Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 14:52   #1
Transfer_factor
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?


Czy ktoś słyszał o kosmetykach Firmy TianDe? ostatnio do mojego salonu przyszła kobieta zaprezentować mi te kosmetyki. Zrobiła mi zabieg na dłonie coś na styl parafiny efekt świetny. prosze o opinie o tych kosmetykach czy warto się nimi zainteresować.
Transfer_factor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 18:51   #2
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

moja koleżanka jest konsultantką tej firmy, kosmetyki cenowo nie są tanie ,ale jej zdaniem sa dobre..nie rewelacyjne w porównaniu z innymi , ale dobre,solidne . Z tego co wiem to ma jeden salon kosmetyczny ktory od niej regularnie bierze kosmetyki, reszta sprzedazy to indywidualne osoby ktore zamawiaja 1-2 kosmetyki.
__________________
wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668309


seattle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:57   #3
magsok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

witam
nasz znajomy ma kosmetyki TianDe, wypróbowaliśmy i muszę powiedzieć, że np.kremy z serii 35+ są bardzo wydajne i bardzo dobrze się wchłaniają, moja Mama trafiła ostatnio do salonu kosmetycznego, który pracował na kosmetykach TianDe i tam kupiła sobie też krem, efekty są i jest z niego zadowolona. Poza tym jest sporo dobrych opinii na forach o tych kosmetykach, więc chyba nie mogą być złe i tak ostro drogie.
magsok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 16:50   #4
dejmosek
Przyczajenie
 
Avatar dejmosek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Hej! Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana to jestem konsultantką TianDe są to kosmoceutyki, dotychczas znane jedynie w salonach urody. Zwierają 90% naturalnych składników i są w pewnym sensie lecznicze. Jeżeli chciałybyście przejrzeć ofertę to napiszcie do mnie wiadomość, a wyślę katalog online.
dejmosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 22:49   #5
Wikon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Kosmetyki TianDe dopiero od kilku lat sa na rynku a juz osiagnely znaczna popularnosc. Znajomy powiedzial ze wymienil wszystkie kosmetyki na TianDe i nie uzywa juz innych. Niestety nie kazdego stac na nie, choc jesli sie raz ich sprobuje to efekty sa adekwatne do ceny. Ja sie zaopatruje w sklepie kosmetycznym zokana.pl. Maja tam spory wybor. Co jakis czas pojawiaja sie nowe produkty gdyz jeszcze nie wszystkie otrzymaly potrzebne atesty.
Wikon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:35   #6
SlodkaJagodka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Cytat:
Napisane przez Transfer_factor Pokaż wiadomość
Czy ktoś słyszał o kosmetykach Firmy TianDe? ostatnio do mojego salonu przyszła kobieta zaprezentować mi te kosmetyki. Zrobiła mi zabieg na dłonie coś na styl parafiny efekt świetny. prosze o opinie o tych kosmetykach czy warto się nimi zainteresować.
Witam,
Więcej o kosmetykach tianDe możesz dowiedzieć się na stronie www.tiande.pl
Ja osobiście używa kremu do cery trądzikowej i jak na razie jestem zadowolona. Przymierzam się do zakupu maseczki peel-off.

pozdrawiam Jagoda

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Witam,
Więcej o kosmetykach tianDe możesz dowiedzieć się na stronie www.tiande.pl
Ja osobiście używa kremu do cery trądzikowej i jak na razie jestem zadowolona. Przymierzam się do zakupu maseczki peel-off.

pozdrawiam Jagoda

Edytowane przez SlodkaJagodka
Czas edycji: 2013-02-04 o 14:32
SlodkaJagodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:06   #7
czarnamaamba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Z czystym sumieniem polecam Ci te kosmetyki. Osobiście najpierw zaczęłam je używać sama a po czasie stwierdziłam, że chcę je polecać i sprzedawać innym. Obecnie jestem Dystrybutorem tej firmy. Osobom wahającym się czy kupić, spróbować itp tych kosmetyków- mówię WARTO. A jeśli ktoś by chciał więcej info albo chciałby podjąć współpracę z TianDe podaję maila: zaczarowana06@wp.pl
Mieszkam w Lublinie ale jeśli ktoś jest z drugiego końca kraju-to nie przeszkoda- skontaktuję z odpowiednią osobą w danym regionie. Pozdrawiam cieplutko
czarnamaamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 22:49   #8
tiahuanaco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Witam
Jestem konsultantką TianDe z Krakowa. Jeśli ktoś jest zainteresowany, polecam. Kosmetyki są świetne, na bazie naturalnych składników. Pozdrawiam.
tiahuanaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 21:12   #9
Dotka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Witam.
Niestety ale kosmetyki nie TianDe nie należą do tych z taniej półki , ale są warte swojej ceny.
Osobiście mogę polecić krem profilaktyczny do stóp z tłuszczem węża , moje stopy do tej pory wymagały dużej uwagi i pielęgnacji , krem jest naprawde rewelacyjny.

