Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-18, 00:23   #871
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89041776]True crime jak już Ingrid wyjaśniła, a tak precyzyjniej to mroczne historie, kryminalne zagadki coś tam coś tam

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Witam i o zdrowie pytam a tak serio to widzę, że nastroje covidowe zmienne? Mnie się wierzyć nie chce, że znów takie jaja się odbywają.
Dzieciak mi przeszedł covid. Powiem Wam, że upierdliwe guano.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Aj daj spokój, wku*wa mam na maksa.

Jak tam syn, wszystko dobrze już?
Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Ja tam akurat na to nje patrze .Ważni tego świata jak już zachorują to dostaną najlepsza terapie co szaremu człowiekowi raczej nie grozi .Poza tym przed takimi imprezami zwykle wszycy są testowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No jasne, im wolno łamać obostrzenia które sami stworzyli. Szary człowiek ma zamknąć gębę i robić co mu każą.

Następny skandal- człowiek który prowadził śledztwo w sprawie imprez rządowych w lockdownie... Sam uczestniczył w imprezie świątecznej podczas lockdownu 🤣 Facet podał się do dymisji.

Dzisiaj 93 tys zakażeń, zgonów 111.
Ze względu na to że omikron jest tak niebezpieczny i kosi ludzi, chodzą słuchy że 10 dniowa kwarantanna ma być skrócona do 7 dni. Bo ludzie zdrowieją po 3-5 dniach. Jprdl, oni nas naprawdę traktują jak stado baranów Nie wiem po co ja to w ogóle wszystko czytam, jest po 1 w nocy a mną nerwy telepią, chyba mam już nockę z głowy Nawet wina nie mam, co by uspokoić nerwy A przydałby się kieliszek "dla spokojności", może nawet dwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2021-12-18 o 01:20
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 07:15   #872
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 136
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Ja tam akurat na to nje patrze .Ważni tego świata jak już zachorują to dostaną najlepsza terapie co szaremu człowiekowi raczej nie grozi .Poza tym przed takimi imprezami zwykle wszycy są testowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I myślisz, że gdyby była pandemia eboli (załóżmy na potrzeby tej rozmowy, że ebola nagle zmutowała i przebieg jest tak samo paskudny, ale łatwiej się zarazić), to ważni tego świata by imprezowali?

Nie, siedzieli by na dupach i łazili w hazmat suitach, jakby już musieli gdzieś wyjść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 07:43   #873
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

https://fb.watch/9ZiEvDendi/
Taki apel w zwiazku ze szczepieniem dzieci . Jestem ciekawa ,co o tym myslicie. Bełkot?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 08:06   #874
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Aj daj spokój, wku*wa mam na maksa.

Jak tam syn, wszystko dobrze już? No jasne, im wolno łamać obostrzenia które sami stworzyli. Szary człowiek ma zamknąć gębę i robić co mu każą.

Następny skandal- człowiek który prowadził śledztwo w sprawie imprez rządowych w lockdownie... Sam uczestniczył w imprezie świątecznej podczas lockdownu Facet podał się do dymisji.

Dzisiaj 93 tys zakażeń, zgonów 111.
Ze względu na to że omikron jest tak niebezpieczny i kosi ludzi, chodzą słuchy że 10 dniowa kwarantanna ma być skrócona do 7 dni. Bo ludzie zdrowieją po 3-5 dniach. Jprdl, oni nas naprawdę traktują jak stado baranów Nie wiem po co ja to w ogóle wszystko czytam, jest po 1 w nocy a mną nerwy telepią, chyba mam już nockę z głowy Nawet wina nie mam, co by uspokoić nerwy A przydałby się kieliszek "dla spokojności", może nawet dwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, już jest ok, ale trochę się z tym dziadostwem bujaliśmy. Teraz oczywiście cały czas go obserwujemy jak głupi, bo pamiętam o tym zespole pokowidowym. W każdym razie cieszy mnie jedynie to, że nie muszę teraz podejmować decyzji o jego szczepieniu, przyznaję się bez bicia, że mam jakieś wątpliwości. Ja na każde szczepienie szlam z nim z duszą na ramieniu, szczepiłam bardzo powoli, po kolei, obserwowałam.

