Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud") - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 14:04   #4441
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
a zimą to chyba całkiem normalne, że tyjemy, tłuszcz to w końcu warstwa izolacyjna chroniąca przed zimnem
To znaczy, że redukcja wagi na zimę jest bez sensu?
Ja właśnie rozpoczęłam swoją "dietę", ok. 16 kg w dół .. Mam zamiar zakończyć ją tak około w styczniu-lutym ..
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 14:33   #4442
SiaS
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 149
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Pragnę tylko zameldować,że od kiedy do was dołączyłam zgubiłam 1" (około2,5cm) w pasie, 1" w biuście i 2" w biodrach.Mierzyłam się dziś rano i nie mogłam uwierzyć, bo w sumie jedynie uważałam na to co jem, oprócz spacerów nie miałam większego wysiłku fizycznego, i przestałam jeść późne kolacje mam nadzieję,że nadal będę się kurczyć z waszą pomocą
SiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 17:27   #4443
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
To znaczy, że redukcja wagi na zimę jest bez sensu?
Ja właśnie rozpoczęłam swoją "dietę", ok. 16 kg w dół .. Mam zamiar zakończyć ją tak około w styczniu-lutym ..
oczywiście, że jest sens Jeśli będziesz przestrzegać diety to nadwyżka warstwy izolacyjnej Ci nie grozi

Cytat:
Napisane przez SiaS Pokaż wiadomość
Pragnę tylko zameldować,że od kiedy do was dołączyłam zgubiłam 1" (około2,5cm) w pasie, 1" w biuście i 2" w biodrach.Mierzyłam się dziś rano i nie mogłam uwierzyć, bo w sumie jedynie uważałam na to co jem, oprócz spacerów nie miałam większego wysiłku fizycznego, i przestałam jeść późne kolacje mam nadzieję,że nadal będę się kurczyć z waszą pomocą
gratulacje!! oby tak dalej
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 17:51   #4444
Miu_Miu
Raczkowanie
 
Avatar Miu_Miu
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 131
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Miu_Miu Pokaż wiadomość
Mam extra-ważne pytanie do Italianki lub innej dziewczyny, która zna odpowiedź na moje pytanko, które zadałam w innym wątku, ale nie uzyskałam odpowiedzi . Zaczynam się odchudzać i nurtuje mnie pytanie dotyczące posiłków. Nauczyłam się, że każdy posiłek ma być bogaty w białko i w warzywa. Tak samo, że kolacja powinna być białkowa. A co z resztą posiłków, też w zależności od pory dnia jest zapotrzebowanie na więcej czegoś? Na przykład śniadanie. I (tu moje największe wątpliwości) co z posiłkiem po treningowym i czy to co zjemy przed treningiem też ma jakieś znaczenie... Jejku zakręciłam chyba nieco, ale nie umiałam tego prościej napisać .


Pozdrawiam .
Miu_Miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 19:18   #4445
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

a u mnie 2 kg w dol
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:42   #4446
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

cześć dziewczynki!!!! Jak tam weekendzik minął???? Bo u mnie to masakraaaa, cały łikend MŻ zmieniło się w WO a WR w ZR czyli tłumacząc na język polski mniej żreć zmieniło się w WIELKIE OBŻARSTWO a więcej ruchu w ZERO RUCHU!!!! zlejcie mnie na kwaśne jabłko bo poprostu nie wiem co się ze mną stało teraz chyba na spin się zapisze 3 razy w tygodniu będę chodziła to może schudnę bo niestety przybyło mi kilogram znowu ;( a wczoraj to miałam jakiś atak głodu bo normalnie jadłam wszystko i bezprzerwy i ciągle byłam głodna!!!! autentycznie mnie ssało całyczas!!!!! Jadłam ogórki kiszone i pierś z kurczaka gotowaną i lody z polewą i paprykę konserwową i jajka na twardoiczekolade i pizze i sevendejsa i w ogóle!!!!! MASAKRA!!!! W ciąży nie powinnam chyba byś...
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:23   #4447
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dziewczynki ale nam się paskudnie pogoda popsuła . Dziś będe ćwiczyć, przeraża mnie perspektywa tej 'naturalnej warstwy ochronnej'... wiem jak to jest niestety ;/.
Zważę się tak jakoś pod koniec września i moim celem na cały okres zimowy będzie utrzymanie tej wagi.
A w tygodniu pojadę na jakieś skromne zakupki, i do fryzjera się zapisze


Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
A dlaczego boisz się, że coraz bardziej Ci zależy?
hmmm...czemu ?? Moja (świętej pamięci) babunia powtarzała, że jeśli spotkam na swojej drodze ideał - chłopaka który jest inteligętny, przystojny, wykształcony, itp. to mam jak najszybciej ... uciekać, bo ideały nie istnieją i im bardziej jest nieskaźitelny tym ukrywa coś gorszego... no i niestety sama mam przeczucie, że z nim jest coś nie tak ;/
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!

Edytowane przez paulinka_vel_paulinka
Czas edycji: 2007-09-10 o 09:25 Powód: coś się nie składało w tym co napisałam
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 10:36   #4448
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Miu_Miu Pokaż wiadomość
Miu_Miu chętnie bym Ci pomogła, ale nie chcę wprowadzić Cię w błąd, może napisz PW do Italianki z tym pytaniem? Albo czekaj cierpliwie na kogoś kompetentnego

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
a u mnie 2 kg w dol
brawo

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki!!!! Jak tam weekendzik minął???? Bo u mnie to masakraaaa, cały łikend MŻ zmieniło się w WO a WR w ZR czyli tłumacząc na język polski mniej żreć zmieniło się w WIELKIE OBŻARSTWO a więcej ruchu w ZERO RUCHU!!!! zlejcie mnie na kwaśne jabłko bo poprostu nie wiem co się ze mną stało teraz chyba na spin się zapisze 3 razy w tygodniu będę chodziła to może schudnę bo niestety przybyło mi kilogram znowu ;( a wczoraj to miałam jakiś atak głodu bo normalnie jadłam wszystko i bezprzerwy i ciągle byłam głodna!!!! autentycznie mnie ssało całyczas!!!!! Jadłam ogórki kiszone i pierś z kurczaka gotowaną i lody z polewą i paprykę konserwową i jajka na twardoiczekolade i pizze i sevendejsa i w ogóle!!!!! MASAKRA!!!! W ciąży nie powinnam chyba byś...
czasami też mam tak, że ciągle bym jadła, bo cały czas czuję głód- na szczęście przechodzi po jakimś czasie

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ale nam się paskudnie pogoda popsuła . Dziś będe ćwiczyć, przeraża mnie perspektywa tej 'naturalnej warstwy ochronnej'... wiem jak to jest niestety ;/.
Zważę się tak jakoś pod koniec września i moim celem na cały okres zimowy będzie utrzymanie tej wagi.
A w tygodniu pojadę na jakieś skromne zakupki, i do fryzjera się zapisze
hmmm...czemu ?? Moja (świętej pamięci) babunia powtarzała, że jeśli spotkam na swojej drodze ideał - chłopaka który jest inteligętny, przystojny, wykształcony, itp. to mam jak najszybciej ... uciekać, bo ideały nie istnieją i im bardziej jest nieskaźitelny tym ukrywa coś gorszego... no i niestety sama mam przeczucie, że z nim jest coś nie tak ;/
Ano, pogoda szpetna
Ja dziś już ćwiczyłam Pewnie mało efektywnie, ale liczy się mobilizjacja

Jak będziesz po fryzjerze, chcę fotki z nową fryzurą
Fakt- ideały nie istnieją, ale może warto zaryzykować?
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 17:54   #4449
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość

Ano, pogoda szpetna
Ja dziś już ćwiczyłam Pewnie mało efektywnie, ale liczy się mobilizjacja

Jak będziesz po fryzjerze, chcę fotki z nową fryzurą
Fakt- ideały nie istnieją, ale może warto zaryzykować?
moja fryzjerka ma wolne - do 5 października zaszła w ciąże i u kogo ja się teraz będe czesała
Co do tego czy warto zaryzykować, to zdecydowanie warto ( tylko czy się jeszcze odezwie ?!?...hmmm....) lepiej ryzykować niż później sobie wypominać
heh... dziś już poćwiczyłam z hantelkami, pokręciłam hula hop...wieczorkiem skakanka i bieganie !!! (bo oczywiście jedzonka też sobie nie odmawiałam)
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:49   #4450
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

