ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 13:35   #871
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Luna przestala dzialac poprostu
popsula sie

a link do mini ja tu kupowalam http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65446623358319
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 13:53   #872
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

A te mini dzialaja????
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 15:08   #873
rapatuja
Przyczajenie
 
Avatar rapatuja
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Macie może na oku jakiegoś sprzedawce na Ali, który dosyć sprawnie uwija się☠z wysyłaniem paczek ?

Ze swojej strony mogę polecić C-Moll'a

On ma niestety często złej jakości produkty wnioskując po procencie zadowolenia. Ale jak komuś zależy na czasie, warto przejrzeć.

Szukam teraz następnych, bo chciałam prowadzić mini działalność polegającą na pośrednictwie. Oczywiście reklamy nie będę robić ;p. Same pewnie sto razy lepiej sobie radzicie z Ali ;p.

A dolar jest po prostu Ujowy ;p
rapatuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 15:44   #874
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez rapatuja Pokaż wiadomość
Macie może na oku jakiegoś sprzedawce na Ali, który dosyć sprawnie uwija się☠z wysyłaniem paczek ?

Ze swojej strony mogę polecić C-Moll'a

On ma niestety często złej jakości produkty wnioskując po procencie zadowolenia. Ale jak komuś zależy na czasie, warto przejrzeć.

Szukam teraz następnych, bo chciałam prowadzić mini działalność polegającą na pośrednictwie. Oczywiście reklamy nie będę robić ;p. Same pewnie sto razy lepiej sobie radzicie z Ali ;p.

A dolar jest po prostu Ujowy ;p
chcesz pośredniczyć wybierając ogłoszenia z rzeczami o kiepskiej jakości byleby tylko były szybko wysłane. no naprawdę godne podziwu
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 17:12   #875
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez rapatuja Pokaż wiadomość
Macie może na oku jakiegoś sprzedawce na Ali, który dosyć sprawnie uwija się☠z wysyłaniem paczek ?

Ze swojej strony mogę polecić C-Moll'a

On ma niestety często złej jakości produkty wnioskując po procencie zadowolenia. Ale jak komuś zależy na czasie, warto przejrzeć.

Szukam teraz następnych, bo chciałam prowadzić mini działalność polegającą na pośrednictwie. Oczywiście reklamy nie będę robić ;p. Same pewnie sto razy lepiej sobie radzicie z Ali ;p.

A dolar jest po prostu Ujowy ;p
Nie wróżę Ci sukcesu jak wolisz poświęcić jakość w zamian za czas dostawy.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:01   #876
mysteryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

http://www.aliexpress.com/item/fashi...237514214.html spodnie dla osób noszących XS/S bo niby rozmiar free ale na M beda za male smierdza fabryka ale ogólnie jestem zadowolona a naszyjnik bazar..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150311_142913 (1).jpg (32,0 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150311_143520.jpg (42,2 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150311_143743.jpg (41,9 KB, 82 załadowań)
mysteryy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:41   #877
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez rapatuja Pokaż wiadomość
Macie może na oku jakiegoś sprzedawce na Ali, który dosyć sprawnie uwija się☠z wysyłaniem paczek ?

Ze swojej strony mogę polecić C-Moll'a

On ma niestety często złej jakości produkty wnioskując po procencie zadowolenia. Ale jak komuś zależy na czasie, warto przejrzeć.

Szukam teraz następnych, bo chciałam prowadzić mini działalność polegającą na pośrednictwie. Oczywiście reklamy nie będę robić ;p. Same pewnie sto razy lepiej sobie radzicie z Ali ;p.

A dolar jest po prostu Ujowy ;p
wiesz ...chyba biznesowego podejścia nie masz raczej krótkowzroczne - bo co ci po tym ze szybko przyjdzie towar jak klient już nie wróci a będzie uciekał...? Zastanowiłaś się na tym?