Co do rządzących- jakby to była ebola to by się zamknęli w swoich willach i tyle byśmy ich widzieli

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 08:40   #875
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
https://fb.watch/9ZiEvDendi/
Taki apel w zwiazku ze szczepieniem dzieci . Jestem ciekawa ,co o tym myslicie. Bełkot?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziwne. Skoro tak ma źle działać na dzieci to na dorosłych chyba ta samo? Powiedziałabym, że bełkot ale mam w pamięci Kopernika, któremu też nie wierzono i go zakrzykiwano Przyszłość pokaże. Przyznam że mam zgryz co robić z córką, za kilka miesięcy kończy 5 lat.



Ps. Człowiek czyta jakby trenował latami czytanie w kościele, tak mi się skojarzyło
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 09:28   #876
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
https://fb.watch/9ZiEvDendi/
Taki apel w zwiazku ze szczepieniem dzieci . Jestem ciekawa ,co o tym myslicie. Bełkot?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co jest z moim telefonem, że nie mogę skopiować linku ️ jednak z artykułu na ten temat na stronie fakehunter:

"Autor zgłoszonego wpisu przedstawia dr Roberta Malone'a jako wynalazcę szczepionek mRNA. Jest to mylące. W 1989 r. Malone opublikował pracę zatytułowaną „Cationic liposome-mediated RNA transfection". Chociaż stanowi ona dowód jego ważnego wkładu w powstającą wówczas dziedzinę, nie czyni go wynalazcą szczepionek mRNA.

Badania Malone'a mogły być ważne, lecz przełomowe odkrycia naukowe nie zawsze mają jedynego „wynalazcę". W tym przypadku postęp zawdzięczamy pracy wielu osób."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 09:33   #877
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest z moim telefonem, że nie mogę skopiować linku ️ jednak z artykułu na ten temat na stronie fakehunter:

"Autor zgłoszonego wpisu przedstawia dr Roberta Malone'a jako wynalazcę szczepionek mRNA. Jest to mylące. W 1989 r. Malone opublikował pracę zatytułowaną „Cationic liposome-mediated RNA transfection". Chociaż stanowi ona dowód jego ważnego wkładu w powstającą wówczas dziedzinę, nie czyni go wynalazcą szczepionek mRNA.

Badania Malone'a mogły być ważne, lecz przełomowe odkrycia naukowe nie zawsze mają jedynego „wynalazcę". W tym przypadku postęp zawdzięczamy pracy wielu osób."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tu się odnoszą do osoby a nie do tego co opowiada. Co z tego że nie jest jedynym wynalazcą.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-18, 10:19   #878
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Ale tu się odnoszą do osoby a nie do tego co opowiada. Co z tego że nie jest jedynym wynalazcą.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
To z tego, że on w ogóle nie jest wynalazcą tych szczepionek, a jego wkład w technologię mRNA jest bardzo pośredni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 10:28   #879
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Ja tam akurat na to nje patrze .Ważni tego świata jak już zachorują to dostaną najlepsza terapie co szaremu człowiekowi raczej nie grozi .Poza tym przed takimi imprezami zwykle wszycy są testowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To słabo ich testują, jak po imprezie okazuje się, że połowa uczestników jest zarażona, jak to było ostatnio w Danii (?).
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 11:28   #880
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Aj daj spokój, wku*wa mam na maksa.

Jak tam syn, wszystko dobrze już? No jasne, im wolno łamać obostrzenia które sami stworzyli. Szary człowiek ma zamknąć gębę i robić co mu każą.

Następny skandal- człowiek który prowadził śledztwo w sprawie imprez rządowych w lockdownie... Sam uczestniczył w imprezie świątecznej podczas lockdownu Facet podał się do dymisji.

