egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 12:12   #1
handsoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Question

egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow


jestem w kropce wybieram sie na pedagogike przedszkolna i wczesnoszkolna na UP w Krakowie. W czwartek mam sprawdzian praktyczny na ten kierunek i kompletnie nie wiem jak sie przygotowac moze ktos wie na czym polega ten egzamin? slyszalam ze trzeba cos zaspiewac, ale nie mam pojecia jaka piosenke wybrac pomocy!!
handsoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 16:42   #2
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

hej. jestem na up ale na administracji ale słyszałam opinie o tym egzaminie. Tak, trzeba zaspiewac piosenke, wiekszosc podobno wybiera takie proste typu wlazl kotek na płotek czy szła dzieweczka ale oczywiscie sa tez trudniejsze. Ale podobno kazdy kto ma w miare wyczucie rytmu bez problemu sobie poradzi powodzenia!
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:19   #3
szalM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomości: 80
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Ja też wybieram się na UP i tez mam egzamin i nie wiem jaka piosenkę zaspiewac i jak to bedzie wygladac ale mam nadzieje ze sobie poradzimy
szalM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:27   #4
handsoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

najgorsza jest ta piosenka ;P nie mam pojecia co zaspiewac :P
handsoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 23:04   #5
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

ja w przyszłym roku się wybieram na pedagogikę i też jestem ciekawa jak taki egzamin wygląda. jak będziecie już po dajcie koniecznie znać co i jak Trzymam za was kciuki
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 13:45   #6
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Już Wam odpowiadam, dziewczyny Jestem studentką PPiW- szczęśliwie już drugiego roku
Egzamin nie jest wcale straszny Ale sporo osób odpada na tym etapie. Uważam jednak, że nie trzeba mieć wyjątkowych zdolności muzycznych, aby ten egzamin zdać- tak więc nie ma się co martwić i podejść do tego z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem

Pierwsza część egzaminu wygląda tak, że wchodzi się do sali całą grupą- jakieś 20- 30 osób. Prowadzący odtwarza z taśmy krótkie nagrania. Każdą melodię puszcza dwa razy- zadanie polega na tym, aby zaznaczyć, czy druga melodia była taka sama, jak ta pierwsza czy też nie. Takich melodii jest 12 i ta część egzaminu jest naprawdę bardzo prosta i przyjemna

Drugi etap to egzamin indywidualny, przed komisją złożoną z 1 lub 2 osób. Tutaj trzeba powtórzyć rytm klaskając (proste ), potem trzeba go wytupać (też proste ) - do klaskania i tupania jest kilka melodyjek, chyba ok. 10. Na końcu trzeba powtórzyć melodyjkę śpiewając "lalalalala" - dla mnie był to mały problem, ale nie było najgorzej.

A co do tej piosenki to naprawdę przyjemna część egzaminu- repertuar dowolny. Z tego co wiem, wiele dziewczyn śpiewało piosenki typowo dla dzieci, ale wiele też śpiewało jakieś bardziej czy mniej znane przeboje. Ja np. śpiewałam "Cygańską jesień" Anny Jantar

Chyba raczej nie ma jak przygotować się do tego sprawdzianu Jedynie co to można naprawdę ładnie nauczyć się piosenki Bo podobno jak komuś źle pójdą zadania, to piosenka może go uratować

Trzymam za Was kciuki, dziewczyny, jestem pewna, że sobie poradzicie Dajcie znać jak Wam poszło

Jejuuu, mam nadzieję, że zdążyłam z tymi informacjami...
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2009-06-30 o 13:50
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:48   #7
handsoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

dzieki za informacje egzamin mam 2 lipca wiec zdazylas
handsoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 15:14   #8
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

To super
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:23   #9
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Siema
Nie wiecie może jak to wygląda na Akademii Pedagogicznej w Krk?
Na pedagogice specjalnej też są jakieś tego typu egzaminy?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
ja w przyszłym roku się wybieram na pedagogikę i też jestem ciekawa jak taki egzamin wygląda. jak będziecie już po dajcie koniecznie znać co i jak Trzymam za was kciuki
A na jaką dokładnie chcesz iść i gdzie?
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:44   #10
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Napisałam wyżej jak to u nas wygląda

A co do tego, czy na pedagogice specjalnej też są takie egzaminy- nie wiem, nie chcę wprowadzić Cię w błąd, ale np. na pedagogice społeczno-opiekuńczej nie ma... Więc podejrzewam, że na specjalnej też nie. Poczytaj sobie informatory, link znajdziesz na stronie. W ped. specjalnej nie znalazłam żadnej wzmianki o sprawdzianie praktycznym... ale najlepiej popatrz sobie sama

Pozdrawiam
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2009-07-08 o 21:50
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:55   #11
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Napisałam wyżej jak to u nas wygląda

