Wszystko o Oriflame część VII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 09:41   #841
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny a jeszcze co do tego pudru GG -jego się stosuje w ogóle na podkład czy on jest" puder typu podkład" . Głupie pytanie ,ale są właśnie takie pudry mineralne,że używa się właśnie jak podkład stąd moje pytanie.Aa i czy widać go na twarzy,bo ja rzadko kiedy używam pudrów/podkładów,bo nie lubię czuć nic na twarzy oprócz kremów,ale jak już używam to zależy mi na tym,żeby nie było go widać i żeby był bardzo lekki.Właśnie przeczytałam na KWC ,że ten GG adapcyjny jest bardzo lekki i prawie niewidoczny i już sama nie wiem
I jeszcze jedno pytanko jak stosuje się te kapsułki do włosów HairX .Ja je mam i raz użyłam,bo w którymś katalogu pisało jak je używać ( czy się je spłukuje czy nie) i zapomniałam -moja skleroza nie zna granic chyba Ale Wam truję...

Edytowane przez malgosia27
Czas edycji: 2010-09-28 o 10:14
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:14   #842
kette_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 7
GG do kette_j
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeszcze co do tego pudru GG -jego się stosuje w ogóle na podkład czy on jest" puder typu podkład" ? Głupie pytanie ,ale są właśnie takie pudry mineralne,że używa się właśnie jak podkład stąd moje pytanie.
I jeszcze jedno pytanko jak stosuje się te kapsułki do włosów HairX .Ja je mam i raz użyłam,bo w którymś katalogu pisało jak je używać ( czy się je spłukuje czy nie) i zapomniałam -moja skleroza nie zna granic chyba

Zdecydowanie na podkład. On nie zastąpi podkładu. Ładnie zmatuje, nada skórze ślicznego kolorytu i wyglądu, ale nie zatuszuje niedoskonałości skóry. Mam w pracy jedną dziewczynę o pięknej skórze i ona używa samego pudru, ale głównie po to, aby nadać kolorytu skórze a nie udoskonalać ją.
Co do kapsułek. Wcierasz w wilgotne albo suche włosy i nie spłukujesz. Po prostu zostawiasz i finito
kette_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:35   #843
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Własnie dostałam paczkę , nowa woda Midnight Pearl przepięknie pachnie
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:37   #844
twist
Zadomowienie
 
Avatar twist
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 080
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Własnie dostałam paczkę , nowa woda Midnight Pearl przepięknie pachnie
Zazdroszczę. Też bym chciała juz dostac paczkę.
__________________
--- -----Wątek wymiankowy ---- ----
https://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post12 746874
Zapraszam

Odpisuj u mnie
twist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:43   #845
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
nowa woda Midnight Pearl przepięknie pachnie
Ma śliczny flakon i nie mogę się doczekać, aż powącham próbkę A to już za kilka godzin
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:47   #846
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Własnie dostałam paczkę , nowa woda Midnight Pearl przepięknie pachnie
A mogłabyś przybliżyć odrobinkę zapach? Mocny czy delikatny? Kwiatowy, orientalny, swieży - cokolwiek
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 11:05   #847
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

JA Już się nie mogę doczekać paczuchy Dostałam maila i sms że będzie dzisiaj więc siedzę jak na szpilkach
Ciekawe jaki będzie ten perfum
A możecie mi coś powiedzieć na temat wody Amethyst Fatale? Jakie są? Ciężkie czy nie? Bo nie wiem jaki zestaw wybrać później z programu lojalnościowego, a zapomniałam próbki zamówić
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 11:18   #848
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
JA Już się nie mogę doczekać paczuchy Dostałam maila i sms że będzie dzisiaj więc siedzę jak na szpilkach
Ciekawe jaki będzie ten perfum
A możecie mi coś powiedzieć na temat wody Amethyst Fatale? Jakie są? Ciężkie czy nie? Bo nie wiem jaki zestaw wybrać później z programu lojalnościowego, a zapomniałam próbki zamówić
Amethyst Fatale - cięższe, takie "esencjonalne", moje ukochane perfumy z Ori, ale trzeba lubić takie zapachy Napewno nie jest to taki kwiatowy, delikatny świeżak typu Delight, Sensoria. Raczej bliżej w stronę Enigmy...
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 11:21   #849
kette_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 7
GG do kette_j
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

To z naszego opsiu perfum.

