czy coś i chyba kolację wspólnie zjedliśmy i tyle.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 22:25   #494
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Wyjatkowy dzien - wyjatkowy prezent

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
W tym roku nie mam pomysłów na żadne święta, urodziny ani walentynki, chciałabym aby mój mąż zorganizował "coś" co zapomnę do końca życia a tak na marginesie, zbliżają się 55 urodziny mojej mamy, może macie jakiś pomysł na prezent? Co roku daję jej kosmetyki, w tym roku chciałabym dać coś innego, choć kosmetyki też będą jako dodatek
jest tyle pomysłów.. ale czym sie Twoja mama interesuje itp?
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 23:40   #495
201706121013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 184
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja mam dylemat co kupić na walentynki... Portfel, zdjęcie w ramce, poduszka, łańcuszek już było. Dodam, że nie mam za dużo funduszy na prezent.
201706121013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:17   #496
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez Sweetlady5 Pokaż wiadomość
Ja mam dylemat co kupić na walentynki... Portfel, zdjęcie w ramce, poduszka, łańcuszek już było. Dodam, że nie mam za dużo funduszy na prezent.
A ile twój TŻ ma lat? I czy woli bardziej praktyczne prezenty czy takie od serca?
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:43   #497
maggga16
Przyczajenie
 
Avatar maggga16
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Tak się składa, że wczoraj mieliśmy rocznicę i dostał ode mnie poduszkę z naszymi zdjęciami Muszę wam powiedzieć, że był to niezapomniany widok. Mały chłopiec otwiera prezent na święta
Mój TŻ dostał kiedyś ode mnie taka poduszkę ze zdjęciami reakcja była neisamowita!
Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
A na te walentynki planuję mu kupić jakieś gatki
może takie? :P ja chciałam kupić takie bokserki, ale ciężko mi je znaleźć...
http://www.turbokrowa.pl/resources/p...rki_listek.jpg
Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Widziałam na necie gdzieś (coś podobnego do cukierków) że ostrożnie przecinało się Kinder Niespodziankę, wyjmowało zabawkę, wkładało do środka liścik z np. napisem "Kocham Cię", składało i zawijało znowu w papierek
i chyba ukradnę pomysł z Kinder Niespodzianką

ponadto zamówiłam na allegro breloczek do kluczy- z jednej strony jest nasze zdjęcie a na odwrocie wygrawerowany cytat
maggga16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:55   #498
201706121013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 184
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez mesta93 Pokaż wiadomość
A ile twój TŻ ma lat? I czy woli bardziej praktyczne prezenty czy takie od serca?
W tym roku będzie miał 25 lat. I takie lubi i takie
201706121013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:32   #499
fauxlige
Raczkowanie
 
Avatar fauxlige
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Walentynkowy Prezent

dziewczyny super pomysły widzę, że bardzo dużo osób robi te bony) ja chyba też nie omieszkam.
bo juz mi się skończyły pomysły, jesteśmy ze sobą ponad 4 lata i dużo już był.
namalowałam mu obraz( kompletne beztalencie ze mnie) tki czysto prowizoryczny z napisem. Wisi u niego na ścianie w pokoju i wszscy się zachwycają.
Zrobiłam już ciastka, nie w kształcie serca co prawda, ale ulubione mojego tż. zapakowałam jest w pudełko i ceflon, wyglądąło efektonie.
Wykorzystałam już też pomysl z karteczkami, ale ja zrobiłam 101 powódw, dla których to własnie ty!
Zrobiłam też własnoręcznie album z nasyzmi zdjęciami, ponadto były w tym motywy na każde stronie. Okleiłam zwykł album za 6 zł bibułą w zebre i dodałam czerwone serca, łądnie to wyszło)
Piekłam już tort w kształcie serca i pierniczki na święta;d
co tam jeszcze.. hm, dużo już w sumie nie pamiętam, dużo tego)
a co mój tż?
dostałm kiedyś pięknie ozdobiony krton z napisem takim cudownym, że ah.. mianowicie napisał "Ty jesteś moim [słoneczkiem], moją [biedronką] i sprawiasz że mój świat to jeden wielki [uśmiech]" piękne było to, że to co jest w nawiasie nie było npisane tylko były poprzyklejane faktycznie słońce, biedronka i uśmiech ale to nie koniec.w środku znalazłam muffinki pyszne,a w środku..karteczki z pięknymi cytatami z naszych piosenek.
kiedyś nie miałm pieniędzy za bardzo na prezent(i całe szczęscie to trochę pokombinował. przeprał się za różową panterę, ale dosłownie! różowy kombinezon (poszedł specjlnie do lumpa kupić takie śpichy piżamowe duże) sam zrobił maskę różową z kartonu, zabrł mnie na łąkę, związał oczy. wczesniej wziął mój telefon i coś zmienił...
kiedy związał mi oczy mój telfon zaczał dzwonić... a tam dźwięk różowej pantery, zdejmuje opaske..a tam on idzie krokiem różowej pantery w tym stroju;D umierałam ze śmiechu. w rękch miał metrowe różowe pudło (własnoręcnzie malowane oczywiscie),a w pudle pudło w pudle pudło itp itd, a w malutkim pudełu trzy lakiery do paznokci;D
i to był chyba najpiękniejszy prezent!

