Sztuczne rzęsy na stałe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 11:21   #1
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831

Sztuczne rzęsy na stałe


Słyszałam,że można u kosmetyczki założyć sobie sztuczne rzęsy,które będą się trzymać 2-3 tygodnie.Czy ktos wie ile to kosztuje??I czy naprawdę rzęsy wytrzymają tyle czasu i nie odpadną????Bardzo proszę o informacje.
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:58   #2
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Cytat:
Napisane przez niv_
Słyszałam,że można u kosmetyczki założyć sobie sztuczne rzęsy,które będą się trzymać 2-3 tygodnie.Czy ktos wie ile to kosztuje??I czy naprawdę rzęsy wytrzymają tyle czasu i nie odpadną????Bardzo proszę o informacje.
Dołączam się do prośby, bo też mnie to zainteresowało
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 15:03   #3
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

podciągam,bo może jednak ktoś się wypowie.....
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 15:39   #4
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Ja miałam kiedyś robione rzęsy które ponoć wytrzymują 2-3 tygodnie, i za 1 razem odleciały po 3 dniach, a za drugim razem przyklejałam sobie sama kępki i bbaaaardzo ciężko robiło się demakijaż , no i stracviły kompletnie linię. Gdy wstałam były pozagniatane od spania więc zdjęłam ...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 16:44   #5
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

a co z rzesami ktore musisz codziennie przyklejac? czy to warto? czy to nie podraznia oczu?
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:31   #6
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

własnie dokleiłam sobie kępki u kosmetyczki,wygladaja zniewalajaco trzymaja sie narazie 4 dni i zobaczymy ile jeszcze przetrwaja,zdecydowalam sie ze wzgledu na wesele na ktorym bylam,zaplacilam za taki bajer 25 zl wiec cale nic,a efekt powala
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:12   #7
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Moja kolezanka jest charakteryzatorka i mowie, ze czesto dziewczyny wrecz placza, jesli maja wrazliwe oczy i przyklei im sie rzesy. Niestety sztuczne rzesy nie sa chyba dla kazdego.

Moze to zalezy od rodzaju rzes, ale ostatnio bylam w weselu i widzialam, ze kilka dziewczyn mialo sztuczne rzesy. Z daleka wygladaly ladnie, chociaz rzucalo sie w oczy, ze cos z ich rzesami jest nie tak- byly zbyt dlugie i geste.. nienaturalne.
Z bliska widac bylo gdzie koncza sie ich wlasne i sztuczne rzesy i wygladalo to naprawde nieciekawie.

Wg mnie jesli juz ktos chce sobie zrobic takie rzesy na wieksze okazje, bo natura nie obdarzyla go takimi, to nie mam nic przeciw. Ale sztuczne rzesy na codzien to chyba lekka przesada...No chyba, ze naprawde bede tak perfekcyjnie zrobione, ze nie bedzie sie dalo ich odroznic od naturalnych, ale ja jeszcze takich nie widzialam.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2007-09-17 o 13:47
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 13:41   #8
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Lea jestem takiego samego zdania.
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 14:30   #9
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Cytat:
Napisane przez nata161 Pokaż wiadomość
własnie dokleiłam sobie kępki u kosmetyczki,wygladaja zniewalajaco trzymaja sie narazie 4 dni i zobaczymy ile jeszcze przetrwaja,zdecydowalam sie ze wzgledu na wesele na ktorym bylam,zaplacilam za taki bajer 25 zl wiec cale nic,a efekt powala
moze mozesz wkleic jakies zdjecie??
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 11:45   #10
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

słyszałam (od charakteryzatorki), że używając często sztucznych rzęs tak niszczą sie naturalne, że potem ich właściwie wcale nie ma
podobno wszystkie gwiazdy typu Marylin Monroe musiały już używać sztucznych bo inaczej miały po prostu łyse oczy tak sztuczne rzęsy mogą wyrywać naturalne
okazyjnie tak, ale na co dzień, bez przesady, lepiej kupić dobry tusz
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 14:32   #11
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Wiem, że wLublinie można gdzieś sobie zrobić sztuczne rzęsy, ale nie pamiętam w tym momencie nazwy. Wiem, że to jest strasznie drogie. Rzęsy zakłada się pojedynczo, więc trwa to dość długo. Kosz t o prawie 500zł . Po miesiącu uzupełnia się część rzęs, które np. wypadły - uzupełnie kosztujke około 100zł. Myślę więc, że sztuczne rzęsy na razie mi nie grożą
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 21:55   #12
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
słyszałam (od charakteryzatorki), że używając często sztucznych rzęs tak niszczą sie naturalne, że potem ich właściwie wcale nie ma
podobno wszystkie gwiazdy typu Marylin Monroe musiały już używać sztucznych bo inaczej miały po prostu łyse oczy tak sztuczne rzęsy mogą wyrywać naturalne
okazyjnie tak, ale na co dzień, bez przesady, lepiej kupić dobry tusz
Nasza rzęsa żyje ok 2-3 miesiecy...a jest ich tak dużo że wszystkie naraz napewno nie wypadną a w miejsce tej co wypadła wyrasta obok nowa...troche to bajki że wcale ich nie ma..chyba że się przypali zapalniczką..ale po 3 miesiacach i tak będa nowe...

