Zależy mu czy nie zależy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 19:03   #1
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196

Zależy mu czy nie zależy?


Witam Was dziewczyny.
Jak wiele wątków tutaj mój problem również dotyczy faceta.
Przejdźmy do rzeczy, we wrześniu zeszłego roku zaczęłam pracę w pewnym miejscu, tam poznałam T. nie pracuje w mojej branży ale bardzo często widujemy się w pracy, na początku było to tylko cześć i nic więcej, jednak 2 miesiące temu T. postanowił zrobić pierwszy krok i podszedł do mnie porozmawiać, wymieniliśmy się nr telefonów itp. Od tego momentu zaczęłam dopiero dostrzegać T. zaczął mi się podobać coraz bardziej (z tego co udało mi się dowiedzieć od jego kolegów ja T. podobałam się od samego początku kiedy tylko mnie zobaczył). Teraz po 2 miesiącach znajomości nie mam pojęcia co mam robić, mamy za sobą z T. 2 „spotkania” które nie doszły do skutku, źle się czuł i je odwoływał w ten sam dzień w który mieliśmy się spotkać. Wiem, że T. miał za sobą nie udane związki a przy ostatnim z nich dziewczyna wyniszczała go psychicznie, strasznie się zraził.
Tylko nie potrafię go zrozumieć bo wysyła totalnie sprzeczne sygnały, kiedy się widzimy w pracy jest bajkowo, piszemy ze sobą smsy, on pisze mi kochanie, słonko moje itp. Widzę że jest zazdrosny o moich kolegów. A kiedy nie ma mnie w pracy cisza… Nikły kontakt mamy, ja coś napisze on nie odpisuje. Jednego dnia wygląda na to że chciałby czegoś więcej innego wygląda jakbym go nie interesowała.
Rozmawiałam z nim o tym on prosi żebym mu dała czas, tylko kurcze ja nie chce od razu wielkiej miłości rozumiem go. Chciałabym po prostu go poznać, pogadać przy kawie bo jednak w pracy nie mamy możliwości żeby porozmawiać. Ale on tak jakoś mija tematy spotkania się.
Dzisiaj też pytam czy w tym tygodniu się spotkamy bo wcześniej jakoś wyszło z rozmowy że tak, nawet nie raczył mi odpisać na mojego smsa, możliwości żebym zadzwoniła i z nim porozmawiała niestety nie mam
Co do wieku ja mam 22 lata a T. 21.
Bardzo proszę Was o pomoc, czy według Was można coś jeszcze z tym zrobić, jak mam postępować, kiedy on się nie odzywa pisać? A może również milczeć? Pytać o spotkanie czy czekać aż on wyjdzie z inicjatywą? Nie chce być nachalna ale również nie chciałabym żeby pomyślał że mam go w nosie…
Zależy mi na nim strasznie i chciałabym czegoś więcej nie tylko widywania się w pracy…

Przepraszam za tak długi tekst i dziękuję tym które dobrnęły do końca
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:07   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Co zrobić? Odpuścić, trudno zrozumieć tak sprzeczne sygnały, dlatego odpuść: sama i pierwsza nie pisz.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:12   #3
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Odpuściłabym. Jeśli mu będzie zależeć to sam zacznie zabiegać o kontakt. Może mu wystarczy niewinny flirt w pracy, wymiana miłych smsów? Ty niepotrzebnie się nakręcasz, a on sam nie wie czego chce, zresztą jak większość facetów. Nie pisz i zobacz jego reakcję.
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:21   #4
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Cytat:
Napisane przez Biedronaa81 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny.
Jak wiele wątków tutaj mój problem również dotyczy faceta.
Przejdźmy do rzeczy, we wrześniu zeszłego roku zaczęłam pracę w pewnym miejscu, tam poznałam T. nie pracuje w mojej branży ale bardzo często widujemy się w pracy, na początku było to tylko cześć i nic więcej, jednak 2 miesiące temu T. postanowił zrobić pierwszy krok i podszedł do mnie porozmawiać, wymieniliśmy się nr telefonów itp. Od tego momentu zaczęłam dopiero dostrzegać T. zaczął mi się podobać coraz bardziej (z tego co udało mi się dowiedzieć od jego kolegów ja T. podobałam się od samego początku kiedy tylko mnie zobaczył). Teraz po 2 miesiącach znajomości nie mam pojęcia co mam robić, mamy za sobą z T. 2 „spotkania” które nie doszły do skutku, źle się czuł i je odwoływał w ten sam dzień w który mieliśmy się spotkać. Wiem, że T. miał za sobą nie udane związki a przy ostatnim z nich dziewczyna wyniszczała go psychicznie, strasznie się zraził.
Tylko nie potrafię go zrozumieć bo wysyła totalnie sprzeczne sygnały, kiedy się widzimy w pracy jest bajkowo, piszemy ze sobą smsy, on pisze mi kochanie, słonko moje itp. Widzę że jest zazdrosny o moich kolegów. A kiedy nie ma mnie w pracy cisza… Nikły kontakt mamy, ja coś napisze on nie odpisuje. Jednego dnia wygląda na to że chciałby czegoś więcej innego wygląda jakbym go nie interesowała.
Rozmawiałam z nim o tym on prosi żebym mu dała czas, tylko kurcze ja nie chce od razu wielkiej miłości rozumiem go. Chciałabym po prostu go poznać, pogadać przy kawie bo jednak w pracy nie mamy możliwości żeby porozmawiać. Ale on tak jakoś mija tematy spotkania się.
Dzisiaj też pytam czy w tym tygodniu się spotkamy bo wcześniej jakoś wyszło z rozmowy że tak, nawet nie raczył mi odpisać na mojego smsa, możliwości żebym zadzwoniła i z nim porozmawiała niestety nie mam
Co do wieku ja mam 22 lata a T. 21.
Bardzo proszę Was o pomoc, czy według Was można coś jeszcze z tym zrobić, jak mam postępować, kiedy on się nie odzywa pisać? A może również milczeć? Pytać o spotkanie czy czekać aż on wyjdzie z inicjatywą? Nie chce być nachalna ale również nie chciałabym żeby pomyślał że mam go w nosie…
Zależy mi na nim strasznie i chciałabym czegoś więcej nie tylko widywania się w pracy…