niestety dostepny jest w saszetkach ale pojemność ich jest duża , to 30 g.
Dotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 04:01   #10
czarnamaamba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Kochana Dotko krem do stóp z tłuszczem węża jest również w tubce (kod 41101). Pozdrawiam wiosennie
czarnamaamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 22:42   #11
gabi k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Ja również działam w Krakowie
Tutaj świeżutki facebook, gdzie poza produktami też sporo porad i fit newsików TianDe to nie są zwykłe kosmetyki, firma stawia na zdrowie i naturalność więc postaram się na stronie połączyć moją wiedzę kosmetyczną, leczniczą, dietetyczną
TianDe polecam w ciemno
https://www.facebook.com/pages/Tiand...ref=ts&fref=ts
gabi k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 21:04   #12
bezkitu
Rozeznanie
 
Avatar bezkitu
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 996
GG do bezkitu
Tiande - szampon na porost włosów

Cześć widziałam że słyszałyście już o nowej firmie TianDe, dostałam dzisiaj od przyjaciółki katalog i widziałam tam szampon, maseczke i tonik do włosów aktywujący ich porost. możecie mi powiedzieć coś na temat tych kosmetyków? stosowała któraś? Ceny nie są jakoś stosunkowo bardzo niskie, ale ogólnie opinie innych kosmetyków z tej firmy są dobre. Bo ponoć w dużej ilości są naturalne, w małej ilości chemiczne.
http://www.tiande.pl/upload/shop_pro...0/oryginal.jpg
__________________
wymieniam się



posiadam również ciuszki dziewczece do rozm 92, wystawie je na wymianke jesli bedzie zainteresowanie.



M.
bezkitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:56   #13
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Ja ostatnio kupiłam sobie szampon z żeń-szeniem (jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam w szamponie pływający prawdziwy korzeń z żeń-szenia) i szampon na porost włosów używam na zmianę i jestem bardzo zadowolonaco prawda szampon z żeń-szeniem smierdzi, ale moje włosy , które przetłuszczają się u nasady i przesuszają na końcach są mocno problematyczne. Przetestowałam chyba z milion szamponów , gdyż bardzo szybko dostaję łupieżu mam przesuszoną skórę głowy co powoduje zwiększone wydzielanie sebum , a te szampony naprawde im służą także polecam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 22:49   #14
anyang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

używalam peelingu uniwersalnego brzoskwiniowego, o ile do peelingu rąk jest ok tak do peelingu twarzy wg mnie beznadziejny, ogólnie też nie ma rewelacji - peeling jak peeling, w tej cenie znajdzie sie masę lepszych jak choćby peeling dr irena eris.
anyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:15   #15
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Ja dostałam od bratowej krem maskę "zielona herbata" Bardzo ładna cera się zrobiła zaczęły znikać zmiany trądzikowe . Zgodzę się ,peeling nie jest zbyt dobry za to bardzo fajne sole do ciała
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:54   #16
Tiande Lodz
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Cytat:
Napisane przez Transfer_factor Pokaż wiadomość
Czy ktoś słyszał o kosmetykach Firmy TianDe? ostatnio do mojego salonu przyszła kobieta zaprezentować mi te kosmetyki. Zrobiła mi zabieg na dłonie coś na styl parafiny efekt świetny. prosze o opinie o tych kosmetykach czy warto się nimi zainteresować.
Osobiscie jestem bardzo sceptycznie nastawiona do nowości. Jednak jakiś czas temu jedna z moich kolezanek usilnie mnie namawiała żebym przynajmniej spróbowała. Spróbowałam i ....duze zaskoczenie bo te kosmetyki naprawde działaja. Spodobało mi się o do tego stopnia że zostałam konsultantką TianDe. Koleżanki sa zachwycone. Faktem jest że ceny są troszke wyższe niz te "popularnych kosmetyków" , ale wydaje mi sie ze mozna troszeczke wiecej zapłacic i szybko zobaczyć efekty.
Jezeli ktoś ma ochote na zapoznanie sie z produktami firmy TianDe to prosze o wiadomosc
marta.wjcs@gmail.com
Mieszkam w Łodzi ale wysyłki robie do całej Polski.
Serdecznie zapraszam

