Praca za granicą - ZBIORCZY - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 18:06   #781
aktualnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 60
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Też bym pojechała, ostatnie egzaminy mam już prawie za pasem.
Jednak obecnie wolałabym coś w PL, np. nad morzem w butkach z lodami itp.
Jeśli ktoś ma coś ciekawego, a nie chce jechać sam to polecam się
aktualnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 21:51   #782
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez aktualnaa Pokaż wiadomość
Też bym pojechała, ostatnie egzaminy mam już prawie za pasem.
Jednak obecnie wolałabym coś w PL, np. nad morzem w butkach z lodami itp.
Jeśli ktoś ma coś ciekawego, a nie chce jechać sam to polecam się
Ja też myślałam by na początek znaleźć coś w Polsce nad morzem ...ale zarobki mnie zniechęciły ( w wakacje mimo wszystko wolałabym chociaż trochę więcej zarobić ) :-/ .
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 06:22   #783
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Gdzie chcecie szukać pracy na wakacje nad morzem jak sezon się już zaczął i takie oferty pojawiały sie na gumtree już w kwietniu? Trochę późno na szukanie takich ofert, zero wyobraźni.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 06:39   #784
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Hm - ale Twój post to także dowód na zerowe doświadczenie lub złe szukanie pracy nad morzem w czerwcu. Po prostu jedziesz na miejsce i chodzisz od stoiska do stoiska pytając, czy potrzebują pomocy. I ja i moi znajomi w ten sposób łapali pracę. Wiadomo, że duże firmy, hotele itp zamieszczają ogłoszenia na zaś. Ale wiele lodziarni, budek z goframi, pamiątkami i tak dalej po prostu wiesza karteczkę i czeka. Sama złapałam pracę po prostu pytając na stoisku, czy szef nie szuka kogoś do pracy. I szukał.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 06:54   #785
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

nie szukałam nad morzem, bo nie interesują mnie tamte rejony, ale dziennie czytam ogłoszenia i widzę mniej więcej kiedy jest największe ciśnienie na coś. A te ogłoszenia to założę się, że po prostu ktos im wypadł na ostatnią chwilę, albo okazało się, że większy ruch niż przewidywali itp. bo kolezankę mam nad morzem i też od maja załatwia sobie pracę na własnie takich stoiskach. Alvo niektórzy wyszli z założenia, że wieszając kartkę tez kogoś szybko znajdą, lepiej znają tamtejszą młodziez, bo to chyba głównie młodziez pisze sie na takie rzeczy?
Nie mniej jednak, przez powyższe posty zrozumiałam, że ktoś chce jechać pracowac nad morzem z zakwaterowaniem, a nie na ryzyk-fizyk 'przejde sie po stoiskach'.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 07:34   #786
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Przypuszczam, że większość osób pracujących sezonowo nad morzem podpisze się pod tym, że tak tam się szuka pracy a ogłoszeń jest proporcjonalnie mniej do wieszanych kartek
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 10:16   #787
asiolek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Talking Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cześć dziewczyny!
ja tez szukam jakies wakacyjnej pracy. Przeszukiwałam juz ogloszenia odnośnie pracy nad morzem z zakwaterowaniem, jesli chodzi o prace za granica to w tamtym roku chcialam wyjechac na wlasna reke tylko ze sama sie troche balam i w koncu zrezygnowalam. Ale jesli znalazlaby sie jakas chetna dziewczyna do wyjazdu ze mna to jestem otwarta na propozycje
pracowalam kiedys w niemczech w wakacje ale bylo to zalatwione po znajomosci i tylko 2 razy bylam, teraz juz nie potrzebuja ludzi bo maja swoich stalych, a z reszta szefostwo bylo okropne, tzn ściślej mowiąc szefowa ogolnie jesli ktos jest nastawiony na prace i wysokie zarobki to da sie to przezyc, zacisnac zeby i tak przez 2 miesiace max, pozniej psychika nie daje rady w takiej atmosferze ;p
Także licze na was dziewczyny! Jedzmy gdzies!
asiolek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 00:16   #788
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

