Plotkowy dla Avono-maniaczek - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 19:48   #751
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

A ja mam pękacz z Inglota 28 złotych
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:49   #752
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Witam was i ja tutaj! Siedzę w domciu to nadrabiam dwa wątki, jednocześnie nakładam odżywki na paznokcie z demo.

Ja czekam z niecierpliwością na wypłatę, odliczam dni do niej. Chyba ją rozwalę w dzień, bo tyle mam zachcianek.

Chcę sobie właśnie kupić dwa pękacze(biały i czarny). Nowy strój na wakację, bardzo podoba mi się jeden z MEWY STYL <LINK>
Oczywiście co do koloru, to jeszcze nie wiem. Może któraś z was miała strój z tej firmy, bo nie wiem jak z jakością itp. Zawsze kupowałam z SELF

Marzy mi się maxi dress jakaś... Od 25 maja lecę na kilka dni do Angli to na pewno zahaczę o Primarka, może tam wynajdę jakieś cudo w postaci sukienki.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:56   #753
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

[QUOTE=Sarunieczka;2691551 8]
O tej niebieskiej mówisz co mnie w niej widziałaś? Już szukam
http://allegro.pl/klasyczna-dopasowa...592528020.html

lubię tego sprzedawcę,mam kilka ciuchów od niego(a raczej od niej)

/QUOTE]

O tej, super dzięki. Mówisz, że fajne ciuchy ma? Zaraz sobie luknę. Ty to tak szczupła jesteś, że bez mierzenia możesz kupować.
Ja niestety, zawsze jakiś feler znajdę dlatego najczęściej w dżinsach i adidasach gonię...
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:04   #754
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
A ja mam pękacz z Inglota 28 złotych
ooo Inglot też już ma pękacza? super,bo niedaleko mam sklep firmowy

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
.

Chcę sobie właśnie kupić dwa pękacze(biały i czarny). Nowy strój na wakację, bardzo podoba mi się jeden z MEWY STYL <LINK>
Oczywiście co do koloru, to jeszcze nie wiem. Może któraś z was miała strój z tej firmy, bo nie wiem jak z jakością itp. Zawsze kupowałam z SELF.
ładny ten strój ja obecnie mam strój Self właśnie,mają śliczne stroje,mam ten turkusowy:
http://allegro.pl/nowosc-ekskluzywne...614406582.html

[QUOTE=despa;26916001]
Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

O tej, super dzięki. Mówisz, że fajne ciuchy ma? Zaraz sobie luknę. Ty to tak szczupła jesteś, że bez mierzenia możesz kupować.
Ja niestety, zawsze jakiś feler znajdę dlatego najczęściej w dżinsach i adidasach gonię...
przecież Ty też jesteś szczuplutka

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2011-05-14 o 20:05
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:14   #755
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ładny ten strój ja obecnie mam strój Self właśnie,mają śliczne stroje,mam ten turkusowy:
http://allegro.pl/nowosc-ekskluzywne...614406582.html
Ja ostatnio kupiłam sobie z house i teraz żałuję Wybuliłam na niego 70zł, a będzie tylko do opalania się, bo boję się wody A w h&m można skompletować już za 40 Oczywiście wykorzystałam znajomą i mi kupi z h&m'u Teraz tylko muszę polubić opalanie
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:14   #756
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ooo Inglot też już ma pękacza? super,bo niedaleko mam sklep firmowy



ładny ten strój ja obecnie mam strój Self właśnie,mają śliczne stroje,mam ten turkusowy:
http://allegro.pl/nowosc-ekskluzywne...614406582.html

Ja czaiłam się na ten w tam tym roku, ale stwierdziłam, że trochę drogi
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:23   #757
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ooo Inglot też już ma pękacza? super,bo niedaleko mam sklep firmowy
Tak mają wybór kolorów dość mały wg mnie, wzięłam czarny, a np. chciałabym błękitny
Z tego co kojarzę to był jasnożółty, różowy, niebieski, zielony, czarny, wydaje mi się, że było 6 kolorów ale tego jednego nie potrafię sobie przypomnieć

