Chcę zapłodnić się sama! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-06, 08:15   #211
Le Nain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Słuchaj, strasznie dużo osób pisze tutaj czy w ogole na forach "pomocy! Czy mogę byc w ciąży, jak podczas pieszczot nasienie dostało sie blisko pochwy?" I wówczas odpowiedzi sa na poziomie "wszystko jest mozliwe. Nigdy nie wiadomo. Plemniki sa bardzo ruchliwe." Itp itd.
Nagle wchodząc w ten wątek widzę "to nie takie łatwe. Nie wierze, ze sie uda". Ludzie samo czasem nie wiedza co piszą

Nie chce oceniać czy robisz dobrze czy zle. Niemniej jednak - próbuj. A nóż widelec sie uda

Pozdrawiam
Le Nain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 20:43   #212
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez dialectic_chaos Pokaż wiadomość

Ja pamiętam jeszcze taki odcinek, że taki jeden koleś uprawiał seks z laską, która wcześniej robiła to z murzynem, i przeniósł jego spermę na swoim penisie i zapłodnił tym swoją dziewczynę no i dziecko urodziło się czarne, on ją oskarżył o zdradę
Śmiej się, śmiej ale ta historia akurat jest prawdziwa
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:36   #213
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez patiicheer Pokaż wiadomość
Śmiej się, śmiej ale ta historia akurat jest prawdziwa
Ale jakim cudem Pytam poważnie, bo wydaje mi się to jednak zbyt abstrakcyjne, żeby mogło być prawdziwe.
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:38   #214
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez dialectic_chaos Pokaż wiadomość
Ale jakim cudem Pytam poważnie, bo wydaje mi się to jednak zbyt abstrakcyjne, żeby mogło być prawdziwe.
Skoro bliźnięta mogą mieć dwóch różnych ojców, to chyba coś takiego też jest możliwe
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 08:18   #215
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Skoro bliźnięta mogą mieć dwóch różnych ojców, to chyba coś takiego też jest możliwe
Żartujecie jeśli ojciec czarny a matka biała (czy na odwrót ) to bliźniaki mogą być różnych ras -to normalne, chociaż nie zdarza się często.

Ale weźcie mi wytłumaczcie jak to miałoby być w tej sytuacji

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez patiicheer Pokaż wiadomość
Śmiej się, śmiej ale ta historia akurat jest prawdziwa
Skąd wiesz że prawdziwa?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 08:28   #216
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
I jak poszło?
ręka nie odmówiła współpracy ..... ?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 09:22   #217
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz że prawdziwa?
Na korepetycjach z biologii przed maturą miałam tę sytuację podawaną jako przykład akurat gdzieś tam przy nauce o układzie rozrodczym. Sytuacja była opisana w jednej z książek z biologii jako ciekawostka. Nie powiem Wam już teraz w której dokładnie to było książce bo wiadomo przed maturą byłam nimi zasypana. W każdym razie sytuacja była opisana jako prawdziwa
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 09:51   #218
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez patiicheer Pokaż wiadomość
Na korepetycjach z biologii przed maturą miałam tę sytuację podawaną jako przykład akurat gdzieś tam przy nauce o układzie rozrodczym. Sytuacja była opisana w jednej z książek z biologii jako ciekawostka. Nie powiem Wam już teraz w której dokładnie to było książce bo wiadomo przed maturą byłam nimi zasypana. W każdym razie sytuacja była opisana jako prawdziwa
Teoretycznie to możliwe gdyby uprawiali seks we 4, natomiast tu (w tej bajeczce z TV) najpierw była para 1/2 - facet czarnoskóry, potem on sobie poszedł ,a kobieta (1) uprawiała seks z facetem(3) który u niej "pobrał" plemniki tego 2,a potem poszedł do domu( jak? goły? niemyty ? nie ubrany?- jak te plemniki przetrwały to wszystko?) i zapłodnił inna kobietę (4) plemnikiem faceta 2.

Ja w takie zbiegi okoliczności nie wierzę, a gdyby nawet to się stało, to nie widzę możliwości,żeby po czasie (po ciąży) dało się dojść do tego, jak się to stało.

Ani facet (3) ,ani kobieta (1) pewnie już by nie pamiętali kogo i z kim zdradzili (prowadząc tak bogate życie erotyczne i zmieniając partnerów co godzinę chyba nie jest łatwo zapamiętać).
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 11:42   #219
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Żartujecie jeśli ojciec czarny a matka biała (czy na odwrót ) to bliźniaki mogą być różnych ras -to normalne, chociaż nie zdarza się często.

Ale weźcie mi wytłumaczcie jak to miałoby być w tej sytuacji

I to nawet w Polsce http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polka...ch-ojcow/xjnfz
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:18   #220
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość


Chodzi o to,że w historii z onetu, kobieta uprawiała seks z dwoma i zostało zapłodnione 2 jajeczka ,dzieci są od różnych ojców, to jak najbardziej może być

ale w tej historyjce z TV spała z dwoma facetami 1 kobieta ,a w ciążę zaszła druga z tym z kim nie spała.
I nieprawdopodobne jest właśnie to "przeniesienie" plemników- wytłumaczcie ,jak to możliwe,bo nie wierzę,że możliwe

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

kawa_zmlekiem
z ciekawości- czemu sporo dziewczyn ma takie same awatary jak ty? gang jakiś? fan klub?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:30   #221
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
ale w tej historyjce z TV spała z dwoma facetami 1 kobieta ,a w ciążę zaszła druga z tym z kim nie spała.
I nieprawdopodobne jest właśnie to "przeniesienie" plemników- wytłumaczcie ,jak to możliwe,bo nie wierzę,że możliwe
Ja już niestety nie pamiętam jak dokładnie było to opisane w tej książce. Niestety też do końca tego nie rozumiem. Mówię tylko, że ta historia była przytoczona jako prawdziwa. Pamiętam nawet że był tam podany rok, miejsce i jakieś laboratorium które zajmowało się badaniami w tym kierunku. Czytałam to pare lat temu więc niestety nie pamiętam tych danych.
Wiem tylko, że wszystko działo się w jednym dniu. Facet był na delegacji, przespał się z jakąs kobięta i zaraz po powrocie ze swoją żoną która nieczego nie świadoma zaszła w ciąże z gościem którego nie zna.

