Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016 cz. 52 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 14:15   #3031
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Asdii, trzymam kciuki, żeby udało się wszystko wyjaśnić!
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:16   #3032
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Asdii to mocno trzymam kciuki, żeby to były tylko podejrzenia
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:17   #3033
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
wrzucam tutaj, nie chce mi się kombinowac w klubie, potem usune najwyżej
miałam inny na myśli ale w sumie ładnie wyszedł, powinien fajnie na zdjęciach wyglądać
łaał, fajny!
Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Wstawiam Wam efekty farbowania sukni przed i po Na zdjęciu za ciemno wyszło, jest to jaśniejszy czerwony róż.
ale świetnie ci to wyszło, niezły pomysł z tym farbowaniem! Jednak wzięła farba bez problemu?
Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Wróciliśmy z podróży poślubnej
widziałam fotki na fb, zazdrooo
Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
My mielismy miec dzisiaj plener, ale pogoda jest fatalna. Przenieslismy to na przyszly tydzien. I moja metamorfoza jest znowu odlozona
ścinasz?

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
mam do was pytanie:
alkohol w jaki sposob macie schladzany na weselu?
my musimy miec zamrazarke swoja bo nie zapewniaja.
ale nawet gdyby to co z wodka, jak bedzie w zamrazarce, to czy nie bedzie ociekala, skraplala sie na sali? nie bedzie brzydkich plam od niej?
jak to nie dają chłodni na wódkę i macie tam taszczyć zamrażarkę swoją?! No wtf o.O
nasza wódka stała w zamrażarce, była schłodzona konkretnie, oszroniona trochę potem sie skraplała, ale czy to problem? no chyba, że ktoś ma papierowe zawieszki.
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:18   #3034
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

To mnie uspokoilyscie z tą zaplata

Prawdopodobnie to będzie lekkie zwężenie, skrócenie i dorobienie ramiaczek


ASDII- jestem załamana tym co piszesz oby się udało odzyskac duże to były oszczedosci?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:19   #3035
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Asdii, strasznie mi przykro. Straszne trzymam mocno kciuki, żeby udało wam się odzyskać wasze pieniądze
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:21   #3036
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

asdii trzymam kciuki, nawet u stop, aby to nie okazalo sie prawda!!!
__________________

Edytowane przez wildDaisy
Czas edycji: 2016-08-04 o 14:33
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:23   #3037
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

dzięki dziewczyny

sunny - czy to podejrzenia, czy nie, to wypłacanie pieniędzy z lokaty nie powinno trwać 5 miesięcy, więc coś na pewno jest na rzeczy...

LadyI - wszystko co mieliśmy - wesele + działka.

Nigdy nie ufajcie agentom finansowym, nawet, albo przede wszystkim, jeśli to Wasz kumpel...
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 14:24   #3038
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
nasza wódka stała w zamrażarce, była schłodzona konkretnie, oszroniona trochę potem sie skraplała, ale czy to problem? no chyba, że ktoś ma papierowe zawieszki.
Nie strasz
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:27   #3039
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Dziewczyny, jestem na zakupach więc nie nadrabiam,tylko wrzucam na szybko. Kupiłam biżuterię i ramki na numery stołów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1470317229034.jpg (34,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1470317240018.jpg (55,3 KB, 27 załadowań)
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:28   #3040
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Asdii - na marne pocieszenie powiem, że TZ pożyczył kuzynowi jakiś czas temu 6.000 póki co splacil połowę, ale okazało się że inna kuzynka pożyczyła mu 12000 zwrócił 500, a jego już była dziewczyna wzięła na niego kredyt na 35000.. wpadł w hazard, komornik siedzi na jego pensji, a umowe dziewczynie wkradł..pieniądze nie do odzyskania w zasadzie..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:33   #3041
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem na zakupach więc nie nadrabiam,tylko wrzucam na szybko. Kupiłam biżuterię i ramki na numery stołów
Bardzo ładna biżuteria Ramki też
A ramki kupujecie tylko przy okrągłych stołach czy przy prostokątnych dużych też? My mamy prostokątne duże, czyli będą trzy stoły i nie planuję numerów

