Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 21:01   #691
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Już pewnie poprzebierane... teraz to czekać do grudnia na przeceny, i się obłowimy wszystkie
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:26   #692
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
dziewczyny zamawiala ktoras z Was cos w sklepie zrob sobie krem?
a coś konkretnie planujesz?

wczoraj policzyłam moje lakiery ok 90
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:30   #693
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a coś konkretnie planujesz?

wczoraj policzyłam moje lakiery ok 90
Ja mam pewnie ze 150
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:31   #694
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a coś konkretnie planujesz?

wczoraj policzyłam moje lakiery ok 90
to mogę kupować dalej!

czy te lakiery pierre arthes są dobre jakościowo? i czy wiesz może coś/dobrego/ o top coat-ach tej firmy?

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Ja mam pewnie ze 150
: mdleje:ja mam ledwie ponad 20

trzymacie lakiery w lodówce???
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:42   #695
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a coś konkretnie planujesz?

wczoraj policzyłam moje lakiery ok 90
Mam ochote na krem nawilzajacy do skory tradzikowej z gotowych zestawow Tylko, ze ja chyba jestem dziwna ale lubie miec sucha skore i boje sie, ze mimo, ze jest lekki to za bardzo mnie natlusci

Niezla kolekcja

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość


: mdleje:ja mam ledwie ponad 20

trzymacie lakiery w lodówce???
Monis
Ja tez mam okolo 20 i o dziwo jakos nie chce mi sie kupowac dalej
I nie trzymam ich w lodowce i jakos nie wydaje mi sie, zeby lodowka przedluzala ich zywotnosc ale pewnie sie nie znam

Daga Czemu tak malo Cie tu?Oczytalam sie humoru z zeszytow Najbardziej podobal mi sie uzbrojony tasiemiec
Ja kupilam zwykle hula hop bo czytalam, ze to z wypustkami robi siniaki i potem dlugo boli a takie zwykle tez modeluje talie no ale pokrecilam ze dwa razy, oczywiscie caly czas mi spadalo i tak teraz lezy bezuzyteczne
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 21:46   #696
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

90 i 150? Zdążycie wszystkie zużyć, zanim zgęstnieją i się zepsują?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:01   #697
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Mam ochote na krem nawilzajacy do skory tradzikowej z gotowych zestawow Tylko, ze ja chyba jestem dziwna ale lubie miec sucha skore i boje sie, ze mimo, ze jest lekki to za bardzo mnie natlusci

Niezla kolekcja



Monis
Ja tez mam okolo 20 i o dziwo jakos nie chce mi sie kupowac dalej
I nie trzymam ich w lodowce i jakos nie wydaje mi sie, zeby lodowka przedluzala ich zywotnosc ale pewnie sie nie znam

Daga Czemu tak malo Cie tu?Oczytalam sie humoru z zeszytow Najbardziej podobal mi sie uzbrojony tasiemiec
Ja kupilam zwykle hula hop bo czytalam, ze to z wypustkami robi siniaki i potem dlugo boli a takie zwykle tez modeluje talie no ale pokrecilam ze dwa razy, oczywiscie caly czas mi spadalo i tak teraz lezy bezuzyteczne
ja też się nie znam i dlatego tak wypytuję o lodówkę

coś mi mówi, ze tak trzeba- tzn trzeba trzymać w lodówce, nie o to pytać... chociaż może i mówi mi też coś, że trzeba pytać skoro pytam pogubiłam się w tym

mnie też hula hop spada- ale się nikomu jeszcze nie przyznałam- myślałam, że to straszny wstyd jest:haha ha:
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
90 i 150? Zdążycie wszystkie zużyć, zanim zgęstnieją i się zepsują?
dominik- byłam właśnie miziać etorby dzisiaj za najpiękniejszą uznałam niebieską margo- kup sobie margo:e hem:

cudna jest- pięknie leży na sylwetce- no pieknie po prostu i to w każdym wydaniu- aż pomyślałam, żeby kupić jeszcze szarą ale nie nie i nie
jak się ma carmen?
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 22:09   #698
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ja też się nie znam i dlatego tak wypytuję o lodówkę

coś mi mówi, ze tak trzeba- tzn trzeba trzymać w lodówce, nie o to pytać... chociaż może i mówi mi też coś, że trzeba pytać skoro pytam pogubiłam się w tym

