Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.X - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 10:02   #3211
karola01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy " automatyczne dozowanie ilości kawy i wody " odnośnie ekspresu do kawy oznacza, że mogę ustawiać ile chcę wody/kawy ? Czy jest odgórnie ustalone ?
karola01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 10:21   #3212
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez karola01 Pokaż wiadomość
Czy " automatyczne dozowanie ilości kawy i wody " odnośnie ekspresu do kawy oznacza, że mogę ustawiać ile chcę wody/kawy ? Czy jest odgórnie ustalone ?
Hm, to może być podchwytliwe. "Automatyczne" może równać się "wiemy lepiej, jak najlepiej zrobić kawę, Ty się nie znasz!" Jaki to producent i model?
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:33   #3213
karola01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Model DeLonghi ESAM 5400 . Jest dosyć nowoczesny więc sądziłam, że samodzielne ustawianie ilości wody powinno w nim być... ale z tego co napisali to niewiele się dowiedziałam.
karola01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 12:37   #3214
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dziewczyny mam problem, ponieważ nie mogę się zalogować na swoją pocztę na wp wydaje mi się, że jest max zapełniona i dlatego nie mogę wejśćco mogę teraz zrobić?
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:22   #3215
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, szukam wątku ( nie jestem pewna czy taki jest), w którym pisze się o aktulanych promocjach, zniżkach np z facebooka. Coś w stylu aktualnej promocji do pizzy hutt, że wpisuje sie dane i przychodzi smsem kod na 2 zestawy lunchowe w cenie jednego. Takie ogólne promocje, kupony itp. Jest coś takiego?
pozwolę sobie podnieść moje pytanie
może w necie jest taka stronka?
(nie chodzi mi jednak o grupony)
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:05   #3216
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Orientuje się ktoś może czy te wszystkie rzeczy szkolne, które są teraz wystawione w realu (głównie chodzi mi o kołonotatniki) będą we wrześniu przecenione czy po prostu to co się nie sprzeda przeniosą tylko na dział szkolny z taką samą ceną ??
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:19   #3217
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

jakie mogą być konsekwencje przechodzonego naderwania mięśnia? chodzę z nim tak prawie 3 tygodnie, dalej bardzo boli, bralam tabletki, przez 3 dni miałam rękę na temblaku (bo od naderwania opuchły mi nerwy i bardzo bolała, cierpła i w ogóle było niefajnie), niestety jestem teraz za granicą i te 3 dni wolnego dostałam od pracodawcy w drodze wyjątku, czeka mnie jeszcze miesiąc i zastanawiam się, co może mnie spotkać jeśli nie będę tej ręki oszczędzać...
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 14:31   #3218
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Hej,
mam pytanie:
chcialam kupic sobie boomboxa (takiego dosc prostego, nic specjalnego) i w opcjach mam napisane: odtwarzanie MP3 = NIE;
czyli jezeli nagram sobie cos z kompa na plyte w formacie mp3 to nie bedzie mi tego odtwarzac ? to chyba trcohe bez sensu ...
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 14:33   #3219
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Hej,
mam pytanie:
chcialam kupic sobie boomboxa (takiego dosc prostego, nic specjalnego) i w opcjach mam napisane: odtwarzanie MP3 = NIE;
czyli jezeli nagram sobie cos z kompa na plyte w formacie mp3 to nie bedzie mi tego odtwarzac ? to chyba trcohe bez sensu ...
Nie odtwarza mp3.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 15:50   #3220
mrt900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 111
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Może niektórym pytanie wyda sie nieco dziwne, ale ja naprawde nie mam pojecia... jak odpowiedziec w danym watku i w jednym poscie cytowac wypowiedzi np. kilku osob?
__________________

mrt900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 15:53   #3221
Nerwus07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