:d a ja po vacufit
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 22:25   #4451
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Miu_Miu Pokaż wiadomość
Mam extra-ważne pytanie do Italianki lub innej dziewczyny, która zna odpowiedź na moje pytanko, które zadałam w innym wątku, ale nie uzyskałam odpowiedzi . Zaczynam się odchudzać i nurtuje mnie pytanie dotyczące posiłków. Nauczyłam się, że każdy posiłek ma być bogaty w białko i w warzywa. Tak samo, że kolacja powinna być białkowa. A co z resztą posiłków, też w zależności od pory dnia jest zapotrzebowanie na więcej czegoś? Na przykład śniadanie. I (tu moje największe wątpliwości) co z posiłkiem po treningowym i czy to co zjemy przed treningiem też ma jakieś znaczenie... Jejku zakręciłam chyba nieco, ale nie umiałam tego prościej napisać .


Pozdrawiam .
10PŻ zakłada, że węgle je się tylko okołotreningowo, reszta posiłków (także i śniadanie jeśli nie jest posiłkiem przed treningowym) to białko + warzywa + zdrowe tłuszcze. B i T w proporcjach 2:1. Ale 10PŻ to jedna z diet (a raczej sposób odżywiania), to żadna zasada. Możesz zjeść węgle rano, by mieć więcej energii, choć tłuszcze także są jej źródłem - sałata + oliwa z oliwek, jakieś inne warzywka + np. tuńczyk może tak samo sycić co owsianka z owocem Jak chcesz. Przed treningiem taka sama sytuacja, a po to już zależy od tego co ćwiczysz.

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam.

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
a mi leci jakoś do przodu z tym odchudzaniem. Nie katuje się, a powolutku staram się pozbyć kilogramów.. Ale najważniejsze, to że odkąd jestem na diecie czuję sie po prostu lepiej, jakby lżej
Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
a u mnie 2 kg w dol
Cytat:
Napisane przez SiaS Pokaż wiadomość
Pragnę tylko zameldować,że od kiedy do was dołączyłam zgubiłam 1" (około2,5cm) w pasie, 1" w biuście i 2" w biodrach.Mierzyłam się dziś rano i nie mogłam uwierzyć, bo w sumie jedynie uważałam na to co jem, oprócz spacerów nie miałam większego wysiłku fizycznego, i przestałam jeść późne kolacje mam nadzieję,że nadal będę się kurczyć z waszą pomocą
Gratuluję o oby tak dalej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
To znaczy, że redukcja wagi na zimę jest bez sensu?
Ja właśnie rozpoczęłam swoją "dietę", ok. 16 kg w dół .. Mam zamiar zakończyć ją tak około w styczniu-lutym ..
Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
oczywiście, że jest sens Jeśli będziesz przestrzegać diety to nadwyżka warstwy izolacyjnej Ci nie grozi
Za Aprilkiem

Większość tyje, gdy przychodzi zima bo mniej się rusza. Lato/wiosna - spacery, wychodzimy na rower itd. a kiedy zimno to siedzimy na tyłkach, przed tv i wcinamy ot, to chyba cały sekret dodatkowych kg łapanych w zimie.

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
moja fryzjerka ma wolne - do 5 października zaszła w ciąże i u kogo ja się teraz będe czesała
Co do tego czy warto zaryzykować, to zdecydowanie warto ( tylko czy się jeszcze odezwie ?!?...hmmm....) lepiej ryzykować niż później sobie wypominać
heh... dziś już poćwiczyłam z hantelkami, pokręciłam hula hop...wieczorkiem skakanka i bieganie !!! (bo oczywiście jedzonka też sobie nie odmawiałam)
5 października już niedługo Koniecznie pochwal się włoskami

A mnie naszła ochota na farbowanie... jak się obcinałam to fryzjerka stwierdziła, że rzadko spotyka osoby z nat. kolorem włosów, ale co tam... - po obozie może uda coś zmajstruję.

