[Wrocław]laserowe zamykanie naczynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-19, 17:26   #1
mrooofka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Cool

[Wrocław]laserowe zamykanie naczynek


zna ktoś sprawdzone gabinety we WROCŁAWIU w których można zamknąc naczynka, i za ile? mam na policzkach "pajączki" i chciałabym się ich skutecznie pozbyc...stąd moje pytanie. Byłabym wdzięczna za odpwiedzi
mrooofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 18:55   #2
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Cytat:
Napisane przez mrooofka Pokaż wiadomość
zna ktoś sprawdzone gabinety we WROCŁAWIU w których można zamknąc naczynka, i za ile? mam na policzkach "pajączki" i chciałabym się ich skutecznie pozbyc...stąd moje pytanie. Byłabym wdzięczna za odpwiedzi
www.laser.wroc.pl nie usuwałam pajączków, ale polecam to centrum.
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 20:17   #3
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
www.laser.wroc.pl nie usuwałam pajączków, ale polecam to centrum.
Ja rowniez polecam Slyszalam wieele dobrego odnosnie tego centrum
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 08:38   #4
Mirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Ja zamykam w Derma -Puls na Baryckiej.Mają tam kilka laserów i dobrych specjalistów.Lecze sie tam bo mam poczatki tradziku rózowatego.Pozdrawiam
Mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 15:53   #5
mrooofka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

ale tam jest strasznie drogo
mrooofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 17:25   #6
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Mój dermatolog powiedział, że jedyną metoda wyleczenia dla mnie byłyby lasery, ale i tak nie do końca znikną mi naczynka i rumień z twarzy W dodatku później moga się jeszcze nasilić. Wiem, że takie zabiegi są drogie, ale gdybym wiedziała, że to mi pomoże na 100% to napewno bym się wyrzekła pewnych rzeczy i zdecydowała się na zabiegi.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 09:43   #7
oppppcoppppc
Przyczajenie
 
Avatar oppppcoppppc
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 17
GG do oppppcoppppc Send a message via Skype™ to oppppcoppppc
Cool Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Widzę ze ostatnio ktoś tu pisał trzy lata temu.... no cóż ale jako że już trafiłam na ten temat to powiem że ja na zamykaniu jednego naczynka byłam jakieś dwa lata temu i... dalej je mam. Mieszkam w Częstochowie i byłam w bardzo dobrym gabinecie... a jednak. Widać to nie kwestia miejsca tylko własnego...?organizmu?
__________________
Everything is perfect in my world.
oppppcoppppc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 02:09   #8
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Ale trafiłam!Ja również mieszkam w Cz-wie i właśnie zastanawiam się nad zamknięciem tego cho***stwa czy mogę wiedzieć gdzie Ty robiłaś sobie ten zabieg i ile płaciłaś? W moim subiektywnym odczuciu SOLMED wydaje się dosyć profesjonalny (chodź drogi) ale nie znam opinii innych.....?
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:22   #9
oppppcoppppc
Przyczajenie
 
Avatar oppppcoppppc
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 17
GG do oppppcoppppc Send a message via Skype™ to oppppcoppppc
Wink Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Ja również wybrałam SOLMED ze wzgledu na profesjonalizm Zapłaciłam 100 zł. Myślę że skutek zabiegu zależy od osoby więc życzę powodzenia. Aaa i boliii więc przygotuj się na ból
__________________
Everything is perfect in my world.
oppppcoppppc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:22   #10
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

A ja poszukuję miejsca we Wrocłwiu gdzie można zamknąć naczynka na nogach. Ktoś może coś polecić?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 07:09   #11
monica997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
A ja poszukuję miejsca we Wrocłwiu gdzie można zamknąć naczynka na nogach. Ktoś może coś polecić?
DOTYCZY WROCŁAWIA

Ja byłam na zamykaniu naczynek Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki na JARACZA i nie polecam zabieg trwał jakieś 5 min (bolało strasznie), a po zabiegu spytałam sie lekarza o jedną zmianę na czole to (bez oglądania) rzucił usuniemy następnym razem. Przed wejściem powiedział ,zeby nie liczyła ze mi wszystko na 1 raz usunie bo trzeba z 6 wizyta. Strzelił mi w naczynka z 5 razy (dodam ze robiłam naczynka na nosie ) . Koszt wizyty 300 zł efekt ZADEN acha po za bólem .
Potem udałam się na zamykanie na Moniuszki do Art Estetica, i tu mogę z całą pewnością polecić. Pani była bardzo miła , zabieg trwał około 20 min, przed zabiegiem był krótki wywiad , oglądała moją twarz pod powiększenie, a następnie zrobiła zabieg. Bolało troszkę , ale ciągle na nos leciało mi zimne powietrze , które łagodziło ból. Po zabiegu pani położyła mi kremik łagodzący z jakimś chyba antybiotykiem bo ranki i małe siniaczki szybko się goiły. DUZY PLUS POLECAM acha koszt 100 zł
(promocja)
monica997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 17:57   #12
cat1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 8
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Witajcie Wielokrotnie poddawałam się zabiegom w ctl we Wrocławiu u p.Marioli Oleszkiewicz i jestem bardzo zadwolona z efektów.W necie jest stona gabinetu z cennikiem i opisami zabiegów.Pani dr. wspaniała specjalistka która potrafi doradzić i wszystko wytłumaczyć ,profesjionalistka.
cat1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 18:08   #13
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

dziewczyny a macie jakies fotki przed i po ?
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 14:44   #14
dergrazkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