też mam pytanie...
mianowicie: jak wygląda manicure u kosmetyczki/w spa? bo chyba nie trzeba się wdziewać w szlafroczek czy coś tylko po to żeby kosmetyczka zrobiła pazurki?
No i jak wygląda manicure krótkich paznokci... bo nie wiem czy jest wogóle sens iść...
__________________
Nerwus07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 16:05   #3222
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez mrt900 Pokaż wiadomość
Może niektórym pytanie wyda sie nieco dziwne, ale ja naprawde nie mam pojecia... jak odpowiedziec w danym watku i w jednym poscie cytowac wypowiedzi np. kilku osob?
już pytałaś o to a 1000days ci odpowiedziała
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:06   #3223
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez mrt900 Pokaż wiadomość
Może niektórym pytanie wyda sie nieco dziwne, ale ja naprawde nie mam pojecia... jak odpowiedziec w danym watku i w jednym poscie cytowac wypowiedzi np. kilku osob?
Pod każdą wypowiedzią masz 3 ikony i ta druga, taka jakby kartka to jest wielocytat. Klikasz na to przy każdym poście, który chcesz zacytować a przy ostatnim klikasz cytuj i tyle
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:55   #3224
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez karola01 Pokaż wiadomość
Model DeLonghi ESAM 5400 . Jest dosyć nowoczesny więc sądziłam, że samodzielne ustawianie ilości wody powinno w nim być... ale z tego co napisali to niewiele się dowiedziałam.
Hm, a Ty już go masz czy dopiero zastanawiasz się nad zakupem?

Tutaj: http://www.agd.delonghi.pl/instructi...ction_ae03.pdf znalazłam całkiem fajną instrukcję i jest w niej napisane (str. 80), że można ustawić ilość kawy w filiżance. Nie jestem pewna tylko, czy to kontroluje tylko ilość przepływającej wody, czy też automagicznie dostosowuje do niej ilość zmielonych ziaren (więcej wody = więcej kawy).

Wydaje mi się jednak, że to kontroluje tylko wodę. Ilość kawy zmienia się osobno ("wybór smaku kawy", ta sama strona). Trochę ta instrukcja dupiato jest napisana, ale w moim ekspresie innej marki moc kawy i ilość wody też jest ustawiana osobno (i też mam "słaba", "normalna" i "mocna", choć tam akurat przy wodzie mam mililitry, a nie "duża", "mała" i takie tam).
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:01   #3225
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Nerwus07 Pokaż wiadomość
też mam pytanie...
mianowicie: jak wygląda manicure u kosmetyczki/w spa? bo chyba nie trzeba się wdziewać w szlafroczek czy coś tylko po to żeby kosmetyczka zrobiła pazurki?
No i jak wygląda manicure krótkich paznokci... bo nie wiem czy jest wogóle sens iść...
kosmetyczka myje Ci ręce, piłuje plnikiem kształt paznokcia, póżniej zamacza Twoje ręce w płynie, oliwce bądź mydle robi peeling na całe dłonie.Póżniej szuszy ręce i usówa skórki.Wmasowuje krem np. na skórki.Jakaś baza, odżywka.Noi maluje paznokcie lakierem do paznokci.Jakiś wzorek
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:10   #3226
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dziewczyny, pilnie potrzebuje lecznicy calodobowej w warszawie gdzie w dniu dzisiejszym lub jutro mozna by bylo wykonac usg u hasiora (jelita, watroba, sledziona).
Pomozcie ;( szukac, wyczarujcie mi usg i osoba obslugujaca usg, cokolwiek... NIE MOZEMY czekac do poniedzialku
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:41   #3227
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

czy istnieje czekolada bananowa? i czy można ją dostać w normalnym sklepie?

(tak mnie jakoś naszło, na razie zaliczyłam tesco i nie było tam takiego wynalazku....)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2011-08-20 o 19:42
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:46   #3228
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Co możńa jeść po operacji wycięcia woreczka żółciowego?
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:52   #3229
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
Co możńa jeść po operacji wycięcia woreczka żółciowego?
dieta lekko strawna,gotowana,lub na parze bez dodatkow soli i przypraw.
lekarz powinien powiedziec co można,a co nie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 20:06   #3230
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pilnie potrzebuje lecznicy calodobowej w warszawie gdzie w dniu dzisiejszym lub jutro mozna by bylo wykonac usg u hasiora (jelita, watroba, sledziona).
Pomozcie ;( szukac, wyczarujcie mi usg i osoba obslugujaca usg, cokolwiek... NIE MOZEMY czekac do poniedzialku
coś mu się stało?