a... i oczywiście RYZYKOWAĆ. Trzymam mocno mocno kciuki

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
:d a ja po vacufit
Takiej to dobrze

---

Dobranoc

Jutro ruszam na polowanie na mieszkanie - trzymajcie kciuki
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 07:26   #4452
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

cześć dupeczki maleńkie wszystkie zgrabniutkie i w ogóle!!!!!!! pełna optymizmu zaczynam nową walkę z tłuszczem wstrętnym ostro wzięłam się za siebie iiiii..... wreszcie ruszyłam pupuche i polazłam do sport factory i zapisałam się na spin bike, wiosła i taniec brzucha YYYEEEAAAA!!!!! A jaki przystojny instruktor od wioseł mmm.... hihihihi.... już w środę ide na wiosełka na godzinkę 17-tą potem w piątek na 18-tą na rowerki i po rowerku na taniec brzusiaaaa lalalala kupiłam odrazu karnet na miesiąc tzn na 12 zajęć bede super odchudzona do sylwka a potem juz zawsze będę na to chodzić i będę super zgrabną kobietą po 50-tce(jak dożyje) ale to odległe plany jeszcze :P hihihihihi
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 09:00   #4453
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dziewczyny, dziękuję za miłe przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
a mi leci jakoś do przodu z tym odchudzaniem. Nie katuje się, a powolutku staram się pozbyć kilogramów.. Ale najważniejsze, to że odkąd jestem na diecie czuję sie po prostu lepiej, jakby lżej
Pisz więcej, bo takie słowa bardzo motywują. Mimo, że o tym wiem, że lepiej i lżej, to jednak jak się przeczyta, albo ktoś powie, to więcej daje siły

Glizdka, też chciałabym na taniec brzucha... ale nie da się, bo nie mogę ćwiczyć wszystkiego. Ale mogę jeździć rowerkiem
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 09:23   #4454
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

czesc


Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
moja fryzjerka ma wolne - do 5 paŸdziernika zaszła w cišże i u kogo ja się teraz będe czesała
Co do tego czy warto zaryzykować, to zdecydowanie warto ( tylko czy się jeszcze odezwie ?!?...hmmm....) lepiej ryzykować niż póŸniej sobie wypominać
heh... dziœ już poćwiczyłam z hantelkami, pokręciłam hula hop...wieczorkiem skakanka i bieganie !!! (bo oczywiœcie jedzonka też sobie nie odmawiałam)
ja chyba też powinnam się do fryzjera wybrać choć grzywkę sobie podcišć, bo resztę to zapuszczam
Aj..a dlaczego miałby się nie odezwać? pogoniłaœ go?

Widzę, że moje ćwiczenie wczorajsze do Twojego się może schować Szalejesz Dziewczyno hantelki, hula hop, skakanka, bieganie- ja poprzestałam na hantelkach

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość

A mnie naszła ochota na farbowanie... jak się obcinałam to fryzjerka stwierdziła, że rzadko spotyka osoby z nat. kolorem włosów, ale co tam... - po obozie może uda coœ zmajstruję.

Jutro ruszam na polowanie na mieszkanie - trzymajcie kciuki
no to farbuj Chcesz jakšœ drastycznš zmianę czy delikatnie zmienić kolor?
I miłego polowania Daj znać jak owocne były łowy
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 20:09   #4455
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
Aj..a dlaczego miałby się nie odezwać? pogoniłaœ go?

Widzę, że moje ćwiczenie wczorajsze do Twojego się może schować Szalejesz Dziewczyno hantelki, hula hop, skakanka, bieganie- ja poprzestałam na hantelkach
Mnie to czasem tak nachodzi żeby się porządnie wymordować ale sporadycznie
Co do chłopaka (tak jak się spodziewałam) się nie odzywa, mogłam przewidzieć- nie ta półka/nie ta bajka, trudno SHOW MUST GO ON !!!
Dziś się mleniłam ale to przez tą pogode i jakoś ogólną 'depreche' ... masakra
A co tam u Was słychać dziewczynki ??
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 20:29   #4456
Miu_Miu
Raczkowanie
 