mnie też hula hop spada- ale się nikomu jeszcze nie przyznałam- myślałam, że to straszny wstyd jest:haha ha:
Moni,wiesz na pewno w lodowce trzeby trzymac kosmetyki bez konserwantow czyli np takie robione wlasnorecznie jak te o ktorych ostatnio intensywnie mysle Ale w lakierach to sama chemia jest (np taki formaldehyd ktory jak wiadomo jest moooocny konserwantem sluzacym do wiadomych celow miedzy innymi wiec nie widze powodu, zeby chlodzic lakiery
A hula hol mi spada i pewnie to wstyd Ale komu mam sie przyznac jak nie torebkomaniaczkom?

Pochwale sie - jutro ide na balet moskiewski - Dziadek do orzechow Nie moge sie doczekac
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-11-04 o 22:10
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:20   #699
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Moni,wiesz na pewno w lodowce trzeby trzymac kosmetyki bez konserwantow czyli np takie robione wlasnorecznie jak te o ktorych ostatnio intensywnie mysle Ale w lakierach to sama chemia jest (np taki formaldehyd ktory jak wiadomo jest moooocny konserwantem sluzacym do wiadomych celow miedzy innymi wiec nie widze powodu, zeby chlodzic lakiery
A hula hol mi spada i pewnie to wstyd Ale komu mam sie przyznac jak nie torebkomaniaczkom?

Pochwale sie - jutro ide na balet moskiewski - Dziadek do orzechow Nie moge sie doczekac
hanusiu- ale 90% rzeczy w lodówce to same konserwanty /myślę o jedzeniu/wiem wiem- ale tak jakoś mi się kiedyś obiło uszy z tą lodówką no i nie mogę przestać


ja prawie myślałam/i myślę/, ze spadanie hula hop to powód do rozwodu


hanusiu- zejdź mi z oczu: cry:

raz, ze moskiewski dwa, ze Czajkowski

gdyby to było Jezioro Łabędzie to popłakałabym się z zazdrości
Dziadka jakoś postaram się wytrzymać ale nie jest mi łatwo
każde pieniądze bym zapłaciła, żeby to zobaczyć:pr osi:

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Daga: pala:
chodź tu szybko hanusia wisi na skraju 3 tysięcznego posta
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:36   #700
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
hanusiu- ale 90% rzeczy w lodówce to same konserwanty /myślę o jedzeniu/wiem wiem- ale tak jakoś mi się kiedyś obiło uszy z tą lodówką no i nie mogę przestać


ja prawie myślałam/i myślę/, ze spadanie hula hop to powód do rozwodu


hanusiu- zejdź mi z oczu: cry:

raz, ze moskiewski dwa, ze Czajkowski

gdyby to było Jezioro Łabędzie to popłakałabym się z zazdrości
Dziadka jakoś postaram się wytrzymać ale nie jest mi łatwo
każde pieniądze bym zapłaciła, żeby to zobaczyć:pr osi:

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Daga: pala:
chodź tu szybko hanusia wisi na skraju 3 tysięcznego posta
Ale chyba w jedzeniu sa lzejsze konserwanty? No i skoro lakier potrafi przetrwac miesiacami i daje sie nim malowac to musi byc w nim niezly hardcor Wiec ja trzymam w kosmetyczce, mysle, ze kwestia wysychania zalezy glownie od czestotliwosci odkrecania
choc na pewno lodowka mu nie zaszkodzi wiec jak masz miejsce to mozesz trzymac

Tez bym chciala jezioro ale akurat tego nie wystawiaja
Ale dziadkiem sie pociesze

Brakuje mi prawie 50 postow wiec w obecnym tempie zajmie mi to troche
Ale Daga mogla by sie czesciej pojawiac
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 22:45   #701
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Co do Vicky, to mnie trochę rozczarowałyście, miałam nadzieję, że jet jedną z dużych torebek, przynajmniej wygląda na pojemną... Przez weekend pomyślę. Dziękuję
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 22:55   #702
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
mnie Fassbender załatwił w Xmanieale mamy takie same priorytety mnie i Cassel odpowiada- ale nie wiem czy go tam dużo

no recenzje nie zachęcają
ja nie pamiętam Fassbendera z Bękartów:torb a:
ja teraz byłam na Dom snów też musiałam do daniel Craig
a w X-Menach .... jak możesz go nie pamiętać z Bękartów słynna scena w piwnicy

