Wpadki i inne przypadki (część II) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 15:11   #1951
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez MilkaJestem Pokaż wiadomość
A jak maz zareagował ?
Był w takim samym szoku jak ja - bo wyleciałam rano z łazienki z krzykiem, czy on też widzi tą drugą kreskę, hehe i stwierdził, że widzi (a jeszcze nie założył soczewek). Ale po pierwszym szoku bardzo się ucieszył
A jak twoje wyniki? Kiedy będziesz wiedziała czy możesz zacząć się starać o dziecko?
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 15:14   #1952
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Moje? Ja niestety dopiero w 2 połowie maja mam wizytę u endo i u gina wiec dopiero za miesiąc zobaczymy jakie mam tsh (powinno być już dobre) ale pojęcia nie mam jak prolaktyna... Jeśli będzie ok i nie będę musiała badać progesteronu w związku z tym plemieniem to będę musiała odczekać 6-8 tyg od odstawienia dostinexu czyli w najlepszym wypadku dopiero lipiec
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 15:28   #1953
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez MilkaJestem Pokaż wiadomość
Moje? Ja niestety dopiero w 2 połowie maja mam wizytę u endo i u gina wiec dopiero za miesiąc zobaczymy jakie mam tsh (powinno być już dobre) ale pojęcia nie mam jak prolaktyna... Jeśli będzie ok i nie będę musiała badać progesteronu w związku z tym plemieniem to będę musiała odczekać 6-8 tyg od odstawienia dostinexu czyli w najlepszym wypadku dopiero lipiec
To faktycznie trochę poczekasz, ale myślę, że jak się potem zabierzecie do roboty z Tż to szybko uda ci się zajść w ciążę
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 15:29   #1954
angelxoxo
Rozeznanie
 
Avatar angelxoxo
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Najczęściej łóżko.
Wiadomości: 570
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Mileczko czuje się jak każda kobieta, która się dowiaduje, że nie będzie niestety mamą, którą by chciała być. No ale najwidoczniej tak miało być. No i leżę sama w szpitalu, więc śpię większość czasu. Teraz czekam tylko na wiadomości od lekarzy. Fajnie, że zrobili mi dziś grupę krwi, więc jestem już świadoma. Mój TŻ był dziś prawie cały dzień u mnie, po tylko 2h snu więc go do domu wysłałam, bo się martwiłam o niego.
__________________
22.04.2015r. 7tc.
angelxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 15:35   #1955
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dawno nie zaglądałam, ale chciałam trochę wyluzować, bo myślałam, że to może jakaś psychiczna blokada, napinka i wyczekiwanie testowania powodują nasze problemy. Ale niestety tak nie jest...
Mój przedłużający się brak okresu i jednocześnie negatywny test mnie zmobilizował i poszłam do gina. Wcześniejsze bardzo skąpe miesiączki nie miały aż takiej mocy sprawczej. Eh.
W każdym razie przepisał luteinę dopochwowo, więc okres (skromny, ale jednak) przyszedł. Potem zmobilizowana do działania poprosiłam o skierowanie na badania hormonów. Zrobiłam prolaktynę, progesteron, estradiol i testosteron (takie zalecenie) - wszystko w normie dla fazy folikularnej. Potem skierowanie na progesteron, LH i estradiol w fazie lutealnej - no i tu się zaczynają schody, bo progesteron mam 0,753 ng/ml przy normie powyżej 3,28. Zapisałam się na dzisiaj, jestem ciekawa co powie gin, czy zaleci luteinę czy może znowu skieruje na badania, bo może mam tak rozregulowany cykl, że 22 dc to jeszcze nie faza lutealna.

Pocieszcie proszę, miała któraś tak niski progesteron i zaciążyła ?
Ja się na tym zupełnie nie znam, ale trzymam mocno kciuki, bo jak już coś wiadomo, to jest szansa, że uda się poprawić twoje wyniki. Odezwij się koniecznie po wizycie u gina

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
O rany Cien wiatru a to dopiero gratulacje! Masz niespodziankę no no przy okazji dzięki za radę
I dzięki dziewczyny za dobre słowa, już mi lepiej chociaż chyba mam jakieś osłabienie - nie dość że żołądek (przez 3 dni zjadłam 2 kajzerki i banana i wcale nie jestem głodna), to jeszcze opryszczka w nosie mi się zrobiła i jęczmień na oku (tu pomogła obrączka na szczęście) Może to przedmałpowe objawy bo powinnam dostać pojutrze. Jeśli nie to pójdzie teścik w sobotę.