Avatar Miu_Miu
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 131
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
10PŻ zakłada, że węgle je się tylko okołotreningowo, reszta posiłków (także i śniadanie jeśli nie jest posiłkiem przed treningowym) to białko + warzywa + zdrowe tłuszcze. B i T w proporcjach 2:1. Ale 10PŻ to jedna z diet (a raczej sposób odżywiania), to żadna zasada. Możesz zjeść węgle rano, by mieć więcej energii, choć tłuszcze także są jej źródłem - sałata + oliwa z oliwek, jakieś inne warzywka + np. tuńczyk może tak samo sycić co owsianka z owocem Jak chcesz. Przed treningiem taka sama sytuacja, a po to już zależy od tego co ćwiczysz.

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam.
Pewnie, dzięki bardzo . W razie problemów, pozwolisz, że napiszę do Ciebie .
Miu_Miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 21:13   #4457
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

u cmnie dzis co prawda cwiczonka byly ale za duzo zjadlam :P
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 09:48   #4458
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

A ja dziś pierwszy raz na wiosełka hihihi teraz chyba będę musiała odrobinkę więcej jeść prawda??? bo będę dużo kalorii spalała na tych zajeciach 3 razy w tygodniu... nie wiem tylko co jeść przed wiosłami bo odrazu po pracy jade na zajecia i nie bede mogła zrobić sobie jakiegoś super pysznego zdrowego obiadku przed treningiem aprzecież nie moge iść na głodniaka
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 22:11   #4459
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
A ja dziś pierwszy raz na wiosełka hihihi teraz chyba będę musiała odrobinkę więcej jeść prawda??? bo będę dużo kalorii spalała na tych zajeciach 3 razy w tygodniu... nie wiem tylko co jeść przed wiosłami bo odrazu po pracy jade na zajecia i nie bede mogła zrobić sobie jakiegoś super pysznego zdrowego obiadku przed treningiem aprzecież nie moge iść na głodniaka
1,5h-2h przed treningiem przedtreningowy - kombinuj, kombinuj

Cytat:
Napisane przez Miu_Miu Pokaż wiadomość
Pewnie, dzięki bardzo . W razie problemów, pozwolisz, że napiszę do Ciebie .
Oczywiście
Jak tylko będę potrafiła - pomogę.

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
Mnie to czasem tak nachodzi żeby się porządnie wymordować ale sporadycznie
Co do chłopaka (tak jak się spodziewałam) się nie odzywa, mogłam przewidzieć- nie ta półka/nie ta bajka, trudno SHOW MUST GO ON !!!
Dziś się mleniłam ale to przez tą pogode i jakoś ogólną 'depreche' ... masakra
A co tam u Was słychać dziewczynki ??


Wsadzadź deprechę to kieszeni i to już!! Albo nie... bo jeszcze z niej wylezie, przez okno ją!

A faceci są jak autobusy... zawsze będzie następny



Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
no to farbuj Chcesz jakšœ drastycznš zmianę czy delikatnie zmienić kolor?
I miłego polowania Daj znać jak owocne były łowy
Zasafbuję, a co Mam ciemny blond, więc może jakiś orzechowy, hm... a tak w ogóle... z roku na rok mam ciemniejsze włosy... jak byłam malitka byłam jaśniuteńką blondynką (i miałam loki ). Też tak macie?

3:41 mam pociąg do Bydgoszczy, a z Bydgodzczy do Łeby - się integorwać będę

Trzymajcie się kobietki i do napisania za 9 dni.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 08:02   #4460
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
Mnie to czasem tak nachodzi żeby się porządnie wymordować ale sporadycznie
Co do chłopaka (tak jak się spodziewałam) się nie odzywa, mogłam przewidzieć- nie ta półka/nie ta bajka, trudno SHOW MUST GO ON !!!
Dziś się mleniłam ale to przez tą pogode i jakoś ogólną 'depreche' ... masakra
A co tam u Was słychać dziewczynki ??
Eeee to jakis dziwny, że się nie odzywa Znajdziesz lepszego

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
A ja dziś pierwszy raz na wiosełka hihihi teraz chyba będę musiała odrobinkę więcej jeść prawda??? bo będę dużo kalorii spalała na tych zajeciach 3 razy w tygodniu... nie wiem tylko co jeść przed wiosłami bo odrazu po pracy jade na zajecia i nie bede mogła zrobić sobie jakiegoś super pysznego zdrowego obiadku przed treningiem aprzecież nie moge iść na głodniaka
i jak po wioslach?