Jak w chinach są swieta to maja je wszyscy - trampki dostalam swoje szybko później kupiłam kolejnych 3szt dla koleżanek i sie okazalo ze wyslane po 3tyg bo sie skonczyly na stoku ale warto czekać skoro wiedza ze dostana biała gumę i nowe logo... ale pewnie sa tacy co wyślą szybciej ale moze nie takie same i co z tego?

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
A te mini dzialaja????
tak
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 21:02   #878
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Hej
Ja po ostatnich nieudanych zakupach dalam sobie spokoj z ciuchami...

Ale za to swietnie mi idzie kupowanie bizuterii i akcesoriow do wlosow za grosze
Dostalam to:
http://www.aliexpress.com/item/ERZ01...031963299.html
http://www.aliexpress.com/item/ERZC2...012311385.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65475642543818
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65712402533818
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65712402503818
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65712402483818
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65475642573818
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65475642563818
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 21:12   #879
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dwie paczki od ponad miesiąca niby wysłane, numery przesyłek mam, a na monitoringu paczek nie ma. Tyle udanych transakcji przez tyle miesięcy, a tu teraz takie coś i do dwie paczki od różnych sprzedawców. Nie wiem czy pisać do sprzedawców czy od razu spór zakładać, dziwna sprawa. Pozytywny feedback ponad 95% w obu przypadkach (z tysięcy transakcji, nie jakieś świeże konta), chyba mam pecha. Miała któraś z Was tak?
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 01:49   #880
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny, pomocy, nigdy nie miałam takiej sytuacji i nie wiem jak to zrobić

Zamówiłam bikini. Aczkolwiek w tym czasie % komentarzy spadło do 88% a sprzedawca ewidentnie ma w nosie wysłanie towaru i kontakt z klientami.
No i od 25 lutego jest ciągle staus The supplier is processing your order , podczas gdy drugi strój zamówiłam też 25 lut i po paru godzinach zmienił się status z The supplier is processing your order na The seller has shipped your order i mam śledzenie.


Moje aliexpress wygląda tak:

1) Czy mogę anulować to zamówienie? Jak tak - jakie to ma konsekwencje? Po prostu dostanę zwrot pieniędzy?
2) Czy nie będzie problemu ze zwrotem pieniędzy, jeśli płaciłam kartą kredytową?

Będę wdzięczna za pomoc

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-03-12 o 01:54
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 05:51   #881
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy, nigdy nie miałam takiej sytuacji i nie wiem jak to zrobić

Zamówiłam bikini. Aczkolwiek w tym czasie % komentarzy spadło do 88% a sprzedawca ewidentnie ma w nosie wysłanie towaru i kontakt z klientami.
No i od 25 lutego jest ciągle staus The supplier is processing your order , podczas gdy drugi strój zamówiłam też 25 lut i po paru godzinach zmienił się status z The supplier is processing your order na The seller has shipped your order i mam śledzenie.


Moje aliexpress wygląda tak:

1) Czy mogę anulować to zamówienie? Jak tak - jakie to ma konsekwencje? Po prostu dostanę zwrot pieniędzy?
2) Czy nie będzie problemu ze zwrotem pieniędzy, jeśli płaciłam kartą kredytową?

Będę wdzięczna za pomoc

Jeśli sprzedawca nie wysłał jeszcze zamówienia to bez problemu możesz zamówienie anulować. Kasa wróci na konto (anulowałam kiedyś ) tylko troszkę to potrwa. No i pieniądze lubią przychodzić na konto z datą wsteczną więc czasem można ich nie zauważyć od razu
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 06:03   #882
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dodam, ze na anulowanie musi sie sprzedawca zgodzić, to nie jest tak ze anulujesz i z automatu jest anulowane
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 07:00   #883
rapatuja
Przyczajenie
 
Avatar rapatuja
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Źle mnie zrozumiałyście. Podałam przykładowo sprzedawcę, który bardzo szybko wysyła paczki i oprócz chłamu, ma również oferty sprawdzone, które widziałam, dotknęłam i mogłam się im z bliska przyjrzeć.
Styczność z aliexpress i z handlem na nim mam już od dawna. Jednak aktualnie chciałam założyć coś własnego i pośredniczenie w sprzedaży z aliexpress jest jednym ze sposobów pozyskiwania klientów. Są informowani o czasie dostawy i nieraz ktoś musi długo czekać na dobry produkt. Nigdy nie przedkładałam szybkości nad jakość.