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
kawa_zmlekiem
z ciekawości- czemu sporo dziewczyn ma takie same awatary jak ty? gang jakiś? fan klub?
Właśnie miałam pytać o to samo
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 14:10   #222
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Gang.

Strzeżcie się.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 17:14   #223
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 22:00   #224
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

nie widze dobrze na tel ale to gang Bogusia Lindy?
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 00:11   #225
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Tak
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 00:36   #226
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

też nie wierzę w tę bajeczkę.
A to, że kobieta coś takiego wmawiała otoczeniu? Pewnie głupio było się przyznać do swingowania.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 14:58   #227
misthy
Rozeznanie
 
Avatar misthy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrc
Wiadomości: 627
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
to może od razu poproś go, żeby skończył tam, gdzie trzeba?
no dokladnie. w czym problem? skoro maasz plodne dni toniech tam posiedzi i skonczy... po co reka?

chyba ze maz nie chce - a mezczyzne lepiej nie stawiac pod sciana bo to naprawde nie jest fair

to tak jaby moj maz przediurawil gumke specjalnie, wiedzac o tym ze ja nie chce dziecka. zastanow sie nad tym
__________________
Warto wierzyć w miłość bo gdzieś jest ktoś kto też w nią wierzy!

18.04.2015 - 14:00 sakramentalne tak
misthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 21:09   #228
rothb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cześć, jestem facetem i zostałem wmanewrowany w dzieciaka, którego nie chciałem. Nadal mieszkam z kobietą, która to zrobiła, ale raczej jako współlokatorzy niż para. Od lat już nie rozmawialiśmy, a jakakolwiek wymiana informacji dłuższa niż "trzeba kupić ziemniaki" szybko przechodzi w scysję. Dzieciakiem się nie zajmuję, ale utrzymuję dom, którego jestem współwłaścicielem i którego część zajmuję, oczywiście samotnie. Mimo młodego wieku już leczę się na serce, a kobieta też jakieś tablety przyjmuje, nie wiem na co, w końcu nie rozmawiamy. Co wyrośnie z dzieciaka wychowanego w takiej "rodzinie" to aż strach pomyśleć. Moja sugestia jest taka, że hulaj dusza, piekła nie ma, twoje życie możesz sobie zmarnować, w końcu chcącemu nie dzieje się krzywda. Życie faceta też możesz spieprzyć, to już trochę gorzej, ale wciąż to jego ryzyko i błąd, że sobie taką znalazł. Najwyżej tak jak ja będzie żałował, że się za młodu nie powiesił, utopił, czy tam jeszcze coś. Pomyśl jednak o dziecku, które mogłoby rosnąć jak moje, bo to jest dopiero dramat... Powodzenia.
rothb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 08:46   #229
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Rothb zdajesz sobie sprawę, że dzieciaka krzywdzicie? Rozejdźcie się jak ludzie i bądźcie szczęśliwi w nowych związkach... Tak będzie lepiej dla wszystkich...
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 15:04   #230
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez rothb Pokaż wiadomość
Cześć, jestem facetem i zostałem wmanewrowany w dzieciaka, którego nie chciałem. Nadal mieszkam z kobietą, która to zrobiła, ale raczej jako współlokatorzy niż para. Od lat już nie rozmawialiśmy, a jakakolwiek wymiana informacji dłuższa niż "trzeba kupić ziemniaki" szybko przechodzi w scysję. Dzieciakiem się nie zajmuję, ale utrzymuję dom, którego jestem współwłaścicielem i którego część zajmuję, oczywiście samotnie. Mimo młodego wieku już leczę się na serce, a kobieta też jakieś tablety przyjmuje, nie wiem na co, w końcu nie rozmawiamy. Co wyrośnie z dzieciaka wychowanego w takiej "rodzinie" to aż strach pomyśleć. Moja sugestia jest taka, że hulaj dusza, piekła nie ma, twoje życie możesz sobie zmarnować, w końcu chcącemu nie dzieje się krzywda. Życie faceta też możesz spieprzyć, to już trochę gorzej, ale wciąż to jego ryzyko i błąd, że sobie taką znalazł. Najwyżej tak jak ja będzie żałował, że się za młodu nie powiesił, utopił, czy tam jeszcze coś. Pomyśl jednak o dziecku, które mogłoby rosnąć jak moje, bo to jest dopiero dramat... Powodzenia.

Też obiecywałeś swojej kobiecie że będziesz miał z nią dziecko a po ślubie wycofałeś się z obietnicy?




dlaczego się nie rozstaniecie? Fajniej jest sobie na wzajem życie niszczyć? Dlaczego dzieckiem się nie zajmujesz? Przecież jest Twoje? Co ono jest winne całej sytuacji?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 02:05   #231
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

I przede wszystkim JAK. JAK to zrobiła
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 17:03   #232
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
I przede wszystkim JAK. JAK to zrobiła
myślę że ręką
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 18:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.