Wygooglałam te miejsca, zadzwoń:

Całodobowa lecznica dla zwierząt "ARSWET"
ul. Fieldorfa 5
tel. 22 671 34 88

Całodobowa Klinika Weterynaryjna "Wieża"
Gustawa Morcinka 32
tel. 22 861 54 12 ‎

I tu kilka http://www.citymedia.waw.pl/bialolek...+zwierzat.html

Trzymam kciuki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 20:55   #3231
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
coś mu się stało?

Wygooglałam te miejsca, zadzwoń:

Całodobowa lecznica dla zwierząt "ARSWET"
ul. Fieldorfa 5
tel. 22 671 34 88

Całodobowa Klinika Weterynaryjna "Wieża"
Gustawa Morcinka 32
tel. 22 861 54 12 ‎

I tu kilka http://www.citymedia.waw.pl/bialolek...+zwierzat.html

Trzymam kciuki
Tak. Niewiadomo czy nie bedzie trzeba operowac (najgorszy przypadek), jezeli RTG z kontrastem nic nie wyjasni, konieczne bedzie USG (zrobilismy do tej pory 4 zdjecia z kontrastem - widac ze cos sie tam zmienia, ale ciagle cos uciska, jakies dziwne cienie), a do pon. moze wydarzyc sie tragedia, bo przeciez niewiadomo co mu jest (w mojej klinice dopiero w pon. jest mozliwe usg).
Dzwonilam do obu i dupecka w tym momencie, dzisiaj nie da sie zrobic. Ale w tym drugim mi powiedzieli zeby jutro zadzwonic.
Diagnoza na chwile obecna od ostregu stanu zapalnego, z krwawieniem poprzez cialo obce powodujace krwawienie, do cholerawiejakgroznejchoro by.
Na 90% wykluczony jest rak trzustki.

A no i jeszcze lekarka sciagnela swojego szefa - naprawde dobrego chirurga do konsultacji. Poza nia jeszcze jeden lekarz konsultowal zdjecia. Ten chirurg to jakos niebawem do nich przyjedzie. My teraz mamy godzine pietnascie snu, pozniej kolejne foto brzuchola, i pewnie powtorka o 3 w nocy
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2011-08-20 o 21:09
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:12   #3232
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pilnie potrzebuje lecznicy calodobowej w warszawie gdzie w dniu dzisiejszym lub jutro mozna by bylo wykonac usg u hasiora (jelita, watroba, sledziona).
Pomozcie ;( szukac, wyczarujcie mi usg i osoba obslugujaca usg, cokolwiek... NIE MOZEMY czekac do poniedzialku
http://www.elwet.pl/
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:13   #3233
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Dzwonilam... zasugerowali czwartek :/ W weekend nie ma opcji. Poza tym uraczyli mnie na dzien dobry tekstem ze jestem juz kolejna osoba dzwoniaca w tej sprawie, tuz po tym jak powiedzialam "usg". Ech. Naprawde musimy sie jakos "zabezpieczyc" ze gdyby te rtg w niczym nie pomogly... ale mam szczera nadzieje ze wyjasnia wszystko, obedzie sie bez otwierania, tylko na kilku zastrzykach i jakiejs kroplowce sie skonczy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2011-08-20 o 21:25
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:39   #3234
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
czy istnieje czekolada bananowa? i czy można ją dostać w normalnym sklepie?

(tak mnie jakoś naszło, na razie zaliczyłam tesco i nie było tam takiego wynalazku....)
Google Images pokazuje, że ma (miał) taką Alpen Gold i Schogetten.


Szpiegu, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, trzymam kciuki za psiaka .
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:52   #3235
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Szpieg, pewnie próbowałaś ale może nie http://www.bemowo-wet.com.pl/onas.html
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:55   #3236
karola01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Hm, a Ty już go masz czy dopiero zastanawiasz się nad zakupem?

