Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 15:52   #1261
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziewczyny ja siedzę w pracy i nie wiem czy niedługo nie pójdę już na zwolnienie bo niestety stresuje się tutaj tylko, a raczej nikt nie doceni tego że pracuję... Nawet koleżanka która urodziła rok temu radzi mi zwolnienie. sama nie wiem co robić...
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Przed chwilą kilka kopniaczków było, więc uff... Dziecię wyczuło, że mamusia się martwi

Ja czasem czuje takie ucisku, jakby zmieniało pozycję, bo po chwili przechodzi.
No i fajnie że wszystko w porządku
Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
tylko kasia dostalam ale nie ogarniam jej nawet z internetem :banghead:
Najwazniejsze ze zdrowe
I tatuś wybrał imie bedzie Franek
Super imię, my tak kilka lat sobie mówiliśmy że nazwiemy swojego synka


Czeko, cieszę się że wszystko ok


Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no cześć !
jestem po wizycie, gin zbadała tętno dziecka i stwierdziła że nie ma żadnego zagrożenia, uff. Serce bije jak dzwon. Pytała czy miałam kiedyś kolkę nerkową, ale nie miałam. Kazała mi jeść 3x dziennie (wow!) nospe, i magnez jak jej powiedziałam o skurczach łydek.
Następna wizyta za tydzień, wtedy będzie mi robić usg też, więc zobaczę szkraba. Dobrze, że wszystko ok , kamień z serca

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 15:57   #1262
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Czeko: super, że z maluchem wszystko ok 😘 ja zażywam magnez 3xdziennie bardzo mnie denerwowały skurcze w łydkach.. A mój mały dziś wyjątkowo ruchliwy cały dzień daje o sobie znać 😊

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:05   #1263
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

a ta nospa to bezpieczna w 100% tak ? bo czytałam w ulotce że przenika przez łożysko.. i niby bezpieczne ale naprawdę boję się żeby nie zaszkodzić malcowi
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:06   #1264
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Co do kupowania wyprawki to słyszałam różne wersje. Ja już zaczęłam kupować, na razie tylko ciuszki, ale powoli będę kompletować resztę. Tego samego zdania jest moja mama, bo przecież kupić wszystko w listopadzie na ostatnią chwilę, albo jak się dziecko urodzi to za duży wydatek jak na raz. Wątpię też żebym miała siłę zaraz po porodzie na jakiekolwiek zakupy, dlatego uważam też, że lepiej mieć wszystko wcześniej. Raz kupić jedno, raz drugie i się tak nie odczuje. U mnie tylko mój tata jest zdania żeby kupować jak będzie dziecko, ale tym akurat się nie przejmuję Sama widzę jak mu się podobają te ciuszki, które teraz kupuję i mu pokazuję, a nawet ostatnio sam mi mówił, że gdzieśtam widział łóżeczko turystyczne w promocji
Dziś zrobiłam wstępną listę wyprawkową, trochę jest tego
Aa... i ja na sam koniec zostawiam wózek i łóżeczko
__________________
Nelcia Super Star

Edytowane przez wizaz_p_l
Czas edycji: 2015-07-09 o 16:08
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:09   #1265
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Co do wyprawki to my chcieliśmy kupować dopiero jak się przeprowadzimy (pewnie jakoś we wrześniu) ale ze teraz jest okres wyprzedaży to okazyjnie parę rzeczy już kupiłam (tylko ciuszki) jakbyśmy nie musieli zmieniać mieszkania to bym kupowała już wcześniej

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:43   #1266
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

czekolada no to uff dobrze że jest ok

poznanianka mnie też jakoś dziś mało kopie. Są dni że cały dzień, a dziś dzień zabiegany to może mała śpi jak ją tak bujam i dlatego tak mało ruchliwa

A widziałyście jakie fajne ciuszki i promocje są tu http://txm24.pl/body-niemowlece,720,pl-PL.#null
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:49   #1267
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziewczyny przymierzam się do usg 4d, z Helenka robiłam w 24 tc, ale teraz jestem bardziej niecierpliwy 21 tc to nie za wcześnie? A ja u was cenowo to wygląda?
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 18:50   #1268
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Amelia Skąd takie przesądy? Mnie one bawią
Proszę Cię, a wiesz co ja miałam przed ślubem?!?! Prawdziwy wysyp, codzień teściowa dzwoniła z czymś nowym... Nie wiem skąd one tyle znają...