Angel tak bardzo mi przykro. Nawet nie umiem sobie wyobrazić przez co przechodzisz przytulam
Fanta to trzymam kciuki za sobotę
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 15:44   #1956
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Dzięki
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 16:26   #1957
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cień wiatru no myśle ze wtedy jeszcze na wakacje odpuścimy i od września będziemy działać ...

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Angel to oby Cię szybciutko wypuścili
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 17:09   #1958
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

O kurde Dziewczyny co za wiadomości!!!
Cienwiatru, Allofkowa gratuluję!!!!!!
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 17:42   #1959
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Ale wieści! Gratulacje mamuśki
Velika- teraz na nas kolej, bo tak głupio w tej wyliczance będziemy wyglądać
FK- trzymam kciuki, musi byc dobrze!
Angel- trzymaj się dzielnie kochana i masz racje..śpij dużo, odpoczywaj i pisz, kiedy tylko bedziesz tego potrzebowała.
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 17:51   #1960
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ale wieści! Gratulacje mamuśki
Velika- teraz na nas kolej, bo tak głupio w tej wyliczance będziemy wyglądać
FK- trzymam kciuki, musi byc dobrze!
Angel- trzymaj się dzielnie kochana i masz racje..śpij dużo, odpoczywaj i pisz, kiedy tylko bedziesz tego potrzebowała.
ja też jeszcze jestem w wyliczance jak na wykresie będę mieć potwierdzoną owulację, to dodam się do wyliczanki na razie jeszcze nie wiem, kiedy będę testować, prawdopodobnie na początku maja już nie mogę się doczekać.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 17:58   #1961
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dawno nie zaglądałam, ale chciałam trochę wyluzować, bo myślałam, że to może jakaś psychiczna blokada, napinka i wyczekiwanie testowania powodują nasze problemy. Ale niestety tak nie jest...
Mój przedłużający się brak okresu i jednocześnie negatywny test mnie zmobilizował i poszłam do gina. Wcześniejsze bardzo skąpe miesiączki nie miały aż takiej mocy sprawczej. Eh.
W każdym razie przepisał luteinę dopochwowo, więc okres (skromny, ale jednak) przyszedł. Potem zmobilizowana do działania poprosiłam o skierowanie na badania hormonów. Zrobiłam prolaktynę, progesteron, estradiol i testosteron (takie zalecenie) - wszystko w normie dla fazy folikularnej. Potem skierowanie na progesteron, LH i estradiol w fazie lutealnej - no i tu się zaczynają schody, bo progesteron mam 0,753 ng/ml przy normie powyżej 3,28. Zapisałam się na dzisiaj, jestem ciekawa co powie gin, czy zaleci luteinę czy może znowu skieruje na badania, bo może mam tak rozregulowany cykl, że 22 dc to jeszcze nie faza lutealna.

Pocieszcie proszę, miała któraś tak niski progesteron i zaciążyła ?
z tego co wiem niski progesteron to dość częsta przypadłość. Ja miałam na granicy normy.
Dobrze, że porobiłaś badania, lekarz na pewno przepisze odpowiednie leki. A ja polecam picie naparu z pokrzywy.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 18:31   #1962
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Na początek zbiorowe gratulacje dla Zaciążonych! Ale ekstra, że Wam się udało ! Mam nadzieję, że wszystkim nam pozostałym też się wkrótce szczęśliwie uda

Angel - wirtualnie, ale mocno przytulam

Dzięki Dziewczyny za wsparcie, zdołowałam się... Byłam u gina, powiedział, że baardzo niski wynik. No i dostałam skierowanie na USG w celu wykluczenia PCOS. Zapisałam się na 5 maja, bo wcześniej nie dało rady. Z tym, że totalnie nie wiem kiedy przyjdzie @... A wolałabym nie tracić terminu...
No i luteinę mi przepisał. Tyle, że mam bardzo mieszane uczucia, bo w sumie luteinę w tym przypadku powinno się brać po owulacji, prawda? A gin kazał brać od 16 dc (przez 12 dni po 1 tabletce dopochwowo (100mg)). Przecież nie ma pewności, że jestem już wtedy po i w ogóle że ją mam?

