Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 21:38   #1621
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

A to wstydzioszek mały nie ujawnił sie dzidziuś na święta

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

A my jutro... zobaczymy co nasz wstydzioch zdecyduje sie ujawnić
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:38   #1622
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość
Udało mi sie załapać na usg prywatnie i widzialam moja kruszyne
TheXanthippe gratuluję i obstawiam córunię
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:41   #1623
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość
Hej dzieczyny ja tak na szybko


poziomkowa agus gratuluje


Udało mi sie załapać na usg prywatnie i widzialam moja kruszyne :love :
wszystkie wymiary odpowiadaja tc procz rączek ktore sa ok 1,5 tyg dluższe narzady w stanie idealnym waga 322g tetno 152u/min
ale straszny wstydzioch, nie chcialo pokazac co ma miedzy nozkami najpierw zaslonilo sie pieta potem rączką
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:43   #1624
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Agnieszka_pe25, no niestety, ale to możliwe. Albo za mała dawka, albo słabo Ci się przyswaja. Co konkretnie bierzesz? Ja też z badania na badanie mam gorsze wyniki, ale podwoiła mi gin dawkę, więc się okaże, co i jak.

TheXanthippe, dzięki Fajnie, że też nie czekasz już z tym USG, ale robisz jeszcze jedno, żeby sprawdzić płeć? Moja dziecina jest ułożona miednicowo, też nie było zbytnio widać, ale lekarz zrobił mi dopochwowe też i tym sposobem udało mu się stwierdzić, że dziecko nie ma nic między nogami
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:45   #1625
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Mi dziś znów coś wizaż nawala, muli strasznie, mam problem z cytowaniem i nie widzę avatarów andziot może wkleisz foteczkę małej na forum? plisss
na pewno o mnie chodziło ???
chyba o zdjęcie dzidzi agus87 ????
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:46   #1626
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Moria, dzięki no właśnie kobitek się namnożyło! Reszta dziewczyn musi już mieć chłopaków, bo zabraknie samców!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:52   #1627
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

wkleje Wam jak Zocha śpi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100380.jpg (38,1 KB, 60 załadowań)
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 21:52   #1628
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
TheXanthippe, dzięki Fajnie, że też nie czekasz już z tym USG, ale robisz jeszcze jedno, żeby sprawdzić płeć? Moja dziecina jest ułożona miednicowo, też nie było zbytnio widać, ale lekarz zrobił mi dopochwowe też i tym sposobem udało mu się stwierdzić, że dziecko nie ma nic między nogami
tak robie moze wtedy sie pokaze
mam problem ze skopiowaniem filmiku z plyty moj tz chce dac kopie mamie a ja przed chwila tak namieszalam ze myslalam ze juz nie odtworze nagrania
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:54   #1629
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

TheXanthippe, ale najważniejsze, że wiesz, że wszystko dobrze i przed świętami się zobaczyłaś z dzieciątkiem
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:57   #1630
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
wkleje Wam jak Zocha śpi
hehehehe pięknie, chciała wyjść i zasnęła?
a ten poziom to specjalnie ma tak krzywo?
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:59   #1631
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Andziot, padłam )))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 22:00   #1632
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
TheXanthippe, ale najważniejsze, że wiesz, że wszystko dobrze i przed świętami się zobaczyłaś z dzieciątkiem
oj tak juz jestem spokojniejsza moi rodzice sa zachwyceni chociaz jakos nie widze ich jeszcze w roli dziadkow a to dlatego ze nie maja jeszcze 40 lat ( wczesnie wpadli) i jakos tak mi glupio wkoncu sami jeszcze by mogli zostac rodzicami
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:13   #1633
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
hehehehe pięknie, chciała wyjść i zasnęła?
a ten poziom to specjalnie ma tak krzywo?
raczej jej noga wypadła chyba :P:

specjalnie
ma problemy z uszami (ma wysięk) i nie wiadomo dlaczego, niby alergia - ale leki niewiele pomagają, laryngolog powidziała, że jeszcze refluks moze być przyczyną (jakis ewidentnych objawów nie ma) dlatego podnieśliśmy jej materac ...
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2010-12-20 o 22:14
andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:18   #1634
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Mi dziś znów coś wizaż nawala, muli strasznie, mam problem z cytowaniem i nie widzę avatarów andziot może wkleisz foteczkę małej na forum? plisss