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej ja juz po połówkowym i w sumie troche zła
Chyba bedziemy mieć synka, moze przeczucia sie nie sprawdzily jednak. Nie bylo dokladnie widac ale gin powiedziala ze widzi raczej jajeczka. Ja na zdj tez widze tyle ze to nie potwierdzone w stu procentach. Mały wypiał sie dupskiem do przodu. :-*
Korci zeby isc jeszcze prywatnie i sprawdzic . waży 395g a długości nie znam i za to tez jestem zła bo chyba powinnam dopytac a z wrazenia mi wypadło. Najwazniejsze ze jest zdrowy i wszystko ok

I rowiez dostalam na glukoze ale jakos sie tym nie martwie, trzeba i koniec.
Grunt, że zdrowe i cała reszta pomierzona! Imię piękne, Franek Co do zdjęcia, to pewnie jakby mi ktoś pokazał, to bym powiedziała, że widzę bardziej kreseczki niż jajeczka, ale ja tam specjalistą nie jestem

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem co się dzieje -czy mam jakiś silniejszy nawrót mdłości czy mi coś zaszkodził, już 3 razy wymiotowalam a co chwile mam odruch wywymiotny :/
Ciebie coś nie bierze? Jakaś angina czy gardło? coś doszło do kataru?

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no cześć !
jestem po wizycie, gin zbadała tętno dziecka i stwierdziła że nie ma żadnego zagrożenia, uff. Serce bije jak dzwon. Pytała czy miałam kiedyś kolkę nerkową, ale nie miałam. Kazała mi jeść 3x dziennie (wow!) nospe, i magnez jak jej powiedziałam o skurczach łydek.
Następna wizyta za tydzień, wtedy będzie mi robić usg też, więc zobaczę szkraba. Dobrze, że wszystko ok , kamień z serca
Uff, ufff, dobrze, że skończyło się na strachu... Może mały Ci uciska jakiś nerw i masz nerwobóle tak umiejscowione?
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:08   #1269
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Kochana to chyba nie do mnie
Rzeczywiście, przepraszam, miało być do Magdaleny ,nie wiem co mi się pomieszało ale teraz sporo się naszukalam :p przepraszam!

malinka gratuluję synka! Bardzo dobrze, muszą być tez przystojniacy dla księżniczek
Wagowo widzę podobnie jak u mnie,moja dokładnie 398g ważyła w 20tygodniu 1 dniu ala mierzyła 18cm. Nie wiem po kim taka długa,ja krasnal,tz średniego wzrostu jak na faceta a dziadkowie też krasnale :p

Amelia dziękuję za troskę
Obawiam się że rzeczywiście angina mnie bierze

Paula ja miałam 4d przy połówkowym, tak jak pisałam wyzej 20tydz 1dzien normalnie u mojego lekarza kosztuje 300zl,ale mi nie policzył

czekooczekolada dobrze że wszystko dobrze

Moja dziś mało kopie ale jak już kopie to mocno
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:11   #1270
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wow!dziewczyny, czuje moją malutką! Jest pukanie i motylki! Za co uczucie!
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:12   #1271
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Fasterka no a jak teraz? Coś lepiej? Czy jutro Cię czeka i tak wizyta u lekarza?

