Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowanych - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 17:56   #241
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Oj Ty
Napisalam przecie, ze "ja też" wole WAX Tylko zmeczona jestem i niestylistyczne zdania skladam.
no to zle zrozumialam
dla mnie Gloria to dobra, tania odzywka do wlosow. odzywka a nie maska regenerujaca. pomaga utrzymac wlosy w dobrej kondycji, ale moim zdaniem cudow sama nie zdziala.

no chyba, ze uzyjemy jej jako odzywki bazowej i dorzucimy miod, olej rycynowy, zoltko
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 17:59   #242
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
no to zle zrozumialam
dla mnie Gloria to dobra, tania odzywka do wlosow. odzywka a nie maska regenerujaca. pomaga utrzymac wlosy w dobrej kondycji, ale moim zdaniem cudow sama nie zdziala.

no chyba, ze uzyjemy jej jako odzywki bazowej i dorzucimy miod, olej rycynowy, zoltko
O! O! To ja sobie wrzuce miod i rycyne, zoltka nie zdzierze. Ale podoba mi sie to - zakupilam ostatnio na allegro czepek dla wlosomaniaczki za 2zl
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 18:03   #243
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
O! O! To ja sobie wrzuce miod i rycyne, zoltka nie zdzierze. Ale podoba mi sie to - zakupilam ostatnio na allegro czepek dla wlosomaniaczki za 2zl
koniecznie sproboj, miod najlepiej wielokwiatowy

wyobrazilam sobie nowy watek "naloz maseczke, naloz czepek i zrob sobie zdjecie"
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:33   #244
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Na początku Gloria nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia... a dzisiaj kupiłam drugie opakowanie. Polubiłyśmy się Rzadko kupuję dwa razy to samo



Tulipanno, jak tam emulsja?
O! Dobry pomysł KOniecznie musze wypróbowac taka stuningowaną Glorię


Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Oj Ty
Napisalam przecie, ze "ja też" wole WAX Tylko zmeczona jestem i niestylistyczne zdania skladam.

Beoneself w koncu moge powiedziec, ze sa zdrowe. No ale nie zapominajmy, ze to krecioly, ktore juz z zalozenia sa suche, a ostatnio potraktowalam je castingiem...Sprobuje stosowac glorie codziennie To jedyna metoda, zeby sprawdzic, czy obciaza. Silikonow jesli dobrze pamietam nie zawiera, wiec moge miec nadzieje...
Taki mały OT, jeśli można :P - No i jak po Castingu włosy?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:39   #245
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Ja dzisiaj użyłam Glorii po kilku użyciach zagranicznego Waxa i jestem bardzo szczęśliwa Włosy ładnie się ułożyły, są miękkie i błyszczące.
Spróbuję jeszcze zrobić mieszankę, ale dodam pewnie olej kokosowy
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:53   #246
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
koniecznie sproboj, miod najlepiej wielokwiatowy

wyobrazilam sobie nowy watek "naloz maseczke, naloz czepek i zrob sobie zdjecie"
Hahahaha... Nie podsuwaj mi takich pomyslow, bo w albumach mozna ustawic opcje "widoczne tylko dla przyjaciol" juz sie przestalam martwic o swoja anonimowosc i mam wolna reke jesli chodzi o dodawanie zdjec, wiec...

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
O! Dobry pomysł KOniecznie musze wypróbowac taka stuningowaną Glorię

Taki mały OT, jeśli można :P - No i jak po Castingu włosy?
stuningowana gloria
Pedze do watku o Castingu - tam wrzuce recenzje Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:59   #247
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hahahaha... Nie podsuwaj mi takich pomyslow, bo w albumach mozna ustawic opcje "widoczne tylko dla przyjaciol" juz sie przestalam martwic o swoja anonimowosc i mam wolna reke jesli chodzi o dodawanie zdjec, wiec...
To świetna wiadomość Moze i ja Wam sie w końcu ujawnie ale narazie tylko tak sobie głośno myśle
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 11:39   #248
incognito_girl
Raczkowanie
 
Avatar incognito_girl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 188
GG do incognito_girl
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Właśnie sobie zamówiłam Glorię: maskę i emulsję. I już się nie mogę doczekać, kiedy dojdzie. Ojj, narobiłyście mi apetytu
incognito_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:10   #249
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

No więc już mogę coś napisać o tej Glorii.

