Mamusie marcowe 2017 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-22, 19:55   #4681
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch super że podróż udana.

Interewcia super foty i śnieg jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-22, 21:03   #4682
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch, u nas lęk separacyjny jest nie tyle na mnie konkretnie co na bycie samemu na macie czy gdziekolwiek indziej.

Super, ze juz jestescie na miejscu kiedy babcia ja ostatni raz widziala?

Interewcia, Zakopane widze na swieta gotowe duzo ludzi?

My tez wlasnie w drodze, wyruszyliśmy na nocny sen, wiec mam nadzieje dojechać bez pobudek przed nami jeszcze jakies 1,5h.

Mam juz wstepne zdjecia z sesji (te zretuszowane beda dopiero w drugiej polowie stycznia), wiec wrzucę do klubu te co mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-22, 21:48   #4683
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja teraz jestem na kompie i nie widzę tych zdjęć w klubie. Zniknęły nawet foty Asi, a przecież oglądałam je przez tel.
Interewcia, udanego pobytu! Ja nigdy w życiu nie byłam w Zakopanem.
W kwestii ważenia na wadze dla dorosłych... Ja wkładam Zuzię do kartonu od 2-paku pieluch Dada i w ten sposób ważę - polecam. W kartonie oczywiście na siedząco, gdyby ktoś miał wątpliwości
U nas w tym roku dwie choinki: świerk i taka w stylu tej na zdjęciu
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-22, 22:51   #4684
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat to i Wam spokojnej drogi.

Kajusia jak dawno Zuzi nie było, ale urosła i jaki słodki uśmiech.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 08:01   #4685
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat ludzi tu zawsze dużo, ale nie jest to męczące.
Mały źle spał w nocy więc jestem mega niewyspana. Oby następna noc była lepsza. Ciągle ma katar, więc może to mu przeszkadzało.
Dziś rano też trochę sypał śnieg więc będzie super. Mam nadzieję

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Kajusia choinka super
A mała przekochana
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 09:51   #4686
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Interewcia bardzo Wam zazdroszcze tego Zakopca. Pokazalam Wasze foty mezowi i traaaach. Cos jakby blysk w oku?hmmm musze go urobic a mam caly rok. Moze kiedys tez tak sie wybierzemy. Tylko ze za rok moze byc kolejne dzieciatko w drodze wiec moze za 2 lata?

Kajusia ach Kajusia. Uwielbiam Twoje poczucie humoru. Choinka swietna. Jakie to prawdziwe ☺ ja nie wiem skad sie mnoza te ciuchy? W tym tygodniu zrobilam z conajmniej 8 pran plus lacznie z firanami x2. A kosz znow w polowie pelny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Ach no i dzieki za patent z wazeniem. Jak maly tajfun sie zbudzi nie omieszkam przetestowac.
Ps. Jak to zda egzamin - masz u mnie piwo !

Ps.2 niunia przeeeeslodka - po oczkach widac ze szczesliwe dziecko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 09:51   #4687
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Fruktola żaden problem. W zeszłym roku byłam w ciąży i z 4 latkiem byliśmy. Było super.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 09:53   #4688
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Interewcia jesli kolejna ciaza bedzie bez komplikacji to jasne ze tak, ale po przejsciach z tego roku - byc moze bede musiala brac margines ostroznosci i dalekie wyjazdy przelozyc na potem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 10:06   #4689
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Mamusie marcowe 2017

Almat mama była w Polsce w lipcu ostatni raz.

Zaszalałam dzisiaj i kupiłam wkładkę do wózka i pasująca torbę. Mam niby organizer do spacerówki,ale jak gdzieś trzeba spakować coś więcej typu butelka czy ciuchy na przebranie to nie mam w co. Jeszcze śpiworek był do kompletu i za polowe ceny tego co kupiłam w PL.

No i miał być śnieg a tu 5st na plusie i śniegu już brak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:23   #4690
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

No i pierwsze sanki zaliczone 1514042604713Punjabi Turban Photo Suit.jpg
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:45   #4691
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Drogie kolezanki,

Z calego serduszka zycze Wam na te nadchodzace - bardzo magiczne i wyjatkowe swieta (bo w powiekszonym skladzie) przede wszystkim przespanych nocek i niebolesnych zabkowan.
Niech Wasze domy wypelnia slodka swiateczna magia a serca rozgrzewa szczera zyczliwosc spotkan rodzinnych ☺
Niech tesciowe przemowia ludzkim glosem a mezowie sprawia w nocy ze swiateczna magia wypelni Was po brzegi 😛😛😛
Wszystkiego co najlepsze !