Dzisiaj 93 tys zakażeń, zgonów 111.
Ze względu na to że omikron jest tak niebezpieczny i kosi ludzi, chodzą słuchy że 10 dniowa kwarantanna ma być skrócona do 7 dni. Bo ludzie zdrowieją po 3-5 dniach. Jprdl, oni nas naprawdę traktują jak stado baranów Nie wiem po co ja to w ogóle wszystko czytam, jest po 1 w nocy a mną nerwy telepią, chyba mam już nockę z głowy Nawet wina nie mam, co by uspokoić nerwy A przydałby się kieliszek "dla spokojności", może nawet dwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że butelka dopiero by uspokoiła skutecznie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 11:46   #881
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
To z tego, że on w ogóle nie jest wynalazcą tych szczepionek, a jego wkład w technologię mRNA jest bardzo pośredni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak można podawać fakehuntera jako jakiś autorytet? To tylko zespół dziennikarzy PAP i wolontariuszy z całej Polski przeszkolonych w "sprawdzaniu faktów" i przedstawianiu ich w taki sposób, żeby zgadzały się z narracją miłościwie nam panującej władzy. Żadni to eksperci. Ekspertem wypowiadającym się w kwestii bezpieczeństwa czy niebezpieczeństwa szczepionek mogą być naukowcy albo lekarze, a nie dziennikarze (do tego anonimowi) . W śmiesznych
czasach żyjemy, naprawdę.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-18, 12:49   #882
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Jak można podawać fakehuntera jako jakiś autorytet? To tylko zespół dziennikarzy PAP i wolontariuszy z całej Polski przeszkolonych w "sprawdzaniu faktów" i przedstawianiu ich w taki sposób, żeby zgadzały się z narracją miłościwie nam panującej władzy. Żadni to eksperci. Ekspertem wypowiadającym się w kwestii bezpieczeństwa czy niebezpieczeństwa szczepionek mogą być naukowcy albo lekarze, a nie dziennikarze (do tego anonimowi) . W śmiesznych
czasach żyjemy, naprawdę.
Podawanie fakehuntera jako autorytet to debilizm najwyższych lotów, zgadzam się. Wszelkie przeczytane artykuły powinny być jedynie impulsem do zgłębienia tematu samodzielnie. Ja takie debilizmy zazwyczaj sprawdzam, przecież bardzo łatwo można to zrobić, np. wpisać nazwisko doktora i sprawdzić jakie jego prace i kiedy zostały opublikowane. Ja to zrobiłam, a ty?
W śmiesznych czasach żyjemy, że ludzie uważają, że trzeba wierzyć we wszystko, co obejrzą albo przeczytają i nawet nie sprawdzą, czy jest w tym choć ziarno prawdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 13:16   #883
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Podawanie fakehuntera jako autorytet to debilizm najwyższych lotów, zgadzam się. Wszelkie przeczytane artykuły powinny być jedynie impulsem do zgłębienia tematu samodzielnie. Ja takie debilizmy zazwyczaj sprawdzam, przecież bardzo łatwo można to zrobić, np. wpisać nazwisko doktora i sprawdzić jakie jego prace i kiedy zostały opublikowane. Ja to zrobiłam, a ty?
W śmiesznych czasach żyjemy, że ludzie uważają, że trzeba wierzyć we wszystko, co obejrzą albo przeczytają i nawet nie sprawdzą, czy jest w tym choć ziarno prawdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To po co powołujesz się na coś, co potem w kolejnym poście sama nazywasz debilizmem najwyższych lotów.

Nie jestem w stanie ocenić, czy to, co mówi Malone o potencjalnym niebezpieczeństwie szczepionek jest prawdą czy nie. Tak samo ty nie jestes w stanie tego ocenić sprawdzając jedynie jakie prace opublikował i kiedy.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 13:22   #884
ollxxxxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 193
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Niemieckojęzyczni i inni naukowcy:


Andreas Noack, chemik o „szczepieniach”; „grafenowe ostrza przecinają żyły…” ZAMORDOWANY. Pięć dni po opublikowaniu filmu lekarz został napadnięty i zamordowany, jak mówi nam jego żona. Zamordowany chemik Andreas Noack powiedział :

To podobno światowej sławy specjalista od grafenu.

Ma jakieś publikacje, projekty albo ciekawe cv na linked?
ollxxxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 13:34   #885
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
To po co powołujesz się na coś, co potem w kolejnym poście sama nazywasz debilizmem najwyższych lotów.