TŻ'cik by się ucieszył, że jego określenie naszych pięknych "broszek" przyjęło się na forum A ostatnio jeszcze wymyślił, przez to że cały czas aplikuję sobie kapsułki progesteronu i mówi do mnie "Perła w muszlę włożona?" albo pyta "muszla umyta? to spać!"


principessina łóżeczko w sypialni nic nie da, przecież nie usłyszałabyś gdyby dzidzia (tfu tfu tfu) przestała oddychać. Jedynym zabezpieczeniem jest monitor oddechu, chyba go sobie sprawię









Jejuuuuu ale babiniec!! Gratuluję Tav Tobie podwójnie
No i najważniejsze, że wszystkie dzidzie zdrowe i pięknie rosną, cieszę się razem z Wami!





To może być cokolwiek, jedna z nas pisała tu o "cieśni" przy pępku, która powoduje ból w ciąży
A kiedy masz wizytę?


aga a badałaś poziom żelaza?
Ja od początku ciąży mam morfologię poniżej normy a żelaza nie biorę. Już mi dr chciał przepisać ale na własną rękę za kilka zł sobie zbadałam i okazało się, że mam duuuużo ponad normę!
Jeśli mimo brania tabletek, miałabyś niskie żelazo to powinnaś zbadać poziom ferrytyny, wit. B12 i oznaczyć retikulocyty. Przynajmniej tyle wyczytałam w internecie ale wiadomo lekarz powinien zadecydować co dalej.
No i tak naprawdę to tabletki powinny być drugorzędną sprawą, przy słabej morfologi trzeba stosować zdrową dietę, ja piję świeże soki z marchwi, jabłka i buraków, na każdej kanapce kładę liść sałaty, wcinam orzechy i owoce suszone. Nie jakieś ogromne ilości ale staram się kilka razy w tygodniu zjeść coś zdrowego
moria dziekuje ci bardzo za rade, ja tez mysle ze cos jest nie halo, nie wiem moze nie wiaze sie w organizmie albo cos? zobacze co mi powie w czwartek, jak nic ciekawego to pojde zrobic te badania co polecilas

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Agnieszka_pe25, no niestety, ale to możliwe. Albo za mała dawka, albo słabo Ci się przyswaja. Co konkretnie bierzesz? Ja też z badania na badanie mam gorsze wyniki, ale podwoiła mi gin dawkę, więc się okaże, co i jak.


TheXanthippe, dzięki Fajnie, że też nie czekasz już z tym USG, ale robisz jeszcze jedno, żeby sprawdzić płeć? Moja dziecina jest ułożona miednicowo, też nie było zbytnio widać, ale lekarz zrobił mi dopochwowe też i tym sposobem udało mu się stwierdzić, że dziecko nie ma nic między nogami
biore tardyferon 2x po jednej, jestem ciekawa co powie jak zobaczy wyniki

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
wkleje Wam jak Zocha śpi
o rety! jaka fotka rozbrajajaca. slodziutka ta twoja zosienka. poza do spania niespotykana
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:39   #1635
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
wkleje Wam jak Zocha śpi
Nie no fotka roku Rewelacja
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:42   #1636
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

dobranoc dziewczynki,
idę spać do mojej księżniczki akrobatki
(spac mi sie jakoś nie chce ale wyrzuty sumienia nakazują "marsz do łóżka")
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 23:12   #1637
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Wpadlam jeszcze przed snem,

gratulacje dla Mamus, ktorym dzisiaj dziewczynki "wyszly" no i faktycznie dla mnie zadna nie zostanie i zostane z dwoma facetami



Paulizia
mamy razem usg widocznie na wyspach robia 7go stycznia
To bedzie moje pierwsze i zapewne ostatnie, nie liczac pozniej takich kilku sekundowych dla sprawdzenia sytuacji, ale wybieram sie do prywatnego gabinetu usg, tam zrobie 3/4d na pamiatke.