"Midnight Pearl jest mocnym zapachem. Soczyste słodkie gruszki i egzotyczny kwiat frangipani tworzą pierwszą pyszną nutę zapachu. Ta kompozycja doskonale łączy się ze szlachetnym ciemnym drzewem agar, które nadaje zapachowi siły i luksusu, czyniąc go głębokim i kuszącym. Jest to zapach, któremu trudno się oprzeć, który przemawia do twojego wewnętrznego femme fatale."

A moimi zdaniem: zapach mocny, przeszywający, słodki jednak z mocnym akcentem drzewa agar. Zgodzę się, że jego nuta pozostaje w pamięci na długo.
Ja lubię mocne zpachy z Ori używam Midsummer, Precious Moment, ewentualnie Dancing Lady. Nowy zapach podoba mi się, ale zdecydownie nie zniosłabym go na sobie. Po rozpyleniu go na przegrubie dłoni męczył mnie i nie mogłam go zmyć. To akurat plus, bo oznacza, że jest trwały
Dużo bardziej odpowiada mi nowa Enigma.

Flakon Midnight Pearl jest piękny, naszyjnik także
kette_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 11:28   #850
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Amethyst Fatale - cięższe, takie "esencjonalne", moje ukochane perfumy z Ori, ale trzeba lubić takie zapachy Napewno nie jest to taki kwiatowy, delikatny świeżak typu Delight, Sensoria. Raczej bliżej w stronę Enigmy...
A dziękuję Ja właśnie lubię zapachy typu Sensoria, Dancing Lady Chociaż na zimę przydałoby się coś cięższego Jak będę o oddziale muszę skorzystać i się wypsikać ;]
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 11:48   #851
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Czy wie ktoś kiedy będą wysyłać nagrody z letniego konkursu? I czy w ogóle będą ??
Bo na fakturze jest napisane miejsce odbioru Warszawa
I czy mogła bym dostać tą paczkę pocztą? Bo od czwartku zaczynam studia i nie będzie nikogo całymi dniami w domu a na pocztę zawsze można podejść. Ma ktoś jakiekolwiek informacje??
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 12:26   #852
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Co do GG to się nie wypowiem, bo go nie widziałam, ale jeśli chciałabyś OB, to radzę jednak ciemniejszy, bo Clear jest bardzo jasny. Jeśli ktoś pisze, że nie zostawia on koloru na twarzy to się myli. Zostawia kolor, tylko przy pomocy pędzla nakładany jest on w bardzo małych ilościach i dzięki temu nie widać dużej różnicy. Wczoraj robiłam makijaż mojemu TŻ do zdjęcia (miał masę pryszczy i strasznie się świecił) i myślałam że ten pyłkowy będzie dobry żeby wyrównać koloryt a nie zrobić mu maski. Niestety strasznie mu twarz zbladła i musiałam pożyczyć od mamy prasowany w kolorze medium
Dodam, że TŻ był dzielny i jak na faceta dobrze zniósł tą maskaradę