a charakteryzatorka nie musi znać anatomii..więc stąd ta nieścisłość..


i jeszcze jedno..proszę nie mylić przyklejania kępek z metodą jedna rzęsa do jednej rzęsy(sztuczna przyklejana do naturalnej) to są 2 różne metody..podstawowa różnicą w efekcie jest czas trzymania się rzęsy(całkiem inne kleje)..i ich naturalność..jak również cena(spowodowana czaso i pracochłonnością)..

więcej mogę napisać jeśli ktoś będzie jeszcze pytał o te nowa metode..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 12:59   #13
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

nushi
ja pytam Czy ta nowa to nie jest przypadkiem alessandro??? Bo widziałam, że oferują jakieś "zabójcze rzęsy xxl" właśnie za ok.400-500 zł i gdzieśtam wyczytałam, że przykleja się je pojedyńczo
czy ta metoda niszczy rzęsy tak bardzo jak doklejanie sztucznych kępkami?
sweetmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 17:04   #14
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Nasza rzęsa żyje ok 2-3 miesiecy...a jest ich tak dużo że wszystkie naraz napewno nie wypadną a w miejsce tej co wypadła wyrasta obok nowa...troche to bajki że wcale ich nie ma..chyba że się przypali zapalniczką..ale po 3 miesiacach i tak będa nowe...

a charakteryzatorka nie musi znać anatomii..więc stąd ta nieścisłość..
Moze chodzilo o to, ze jak czesto uzywa sie sztucznych rzes, naturalne wypadaja i nie maja czasu odrosnac. Nie dziwilo by mnie to wcale, bo podobne zjawisko mozna zaobserwowac np. u chlopakow trenujacych boks. Przez rekawice wycieraja im sie wlosy na rekach. Wtedy kiedy trenuja (nawet tylko raz w tyg) wlosow w ogole tam nie maja, dopiero jak przerwa jest dosc dluga to zaczynaja im odrastac.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:13   #15
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Ja 2 razy korzystalam z metody zageszczenia rzes (polega ona na doklejaniu pojedynczych kępek). Zaplacilam za to 50 zl. i muszę przyznać, że efekt nie byl powalający, ale na tyle ladny, ze nie musialam się malować (zaznaczę, że nie maluję mocno rzęs).
Dużym minusem byl fakt, ze po tych dwoch razach mialam bardzo oslabione rzesy, wiele powypadalo.

Uważam, że zabieg ten nie jest wart polecenia - no, może na jakąś imprezę, ale nie tak na co dzień.
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:24   #16
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Cytat:
Napisane przez sweetmary Pokaż wiadomość
nushi
ja pytam Czy ta nowa to nie jest przypadkiem alessandro??? Bo widziałam, że oferują jakieś "zabójcze rzęsy xxl" właśnie za ok.400-500 zł i gdzieśtam wyczytałam, że przykleja się je pojedyńczo
czy ta metoda niszczy rzęsy tak bardzo jak doklejanie sztucznych kępkami?
tak to moga byc Allesandro (sa jeszcze 2 inne firmy) a ceny sa rozne ja wiem o gabinecie gdzie zalozenie kosztuje 900 zl !!!!
teoretycznie nie niszcza bo ta sztuczna przyklejona wypada wtedy jak wypada naturalna w normalnym procesie wypadania rzes (po 2 miesiacach)..wiec nie ma czasu kiedy rzesa jest po odklejeniu ..i oslabiona sobie dalej rosnie..nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi..narazie przez tydzien obserwuje rzesy wiec nie moge powiedziec czy te pozostale sa zniszczone..i w jakim stopniu..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 05:37   #17
witaminkaPP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

u kosmetyczki zapłacisz w granicach 30 zł za przyklejenie rzes na całej dlugosci .Ja tyle daje.powinno się to trzymac z miesiąc bez obaw mozesz brac prysznic nie musisz sie martwic ze odpadna . moze i powypada pare tych sztucznch rzes ale to wedlug mnie nie psuje efektu nadal wygladaja wspaniale i wcale tak bardzo sztuczne rzesy nie niszcza naturalnych

Pozdrawiam
witaminkaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 11:58   #18
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Witam wszystkich,
Wszystkim polecam sztuczne rzęski, mam je od pół roku, uzupełniam je co trzy, cztery tygodnie. Są bardzo naturalne i pięknie wywinięte, nie potrzeba ich malować.
Ja mam założone rzęski firmy Xtreme Lashes, zakładam je w Warszawie na Ochocie.
Wcale nie czuć ich na oku, nie powodują żadnego łzawienia ( a ja jestem alergiczką i uczulały mnie wszystkie kosmetyki) ani alergii.