ja bardzi chetnie bym chciala ale np od sierpnia. nad morzem jest duzo ofert, codziennie praktycznie ktos cos wrzuca "zatrudnie od zaraz" tylko trzeba szybko sie decydowac bo chętnych jest wiele osób. dzwonilam np 1 dzien po wstawieniu ogloszenia i juz ofertybyly nieaktualne. takze nieprawda ze trzeba chodzic i pytac, wystarczy uzyc google. to nie boli
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:22   #789
ichaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 40
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

ja także bym się chętnie wybrała, byłam w tamtym roku w Niemczech na truskawkach i w tym roku trochę mi się posypało wszystko i muszę szukać czegoś nowego
ichaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 17:25   #790
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: praca sezonowa za granicą

Kosiaczek19

Widzę, że jesteś ze Szczecina. W czwartek z chłopakiem i przyjaciółką jadę do Holandii, a pracę mam załatwioną przez szczecińskie biuro pośrednictwa Seggment. Myślę, że spokojnie są jeszcze miejsca bo jedna nasza znajoma się wykruszyła. Tylko ciekawa jestem jak tam będzie, trochę się boję ;P
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 21:01   #791
Av4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

I jak, dziewczyny, idą poszukiwania pracy? Lipiec coraz bliżej...

Takie szybkie pytanie, czy wymaganie zdjęcia CAŁEJ sylwetki, na stanowisko pakowacza, to standard? Bo niby agencja ma numer KRAZu, nie znalazłam żadnych niepokojących opinii o niej, nie obiecują też nie wiadomo jakich zarobków. Niby wszystko w porządku tylko ten dość mocno zaakcentowany wymóg budzi mój niepokój.
Av4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 21:35   #792
Paula1234321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Polecam Erasmusa. Między 3 a 4 rokiem studiów wyjechałam na ten program do Hiszpanii! Niesamowite wspomnienia, cenne doświadczenie i mnóstwo znajomości. Trzeba wykorzystywać okazje jakie daje nam szkoła i UE
Pozdrówki
Paula1234321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 21:54   #793
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

nie, w zadnym wypadku nie powinni tego od ciebie wymagac, chyba, ze to na stanowisko prezenterki jakiejs, albo asystenki, albo dawcy organów..
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 06:48   #794
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
nie, w zadnym wypadku nie powinni tego od ciebie wymagac, chyba, ze to na stanowisko prezenterki jakiejs, albo asystenki, albo dawcy organów..
No właśnie, nie powinni, a czasem sobie tego życzą
Mnie kiedyś zagraniczna firma, jak rekrutowałam poprosiła o zapytanie rekrutowanej dziewczyny, ile waży, bo po buzi wyglądała na otyła i się koordynator bał, czy sobie poradzi w pracy Nie skomentuję tego.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:50   #795
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Pierwsze co mi przyszło do głowy odnośnie tego zdjęcia całej sylwetki na takie stanowisko to to, że pracodawca chce zobaczyć posturę pracownika, dla mnie to logiczne że chce zobaczyć czy dana osoba w ogóle się nadaje np. do noszenia ciężkich paczek. Ja ze swoją sylwetką (45 kg. żywej wagi ) odpadłabym z miejsca.
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 20:02   #796
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

wtedy sie pytasz o proporcje wzrost waga a tu ewidentnie komus zalezy na tym,zeby zobaczyc ksztalt tej sylwetki i buźkę, a nie
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 13:11   #797
beata140577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

ja mam pytanko do tej koleżanki czy podała by nazwe tej firmy w której była tam w Holandi na mojego m beata140577@gmail.com
beata140577 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 09:27   #798
mario992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Hej!
Mi również zależy na jakiś namiarach (numery telefonów, maile, strony internetowe) dotyczących pracy sezonowej za granicą. Razem z chłopakiem poszukujemy od dłuższego czasu pracy za granicą ale jak się okazuje niestety nie jest to taka prosta sprawa.

Byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się tymi namiarami mariolatin@wp.pl
mario992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 10:37   #799
nitkaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Witam!
Ja również prosiłabym o namiary do pracy na email nitkaa94@o2.pl .Szukam i szukam coś z chłopakiem,ale ciężko coś znaleźć sprawdzonego..tyle się słyszy o tych oszustwach Będę ogromnie wdzięczna!