Nie jestem w stanie ocenić, czy to, co mówi Malone o potencjalnym niebezpieczeństwie szczepionek jest prawdą czy nie. Tak samo ty nie jestes w stanie tego ocenić sprawdzając jedynie jakie prace opublikował i kiedy.
Już samo to, że malone jest przedstawiony jako wynalazca technologii mRNA, co po naprawdę pobieżnym sprawdzeniu okazuje się nieprawdą, powoduje, że filmy i artykuły o tym należy traktować jako bardzo nierzetelne.
Rozumiem, że skoro nie jesteś w stanie tego ocenić, to będziesz szukać rzetelnych informacji na ten temat i nie będziesz przekazywać niesprawdzonych informacji dalej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 14:07   #886
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Już samo to, że malone jest przedstawiony jako wynalazca technologii mRNA, co po naprawdę pobieżnym sprawdzeniu okazuje się nieprawdą, powoduje, że filmy i artykuły o tym należy traktować jako bardzo nierzetelne.
Rozumiem, że skoro nie jesteś w stanie tego ocenić, to będziesz szukać rzetelnych informacji na ten temat i nie będziesz przekazywać niesprawdzonych informacji dalej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, będę szukać rzetelnych informacji tam gdzie ty, czyli na fakehunter albo demagog.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 14:18   #887
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Tak, będę szukać rzetelnych informacji tam gdzie ty, czyli na fakehunter albo demagog.
Już pisałam - takie portale są dobrym impulsem do rozpoczęcia poszukiwań, ale wiem, że łatwiej być leniem, tkwić w ignorancji i dostawać rumieńców na każdy news o chwytliwym tytule.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 14:53   #888
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Dacie wiare ,ze od srody test nie zostal wykonany ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 16:26   #889
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Aj daj spokój, wku*wa mam na maksa.

Jak tam syn, wszystko dobrze już? No jasne, im wolno łamać obostrzenia które sami stworzyli. Szary człowiek ma zamknąć gębę i robić co mu każą.

Następny skandal- człowiek który prowadził śledztwo w sprawie imprez rządowych w lockdownie... Sam uczestniczył w imprezie świątecznej podczas lockdownu �� Facet podał się do dymisji.

Dzisiaj 93 tys zakażeń, zgonów 111.
Ze względu na to że omikron jest tak niebezpieczny i kosi ludzi, chodzą słuchy że 10 dniowa kwarantanna ma być skrócona do 7 dni. Bo ludzie zdrowieją po 3-5 dniach. Jprdl, oni nas naprawdę traktują jak stado baranów Nie wiem po co ja to w ogóle wszystko czytam, jest po 1 w nocy a mną nerwy telepią, chyba mam już nockę z głowy Nawet wina nie mam, co by uspokoić nerwy A przydałby się kieliszek "dla spokojności", może nawet dwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mam na to wszystko wyrąbane, szczerze mówiąc. Jak ludzie chcą, to niech siedzą w domach przez kolejne dziesięć lat i drżą przed kolejną mutacją, która jest prawdopodobnie równie groźna jak przeziębienie. Ja stosuję się do obostrzeń, noszę maskę tam, gdzie trzeba (chyba że inni zdejmą - to też zdejmuję, np. w pociągu), zaszczepiłam się dwiema dawkami i tyle ode mnie. Mam to wszystko gdzieś - dopóki nie będę planować podróży do miejsca, gdzie booster byłby wymagany, nie mam zamiaru go przyjmować. To jest jakieś kuriozum, żeby żyć pod dyktando wirusa o śmiertelności niższej niż 2%.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I myślisz, że gdyby była pandemia eboli (załóżmy na potrzeby tej rozmowy, że ebola nagle zmutowała i przebieg jest tak samo paskudny, ale łatwiej się zarazić), to ważni tego świata by imprezowali?

Nie, siedzieli by na dupach i łazili w hazmat suitach, jakby już musieli gdzieś wyjść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No przytulasków na wiecach nie byłoby na pewno.


