Makijaz dla mlodej mamy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 19:31   #1
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37

Makijaz dla mlodej mamy :)


Witajcie dziewczynyOgladam i ogladam te wasze sliczne makijaze i postanowilam sie zwrocic do was o rade...do makijazu mam raczej dwie lewe rece,brak zmyslu artystycznego chybaJestem 25letnia mama dwojki syniow,moj makijaz zawsze wyglada tak samo w swiatek,piatek i od swieta ,krem lekko nawilzajacy,pod oczy korektor poniewaz mam cienie pod oczami,tusz do rzes i to wszystko...czasami blyszczyk i czarna kredka na lini wody ale juz ostatnio jej nie stosuje bo wiele osob tutaj wypowiedzialo sie ze wyglada to kiczowatoMam dosyc dobra cere tzn brak pryszczy..raczej sporadycznie....Chcialaby m umiec zrobic sobie inny makijaz ale wogole nie mam na niego pomyslu...Musze miec delikatny makijaz ze wzg.na to ze najczesciej wychodze z dziecmi i moze zabrzmi to jakos glupio ale jakos zle bym sie czula z mocnym wyzywajacym makijazemZalezalob y mi na podkresleniu oczu w delikatny ale wyrazisty sposob i odpowiedni do mojego typu urody..fajnie by bylo czasem zaskoczyc meza jakims nowym wizerunkiem ale tez zrobic to dla siebie by poczuc sie rowniez jak kobieta a nie tylko mamaDlatego bardzo Was prosze o rady i propozycje dla mnie...bede Wam wszystkim bardzo wdzieczna
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:52   #2
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

jestes bardzo ładna, masz bardzo miłą twarz, brakuje mi u Ciebie różu na policzkach
pokusiłabym się o róż w kolorze różowym, może być troche brudny, jasny...
ale to według twoich preferencji, może wolałabyś jakiś brązowy chodz moim zdaniem najlepiej będzie Ci właśnie w takich różowych kolorach

do tego eyeliner na górną powiekę, myślę, że nie czarny, jakiś brązowy, albo brązowo-szary

i brązowe cienie w załamaniu powieki, moze w kształcie litery v?

ale najwazniejsze róż i jakis rozswietlacz taki nadzien, co by go nie było widac zbytnio

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

zobacz moje propozycje
róże:
http://3.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...lushin-4-a.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...+Plum+Dust.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...ft+touch+1.jpg


rozswietlacz- http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...t+creation.jpg
lub
http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...ural+blush.jpg
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 20:00   #3
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

Incorrect dziekuje Ci bardzo za komplementpowiem Ci ze wiele osob mowi ze mam zimna ostra twarz a co za tym idzie ze wydaje sie bardzo niedostepna i ordynarna...wydaje mi sie ze to przez kosci policzkowe i podbrodek.... na szczescie pozory myla bo jestem bardzo otwarta osoba i zebym stala sie ordynarna to ktos musi mi dobrze zajsc za skoreheheh Co do rozu no wlasnie ja troszke boje sie go uzywac poniewaz mam tendencje do czerwieninia sie i z rozem to juz wogole boje sie ze jak buraczek podwojny bede wygladalaa co myslicie o jakim bronzerze...czy bylby odpowiedni dla mojej cery,nie mam jej zajasnej do bronzera?I macie jakies swoje sprawdzone bronzery godne polecenia dla niewprawnej rekiBuziaki wielkie za wszystkie nawet malutkie rady
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 20:24   #4
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

Brakuje różu a tak to ok
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 20:54   #5
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

Martyniko, po pierwsze bardzo, ale to bardzo (!) zazdroszczę Ci cery - jest cudna, czysta i świeżutka. Myślę, że propozycja chłodnego, jasnego odcienia różu jest w Twoim przypadku strzałem w dziesiątkę. Rumieńcami się nie martw - ja też się czerwienię, ale róż nie potęguje efektu świnki Gdybym miała polecić Ci odcień - tak jak incorrect - proponuję delikatny róż Soft Touch firmy Everyday Minerals - po prostu nie sposób sobie zrobić nim krzywdę Z tej samej firmy jest też fantastyczny trójkolorowy bronzer, który pasowałby do Twojej urody właśnie ze względu na ten podział - dzięki niemu mogłabyś sobie stopniować efekt. Delikatne muśnięcie kości policzkowych w Twoim przypadku na pewno ożywi i ładnie wymodeluje buzię Obowiązkowo porządny, miękki pędzel do tego - coby sobie nie zaszkodzić
W zależności od koloru na policzkach widziałabym u Ciebie na pewno jasny różowy błyszczyk - jeśli róż, albo delikatnie morelowy z np. złotymi drobinkami - jeśli bronzer
Co do oczu - na pewno zrezygnuj z czarnej kredki na linii wodnej - myślę, że niepotrzebnie zmniejsza Ci oczy. Widziałabym Cię w ciepłych brązach, zieleniach i złocie - wspomniany wyżej kształt literki V jest, także moim zdaniem, dla Ciebie (ale nie tylko. Nie masz jakoś mocno głęboko osadzonych oczu więc śmiało możesz przyciemniać zagłębienie). Biała kredka na wodnej ładnie otwiera oko i odświeża spojrzenie. Do tego brązowa kredka albo liner żeby zagęścić rzęsy i volia - na dzień będzie jak znalazł Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to dopiszę
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-04-05 o 20:56
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:34   #6
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