A co do tego, czy na pedagogice specjalnej też są takie egzaminy- nie wiem, nie chcę wprowadzić Cię w błąd, ale np. na pedagogice społeczno-opiekuńczej nie ma... Więc podejrzewam, że na specjalnej też nie. Poczytaj sobie informatory, link znajdziesz na stronie. W ped. specjalnej nie znalazłam żadnej wzmianki o sprawdzianie praktycznym... ale najlepiej popatrz sobie sama

Pozdrawiam
Dzięki teraz tylko pozostaje mature jakoś przyzwoicie zdac
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 22:00   #12
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez KeroppixD Pokaż wiadomość
Dzięki teraz tylko pozostaje mature jakoś przyzwoicie zdac
Nie ma za co Dasz radę, jeszcze sporo czasu
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:06   #13
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Dasz radę, jeszcze sporo czasu
No niby tak ale cała masa pracy przede mną rozszerzony polski angielski i w ogóle...jeszcze nam teraz matme dowalili...
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:11   #14
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez KeroppixD Pokaż wiadomość
No niby tak ale cała masa pracy przede mną rozszerzony polski angielski i w ogóle...jeszcze nam teraz matme dowalili...
Ale cóż- nic nie ma za darmo To dobrze, że zdajesz rozszerzony polski, bo np. na moim kierunku j. polski był najważniejszy, zdawałam rozszerzony i punkty były mnożone przez 1,5
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:29   #15
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Ale cóż- nic nie ma za darmo To dobrze, że zdajesz rozszerzony polski, bo np. na moim kierunku j. polski był najważniejszy, zdawałam rozszerzony i punkty były mnożone przez 1,5
A nie wiesz może jaki był minimalny próg punktów od którego przyjmowali? Moje pytania są dość absurdalne może ale zaczynam się denerowować...jeszcze planowałam logopedie ale nie wiem czy mnie będą chcieli przez małą bo małą ale istniejącą wade zgryzu
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:43   #16
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez KeroppixD Pokaż wiadomość
A nie wiesz może jaki był minimalny próg punktów od którego przyjmowali? Moje pytania są dość absurdalne może ale zaczynam się denerowować...jeszcze planowałam logopedie ale nie wiem czy mnie będą chcieli przez małą bo małą ale istniejącą wade zgryzu
Wiesz, nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd, bo w ogóle nie orientuję się jak było na specjalnej... Ale na przedszkolnej i wczesnoszkolnej rok temu nie było źle. Nie było chyba jakiegoś ustalonego progu punktowego, bo po prostu przyjmowali osoby wg punktów- tak, aby było 120 osób (na specjalnej jest chyba mniej miejsc??) . Najmniejsza liczba punktów, już po przeliczeniu to chyba 71 albo 72. Podejrzewam, że te osoby, które się nie dostały zdawały podstawowy polski (bo liczyły się tylko wyniki z tego przedmiotu). Tak więc gdyby ktoś z rozszerzonego miał np. 50 pkt to po przeliczeniu daje to 75- duże szanse, aby się dostać. Dlatego lepiej opłaca się zdawać rozszerzony, bo masz z nim większe szanse, nawet jeśli gorzej pójdzie

Tak było na moim kierunku przynajmniej
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:49   #17
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd, bo w ogóle nie orientuję się jak było na specjalnej... Ale na przedszkolnej i wczesnoszkolnej rok temu nie było źle. Nie było chyba jakiegoś ustalonego progu punktowego, bo po prostu przyjmowali osoby wg punktów- tak, aby było 120 osób (na specjalnej jest chyba mniej miejsc??) . Najmniejsza liczba punktów, już po przeliczeniu to chyba 71 albo 72. Podejrzewam, że te osoby, które się nie dostały zdawały podstawowy polski (bo liczyły się tylko wyniki z tego przedmiotu). Tak więc gdyby ktoś z rozszerzonego miał np. 50 pkt to po przeliczeniu daje to 75- duże szanse, aby się dostać. Dlatego lepiej opłaca się zdawać rozszerzony, bo masz z nim większe szanse, nawet jeśli gorzej pójdzie