Ja od początku byłam koronasceptyczka, w takim sensie, że uważalam reakcję świata na covid za przesadzoną (i to mocno). Ale zwalalam ją na karb zwykłej glupoty, braku jaj i chęć zadowolenia fanów lockdownu, których jednak mieliśmy sporo. Ale teraz? Zgadzam się z którymś z wcześniejszych postów - jak nie wiadomo o co chodzi, no to można się domyślić, cóż to jest. Genialnych planów, żeby połowa społeczeństwa chodziła sobie niezaszczepiona, za to kolejna przyjmowała boostery co kilka miesiecy by móc polecieć gdzieś na urlop, to nawet nie skomentuję. Wychodzi na to, że nie chodzi o zaszczepienie jak największej ilości ludzi, tylko o podanie jak największej ilości dawek - mniejsza o to, komu.
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-18, 16:44   #890
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Już pisałam - takie portale są dobrym impulsem do rozpoczęcia poszukiwań, ale wiem, że łatwiej być leniem, tkwić w ignorancji i dostawać rumieńców na każdy news o chwytliwym tytule.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gdybyś nie była leniwa lub/i gdybyś nie tkwiła w ignorancji to być może odkryłabyś, że wcale wkład Malone w opracowywanie technologii mRNA nie był "pośredni", jak to napisałaś, tylko, że był zdecydowanie pionierem (wraz ze swoimi dwoma czy czterema współpracownikami).
Po drugie, w badaniach nad szczepionkami mRNA też był pionierem (cytat: "Pierwsze eksperymenty ze szczepionką mRNA przeprowadzili P. Felgner, J. Wolff, G. Rhodes, R.W. Malone i D. Carson. P. Ukończyli szereg badań nad szczepieniem mRNA, które zaowocowały dziewięcioma patentami na szczepienie mRNA").

Wikipedia podaje w sumie 9 głównych osób związanych z rozwojem tej technologii i Malone jest jednym z nich (nie twierdzę, że najważniejszym, ale na pewno jednym z pierwszym), więc nie odmawiałabym mu prawa do wypowiadania się na tematy dotyczące jej potencjalnego niebezpieczeństwa, o którym niżej mówi (również) wikipedia:

"Do 2020 r. te firmy biotechnologiczne zajmujące się technologią opartą na mRNA miały słabe wyniki testowania leków na choroby sercowo-naczyniowe, metaboliczne i nerek i inne, przy czym większość z nich stwierdza, że skutki uboczne metod dostarczania mRNA były zbyt poważne. Szczepionki mRNA do stosowania u ludzi zostały opracowane i przetestowane pod kątem chorób wścieklizny, Zika, wirusa cytomegalii i grypy, jednak nie zostały licencjonowane.



https://web.archive.org/web/20210614...accine#History

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89042368]Ja już mam na to wszystko wyrąbane, szczerze mówiąc. Jak ludzie chcą, to niech siedzą w domach przez kolejne dziesięć lat i drżą przed kolejną mutacją, która jest prawdopodobnie równie groźna jak przeziębienie. Ja stosuję się do obostrzeń, noszę maskę tam, gdzie trzeba (chyba że inni zdejmą - to też zdejmuję, np. w pociągu), zaszczepiłam się dwiema dawkami i tyle ode mnie. Mam to wszystko gdzieś - dopóki nie będę planować podróży do miejsca, gdzie booster byłby wymagany, nie mam zamiaru go przyjmować. To jest jakieś kuriozum, żeby żyć pod dyktando wirusa o śmiertelności niższej niż 2%.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------


No przytulasków na wiecach nie byłoby na pewno.


Ja od początku byłam koronasceptyczka, w takim sensie, że uważalam reakcję świata na covid za przesadzoną (i to mocno). Ale zwalalam ją na karb zwykłej glupoty, braku jaj i chęć zadowolenia fanów lockdownu, których jednak mieliśmy sporo. Ale teraz? Zgadzam się z którymś z wcześniejszych postów - jak nie wiadomo o co chodzi, no to można się domyślić, cóż to jest. Genialnych planów, żeby połowa społeczeństwa chodziła sobie niezaszczepiona, za to kolejna przyjmowała boostery co kilka miesiecy by móc polecieć gdzieś na urlop, to nawet nie skomentuję. Wychodzi na to, że nie chodzi o zaszczepienie jak największej ilości ludzi, tylko o podanie jak największej ilości dawek - mniejsza o to, komu.[/QUOTE]


Oczywiście, że tak jest, świat będzie składał się z niezaszczepionych i zaszczepionych trzecią, dziesiątą i dwudziestą dawką dopóty, dopóki producenci nie stwierdzą, że już zarobili wystarczająco dużo.

Edytowane przez Elliott_2020
Czas edycji: 2021-12-18 o 16:40
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 16:46   #891
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Hej. Nie wiem, może pisaliście już o tym kilka razy, jak tak to przepraszam, ale czy są coś warte testy na covid z apteki? Jeśli tak, to jakie? Tańsze, droższe? Dziękuję za pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 18:19   #892
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I myślisz, że gdyby była pandemia eboli (załóżmy na potrzeby tej rozmowy, że ebola nagle zmutowała i przebieg jest tak samo paskudny, ale łatwiej się zarazić), to ważni tego świata by imprezowali?