Przepraszam za tak długi tekst i dziękuję tym które dobrnęły do końca
Olać i zobaczyć co się stanie Zacznie zabiegać albo nie.
A czemu nie możesz zadzwonić?
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:21   #5
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Dziewczyny dobrze radzą... jak mu zależy to będzie o Ciebie zabiegał.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:31   #6
pm1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Dokladnie, ja tez bym odpuściła. Bądz uprzejma i mila dla niego, ale zacznij traktowac tak jak innych kolegow z pracy. Nie pokazuj nic wiecej, nie zabiegaj, nie narzucaj sie i nie pisz tych smsów. Mysle ze jesli zobaczy ze odpuszczasz (i zakladając ze mu zalezy) to sie ocknie i cos z tym zrobi sam Powodzenia!
pm1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:59   #7
olusiaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar olusiaaa1987
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie- Katowice ;D
Wiadomości: 99
GG do olusiaaa1987
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Daj mu czas olewając go zachowuj sie jakby to był kolega z pracy. Jak coś czuje to po prostu zacznie wychodzić z inicjatywą do Ciebie? Na przykład zaprosi Cie na ta kawe badz na spacer albo do kina
__________________
bo życie jest od tego aby bawić się na całego

olusiaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 20:21   #8
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

W ogóle Ty już zrobiłaś wszystko co mogłaś, nawet spotkanie zaproponowałaś, ale on Ci nie odpisał. Teraz czas na jego kolej. Odpuść go sobie, sama już nic więcej nie rób. Zależy mu, to sam w końcu wyjdzie z konkretną inicjatywą. Kobieta powinna czasem wyjść z inicjatywą, ale nie ciągle i to na dodatek w sytuacji, kiedy on nawet na tę inicjatywę nie odpowiada...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:36   #9
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Po tym jak ostatnie nasze spotkanie nam nie wyszło bo on je odwołał przestałam się do niego odzywać, olałam go, tzn. powiedziałam mu cześć ale nic więcej, nie napisałam, nie uśmiechnęłam się gdy przechodził, nie zrobiłam nic. Wtedy pytał dlaczego taka jestem, przepraszał za to że spotkanie nam nie wyszło, starał się strasznie żebym przyjęła przeprosiny, chodził przymilał się, kupił czekoladę Ciągle pisał, prawił komplementy normalnie cud miód trwało to tak kilka dni a jak ja znów normalnie z nim zaczęłam rozmawiać to nadal był słodki a potem nagle znów wszystko się zmieniło... w pracy jest ok a poza praca cisza i tego najbardziej nie mogę zrozumieć
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:40   #10
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Cytat:
Napisane przez Biedronaa81 Pokaż wiadomość
Po tym jak ostatnie nasze spotkanie nam nie wyszło bo on je odwołał przestałam się do niego odzywać, olałam go, tzn. powiedziałam mu cześć ale nic więcej, nie napisałam, nie uśmiechnęłam się gdy przechodził, nie zrobiłam nic. Wtedy pytał dlaczego taka jestem, przepraszał za to że spotkanie nam nie wyszło, starał się strasznie żebym przyjęła przeprosiny, chodził przymilał się, kupił czekoladę Ciągle pisał, prawił komplementy normalnie cud miód trwało to tak kilka dni a jak ja znów normalnie z nim zaczęłam rozmawiać to nadal był słodki a potem nagle znów wszystko się zmieniło... w pracy jest ok a poza praca cisza i tego najbardziej nie mogę zrozumieć
Może lubi gonić króliczka...
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:59   #11
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Może lubi gonić króliczka...
Najwidoczniej chyba lubi to sobie teraz pogoni
Najbardziej zadziwia mnie tylko fakt że jest taki jaki jest ale przed kolegami z pracy i chyba ogólnie przed wszystkimi zupełnie nie ukrywa tego że mu się bardzo podobam i że niby mu na mnie zależy
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 21:09   #12
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Cytat:
Napisane przez Biedronaa81 Pokaż wiadomość
Najbardziej zadziwia mnie tylko fakt że jest taki jaki jest ale przed kolegami z pracy i chyba ogólnie przed wszystkimi zupełnie nie ukrywa tego że mu się bardzo podobam i że niby mu na mnie zależy
Gdyby mu zależało naprawdę - w sensie - miałby poważne plany co do ciebie, nie chwaliłby się kolegom i koleżankom z pracy - tylko działał
ale olej typa, nie obrażaj się - po prostu bądź dla niego niedostępna - to może się jeszcze ogarnie
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:22   #13
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

