Nasza naiwność... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 16:19   #31
owsianka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Nasza naiwność...

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
A jak się bd coś tłumaczył to mu powiem trochę do słuchu co myślę i tyle...

Wygarnij mu koniecznie... I zrób z siebie idiotkę...

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Poza tym skoro obojgu nam się podobało to czemu by tego nie powtórzyć... Jestem na takim etapie swojego życia, że niezobowiązujące pocałunki czy wspólna zabawa mi odpowiada.. Skoro jemu też no to nie widzę tu problemu.. Jak któraś z dziewczyn wyżej wspomniała, muszę mu dać tylko do zrozumienia, że mam takie samo podejście jak on...
To jest tylko Twój własny punkt widzenia... A może dla niego wcale tak mega nie nie było jak Tobie się wydaje... I skoro oczekujesz tylko niezobowiązujących spotkań to dlaczego masz takie wielkie parcie na niego...

Odpuść sobie...
__________________
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych..
owsianka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:47   #32
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Nasza naiwność...

Cytat:
Napisane przez owsianka77 Pokaż wiadomość
I skoro oczekujesz tylko niezobowiązujących spotkań to dlaczego masz takie wielkie parcie na niego...
tez tego nie rozumiem
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 21:09   #33
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Nasza naiwność...

Dlaczego mam na niego takie wielkie parcie to Wam nie odpowiem, bo sama nie wiem... No po prostu mam i tyle... Intryguje mnie... Jest w pewnym sensie wyzwaniem i podejrzewam, że po tym jak postawiłabym na swoim parcie by zniknęło...
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 23:02   #34
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Nasza naiwność...

Jedna impreza, druga impreza, trzecia impreza... Ty będziesz sobie wymawiać, że nic od niego nie oczekujesz, potem, że jest interesujący i go lubisz, następnie, że jesteś nim zauroczona. A on? Powie Ci, że nie szukał związku, a facet, szczególnie młody, lubi miło spędzić czas Nie oszukujmy się. Daj sobie spokój póki możesz, bo potem powstają właśnie wątki : czemu on mnie nie chce itp. Więcej luzu
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 23:29   #35
zawiedziona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 290
Dot.: Nasza naiwność...

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Jednak nie rozumiem kobiet, które po jednym czy kilku niezobowiązujących spotkaniach żalą się, że trafiły na podłego drania, który zrobił im nadzieję a potem się nie odzywa. Przecież facet niczego im nie obiecywał, to one same karmiły się złudną nadzieją.
To też zależy jak te spotkania wyglądały. Bo jeśli np mężczyzna na początku znajomości otwarcie mówi, iż szuka dziewczyny, bo interesuje go trwały związek i po tych kilku spotkaniach wykonuje gesty, które świadczą o tym, iż traktuje ją jak partnerkę, to nawet jak nic nie obiecywał to ewidentnie świadczy to o tym, że chce dalej się spotykać i rozwijać znajomość. I wtedy to też jest nadinterpretacja??? Przecież teraz rzadko kto zadaje pytanie: "jesteśmy od dzisiaj parą?"(może dzieci w podstawówce ).
W takiej sytuacji nagłe milczenie, świadczy o niecałkowitej dojrzałości albo po prostu faceci maja gdzieś to, że w ten sposób mogą kogoś zranić.
zawiedziona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 00:06   #36
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Nasza naiwność...