oprócz tego co mi przysżło do głowy to to, że często sobie robimy filmiki nasze. jako tło wsadzamy jakąś fajną muzyczkę, nasze zdjęcia z różnych wypadów i wygłupów.
mój tż często mi robi takie kiedy mi smutno i wmontowuje w to filmiki, które często nagrywamy. najlepsze to z nadmorza, keidy beztrosko pijemy drinki i się całujemy, albo te kiedy wlatujemy do morza.

i to tyle..
Mam nadzieję, że moze podsunełam komuś jakiś pomysł)
__________________
1.Jeżeli potrafisz o czymś marzyć to potrafisz także tego dokonać.


1.Studiujemy
2.Szykujemy się do ślubu
3.Uczymy się chińskiego..

fauxlige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 21:37   #500
scarsss
Raczkowanie
 
Avatar scarsss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Za oceanem
Wiadomości: 420
Dot.: Walentynkowy Prezent

Witam Nie pamietam w ktorym watku walentynkowym padl ten pomysl ale postanowilam go wykorzystac a efekty wklejam tutaj.Ze wzgledu ze podejscie moje do walentynek jest symboliczne ale jednak chciala bym cos podarowac zdecydowalam sie na ten recznie robiony "obrazek".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2070488.jpg (178,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2070489.jpg (291,3 KB, 92 załadowań)
__________________
Przepraszam za brak polskich liter
scarsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 22:27   #501
kofpaul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 175
Dot.: Walentynkowy Prezent

album ze zdjeciami i podpisami to super pomysl. Moj TŻ tez sie cieszył baaardzo. A w tym roku, z racji ze mieszka daleko kupilam mu kalendarz z naszymi zdjeciami oczywiscie. Zamowilam na allegro. Mam nadzieje, ze mu sie spodoba.
kofpaul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 09:03   #502
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez fauxlige Pokaż wiadomość
a co mój tż?
dostałm kiedyś pięknie ozdobiony krton z napisem takim cudownym, że ah.. mianowicie napisał "Ty jesteś moim [słoneczkiem], moją [biedronką] i sprawiasz że mój świat to jeden wielki [uśmiech]" piękne było to, że to co jest w nawiasie nie było npisane tylko były poprzyklejane faktycznie słońce, biedronka i uśmiech ale to nie koniec.w środku znalazłam muffinki pyszne,a w środku..karteczki z pięknymi cytatami z naszych piosenek.
kiedyś nie miałm pieniędzy za bardzo na prezent(i całe szczęscie to trochę pokombinował. przeprał się za różową panterę, ale dosłownie! różowy kombinezon (poszedł specjlnie do lumpa kupić takie śpichy piżamowe duże) sam zrobił maskę różową z kartonu, zabrł mnie na łąkę, związał oczy. wczesniej wziął mój telefon i coś zmienił...
kiedy związał mi oczy mój telfon zaczał dzwonić... a tam dźwięk różowej pantery, zdejmuje opaske..a tam on idzie krokiem różowej pantery w tym stroju;D umierałam ze śmiechu. w rękch miał metrowe różowe pudło (własnoręcnzie malowane oczywiscie),a w pudle pudło w pudle pudło itp itd, a w malutkim pudełu trzy lakiery do paznokci;D
i to był chyba najpiękniejszy prezent!

oprócz tego co mi przysżło do głowy to to, że często sobie robimy filmiki nasze. jako tło wsadzamy jakąś fajną muzyczkę, nasze zdjęcia z różnych wypadów i wygłupów.
mój tż często mi robi takie kiedy mi smutno i wmontowuje w to filmiki, które często nagrywamy. najlepsze to z nadmorza, keidy beztrosko pijemy drinki i się całujemy, albo te kiedy wlatujemy do morza.

i to tyle..
Mam nadzieję, że moze podsunełam komuś jakiś pomysł)
Jaaki romantyczny
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 13:44   #503
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Walentynkowy Prezent

ja sie wkopalam z tym 'uszyciem poduszki serce z napisem kocham cie' kiepska ze mnie krawcowa

wyszywanie napisu kocham cie idzie mi traaagicznie i pewnie tak wyglada ale niech widzi ile sie NAPRACUJE dla niego i jak go kocham haha

jeszcze mysle o bonach
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 16:33   #504
maggga16
Przyczajenie
 