Co do filmu, to na pewno warto dla genialnego Mortensena, prostymi środkami zbudował bardzo przekonujący portret Cassela niewiele, ale też świetny
Co do samego filmu, to szału nie ma, nie targają mnie po nim jakies wielkie emocje, a samą historię można było opowiedzieć ciekawiej, taka moja opinia No i, uważam, że Knightley wypadła mało przekonująco, wydaję mi się, że za bardzo się starała dobrze wypaść, aż poszło, niestety w drugą stronę... Z Fassbenderem w duecie mi się nie podobała, nie czułam chemii
Za to piękne wnętrza, kostiumy, miłe to wszystko dla oka
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu

Edytowane przez CharLizZie
Czas edycji: 2011-11-04 o 22:57
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:04   #703
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ale chyba w jedzeniu sa lzejsze konserwanty? No i skoro lakier potrafi przetrwac miesiacami i daje sie nim malowac to musi byc w nim niezly hardcor Wiec ja trzymam w kosmetyczce, mysle, ze kwestia wysychania zalezy glownie od czestotliwosci odkrecania
choc na pewno lodowka mu nie zaszkodzi wiec jak masz miejsce to mozesz trzymac

Tez bym chciala jezioro ale akurat tego nie wystawiaja
Ale dziadkiem sie pociesze

Brakuje mi prawie 50 postow wiec w obecnym tempie zajmie mi to troche
Ale Daga mogla by sie czesciej pojawiac
no mogłaby trzeba inną zachęto- pułapkę zrobić- na Twoje posty się nie połakomiła
Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
a w X-Menach .... jak możesz go nie pamiętać z Bękartów słynna scena w piwnicy

Co do filmu, to na pewno warto dla genialnego Mortensena, prostymi środkami zbudował bardzo przekonujący portret Cassela niewiele, ale też świetny
Co do samego filmu, to szału nie ma, nie targają mnie po nim jakies wielkie emocje, a samą historię można było opowiedzieć ciekawiej, taka moja opinia No i, uważam, że Knightley wypadła mało przekonująco, wydaję mi się, że za bardzo się starała dobrze wypaść, aż poszło, niestety w drugą stronę... Z Fassbenderem w duecie mi się nie podobała, nie czułam chemii
Za to piękne wnętrza, kostiumy, miłe to wszystko dla oka
czarli dziękuję- jeśli będą jeszcze grali to pójdę - w przyszłym tygodniu nie pójdę a za dwa tygodnie zdecydowanie pójdę na Elitarnych w pierwszej kolejności-moze za 3 tygodnie się uda
no żeby tak z Fassbenderem bez chemii nic nie rozumiem:hahah a:


ja też nie wiem jak mogę nie pamiętać/ może dlatego, że film mi się nie podobał?- słabe tłumaczenie/ściągnęłam go już i za karę obejrze raz jeszcze
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:15   #704
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość


dominik- byłam właśnie miziać etorby dzisiaj za najpiękniejszą uznałam niebieską margo- kup sobie margo:e hem:

cudna jest- pięknie leży na sylwetce- no pieknie po prostu i to w każdym wydaniu- aż pomyślałam, żeby kupić jeszcze szarą ale nie nie i nie
jak się ma carmen?
Chyba sobie kupię, ale najpierw coś na all muszę puścić
Zachęcasz bardzo skutecznie A ładnie się układa jako listonoszka - tak na skos?
Carmen jest cudowna, noszę ją non stop od tygodnia i ani myślę się przepakowywać!
Kupuj
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:23   #705
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
czarli dziękuję- jeśli będą jeszcze grali to pójdę - w przyszłym tygodniu nie pójdę a za dwa tygodnie zdecydowanie pójdę na Elitarnych w pierwszej kolejności-moze za 3 tygodnie się uda
no żeby tak z Fassbenderem bez chemii nic nie rozumiem:hahah a:


ja też nie wiem jak mogę nie pamiętać/ może dlatego, że film mi się nie podobał?- słabe tłumaczenie/ściągnęłam go już i za karę obejrze raz jeszcze
no ja ich w ogóle nie poczułam chemii między nimi ... to samo mówił mój kolega, zgodnie stwierdziliśmy, że większa chemia była między Michaelem, a Viggiem
a ja Bękarty bardzo lubię
wybierasz się na Elitę zabójców? połączenie Oven, Statham, De Niro super, ale nie lubię takich filmów
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:35   #706
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Chyba sobie kupię, ale najpierw coś na all muszę puścić
Zachęcasz bardzo skutecznie A ładnie się układa jako listonoszka - tak na skos?
Carmen jest cudowna, noszę ją non stop od tygodnia i ani myślę się przepakowywać!
Kupuj
Kupię po 15

Dominik- bardzo ładnie- obawiałam się, że jest za duża na listonoszkę ale wręcz przeciwnie!ona jest taka szersza na dole, a węższa od góry i tak się, jako listonoszka, ładnie dopasowuje do ciała, dobrze też wygląda na dłuższym pasku- na rączce też super /chociaż tu dziewczyny mają rację, że jak ma się grube ubranko to średnio wygodnie- nie dlatego, że mało miejsca, tylko dlatego, że rączka jest taka "galanta"/ ale tym się nie sugeruj bo to nie jest jakaś duza niewygoda ; w ogóle na tej rączce tak się jakoś układa,że nie jest pod pachą tylko lekko z tyłu- mam nadzieję, że rozumiesz i przy tym cały czas trzyma kształt- nie jest workiem- chociaż na to niby wygląda- łatwo też w niej o porządek moim zdaniem to jedna z najlepiej "leżących" etorebek

chyba, że skórka niebieska różni się od szarej i kawowej

super torebka- szczególnie po przecenach to już w ogóle zdecydowanie polecam!
w sumie to nawet namawiałabym Cię na niebieską- ale pisałaś o szarej- więc kupuj szarą!

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
no ja ich w ogóle nie poczułam chemii między nimi ... to samo mówił mój kolega, zgodnie stwierdziliśmy, że większa chemia była między Michaelem, a Viggiem
a ja Bękarty bardzo lubię
wybierasz się na Elitę zabójców? połączenie Oven, Statham, De Niro super, ale nie lubię takich filmów
Elitę widziałam/ wżyciu bym nie sądziła, ze będzie mi się tak podobać chociaż ja lubię takie filmy ale i tak mnie to zaskoczyło/ teraz chcę drugą część Elitarnych bo pierwsza mi się bardzo podobała

http://www.filmweb.pl/film/Elitarni+...ie-2010-561006
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 23:44   #707
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Kupię po 15

Dominik- bardzo ładnie- obawiałam się, że jest za duża na listonoszkę ale wręcz przeciwnie!ona jest taka szersza na dole, a węższa od góry i tak się, jako listonoszka, ładnie dopasowuje do ciała, dobrze też wygląda na dłuższym pasku- na rączce też super /chociaż tu dziewczyny mają rację, że jak ma się grube ubranko to średnio wygodnie- nie dlatego, że mało miejsca, tylko dlatego, że rączka jest taka "galanta"/ ale tym się nie sugeruj bo to nie jest jakaś duza niewygoda ; w ogóle na tej rączce tak się jakoś układa,że nie jest pod pachą tylko lekko z tyłu- mam nadzieję, że rozumiesz i przy tym cały czas trzyma kształt- nie jest workiem- chociaż na to niby wygląda- łatwo też w niej o porządek moim zdaniem to jedna z najlepiej "leżących" etorebek

chyba, że skórka niebieska różni się od szarej i kawowej

super torebka- szczególnie po przecenach to już w ogóle zdecydowanie polecam!
w sumie to nawet namawiałabym Cię na niebieską- ale pisałaś o szarej- więc kupuj szarą!

