172 cm i waga 50. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-07, 16:31   #61
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: galeria - juz widzialam

Wlasnie bylam na tej stronie, fakt, iz widzialam wiekszosc z tych fot juz wczesniej, ale to jest przerazajace i czasami sama sie lekam naszego swiata, poniewaz kiedys na swiat przyjdzie moja dziewczynka, a moze i chlopiec, a tak wiele czycha na male istotki nieswaidome zagrozenia [img]icons/icon9.gif[/img]

Powiem wam szczerze, iz gdy bylam nastolatka probowalam wymiotowac, usilowalam sie tego nauczyc, ale na moje szczescie nie potrafie tego robic, nawet teraz gdy moj organizm jest zatruty, bedzie sie meczyl ale nigdy nie zwymiotuje cialo.. hmm.
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 16:40   #62
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Anoreksja, choroba cywilizacyjna nastolatek.../Nie zawsze tak jest...

zlosliwiec napisał(a):
> Obserwowalem juz kilka wypowiedzi Lejki w kwestii anoreksji. Uznalem na poczatku, ze moze jest to jeszcze bardzo cieple wspomnienie. Ale widze, ze ona sie po prostu tym nakreca, podnieca i umartwia... i dlatego w obawie o zbyt napiete sprezynki:

Zgadza sie - tez zauważylam Lejek u Ciebie taką reakcję - to nie jest najzdrowsze przede wszystkim dla Ciebie - za bardzo się tym przejmujesz - musisz trochę dystansu jednak nabrać - to nie jest coś co determinuje cale życie.
A świata zbawic sie niestety nie da.

cmoki Mala [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 16:41   #63
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: 172 cm i waga 50.

Dziewczyno OPAMIĘTAJ SIĘ - znajomi adoptowali chłopczyka z patologicznej rodziny i byli zmuszeni oddać go do zakładu zamkniętego i opowiadali mi że, jest tam zaledwie kilku chłopców a, 90% stanowią dziewczynki: anorektyczki i bulimiczki - to straszne, chyba nie chcesz wylądować na oddziale psychiatrycznym, w zamknięciu i pod stałą kontrolą.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 17:18   #64
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
do KropaVan :-))))

bul bul bul .... [img]icons/icon12.gif[/img]

Wizaz jak życie - jest bagnem [img]icons/icon12.gif[/img].....wciąga [img]icons/icon10.gif[/img]

Fajnie że już dostalaś haslo [img]icons/icon7.gif[/img]

macham do Vancouver [img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 17:56   #65
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Anoreksja, choroba cywilizacyjna nastolatek.../Nie zawsze tak jest...

zlosliwiec napisał(a):
> Bunia
>
> Jakos na swojego nicka musze zarabiac, tak wiec zacieram lapki, dmucham w paluszki i ognia!
>
Dobra, praca to praca [img]icons/icon10.gif[/img]

Tak nam zginal Kopernik, choc do dzisiaj nie wiem, z ktorego kamulca sie poslizgnal, z tego w Toruniu czy w Wawie...
>
Tego nie zrozumiałam, u nas stoi [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

> martwie sie najnormalniej w swiecie.
> A szkoda by bylo Lejki...

I po takich tekstach myślisz, ze ktos uwierzy w Twoje ostre pazurki? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Swoją drogą to rozpisałeś sie dziś jak już dawno nie pisałeś, co mnie niezmiernie cieszy [img]icons/1ehem.gif[/img], aczkolwiek wielopoziomowość, bujność i zawiłość metafor zmusiła moje szare komórki do pracy na najwyższych obrotach [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]
Ale proszę o jeszcze. niekoniecznie w tym temacie [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 18:01   #66
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Re: 172 cm i waga 50.

mnie wyszło 17 [img]icons/icon7.gif[/img] jestem z siebie dumna [img]icons/icon10.gif[/img]
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 18:08   #67
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: stawianie pomników...