Stosowałam ją już kilka razy i... jak dla mnie to żadna rewelacja

Po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Włosy się ładnie układały i lsniły a teraz...



Może się przyzwyczaiły, ale po drugim użyciu maseczki i lotionu nie widziałam już takich efektów, szkoda.

Zużyję do końca a potem kupię wax polski

Mam nadzieje, że to bedzie to
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:46   #250
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

A czy tej stuningowanej Glorii używacie przed myciem (tak np na godzinkę) czy po myciu włosów?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:56   #251
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Ja ostatnio robie tak(i wtedy sa najlepsze efekty) zmaczam wlosy(bez mycia, tylko polewam woda) nakladam miod+Gloria i zostawiam na pol h, 1h, 2h(roznie, czasem i dluzej,ale to rzadziej) i potem normalnie myje szamponem.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 17:32   #252
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj użyłam Glorii po kilku użyciach zagranicznego Waxa i jestem bardzo szczęśliwa Włosy ładnie się ułożyły, są miękkie i błyszczące.
Spróbuję jeszcze zrobić mieszankę, ale dodam pewnie olej kokosowy
ja zawsze nakładam na włosy glorię zmieszaną z olejem kokosowym i jestem bardzo zadowolona z efektów
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 14:37   #253
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robie tak(i wtedy sa najlepsze efekty) zmaczam wlosy(bez mycia, tylko polewam woda) nakladam miod+Gloria i zostawiam na pol h, 1h, 2h(roznie, czasem i dluzej,ale to rzadziej) i potem normalnie myje szamponem.
Dzięki
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 12:43   #254
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

nie chce czytać całego wątku ale moze sie komus przyda... Glorie mozna kupic w Poznańskim Auchen, przejeżdzałam i tak mi sie w oczy rzuciło
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 21:23   #255
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Czytając zauważyłam, że wiele dziewczyn ze Śląska szuka tej odżywki...
Ja także bardzo długo jej szukałam i znalazłam!
Na bank jest w Bytomiu, na ul. Dworcowej, w takiej drogerii na rogu, przy restauracji Sphinx. Weszłam tam przypadkiem, nie mając nadzieji, że odnajdę tam tę maskę. I tu miła niespodzianka! Zapłaciłam za nią AŻ 4.75zł ;-)

Ponoć jest też w Katowicach w Skarbku (nie wiem, czy ktoś na poprzednich stronach tego nie napisał?), ale osobiście nie sprawdzałam. ; ))


Ja używam jej od 2 tygodni. Tyle, że pierwsze użycie "odbyło się" na wakacjach, w górach- a tam jest inna woda. I moje włosy przyzwyczajone do brudnej, chlorowanej, śląskiej wody, potraktowane tą odżywką w górach, gdzie woda aż pachnie świeżością, były po niej obciążone... Dziś pierwsze użycie w domu, ale tylko na końcówki, bo chcę dać odetchnąć włosom po tej górskiej wodzie. ;p W pon. znowu wyjeżdżam, nie będę jej używać, ale tylko przez tydzień. Kiedy powrócę do domu i zacznę z nią eksperymentować (na całe włosy, od połowy, na końcówki, z dodatkiem olejku rycynowego, z miodem itd.), podzielę się wrażeniami.

Póki co mogę tylko powiedzieć, że bardzo dobrze się spłukuje i ma odpowiednią konsystencję, lekko chemiczny zapach, niewyczuwalny po wyschnięciu włosów

Ups, chyba się rozpisałam ^^'
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 11:08   #256
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Ponieważ jestem leniem i nie chce mi się tuningować Stosuje teraz regularnie jako odżywkę. Nie codziennie, bo nie chcę dać włosom możliwości przyzwyczajenia się. Jestem z niej zadowolona. W tej chwili w ogóle nie porównuję jej do polskiego waxa. Na moim włosach wax świetnie działa jako maska głęboko nawilżająca i nakładam go 1-2x w tygodniu. Gloria jest świetna do częstego używania. No i ta cena
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 19:00   #257
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Oj, mam jeszcze jedno pytanie.
Jak długo trzymacie Glorię? Tyle, ile zaleca producent, czy dłużej?
Czytałam, że jedna z osób (tu na forum chyba ) trzyma ją 30 minut.
A Wy? (przy podawaniu czasu, podajcie, proszę, stan, długość i rodzaj waszych włosów, żebym miała może porównanie).