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Wonderka no widzisz i zero wątpliwości wreszcie Cię skopała córa
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 19:20   #1272
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
A widziałyście jakie fajne ciuszki i promocje są tu http://txm24.pl/body-niemowlece,720,pl-PL.#null
Wow! Dzięki za tego linka! Okazuje się, że jeszcze w tym miesiącu otworzą u mnie txm

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, przepraszam, miało być do Magdaleny ,nie wiem co mi się pomieszało ale teraz sporo się naszukalam :p przepraszam!
Nie masz za co przepraszać
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:23   #1273
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Wow!dziewczyny, czuje moją malutką! Jest pukanie i motylki! Za co uczucie!
odważyła się nareszcie
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:24   #1274
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Kiedyś chciałam przez Internet kupić w tym sklepie kurtkę dla Młodego, ale naczytałam się opinii, że rozmiar rozmiarowi nie równy no i z materiałami też bywa różnie... Więc bez dotykania wolałam nie zamawiać. Szczęście, że pepco i kik mam rzut beretem to chociaż tam szaleję

Muszę dziś swojego przyprzeć i wybrać wreszcie imię!
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:31   #1275
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Wow!dziewczyny, czuje moją malutką! Jest pukanie i motylki! Za co uczucie!
Super, że dała o sobie znać Moje dziecię się uaktywniło podczas warsztatów

Warsztaty super, wracam obładowana upominkami. Był też konkurs, tzn losowanie nagród. Ja już siedziałam taka zrezygnowana, a na samym końcu wylosowali mnie haha Na poprzednich warsztatach też wygrałam nagrody, więc chyba mam szczęście
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:35   #1276
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wonderka, a który jest u ciebie tc? No i gratuluję
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 20:04   #1277
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy wy tez widzicie tu siusiaka wypiety dupka w rozkraku
Tak. Chłopiec

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no cześć !
jestem po wizycie, gin zbadała tętno dziecka i stwierdziła że nie ma żadnego zagrożenia, uff. Serce bije jak dzwon. Pytała czy miałam kiedyś kolkę nerkową, ale nie miałam. Kazała mi jeść 3x dziennie (wow!) nospe, i magnez jak jej powiedziałam o skurczach łydek.
Następna wizyta za tydzień, wtedy będzie mi robić usg też, więc zobaczę szkraba. Dobrze, że wszystko ok , kamień z serca
Uffff
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 20:20   #1278
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziewczyny co ja dziś przeżyłam... Popołudniu poszłam na dość długi spacer. Zaczęło mnie kłóć w pośladku prawym (ale tak mam w ciąży jak długo chodzę -chyba rwa kulszowa).
Ale nagle dostałam boleści - jakby mi główka naciskała na pochwę. Straszne uczucie. Nie mogłam stać ani chodzić. Tylko na siedząco/leżąco nie czułam bólu.
Ledwo dotarłam do domu. Położyłam się i wzięłam nospę.
Zadzwoniłam do mojej polskiej gin. i doradziła mi sprawdzić palcem w środku czy mnie nie boli i jak się martwię to szpital bo ona już ma nieczynne.
Popłakałam się bardzo (tu się czeka na przyjęcie w szpitalu 4-6godzin a ja mam jeszcze córeczkę 3l której nie mam z kim zostawić)
Przeszło mi po 30min leżenia ale tak bardzo się bałam. Jak ból wróci dzwonie po karetkę.
No i mój brzuch w 24tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24tc.jpg (334,9 KB, 49 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 20:29   #1279
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Super, że dała o sobie znać Moje dziecię się uaktywniło podczas warsztatów