Pytam Was o "szybkich sprzedawców" bo w swoich ofertach na pewno mają również rzeczy dobrej jakości. Wystarczy poczytać opinie, porozmawiać z producentem i zakupić do siebie przykładowy produkt.

Ja nie wiem czy ja nie zrozumiale po prostu piszę, ale ilekroć dodałam cokolwiek na forum to byłam zjechana, mimo że pytałam kulturalnie.

Aliexpress to nie zawsze produkty kiepskiej jakości. Miałam do czynienia z na prawdę fajnymi rzeczami zapakowanymi nawet bardzo ładnie.
Coś jednak na temat jakości wiem, bo byłam pracownikiem laboratorium we Włoszech gdzie oglądaliśmy produkty, które miały trafić do tych ekskluzywnych wielkich drogich marek. I powiem Wam szczerze, że naoglądałam się niezłej sztumy.
Spotkałam się☠też z tym, że chiny produkowały dla znanych marek torebki, paski.. i były o wiele lepiej i staranniej wykonane niż jak wychodziły od włoskich wykonawców.

Handel w pośrednictwie wydaje mi się zupełnie dobry. Jeżeli klientowi nie spodoba się produkt to go do mnie odsyła a ja odsyłam mu wszystkie pokryte koszty. Tacy klienci piszą potem dobre opinie i wracają. Wiem to bo już byłam w tej branży.
rapatuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 00:26   #884
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dikej, Rotkohl dziękuję!
Ale te 42 dni to ma tylko na potwierdzenie platnosci ?? czy te 42 dni to potwierdzenie platnosci + na dotarcie do mnie przesylki?






Dziewczyny, bardzo mi sie podobalo jak wklejałyscie zdjęcia ,,zamowione" i ,,jak dana osoba w tym wygląda"
To nie wiem czy to widziałyście ?






__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-03-13 o 00:28
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 07:15   #885
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez rapatuja Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałyście. Podałam przykładowo sprzedawcę, który bardzo szybko wysyła paczki i oprócz chłamu, ma również oferty sprawdzone, które widziałam, dotknęłam i mogłam się im z bliska przyjrzeć.
Styczność z aliexpress i z handlem na nim mam już od dawna. Jednak aktualnie chciałam założyć coś własnego i pośredniczenie w sprzedaży z aliexpress jest jednym ze sposobów pozyskiwania klientów. Są informowani o czasie dostawy i nieraz ktoś musi długo czekać na dobry produkt. Nigdy nie przedkładałam szybkości nad jakość.

Pytam Was o "szybkich sprzedawców" bo w swoich ofertach na pewno mają również rzeczy dobrej jakości. Wystarczy poczytać opinie, porozmawiać z producentem i zakupić do siebie przykładowy produkt.

Ja nie wiem czy ja nie zrozumiale po prostu piszę, ale ilekroć dodałam cokolwiek na forum to byłam zjechana, mimo że pytałam kulturalnie.

Aliexpress to nie zawsze produkty kiepskiej jakości. Miałam do czynienia z na prawdę fajnymi rzeczami zapakowanymi nawet bardzo ładnie.
Coś jednak na temat jakości wiem, bo byłam pracownikiem laboratorium we Włoszech gdzie oglądaliśmy produkty, które miały trafić do tych ekskluzywnych wielkich drogich marek. I powiem Wam szczerze, że naoglądałam się niezłej sztumy.
Spotkałam się☠też z tym, że chiny produkowały dla znanych marek torebki, paski.. i były o wiele lepiej i staranniej wykonane niż jak wychodziły od włoskich wykonawców.

