Zmiana tabletek - zbiorczy! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 09:31   #301
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Ktoś z Was brał Mercilon i Harmonet ?

Witam
czy któraś z Was brała te tabletki? Ja biore mercilon ale mam po nich ogormny apetyt i zauważyłam że mam mdłości...biore je od roku ale objawy te pojawily sie niedawno. No i problemy z krązeniem mam.I trudno mi tez schudnąć biorąc je.Mimo iz po nich nie utyłam. Moze 2kg. chce zmienic na Harmonet- maja mniej hormonów i inny progestagen w postaci gestodenu (0,075mg)
Czy któraś z Was ma porównanie? Jak działy na Was te tabletki? Które lepsze? Wiadomo ze to sprawa indywidualna, ale moze cos poradzicie. Bo nie wiem czy ten gestoden bedzie dobrze działał. Nie chce przytyc. W mercilonie był dezogestrel (0,150mg.)
Dodam ze dawke estrogenów maja taka sama (0,02mg.)

Czytałam wiele na forum ,ale nikt nie ma porózwnania tych dwóch tabletek. prosze o pomoc.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:53   #302
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Ktoś z Was brał Mercilon i Harmonet ?

Ja zaczynalam od Harmonetu a po ok roku/poltorej zmienilam (zaczely mnie bardzo bolec piersi) na Yasmin, ale bylo tylko gorzej, wiec dostalam Mercilon. Mercilon zmienilam po roku (pojawily sie plamienia) na Yasminelle. I wyglada na to ze ja po prostu musze zmieniac tabletki co rok/poltorej ^^ Moze Ty tez tak masz
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:05   #303
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Ktoś z Was brał Mercilon i Harmonet ?

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Ja zaczynalam od Harmonetu a po ok roku/poltorej zmienilam (zaczely mnie bardzo bolec piersi) na Yasmin, ale bylo tylko gorzej, wiec dostalam Mercilon. Mercilon zmienilam po roku (pojawily sie plamienia) na Yasminelle. I wyglada na to ze ja po prostu musze zmieniac tabletki co rok/poltorej ^^ Moze Ty tez tak masz
to moze ja tez tak mam bo normalnie nie widze innej przyczyny tych mdłosci ciągłych. a jestes zadowolona z Yasminelle??? Najbardziej boje sie tycia bo mam do tego skłonnosci. Po Diane35 przytyłam 20kg kiedys
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:46   #304
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Ktoś z Was brał Mercilon i Harmonet ?

Po Yasminelle nie mam zadnych nieprzyjemnych objawow. Tylko piersi sa troszke mniejsze ^^ Ale ogolnie wszystko jest w porzadku. No, może jestem bardziej nawilzona tam na dole, choc po tabletkach podobno raczej sie "wysycha"
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:09   #305
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Ktoś z Was brał Mercilon i Harmonet ?

mi po yasminelle "powiekszyly" sie piersi niestety zauwazylam,ze wiecej waze....podobno nie powinno sie zwalac na tabsy,ale jednak... mysle,ze to sprawa indywidualna jak zareaguje organizm,przede wszystkim powinnas zrobic wszelkie badania i to na ich podstawie lekarz powinien cos przepisac....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:16   #306
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Ktoś z Was brał Mercilon i Harmonet ?

Ja stwierdziałm ze odstawiam jednak tabletki na co najmniej 3 miesiace a potem pójde do lekarza. I zapytam go o Harmonet. Ale narazie spróbuje odstawic.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 19:26   #307
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Exclamation Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Dziewczynki potrzebuje pilnie odpowiedzi na moje pytanie: przechodzę z Yasmin na Diane 35. Wczoraj połknęłam 21 tabletkę Yasmin'u - czy dzisiaj brać 1 tabletkę Diane, czy czekać do okresu? W ulotce jest napisane, że po wcześniejszym stosowaniu innego 2składnikowego środka anty. można połknąć 1 Dianę zaraz po 21 pigułce, natomiast niektórzy mówią żeby zawsze czekać do okresu. Odpowiedzcie mi jaka jest różnica?
Nie miałam szansy spytać o to lekarza ponieważ miałam tylko podane recepty...
Z góry strasznie Wam dziękuje(((:
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 21:39   #308
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

zrób, jak ci wygodnie. może być 7 dni przerwy, moze jej nie być- w obu przypadkach nowe pigułki będą działać.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 16:54   #309
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
zrób, jak ci wygodnie. może być 7 dni przerwy, moze jej nie być- w obu przypadkach nowe pigułki będą działać.
Dziękuję Ci bardzo, za odpowiedź
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:00   #310
willy wonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 148
przejscie z cilestu na logest, prosze o odp