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Francuskie zbiory winogron, w 2014 też jadę

Gdzie to było?
Francja, Szampania.

Jak wyglądała sama praca, co należało do obowiązków?
Zbierałam winogrona, ogólnie kobiety zbierały w rajkach (winogrona do wiader, z wiader do dużych skrzyń) a faceci mieli jeszcze obowiązek zapełnione skrzynie zwozić do wyznaczonego miejsca. Pod koniec dnia przyjeżdżali Francuzi i wszystkie skrzynie zliczali (dzienna norma to było ok. 100 skrzyń ale zależało jak winogrona "obrodziły"), potem zwozili je do przetwórni naszego szefa gdzie wszystko było ważone.
Ogólnie godziny pracy zależały od nas, na polu byliśmy od 8 do 17, czasem dłużej, raz tak lało, że pojechaliśmy już o 13.

Stawka - na kilogramy oczywiście, ale nasz szef zwracał uwagę na jakość winogron, nie wolno nam było zrywać niedojrzałych i spleśniałych. Ile za kg to już nie pamiętam ale mogę Ci powiedzieć, że zbierałam 10 dni i na czysto wyszło mi 4.000 zł.

Zakwaterowanie, jedzenie itd. - było nas 8 osób, mieszkaliśmy naprzeciwko domu szefostwa, dostaliśmy do dyspozycji cały dom piętrowy; na dole ogromny hol gdzie zostawialiśmy brudne buty i inne rzeczy do pracy, mieliśmy piłkarzyki, stół bilardowy, była też jadalnia, kuchnia, łazienka (oczywiście pralka, lodówka do naszej dyspozycji) a na górze były sypialnie, oczywiście każdy miał swoje łóżko
Nie płaciliśmy za zakwaterowanie, jedzenie przywieźliśmy sobie z Polski, dwa razy skoczyliśmy na małe zakupy do marketu. Codziennie rano przed pracą jechaliśmy do piekarni po pyszne francuskie big-bagietki :pycha:
Ogólnie przyjechaliśmy wypożyczonym busem, zrzucaliśmy się na wynajem i paliwo ale na końcu nasza szefowa nas zaskoczyła i poinformowała, że pokryje koszty wypożyczenia i przejazdu

Ogólna atmosfera, stosunek pracodawcy do pracownika - szefostwo bardzo miłe, z szefem nie pogadaliśmy ale szefowa dobrze na szczęście mówiła po angielsku, dostaliśmy do dyspozycji Francuzkę, która jeździła z nami na pola, razem z nami też zbierała ale licho, jak dowiedzieliśmy się, że nasza wypłata ma być dzielona na 9 osób to daliśmy jej do zrozumienia, że ma zapier*alać tak jak my Ogólnie była bardzo miła, cały czas piła kawę z prądem, paliła mnóstwo fajek i nauczyła się przy nas angielskiego Atmosfera była spoko bo mieszkaliśmy sami ale w tej samej wsi byli też inni Polacy, którzy mieszkali w dużym ośrodku, była ich ponad setka, mieli innego szefa i tam było różnie.
Jedyne co się okazało, że 3 starsze osoby z naszej ekipy już wiedzą, że więcej nie pojadą bo nie ma się co oszukiwać, trzeba być silnym, wytrzymałym, ja akurat nie miałam żadnych zakwasów ale resztę strasznie wszystko bolało

W jaki sposób dostałyście tą pracę?
Po znajomości ale koleżanka wcześniej jeździła z biura, to są właśnie te organizowane na setki ludzi "wyprawy" na zbiory, osobiście ja bym z biurem nie pojechała bo wiem jak jest w tych ośrodkach pełnych Polaków Ale nie zbiera się na kilogramy tylko od godziny.
Czy można prosić namiary na tą pracę?Będę ogromnie wdzięczna!
nitkaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 14:05   #800
nattkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 77
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cześć dziewczyny
Ja również jestem chętna do pracy za granicę. Szukam i szukam... macie jakaś godną polecenia agencję pracy? Będę wdzięczna za namiary..