Warsztaty super, wracam obładowana upominkami. Był też konkurs, tzn losowanie nagród. Ja już siedziałam taka zrezygnowana, a na samym końcu wylosowali mnie haha Na poprzednich warsztatach też wygrałam nagrody, więc chyba mam szczęście
co wygrałaś? Szczęściara
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja dziś przeżyłam... Popołudniu poszłam na dość długi spacer. Zaczęło mnie kłóć w pośladku prawym (ale tak mam w ciąży jak długo chodzę -chyba rwa kulszowa).
Ale nagle dostałam boleści - jakby mi główka naciskała na pochwę. Straszne uczucie. Nie mogłam stać ani chodzić. Tylko na siedząco/leżąco nie czułam bólu.
Ledwo dotarłam do domu. Położyłam się i wzięłam nospę.
Zadzwoniłam do mojej polskiej gin. i doradziła mi sprawdzić palcem w środku czy mnie nie boli i jak się martwię to szpital bo ona już ma nieczynne.
Popłakałam się bardzo (tu się czeka na przyjęcie w szpitalu 4-6godzin a ja mam jeszcze córeczkę 3l której nie mam z kim zostawić)
Przeszło mi po 30min leżenia ale tak bardzo się bałam. Jak ból wróci dzwonie po karetkę.
No i mój brzuch w 24tc
przede wszystkim dobrze że przeszło i oby już nie wróciło a poza tym bardzo ładnie wyglądasz
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 21:02   #1280
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Dziewczyny przymierzam się do usg 4d, z Helenka robiłam w 24 tc, ale teraz jestem bardziej niecierpliwy 21 tc to nie za wcześnie? A ja u was cenowo to wygląda?
kurcze ja się nie znam, sama jestem zapisana na 3d w 27tc i się zastanawiam czy to nie wyrzucenie kasy w błoto ? czy ona w tym tygodniu ciąży jeszcze coś może obejrzeć,stwierdzić, zbadać ? na połówkowe za późno, na bad III trym za szybko.. no i nie wiem co robić.


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, przepraszam, miało być do Magdaleny ,nie wiem co mi się pomieszało ale teraz sporo się naszukalam :p przepraszam!

malinka gratuluję synka! Bardzo dobrze, muszą być tez przystojniacy dla księżniczek
Wagowo widzę podobnie jak u mnie,moja dokładnie 398g ważyła w 20tygodniu 1 dniu ala mierzyła 18cm. Nie wiem po kim taka długa,ja krasnal,tz średniego wzrostu jak na faceta a dziadkowie też krasnale :p

Amelia dziękuję za troskę
Obawiam się że rzeczywiście angina mnie bierze

Paula ja miałam 4d przy połówkowym, tak jak pisałam wyzej 20tydz 1dzien normalnie u mojego lekarza kosztuje 300zl,ale mi nie policzył

czekooczekolada dobrze że wszystko dobrze

Moja dziś mało kopie ale jak już kopie to mocno
mój mnie kopnął jak jechałam samochodem wcześniej, to aż krzyknęłam! chyba gdzieś w okolicach pęcherza zasadził :P

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Wow!dziewczyny, czuje moją malutką! Jest pukanie i motylki! Za co uczucie!
ja motylków nie czuję :/ same kopniaczki.

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Kiedyś chciałam przez Internet kupić w tym sklepie kurtkę dla Młodego, ale naczytałam się opinii, że rozmiar rozmiarowi nie równy no i z materiałami też bywa różnie... Więc bez dotykania wolałam nie zamawiać. Szczęście, że pepco i kik mam rzut beretem to chociaż tam szaleję

Muszę dziś swojego przyprzeć i wybrać wreszcie imię!
kocham pepco <3
u nas w miescie dopiero na jesien maja wybudowac, nie moge sie doczekać! akurat mi sie przyda ;d

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja dziś przeżyłam... Popołudniu poszłam na dość długi spacer. Zaczęło mnie kłóć w pośladku prawym (ale tak mam w ciąży jak długo chodzę -chyba rwa kulszowa).
Ale nagle dostałam boleści - jakby mi główka naciskała na pochwę. Straszne uczucie. Nie mogłam stać ani chodzić. Tylko na siedząco/leżąco nie czułam bólu.
Ledwo dotarłam do domu. Położyłam się i wzięłam nospę.
Zadzwoniłam do mojej polskiej gin. i doradziła mi sprawdzić palcem w środku czy mnie nie boli i jak się martwię to szpital bo ona już ma nieczynne.
Popłakałam się bardzo (tu się czeka na przyjęcie w szpitalu 4-6godzin a ja mam jeszcze córeczkę 3l której nie mam z kim zostawić)
Przeszło mi po 30min leżenia ale tak bardzo się bałam. Jak ból wróci dzwonie po karetkę.
No i mój brzuch w 24tc
biedna dobrze że już minęło !
ehh ale my się strachu najemy..
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:09   #1281
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dzięki dziewczyny. Paula 20t 4d. Ulga spora. Jak ruszyła tak ciągle mnie smyra. Napisałam do męża, który siedzi pod Olsztynem, to mi odpisał ze mi zazdrości, że to małe siedzi w moim brzuchu :-P
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:10   #1282
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Tylkokasia oj dobrze żee przeszło napewno najadłaś się stracha,biedactwo:przytul :
Ja wpadłam do siostry a ta mnie na pizze namówiła i oczywiście musiałam sie najeść a teraz mam brzuch wzdęty i mnie kłuje