Tak ciągle opowiadasz o swoim wyjeździe jedziesz sama odpocząć czy rodzinnie?
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 20:28   #758
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
przecież Ty też jesteś szczuplutka
Ale niewymiarowa, wolałabym parę cm z dołu przenieść w górę i byłoby ok

katniewojt- a nie próbowałaś przezwyciężyć lęku przed wodą? Może warto spróbować?
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:29   #759
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Sarunieczka to jest ten bambus:
http://allegro.pl/yves-rocher-bambus...613735506.html
Fantastyczny zapach jak dla mnie!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:31   #760
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
No zaczęłam myć dla przyzwoitości, ale oglądałam swoje pazurki raz po raz i mąż mnie zwolnił
oj jaki domyślny mężczyzna
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:33   #761
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
oj jaki domyślny mężczyzna
No właśnie! Dbaj o niego!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 20:35   #762
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

u mnie już po imprezce, mąż śpi wstawiony jeszcze tylko dziecko położyć spać i przed kompa
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:36   #763
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
będzie tylko do opalania się, bo boję się wody
Dołączam do klubu bojących się wody Stara baba już ze mnie, a nadal nie umiem pływać. To znaczy umiem, ale tylko z takimi piankowymi podłużnymi cosiami, zwanymi na naszym basenie makaronami. Bez nich wpadam w panikę.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:48   #764
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Też czaję się na pękacz, ale raczej zdecyduję się na jakiś tańszy niż Isadora Jaki wzięłybyście, żeby pasował prawie do wszystkiego? Myślę nad czarnym lub białym Oba będą pasować do Peppermint oraz Luxe Lavender

ja mam tak samo jak Ty a chyba zamówię te : http://allegro.pl/jaapee-2-x-pekajac...1.html#gallery

chociaż wciąż jestem niezdecydowana na firmę ale kolory to raczej czarny i biały biorę

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość


ja już pisałam na głownym - wzięłam ja dla mamy, ale nie wiem czy suma sumarum weźmie, szczeólnie, że taką reklamę zrobiłam, że hoho za pląska, za wąski pasek .... jak nie weźmie to zostanie u mnie w szafie, bo na all to się już teraz nie opłaca
czemu się nie opłaca Batyckiej na all sprzedać ?
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:50   #765
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
katniewojt- a nie próbowałaś przezwyciężyć lęku przed wodą? Może warto spróbować?
Próbowałam Nawet w gimnazjum miałam zajęcia na basenie w ramach 1/3 w-fu. Mam chore zatoki, które 2 razy do roku "powracają" i mam dość niemiłe wspomnienia z nimi i z basenem... Już nie wspominając o tym ,ze kilka razy chciałam się utopić pod prysznicem A wanna jest bee! Najgorzej jak jest bardzo śliska

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
ja mam tak samo jak Ty a chyba zamówię te : http://allegro.pl/jaapee-2-x-pekajac...1.html#gallery

chociaż wciąż jestem niezdecydowana na firmę ale kolory to raczej czarny i biały biorę
Też je widziałam i się zastanawiałam Chyba najpierw przejdę się do Natury i obczaję co tam mają W pobliżu mieszkania, które wynajmuję mam też dobrze zaopatrzony sklepik z kosmetykami - może tam też zapytam o jakiś tani pękacz
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:51   #766
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Dołączam do klubu bojących się wody Stara baba już ze mnie, a nadal nie umiem pływać. To znaczy umiem, ale tylko z takimi piankowymi podłużnymi cosiami, zwanymi na naszym basenie makaronami. Bez nich wpadam w panikę.
Miałam tak samo jak Wy. Ale udało mi się przezwyciężyć swój strach. Znalazłam szkółkę, która prowadziła zapisy i dla dzieci i dorosłych. Co prawda miałam zamiar zapisać tylko dziecko, ale po pierwszych zajęciach którym się z ciekawością przyglądałam zapisałam się i ja. Długo pływałam z makaronami, z motylkami , trzymając się jedna ręką "asekuracyjnego kija" instruktora aż wreszcie udało mi się przepłynąć pół metra samej i nastąpił przełom. Teraz już pływam- chociaż morze to jeszcze dla mnie za duży ogrom wody.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:52   #767
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

acha,i obiecana fotka moich obciętych włosów plus zdjęcie Edzi,a to dlatego że marzy mi się taki kolor
No i fajnie ta pocieniowana zawadiacka fryzurka odmładza
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
u mnie już po imprezce, mąż śpi wstawiony jeszcze tylko dziecko położyć spać i przed kompa
Ja też jeszcze położyć dziecko i przed kompa