Cytat:
Napisane przez martynika26 Pokaż wiadomość
Incorrect dziekuje Ci bardzo za komplementpowiem Ci ze wiele osob mowi ze mam zimna ostra twarz a co za tym idzie ze wydaje sie bardzo niedostepna i ordynarna...wydaje mi sie ze to przez kosci policzkowe i podbrodek.... na szczescie pozory myla bo jestem bardzo otwarta osoba i zebym stala sie ordynarna to ktos musi mi dobrze zajsc za skoreheheh Co do rozu no wlasnie ja troszke boje sie go uzywac poniewaz mam tendencje do czerwieninia sie i z rozem to juz wogole boje sie ze jak buraczek podwojny bede wygladalaa co myslicie o jakim bronzerze...czy bylby odpowiedni dla mojej cery,nie mam jej zajasnej do bronzera?I macie jakies swoje sprawdzone bronzery godne polecenia dla niewprawnej rekiBuziaki wielkie za wszystkie nawet malutkie rady
nie odnioslam takiego wrazenia

właśnie takie chłodne odcienie różu nie powinny się ocieplać, więc one nie zrobią z Ciebie buraczka, więc podwójnym napewno nie bedziesz
Mysle że mimo to..zreszta to złagodzi Ci twarz, zrobisz sie taka bardziej dziewczęca dzieki temu
ale oczywiscie najwazniejsze są Twoje preferencje, jeśli lepiej czujesz się w bronzerze to oczywiscie znajdziesz jasniutki nie wszytskie są ciemne;p

tylko tak poprostu, patrzac na Ciebie mniej widze bronzer niż różowy róż
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:00   #7
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Talking Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

zobacz moje propozycje
róże:
http://3.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...lushin-4-a.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...+Plum+Dust.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...ft+touch+1.jpg


rozswietlacz- http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...t+creation.jpg
lub
http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...ural+blush.jpg[/QUOTE]

Incorrect Obejrzalam sobie dokladnie te roze i rozswietlacze i wpadl mi w oko 2 z proponowanych rozy i 1 z roswietlaczy...posz ukam tutaj w drogeriach(bo mieszkam tymczasowo w UK)i mam nadzieje ze dostane kosmetyki tej firmyPoogladala m sobie na Yootube jak naklada sie roz ale i tak pewnie poczatki beda trudneDziewczynki widzialam tez rozne pedzle do nakladania rozu i jedne sa skosne a inne nie i sama juz nie wiem jaki bedzie najlepszyMam jeszcze pytanko o cieniowanie w ksztalcie literki V??Czy chodzi o rozprowadzenie cienia w zawnetrznym kaciku okaNo i ostatnie pytanko czy macie jakies swoje ukochane cienie jasnego koloru(cream,) ktore beda dopelnieniem(taka baza) do np.brazuBuziacz ki dziewczynki za wszystkie wasze rady....jak tylko cos zmienie w swoim makijazu napewno zrobie foteczke i sie Wam pochwale efektami:cmok :
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 09:27   #8
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

EDM raczej nie znajdziesz w brytyjskich drogeriach, ale jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi. To amerykańska marka i z tego co wiem - dostępna w Europie tylko przez Internet No chyba, że ktoś coś wie o sprzedaży stacjonarnej gdzieś w UK..?
Jeśli chodzi o pędzle to możesz wypróbować oba i zdecydować którym Ci się łatwiej manewruje. Ale jak już będziesz robiła zakupy w EDM ( ) to polecam Ci Long Handled Kabuki - jest okrągły, mięciutki i praktycznie niezniszczalny, a kosztuje niewiele i pięknie rozprowadza róż
Cieniowanie w kształcie literki V to właśnie wyraźne zaznaczenie zewnętrznego kącika, mniej więcej coś takiego http://www.zeberka.pl/img/b/109_8.jpg (nie znalazłam lepszego przykładu w necie), albo tak, jak u Nonah (mam nadzieję, że się nie pogniewa za link ) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419644
Ulubione 'cieliste cienie' mam obecnie Diora - piątka nr 30 Incognito. Masz tam cudny odcień beżu, brązu, delikatny pudrowy róż, kremowy i jasno szary. Wszystkie bardzo jasne odcienie, które mogą być uzupełnieniem dla ciemniejszych cieni tak w chłodnych jak i ciepłych tonacjach. Z tańszej wersji - cień sypki EDM Movie Night albo Inglot nr 353.
Mam nadzieję, że trochę pomogłyśmy i niedługo obejrzymy sobie Twoje prace
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:06   #9
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