Wonderka wspaniałe uczucie teraz się zacznie


Poznanianka pochwal się co wygrałaś

Ja pokażę kolejne zakupy dla naszej księżniczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150709_215750.jpg (77,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150709_215815.jpg (89,5 KB, 21 załadowań)
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:12   #1283
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co ja dziś przeżyłam... Popołudniu poszłam na dość długi spacer. Zaczęło mnie kłóć w pośladku prawym (ale tak mam w ciąży jak długo chodzę -chyba rwa kulszowa).
Ale nagle dostałam boleści - jakby mi główka naciskała na pochwę. Straszne uczucie. Nie mogłam stać ani chodzić. Tylko na siedząco/leżąco nie czułam bólu.
Ledwo dotarłam do domu. Położyłam się i wzięłam nospę.
Zadzwoniłam do mojej polskiej gin. i doradziła mi sprawdzić palcem w środku czy mnie nie boli i jak się martwię to szpital bo ona już ma nieczynne.
Popłakałam się bardzo (tu się czeka na przyjęcie w szpitalu 4-6godzin a ja mam jeszcze córeczkę 3l której nie mam z kim zostawić)
Przeszło mi po 30min leżenia ale tak bardzo się bałam. Jak ból wróci dzwonie po karetkę.
No i mój brzuch w 24tc
O kurczę... Biedna Oby to się już nie powtórzyło

Iclosemyeyes, wygrałam paczkę pieluch Bambino. Co prawda rozmiar 3 (bo Bambino produkuje od 3 wzwyż), ale i tak się przydadzą I czytałam w internecie, że rozmiarówka jest zaniżona
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:10   #1284
yasminnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
yasminnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 06:54   #1285
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Paula 20t 4d. Ulga spora. Jak ruszyła tak ciągle mnie smyra. Napisałam do męża, który siedzi pod Olsztynem, to mi odpisał ze mi zazdrości, że to małe siedzi w moim brzuchu :-P
Czyli jednym słowem książkowo teraz przy drugiej ciąży ruchy Małej poczułam już w 17 tc. Ale tak to ponoć bywa, że przy kolejnych ciazach wszystko jakoś tak szybciej, brzuszek tez juz mam duży w porównaniu z waszymi

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
Witam
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:31   #1286
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cześć,witam się w piątek
Witaj yasminnn wśród nas

Byłam z rana u lekarza,bałam się że to moje przeziębienie się rozwinie i przez weekend na ip wyląduje. Pani z rejestracji puściła mnie bez kolejki,tylko jedna pani trochę protestowała :/ przyjął mnie starusieńki pan dr,przerażony że przyszłam z tym moim brzuszkiem. Najchętniej by mnie odesłał do mojego gina, stwierdził początki anginy ale powiedział że nic nie przepisze, zalecił cały zestaw prenalen, dużo leżeć,jeść lody i pić chłodne ale nie zimne napoje no i za głowę się złapał jak moje migdały zobaczył,że to powinno być dawno usunięte.

tylkokasia współczuję tej sytuacji, mam nadzieję że to się już nie powtórzy pewnie mega stres
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:47   #1287
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
Witaj Gratuluję synka Na kiedy masz termin porodu wg OM?