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Dołączam do klubu bojących się wody Stara baba już ze mnie, a nadal nie umiem pływać. To znaczy umiem, ale tylko z takimi piankowymi podłużnymi cosiami, zwanymi na naszym basenie makaronami. Bez nich wpadam w panikę.
JA też dołączam do klubu bojących się wody i nie umiem pływać.
W ogóle nie lubię wody i wilgoci (więc pływanie i baseny mnie nie ruszają), nawet za myciem się nie przepadam gdyby nie to, że uwielbiam kosmetyki, to nie wiem co by mnie zmobilizowało do mycia
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:55   #768
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
na lecącą krew to nie wiem co.. ale na swędzenie i zaczerwienie mojemu pomagał ten balsam kojący dla wrażliwców po goleniu (ten biały)
miał ten biały i nie podpasował mu

Cytat:
Napisane przez izolda0805 Pokaż wiadomość
wymieniłaś chyba wszystkie sposoby depilacji i wszystkie złe.... ciężka sprawa, a Twój Tż używa jakichś łagodnych balsamów po goleniu? np. Nivea
jeśli i to nie pomoże to radzę wizytę u dermatologa
czy jest może taki krem do depilacji , który nadaje się do twarzy??
bo np ten z Avonu nie nadaje się do twarzy [ czytałam w ulotce ]

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Kurczę ciężka sprawa...miałam polecić maszynkę elektryczną,ale skoro już próbował... mój facet też ma wrażliwą skórę,po zwykłej maszynce swędziała go strasznie twarz,i przeszedł na elektryczną i jest ok
no właśnie początkowo elektryczna była ok a teraz już nic

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość


Tego się nie spodziewalam! Nasza Alegrowiczka wyslala maila do wszystkich klientow i przez przypadek do mnie bo miala mojego maila z zapytaniem. List był długi i bardzo szczery.
Napisala że przeprasza za opoznienia, ze nie ogarnia jako jedna osoba takiej sprzedazy, ze nie wyjechala nigdzie tylko siedzi i pakuje i biega na poczte i po towar.
Wszystko powoli wysyla wraz z upominkami. Towar ma dojsc do wszystkich do 20 maja. Jak czytalam tego maila to mi sie jej zal zrobilo. Chciala sobie zarobic bo nie ma innej pracy a tu ludzie od zlodziejki jej pocisneli.

ciekawe na czym ona chciała sobie zarobić skoro i tak wystawia za takie niskie ceny
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 20:55   #769
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
Tak ciągle opowiadasz o swoim wyjeździe jedziesz sama odpocząć czy rodzinnie?
ciągle? to sorki że przynudzam ale zawsze przeżywam każdy wyjazd,bo tak rzadko opuszczam swoje miastoa jadę ze swoim facetem

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Ale niewymiarowa, wolałabym parę cm z dołu przenieść w górę i byłoby ok
ja też,tzn nawet nie przenieść z bioder,tylko dołożyć gratis do piersi bym chciała

wiecie co,ja nie umiem pływać,ale nie boję się wody,tzn na tyle się nie boję,że w morzu się pluskam,ale musze czuć grunt pod nogami,jak mi się zaczyna woda wlewać do uszu i nosa to mam panikę a tak to mogę siedzieć dupą na dnie morza godzinami

dziewczyny,co myślicie o tej sukience? szukam czegoś przyzwoitego,przed kolano,ale nie wiem jak się to będzie układać...nie wyglądałabym jak w worku?
http://moda.allegro.pl/nowosc-cudna-...598519642.html

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2011-05-14 o 21:04
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 21:04   #770
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ciągle? to sorki że przynudzam ale zawsze przeżywam każdy wyjazd,bo tak rzadko opuszczam swoje miasto



ja też,tzn nawet nie przenieść z bioder,tylko dołożyć gratis do piersi bym chciała

wiecie co,ja nie umiem pływać,ale nie boję się wody,tzn na tyle się nie boję,że w morzu się pluskam,ale musze czuć grunt pod nogami,jak mi się zaczyna woda wlewać do uszu i nosa to mam panikę a tak to mogę siedzieć dupą na dnie morza godzinami