Nie, siedzieli by na dupach i łazili w hazmat suitach, jakby już musieli gdzieś wyjść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie siedzieliby na dupach.Natomiast nie uważam ze covida nie ma bo oni sobie imprezują .Niech sobie imprezują ja podziękuje bo za dużo widziałam ciężkich przypadkow covida .
Ja dziś zaszczepiłam dziecko .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 18:47   #893
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89042368]Ja już mam na to wszystko wyrąbane, szczerze mówiąc. Jak ludzie chcą, to niech siedzą w domach przez kolejne dziesięć lat i drżą przed kolejną mutacją, która jest prawdopodobnie równie groźna jak przeziębienie. Ja stosuję się do obostrzeń, noszę maskę tam, gdzie trzeba (chyba że inni zdejmą - to też zdejmuję, np. w pociągu), zaszczepiłam się dwiema dawkami i tyle ode mnie. Mam to wszystko gdzieś - dopóki nie będę planować podróży do miejsca, gdzie booster byłby wymagany, nie mam zamiaru go przyjmować. To jest jakieś kuriozum, żeby żyć pod dyktando wirusa o śmiertelności niższej niż 2%.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------


No przytulasków na wiecach nie byłoby na pewno.


Ja od początku byłam koronasceptyczka, w takim sensie, że uważalam reakcję świata na covid za przesadzoną (i to mocno). Ale zwalalam ją na karb zwykłej glupoty, braku jaj i chęć zadowolenia fanów lockdownu, których jednak mieliśmy sporo. Ale teraz? Zgadzam się z którymś z wcześniejszych postów - jak nie wiadomo o co chodzi, no to można się domyślić, cóż to jest. Genialnych planów, żeby połowa społeczeństwa chodziła sobie niezaszczepiona, za to kolejna przyjmowała boostery co kilka miesiecy by móc polecieć gdzieś na urlop, to nawet nie skomentuję. Wychodzi na to, że nie chodzi o zaszczepienie jak największej ilości ludzi, tylko o podanie jak największej ilości dawek - mniejsza o to, komu.[/QUOTE]

Skad masz dane o śmiertelności poniżej 2%?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 19:42   #894
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Mnie szczerze mówiąc zadziwia ta korono panika. Wszyscy nagle odkryli, że mogą umrzeć. Tak jakby wcześniej się to nie moglo zdarzyć. Przejmują się śmiercią z powodu covid, a nie widzą sedna problemu 21 wieku. Ludzie przyjmują szczepionki, siedza domu, uff to na pewno ich uchroni. A póki co.. największa ilość zgonow jest z powodu chorób układu krążenia.
W każdym artykule na temat smiertelnosci jest takie ładne zdanie:
"Do☠największych czynników ryzyka przedwczesnej śmierci☠zaliczają się☠palenie tytoniu oraz zła dieta"
No i tak. Ludzie z jednej strony są straszliwie przejęci tym covidem, ale jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że sami siebie zabijają i nie widzą w tym nic złego. Źle się odżywiaja, palą, piją, nie ruszają. Zwiększają z tego powodu ryzyko przedwczesnego zgonu aż o kilkadziesiąt procent. Czy covid robi to samo? Oczywiście, że nie.
Jaki procent osób podczas tej pandemii stwierdzilo: kurcze, niszczę sam siebie, czas zadbać o swoje zdrowie i życie? Strzelałam, że jakiś nikły procent.