Andziot
fota super, Olek tez tak spal, ale dawno temu i teraz juz spi w miare po ludzku, tzn. bywa ze w poprzek, ale juz tak pieknie nog nie wywala

tyle ode mnie, jak zwykle bardzo sie "wysililam" i dobranoc
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:01   #1638
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

witajcie o tej cudnej godzinie
pół godziny dziś wyłączałam drzemki w komórce

myślałam ze będę ostatnia wczoraj i pierwsza dziś, ale Eve1603 jeszcze dała rade nasrobać więc nici z mojego misternego planu

w nocy Zocha do mnie do łóżka przyszła jakgdyby nigdy nic i każe sie przykrywać kołdra i w najlepsze sobie zasypia
naszczęście dała się odprowadzić do łóżeczka i padła

no to idę sie szykować do tej roboty cudownej
buziaki na cały dzionek dla każdej mamusi i jej córusi i synusiów też


ooooo słyszę z sypialni "cio to?"
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:27   #1639
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzien dobry spioszki, ja juz od 5tej na nogach i tuptam po mieszkaniu jak myszka, chyba zaczynam na bezsennosc cierpiec a w okolicach obiadu takie spanie mnie lapie, ze pokladam glowe do talerza zabieram sie za sprzatanie salonu

moira a co ten monitor oddechu, masz jakis link, ile to cudo kosztuje?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 06:34   #1640
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam mamuśki

Ale z Was nocne marki
Andziot, Zosia jest boska

Ja przez tą dzisiejszą wizytę spać bardzo nie mogłam. Od 6.30 już na nogach. Właśnie kończę kawkę i lecę. Muszę pozawozić zlecenia do biura rachunkowego, na 2 godziny do pracy, potem jeszcze do empiku po ostatnie prezenty świąteczne i do lekarza. Ufff.... Plan napięty

Normalnie brzuch to najbardziej mi rośnie pod piersiami. Siedzę sobie jeszcze w piżamce ( a właściwie T-shircie TŻ ) i normalnie kleją mi cyce się do brzuchola

Trzymajcie kobietki kciuki, żeby bejbik zechciał pokazać, co ma między nóżkami
Może zajrzę tu jeszcze w ciąglu dnia.

PS. Jak dobrze, że jesteście dziewczyny
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:34   #1641
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień dobry No wreszcie Was nadrobiłam.

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Taverney gratuluje dwoch coreczek, wspaniala nowinka no i najwazniejsze, ze sie dobrze rozwijaja, podzielilabys sie te jedna coreczka
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie (nie wiem, jak bez Was przetrwałabym tą gehennę z krwawieniami) i za gratulacje. Chyba nawet przez sen się uśmiechałam i dopiero teraz widzę, jak fajnie jest być w ciąży.
A co do płci, po cichu liczyłam na parkę, ale dwie dziewczyny to też super wiadomość. Choć moja przyjaciółka jest w połowie ciąży i ma mieć synka, więc się śmieję, że się wymienię na jedną córeczkę ale to tak w żartach.

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Teraz i ja jakos zaczynam optymistycznie o jutrzejszej wizycie my śleć
no i właśnie tak masz myśleć trzymam za Ciebie kciuki i czekam na same dobre wieści.

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
wow!!! nie moglam dzisiaj uslyszec lepszej wiadomosci!! ale sie ciesze, jestes dowodem na to ze wszystko mozna przezyc- wystarczy uwierzyc
no i dwie corcie jednojajowe?? moze pisalas ale nie pamietam.
No właśnie, nie wiadomo każde bobo ma swój worek owodniowy i osobne łożysko, co przemawia za dwujajowymi, ale ta sama pleć wskazuje, ze mogą być jednojajowe, ale tak się po prostu podzieliły. Lekarka powiedziała, ze na 100 % będziemy to wiedzieć przy porodzie, a najważniejsze ze każde dziecko ma osobny "zestaw do życia", czyli łożysko i owodnie.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Marianna to Marianka jeszcze moze byc.
bardzo ładne imię, tez się nad tym zastanawiam... na razie casting na imiona trwa i na tapecie są Irena i Marcelina, ale to jeszcze temat do negocjacji. Ja chciałam dać jednej na imię Ida, ale TZ się nie zgadza...