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------


Wejdź sobie w fakturę i kliknij w "puste miejsce". Zobacz czy jest wysłana, bo ja w K13 miałam jedną spakowaną ale nie wysłaną, a obie zamawiałam zaraz po 6 jedna o drugiej.
Jeśli wysłana to pewnie OPEC.
a mozesz przypomniec gdzie dokladnie trzeba kliknac?????
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:27   #853
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A możecie mi coś powiedzieć na temat wody Amethyst Fatale? Jakie są? Ciężkie czy nie? Bo nie wiem jaki zestaw wybrać później z programu lojalnościowego, a zapomniałam próbki zamówić
moja klientak je strasznie lubi, a nasz znajomy mowi, ze jak ona przechodzi kolo niego wypsikana nimi to kojarzy mu sie z zapachem na pogrzebie, na cmentarzu....
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:31   #854
methea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Czy wie ktoś kiedy będą wysyłać nagrody z letniego konkursu? I czy w ogóle będą ??
Bo na fakturze jest napisane miejsce odbioru Warszawa
I czy mogła bym dostać tą paczkę pocztą? Bo od czwartku zaczynam studia i nie będzie nikogo całymi dniami w domu a na pocztę zawsze można podejść. Ma ktoś jakiekolwiek informacje??
Dokładnie oto samo chciałam zapytać. Więc sama postanowiłam zadzwonić do Biura Obsługi Klienta w Warszawie. Powiedziałam,że fakturka cały czas widnieje z adresem odbioru na warszawe. Ona poewiedziała,że tak ma być,ale te nagrody zostały już wysłane normalnie na nasze adresy domowe. Wysłane zostały wczoraj.
Zapytałam się jeszcze czy zostały one wysłane kurierem DHL....długo się zastanawiała nad odpowiedzią,aż w końcu odpowiedziała,że tak. Miałam nadzieję,że jak to zwykle bywa z kurierami.wiadomość o wysyłce potwierdzą na meila i podadzą numer paczki by można było ją śledzić. Niestety żadnych informacji na meila nie otrzymamy
Zostaję nam teraz tylko czekać na przesyłkę,która może przyjść zarówno dzisiaj jak i w piątek :/ Trzeba być cały czas w domu :/
methea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:37   #855
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez methea Pokaż wiadomość
Dokładnie oto samo chciałam zapytać. Więc sama postanowiłam zadzwonić do Biura Obsługi Klienta w Warszawie. Powiedziałam,że fakturka cały czas widnieje z adresem odbioru na warszawe. Ona poewiedziała,że tak ma być,ale te nagrody zostały już wysłane normalnie na nasze adresy domowe. Wysłane zostały wczoraj.
Zapytałam się jeszcze czy zostały one wysłane kurierem DHL....długo się zastanawiała nad odpowiedzią,aż w końcu odpowiedziała,że tak. Miałam nadzieję,że jak to zwykle bywa z kurierami.wiadomość o wysyłce potwierdzą na meila i podadzą numer paczki by można było ją śledzić. Niestety żadnych informacji na meila nie otrzymamy
Zostaję nam teraz tylko czekać na przesyłkę,która może przyjść zarówno dzisiaj jak i w piątek :/ Trzeba być cały czas w domu :/
O jaaaaaaa.... To mnie nie będzie ;( W domu nikogo też nie będzie od czwartku. Co w takim razie mogę zrobić? Dodam, że będę poza miastem zamieszkania i raczej nie dam rady się dogadać z kurierem. Może to głupi problem ale zawsze wiernie czekałam na paczkę i teraz nie wiem
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:46   #856
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
a mozesz przypomniec gdzie dokladnie trzeba kliknac?????
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3467
Cytat:
Napisane przez methea Pokaż wiadomość
Dokładnie oto samo chciałam zapytać. Więc sama postanowiłam zadzwonić do Biura Obsługi Klienta w Warszawie. Powiedziałam,że fakturka cały czas widnieje z adresem odbioru na warszawe. Ona poewiedziała,że tak ma być,ale te nagrody zostały już wysłane normalnie na nasze adresy domowe. Wysłane zostały wczoraj.
Zapytałam się jeszcze czy zostały one wysłane kurierem DHL....długo się zastanawiała nad odpowiedzią,aż w końcu odpowiedziała,że tak. Miałam nadzieję,że jak to zwykle bywa z kurierami.wiadomość o wysyłce potwierdzą na meila i podadzą numer paczki by można było ją śledzić. Niestety żadnych informacji na meila nie otrzymamy
Zostaję nam teraz tylko czekać na przesyłkę,która może przyjść zarówno dzisiaj jak i w piątek :/ Trzeba być cały czas w domu :/
No dzisiaj na pewno ich nie dostaniemy, bo u mnie był już rano kurier DHL i miał dla mnie tylko zamówienia. Innych paczek nie miał. Może jutro, a może w piątek...
Dzięki jednak za informację, bo mnie też ta Warszawa martwiła

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
O jaaaaaaa.... To mnie nie będzie ;( W domu nikogo też nie będzie od czwartku. Co w takim razie mogę zrobić? Dodam, że będę poza miastem zamieszkania i raczej nie dam rady się dogadać z kurierem. Może to głupi problem ale zawsze wiernie czekałam na paczkę i teraz nie wiem
Jeśli otrzymasz informację, że kurier ma dla ciebie paczkę, to zadzwoń do niego i zapytaj czy można się jakoś dogadać. Ewentualnie niech zostawi paczkę u sąsiadków. Jak nie będziesz miała żadnego info, to może zostaw kartkę na drzwiach? Wiem, że to ryzykowne, ale jak kurier będzie dwa razy i nikt nie odbierze to odeśle paczkę...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 13:27   #857
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ooo, świetne to
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 14:27   #858
blicken
Raczkowanie
 