Cytat:
Napisane przez Pancza Pokaż wiadomość
Jedna impreza, druga impreza, trzecia impreza... Ty będziesz sobie wymawiać, że nic od niego nie oczekujesz, potem, że jest interesujący i go lubisz, następnie, że jesteś nim zauroczona. A on? Powie Ci, że nie szukał związku, a facet, szczególnie młody, lubi miło spędzić czas Nie oszukujmy się. Daj sobie spokój póki możesz, bo potem powstają właśnie wątki : czemu on mnie nie chce itp. Więcej luzu
Nie należę do ludzi, którzy by sobie coś wmawiali... może uważacie mnie za małolatę, która ugania się za chłopakiem, który na dodatek powiedział jej, że nic z tego nie bd ale to już wasza prywatna opinia..
Otóż, nie uganiam się za nim i przyjęłam do wiadomości, że z nim nie będę a wręcz nawet tego nie chcę... Związki nie są dla mnie, bo czuję się w nich zbyt ograniczana ( a patrząc na pary w okół mnie mój poprzedni partner i tak dawał mi sporo luzu) ... WIem, że często tak jest, iż dziewczyny wmawiają sobie brak zainteresowania związkiem z daną osoba, a potem im się raptem zmienia i są zdziwione bo facet się na nie wypina.. Ale tak jak któraś z Was napisała wyżej, że nie można generalizować facetów tak i nie można generalizować kobiet...

Jeśli chodzi o kwestię tego, że jest interesujący i go lubię to już tak jest, natomiast do zauroczenia to mi bardzo dużo brakuje... A do miłości to w ogóle już wieki.... Powiedzmy, że łatwiej mi oddać jakąś część swojej intymności ( mam tu na myśli te pocałunki), niż część swojej duszy i swojego myślenia...

Przecież ja na prawdę nic nie tracę... Napisałam już wyżej, że w sumie samo "oczekiwanie" już mi przeszło i podchodzę do tej sprawy z jeszcze większym dystansem... A nawet jeśli dalej byłabym trochę zakręcona to przynajmniej jakaś odmiana w życiu ;p Przecież nie piszę Wam tu co drugi post, że jaki on jest okropny bo nie odpisał. Poza tym jestem młoda, a w życiu podobno trzeba wszystkiego spróbować. No i nawet jeśli rzeczywiście macie racje, to człowiek uczy się na własnych błędach a ja jestem dość uparta i nic mi nie da rady wytłumaczyć. Lepiej potem żałować, że kicha wyszła, niż żałować, że się odpuściło i nie spróbowało...

Co nie znaczy, że nie liczę się z waszym zdaniem, ponieważ każde słowo przyjmuję do wiadomości i może chociaż w małym stopniu sprowadzacie mnie na ziemię i sprawiacie, że jak mi ewentualnie się coś posypie to bd mogła mieć żal tylko do siebie. Więc za to dziękuję. bo nawet najlepszy przyjaciel, nie oceni sytuacji obiektywnie, ponieważ ocenia ją przez pryzmat mnie... A Wy jesteście bezstronne.

PS.I obiecuję Wam, że nie założę wątku pt. Czemu on mnie nie chce...
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 08:55   #37
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Nasza naiwność...

Magdutka ja broń Boże nie traktuję Cię jak małolatę, jestem w Twoim wieku To dobrze, że nie jesteś tego typu osobą.
Po takich imprezach naprawdę warto dać sobie trochę czasu i to samo przechodzi. A jeśli naprawdę tak chcesz go mieć, to działaj
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 22:53   #38
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Nasza naiwność...

Powiem Wam, że myślałam trochę i że tak powiem niech się chłopak goni...Macie rację jak by chciał to by się sam odezwał... Skoro ja nie cisnę na związek i on nie ciśnie na związek to po co sobie głowę zawracać
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 23:27   #39
bojkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: Nasza naiwność...

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że myślałam trochę i że tak powiem niech się chłopak goni...Macie rację jak by chciał to by się sam odezwał... Skoro ja nie cisnę na związek i on nie ciśnie na związek to po co sobie głowę zawracać
Też bym tak postąpiła.
__________________
'Twoja skóra jak plastelina - coraz grubszy miałaś makijaż.'
bojkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:02   #40
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Nasza naiwność...

Powiem Wam dziewczyny, że jak ja odpuściłam to sie raptem mu przypomniało... Ehh, faceci to są...
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:44   #41
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Nasza naiwność...

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że jak ja odpuściłam to sie raptem mu przypomniało... Ehh, faceci to są...
norma
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 15:37   #42
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Nasza naiwność...

No i już sama nie wiem zapraszać go na tę imprezę czy nie?
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.