Merry - powiesz coś więcej na temat picia pokrzywy? Co to daje? Kiedyś piłam, ale na wzmocnienie włosów

Edytowane przez FK
Czas edycji: 2015-04-21 o 18:32
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:15   #1963
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Chwale się bieganiem 2,7km w 23 min cieżko było ale dałam radę a ostatnie 5min marszu jak usłyszałam w słuchawce ze to już, ze to koniec i został tylko marsz to szlam jak anja Rubik na wybiegu hahaha z moim kudlisiem taka byłam w skowronkach
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:19   #1964
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Dziewczyny... dwie kreski mi wyszły
normalnie czułam, że tak będzie

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Allofkowa ja zrobiłam trzy testy ale do tej pory jestem w szoku

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------



A do giną umowie się gdzieś za 2-3tygodnie jak już będzie szansa żeby zobaczyć serduszko. No i chyba będę musiała się zapisać do grudniowych mamus bo wstępnie termin mi wyszedł na 30 grudnia... będzie bombowy sylwester
30 grudnia? ciekawe czy załapie się na 2015r czy na 2016r.

ale to znaczy, że zaraz styczniowe mamusie się pojawią, jejku jak ten czas ucieka

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Jeden test z rana drugi robiłam po 10
cudo Gratulacje
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:24   #1965
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
normalnie czułam, że tak będzie



30 grudnia? ciekawe czy załapie się na 2015r czy na 2016r.

ale to znaczy, że zaraz styczniowe mamusie się pojawią, jejku jak ten czas ucieka



cudo Gratulacje
Dziękuję Meryy82 taak, ty pierwsza mowilas ze może być z tego ciąża no wlaśnie z tym terminem to nie wiem czy mi bliżej do styczniowych mamus czy jednak do grudniowych..Mentalnie wolę grudzień nie wiem w sumie dlaczego? Zobaczymy co gin powie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MilkaJestem Pokaż wiadomość
Chwale się bieganiem 2,7km w 23 min cieżko było ale dałam radę a ostatnie 5min marszu jak usłyszałam w słuchawce ze to już, ze to koniec i został tylko marsz to szlam jak anja Rubik na wybiegu hahaha z moim kudlisiem taka byłam w skowronkach
brawo kochana widzę że nie próżnujesz
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:45   #1966
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
Na początek zbiorowe gratulacje dla Zaciążonych! Ale ekstra, że Wam się udało ! Mam nadzieję, że wszystkim nam pozostałym też się wkrótce szczęśliwie uda

Angel - wirtualnie, ale mocno przytulam

Dzięki Dziewczyny za wsparcie, zdołowałam się... Byłam u gina, powiedział, że baardzo niski wynik. No i dostałam skierowanie na USG w celu wykluczenia PCOS. Zapisałam się na 5 maja, bo wcześniej nie dało rady. Z tym, że totalnie nie wiem kiedy przyjdzie @... A wolałabym nie tracić terminu...
No i luteinę mi przepisał. Tyle, że mam bardzo mieszane uczucia, bo w sumie luteinę w tym przypadku powinno się brać po owulacji, prawda? A gin kazał brać od 16 dc (przez 12 dni po 1 tabletce dopochwowo (100mg)). Przecież nie ma pewności, że jestem już wtedy po i w ogóle że ją mam?

Merry - powiesz coś więcej na temat picia pokrzywy? Co to daje? Kiedyś piłam, ale na wzmocnienie włosów

a napar z pokrzywy ma w swoim działaniu moc usuwania toksyn z organizmu, ale podnosi też poziom progesteronu, a to on własnie odpowiada za mocne i ładne włosy, mocne paznokcie.
By zwiększyć jej działanie zaleca się picie jej 3 razy dziennie.
Najlepiej by było pić ją od owulacji do końca cyklu.

wcześniej nie da rady się zapisać do lekarza, bo długi weekend majowy nadchodzi, dzisiaj chciałam się do mojej ginki dostać wcześniej, bo wizytę mam na 4 maja, a coś mi czasem dziwnie brzuszek twardnieje. Pani położna z przychodni mówi, że to mogą być już przepowiadacze i jak coś będzie się więcej dziać to mam przyjechać, ale tak to nie ma jak mnie wcisnąć ....