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
a my wczoraj oglądaliśmy incepcje ..... super film!!!
i nie zgadniecie co mi się śniło .......... masakra.........
że po połówkowych okazalo się że mój mały nie będzie chodził (tfu tfu tfu odpukać przez lewe ramie!!!) ........ dziewczyny....... myślałam, że padne..... obudził mnie mój własny szloch.... nie mogłam dojść do siebie.

a polówkowe dopiero za ponad 2 tyg .
no to życzę Ci lepszych snów. Mi się śniło wczoraj, ze goniły mnie... niedobory żelaza
wiesz, jak szybko zleca te dwa tygodnie? Zanim się obejrzysz, już będziesz szczęśliwa po

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

wymiary idealne - spojrzal na mnie i........................ ............
będzie córeczka
ale jestem szczesliwa
Aguś, tak trzymać! Baby góra gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
nie no brak mi slow-ze szczescia oczywiscie , 5 dziewczynek w jeden dzien? to chyba rekord
fajny zbieg okoliczności a już się zastanawiałam, dlaczego tak dużo mamy chłopaków w brzusiach na wątku... nie wiem, jak u Was, ale u mnie chiński horoskop się nie sprawdził.

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki. zle mi wyszla morfologia niecaly miesiac temu, dostalam zelazo w tabletkach i mialam teraz powtorzyc. dzisiaj poszlam na badanie i popoludniu po wyniki i kurcze jak to mozliwe ze mam gorsze wyniki niz miesiac temu??????????? pomimo ze biore tabletki
ciekawe co lekarz powie w czwartek, az sie boje
tak się często dzieje, bo krew zwiększa szybko objętość, a szpik nie nadąża produkować czerwonych krwinek... tak mi tłumaczyła lekarka, ze czasem trzeba nawet zwiększać dawki, poza tym żelazo bardzo ciężko się wchłania. Popijaj sokiem pomarańczowym i jedz cytrusy przy braniu żelaza, to poprawisz wchłanialność.

andziot, rozwaliło mnie zdjęcie Twojej śpiącej córeczki. Jest boska!

anulinka trzymam kciuki za wizytę!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-12-21 o 06:37
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:50   #1642
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień dobry pięknym paniom
Po wczorajszej wizycie u endo okazało się, iż wszystkie wyniki wróciły do normy TSH "pozbierało się z podłogi", tak samo ft3 i ft4 nawet TPO idealnie. Na usg wyszło małe wole, ale lekarz mówi, że nie ma się czym przejmować, bo nie ma stanu zapalnego ooo. Poza tym powiedział, ze ciąża pięknie rośnie, bardzo mu miło patrzeć i dlatego i tak będę co miesiąc na kontrole chodzić :/
Gdy zapikało usg młode się zaczęło tak kręcić ze aż się roześmiałam wytłumaczyłam że ono dopiero na nastepny dzień się bada - dziś ja

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

anulinka - kciukasyyyyy
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:51   #1643
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry pięknym paniom
Po wczorajszej wizycie u endo okazało się, iż wszystkie wyniki wróciły do normy TSH "pozbierało się z podłogi", tak samo ft3 i ft4 nawet TPO idealnie. Na usg wyszło małe wole, ale lekarz mówi, że nie ma się czym przejmować, bo nie ma stanu zapalnego ooo. Poza tym powiedział, ze ciąża pięknie rośnie, bardzo mu miło patrzeć i dlatego i tak będę co miesiąc na kontrole chodzić :/
Gdy zapikało usg młode się zaczęło tak kręcić ze aż się roześmiałam wytłumaczyłam że ono dopiero na nastepny dzień się bada - dziś ja
Super, że wyniki w normie Moje TSH też spadło do 1,53, więc idealnie
Masz dzisiaj wizytę?? To tak, jak ja. Bedę trzymała
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:53   #1644
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