Jeszcze tak myślę o winietkach, widziałam kiedyś takie w stylu "najlepszy fotograf" itp. dla usługodawców, ale nie bardzo wiem, jak napisać dla zespołu, "najlepszy zespół"? Bo to z założenia liczba mnoga, a przecież krzesła są pojedyncze
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 14:43   #3042
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Za ile śniadań powinnam zapłacić? niektórzy będą 3 poranki więc 3 śniadania?
tyle ile dajesz noclegów

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość

mam do was pytanie:
alkohol w jaki sposob macie schladzany na weselu?
my musimy miec zamrazarke swoja bo nie zapewniaja.
ale nawet gdyby to co z wodka, jak bedzie w zamrazarce, to czy nie bedzie ociekala, skraplala sie na sali? nie bedzie brzydkich plam od niej?
mieliśmy do dyspozycji zamrażarke i chłodnie W chłodni były wina, a w zamrażarce wódka, która się mroziła od piątku rana
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:54   #3043
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość

Jeszcze tak myślę o winietkach, widziałam kiedyś takie w stylu "najlepszy fotograf" itp. dla usługodawców, ale nie bardzo wiem, jak napisać dla zespołu, "najlepszy zespół"? Bo to z założenia liczba mnoga, a przecież krzesła są pojedyncze
może 'najlepszy zespół - Ania/Marek' czy jak tam się wokaliści nazywają ?

Lilly, ekstra biżuteria!

T oddał u siebie zapowiedzi (ksiądz nie chciał, żadnej ofiary/opłaty) i są do odbioru po 15 sierpnia
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:01   #3044
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
może 'najlepszy zespół - Ania/Marek' czy jak tam się wokaliści nazywają ?

Lilly, ekstra biżuteria!

T oddał u siebie zapowiedzi (ksiądz nie chciał, żadnej ofiary/opłaty) i są do odbioru po 15 sierpnia
Dobry pomysł, dzięki
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:01   #3045
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
łaał, fajny!

ale świetnie ci to wyszło, niezły pomysł z tym farbowaniem! Jednak wzięła farba bez problemu?
No załapała ale musiała być do sztucznych tkanin (do bielizny w tym wypadku) ale nadal nie było pewne czy złapie

Cytat:
Napisane przez asdii Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny

sunny - czy to podejrzenia, czy nie, to wypłacanie pieniędzy z lokaty nie powinno trwać 5 miesięcy, więc coś na pewno jest na rzeczy...

LadyI - wszystko co mieliśmy - wesele + działka.

Nigdy nie ufajcie agentom finansowym, nawet, albo przede wszystkim, jeśli to Wasz kumpel...
To dodatkowo Wasz kumpel? O masakra, jestem w szoku. Trzymam kciuki żeby się wyjaśniło pozytywnie dla Was.


Nazbierałam kwiatków, kupiłam coś i zrobię zaraz prowizorycznie wianek. Zobaczę jak to się komponuje.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:03   #3046
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość

Jeszcze tak myślę o winietkach, widziałam kiedyś takie w stylu "najlepszy fotograf" itp. dla usługodawców, ale nie bardzo wiem, jak napisać dla zespołu, "najlepszy zespół"? Bo to z założenia liczba mnoga, a przecież krzesła są pojedyncze
my zrobilismy imienne winietki dla uslugodawcow, ale mielismy dja. Jak nie wiesz, jak sie nazywaja poszczegolni czlonkowie to moze napisz "najlepsza wokalistka" "najlepszy wodzirej" "najlepszy gitarzysta"
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:10   #3047
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Sunny,mam prostokątne duże stoły i planuje numerki, nawet może na stole dla usługodawców postawie ramkę z jakimś napisem,ale nie wiem jakim
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:20   #3048
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość

ścinasz?
.
i chyba cos farbne

Asdii mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:23   #3049
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Asdii masakra,mam nadzieje ze sie wyjasni na wasza korzysc :/

Sophie,slicznie kiecka wyszla

Lilly mialam kilka takich samych ramek,bardzo ladnie wygladaly a tez mialam prostokatne stoly

Smerfetka i sophie czekamy na fotki z sesji

Ja melduje sie po calym dniu plazowania,niestety slonce mnie zlapalo mimo filtru 50 i opalania w koszulce w cieniu xd takze jak mi nie zejdzie to bede czerwona na sesje xdd

Wieczorem idziemy na kolacje z okazji tego ze pojawila sie zapowiedz kolejnej ksiazki tz i za tydzien bedzie do kupienia
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 15:45   #3050
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Asdii współczuje mam nadzieje, ze jednak wyjaśni sie na Wasza korzyść