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Transfer_factor Pokaż wiadomość
Czy ktoś słyszał o kosmetykach Firmy TianDe? ostatnio do mojego salonu przyszła kobieta zaprezentować mi te kosmetyki. Zrobiła mi zabieg na dłonie coś na styl parafiny efekt świetny. prosze o opinie o tych kosmetykach czy warto się nimi zainteresować.
Osobiscie jestem bardzo sceptycznie nastawiona do nowości. Jednak jakiś czas temu jedna z moich kolezanek usilnie mnie namawiała żebym przynajmniej spróbowała. Spróbowałam i ....duze zaskoczenie bo te kosmetyki naprawde działaja. Spodobało mi się o do tego stopnia że zostałam konsultantką TianDe. Koleżanki sa zachwycone. Faktem jest że ceny są troszke wyższe niz te "popularnych kosmetyków" , ale wydaje mi sie ze mozna troszeczke wiecej zapłacic i szybko zobaczyć efekty.
Jezeli ktoś ma ochote na zapoznanie sie z produktami firmy TianDe to prosze o wiadomosc
marta.wjcs@gmail.com
Mieszkam w Łodzi ale wysyłki robie do całej Polski.
Serdecznie zapraszam

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Jeden z współpracowników firmy Tiande przeprowadził test na 100 kobietach, a mianowicie zrobił właśnie prezentację tych trzech produktów. Jest to zestaw który składa się z peelingu, soli i kremu. Najpierw nakładamy peeling ( którego działanie widać od razu w trakcie) później wcieramy sól, spłukujemy a na samym końcu wcieramy krem i najlepiej na 10 minut włożyć foliowe rękawiczki. Efekt jest rewelacyjny. Skoro dla mnie było to takie oszołamiające to pomyślcie o tych kobietach ;-). Wracając do nich, 98 kupiło ten zestaw, a 30 podpisało umowę partnerską.
Tiande Lodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 20:24   #17
Marttita49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Polecam te kosmetyki. Sama zostałam konsultantkąw Gdańku i testowalam je na sobie. Są warte swojej ceny, a co najważnijesze są to kosmeceutyki mające działanie pielęgnacyjno-odżywczo-lecznicze. ZAbiegi na nich są wykonywane w salonach kosmetycznych, SPA,a to już samo mówi za siebie Więc naprawde, uważąm ze warto zainwestować w nie. W związku z tym, że jestem konsultantką zapraszam do obejrzenia najnowszego katalogu i składania zamówień. Więcej informacji na priv. Oto mój adres mailowy: marttita49@wp.pl

Polecam jeszcze raz naprawdę warto. Zadowolona konsultantka
Marttita49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 20:52   #18
resetowa
Przyczajenie
 
Avatar resetowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Kosmetyki pachną cudownie, może działanie jest wspaniałe ale cena mnie nie przekonuje
resetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:26   #19
czarnamaamba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Cytat:
Napisane przez resetowa Pokaż wiadomość
Kosmetyki pachną cudownie, może działanie jest wspaniałe ale cena mnie nie przekonuje
Uroda ma swoją cenę.
Na urodzie nie można oszczędzać.
czarnamaamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 13:37   #20
resetowa
Przyczajenie
 
Avatar resetowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Jest tyle innych , dobrych i tańszych kosmetyków, że nawet na urodzie można zaoszczędzić, nie urażając nikogo
resetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 12:39   #21
czarnamaamba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Owszem są tańsze ale czy lepsze i bez parabenów?
Nikt nikogo tu nie namawia do kupowania, my- konsultanci TianDe tylko proponujemy coś co jest dobre i sprawdzone, dodatkowo produkowane w tej samej fabryce co Dior tyle, że po niższej cenie.
Jesteśmy ludźmi wolnymi, dlatego każdy ma wybór.
Pozdrawiam Cię Resetowa
czarnamaamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 15:33   #22
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Cytat:
Napisane przez resetowa Pokaż wiadomość
Jest tyle innych , dobrych i tańszych kosmetyków, że nawet na urodzie można zaoszczędzić, nie urażając nikogo
Nie każdy może używać tańszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy czy też ogólnie kosmetyków dostępnych powszechnie w drogeriach .Niektóre z nas skazane są na droższe kosmetyki naturalne lub te dostępne tylko w aptekach i mające funkcje leku . Co z tego ,że zaoszczędzą na kremie ,żelu do mycia .jak na wizytę u dermatologa i leki przez niego przepisane wydają majątek . Ja mam właśnie taką cerę każdy nowy kosmetyk to dla mnie ryzyko .Kosmetyki Tian De zdały egzamin
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:11   #23
TianDe PL
Przyczajenie
 
Avatar TianDe PL
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Elbląg - Polska
Wiadomości: 4
Arrow Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o produkcie są opinie Klientów i niezależnych testerów, dlatego zapraszam do zapoznania się z najnowszymi opiniami jednej z testerek produktów marki TianDe, które zamieściła na swoim blogu kosmetycznym. Jej pierwsze opinie dotyczą Soli do ciała „Miodowa brzoskwinia” i Odżywczej maseczki do twarzy i szyi „Mleczko pszczele i propolis” z serii „Pro Comfort”

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą produktów TianDe dostępnych w naszym serwisie internetowym: www.e-tiande24.pl.