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Zasafbuję, a co Mam ciemny blond, więc może jakiś orzechowy, hm... a tak w ogóle... z roku na rok mam ciemniejsze włosy... jak byłam malitka byłam jaśniuteńką blondynką (i miałam loki ). Też tak macie?

3:41 mam pociąg do Bydgoszczy, a z Bydgodzczy do Łeby - się integorwać będę

Trzymajcie się kobietki i do napisania za 9 dni.
Ja w sumie nie wiem jak to jest z tymi włosami Bo już nie pamietam dokładnie jak wyglądają moje naturalne włosy Jedyne co mogę wnioskować (po odrostach), że ciągle jest brązowy Ale chyba w dziecinstwie miałam jaśniejszy

Miłej integracji [nad zimnym, deszczowym Bałtykiem ]
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:45   #4461
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
u cmnie dzis co prawda cwiczonka byly ale za duzo zjadlam :P
Gdzieś ta równowaga musi być

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
A ja dziś pierwszy raz na wiosełka hihihi teraz chyba będę musiała odrobinkę więcej jeść prawda??? bo będę dużo kalorii spalała na tych zajeciach 3 razy w tygodniu... nie wiem tylko co jeść przed wiosłami bo odrazu po pracy jade na zajecia i nie bede mogła zrobić sobie jakiegoś super pysznego zdrowego obiadku przed treningiem aprzecież nie moge iść na głodniaka
Ojjj zazdroszcze zajęć. Ja od października zapisze się na jakiś basenik i siłownie

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość


Zasafbuję, a co Mam ciemny blond, więc może jakiś orzechowy, hm... a tak w ogóle... z roku na rok mam ciemniejsze włosy... jak byłam malitka byłam jaśniuteńką blondynką (i miałam loki ). Też tak macie?

3:41 mam pociąg do Bydgoszczy, a z Bydgodzczy do Łeby - się integorwać będę

Trzymajcie się kobietki i do napisania za 9 dni.
Ja też do piątego roku życia byłam jasną blondyneczką, teraz jestem ciemną blondynką - mi to pod szatunke już zimą podchodzi :P
Baw się dobrze Koniecznie będziesz nam musiała wszystko opowiedzieć jak wrócisz


Oki Muszę się jakoś oderwać od tych wszystkich głupich myśli które mi ostatnio chodzą po głowie. Dziś popsprzątam autka (tata wyjechał i na pewno po powrocie ucieszy się z posprzątanego samochodu), poczytam książke, obejrzę nowy serial :P, a wieczorkiem film (już od dawna szykuje się na 'Trzy kolory - biały' Kieślowskiego, poprzeglądam swoje stare rzeczy z szafy (może coś uda się wystawić na allegro)...heh....aby nie myśleć już o niczym.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!

Edytowane przez paulinka_vel_paulinka
Czas edycji: 2007-09-13 o 20:02
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 09:17   #4462
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

heh...nikt nie piszę, to ja coś naskrobię.
Już wiem czym spowodowana była moja depresja i ten niesamowity apetyt, wczoraj dostałam okresu ;/ ajjj...nie żałuję sobie ostatnio :P (ale od poniedziałku już wszystko wróci do normy)
Dziś taaaka śliczna pogoda Poćwiczę sobie dziś z hantelkami, pokręce hula hop, zacznę nową książke... tak zrobię coś dla siebie.
Dziewczynki życzę miłego dnia.
Buziaki
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 11:12   #4463
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