Pisałem specjalnie zawile, żeby Lejuś nie wiedziała jak się odgryźć [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Swoją drogą to rozpisałeś sie dziś jak już dawno nie pisałeś, co mnie niezmiernie cieszy [img]icons/1ehem.gif[/img], aczkolwiek wielopoziomowość, bujność i zawiłość metafor zmusiła moje szare komórki do pracy na najwyższych obrotach [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-07, 18:11   #68
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: łiiiii tam...

A wcale nie mam zamiaru. [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 18:20   #69
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: stawianie pomników...

zlosliwiec napisał(a):
> Pisałem specjalnie zawile, żeby Lejuś nie wiedziała jak się odgryźć [img]icons/icon7.gif[/img]

Nie bój, ona Ci rośnie na godną następczynię, już teraz jej się boją działy marketingowe w firmach kosmetycznych [img]icons/icon12.gif[/img], jescze trochę i nas przegada [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 18:39   #70
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: łiiiii tam...

Mnieee sie ktoś boi??? [img]icons/icon10.gif[/img] Takiej niewinnnnnej blondinki??? Trzep, trzep, trzep - to były rzęsy [img]icons/icon12.gif[/img]

BUUUU!!! [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 20:05   #71
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Re: 172 cm i waga 50.

A czy ja mam dobre wymiary ??? waże 48 kilo i mam wzrost 165cm napycham sie słodyczami ale i tak jestem szczupła . Może to przemiana materii
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-08, 06:32   #72
kropaVan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 29
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kropaVan
Re: do KropaVan :-)))), do Palo :)

Droga PALO [img]icons/icon7.gif[/img] ciesze sie razem z Toba [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Vancouver macha do Ciebie > macham < [img]icons/icon12.gif[/img] ( niestety nie potrafie robic tak pieknych emotikonkow jak ty ale mam nadzieje ze mnie nauczysz [img]icons/icon12.gif[/img] )
Papatki i Buziatki
palomino napisał(a):
> bul bul bul .... [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> Wizaz jak życie - jest bagnem [img]icons/icon12.gif[/img].....wciąga [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> Fajnie że już dostalaś haslo [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> macham do Vancouver [img]icons/icon40.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
> cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
kropaVan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 07:32   #73
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: 172 cm i waga 50.

kaisarzynko, ja cie bardzo prosze, nie wyglupiaj sie. ja bardzo dlugo, przy wzroscie 168cm, wazylam 63kg. i bardzo lubilam siebie w tym wydania, a samoakceptacja, chociaz trudna, jest kluczem do wszystkiego. przez antybiotyki schudlam 12 kilo (wiec prawie identycznie, jak podalas w temacie), teraz wszystkie ciuchy na mnie wisza! [img]icons/icon12.gif[/img] nie mowie o starych, tych, ktore nosilam za 'pulchnych' czasow, tylko o sklepowym rozmiarze S! a utyc za chiny ludowe nie moge! masz 13 latek, jestes drobniutka, a to wyglada wprost uroczo! [img]icons/icon7.gif[/img]
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 13:52   #74
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: 172 cm i waga 50.

Ale wiecie co.Do tej pory nie moge sobie z tym dać rade.Niezależnie gdzie pojde do sklepu i poprosze o najmniejsze spodnie to one są za długie a niektóre niedość, że za długie to jeszcze mnie opinają.Ja juz nie wiem.Żeby kupić sobie ciuch trzeba mieć 170 i wazyc 45 kg.To niesprawiedliwa.Dlaczego musze byc taka malusia?Z trudnościa kupuje ubrania(spodnie0,ktore nie są za dlugie i mnie nie opinają.Wiadomo jak wezme więkrze to owszem nie będe mnie opinać ale niestety są jeszcze dłuzsze
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 13:56   #75
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: przestan :P

Kasiarzyna napisał(a):
Żeby kupić sobie ciuch trzeba mieć 170 i wazyc 45 kg.Wiadomo jak wezme więkrze to owszem nie będe mnie opinać ale niestety są jeszcze dłuzsze