Ooo a plan stołów do długich stolik tez robicie? Bo ja jakos tego nie widze a bardzo chciałam zrobić plan stołów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:51   #3051
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Asdii współczuje mam nadzieje, ze jednak wyjaśni sie na Wasza korzyść

Ooo a plan stołów do długich stolik tez robicie? Bo ja jakos tego nie widze a bardzo chciałam zrobić plan stołów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja będę miała właśnie plan stołów, dekoratorka mi robi razem z winietkami Już odpuszczę sobie te numery, chociaż w ramkach ładnie by wyglądały
Przyszedł @ Spóźniony 6 dni, będę miała na panieńskim, ale cieszę się, bo bałam się, że wypadnie mi na ślub, nigdy się tak nie spóźniał, więc nie wiedziałam, czego oczekiwać
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:00   #3052
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Mi się tak udało z @, że miałam dostać w dniu ślubu a dostałam wczoraj pierwszy raz mi los tak sprzyjał
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:05   #3053
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Ja będę miała właśnie plan stołów, dekoratorka mi robi razem z winietkami Już odpuszczę sobie te numery, chociaż w ramkach ładnie by wyglądały
Pokażesz mi pózniej jak wyglądał?
Mi @ wypada 27.08 także chyba bede w końcu jedyna na wątku która jednak ma @ na ślubie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:08   #3054
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

dostaliśmy projekt fotoksiążki. Zatwierdzony, teraz tylko czekać na efekt końcowy. Ale się jaram
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:10   #3055
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
A ja się zważyłam i okazało się, że z podróży poślubnej przywiozłam 1,5 kg
Ja do wczoraj byłam pewna, że przywiozłam z podróży potomka
Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
no niestety, nie mamy w restauracji, dworu, zamku itp

w zwyklej remizie, w ktorej maja chlodnie do jedzenia, zas na alkohol nie.
U nas też tak było. Chłodnia do mięs, chłodnia do warzyw a na alkohol metalowa szafa. Rozwiązaliśmy problem w ten sposób, że pierwsze dwie tury wódki mroziliśmy w chłodni mięsnej a jak wychodziła na salę, to z szafy wyciągaliśmy kolejne butelki i znowu do chłodni. Spokojnie zdążyła się schłodzić przed wyjęciem
Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Odebrałam suknię! Zdjęcia w klubie
Jaram się

asdii Mam nadzieję, że wyjaśni się wszystko na waszą korzyść.

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
my zrobilismy imienne winietki dla uslugodawcow, ale mielismy dja. Jak nie wiesz, jak sie nazywaja poszczegolni czlonkowie to moze napisz "najlepsza wokalistka" "najlepszy wodzirej" "najlepszy gitarzysta"
My mieliśmy na planie stołów: Jamajka, Jamajka, Jamajka, Jamajka bo ich czterech w zespole było, a nie znałam imienia jednego
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

Ooo a plan stołów do długich stolik tez robicie? Bo ja jakos tego nie widze a bardzo chciałam zrobić plan stołów
Duży plan plus ramki na początku każdego stołu
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:16   #3056
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Asdii :O o kurczę mam nadzieje ze jakos sie to rozwiąże trzymaj sie


Ja tez będę miec prostokątne stoły i gości będę usadzać nie wiem czy numery stołów sa potrzebne dla np 4 czy 6 prostokątnych stołów

Na pewno jakis plan usadzenia bedzie zeby goście wiedzieli do którego stołu iść ale jak bedzie to wyglądać nie mam pojęcia
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:16   #3057
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Ja do wczoraj byłam pewna, że przywiozłam z podróży potomka

U nas też tak było. Chłodnia do mięs, chłodnia do warzyw a na alkohol metalowa szafa. Rozwiązaliśmy problem w ten sposób, że pierwsze dwie tury wódki mroziliśmy w chłodni mięsnej a jak wychodziła na salę, to z szafy wyciągaliśmy kolejne butelki i znowu do chłodni. Spokojnie zdążyła się schłodzić przed wyjęciem

Jaram się

asdii Mam nadzieję, że wyjaśni się wszystko na waszą korzyść.