Tak było na moim kierunku przynajmniej
Dziękuje Ci bardzo kochana za wszelkie informacje No i mam nadzieję że w przyszłym roku spotkamy się gdzies na korytarzu xD może nawet nieświadomie xD
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:50   #18
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Hehe, nie ma za co Też liczę na to, że pojawisz się na naszym korytarzu Życzę powodzenia
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:01   #19
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Nie dziękuje w takim razie
Mam nadzieje że wszyscy ludzie tam są tacy uprzejmi jak Ty
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 22:20   #20
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Ehhh co to juz na tych egzaminach nie wymyslą. Ja studiowałam na UŚ i szczerze powiem, ze kilka dziewczyn miało potem problem z zajęciami muzycznymi więc może taka forma sprawdzenia nie jest głupia. Teraz juz 3 rok pracuję w zawodzie i z doświadczenia wam powiem, że studia to tylko przygrywka, a praca to prawdziwa szkoła życia. Mimo wszystko warto, bo dzieci są super.
Pozdrawiam serdecznie przyszłe studentki i nauczycielki przedszkola i życzę powodzenia na tym egzaminowym przesłuchaniu
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:26   #21
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Ehhh co to juz na tych egzaminach nie wymyslą. Ja studiowałam na UŚ i szczerze powiem, ze kilka dziewczyn miało potem problem z zajęciami muzycznymi więc może taka forma sprawdzenia nie jest głupia. Teraz juz 3 rok pracuję w zawodzie i z doświadczenia wam powiem, że studia to tylko przygrywka, a praca to prawdziwa szkoła życia. Mimo wszystko warto, bo dzieci są super.
Pozdrawiam serdecznie przyszłe studentki i nauczycielki przedszkola i życzę powodzenia na tym egzaminowym przesłuchaniu
Masz racje praca z dziećmi to jest coś
Dopiero za rok idę na studia ale miałam okazję pracowac już w świetlicy środowiskowej i przychodziłam do mojej wychowawczyni z początkowego przez pewien czas Dzieciaki zakochane z wzajemnością w sumie wtedy zdecydowałam co chce w życiu robić
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:24   #22
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

KeroppixD ja wybieram się właśnie na UP w Krakowie
Dokładnie jeszcze nie wiem... ale pewnie jakaś pedagogika wczesnoszkolna no i poważnie myślę o logopedii , tylko nie wiem , jak to jest w naszym rocznku, czy przypadkiem nie trzeba fizyki zdawać
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus

Edytowane przez k4rotk4
Czas edycji: 2009-07-09 o 23:28
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:56   #23
KeroppixD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 454
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
KeroppixD ja wybieram się właśnie na UP w Krakowie
Dokładnie jeszcze nie wiem... ale pewnie jakaś pedagogika wczesnoszkolna no i poważnie myślę o logopedii , tylko nie wiem , jak to jest w naszym rocznku, czy przypadkiem nie trzeba fizyki zdawać
Fizyki?! oo nie w takim razie ja dziękuje xD
Ja na pedagogike specjalną nie wiem czy pisałam już wcześniej
KeroppixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 08:09   #24
sadusia90
Raczkowanie
 
Avatar sadusia90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

W tym roku zdawałam na up w krk. Nie było egzaminu psychopedagogicznego lecz z samych predyspozycji muzycznych. Najpierw był test grupowy. Puszczali dwa razy tą sąma lub nieco zmienioną melodię i trzeba było napisać na kartkach czy są inne/ czy te same. Później podzielili nas na 3 grupy(zeby było szybciej) i kazda poszla do innej sali. Rozpoczął się egzamin indywidualny. Wywoływali nas w kolejności alfabetycznej. Trzeba było :
1. wyklaskać melodię puszczoną z nagrania
2. tłupać do muzyki
3. zaśpiewać spospobem :'lalalala' daną melodię
4. zaśpiewać dowolną piosenkę(niektórzy wybierali dla dzieci inni nie-wybór należy do Ciebie)

Pozdrawiam
sadusia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:52   #25
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

I ja wybieram się w tym roku na ten kierunek studiów.

Z tego co napisałyście to egzamin nie wygląda na trudny - chyba, że właśnie w tym jest gdzieś ten przysłowiowy haczyk.

Ktoś jeszcze składa na UP do Krakowa (zaoczne) ? :3
caat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:25   #26
Aneszka0902
Przyczajenie
 
Avatar Aneszka0902
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Ja się wybieram.. ale szczerze powiedziawszy jestem przerażona sprawdzianem praktycznym :/ i mam też wątpliwości czy dostanę się z moja ilością punktów... ;(
Aneszka0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:52   #27
evi1705
Przyczajenie
 
Avatar evi1705
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakau
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Witam!

Chciałam zapytać czy ktoś wie może jakie są szanse dostania się na wczesnoszkolną z 75 % z polskiego podstawowego?
evi1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:55   #28
Eluska19912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Hej ja sie wybieram też na Up w Krk. w sumie egzamin prkatyczny tak strasznie nie wygląda ale i tak sie boje
i rozszerzony polski na bank zdac musze ehh..
aa i jeszcze jedno pytanko. Jezeli chodzi o studia II stopnia na UP to jaka jest cena? bo nie znalazłam tego :/

Edytowane przez Eluska19912
Czas edycji: 2009-12-28 o 18:56
Eluska19912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:26   #29
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Question Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

Ja tez chciałabym na pedagogike przedszkolna i wczesnoszkolna

ale zdawalam polski podstawowy i choc mialam z niego 5 na koniec to napisalam mature tylko na 62 procent!! nie wiem chyba stresssss wiec jak myslicie dostane sie?
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:27   #30
bnd129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny,pedagogika UP Krakow

hej , mam pytanie nie wiecie czy z 71% z matury podstawowej z polskiego mam jakies szanse dostac sie na pedagogike na up w krakowie ?
bnd129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.