jestem taka zakrecona ze zapomnialam sie spytac o to lekarza.
jakos ze logest w porownaniu do cilestow ma duzo mniej hormonow jak powinno wygladac przejscie z cilestow na logest? czy powinnam zrobic 7 dniowa przerwe czy wziasc 1 tabletke logestu nastepnego dnia po zakonczeniu cilestu?
i jeszcze mam takie pyt. kiedys bralam novynette ale z powowdu plamien miedzymiesiaczkowych lekarz przepisal mi mocniejsze tabletki cilest, i teraz obawiam sie ze moze byc znowu to samo skoro logest ma tak malo hormonow a mowilam lekarzowi jak wygladala sytuacja przy novynette.
i jeszcze pyt. skoro przy cilestach czulam sie dobrze (a chcialam zmienic z powodu plamien miedzymiesiaczkowych- ja to mam szczescie) czy w takim razie logest rowniez powinnam dobrze tolerowac? boje sie troche spadku libido i suchosci pochwy
willy wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:18   #311
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: przejscie z cilestu na logest, prosze o odp

hehe widze,ze kolezanka na dwóch forach buszuje tak sie sklada,ze przed chwila i ja zawitałam na tatym forum)
no ja odpowiedzi nie znam
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 19:51   #312
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: przejscie z cilestu na logest, prosze o odp

na ulotce jest napisane jak przyjmowac nowe tabletki bezposrednio po skonczeniu poprzedniego opakowania innych a to oczywiscie sprawa indywidualna w jaki sposob Twoj organizm zareaguje na nowe tabletki, moze byc gorzej niz po cilescie a mozesz w ogole nie odczuwac zadnych dolegliwosci..
Fell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:37   #313
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: przejscie z cilestu na logest, prosze o odp

zmiana z mocniejszych pigułek na słabsze:
- bez przerwy
- lub wziąc pierwsza pigulke w 1 dniu krwawienia z odstawienia.
w obu przypadkach antykoncepcja zostanie zachowana.


a co do Twoich pytan to nie wiem, z czasem zobaczysz jak Twoj organizm reaguje na dane pigulki. Organizm moze sie do nich przyzwyczajac przez okolo 3 opakowania, jezeli po trzech opakowaniach np bedziesz plamic to wtedy zmień
Pozdrawiam
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 21:03   #314
willy wonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 148
dziekuje wam dziewczyny, przynajmniej tutaj otrzymalam zadowalajaca mnie odp

nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, skoro w przeszlosci novynette nie trzymaly mi cyklu (plamienie) to dlaczego logest ma mi trzymac cykl? sklad estrogenow jest taki sam a progesteronu jest nawet mniej niz w novynette

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-06-18 o 16:15 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
willy wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:52   #315
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Witam
Jestem po 3 opakowaniach Marvelonu. Lekarz wypisując receptę stwierdził, że zaczniemy od nich, bo rzadko występują krwawienia międzymiesiączkowe. Faktycznie- brak. Jednak przy drugim opakowaniu zaczęły bolec mnie piersi. Przy trzecim również. Dziś wyszłam z gabinetu z receptą na Mercilon. Powiedział, żebym olała ulotkę i przyjmowała tabletki normalnie, tzn. do końca marvelon-7dni przerwy- mercilon. Trochę zgłupiałam po przeczytaniu różnych informacji w necie, bo wygląda na to, że przy takiej zmianie (z mocniejszych na słabsze) tabletek powinnam nie robić przerwy.
Co w końcu zrobić?
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 14:00   #316
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Martiq:) Pokaż wiadomość
Witam
Jestem po 3 opakowaniach Marvelonu. Lekarz wypisując receptę stwierdził, że zaczniemy od nich, bo rzadko występują krwawienia międzymiesiączkowe. Faktycznie- brak. Jednak przy drugim opakowaniu zaczęły bolec mnie piersi. Przy trzecim również. Dziś wyszłam z gabinetu z receptą na Mercilon. Powiedział, żebym olała ulotkę i przyjmowała tabletki normalnie, tzn. do końca marvelon-7dni przerwy- mercilon. Trochę zgłupiałam po przeczytaniu różnych informacji w necie, bo wygląda na to, że przy takiej zmianie (z mocniejszych na słabsze) tabletek powinnam nie robić przerwy.
Co w końcu zrobić?
Zrób przerwę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 19:08   #317
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zrób przerwę.
... ponieważ?
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 19:32   #318
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Martiq:) Pokaż wiadomość
... ponieważ?
Ponieważ jeśli bolą piersi to dwa opakowania na raz mogą dać nprawdę niemiły dyskofort i ból. A tak przerwa i nowe opakowanie nowych tabletek. Proste i przetestowane.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 20:16   #319
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ponieważ jeśli bolą piersi to dwa opakowania na raz mogą dać nprawdę niemiły dyskofort i ból. A tak przerwa i nowe opakowanie nowych tabletek. Proste i przetestowane.
uhum. rozumiem.
jeszcze jedno pytanie: podobno 7dniowa przerwa przy zmianie z mocniejszych tabletek na słabsze powoduje, że działanie antykoncepcyjne będzie wątpliwe. prawda czy fałsz?
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 20:41   #320
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