Dlaczego ludzie tak bardzo boją się, że zachorują na covida, a nie boją się mają olbrzymią szansę umrzeć z powodu swojego stylu życia? A co najlepsze, na to czy zachorujemy na covid wpływu nie mamy, ale na to czy umrzemy z powodu miażdżycy już tak ( no, przeważnie). I mimo, że wielu chorób można uniknąć ludzie nie chcą tego robić.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 19:49   #895
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Dacie wiare ,ze od srody test nie zostal wykonany ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh niestety dam wiarę. To jest właśnie to - osoba nie może dojechać na test bo nie jest w stanie/nie ma czym to może czekać i czekać. A później dziwic się, że osoby chodzace z objawami jadą komunikacja na test kiedy nie maja auta wlasnego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 19:50   #896
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89042523]Mnie szczerze mówiąc zadziwia ta korono panika. Wszyscy nagle odkryli, że mogą umrzeć. Tak jakby wcześniej się to nie moglo zdarzyć. Przejmują się śmiercią z powodu covid, a nie widzą sedna problemu 21 wieku. Ludzie przyjmują szczepionki, siedza domu, uff to na pewno ich uchroni. A póki co.. największa ilość zgonow jest z powodu chorób układu krążenia.
W każdym artykule na temat smiertelnosci jest takie ładne zdanie:
"Donajwiększych czynników ryzyka przedwczesnej śmiercizaliczają siępalenie tytoniu oraz zła dieta"
No i tak. Ludzie z jednej strony są straszliwie przejęci tym covidem, ale jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że sami siebie zabijają i nie widzą w tym nic złego. Źle się odżywiaja, palą, piją, nie ruszają. Zwiększają z tego powodu ryzyko przedwczesnego zgonu aż o kilkadziesiąt procent. Czy covid robi to samo? Oczywiście, że nie.
Jaki procent osób podczas tej pandemii stwierdzilo: kurcze, niszczę sam siebie, czas zadbać o swoje zdrowie i życie? Strzelałam, że jakiś nikły procent.

Dlaczego ludzie tak bardzo boją się, że zachorują na covida, a nie boją się mają olbrzymią szansę umrzeć z powodu swojego stylu życia? A co najlepsze, na to czy zachorujemy na covid wpływu nie mamy, ale na to czy umrzemy z powodu miażdżycy już tak ( no, przeważnie). I mimo, że wielu chorób można uniknąć ludzie nie chcą tego robić.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja myślę, że gdyby cały świat nagle zaczął podawać informacje o przypadkach i śmiertelności z powodu cukrzycy, nadwagi i innych cywilizacyjnych chorób, to pewnie wszyscy zaczęliby się bać tak, jak covid

Z drugiej strony, no niby zły styl życia może spowodować wcześniejszą śmierć, ale wg niektórych jest po prostu "przyjemne i wygodne" takie życie - rachunek zysków i strat jest błędnie określany. A covid? To nic przyjemnego, więc się boją. Zwłaszcza, że nie wiadomo czy, a jeśli tak, to jakie konsekwencje może przynieść za kilka lat jego przechorowanie.

Media teraz napędzają te panikę.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 19:56   #897
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja myślę, że gdyby cały świat nagle zaczął podawać informacje o przypadkach i śmiertelności z powodu cukrzycy, nadwagi i innych cywilizacyjnych chorób, to pewnie wszyscy zaczęliby się bać tak, jak covid

Z drugiej strony, no niby zły styl życia może spowodować wcześniejszą śmierć, ale wg niektórych jest po prostu "przyjemne i wygodne" takie życie - rachunek zysków i strat jest błędnie określany. A covid? To nic przyjemnego, więc się boją. Zwłaszcza, że nie wiadomo czy, a jeśli tak, to jakie konsekwencje może przynieść za kilka lat jego przechorowanie.

Media teraz napędzają te panikę.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Ale przecież mówią. W kółko się o tym mówi.
I co? I nic.
Jak ludzie muszą w coś włożyć wysiłek to nagle przestają się bać. Taka magia.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 19:58   #898
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89042535]Ale przecież mówią. W kółko się o tym mówi.
I co? I nic.
Jak ludzie muszą w coś włożyć wysiłek to nagle przestają się bać. Taka magia.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Gdzie mowia? Podaja codziennie ilość hospitalizacji i zgonow z powodu nowotworu, cukrzycy, zawału? Nie. Pokazuja szpitale zapelnione? Nie. Rozmawiaja z takimi osobami? No właśnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 20:03   #899
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89042368]Ja już mam na to wszystko wyrąbane, szczerze mówiąc. Jak ludzie chcą, to niech siedzą w domach przez kolejne dziesięć lat i drżą przed kolejną mutacją, która jest prawdopodobnie równie groźna jak przeziębienie. Ja stosuję się do obostrzeń, noszę maskę tam, gdzie trzeba (chyba że inni zdejmą - to też zdejmuję, np. w pociągu), zaszczepiłam się dwiema dawkami i tyle ode mnie. Mam to wszystko gdzieś - dopóki nie będę planować podróży do miejsca, gdzie booster byłby wymagany, nie mam zamiaru go przyjmować. To jest jakieś kuriozum, żeby żyć pod dyktando wirusa o śmiertelności niższej niż 2%.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------


No przytulasków na wiecach nie byłoby na pewno.


