pasemka w Gdańsku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-04, 15:26   #31
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: spotknie 3citi

Jesli ktos mnie zaopatrzy w odpowiednia tresc ogloszenia, to puscimy to na glownej stronie [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 17:28   #32
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: spotknie 3citi

Jeeeejuuu, jak fajnie!!! Kolejne spotkanka!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 18:45   #33
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: spotknie 3citi

ojej, dziołchy, to wy wszystkie z 3miasta ????
Przyznam, ze jest czego nam zazdrościć [img]icons/icon12.gif[/img] plaża latem jest super! Dziś byłam na plaży na Zaspie (jak kto woli w Brzeźnie)opijać sesję - ale się opaliłam...
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 19:56   #34
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: spotknie 3citi

zlosliwiec napisał(a):
> Jesli ktos mnie zaopatrzy w odpowiednia tresc ogloszenia, to puscimy to na glownej stronie [img]icons/icon7.gif[/img]


Ooo.. extra [img]icons/icon10.gif[/img]

Tylko trzeba by bylo gdzies na miesiac na przod ustalic termin? Jak sadzicie? A moze jakies propozycje a propos spotkania, miejsca??? Terminuuu?

Suonka dawajcie propozycje [img]icons/icon10.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 19:58   #35
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: spotknie 3citi

alinab napisał(a):
> ojej, dziołchy, to wy wszystkie z 3miasta ????
> Przyznam, ze jest czego nam zazdrościć [img]icons/icon12.gif[/img] plaża latem jest super! Dziś byłam na plaży na Zaspie (jak kto woli w Brzeźnie)opijać sesję - ale się opaliłam...
> [img]icons/icon40.gif[/img]

Wow Alinko [img]icons/icon12.gif[/img] ja jutro jade na plaze [img]icons/icon10.gif[/img] hihi

Co myslisz o spotkaniu? jakies propozycje?

Zreszta tak sobie mysle, ze wizazanki mieszkajace niecalkiem tak daleko od 3citi moge rowniez przyjechac!!! [img]icons/icon7.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 08:28   #36
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: spotknie 3citi

uch" a zaczęło się tak niewinnie - od pasemek w Gdańsku ! ależ dziś upał w Sopocie - jestem w pracy i to nawet bardzo mile uczucie wskoczyc w taki chłód starej sopckiej kamienicy ":iglo: Co do spotkania - świetny pomysł ! mam sesje - i pewnie nie ja jedyna [img]icons/icon23.gif[/img] MOŻE LIPIEC ??? pozdrawiam - która wybiera się dziś na plaże ???
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:00   #37
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: spotknie 3citi

Mandarynka napisał(a):
> Co do spotkania - świetny pomysł ! mam sesje - i pewnie nie ja jedyna [img]icons/icon23.gif[/img] MOŻE LIPIEC ??? pozdrawiam - która wybiera się dziś na plaże ???

Nio ja tyz mam sesje [img]icons/icon22.gif[/img] buuu..

A na lipiec osobiscie sie zgadzam jak najbarzdiej [img]icons/icon12.gif[/img]

A propos plazy.... ja jade zaraz, wlasnie wrocilam do domku i musze odetchnac [img]icons/tongue.gif[/img] ech duuusznoooo... [img]icons/icon12.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-05, 11:06   #38
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: spotknie 3citi

Jak najbardziej lipiec!
Jak Wam współczuję sesji... Ale ja za to nie mam za bardzo kiedy jeździć na plażę, bo za późno wracam z pracy [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale za tydzień jadę na urlop [img]icons/1jupi.gif[/img] Jak wrócę wypoczęta i opalona, to chcę się za Wami spotkać! [img]icons/icon40.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 17:04   #39
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: spotknie 3citi

magda75 napisał(a):
> Jak najbardziej lipiec!

Super [img]icons/1jupi.gif[/img] mi sie to rowniez podoba [img]icons/icon10.gif[/img] moze gdzie na samym poczatku poki nikt nie wyjedzie? [img]icons/icon12.gif[/img]

> Jak Wam współczuję sesji... Ale ja za to nie mam za bardzo kiedy jeździć na plażę, bo za późno wracam z pracy [img]icons/icon9.gif[/img]

Moze mnie to rnwiez juz niedlugo czeka [img]icons/icon10.gif[/img] ale sie ciesze i juz sie nie moge doczekac pracy tak mi teskno [img]icons/icon12.gif[/img]

> Ale za tydzień jadę na urlop [img]icons/1jupi.gif[/img] Jak wrócę wypoczęta i opalona, to chcę się za Wami spotkać! [img]icons/icon40.gif[/img]

He he.. nio tak piekna [img]icons/icon10.gif[/img] Udanego urlopu [img]icons/icon12.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 22:51   #40
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: mandarynka

Hehe pragnę dodać iż ja też jestem 3mieszczanka! zurodzenia, choc przez ostanie pare latek wybyłam do Gdyni. Ale teraz jestem z powrotem w Gdańsku, i to całkiem niedaleko koleżanek, bo na chełmie...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 23:19   #41
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka

Smoczyca napisał(a):
> Ale teraz jestem z powrotem w Gdańsku, i to całkiem niedaleko koleżanek, bo na chełmie...