jeśli zaczniesz od pierwszego dnia krwawienia z odstawienia, to będziesz miała i przerwę, i zabezpieczenie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 21:02   #321
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Martiq:) Pokaż wiadomość
uhum. rozumiem.
jeszcze jedno pytanie: podobno 7dniowa przerwa przy zmianie z mocniejszych tabletek na słabsze powoduje, że działanie antykoncepcyjne będzie wątpliwe. prawda czy fałsz?
Fałsz. Ja robiła przer 7-dniową w jedną i drugą stronę (z mocniejszych na słabsze i odwrotnie), konsultowałam to z dwoma lekarzami, którzy doradzali to samo, tzn. 7-dniówkę i mieli rację bo w ciąży nie jestem.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 19:36   #322
sawb
Raczkowanie
 
Avatar sawb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 346
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Dziewczyny, ja zmieniłam Yasminelle na Novynette, bo po Yasminelle przytyłam 10kg i zaczęłam mieć migreny

Moja Gin powiedziała mi, że mam dwie opcje przy zmianie:
- pierwsza tabletka N. następnego dnia po ostatniej tabletce Y. (czyli żadnej przerwy),
- standardowa 7-dniowa przerwa.
I w obu przypadkach jest się zabezpieczonym, bo tabletki mają taką sama zawartość etynyloestradiolu.
sawb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:07   #323
wisnia86
Przyczajenie
 
Avatar wisnia86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Witam!
Mam takie pytanko. Ostatnio zmieniłam tabletki z Novynette na Diane 35. Moja ginekolog zaleciła mi by pierwsze opakowanie rozpocząć w pierwszym dniu rozpoczęcia krwawienia. zastosowałam się do jej zaleceń i już skończyłam opakowanie. Teraz czekam na okres, który 2 dzień mi się spóźnia. Dodam, że podczas stosowania Novynette miałam regularny, zawsze tego samego dnia. Nie wiem czy trochę nie panikuję, ale jak na razie nie wystąpiły u mnie żadne objawy, które wcześniej występowały przed okresem.
Trochę się stresuję, więc proszę o jakąś odpowiedź.
Z góry dziękuję.
wisnia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:21   #324
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Zmiana tabletek - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wisnia86 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam takie pytanko. Ostatnio zmieniłam tabletki z Novynette na Diane 35. Moja ginekolog zaleciła mi by pierwsze opakowanie rozpocząć w pierwszym dniu rozpoczęcia krwawienia. zastosowałam się do jej zaleceń i już skończyłam opakowanie. Teraz czekam na okres, który 2 dzień mi się spóźnia. Dodam, że podczas stosowania Novynette miałam regularny, zawsze tego samego dnia. Nie wiem czy trochę nie panikuję, ale jak na razie nie wystąpiły u mnie żadne objawy, które wcześniej występowały przed okresem.
Trochę się stresuję, więc proszę o jakąś odpowiedź.
Z góry dziękuję.
Nie martw się to normalne Po każdych tabletkach jest inaczej i krwawienie z odstawienia może wystąpić w innym dniu.
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:22   #325
ada27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
przyjmowanie dwoch roznych tabletek antykoncepcyjnych w czasie jednego cyklu

witam wszystkie Panie!