NIE POLECAM gabinetu arsestetica we Wro. Robiłam tam zamykanie naczynek- niedość, że cena wygórowana, to jeszcze bardzo nadęta atmosfera. Miałam tam robić też zabieg na rozstępy, ale zrezygnowałam (na całe szczęście). Zamiast cieszyć się i wyjść usatysfakjonowana, byłam wręcz zdołowana wychodząc z tego gabinetu. Moim zdaniem kompletny BRAK PROFESJONALIZMU pod wzgędem zachowania załogi (od pana Rybaka po panie w rejestracji).Poprosiłam też o fakturę, na którą nie mogłam się oczywiście doczekać. W końcu (po mojej interwencji) dostałam fakturę chyba po ok. 1,5 miesiąca po zabiegu. Jednym słowem poziom ŻENUJĄCY w porównaniu do tego, który prezentują na youtube.
dergrazkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:22   #15
bonia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Również nie polecam Arsestetica... Dwa razy zamykałam tam naczynka na nogach: efekt bez rewelacji -do tego przebarwienia na wizycie kontrolnej po 3 miesiącach dr Rybak stwierdził, ze trzeba zrobić skleroterapię na naczyniu żylnym, którego nie było w ogóle widać patrząc na nogę, powiem szczerze, że do kontroli zgłosiłam się w związku z tymi przebarwieniami, bo nie miałam już popękanych naczynek. Tak też dostałam zastrzyk, wizyta trwała 5 miniut- żadnych wyjaśnień jakie mogą byc skutki uboczne, jedynym zaleceniem był brak gorących kąpieli przez dwa tygodnie. No nic, wróciłam do domu i czytam w necie o tej skleroterapii- dziwi mnie, bo mi nie zalecono żadnych bandaży uciskowcyh ani rajstop, a to podobno standard postępowania. Po 4 dniach noga zaczęła wyglądać tragicznie- cała w popękanych naczynkach!!! Dzwonie do kliniki, że potrzebuję pilnej konsultacji, a pani rejestratorka na to, że lekarz nie moze mnie przyjąc bo ma za dużo pacjentów!!!! wkurzyłam sie i wymusiłam jakoś wizytę, na której dowiedziłam się, że przesadzam i że przecież zostałam pouczona możliwych skutkach ubocznych!!! Gdzie nic takiego nie miało miejsca, o czym powiedziałam... gdybym wiedziała, że tak narobi się z tą nogą nigdy nie zdecydowałabym się na zastrzyk.... Na pewno do Ars estetica nie wróce... Bardzo nadęta atmosfera.. nieprzyjemnie...
bonia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 13:49   #16
blue_iris
Raczkowanie
 
Avatar blue_iris
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 93
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Nie polecam na pewno Jaracza we Wrocławiu. Kilkukrotnie miałam zamykane naczynka w różnych gabinetach, jednak tam było najdrożej, tempo ekspresowe i co za tym idzie zabieg wykonany niedokładnie.
blue_iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 22:46   #17
jagienka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Dziewczyny, czy któraś z Was zamykała naczynka w salonie BODY COSMETIC LASER na Legnickiej? Mam tam umówioną wizytę na przyszły tydzień, ale boję się (wiem, że raczej robi to kosmetyczka, a nie lekarz), że mogę wyjść stamtąd bardziej skrzywdzona niż wejdę...
Będę bardzo wdzięczna za opinie
Napiszcie też jak często powtarzałyście zabieg oraz w jakich odstępach czasu

pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopców walczące z rumianymi policzkami
jagienka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 18:14   #18
gosia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Thumbs up Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Cytat:
Napisane przez jagienka777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was zamykała naczynka w salonie BODY COSMETIC LASER na Legnickiej? Mam tam umówioną wizytę na przyszły tydzień, ale boję się (wiem, że raczej robi to kosmetyczka, a nie lekarz), że mogę wyjść stamtąd bardziej skrzywdzona niż wejdę...
Będę bardzo wdzięczna za opinie
Napiszcie też jak często powtarzałyście zabieg oraz w jakich odstępach czasu

pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopców walczące z rumianymi policzkami
polecam jak najbardziej salon BODY LASER na Legnickiej
miałam zamykane naczynka ponad rok temu - majstersztyk!
miałam elektrokoagulację bo laserem nie było potrzeby ani wskazań,
teraz regularnie chodzę tam na pielęgnację twarzy i pazurki
jestem bardzo zadowolona! POLECAM
gosia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:45   #19
gosia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Cytat:
Napisane przez mrooofka Pokaż wiadomość
zna ktoś sprawdzone gabinety we WROCŁAWIU w których można zamknąc naczynka, i za ile? mam na policzkach "pajączki" i chciałabym się ich skutecznie pozbyc...stąd moje pytanie. Byłabym wdzięczna za odpwiedzi
pajączki zlikwidujesz do zera w Body Laser na Legnickiej w galeriowcu.
byłam tam, wystarczyły dwie wizyty -a miałam bardzo dużo naczynek, zwłaszcza koło nosa, goi się w miarę szybko do 2 tyg strupki małe, można zatuszować makeupem naprawde polecam!
gosia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 14:14   #20
Malamigotka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: [Wrocław]laserowe zamykanie naczynek

Odnoszę zupełnie inne wrażenie. Atmosferabardzo wporządku właśnie bez takiej sztuczności w powietrzu. Normalni ludzie z normalnym podejściem do pacjenta. Na szczęście nie jest to klinika, w której w poczekalni mnóstwo napompowanych pacjentek. Nie chce twierdzić, że możesz mieć złe doświadczenie, niemniej jednak ja nie spotkałam się z negatywnym traktowaniem. Co jednak dla mnie najważniejsze efekt zamykania naczynek super...byłam na trzech zabiegach i mam wrażenie że nie ma prawie śladu bo tych moich koszmarnych pajączkach. Ja polecam Ars Estetica i doktora Rybaka.
Malamigotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-05 15:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.