Nie wyobrażam sobie bez nich życia
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 02:14   #19
Ms Waldorf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
Wszystkim polecam sztuczne rzęski, mam je od pół roku, uzupełniam je co trzy, cztery tygodnie. Są bardzo naturalne i pięknie wywinięte, nie potrzeba ich malować.
Ja mam założone rzęski firmy Xtreme Lashes, zakładam je w Warszawie na Ochocie.
Wcale nie czuć ich na oku, nie powodują żadnego łzawienia ( a ja jestem alergiczką i uczulały mnie wszystkie kosmetyki) ani alergii.

Nie wyobrażam sobie bez nich życia
A ile placisz i jak to wyglada? przyklejaja pojedyncze rzesy miedzy twoje wlasne?
__________________
I trace my fingers in patterns along your skin and
if ever there was a moment to be able to freeze time,

God, this would be it -

this would be it.





że wiesz, że chcesz, że tęsknisz.
tyle możesz powiedzieć, a milczysz.
Ms Waldorf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 13:14   #20
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Polecam ten temat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=19017&page=52
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:25   #21
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Cytat:
Napisane przez Ms Waldorf Pokaż wiadomość
A ile placisz i jak to wyglada? przyklejaja pojedyncze rzesy miedzy twoje wlasne?

Zamieszczałem wcześniej zdjęcia, zmieniłam kompa i przepadły mi moje djęcie, przed i po założeniu. Ale jak pogrzebiesz to znajdziesz, bo już je kiedys umieszczałam na życzenie jednej z koleżanek.
Jeśli chodzi o technikę to przykleja pojedynczą rzęsę do mojej własnej. Czyli 1 do 1.
Podczas zabiegu zazwyczaj śpię, ale uzupełnienie trwa od 1 do 1,5 godziny.
Co do ceny to sama zerknij na jej stronkę. Na pryw. wyśle Ci namiary.
Pozdrawiam
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:02   #22
kessi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Ja polecam moją kosmetyczkę Kamilę Bobowską z Bydgoszczy. Fantastycznie zrobiła mi rzęsy na moje wesele. Wytrzymały mi 3 tygodnie i był to niesamowity efekt! Krążą z resztą słuchy, że robi je najładniejsze w mieście. Paznokcie trzymają mi się już miesiąc - pierwszy raz nic się z nimi nie dzieje - razem z przyklejonymi cyrkoniami. Byłam zachwycającą panną młodą bo robiła mi również makijaż!
kessi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:01   #23
AgnieszkaGlowala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Ja miałam robione takie rzęsy już wiele razy i wiele razy. Niektóre babeczki robiły naprawde fajne i trwałe,ale kilka razy też się nacięłam. Trwałość nie zawsze idzie w parze z ceną. Bardzo ciężko znaleźć osobę która zrobi to ładnie i niedrogo,o trwałości nie wspomnę. Niektóre "kosmetyczki" potrafiły skleić mi powieki!! W sumie najlepiej jak dla mnie i niedrogo robi pani Róża, bez uzupełniania trzymaja się 5 tyg. Gdyby ktoś chciał nr 535636080. Jest też fajny salon na mokotowie Lash Expert,ale tam jest już sporo drożej. Uważajcie,bo naprawde łatwo się naciąć,lepiej iść z polecenia niż stracić czas nerwy i rzęsy
AgnieszkaGlowala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:57   #24
szaffa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

to prawda, że jest dużo miejsc gdzie można się naciąć. Sama trochę eksperymentowałam. I wydaje mi się że najlepiej pójść do znanej, popularnej firmy a nie szukać po gazetach czy allegro. ja wybrałam xtreme lashes, czyli bardzo dobrze znana na rynku polskim, i nie tylko, firmę. Z efektu jestem bardzo zadowolona i od 3 miesięcy tam uzupełniam.
szaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:17   #25
frensic
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: Sztuczne rzęsy na stałe

Ja też po nieudanym przedłużaniu rzęs poszłam do xtreme lashes! z tego co czytam bardzo dużo osób najpierw szuka tanich ofert, często kończy się to kiepsko a potem decydują się na profesjonalne firmy i wolą zapłacić trochę więcej ale mieć pewność dobrze zrobionych rzęs
frensic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.