Avatar blicken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 294
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny a jak to jest z tymi zamówieniami na biuro? Kurcze, bo miałam 182 PP i przez przypadek zamiast do domu paczka zostanie wysłana do biura;/;/ Ale nie wybierałam żadnego produktu na biuro i ta opłata 8 zł chyba też nie jest wliczona....
blicken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 14:41   #859
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez blicken Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest z tymi zamówieniami na biuro? Kurcze, bo miałam 182 PP i przez przypadek zamiast do domu paczka zostanie wysłana do biura;/;/ Ale nie wybierałam żadnego produktu na biuro i ta opłata 8 zł chyba też nie jest wliczona....
Nic nie dopłacasz, bo masz powyżej 100PP. Jakby opłata była doliczona, byłaby na fakturze.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 14:54   #860
blicken
Raczkowanie
 
Avatar blicken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 294
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Aha to dobrze Nigdy nie robiłam zamówień na biuro przy ponad 100PP. Zawsze mając dużo mniej.... No ale to był mój błąd;p Dobrze, że teraz zobaczyłam, bo jutro z niecierpliwością czekałabym na kuriera
blicken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:13   #861
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

No i moja paczka nie dojechała
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:21   #862
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja też nie dostałam jeszcze paczki a dostałam wiadomość że dziś będzie... zawsze była koło 11-12 a już mamy po 16
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:38   #863
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

W sobotę składałam swoje 1Zamowienie(katalog13) i oprocz darmowego katalogu 14 dostalam tez 15. Zawsze tak dają katalog z wyprzedzeniem?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

A moze wiecie o co chodzi z tymi zdrapkami za 6zl co są w zestawie?
Zdrapalam 3 szt po 1kolorze i jest tam napisane:Nagroda1 ,2,3. O jakie nagrody chodzi?
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:40   #864
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dostałam paczuszkę !!!
Żel Colombia pachnie obłędnie!

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2010-09-28 o 15:41
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:51   #865
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
W sobotę składałam swoje 1Zamowienie(katalog13) i oprocz darmowego katalogu 14 dostalam tez 15. Zawsze tak dają katalog z wyprzedzeniem?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

A moze wiecie o co chodzi z tymi zdrapkami za 6zl co są w zestawie?
Zdrapalam 3 szt po 1kolorze i jest tam napisane:Nagroda1 ,2,3. O jakie nagrody chodzi?
hmm no nie, ale może dlatego dostałaś ze składałaś pod sam koniec katalogu i K15 już był dostępny
zdrapki są dla klientów, numerki mogą zastąpić dowolną nagrodę! np. wymyślasz sobie, że 1 to krem do rąk, 2 to żel pod prysznic, 3 to dezodorant. i mówisz np że jak zamówią za jakąś kwotę to dostają zdrapkę i losują jakąś nagrodę, bonus
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:08   #866
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
hmm no nie, ale może dlatego dostałaś ze składałaś pod sam koniec katalogu i K15 już był dostępny
zdrapki są dla klientów, numerki mogą zastąpić dowolną nagrodę! np. wymyślasz sobie, że 1 to krem do rąk, 2 to żel pod prysznic, 3 to dezodorant. i mówisz np że jak zamówią za jakąś kwotę to dostają zdrapkę i losują jakąś nagrodę, bonus
Ok dziękuję
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:32   #867
PaniMroku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Wiadomości: 52
GG do PaniMroku
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Hej. Mam pytanie. Właśnie kończy mi się członkostwo w Ori i nie bardzo wiem co zrobić, żeby je wznowic. Czy musze na nowo pisać wniosek o przyjęcie?
__________________
Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej.


Konsultantka Oriflame
Lidzbark Warmiński
PaniMroku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:44   #868
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Mmmm Midnight Pearl pachnie tak, że nie mogę się jej nawąchać Śliczna, kobieca, nie drażni, nie jest mocna i ciężka w stylu starych pudernic, ale wyrazista jak Dancing Lady czy Enigma. Piękna! I ten śliczny flakon!
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:46   #869
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez PaniMroku Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie. Właśnie kończy mi się członkostwo w Ori i nie bardzo wiem co zrobić, żeby je wznowic. Czy musze na nowo pisać wniosek o przyjęcie?
Jesli caly czas zamawiałas w ori przez rok to oni automatycznie przedluzaja sami.

Edytowane przez solaris1990
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:08
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:49   #870
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dziewczyny nie wiecie do której DHL rozwozi paczki? ;> Bo mojej nie ma jeszcze... Cały dzień siedzę w domu i czekam :/
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.