To co się działo wczoraj po wizytach na wątku jest niesamowite... A na pierwszej stronie jak się zaróżowiło!! Taverney pierwsza zna płeć z nas czerwcóweczek
A mnie śnił sie dziś mały chłopiec, więc na pewno będzie dziewczynka
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:53   #1645
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

a moje tsh 2.60 i endo nie podwyzsza dawko, 27ego ide na nastepne pobranie krwi...
ale z Was ranne ptaszki
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:55   #1646
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

O której się badacie anulinka?

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

principessina ja już w pracy kochana pijemy sobie z dzidziolem herbatkę i czekamy na klientów, żeby czas szybciej zleciał
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 06:59   #1647
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

amarcia to co to za biuro o tej porze sie otwiera? u mnie tylko przychodnia od 7.30 czynna a reszta od 9tej no chyba, ze ktos pracuje w fabryce...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:03   #1648
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Otwiera się od 8.00, ale teraz od trzech tygodni mąż mnie nie chce samej puścić do pracy, codziennie mnie przywozi, a ze on ma dalej i też na 8.00, wiec jestem tutaj pół godziny wcześniej. Spokojne śniadanko, herbatka, internecik... pasuje mi to

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

anula dzień dobry mamusiu
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:04   #1649
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

amarcia juz 8.04 a Ty jeszcze na necie, do roboty
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:04   #1650
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej dziewczynki, ja tez juz od pol godzinki w pracy, ogarniam sytuacje, na szczescie dzisiaj tez duzo ale odrobine mniej wariacko niz wczoraj niestety nei spalam prawie dzisiajw nocy, moze przez ta zakichana pelnie, puscila mi sie 2 razy krew z nosa w nocy rano wstalam z mega zakrzepami z krwi w nosie ze nie moglam oddychac, ma ktoras ciagle tak ejszcze?
poza tym u nas mroz siarczysty minus 16 z rana grr.... juz mam troche dosyc tej zimy, w zeszlym roku tez byly takie mrozy ale w styczniu i lutym a w tym roku w skandynawii nas juz od listopada trzymaja....
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
wkleje Wam jak Zocha śpi
Andziot zdjecie roku naprawde, cuudo
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Witam mamuśki

Ale z Was nocne marki
Andziot, Zosia jest boska

Ja przez tą dzisiejszą wizytę spać bardzo nie mogłam. Od 6.30 już na nogach. Właśnie kończę kawkę i lecę. Muszę pozawozić zlecenia do biura rachunkowego, na 2 godziny do pracy, potem jeszcze do empiku po ostatnie prezenty świąteczne i do lekarza. Ufff.... Plan napięty

Normalnie brzuch to najbardziej mi rośnie pod piersiami. Siedzę sobie jeszcze w piżamce ( a właściwie T-shircie TŻ ) i normalnie kleją mi cyce się do brzuchola

Trzymajcie kobietki kciuki, żeby bejbik zechciał pokazać, co ma między nóżkami
Może zajrzę tu jeszcze w ciąglu dnia.

PS. Jak dobrze, że jesteście dziewczyny
kochana Anulinko trzymamy kciuki za wizyte, koniecznie napisz nam dokladnie wszystko jak poszlo, co i jak, ja tam nie mam watpliwosci ze wszystko bedzie dobrze, czekam tylko na dobre wiadomosci co do plci maluszka
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
O której się badacie anulinka?

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

principessina ja już w pracy kochana pijemy sobie z dzidziolem herbatkę i czekamy na klientów, żeby czas szybciej zleciał
ja tez w pracy kochane, popijam kawke, niestety w to zimno szybko stygnie zaraz lece po druga

trzymajcie sie cieplo, buziaki, milego dnia!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.