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Dziękuję Meryy82 taak, ty pierwsza mowilas ze może być z tego ciąża no wlaśnie z tym terminem to nie wiem czy mi bliżej do styczniowych mamus czy jednak do grudniowych..Mentalnie wolę grudzień nie wiem w sumie dlaczego? Zobaczymy co gin powie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



brawo kochana widzę że nie próżnujesz
sorki, moja wina
ale wiesz, że jak człowiek nie planuje, tylko tak gdyba i działa na krawędzi ryzyka, to tak już jest, że trafia.
Jak wymyślałam tytuł kolejnej części myślałam bardziej o sobie, ale widzę, że tytuł zobowiązuje
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:06   #1967
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

A ja rano jadę na pobranie krwi, no i zobaczymy jak moje tsh.
A do wyliczanki najwcześniej wrócę w czerwcu, bo caly maj mam brać tabletki anty, moze w czerwcu się uda, będę Was bardzo prosila o kciuki.

Milka super, ze tak biegasz, ja chyba zaraz odpalę Chodakowską
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:33   #1968
cienwiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar cienwiatru
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa na świecie
Wiadomości: 2 958
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
A ja rano jadę na pobranie krwi, no i zobaczymy jak moje tsh.
A do wyliczanki najwcześniej wrócę w czerwcu, bo caly maj mam brać tabletki anty, moze w czerwcu się uda, będę Was bardzo prosila o kciuki.

Milka super, ze tak biegasz, ja chyba zaraz odpalę Chodakowską
Już mocno trzymam za powodzenie
__________________
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz... (Julian Tuwim)

Moje serca dwa:
J. 02.07.2011 r. (53 cm; 3000g)
I. 20.12.2015 r. (53 cm; 3250g)
cienwiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:35   #1969
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Ja z Ewka ćwiczyłam wczoraj kalinko trzymam kciuki za tsh
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 20:40   #1970
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
A ja rano jadę na pobranie krwi, no i zobaczymy jak moje tsh.
A do wyliczanki najwcześniej wrócę w czerwcu, bo caly maj mam brać tabletki anty, moze w czerwcu się uda, będę Was bardzo prosila o kciuki.

Milka super, ze tak biegasz, ja chyba zaraz odpalę Chodakowską
już masz moje kciuki


poćwiczyłabym sobie z Chodzią przy skalpelu, czy turbo to tak nawyzywałam, ale szybko było widać efekty.
Miałam być aktywną ciężarówką, a jak nie krwiak na początku, to teraz nie mam siły, w dodatku często kręci mi się w głowie i jak się okazało morfologia, która zawsze była idealna, teraz się rozjechała.
Ale po ciąży mam nadzieję, że to sobie odbiję. Choćby długie marszo-spacery z wózkiem.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

uciekam do łóżka się położyć, bo coś znowu brzuszek mi twardnieje i raz jest miekki, a za chwilę twardy jak bym kamień tam miała
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:39   #1971
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Ja mam swój ulubiony trening z Chodakowską, nazywa się Ekstra Figura czy jakos tak. Polecam!

I dobranoc
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 22:00   #1972
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Ja lubię skalpel choć trochę za powolny dla mnie dlatego bardziej lubię 6-minutowki
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 05:04   #1973
angelxoxo
Rozeznanie
 
Avatar angelxoxo
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Najczęściej łóżko.
Wiadomości: 570
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Hej dziewczyny. Obudzili mnie na pobranie krwi i wygląda na to, że chyba będę miała dziś zabieg, bo kazali mi zostać na czczo.
__________________
22.04.2015r. 7tc.
angelxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 06:08   #1974
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez angelxoxo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Obudzili mnie na pobranie krwi i wygląda na to, że chyba będę miała dziś zabieg, bo kazali mi zostać na czczo.
Przytulam mocno :-* :-(
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 06:54   #1975
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Angel trzymaj sie złotko, przytulam :-*


O.M.G.! Co tu sie dzieje! Cienwiatru no rozwaliłaś system. Gratulacje!!!

Dziewczyny nie martwcie sie ;-) jeszcze troche nas tu zostanie! Gosiurek :-* Kallina :-* Milka :-* ze zdrowiem sie wszystko ułoży! Musimy byc tylko bardziej cierpliwe
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 08:08   #1976
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Milka szalejesz! ja odpoczywam po intensywnym wypadzie, bo za tydzień kolejny. Może sobie na basen jutro pójdę. Za to wczoraj 2 h sprzątałam mieszkanie, bo zapuszczone było jak nie wiem
Angel, trzymaj się!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 08:13   #1977
angelxoxo
Rozeznanie
 
Avatar angelxoxo
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Najczęściej łóżko.
Wiadomości: 570
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

No i popołudniu będzie zabieg. Ledwo się trzymam.
__________________
22.04.2015r. 7tc.
angelxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 08:26   #1978
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez angelxoxo Pokaż wiadomość
No i popołudniu będzie zabieg. Ledwo się trzymam.