Moje są mieszane: tłuste u nasady, suche na końcach, długość: najkrótsze- do brody, najdłuższe- do połowy łopatek (są cieniowane, niestety).
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 16:52   #258
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Zamówiłam sobie maskę i emulsję Glorii, teraz czekam na przesyłkę, mam nadzieje, że się spiszą do moich włosów
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 09:33   #259
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

czy ktoś dostał to cudo w łodzi, najlepiej centrum?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 12:03   #260
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
czy ktoś dostał to cudo w łodzi, najlepiej centrum?
Niestety, przeszłam mnóstwo drogerii, w centrum i nie tylko ale nigdzie jej nie znalazłam; w końcu zamówiłam przez internet.
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 18:55   #261
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

W sklepach zielarski znajdzie się Glorię? Bo nie wiem, czy szukać jej, czy zdecydowac się na cos innego.
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 20:47   #262
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Po dwóch użyciach maski i kilku użyciach emulsji, wydaje mi się, że emulsja działa lepiej mi na włosy, wydaje mi się, że są bardziej nawilżone po niej
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:14   #263
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

U mnie nigdzie nie ma emulsji, w żadnej drogerii- nawet tam, gdzie jest maska.

Ponoć w Auchan są oba te produkty, ale najbliższy jest prawie 30km ode mnie.
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 20:25   #264
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

W płockim Auchanie jest tylko emulsja i saszetki jak do tej pory zmuszona byłam wypróbować saszetki (zieloną i różową w tej chwili nie pamiętam z czym dokładnie były) i moge powiedzieć jedynie że włosy były po nich miłe w dotyku lepiej się układały i ładnie pachniały, ale nie poprawiły moich przesuszonych i zniszczonych włosów Jednak ja z nadzieją od jakiś 2-3 mies zaglądam co jakiś czas do Auchana, ale maseczki jak nie było tak nie ma dlatego dzięki pomocy jednej z wizazystek znalazłam na allegro maseczke i zdecydowałam sie ją zamowić , bo już mam dość czekania chyba że ktoś jest z Płocka i znalazł gdzieś to cudo?? pozdrawiam
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 06:01   #265
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
U mnie nigdzie nie ma emulsji, w żadnej drogerii- nawet tam, gdzie jest maska.

Ponoć w Auchan są oba te produkty, ale najbliższy jest prawie 30km ode mnie.
szukajcie emulsji w kioskach...
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:48   #266
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Ja też szukałam tej maseczki i dosłownie nigdzie jej nie ma, w supermarketach tj. auchan też nikt o niej nie słyszał.. (warszawa)
Zastanawiam się czy można tą "maseczkę" zamówić w aptece..??
Muszę ją mieć!
__________________

Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 07:40   #267
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez Milunia150 Pokaż wiadomość
Ja też szukałam tej maseczki i dosłownie nigdzie jej nie ma, w supermarketach tj. auchan też nikt o niej nie słyszał.. (warszawa)
Zastanawiam się czy można tą "maseczkę" zamówić w aptece..??
Muszę ją mieć!
W aptece też raczej jej nie kupisz. Pozostaje zamówienie przez internet - link do sklepu prowadzącego dystrybucję był podawany w tym wątku. Ewentualnie poszukaj na Allegro.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 08:42   #268
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

Cytat:
Napisane przez Milunia150 Pokaż wiadomość
Ja też szukałam tej maseczki i dosłownie nigdzie jej nie ma, w supermarketach tj. auchan też nikt o niej nie słyszał.. (warszawa)
Zastanawiam się czy można tą "maseczkę" zamówić w aptece..??
Muszę ją mieć!

Milunia150: ja ją kupiłam w Auchan w Wola Parku . Musisz dobrze poszukać, bo jest nieźle ukryta . Personelu nawet nie masz co pytać, bo oni zazwyczaj i tak nic nie wiedzą
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 08:47   #269
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

jak to dobrze, że w moim najbliższym sklepiku kosmetycznym zawsze jest jej po dostatkiem...
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:47   #270
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowany

kupiłam glorię kilka dni temu w herbapolu na szewskiej, zpałaciłam chyba 4,45

razem z nią nabyłam też naftę Anny, jako, ze polecana bardzo na wizażu

no i bomba, po zastosowaniu kombinacji tych dwóch kosmetyków wax może się schować - moje rozjaśniane blond siano jest sypkie, mięsiste, loki zwarte - polecam!
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 13:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.