Osoby zainteresowane nabywaniem produktów taniej dla siebie i rodziny lub współpracą jako konsultant marki TianDe, zapraszam serdecznie do kontaktu: tiande.pl@gmail.com


Edytowane przez TianDe PL
Czas edycji: 2013-07-11 o 19:17 Powód: [-]
TianDe PL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:18   #24
shoptiandepl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Super kosmetyki i bardzo wydajne
a kto polubi nasz profil i udostępni do wygrania:
Antycellulitowy kompleks TianDe o wartości 69zł
https://www.facebook.com/TianDeNiebianskaDoskonalosc

www.shoptiande.pl e-mail biuro@shoptiande.pl
shoptiandepl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:38   #25
mosina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Munchen
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Również zaczynam wchodzić w te kosmetyki są rewelacyjne wszelkie pytania prosze kierować na mojego facebooka :
https://www.facebook.com/pages/Tiand...1358088?ref=hl
mosina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 20:30   #26
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Dostałam katalog, jednak nie ma w nim cen, czy mogę się uśmiechnąć do Was o jakiś cennik?
martullenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:14   #27
mosina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Munchen
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Co polecacie na lamiace sie koncowki od wlosow z TianDe ? co bedzie skuteczne ... ? i co najlepsze na tradzik . ?
mosina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 01:15   #28
TianDe PL
Przyczajenie
 
Avatar TianDe PL
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Elbląg - Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

1. Szampon regenerujący przeciw łamliwości "Owocowa energia" (kod 20118).
2. Odmładzający balsam do włosów z ekstraktem z trawy Shou Wu (kod 20110).

A jeśli chodzi o trądzik, to w TianDe jest cała seria preparatów do walki z trądzikiem (Master Herb), na której opiera się program pielęgnacji cery problemowej "Zdrowa skóra" - więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem: http://www.kosmetyki-tiande.com.pl/2...a-walka-z.html.

W przypadku zainteresowania zamówieniem produktów, polecam się i proszę o kontakt: tiande.pl@gmail.com.
__________________
"Piękne jest tylko to, co jest zdrowe" (sentencja starożytna).
Polecam blog poświęcony marce TianDe: www.kosmetyki-tiande.com.pl oraz serwis internetowy TianDe: www.e-tiande24.pl
TianDe PL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 13:33   #29
niauoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Cytat:
Napisane przez resetowa Pokaż wiadomość
Kosmetyki pachną cudownie, może działanie jest wspaniałe ale cena mnie nie przekonuje
Jest wiele możliwości, by kupować je taniej. Zapraszam do sklepu gdzie po każdym zakupie dostajesz rabaty a dla stałych klientów duże zniżki
http://www.kasztanowa.com/category.php?id_category=58

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez resetowa Pokaż wiadomość
Kosmetyki pachną cudownie, może działanie jest wspaniałe ale cena mnie nie przekonuje
Jest wiele możliwości, by kupować je taniej. Zapraszam do sklepu gdzie po każdym zakupie dostajesz rabaty a dla stałych klientów duże zniżki
http://www.kasztanowa.com/category.php?id_category=58
niauoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:12   #30
TianDe PL
Przyczajenie
 
Avatar TianDe PL
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Elbląg - Polska
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki TianDe ktoś słyszał ?

Wszystkich, którym podobają się produkty marki TianDe, a chcieliby kupować je taniej na potrzeby własne czy w celu dalszej odsprzedaży zapraszam do współpracy jako konsument (Klient) lub dystrybutor (Konsultant) marki TianDe.

Więcej informacji i możliwość zgłoszenia do rejestracji pod adresem: http://www.kosmetyki-tiande.com.pl/p...-w-tiande.html.

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt za pośrednictwem formularza na stronie: http://www.kosmetyki-tiande.com.pl/p/kontakt.html
__________________
"Piękne jest tylko to, co jest zdrowe" (sentencja starożytna).
Polecam blog poświęcony marce TianDe: www.kosmetyki-tiande.com.pl oraz serwis internetowy TianDe: www.e-tiande24.pl
TianDe PL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-25 23:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.