Przestan.. normalnie powinnas dostac klapa na dupe [img]icons/icon27.gif[/img]
Przeciez dopeiro rosniesz bosz [img]icons/tongue.gif[/img] co za guptas jestes [img]icons/icon12.gif[/img]
Poczekaj jeszcze kilka lat.. nietylko TY mialas problem z kupnem ciuszkow jako mlodziutka osobka [img]icons/icon12.gif[/img]
Przeciez masz jeszcze doslownie KILKA LAT do podrosniecia [img]icons/icon10.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 14:24   #76
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: przestan :P

czytam wypowiedzi kasiarzyny i nie mogę w nie uwierzyć. przecież ta dziewczyna sama nie wie czego chce, plącze się w faktach (raz miała anoreksje, później już chyba jednak nie) czyżby próba zwrócenia na siebie uwagi i zaistnienia na wizażu???
a wracając do tematu, a właściwie do innych wypowiedzi (bo kasiarzyny chyba już nie warto komentować-pewnie zaraz mnie za to zjecie [img]icons/icon12.gif[/img] lejka jak ty to zrobiłaś, przytyć tyle w 2 miesiące, to było tak normalnie czy jak? bo ja akurat mam problem z przytyciem [img]icons/icon12.gif[/img] i chętnie przejmę jakiś dobry patent, oczywiście pewnie się nie sprawdzi, taka już moja uroda chudzielca. nie będę tu pisała ile ważę i mierzę bo pewnie byście się przeżegnały [img]icons/icon12.gif[/img]
i wcale nie prawda, z tymi ubraniami na 170 cm i 45kg wagi, wiem z doświadczenia że na długoś owszem, ale na szerokość odpada, wygląda się po prostu jak wieszak [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 14:29   #77
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: przestan :P

Normalnie bylo, peeeeeeeeeełno zarcia i już, od świtu do nocy coś podgryzałam, ale bez wymigywania sie, że nie jestem głodna, po prstu non stop zarcie i już, nie ma rady, przytyjesz. większość osób, które znam chudych, ówia, że jedzą duzo, a potem widzę, jak to jest dużo, to... Przy talerzu ziemniaków już nie mogą, to sie nie dziwie, że sa chude.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 20:20   #78
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: przestan :P

eee tam,a ja lubie być taka malusia [img]icons/icon10.gif[/img] wszyscy mnie wtedy klepią po główce i wypowiadają te magiczne słowa"a mówią,że krasnali nie ma na świecie" [img]icons/icon10.gif[/img] a dla mnie to jest milusie [img]icons/icon10.gif[/img] i nie prawda,że wysokie osoby mają łatwiej,bo skrócic nogawki tak jak piszesz,to nie jest żadna filozofia,ale np.jak są za krótkie rękawy(co często przytrafia się tym wyższym paniom,we wszelakich buleczkach i sweterkach z długim rękawem),to z tym nic nie da się zrobić [img]icons/icon9.gif[/img] a i spodnie często bywają za długie!wiem,bo moje kkoleżanki mają własnie takie problemy jak chodza po sklepach [img]icons/icon9.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-08, 20:39   #79
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Re: przestan :P

ja jem chyba wystarczająco dużo, więcej już chyba się nie da [img]icons/icon7.gif[/img] na śniadanko dwie buły/3 kromki chleba, 2 śniadanko kanapki, jak przychodzę ze szkoły i tak jestem głodna więc 3 śniadanko [img]icons/icon7.gif[/img] obiadek (ziemniaków na talerzu mam więcej niż mój dwudziestokilkuletni brat [img]icons/icon7.gif[/img] później podwieczorek i kolacja. przy czym w między czasie nie odmawiam sobie przekąsek [img]icons/icon7.gif[/img] mniam, więc nie wiem co mam jeszcze robić, waga stoi w miejscu jak zaklęta.