Handel w pośrednictwie wydaje mi się zupełnie dobry. Jeżeli klientowi nie spodoba się produkt to go do mnie odsyła a ja odsyłam mu wszystkie pokryte koszty. Tacy klienci piszą potem dobre opinie i wracają. Wiem to bo już byłam w tej branży.
Myślę, że zostałaś źle odebrana, ponieważ spytałaś o to czy polecamy szybkich sprzedawców, a później napisałaś, że polecasz sprzedawcę, który: "On ma niestety często złej jakości produkty wnioskując po procencie zadowolenia.". Przez to zabrzmiało to jakby szybkość liczyła się ponad jakość Ale bez obaw, post powyżej chyba wszystko wyjaśnia
Skoro jednak znasz sprzedawców, którzy wysyłają szybko oraz jednocześnie mają dobre produkty, to może jednak warto polecić nam takich ?
Choć z naszej strony chyba bardziej przywiązujemy wagę do pojedynczych zakupów niż sprzedawców.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 07:25   #886
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dikej, Rotkohl dziękuję!
Ale te 42 dni to ma tylko na potwierdzenie platnosci ?? czy te 42 dni to potwierdzenie platnosci + na dotarcie do mnie przesylki?






Dziewczyny, bardzo mi sie podobalo jak wklejałyscie zdjęcia ,,zamowione" i ,,jak dana osoba w tym wygląda"
To nie wiem czy to widziałyście ?






50kg i 80kg w niczym tak samo nie bedzie wygldac - laska co kupowala sukienke chyba mysalal ze nosi xs i jeszcze kapcie rozowe hahaha
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 07:27   #887
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

No niektórzy to nie wiem co myślą, kiedy robią zakupy, a jeszcze potrafią spory zakładać, bo nie wygląda jak na zdjęciu
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:55   #888
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Fajny Pochwal się jak go dostaniesz

Ja wczoraj wydałam ostatnie $$ które miałam z walutomatu jeszcze jak kupowałam po 3.2zł, a teraz po 3.88
Dotarł strój, który wklejałam stronę wcześniej. Dobrze, że mam maszynę do szycia bo stanik jest za duży, a majtki trochę za małe. To już któryś strój z aliexpressu który ma za małe majtki, a za duży stanik Jak za 9$ jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo mi sie podobalo jak wklejałyscie zdjęcia ,,zamowione" i ,,jak dana osoba w tym wygląda"
To nie wiem czy to widziałyście ?


Sukienka podobna ale tutaj to raczej wina figury...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (51,5 KB, 39 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:59   #889
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
50kg i 80kg w niczym tak samo nie bedzie wygldac - laska co kupowala sukienke chyba mysalal ze nosi xs i jeszcze kapcie rozowe hahaha
Powiem tak,ta kobieta w różowych kapciach oczywiście przesadziła ale nie ma 80kg, tylko jakieś 60-65. Nie wiem co myślała mając taki biust i zamawiając suknie która nosi się bez biustonosza. Może założenie czarnej bielizny ją uratuje.

Ale Chińczycy też przesadzili z fotoshopem , bo ta Chinka jest tak zrobiona ,że wydaje się że ta suknia ma pod przezroczysta warstwą jeszcze cielisty materiał. Jakby chuda i zgrabna ona nie była to w miejscu gdzie noga łączy się z resztą ciała musi być jakaś choćby minimalna zmarcha/ fałdka, przecież w tym miejscu noga się zgina
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 09:02   #890
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

hej, mogę dołączyć? Dziewczyny mam takie pytanie a nie znalazłam nic na ten temat jeszcze a zamawiałam pierwszy raz jak Chińczyk wysyła mi przesyłką nierejestrowaną i paczka nie dotrze to mogę liczyć na refund?czy nie bardzo?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 11:46   #891
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Powiem tak,ta kobieta w różowych kapciach oczywiście przesadziła ale nie ma 80kg, tylko jakieś 60-65. Nie wiem co myślała mając taki biust i zamawiając suknie która nosi się bez biustonosza. Może założenie czarnej bielizny ją uratuje.