A jeśli on napisze smsa np. ? to co wtedy, odpisywać? nie odpisywać ?
A w pracy po prostu rozmawiać z nim jak z każdym innym kolegom tak?
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:26   #14
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Nie odpisywać, olać i tyle, nawet gdy ciebie kroci, by zrobić inaczej. A jeśli będzie chciał porozmawiać, powiedz wprost, że takie gierki to nie z tobą. Bo dla mnie zachowanie faceta jest co najmniej dziwne.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:00   #15
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Nie pisz pierwsza, nie zagaduj. Jak się odezwie, czy napisze, to miło odpisz, ale nie jakoś wylewnie. Dziwne to trochę Nie ma co samej wychodzić z inicjatywą (choćby SMS), bo wtedy facet w ogóle spoczywa na laurach. Jak będzie chciał, to zawalczy. Te spotkania są jakieś dziwne. Może on kogoś ma, a urządza sobie flirty w pracy? Twierdzi, że jest sam, czy coś, ale chyba wiemy, jak to jest z tym mówieniem u facetów.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Biedronaa81 Pokaż wiadomość
A jeśli on napisze smsa np. ? to co wtedy, odpisywać? nie odpisywać ?
A w pracy po prostu rozmawiać z nim jak z każdym innym kolegom tak?
Traktuj go jak każdego. Bez powłóczystych spojrzeń, wypatrywania go, spoglądania w komórkę, czy już napisał i wpadania na niego niby przypadkiem. Nie pisałaś, że wyprawiasz coś takiego, ale jakbyś się zastanowiła, co pewnie sama złapiesz się na tym;-) a z tym odpisywaniem... Daj sobie jakieś 10 minut na odpisanie. To jest jasny sygnał dla faceta, że nie wyczekujesz na jego smsa z komórką w ręku. Stosuję ta metodę na własnym mężczyźnie (chyba, ze jest jakaś pilna sprawa lub prowadzimy smsową dyskusję) i powiem, że działa.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2010-03-08 o 13:03
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:07   #16
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Też tak na początku myślałam, że może kogoś ma skoro tak dziwnie się zachowuje z tymi spotkaniami, ale z tego co udało mi się dowiedzieć od jego kolegów w tym od jego najlepszego przyjaciela, to od grudnia nie ma nikogo, nawet z żadna dziewczyna się nie spotkał.
Faktycznie czasem łapie się na tym że wypatruje go, czy przejdzie a kiedy idzie się uśmiecham
Dzisiaj rano napisał mi smsa z życzeniami, odczekałam po prawie godzinie odpisałam że dziękuję nic więcej on odpisał mi tylko"" i na tym się skończyło, zobaczymy jak jutro będzie w pracy, ale wg Waszych rad postaram się trochę spasować i przestać wychodzić z inicjatywą, ot kolega jak każdy inny
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:10   #17
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Skąd ja to znam... Miałam do czynienia z podobnym absztyfikantem. Dokładnie był ten sam scenariusz,w pracy bajera, flirt. Po pracy też czasami pisał jakieś miłe wiadomości. Zawsze powtarzał , że "musimy się spotkać na piwko" a jedyne miejsce w które udało mu się mnie zaprosić był McDonald oddalony 500 metrów od naszego miejsca pracy Pózniej okazało się, że jest w stałym związku. Wydaje mi się, że w Twoim wypadku też tak może być. Koleś nie potrafi być zdecydowany to nie warto tracić na niego swojego czasu.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:45   #18
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Mi też odrazu przyszło do głowy,że on kogoś ma skoro tak dziwnie się zachowuje...
Ale jeśli przyjmiemy,że jednak jest sam to-jak tu już Wizażanki radziły-proponuję większy dystans. Wg. mnie i tak już wystarczająco dużo zrobiłaś.
Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:29   #19
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Zależy mu czy nie zależy?

Hmm... może macie rację, może kogoś ma, też o tym myślałam na początku... Zobaczymy jak będzie jutro Czy wyjdzie z inicjatywą kiedy dostanie olewke, bo już naprawde nie wiem co robić a boli mnie to wszystko bo się cholercia nakręciłam :P
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.