lejka napisał(a):
> większość osób, które znam chudych, ówia, że jedzą duzo, a potem widzę, jak to jest dużo, to... Przy talerzu ziemniaków już nie mogą, to sie nie dziwie, że sa chude.
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-08, 23:24   #80
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: przestan :P

courtney, to ja tez, ja tez tyje z Toba !!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 05:38   #81
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: przestan :P

Hyhyhy, no właśnie DA sie, wierz mi... Np. na śniadanko CAAAAŁA chałka. [img]icons/icon7.gif[/img] Z dodatkami. [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 19:34   #82
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: aloha

Nio i jak tam Kasiarzynko? [img]icons/icon7.gif[/img]
Juz przeszlo? czy niet? [img]icons/icon12.gif[/img]

Zdaj relacje ze swoich poczynan maua [img]icons/1cmok.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 19:38   #83
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: przestan :P

courtney7 napisał(a):
> czyżby próba zwrócenia na siebie uwagi i zaistnienia na wizażu???

Nawet jesli to przeciez ma dopiero 13 lat i jak o niej mysle to widze zaraz swpja siostrzenice 12letnia [img]icons/icon12.gif[/img] ktora rowniez ma juz dziwne pomysly..
Trzeba byc wyrozumialym i starac sie zrozumiec [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 06:29   #84
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: przestan :P

Chili napisał(a):
> Nawet jesli to przeciez ma dopiero 13 lat i jak o niej mysle to widze zaraz swpja siostrzenice 12letnia [img]icons/icon12.gif[/img] ktora rowniez ma juz dziwne pomysly..
> Trzeba byc wyrozumialym i starac sie zrozumiec [img]icons/icon7.gif[/img]

Hyhyhy, ja mam 16, a nadal mam róóóóżne dziwne pomysły... [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 07:42   #85
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: przestan :P

lejka napisał(a):
> Hyhyhy, ja mam 16, a nadal mam róóóóżne dziwne pomysły... [img]icons/icon10.gif[/img]

No tak Lejus [img]icons/icon12.gif[/img] ja mam 25 i rowniez dziwne pomysly, nie mowiac juz o wybrykach [img]icons/icon10.gif[/img]
Ale kazdy wiek ma swoja nature, potrzebe, dziwactwa i of corse "swoje prawa" [img]icons/icon12.gif[/img] A kazdy z nas bardzo czesto na cos przymyka oko [img]icons/icon27.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 19:06   #86
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: aloha

Eh.Pamiętacie jak mowilam od tych saszetkach?Wyrzucilam dwie a jedna ciągle mam.Nie wezme jej ale nie moge sie znia rostacA tak wogole to co tydzien chodze na basen(nie moge czesciej bo moja mamuska kasy nie rodzi )i co dwa dzionki chodze sobie na rower.Niestety jak na zlosc przebilam koloA tacie nie chce sie go naprawic.No coz ja sie nie dziwie.Ma naprawde sporo roboty przy remoncie.Jak do tej pory zrobil:
zdjal podloge(mozaika),umalowal caale mieszkanie(oczywiscie przy mojej pomocy),i zaklada wlasnie podloge.Jeszcze tylko kupic meble i bedzie cuudo.[img]icons/icon7.gif[/img]A wiecie coWracając do tematu.Nie wiem jakim cudem ale schudlam do wagi 46.A po waszych komenarzach juz nie przeprowadzalam pol glodowek tylko jak bylam glodna to cos jadlam.No coz zycie daje niezlego kopaJak chcialam schudnac to waga ani rusz a teraz schudlam.Troche sie niepokoje tym naglym schudniecie.Moze to przez te saszetki??Nie wiem.Ale teraz czuje sie o wiele lepiej.Jestem poprostu w siodmym niebie.Teraz juz nie musze sie odchudzac.Jeeeeeeeeeeeeee !Dzieki wam zakceptowalam siebie(nooo chociaz jakas mam dziwaczna ta figure ale jeszcze znormalnieje )i teraz mam zycie bez problemowe.A musze sie pochwalic bo odstatnio poprawilam sie z bioli i geografii na piątki a z polskiego na 4.No nic tylko zyc
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 19:48   #87
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aloha