Avatar maggga16
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
ja sie wkopalam z tym 'uszyciem poduszki serce z napisem kocham cie' kiepska ze mnie krawcowa

wyszywanie napisu kocham cie idzie mi traaagicznie i pewnie tak wyglada
wstaw zdjęcie jak skończysz liczy się gest i na pewno bedzie zachwycony !
Wydaje mi się, że faceci mimo wszystko wolą prezenty zrobione specjalnie dla nich, przynajmniej Mój TŻ
maggga16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 18:31   #505
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Walentynkowy Prezent

ja swojemu TŻ-owi na walentynki kupiłam koszulkę z napisem "Nie jestem leniwy, tylko energooszczędny" bo wspominał niedawno że chciałby taką i do tego cygara (bo lubi je sobie czasem zapalić)
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.

Edytowane przez mesta93
Czas edycji: 2013-02-09 o 20:11
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:14   #506
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że i ja się tu udzielę, bowiem zawsze na okres walentynek z reguły byłam singlem Mam nadzieję, że dotrwam w związku do tego 14-lutego

Do sedna: staż mojego związku jest krótki, dlatego chciałabym coś symbolicznego na ten dzień, też właśnie bez żadnych serduszek, czy "kocham cię" itp. Sama tego nie lubię. Myślałam o upieczeniu ciasteczek/babeczek i jakimś skromnym zakupie, ale nie wiem jeszcze jakim

Bony to fajny pomysł, aczkolwiek dla mnie za wcześnie na takie coś
Wymyśliłaś coś może? Bo ja totalnie nie mam pomysłu. Myślę tez o jakichś fajnych serniczkach, nawet nie w kształcie serduszek tylko w małych muffinkowych foremkach. On planuje pójść na kolację do restauracji i chyba głupio byłoby wyskoczyć z tymi serniczkami. Znamy się króciutko i mam cholerny problem z doborem odpowiedniego prezentu :/
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:17   #507
outsider93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Walentynkowy Prezent

Hej dziewczyny!
Na Walentynki chciałabym dać narzeczonemu Akt własności siebie, tylko zupełnie nie wiem jak ułożyć tekst. Macie jakieś pomysły ?
outsider93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:54   #508
twillightwood
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez outsider93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Na Walentynki chciałabym dać narzeczonemu Akt własności siebie, tylko zupełnie nie wiem jak ułożyć tekst. Macie jakieś pomysły ?
AKT WŁASNOŚĆI SIEBIE? jestem w szoku.. Moze zapytaj notariusza

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
ja sie wkopalam z tym 'uszyciem poduszki serce z napisem kocham cie' kiepska ze mnie krawcowa

wyszywanie napisu kocham cie idzie mi traaagicznie i pewnie tak wyglada ale niech widzi ile sie NAPRACUJE dla niego i jak go kocham haha

jeszcze mysle o bonach
świetna opcja:P ja tez nie umiem szyć a prezent własnoręcznie zrobiony zawsze jest fajny ja zrobiłam słoik z karteczkami a moja kumpela na fejsie wyczaiła jakaś stronę gdzie mozna ozdobic samemu bielizne w poniedziałek powinna mieć na chacie- ja może bym nie zaryzykowała ale wygladało świetnie!
twillightwood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 21:37   #509
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość

A na te walentynki planuję mu kupić jakieś gatki
Widziałam na necie gdzieś (coś podobnego do cukierków) że ostrożnie przecinało się Kinder Niespodziankę, wyjmowało zabawkę, wkładało do środka liścik z np. napisem "Kocham Cię", składało i zawijało znowu w papierek Fajny pomysł i chyba go zrealizuję bo lubię się w takie coś bawić a mój TŻ najbardziej cieszy się z takich rzeczy I to wszystko zapakować w folię ozdobną
A oprócz tego planujemy swój pierwszy raz, więc może tak się złoży, że w walentynki będziemy mieli okazję, wreszcie!
Też mam zamiar to zrobić (w załączniku foto).
Raz mu bez okazji wsunęłam do kieszeni kurtki kartkę z napisem "Kocham Cię" ale się cieszył jak ja znalazł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (32,0 KB, 162 załadowań)
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 08:43   #510
patkaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ramka ze zdj jest bardzo fajna ja swojemu zrobilam na urodzinki w antyramie pare tak fajnie poukładanych naszych zdj + do tego zegarek i jedno moje zdj ) strasznie się cieszył z tych zdj.. Ja dla swojego chłopaka myśle nad takim prezentem: Kupie jakiś portfel,perfumy,bokserki , coś słodkiego bo jest łasuchem myślę nad jakąś rzeczą smieszną nad którą jeszcze myślę , macie jakieś pomysły ? i oczywiście standardowo walentynkę i włożę to do jakiegoś większego pudełka walentynkowego
patkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 16:28:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.