Tutaj: http://www.agd.delonghi.pl/instructi...ction_ae03.pdf znalazłam całkiem fajną instrukcję i jest w niej napisane (str. 80), że można ustawić ilość kawy w filiżance. Nie jestem pewna tylko, czy to kontroluje tylko ilość przepływającej wody, czy też automagicznie dostosowuje do niej ilość zmielonych ziaren (więcej wody = więcej kawy).

Wydaje mi się jednak, że to kontroluje tylko wodę. Ilość kawy zmienia się osobno ("wybór smaku kawy", ta sama strona). Trochę ta instrukcja dupiato jest napisana, ale w moim ekspresie innej marki moc kawy i ilość wody też jest ustawiana osobno (i też mam "słaba", "normalna" i "mocna", choć tam akurat przy wodzie mam mililitry, a nie "duża", "mała" i takie tam).
Nie nie, dopiero się rozglądam, nie kupiłam jeszcze żadnego. Ale wielkie dzięki za objaśnienie Poczytam dokładnie instrukcję.
karola01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:02   #3237
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Nie pamiętam, czy gdzieś czytałam, czy może któraś z youtubowiczek o tym mówiła, ale chodzi mi o nazwę toniku(?) z biochemii urody, który był świetny na popękane naczynka.Kompletnie nie pamiętam, jak on się nazywał...
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:15   #3238
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Dzwonilam... zasugerowali czwartek :/ W weekend nie ma opcji. Poza tym uraczyli mnie na dzien dobry tekstem ze jestem juz kolejna osoba dzwoniaca w tej sprawie, tuz po tym jak powiedzialam "usg". Ech. Naprawde musimy sie jakos "zabezpieczyc" ze gdyby te rtg w niczym nie pomogly... ale mam szczera nadzieje ze wyjasnia wszystko, obedzie sie bez otwierania, tylko na kilku zastrzykach i jakiejs kroplowce sie skonczy.
guru mowi- "najprościej psa otworzyć póki ma jeszcze moc na znieczulenie
i zobaczyć o co chodzI ".

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:20   #3239
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Szpieg, pewnie próbowałaś ale może nie http://www.bemowo-wet.com.pl/onas.html
Probowalam, tez nie ma w weekend. Mogliby zrobic gastroskopie chyba, ale to nie zoladek. Bo na 3cim zdjeciu sie obkurczyl w porownaniu do pierwszego.
Slyszalas o takiej lecznicy psi los? Jakos na Cz...erniakowskiej chyba? Maja pogotowie dla zwierzat. Ale numer z netu juz chyba nieaktualny. A skoro maja pogotowie moze mieliby w weekend usg.

Skazana, przekaz swojemu guru nastepujaca wiadomosc - wolimy, i my, a przede wszystkim pies, zeby obylo sie bez otwierania i zeby chirurg wpadl na genialny pomysl, w dodatku trafiony i niczym house wyleczyl jednym zastrzykiem.

edit: czerniowiecka, nie wiem czy sie przeniesli, czy zmienili nazwe, ale... w nich chyba ostatnia szansa. Tak czy siak jedziemy juz na kolejna fotke i zobaczyc chirurga.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2011-08-20 o 22:27
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:29   #3240
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, czy gdzieś czytałam, czy może któraś z youtubowiczek o tym mówiła, ale chodzi mi o nazwę toniku(?) z biochemii urody, który był świetny na popękane naczynka.Kompletnie nie pamiętam, jak on się nazywał...
Strzelam, że chodzi o hydrolat oczarowy

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Szpiegu ja co prawda nie jestem z Warszawy ale słyszałam coś o lecznicy na ul. Morcinka i jest jakaś lecznica o nazwie 'Sfora' (ale ulicy nie pamiętam).
Edit: znalazłam link http://www.vet-sfora.waw.pl/oferta_trakt_lubelski.php
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu



Edytowane przez bajeczka000
Czas edycji: 2011-08-20 o 22:32
bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.