brawo Kaska [img]icons/icon10.gif[/img] wywal saszetki, ucz sie dalej tak dobrze, cwicz sobie jak mówisz i łaz po sklepach w celu zakupu nowych ciuszków [img]icons/icon7.gif[/img] niestety czasem tak jest, ze stres jest ( mimo ze niezdrowy) to jednak najlepszym srodkiem na odchudzanie .. dziwne nie ? ale ja tyz tak mam [img]icons/icon10.gif[/img]

trzymaj sie malenka , dobrych wyników we wszystkim zycze [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:17   #88
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: aloha

Ja rowniez tak mam [img]icons/icon10.gif[/img] hihi
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 09:14   #89
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 160
Do Kasiarzynki

W wieku 16 lat odchudziłam się dość ostro, 10 kilo poszło w ciągu miesiąca. Też się zaczęło niewinnie, od zmiejszania sobie dawek jedzenia. Mam 160 cm. wzrostu i z 50 iluś schudłam do 46. Natychmiast straciłam okres, którego nie mogli wywołać lekarze przez ponad rok, a reminiscencje wlokły sie za mną jeszcze długie lata. Ni wspominam już o tym wspaniałym efekcie jojo, który uprzykrzał mi życie przez kilka lat i o zaburzeniach łaknienia. Wiesz, nie możesz do końca życia jeść za mało, potem musisz normalnie zacząć jeść i wszystko ulega rozregulowaniu.

POza tym, jak ważyłam 46 kilo, to wszyscy twierdzili, że wyglądam źle. Oczywiście wszyscy oprócz mnie.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 14:45   #90
Zita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 125
Re: Do Kasiarzynki

Aż mi wszystkie włosy dęba stanęły. [img]icons/icon9.gif[/img]
Zaczęłam się zastanawiać, co będzie, jeśli moja 11 letnia córka wpadnie na taki pomysły, aby zacząć się odchudzać, by osiągnąć wagę modelki. [img]icons/icon9.gif[/img]
Ona ma dopiero 11 lat, ok 150 kilku cm wzrostu i 43-45 kg wagi. Zawsze była i jest masywniejsz od swoich koleżanek, ale jak na razie nie wpadła jeszcze na pomysł odchudzania [img]icons/icon7.gif[/img]
Ma chwile zadumy, że chciałaby być szczuplejsza, ale wtedy zaczynam ja.....

- To ja tłumaczę jej jakie mogą być niebezpieczeństwa związane z odchudzaniem w jej wieku, (nie ma dla mnie, dla nas, tematu tabu).
- ona wie, że do prawidłowego rozwoju w jej wieku, konieczne jest śniadanie, obiad i kolacja

- uczę ją, jak racjonalnie się odżywiać, z czego lepiej zrezygnować. Proponuję jogurt, maślankę, owoce zamias kolejnego batonika.
- pokazuję jej, co powinna nosić jeśli chce wyglądać szczuplej
- wielokrotnie przypominam jej o kulturze, uśmiechu na twarzy i bycia uprzejmym dla ludzi

Na razie rozumie, ale jak długo... czas pokarze.

Aż boję się pomyśleć, że może przydarzyć się kiedyś, iż nie zauważę, że moja córka zaczyna stosować bardzo radykalne metody walki z ewentualną nadwagą. [img]icons/icon9.gif[/img] Mam nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie.

Kasiu, napisałaś, że Twoja mama bardzo Cię wspiera (I NA PEWNO TAK JEST). Tylko nie napisałś, w czym konkretnie i na czym polega Jej wspieranie. Wiele dziewcząt w Twoim wieku czasami opacznie rozumie nasze kroki - kroki dorosłych.

Nie chcę tu nikomu matkować, ani pouczać, A NA PEWNO NIE CHCĘ NIKOGO URAZIĆ. Są to takie moje rozważania po przeczytaniu postów.

Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon40.gif[/img]
Zita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.