dziewczyny,co myślicie o tej sukience? szukam czegoś przyzwoitego,przed kolano,ale nie wiem jak się to będzie układać...nie wyglądałabym jak w worku?
http://moda.allegro.pl/nowosc-cudna-...598519642.html
Coś ty nie przynudzasz
Jeśli masz talię to taka sukienka może sprawić, że twoja figura będzie wyglądać na prostą, jak kolumna, bo w okolicach brzucha i bioder chyba będzie luźna
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:04   #771
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ciągle? to sorki że przynudzam ale zawsze przeżywam każdy wyjazd,bo tak rzadko opuszczam swoje miasto
A ja jestem 100%domatorką i nie lubię się nigdzie ruszać Chociaż muszę 2 razy w tygodniu z domu do Kielc i z Kielc do domu
W tym roku planujemy wakacje z moim Benkowskim, ale wątpię czy wypali Ja mam obronę w lipcu, potem składanie papierów na magisterkę, wyniki... A jego czeka 8 tygodni praktyki Jest szansa, że skrócą mu do 6, ale to i tak sporo... Nie wspominając o jego ukochanych pokazach - nawet jednego menda nie opuści, a jak już nie pojedzie, to jęczy
Pokazy - biegają sobie chłopcy/mężczyźni (jego ekipa to od 21 do 50) w zbrojach i tłuką się na miecze lub machają i plują ogniem
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:15   #772
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
A ja jestem 100%domatorką i nie lubię się nigdzie ruszać Chociaż muszę 2 razy w tygodniu z domu do Kielc i z Kielc do domu
W tym roku planujemy wakacje z moim Benkowskim, ale wątpię czy wypali Ja mam obronę w lipcu, potem składanie papierów na magisterkę, wyniki... A jego czeka 8 tygodni praktyki Jest szansa, że skrócą mu do 6, ale to i tak sporo... Nie wspominając o jego ukochanych pokazach - nawet jednego menda nie opuści, a jak już nie pojedzie, to jęczy
Pokazy - biegają sobie chłopcy/mężczyźni (jego ekipa to od 21 do 50) w zbrojach i tłuką się na miecze lub machają i plują ogniem
To tak jak w "Lejdis" ten jeden mąż biegal z mieczykiem???
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:17   #773
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
A ja jestem 100%domatorką i nie lubię się nigdzie ruszać Chociaż muszę 2 razy w tygodniu z domu do Kielc i z Kielc do domu
W tym roku planujemy wakacje z moim Benkowskim, ale wątpię czy wypali Ja mam obronę w lipcu, potem składanie papierów na magisterkę, wyniki... A jego czeka 8 tygodni praktyki Jest szansa, że skrócą mu do 6, ale to i tak sporo... Nie wspominając o jego ukochanych pokazach - nawet jednego menda nie opuści, a jak już nie pojedzie, to jęczy
Pokazy - biegają sobie chłopcy/mężczyźni (jego ekipa to od 21 do 50) w zbrojach i tłuką się na miecze lub machają i plują ogniem
a myślałam, że tylko ja jestem taki przypał co nie lubi nigdzie wyjeżdżać
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:21   #774
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
a myślałam, że tylko ja jestem taki przypał co nie lubi nigdzie wyjeżdżać
Ja lubię wyjeżdżać jak mam wolne, wtedy zwiedzam, odpoczywam. Ale w ciągu roku, kiedy pracuje to najchętniej po pracy prosto do domku

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
ciekawe na czym ona chciała sobie zarobić skoro i tak wystawia za takie niskie ceny
No musi mieć chyba jakieś opusty od avonu dodatkowe skoro kupowała te tusze w coku i opłacało się je sprzedac za 7 zł !
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:25   #775
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

btw nie wiem czemu ale od 2 dni ciągle słucham tej piosenki http://www.youtube.com/watch?v=24cIV92_upw

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość


No musi mieć chyba jakieś opusty od avonu dodatkowe skoro kupowała te tusze w coku i opłacało się je sprzedac za 7 zł !

ciekawe o co z tym chodzi może ma jakąś umowę z Avonem
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:27   #776
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

ja z kolei mogłabym jeździć, ale mój chłop niestety nie lubi wyjazdów a ja bez prawka więc jest wielka doopa. Chyba w końcu się zapiszę na jakiś kurs bo nie lubię być uzależniona od nikogo.
dobrze chociaż że co roku udaje mi się go wyciągnąć nad morze...wtedy dopiero odpoczywam, nie ma dla mnie nic lepszego jak plaża i szum morza. Nawet na słońcu mi nie zależy (dziwna jakaś jestem) .
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:28   #777
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
To tak jak w "Lejdis" ten jeden mąż biegal z mieczykiem???
Też o tym pomyślałam
A ja kocham pływać nad zycie!!! Gruntu nie musze czuć, czuję się pewnie w wodzie, choc wiem, ze bywa zdradliwa... straciłam przez nia kilku znajomych...
ja natomiast z bioder bym sobie zabrała... A w biuscie zostawiła to co mam, choc bywa cięzo z kupnem stanika... sukienki czy bluzki też bez mierzenia nie kupie, nie pisząc o bikini;(
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:35   #778
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
ja z kolei mogłabym jeździć, ale mój chłop niestety nie lubi wyjazdów a ja bez prawka więc jest wielka doopa. Chyba w końcu się zapiszę na jakiś kurs bo nie lubię być uzależniona od nikogo.
dobrze chociaż że co roku udaje mi się go wyciągnąć nad morze...wtedy dopiero odpoczywam, nie ma dla mnie nic lepszego jak plaża i szum morza. Nawet na słońcu mi nie zależy (dziwna jakaś jestem) .
mój lubi, tylko ja nie byliśmy nad morzem w "podróży" poślubnej fajnie było ale tęskniłam za domem a Ty trochę masz kilosów z krakowa nad morze, ja z okolic łodzi to trochę bliżej