martyna- myślę, że zakup w sklepie internetowym Every Day Minerals to nie problem
sprawa pędzli to indywidualna sprawa (jak wszystko), masz kilka roznych rodzajow pedzli, wybierz ten ktory Ci najbardziej odpowiada.
tylko powiem, że skosny moze byc trudniejszy w obsludze.. tym łatwiej cos nalożysz http://www.everydayminerals.com/stor...ush-brush.html

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

a ten rozswietlacz to moj ulubiony na dzien
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:14   #10
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

z mojej strony mogę dodać, że ładnie by Ci jeszcze było gdybyś nauczyła się robić sobie światłocień tak to delikatny błyszczyk na usta, tusz do rzęs i delikatne cienie do powiek od wewnętrznej powieki jasny cień a od zewnętrznej ciemniejszy nieco..liner do tego i możesz jeszcze (aby powiększyć oko) użyć cienia na dolnej powiece bądź np. na powiekę tam gdzie jest załamanie powieki nałożyć cień i rozetrzeć go lekko "ku górze"
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:10   #11
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

Hej

Podobnie jak dziewczyny winszuje slicznej cery (marze o takiej :___: !);

Makijaz młodej mamy -wiadomo- musi byc szybki i prosty w wykonaniu.
Wszystkie kosmetyki typu "2 w 1" sa polecane;

Jesli nie masz widocznych cieni pod oczami powinien wystarczyc Ci dobrze rozświetlajacy krem pod oczy np. Hydra Life Diora czy Beauty Glow (czy jakos tak,taki różowy) Nivea;

Super sprawdzają się tez kosmetyk typu krem + podkład lub kompakty-przy tak idealnej wręcz skorze sprawdzi się krem koloryzujący np. Day Wear Estee Lauder (kosztuje ok 180zł ,ma bardzo dobre opinie na KCW ) albo np kompakt który zapewnia delikatne zmatowienie skory (przejżyj sobioe KCW,bo generalnie nie wiem jaki masz rodzaj skóry wiec akurat kompaktu sugerowac nie będę);

W makijazu duża role odgrywa roż,modeluje kośli policzkowe,można wyszczuplić twarz, ja bym Ci proponiowała kupić róz z higliterem (tzn roż + rozświetlacz zarazem) lub jakaś mozaikę kolorów;

Moje propozycje:

róż+higliter
http://www.allegro.pl/item923817763_...a.html#gallery

aukcja nie jest moja,szukałam w googlu koloru i produktu i na tej fotce dobrze widać


roż -mozaika
http://www.parfumsgivenchy.com/make_...1_418_283.html - 5 lub 2

jeśli szukasz brązowego różu to jeszcze smashbox ma genialna mozaikę



Oczy wymagają delikatnego podkreslenia.Kreska jest ok,ale w zasadzie tez potrzebna jest jej baza w postaci albo matowego ,cielistego cienia albo cienia z delikatna perłą.Kreska solo wygląda banalnie. A moze chciałabys sprobować jakiegoś z zestawu cieni ?

Osobiście polecam Ci duet:
http://www.lancome.co.uk/img/_db/packshots/b_238039.jpg
roż z szarością

Jesli jednak zamiast dwoch cieni wolałabys pozostac przy kresce to wtedy najlepiej skupić się na makijazu ust i nieco bardziej widocznym odcieniu np. brzoskwinia lub delikatny róż:

Moje propozycje:
http://www.lumiere.pl/popup_info_ima...reflect_04.jpg - nr 157

http://www.lumiere.pl/popup_info_ima...reflect_05.jpg - 257



Z resztą pamietaj,ze w sklepie sa testery i zawsze mozesz podejsc i sprobować jak sie bedziesz czuła w tych rzeczach.