Ale Chińczycy też przesadzili z fotoshopem , bo ta Chinka jest tak zrobiona ,że wydaje się że ta suknia ma pod przezroczysta warstwą jeszcze cielisty materiał. Jakby chuda i zgrabna ona nie była to w miejscu gdzie noga łączy się z resztą ciała musi być jakaś choćby minimalna zmarcha/ fałdka, przecież w tym miejscu noga się zgina
Cholera, nie mam żadnej zmarszczki ani fałdki w tym miejscu. Widać od razu, że nie ma tam materiału żadnego pod tą siateczką, widać biust i pępek.
Niektórym kobietom nie przetłumaczysz, jedne są chude i wmawiają sobie tłuszcz, że muszą schudnąć, drugie mają sporą nadwagę i czują się jak modelki - i tak też się ubierają. Widziałam w lato taką w crop topie...
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 12:45   #892
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
hej, mogę dołączyć? Dziewczyny mam takie pytanie a nie znalazłam nic na ten temat jeszcze a zamawiałam pierwszy raz jak Chińczyk wysyła mi przesyłką nierejestrowaną i paczka nie dotrze to mogę liczyć na refund?czy nie bardzo?
Tak
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 13:35   #893
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

dzięki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 13:58   #894
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Cholera, nie mam żadnej zmarszczki ani fałdki w tym miejscu. Widać od razu, że nie ma tam materiału żadnego pod tą siateczką, widać biust i pępek.
Niektórym kobietom nie przetłumaczysz, jedne są chude i wmawiają sobie tłuszcz, że muszą schudnąć, drugie mają sporą nadwagę i czują się jak modelki - i tak też się ubierają. Widziałam w lato taką w crop topie...
Mi nie chodziło o fałdkę typu co ma pani w różowych bamboszkach ,tylko nawet szczupła osoba stojąc w tak jak ta chinka ma takie jakby zgięcie widoczne . Właśnie piersi i pępek są nieodshopowane, a noga już tak jak pierwszy raz zerknęłam to pomyślałam że ma bezową wstawkę,a potem właśnie zobaczyłam piersi i pępek.

Swoją drogą czy na chudej czy na grubej sukienka jest ,moim zdaniem ,brzydka i zdzirowata. ( Taka w typie" nie mam na sobie bielizny ")
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 14:40   #895
xDreamy
Raczkowanie
 
Avatar xDreamy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

a ja przedstawiam Wam moje rzęsy
http://s.click.aliexpress.com/klk/Aq3nY7mqj
0,73$
zamówione 19.02
przyszły 10.03
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10985456_1028174477197444_2433605527773934863_n.jpg (84,2 KB, 27 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
xDreamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 15:55   #896
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Mi nie chodziło o fałdkę typu co ma pani w różowych bamboszkach ,tylko nawet szczupła osoba stojąc w tak jak ta chinka ma takie jakby zgięcie widoczne . Właśnie piersi i pępek są nieodshopowane, a noga już tak jak pierwszy raz zerknęłam to pomyślałam że ma bezową wstawkę,a potem właśnie zobaczyłam piersi i pępek.

Swoją drogą czy na chudej czy na grubej sukienka jest ,moim zdaniem ,brzydka i zdzirowata. ( Taka w typie" nie mam na sobie bielizny ")
Moim zdaniem na chudej i wysokiej moze wyglądać fajnie, na dziewczynie kobiecej juz nie.... moze na wesele to kreacja nie jest ale na szalony wieczor w clubie czemu nie
ps. coz mam takie zdanie moze jestem zdzirowata hahha
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 16:07   #897
wuada
Raczkowanie
 
Avatar wuada
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Zamawiałam z tej aukcji dwa pędzle - http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65858948676297 i rzęsy od tego samego sprzedawcy.
Przyszły mi dzisiaj rzęsy i jeden pędzel
Nie ma mowy o pomyłce z mojej strony, w formularzu wybrałam dwie sztuki, w wiadomości napisałam jakie mają być i zapłaciłam za dwie.
Cóż czynić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed (2).jpg (79,2 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez wuada
Czas edycji: 2015-03-13 o 16:10
wuada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 18:10   #898
Lavendowa91
Raczkowanie
 