mam male pytanko i moze ktoras mi pomoze:
od dwoch lat przyjmuje Novynette i niestety skonczyly mi sie tabletki(jestem za granica) .Mam kilka tabletek z opakowania z przed kilku miesiecy ktorych nie wybralam do konca. wlasnie wczoraj wzielam jedna z nich i czekam az mi przysla Novynette z polski ale niestety ktos nie moze ich dostac i przysle mi Regulon ktory jest o podobnym skladzie.czy jak wezme kilka tabletek Novynette a pozniej skoncze ten cykl Regulonem to nic sie nie stanie( np czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczac). wiem ,ze troche ten watek zakrecony)jesli ktoras z was miala taka sytuacje to prosze o wypowiedz. dzieki
ada27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 08:49   #326
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: przyjmowanie dwoch roznych tabletek antykoncepcyjnych w czasie jednego cyklu

Cytat:
Napisane przez ada27 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie!

mam male pytanko i moze ktoras mi pomoze:
od dwoch lat przyjmuje Novynette i niestety skonczyly mi sie tabletki(jestem za granica) .Mam kilka tabletek z opakowania z przed kilku miesiecy ktorych nie wybralam do konca. wlasnie wczoraj wzielam jedna z nich i czekam az mi przysla Novynette z polski ale niestety ktos nie moze ich dostac i przysle mi Regulon ktory jest o podobnym skladzie.czy jak wezme kilka tabletek Novynette a pozniej skoncze ten cykl Regulonem to nic sie nie stanie( np czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczac). wiem ,ze troche ten watek zakrecony)jesli ktoras z was miala taka sytuacje to prosze o wypowiedz. dzieki

stanie sie, bo nie można tak mieszać hormonów!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 10:39   #327
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: przyjmowanie dwoch roznych tabletek antykoncepcyjnych w czasie jednego cyklu

na szczęście Regulon i Novynette różnią się jedynie dawką etinylestradiolu, a gestagen mają ten sam i w tej samej dawce (0,15 mg dezogestrelu), więc nie są to drastycznie odmienne od siebie preparaty (powiedzmy jak Harmonet i Yasmin). dodatkowo będzie to "zmiana na mocniejsze pigułki" czyli z Novynette na Regulon, dzięki czemu nie będzie potrzebna dodatkowa metoda antykoncepcji.

innymi słowy- raczej świat się nie zawali, jeśli tak postąpisz (co nie znaczy, że można bezkarnie mieszać hormony), ale dorośli ludzie bardziej odpowiedzialnie postępują w przypadku leków zażywanych stale. możnaby sie zastanawiać, czy doroslaś do seksu, łykania hormonow itd.

zresztą zażycie regulonu powoduje następny problem- co będziesz zażywać, gdy skończy się to opakowanie? zmienisz spowrotem na nowynette? zostaniesz przy regulonie?
tak, czy inaczej będą zawirowania w hormonach.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 00:46   #328
ada27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: przyjmowanie dwoch roznych tabletek antykoncepcyjnych w czasie jednego cyklu

justy!
dzieki za wyczerpujaca wypowiedz. robie przerwe na miesiac z tabletkami (wzielam 5 ) seks w najblizszym czasie mi nie grozi)) wiec nie ma sie o co martwic-jedynie o to za ile dostane nastepny okres bo odstawiajac tabletki mozna sie wielu rzeczy spodziewac( plamienia, brak okresu, zmienny nastroj itp) chyba sie przerzuce na plasterki takie teraz sa modne-przynajmniej bede na topie))a jesli chodzi czy doroslam do seksu to mysle ,ze tak.pozdrawiam
ada27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:31   #329
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: przyjmowanie dwoch roznych tabletek antykoncepcyjnych w czasie jednego cyklu

Cytat:
Napisane przez ada27 Pokaż wiadomość
justy!
dzieki za wyczerpujaca wypowiedz. robie przerwe na miesiac z tabletkami (wzielam 5 ) seks w najblizszym czasie mi nie grozi)) wiec nie ma sie o co martwic-jedynie o to za ile dostane nastepny okres bo odstawiajac tabletki mozna sie wielu rzeczy spodziewac( plamienia, brak okresu, zmienny nastroj itp) chyba sie przerzuce na plasterki takie teraz sa modne-przynajmniej bede na topie))a jesli chodzi czy doroslam do seksu to mysle ,ze tak.pozdrawiam
nie dość, że mieszasz tabletki to jeszcze robisz miesiac przerwy...
poczytaj sobie co nieco o hormonach to moze wtedy zrozumiesz ze robisz sobie krzywde...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:29   #330
ada27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: przyjmowanie dwoch roznych tabletek antykoncepcyjnych w czasie jednego cyklu

nie zmieszalam tabletek!!!!spokojnie nic mi nie bedzie
ada27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-17 10:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.