aaaa [img]icons/1jupi.gif[/img] a ja z suchanina [img]icons/icon10.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-06, 06:16   #42
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: spotknie 3citi

> Super [img]icons/1jupi.gif[/img] mi sie to rowniez podoba [img]icons/icon10.gif[/img] moze gdzie na samym poczatku poki nikt nie wyjedzie? [img]icons/icon12.gif[/img]
Ja na razie nie mam planów, więc czekam na propozycję terminu [img]icons/icon7.gif[/img]

> Moze mnie to rówiez juz niedlugo czeka [img]icons/icon10.gif[/img] ale sie ciesze i juz sie nie moge doczekac pracy tak mi teskno [img]icons/icon12.gif[/img]
A to praca na wakacje, czy już kończysz studia?

> He he.. nio tak piekna [img]icons/icon10.gif[/img] Udanego urlopu [img]icons/icon12.gif[/img]
Dzięki [img]icons/icon7.gif[/img] Już siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać [img]icons/icon10.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 11:07   #43
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: 5 LIPIEC ?!?!?!

magda75 napisał(a):
> Ja na razie nie mam planów, więc czekam na propozycję terminu [img]icons/icon7.gif[/img]

No to ja proponuje 5 lipca!!!!!!!!!!!!!! [img]icons/icon10.gif[/img] hmm?

> A to praca na wakacje, czy już kończysz studia?

Ni.. praca na stale [img]icons/icon12.gif[/img] ale przez jakis okres bylam bezrobotna [img]icons/icon9.gif[/img] wiec nudzilo mi sie czasami a ja tego tak strasznie nie cieprpie [img]icons/icon9.gif[/img]

> Dzięki [img]icons/icon7.gif[/img] Już siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać [img]icons/icon10.gif[/img]

Nio.. na spotkanie przynies foty [img]icons/icon12.gif[/img] hihihi

Milego dnia [img]icons/icon7.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 11:26   #44
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: 5 LIPIEC ?!?!?!

ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 11:31   #45
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: 5 LIPIEC ?!?!?!

Wysłało się puste [img]icons/icon9.gif[/img]

Chili napisał(a):
> No to ja proponuje 5 lipca!!!!!!!!!!!!!! [img]icons/icon10.gif[/img] hmm?

Może być. To może zacznę nowy wątek, może jeszcze ktoś się dołączy? [img]icons/icon7.gif[/img]

> Ni.. praca na stale [img]icons/icon12.gif[/img] ale przez jakis okres bylam bezrobotna [img]icons/icon9.gif[/img] wiec nudzilo mi sie czasami a ja tego tak strasznie nie cieprpie [img]icons/icon9.gif[/img]

No, nie dziwię się. Czasami mam dość roboty, ale w domu długo bym nie wytrzymała...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-07, 07:20   #46
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: 5 LIPIEC ?!?!?!

U mnie wszycho greji [img]icons/icon12.gif[/img] z praca rowniez sie udalo [img]icons/icon10.gif[/img] ma sie to cusss hihihihi [img]icons/icon12.gif[/img]

A co do watku jasne dawaj dawaj kakis NEW [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Trzeba rozruszac towarzystwo na spotkanie.. proponuje 5 lipiec o 15 [img]icons/icon7.gif[/img]

Milego dnia [img]icons/icon40.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 09:00   #47
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: mandarynka

Ojej, dziewuszki, ja to mam refleks szachisty... zgubił mi się ten wątek, dopiero teraz go znalazłam. ciekawa jestem czy spotkanie doszło do skutku - a może mam to szczęście i się jeszcze spotkamy?
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 13:06   #48
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: mandarynka

oj nie wiem ale chyba to spotkanie się jednak nie odbyło... nie wiem prawdę powiedziawszy bo ja w tygodniu znów strasznie haruję i jedynie weekendy mam wolne, w tyg z rzadka zaglądam na wizaż ale nie doszły mnie zadne słuchy o spotkaniu, to chyba nie było? (Mam kontakt mailowy z Mandarynką, wiem że wyjeżdżała na ten weekend).
To może się jeszcze jakoś umówimy, studiujące wizażanki już po sesji, może uda się nam zrealizować jakieś spotkanie? A skąd dokladnie jesteś Alinko?
Ale byłoby fajnie spotkac się gdzieś na jakimś torciku...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-06, 20:55   #49
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka

Hmm.. w sumie jak mialo dojsc do skutku jesli zglosilo sie moze 3-4 osoby chetne a pozniej mastala cisza.. przemyslalam to i sadze, iz problem lezy w tym, ze dziewczyny tak naprawde nie chca sie ujawniac.. ot co.. tak sadze..ale to tylko moje zdanie.

Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-06, 22:35   #50
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: mandarynka

Ja to bym się z przyjemnością ujawniła, nie mam zadnych oporów... z chęcią bym poznała 3miejskie wizażanki, oczywiście te które będą chciały... z jedną już nawiązałam bardzo miły kontakt NIe tracę nadziei że z innymi również się uda...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-07, 11:51   #51
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: mandarynka

jestem z Zabianki
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.