Mnie coś głowa boli i mam katar, chyba się wczoraj doprawiłam albo nad ranem jak mąż okno otworzył to mnie przewiało...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:59   #1288
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Fasterko jak ja uwielbiam takich lekarzy Heh...oni już dawno powinni być na emeryturze a nas powinno leczyć młodsze pokolenie. Niestety realia są inne Dobrze, że chociaż tyle Ci zalecił :P Co do samopoczucia, ciesze się że mogę z Wami popisac o tym. Jak tylko wchodzę na ten temat i żalę się mężowi to on się wkurza bo nie rozumie o co mi chodzi Przecież wszystkie kobiety tak w ciąży wyglądają, wymyślam i przesadzam

wizaz_p_l jaki brzuszek słodki Super!

poznanianka dzięki Oby się udało poznać płeć i żebyśmy już wszystkie na listę trafiły

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość

Gratuluję już 25go, ale leci....
Przestań, co masz do siebie! Jak dla mnie to jak włożysz coś obszernego to jeszcze idzie się zamaskować macie podobne figury z TylkoKasią chyba Ja też przy poprzedniej córze byłam przerażona, najpierw się rozlałam na boki a dopiero potem poszło mi wszystko w przód... Minie, ciało po prostu nabiera odpowiednich proporcji na nadchodzący brzuch
Dzięki Amelia Nie wiem czy to prawda ale podobno mój brzuszek tak się powoli formuje bo wcześniej miałam na brzuchu mięśnie widoczne Grunt, że Zuzka ma tam dobrze

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej ja juz po połówkowym i w sumie troche zła
Chyba bedziemy mieć synka, moze przeczucia sie nie sprawdzily jednak. Nie bylo dokladnie widac ale gin powiedziala ze widzi raczej jajeczka. Ja na zdj tez widze tyle ze to nie potwierdzone w stu procentach. Mały wypiał sie dupskiem do przodu. :-*
Korci zeby isc jeszcze prywatnie i sprawdzic . waży 395g a długości nie znam i za to tez jestem zła bo chyba powinnam dopytac a z wrazenia mi wypadło. Najwazniejsze ze jest zdrowy i wszystko ok

I rowiez dostalam na glukoze ale jakos sie tym nie martwie, trzeba i koniec.
Super! Gratuluję Na połówkowych mnie też nie podali długości tylko samą wagę Gdzieś tam potem w tych wymiarach wypisanych się dopatrzyłam długości ale nie wiedziałam czy to od głowki do pupy czy jak? Ważna waga

czekoo kamień z serca, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Wow!dziewczyny, czuje moją malutką! Jest pukanie i motylki! Za co uczucie!
No nareszcie Jednak dziewczynki są strasznie nie śmiałe i płochliwe

tylkokasia ja też przed wczoraj miałam podobne bóle! Przyszłam z długiego spaceru i najpierw ta rwa a potem ten ból podbrzusza i aż promieniowało na krzyż. Tak jak pisałam brałam nospe dwa razy pod rząd i puściło w końcu. Teraz chodzę po woli i staram się nie przemęczać...Mam nadzieję,że wszystko już dobrze?

Udało mi się nagrać dzisiaj jak Zuzka szaleje od rana Jak ktoś chce zobaczyć to mogę wrzucić link na jakiś serwer
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:03   #1289
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

srebrna_smuga, ja chętnie obejrze jak będę na komputerze
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:12   #1290
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
srebrna_smuga, ja chętnie obejrze jak będę na komputerze
To wrzucę linka za chwilę

O jest http://megawrzuta.pl/download/712375...e657e4cf6.html

Muszę dzisiaj zrobić kolejne podejście do znalezienia sukienki...Już mnie to męczy :/

Postanowiłam też, że nie będę szła do szkoły rodzenia. Na bejbiprogram jest szkoła rodzenia nagrana w filmikach i tam sobie wszystko przestudiuje :P
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2015-07-10 o 08:14
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.