Avatar Lavendowa91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 278
GG do Lavendowa91
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez depeche89 Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj przyszedł zegarek:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65901135239790
Ładny aczkolwiek plastikowy ale widać to tylko z bliska. W załącznikach zdjęcia real.
Ochhh...paseczek cudowny Od dawna się przymierzam na zegarek z alli ale nigdy się nie mogę zdecydować Daj znać jak szybko się ściera złotko
__________________
Idealny prezent na piątą rocznice --> zaręczona 05.12.2014 !!
Lavendowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 08:11   #899
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Widziałyście ma Ali tę sukienkę? Szukałam, ale ciężko mi znaleźć A już wcześniej ją chyba widziałam, kilka miesięcy temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (11,9 KB, 61 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 08:35   #900
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez rapatuja Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałyście. Podałam przykładowo sprzedawcę, który bardzo szybko wysyła paczki i oprócz chłamu, ma również oferty sprawdzone, które widziałam, dotknęłam i mogłam się im z bliska przyjrzeć.
Styczność z aliexpress i z handlem na nim mam już od dawna. Jednak aktualnie chciałam założyć coś własnego i pośredniczenie w sprzedaży z aliexpress jest jednym ze sposobów pozyskiwania klientów. Są informowani o czasie dostawy i nieraz ktoś musi długo czekać na dobry produkt. Nigdy nie przedkładałam szybkości nad jakość.

Pytam Was o "szybkich sprzedawców" bo w swoich ofertach na pewno mają również rzeczy dobrej jakości. Wystarczy poczytać opinie, porozmawiać z producentem i zakupić do siebie przykładowy produkt.

Ja nie wiem czy ja nie zrozumiale po prostu piszę, ale ilekroć dodałam cokolwiek na forum to byłam zjechana, mimo że pytałam kulturalnie.

Aliexpress to nie zawsze produkty kiepskiej jakości. Miałam do czynienia z na prawdę fajnymi rzeczami zapakowanymi nawet bardzo ładnie.
Coś jednak na temat jakości wiem, bo byłam pracownikiem laboratorium we Włoszech gdzie oglądaliśmy produkty, które miały trafić do tych ekskluzywnych wielkich drogich marek. I powiem Wam szczerze, że naoglądałam się niezłej sztumy.
Spotkałam się☠też z tym, że chiny produkowały dla znanych marek torebki, paski.. i były o wiele lepiej i staranniej wykonane niż jak wychodziły od włoskich wykonawców.

Handel w pośrednictwie wydaje mi się zupełnie dobry. Jeżeli klientowi nie spodoba się produkt to go do mnie odsyła a ja odsyłam mu wszystkie pokryte koszty. Tacy klienci piszą potem dobre opinie i wracają. Wiem to bo już byłam w tej branży.
tego co napisałaś nie dało się inaczej zrozumieć, raczej jak już Ty sie xle wyraziłaś., aczkolwiek po sprostowaniu wypowiedzi jest ok.

Niemniej jednak pośrednictwa nie popieram, wiec nie pomogę. Co innego sprowadzenie rzeczy i handlowania nimi z Polski, ale w pośrednictwie nie pomogę.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dikej, Rotkohl dziękuję!
Ale te 42 dni to ma tylko na potwierdzenie platnosci ?? czy te 42 dni to potwierdzenie platnosci + na dotarcie do mnie przesylki?






Dziewczyny, bardzo mi sie podobalo jak wklejałyscie zdjęcia ,,zamowione" i ,,jak dana osoba w tym wygląda"
To nie wiem czy to widziałyście ?






na wysłanie ma tyle czasu

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
hej, mogę dołączyć? Dziewczyny mam takie pytanie a nie znalazłam nic na ten temat jeszcze a zamawiałam pierwszy raz jak Chińczyk wysyła mi przesyłką nierejestrowaną i paczka nie dotrze to mogę liczyć na refund?czy nie bardzo?
tak, tylko musisz pamietać o załozeniu sporu w terminie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.