Co do niebieskiej to nie jestem przekonana do tego odcienia, żadne ze zdjęć w katalogu chyba nie oddają realnego wyglądu. Trochę mi wygląda na taki dość jaskrawy odcień, a akurat za takimi nie przepadam.
Szara chyba najbardziej mi się podoba.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 00:22   #708
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Elitę widziałam/ wżyciu bym nie sądziła, ze będzie mi się tak podobać chociaż ja lubię takie filmy ale i tak mnie to zaskoczyło/ teraz chcę drugą część Elitarnych bo pierwsza mi się bardzo podobała

http://www.filmweb.pl/film/Elitarni+...ie-2010-561006

myślałam, że tak skróciłaś sprytnie nazwę widać żem ogarnięta
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 00:35   #709
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Co do niebieskiej to nie jestem przekonana do tego odcienia, żadne ze zdjęć w katalogu chyba nie oddają realnego wyglądu. Trochę mi wygląda na taki dość jaskrawy odcień, a akurat za takimi nie przepadam.
Szara chyba najbardziej mi się podoba.
Tak to taki zdecydowany,intensywny niebieski- nasycony na 100%- niby nie jest jaskrawy- ale to torebka o kolorze rzucającym się w oczy.

se idę pomarkować w samotności/nie w sieci/dobranoc

---------- Dopisano o 02:35 ---------- Poprzedni post napisano o 02:26 ----------

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość

myślałam, że tak skróciłaś sprytnie nazwę widać żem ogarnięta
oni tak podstępnie tłumaczą te tytuły- moim zdaniem

ale mi się chce kliknąć coś- cokolwiek:mu r:

czarli a ty na co się teraz wybierasz???? albo masz ochotę?
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 01:40   #710
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
oni tak podstępnie tłumaczą te tytuły- moim zdaniem

ale mi się chce kliknąć coś- cokolwiek:mu r:

czarli a ty na co się teraz wybierasz???? albo masz ochotę?
posprzątałam teraz na filmwebie w obejrzanych i tych co chcę i pokaźna lista mi wyszła
czekam na "Dziewczynę z tatuażem" oryginał bardzo mi się podobał i czekam jak poradzi sobie Fincher koleżanka ciągnie mnie na "Jeden dzień", to chyba kolejny z serii słodko gorzkich romantyczno-pocieszających tworów
a...i "Skóra w której żyje", ale nie wiem czy w końcu pójdę, bo nie mam z kim, a nie lubię chodzić sama do kina...
i "Paranormal Activity 3" oraz "Dom snów", ale to pewnie już na kompie
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 02:30   #711
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
posprzątałam teraz na filmwebie w obejrzanych i tych co chcę i pokaźna lista mi wyszła
czekam na "Dziewczynę z tatuażem" oryginał bardzo mi się podobał i czekam jak poradzi sobie Fincher koleżanka ciągnie mnie na "Jeden dzień", to chyba kolejny z serii słodko gorzkich romantyczno-pocieszających tworów
a...i "Skóra w której żyje", ale nie wiem czy w końcu pójdę, bo nie mam z kim, a nie lubię chodzić sama do kina...
i "Paranormal Activity 3" oraz "Dom snów", ale to pewnie już na kompie
dasz radę "Skóra..." niby całkiem całkiem, ale mógłby to być naprawdę bardzo dobry film a nie jest- poczekaj już może teraz na dvd bym Ci poradziła. "Dom snów" o ile się za wiele nie oczekuje to też ok- ale ja trochę więcej sobie myślałam, za to Craig wymiata o Paranormal nic nie wiem też czekam na Finchera /i Craiga/- mam tak samo oryginał sie podobał chciałabym też ten film z Timberlakiem zobaczyć - Wyścig z czasem czy jakoś tak i muszę ściągnąć Melancholię, Mr Nice i Kod nieśmiertelności/chociaż z góry zakładam nędzę/ no i na Metodę trzeba lecieć w moim przypadku i wyłuskać Fassbendera z Bekartów./dziekuję za zwrócenie uwagi/

czarli- a ja uwielbiam chodzić sama do kina

papatki
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 06:43   #712
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje!