Będziesz miała to za sobą i wrócisz do domu
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 08:50   #1979
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez angelxoxo Pokaż wiadomość
No i popołudniu będzie zabieg. Ledwo się trzymam.

trzymaj się kochana!





jak dobrze pójdzie, to będę testować 5 maja. to moje urodziny, więc być może, żeby sobie nie zepsuć humoru zrobię to 6 maja? choć znając siebie to i tak nie wytrzymam
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 09:08   #1980
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wpadki i inne przypadki (część II)

Cytat:
Napisane przez angelxoxo Pokaż wiadomość
Bo byłam dziś u ginekologa, żeby usłyszeć serce dziecka. A jego tam nie ma. Mam pęcherz płodowy, wody, a zarodka brak. I dostałam skierowanie na wyczyszczenie. Cholernie mi smutno
Będzie dobrze, na pewno czeka na ciebie dzidziuś, bądź silna

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Opowiem Wam pewną historię, otworzyłam dziś sobie sumersby ale kurczę coś mi w głowie mówiło żeby go nie pić, a co jak jestem w ciąży?? no ale tż mnie sprowadził na ziemię, że no co Ty, ale patrze na pewnym społecznościowym że jedna staraczka wstawiła zdjęcie pozytywnego testu zrobionego dziś wieczorem, wiec se myślę, a se sikne, będę mogła spokojnie wypić to piwo. Se siknełam, po minucie zaniosłam test pokazać szanownemu małżonkowi i wróciłam do zajęcia jakim jest komputer. A pan mąż krzyczy że on widzi drugą kreskę, myślę: głupek, niech gogle założy, no ale leniwym krokiem się udałam w kierunku łazienki gdzie był mąż. Patrze i co??? a tam CIEŃ!!!!!! MOJA DRUGA JAŚNIUTKA KRESECZKA!!!! Więc czekam do rana żeby to potwierdzić a piwo kończy mąż
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez FK Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dawno nie zaglądałam, ale chciałam trochę wyluzować, bo myślałam, że to może jakaś psychiczna blokada, napinka i wyczekiwanie testowania powodują nasze problemy. Ale niestety tak nie jest...
Mój przedłużający się brak okresu i jednocześnie negatywny test mnie zmobilizował i poszłam do gina. Wcześniejsze bardzo skąpe miesiączki nie miały aż takiej mocy sprawczej. Eh.
W każdym razie przepisał luteinę dopochwowo, więc okres (skromny, ale jednak) przyszedł. Potem zmobilizowana do działania poprosiłam o skierowanie na badania hormonów. Zrobiłam prolaktynę, progesteron, estradiol i testosteron (takie zalecenie) - wszystko w normie dla fazy folikularnej. Potem skierowanie na progesteron, LH i estradiol w fazie lutealnej - no i tu się zaczynają schody, bo progesteron mam 0,753 ng/ml przy normie powyżej 3,28. Zapisałam się na dzisiaj, jestem ciekawa co powie gin, czy zaleci luteinę czy może znowu skieruje na badania, bo może mam tak rozregulowany cykl, że 22 dc to jeszcze nie faza lutealna.

Pocieszcie proszę, miała któraś tak niski progesteron i zaciążyła ?
No to że ja z pcos to się wypowiem Jeśli faktycznie masz to dziadostwo, to luteinę bierze się po owulacji. Wszystko zależy też od tego czy jest owulacja, bo jak jej nie ma to nie wystąpi kolejna miesiączka. Dlatego znów luteina idzie po owu, zeby podnieść hormon i w razie potrzeby wywołać miesiączkę a w razie ciąży podtrzymać ją. Ja musiałam też brać clo, bo sama luteina nie wystarczała, nie było owulacji i taki mój najlepszy cykl co właśnie zaszłm wyglądał tak, że po spodziewanej owu zaczęłam brać duphaston, na mnie luteina nie działa za dobrze, a jak przyszła miesiaczka, to chyba w 3 dobie, albo w piątej, nie pamietam właśnie clo.

Cytat:
Napisane przez cienwiatru Pokaż wiadomość
Dziewczyny... dwie kreski mi wyszły
Gratulacje Fajnie

Dziewczyny, ale szalejecie Ale z tego wynika, ze już styczniowe mamy 2016 będą zaraz
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 10:22:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.