Ja od początku byłam koronasceptyczka, w takim sensie, że uważalam reakcję świata na covid za przesadzoną (i to mocno). Ale zwalalam ją na karb zwykłej glupoty, braku jaj i chęć zadowolenia fanów lockdownu, których jednak mieliśmy sporo. Ale teraz? Zgadzam się z którymś z wcześniejszych postów - jak nie wiadomo o co chodzi, no to można się domyślić, cóż to jest. Genialnych planów, żeby połowa społeczeństwa chodziła sobie niezaszczepiona, za to kolejna przyjmowała boostery co kilka miesiecy by móc polecieć gdzieś na urlop, to nawet nie skomentuję. Wychodzi na to, że nie chodzi o zaszczepienie jak największej ilości ludzi, tylko o podanie jak największej ilości dawek - mniejsza o to, komu.[/QUOTE]Mnie telepie jak czytam o obostrzeniach, na pewno moja nerwica odgrywa tutaj dużą rolę. Tłumaczę sobie, że nie mam na to wpływu, więc nie mam po co się denerwować, ale emocje biorą górę nad rozsądkiem.

Holandia ma zatwierdzony lockdown. Ostatnio chyba dość duże zamieszki były w tym kraju z powodu obostrzeń. Serio, w tym momencie trzymam kciuki by społeczeństwo pokazało holenderskiemu rządowi gdzie mogą sobie wsadzić swoje obostrzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89042523]Mnie szczerze mówiąc zadziwia ta korono panika. Wszyscy nagle odkryli, że mogą umrzeć. Tak jakby wcześniej się to nie moglo zdarzyć. Przejmują się śmiercią z powodu covid, a nie widzą sedna problemu 21 wieku. Ludzie przyjmują szczepionki, siedza domu, uff to na pewno ich uchroni. A póki co.. największa ilość zgonow jest z powodu chorób układu krążenia.
W każdym artykule na temat smiertelnosci jest takie ładne zdanie:
"Donajwiększych czynników ryzyka przedwczesnej śmiercizaliczają siępalenie tytoniu oraz zła dieta"
No i tak. Ludzie z jednej strony są straszliwie przejęci tym covidem, ale jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że sami siebie zabijają i nie widzą w tym nic złego. Źle się odżywiaja, palą, piją, nie ruszają. Zwiększają z tego powodu ryzyko przedwczesnego zgonu aż o kilkadziesiąt procent. Czy covid robi to samo? Oczywiście, że nie.
Jaki procent osób podczas tej pandemii stwierdzilo: kurcze, niszczę sam siebie, czas zadbać o swoje zdrowie i życie? Strzelałam, że jakiś nikły procent.

Dlaczego ludzie tak bardzo boją się, że zachorują na covida, a nie boją się mają olbrzymią szansę umrzeć z powodu swojego stylu życia? A co najlepsze, na to czy zachorujemy na covid wpływu nie mamy, ale na to czy umrzemy z powodu miażdżycy już tak ( no, przeważnie). I mimo, że wielu chorób można uniknąć ludzie nie chcą tego robić.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Bo ktoś im wmówił, że covid ich zaraz, teraz zabije. Panika wyłącza rozum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-18, 20:06   #900
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 14

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Gdzie mowia? Podaja codziennie ilość hospitalizacji i zgonow z powodu nowotworu, cukrzycy, zawału? Nie. Pokazuja szpitale zapelnione? Nie. Rozmawiaja z takimi osobami? No właśnie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Serio, ile osób nie wie, że z powodu otyłości czy przez palenia fajek można częściej chorować lub umrzeć?
Teraz jest kampania planuje długie zycie. Słyszę ja codziennie w radiu. Lekarze też w kółko o tym gadają.
Statystyk zgonów i tak by nikt nie czytał, bo by było: e tam, mi się to nie zdarzy i mnie to nie dotyczy. No i przede wszystkim: tym się nie można zarazić.

Ludzie z powodu tego covida po prostu glupieja.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2021-12-18 o 20:07
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-28 12:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.