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam
A ja kocham pływać nad zycie!!! Gruntu nie musze czuć, czuję się pewnie w wodzie, choc wiem, ze bywa zdradliwa... straciłam przez nia kilku znajomych...
ja natomiast z bioder bym sobie zabrała... A w biuscie zostawiła to co mam, choc bywa cięzo z kupnem stanika... sukienki czy bluzki też bez mierzenia nie kupie, nie pisząc o bikini;(
ja ogólnie jestem zadowolona ze swojej figury i z wyglądu też, kiedyś zawsze miałam jakieś ale do siebiez wiekiem się polubiłam
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:37   #779
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
ja z kolei mogłabym jeździć, ale mój chłop niestety nie lubi wyjazdów a ja bez prawka więc jest wielka doopa. Chyba w końcu się zapiszę na jakiś kurs bo nie lubię być uzależniona od nikogo.
dobrze chociaż że co roku udaje mi się go wyciągnąć nad morze...wtedy dopiero odpoczywam, nie ma dla mnie nic lepszego jak plaża i szum morza. Nawet na słońcu mi nie zależy (dziwna jakaś jestem) .
Mnie też nie, więc druga dziwna się znalazła. Wystarczą mi spacery brzegiem morza, slońca wręcz nie lubię nad morzem
Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam
A ja kocham pływać nad zycie!!! Gruntu nie musze czuć, czuję się pewnie w wodzie, choc wiem, ze bywa zdradliwa... straciłam przez nia kilku znajomych...
ja natomiast z bioder bym sobie zabrała... A w biuscie zostawiła to co mam, choc bywa cięzo z kupnem stanika... sukienki czy bluzki też bez mierzenia nie kupie, nie pisząc o bikini;(
To zazdroszczę takiego problemu
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mój lubi, tylko ja nie byliśmy nad morzem w "podróży" poślubnej fajnie było ale tęskniłam za domem a Ty trochę masz kilosów z krakowa nad morze, ja z okolic łodzi to trochę bliżej

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------


ja ogólnie jestem zadowolona ze swojej figury i z wyglądu też, kiedyś zawsze miałam jakieś ale do siebiez wiekiem się polubiłam
To ja mam jeszcze bliżej Poznań fajnie leży, równie daleko nad morze co i w gory
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:45   #780
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mój lubi, tylko ja nie byliśmy nad morzem w "podróży" poślubnej fajnie było ale tęskniłam za domem a Ty trochę masz kilosów z krakowa nad morze, ja z okolic łodzi to trochę bliżej

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------


ja ogólnie jestem zadowolona ze swojej figury i z wyglądu też, kiedyś zawsze miałam jakieś ale do siebiez wiekiem się polubiłam
No mam tak z 750 km. Jak byłam dzieckiem to byłam z rodzicami w takiej wiosce za Władysławowem, wróciłam tam po latach już z moją pannicą i teraz jeździmy tam co rok. Juą nie jest to taka wioska jaką pamiętam z dzieciństwa ale jest cisza i spokój, wracam co roku do takich świetnych ludzi bliziutko mam do morza, jak się chcemy rozerwać to idziemy( bo to bardo blisko) do Władka albo wyruszamy do Trójmiasta.

Ja generalnie nie mogę powiedzieć że swojej figury nie lubię ale jestem taką straszna maniaczką wagi, jak przytyję z 2 kg to już się źle czuję i sobie wmawiam że źle wyglądam. Zresztą miałam tak parę lat temu po tabletkach na migrenę że miałam zatrzymanie wody w organizmie i strasznie mnie rozwaliło, więc cały czas widzę siebie większą i ta mania mi zatruwa życie.
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.