Ale...
.............mi nie da, bo pewnie nigdzie się nie wybiorę skoro mąż chory w domu. Wczoraj wyskoczyliśmy na chwilę dosłownie do Top Secret, bo miałam zniżkę 20% i chciałam coś upolować, ale 20-30 min i trzeba było jechać spowrotem do domu, bo zaczęły się tż'owe dolegliwości nerkowe. Może chociaż jakiś spacer w okolicach "podwórka" uskutecznimy, z aparatem w ręku, bo takiej jesieni w listopadzie to jeszcze nie było
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 07:57   #713
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

oj daje daje ...
tyle że wstałam i nie mam nic zaplanowane
może szarlotkę upiekę , sprzątać nie ma za bardzo co ...

przespałam się z myślą o torebce i wstałam z myślą że jednak stanik bardziej potrzebny idę oglądać na balkonetce
zastanawiam się czy sprzedać fioletową saphire ? nie noszę jej od wiosny i jakoś mnie odrzuca kiedy mam się do niej przepakować , jest wielka a z drugiej strony taka wielkość może się jeszcze przydać ? ale znudziła mi się
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 08:08   #714
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry

Dziewczyny jakie plany na weekend?
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 08:53   #715
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzien dobryyyy słoneczka
a ja wczoraj się nałaziłam ... poszłam do akademików na piwo do znajomych... i na tym miałam skończyć ale że fajnie było to impreza przeniosła się dalej ... i oczywiście jak zmieniaja trasę autobusu to ja się dowiaduję dopiero na przystanku i zanim odnalazłam zmieniony przystanek to mi nocny uciekł xD .... a potem łaziłam hektar do następnego żeby nie stać sama w miejscu w nocy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
będziesz mieć talie jak ta lala zastanawiałam się nad takim hh, ale przed kliknięciem pojechałam do sklepu sportowego coby sprawdzic, czy dam rade krecic i marnie mi szło zaraz leciało na dół a nie pamietam, czy w dzieciństwie potrafiłam...

wróciłam z galerii, nic w tych sklepach nie ma... a musze kupić zimową kurtke
na to liczę bo kiedyś miałam taką ładną ... o ile to nie słomiany zapał i ędę kręcić ...a jakie siniaki będą już są to nic tylko sie cieszyć że to nie lato
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Mam ochote na krem nawilzajacy do skory tradzikowej z gotowych zestawow Tylko, ze ja chyba jestem dziwna ale lubie miec sucha skore i boje sie, ze mimo, ze jest lekki to za bardzo mnie natlusci

Niezla kolekcja



Monis
Ja tez mam okolo 20 i o dziwo jakos nie chce mi sie kupowac dalej
I nie trzymam ich w lodowce i jakos nie wydaje mi sie, zeby lodowka przedluzala ich zywotnosc ale pewnie sie nie znam

Daga Czemu tak malo Cie tu?Oczytalam sie humoru z zeszytow Najbardziej podobal mi sie uzbrojony tasiemiec
Ja kupilam zwykle hula hop bo czytalam, ze to z wypustkami robi siniaki i potem dlugo boli a takie zwykle tez modeluje talie no ale pokrecilam ze dwa razy, oczywiscie caly czas mi spadalo i tak teraz lezy bezuzyteczne
bo tym z wypustkami najpierw powinno się kręcić na polar jakiś a potem po jakimś tyg jak sie ciało przyzwyczaji to "zdejmować" wartstwy ja hula hop zawsze lubiłam .. chociaz teaz nie potrafię kręcić w lewą stronę już
Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziewczyny jakie plany na weekend?
Dzień dobry kalinko ja się idę edukować do biblioteki wg planu hahahah a dokładniej pisać konspekt pracy i wybierać temat bo jeszcze go nie ma
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:39   #716
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
O jaaaaa gratuluję


Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziewczyny jakie plany na weekend?
Ja się cały weekend uczę, tyle tego
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:47   #717
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Dzień dobry







Ja się cały weekend uczę, tyle tego
z czego i kiedy klasówka ?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:52   #718
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Ja mam pewnie ze 150


Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
to mogę kupować dalej!

czy te lakiery pierre arthes są dobre jakościowo? i czy wiesz może coś/dobrego/ o top coat-ach tej firmy?

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------


: mdleje:ja mam ledwie ponad 20

trzymacie lakiery w lodówce???
lakiery są super, top coatu nie testowałam, mam odzywkę i olejek

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
90 i 150? Zdążycie wszystkie zużyć, zanim zgęstnieją i się zepsują?
lakiery tak jak kolorówka to moje hobby, kupuję bo lubię mieć różne kolory i warianty a nie po to by kupić i zużyć do ostatniej kropli
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 09:56   #719
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Uciekam na słońce z Carlą!
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 10:04   #720
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Uciekam na słońce z Carlą!
za dobrze Ci ja póki co sprzątam
udanego spacerku
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.