Pozdrawiam
__________________

nattkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 19:49   #801
monik2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: praca sezonowa za granicą

witam,chętnie wybrałabym się do pracy gdzieś za granicę,ale zupełnie nie mam pojęcia od czego zacząć,nie ukrywam,że interesuje mnie tylko czasowy wyjazd,jeśli ktoś byłby tak uprzejmy żeby podzielić się doświadczeniami,,pierwsze go,, razu byłabym wdzięczna;-)
monik2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 21:47   #802
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: praca sezonowa za granicą

Ja mam 19 lat i też chętnie wybrałabym się na jakiś czas do pracy za granicę jednak samej trochę się obawiam z faktu że byłaby to moja pierwsza praca.. Jeśli ktoś też robi sobie rok przerwy i byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem, albo też jeśli ktoś wie gdzie takiego towarzysza mogę szukać to proszę o wszelkie informacje tutaj lub też w pw
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 12:13   #803
nightwisher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Praca za granicą

Mozecie polecic mi jakas stronke gdzie sa oferty pracy za granica? Dobra bylaby jakas agencja pracy. Wroclaw albo Jelenia gora, bo tam najczesciej siedze. Mysle o wyjezdze do Francji albo Niemiec.
nightwisher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 13:49   #804
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...39#post3341039
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 13:38   #805
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Cytat:
Napisane przez nattkka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja również jestem chętna do pracy za granicę. Szukam i szukam... macie jakaś godną polecenia agencję pracy? Będę wdzięczna za namiary..

Pozdrawiam
Wszystko zależy czy chcesz agencje przez Polską czy może jak już będziesz na miejscu? Nie wiem gdzie szukasz tej pracy, ja jakiś czas temu byłam w Angli miała sie gdzie zatrzymać i pracy szukałam przez agnencję Angielską na miejscu - jest sporo takich firm tam i są dużo uczciwsze niż te Polskie. Na pewno w Polsce trzeba sprawdzić dokładnie w sieci czy o agencji nie piszą źle, a jeśli piszą to co - i na spotkaniu zadać trudne pytania. Ewentualnie w przypadku Angielskich mogę troszkę Cię nakierować warto też przeczytać sobie xxx wpis opisuje na co zwrócić uwagę, jak wybierzesz opcję taka jak ja, czyli jedziesz tam i szukasz pracy przez agencje na miejscu. Teraz w sumie Anglia to jest dość trudny kierunek.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-06 o 11:10 Powód: Link.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:36   #806
Magda568
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: praca sezonowa za granicą

Ja byłam w Niemczech na ogórkach
__________________
hotele wkołobrzegu zapoznaj się z ofertą http://www.ikar-centrum.pl
http://www.hotelvictoria.com.pl/restauracja/

Edytowane przez Magda568
Czas edycji: 2014-10-09 o 16:29
Magda568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:29   #807
Iwona16799
Przyczajenie
 
Avatar Iwona16799
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Witam
Ja i narzeczony szukamy pracy, za granicą, szklarnie i produkcje, oraz zbiory cytrusów w hiszpani bo to gdzieś teraz. Macie jakieś namiary?
Iwona16799 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 20:22   #808
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: praca sezonowa za granicą

Cytat:
Napisane przez cherr Pokaż wiadomość
Ja mam 19 lat i też chętnie wybrałabym się na jakiś czas do pracy za granicę jednak samej trochę się obawiam z faktu że byłaby to moja pierwsza praca.. Jeśli ktoś też robi sobie rok przerwy i byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem, albo też jeśli ktoś wie gdzie takiego towarzysza mogę szukać to proszę o wszelkie informacje tutaj lub też w pw
Jak coś to aktualne
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 11:18   #809
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: praca sezonowa za granicą

Ja 3 lata temu byłam w Austrii w pracy tymczasowej i fajnie to wspominam, takie wyjazdy sporo uczą i dają coś więcej od pieniędzy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:59 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:45   #810
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: praca sezonowa za granicą 2014

Ja niedawno wróciłam z Holandii, pracowałam przy uprawie kwiatów i całkiem nieźle się tam zarabia. Na wiosnę znów planuję wyjazd. Pracę znalazłam w agencji LSJ.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-19 10:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.