Podsyłam też linki do turlali mak-up owych :
http://www.youtube.com/watch?v=IScASMjqfmI
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 11:47   #12
martynika26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 37
Smile Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

Witajcie dziewczynkiNiestety postepow zakupowych i make-upowych nie poczynilam jeszcze,tutaj zrobila sie piekna pogoda wiec jak najwiecej wychodze z dzieciakami na dworek a ze nie mam z kim ich zostawic na tygodniu kiedy maz jest w pracy wiec moze uda mi sie wyskoczyc na weekend i poszukac czegos dla siebie kierujac sie Waszymi uwagamiBoje sie tylko ze jak zobacze te wszystkie kosmetyki to zglupieje w sklepie i wroce z niczym
Uzunia z tym szybkim makijazem to trafilas w 10Wczoraj kiedy chcialam zrobic sobie mojego zwyklaczka tj.krem.korektor i tusz do rzes to nie malo sobie oko wykulam tuszem tak mi synusiowie pomagali sie malowac heeheA co do mojej cery to dziekuje dziewczynki za wszystkie milutkie slowa ale az tak idealna to ona nie jest,zazwyczaj mam problem z podbrodkiem i nosem no ale i tak narzekac nie moge bo wielkich klopotow z nia nie mam!
Sarah22 powiedz mi prosze co to jest swiatlocienJa to naprawde zieolna w tym temacie a i kreski elinerem to droga przez meke i gdyby nie patyczki do uszy i liczne korekty wygldalabym jak Zoombie
martynika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 13:39   #13
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Makijaz dla mlodej mamy :)

Cytat:
Napisane przez martynika26 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynkiNiestety postepow zakupowych i make-upowych nie poczynilam jeszcze,tutaj zrobila sie piekna pogoda wiec jak najwiecej wychodze z dzieciakami na dworek a ze nie mam z kim ich zostawic na tygodniu kiedy maz jest w pracy wiec moze uda mi sie wyskoczyc na weekend i poszukac czegos dla siebie kierujac sie Waszymi uwagamiBoje sie tylko ze jak zobacze te wszystkie kosmetyki to zglupieje w sklepie i wroce z niczym
Uzunia z tym szybkim makijazem to trafilas w 10Wczoraj kiedy chcialam zrobic sobie mojego zwyklaczka tj.krem.korektor i tusz do rzes to nie malo sobie oko wykulam tuszem tak mi synusiowie pomagali sie malowac heeheA co do mojej cery to dziekuje dziewczynki za wszystkie milutkie slowa ale az tak idealna to ona nie jest,zazwyczaj mam problem z podbrodkiem i nosem no ale i tak narzekac nie moge bo wielkich klopotow z nia nie mam!
Sarah22 powiedz mi prosze co to jest swiatlocienJa to naprawde zieolna w tym temacie a i kreski elinerem to droga przez meke i gdyby nie patyczki do uszy i liczne korekty wygldalabym jak Zoombie
światłocień to nic innego jak przyciemnianie i rozjaśnienie tych partii twarzy, które trzeba zatuszować lekko np. jeśli masz worki pod oczami używa się korektora w kolorze żółtym to powoduje, że worki nie są aż tak widoczne lub jeśli masz np. twarz kwadratową to używasz albo ciemniejszego podkładu (o 2tony) niż twoja karnacja bądź bronzer i przyciemniasz te wysunięte partie czyli skronie boki czoła oraz żuchwę. zależy jaką się ma twarz tak też się tuszuje partie twarzy..chodzi o to aby dążyć do owalu, który jest idealną bryłą twarzy w inny sposób jak bym Ci to miała wytłumaczyć jest taki..weź jakiś przedmiot bryłę cokolwiek i połóż np. na stole biurku widzisz jak pada cień??jeśli słońce będzie po lewej stronie wiadomo jest, że lewa strona przedmiotu będzie najbardziej oświetlona a prawa mniej cień będzie po prawej stronie większy niż po lewej jeśli będzie słońce po środku nieba cień będzie tu gdzie jest przedmiot a jeśli po prawej to odwrotnie jak wyżej czuli najbardziej bryła będzie oświetlona po prawej stronie niż po lewej itd., tak też jest z makijażem i światłocieniem (światłocień też się robi na powiece)często malujemy się od wewnętrznej strony powieki jest cień jasny po środku lekko ciemniejszy a w zewnętrznym kąciku ciemny to również jest "gra światła"..
co do kresek to im więcej się ćwiczy tym lepiej się kreskę robi ja nigdy nie robiłam kreski kredką bo nie lubię grubych kresek.. od dawna bawiłam się linerami dlatego jeśli chcesz zacząć robić kreski to polecam Ci kilka rad po pierwsze dużo ćwicz! po drugie dla ułatwienia możesz na powiece robić kropki i je ze sobą łączyć to najczęściej wybierana metoda do wypracowania sobie ręki, po trzecie na początek ćwicz na zamkniętej powiece, pomagaj sobie np. palcami jeśli zaczniesz malować kreskę to już nie odrywaj ręki bo jeśli oderwiesz i w trakcie przerwiesz kreskę a po chwili będziesz chciała poprawić czy doprowadzić ją do końca nie uda Ci się to bo ręka będzie Ci drżeć więc lepiej machnąć od razu całą kreskę. jeśli już jakąś wprawę będziesz mieć to spróbuj na otwartym oku malować kreskipowodzenia!
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.