ładna pogoda? hmmm... u mnie szaro i zimno
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 20:45   #4464
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
ładna pogoda? hmmm... u mnie szaro i zimno
u mnie dziś calutki dzień piękne słoneczko no i ciepło było Pogoda była super
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 20:47   #4465
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

oby i jutro tak było
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 11:08   #4466
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

dzien dobry!
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 13:28   #4467
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

hej dziewczynki!!!! a u mnie od 3 dni pięęęękna pogoda wczoraj byłam na spinningu i wiecie co???? jestem rozczarowana bo sie tyle nasłuchałam i naczytałam ze trzeba miec taka kondychę, ze mało kto pierwszy trening do końca wytrzymuje, ze potem straszne zakwasy.... a tu nic, u mnie rewelacja, trening szczerze mówiąc mało wyczerpujący, zakwasów dziś zero i nie wiem moze to dlatego ze ja jestem w sumie w miarę wysportowana... nie wiem.... ja lubie czuć ze coś ćwiczyłam a tu tylko małe zmęczenie na tańcu brzucha nie byłam( zrezygnowałam bo sala mała a osób 25 było i nie chciałam się gnieść)
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 15:16   #4468
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
dzien dobry!
Witam

glizdka

hmmm... a może są różne poziomy tego spinningu ?

U mnie dziś taka dziwna pogoda, niby słoneczko świeci, ale zimno jest niesamowicie ...brrr...
Dziś zaplanowałam sobie, że zrobię tyle rzeczy, a do niczego się nie potrafię porządnie zabrać .
Jakaś siedzę przygnębiona i tępo patrzę w ściane, ile jeszcze mnie to będzie męczyło...na szczęście już 2 tyg. do rozpoczęcia zajęć na uczelni. Do tego dojdzie jakaś praca, może basen raz w tygodniu (albo coś w tym stylu), postaram się jak najaktywniej sobie zaaranżować te najbliższe pare miesięcy... bo wiecie... ta ' naturalna warstwa izolacyjna ' chroniąca przed zimnem mnie przeraża
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:27   #4469
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość


U mnie dziś taka dziwna pogoda, niby słoneczko świeci, ale zimno jest niesamowicie ...brrr...
Dziś zaplanowałam sobie, że zrobię tyle rzeczy, a do niczego się nie potrafię porządnie zabrać .
Jakaś siedzę przygnębiona i tępo patrzę w ściane, ile jeszcze mnie to będzie męczyło...na szczęście już 2 tyg. do rozpoczęcia zajęć na uczelni. Do tego dojdzie jakaś praca, może basen raz w tygodniu (albo coś w tym stylu), postaram się jak najaktywniej sobie zaaranżować te najbliższe pare miesięcy... bo wiecie... ta ' naturalna warstwa izolacyjna ' chroniąca przed zimnem mnie przeraża
A u mnie strasznie wieje... i co chwilę pada Popołudnie spędziłam na czytaniu książki- "Mam łóżko z racuchów", tak mnie wciągneła, że oderwałam się od niej dopiero teraz
Czuć już w powietrzu jesienny chłód
Niedługo uczelnia.... a ja jeszcze nie załatwiłam jednego wpisu wszystko przez to, że gościu wyjechał, a ja w lipcu się nie załapałam na wpisy i muszę czekać do połowy września i go łapać a potem szybko oddać indeks do dziekanatu...Dobrze, że choć nie jestem jedyną w takiej sytuacji- moja koleżanka też przegapiła wpisy lipcowe. Ajjj...boje się, że będą z tym jakieś komplikacje że nie zacznę drugiego roku


Ech...i jeszcze ten smętny nastrój.... [na poprawę humoru objadałam się czekoladą...jak będzie tak dalej cała moja praca nad zgubą wagi pójdzie na marne...]
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 00:00   #4470
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

april nie martw się czekoladą, każdemu się zdażają gorsze dni Ja ostatnio też prawie pół tabliczki zjadłam... najśmieszniejsze, że wcale mi się po tej czekoladzie humor nie poprawił ...hmmm...
Pod koniec miesiąca mam plan się zważyć (pierwszy raz od ponad roku). Spodziewam się, że zobaczę coś ok. 64kg ;/ (mam nadzieję :P) ... no ale wszystko się okaże jeszcze, dlatego przez najbliższe 2 tyg. będe pilnie ćwiczyła i trzymała się diety
Dobrej i spokojnej nocy życzę dziewczynki
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.