My mieliśmy na planie stołów: Jamajka, Jamajka, Jamajka, Jamajka bo ich czterech w zespole było, a nie znałam imienia jednego


Duży plan plus ramki na początku każdego stołu
Hah. Moja ciotka nie myślała,ze przywiozla, a przywiozla- do tego nie potomka swojego męża, a boya hotelowego... To dopiero była historia. Mamy mała egipcjanke w rodzinie.

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:18   #3058
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Chwale się na szybko wiankiem. Jeszcze go ciut dopracuje bo mi jedna strona opada:/ Ale całkiem zgrabnie mi wyszło chyba:P Kolory są trochę mdłe, w rzeczywistości są żywsze. Z tyłu mam koronkową wstążkę Na talerz z wodą położyłam, przykryłam mokrą szmatką i chyba do jutra przetrwa
edit. Nie miało obrócić fotek:/ Nie kumam mojego telefonu - sukni dodał kolorów a wiankowi zabrał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160804_17_03_39_Pro.jpg (95,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160804_17_11_29_Pro.jpg (70,7 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2016-08-04 o 16:20
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:28   #3059
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Ja mam ciezkie zadanie bo musze zrobic sama wianek a tutaj praktycznie brak roslinnosci z ktorej by sie to udalo Liczylam na liscie oliwek ale nie moge znalezc drzewek xd
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:32   #3060
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Garsona kupiona, trwała zrobiona - co tydzień u nas jest nowa żona! Peemy 2016

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj o 14:05 przyszła na świat Tosia ważyła 3510 i mierzyła 56cm. Jest śliczna i nie wiadomo do kogo podobna
Gratulacje!!!
[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;63744086]Tija gratulacje bezproblemowej córy

Pollitqa witaj żono wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Wczoraj odebrałam sukienkę od krawcowej i jestem jeszcze bardziej zakochana tylko zapłaciłam więcej niż planowałam

Został miesiąc do ślubu [/QUOTE]
za miesiąc
Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie bo sama nie wiem czy to dużo czy nie.

Florystka za wszelakie kwiaty policzyła mi 705zl. W skład tego wchodzi:

-Bukiet ślubny
-bukiecik dla świadkowej
-butonierki dla młodego i świadka
-dekoracja samochodu
-bukiet na ołtarz maryjny
-Storczyki nakrapiane, dwupędowe ( te duże) x 2 dla rodziców z osłonką na doniczkę i przybraniem
-wiązka bukszpanu do błogosławieństwa.
Według mnie cena w porządku
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Tija, gratuluję córeczki, niech rośnie zdrowo

Ja także jestem bezkołowa

Dziś mamy miesiąc do ślubu Umówiłam się na piaskowanie zębów, na pedicure i peeling kawitacyjny, kupiłyśmy sukienkę dla mojej babci i biorę się za wycinanie winietek, czuję już stres straszny!
za miesiąc
Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Hej

Ja też właśnie wracam od florystki, była w szoku, że przychodzę miesiąc przed ślubem, ale miała termin wolny

Umówiłam się z nią na dekorację kościoła:
- duży bukiet na ołtarz,
- przystrojenie ławek kwiatami, może jakiś tiul, ale nie girlandy (tak to się chyba nazywa?) tylko tak swobodnie zwisający,
- krzesła,

Dekorację sali:
- kilka większych bukietów na nasz stół,
- mniejsze wersje na stoły gości,

- bukiet dla mnie,
- bukiet świadkowej,
- butonierka,
- wianek dla mnie (nie wiem czy wykorzystam),
- dwa wianki dla moich siostrzenic,
- dekorację samochodu

Robocizna to 500 złotych, dziewczyna przywozi kwiaty z giełdy i ja za nie płacę. Mówiła, że za 1000 złotych będzie bogato, bo kwiaty, które ja chcę nie są najdroższe Czyli zamkniemy się w 1500 złotych. Dobra cena, jak myślicie? Przeczytałam, że lenka płaci 700 i trochę się podłamałam Jeszcze będę rozmawiać z parą, która bierze ślub po nas, niech się dorzuci, bo ta laska mówiła, że najdrożej jest z udekorowaniem kościoła
Dla mnie też cena ok
Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Wstawiam Wam efekty farbowania sukni przed i po Na zdjęciu za ciemno wyszło, jest to jaśniejszy czerwony róż.
Super wyszło

Smerfetka i Sophie - piękne wianki!

Asdii - współczuję, oby wszystko się wyjaśniło!
__________________
2.07.2016
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-20 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.