Ignas z rodzicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 19:37   #4692
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Kochanie czytam na bieżąco, ale nie mam kiedy pisać ;-)

Z pamoeci:

Interewcia cudownego wyjazdu Wam życzę, widzę że idzie wg planu, więc na pewno będzie super

Kajusia malitka jest cudna, a jakie włoski sterczace z tyłu

Choinka z prania boska, my mamy taką często bo pranie robię raz/dwa razy w miesiącu :-D

Fruktola piękne życzenia dziekujemy

Witch życzę Wam takie samej drogi powrotnej

Ja właśnie usypiam, kuchennie wszystko ogarnięte i gotowe na jutro, zistalo złożyć i schować pranie i zgarnąć oare rzeczy. Oby cała wigilia przebiegła nam tak spojojnie jak przygotowania I mam nadzieję że będzie rodzinnie mimo że połowa rodxiny nie orzyjedzie i z planowanych 26 osób w najszerszym wariancie będzie tylko 12 :-(

Od siebie życzę Wam abyście spędziły te Święta tak jak sobie wymarzycie, czy sami tylko z dziećmi, czy z caaaala rodziną.
Niech będą zdrowe i bezpieczne
Wyjątkowe już są - z naszymi cudownymi szkrabami
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 20:50   #4693
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Dziewczyny zycze Wam zdrowych i spokojnych Swiat, spedzonych z Rodzina lapcie momenty bo te Swieta maja magiczna moc

Uciekam sprzatac pochwale sie ze Kumpela urodzila Coreczke i mamy juz 4 dzieci w roczniku w otoczeniu ktore pojda razem do szkoly jaram sie Mala i czekam az bede mogla wziac te Kruszynke na rece dzis pokazalam mojej Malej fotke a Ona zaczela sie smiac i robic aja aja na telefon haha Cudowna jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 21:15   #4694
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cudownych Świąt Dziewczyny! Pamiętacie nasze życzenia sprzed roku
Fruktola, z tymi mężami mnie rozwaliłaś
Interewcia, zazdroszczę śniegu, choć nie jestem fanką zimy. Zuzce by się pewnie podobała jazda na sankach.
Youan, to fajny prezent się trafił koleżance tuż przed świętami.
Pantera, 12 osób to i tak dużo szykowania i zamieszania. Powodzenia.
Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że Zuzka dziś zaczęła włazić do zmywarki Jak tylko zobaczy, że drzwiczki otwarte to pędzi na czworakach. Do tej pory tylko grzebała w sztućcach, a dziś udało jej się zarzucić kolano i weszła na te drzwiczki
Ja też padam. Ulepiliśmy z mężem prawie 200 pierogów i uszek, tylko nie wiem po co, bo sami będziemy Jakoś tak mi się farszu mało wydawało...
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 21:30   #4695
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Kajusia dlatego farsz zamrozilam zle mi sie robi z polowy porcji a tak bede miec na paszteciki na jutro i na sylwestra kocham paszteciki i barszcz <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 22:14   #4696
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Youan, ja jak w zeszłym roku zamroziłam farsz tak dziś wyciągnęłam i rozmrażam dla kotów Co prawda sprzątałam w zamrażarce latem, rozmrażałam nawet, ale dopiero dziś po namyśle uświadomiłam sobie, że od urodzenia Zuzi nie robiłam pierogów
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-24, 10:22   #4697
1906monika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 73
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ostatnio tydzień byłam trochę przeziębiona i nie miałam siły palcem ruszyć. W piątek ogarnelismy trochę mieszkaniu i ponad 100 pierogów. Wczoraj byliśmy na pierwszej wigilii u moich rodzicow, a dziś jedziemy do teściów.
Kajetan zjadł pierożki z kapusta, karpia gotowanego, kasze jaglana

Złapał chyba ode mnie katarek, w nocy trochę niespokojny ale wczoraj był super i do 21 posiedzieliśmy w gościach. Padł od razu w samochodzie

Wesołych Świat wszystkim
1906monika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 07:55   #4698
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Wesolych Swilat dla Was i Waszych rodzin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 21:21   #4699
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Jak tam po świętach dziewczyny? Jak dzieciaczki?

U nas wigilia pod znakiem pierwszego ząbka! Mamy dolną lewą jedynkę w wigilię była trochę bardziej marudna ale dzisiaj za to w gościach u teściów takie popisy robiła przed cała rodziną że szok
Dostała fajne prezenty, cały czas się nimi bawi. No i ostatni tydzień to u nas mega skok ruchowy. Jeszcze sama nie usiadła ale coraz bardziej zbliża się do czworakowania, na razie to takie nieśmiałe 2 posunięcia do przodu raz ręką raz noga ale twardo próbuje. No i stanęła kilka razy, raz jak kleczala na kanapie to złapała się oparcia i podciagnela do gory, a drugi raz chwyciła się dziadka koszuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-26, 21:50   #4700
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

U nas jest już siadanie z leżenia na brzuchu i z leżenia na plecach. Przymierza się też do raczkowania,ale jakoś z nogami nie może tego ogarnąć Spanie niestety dalej z pobudkami częstymi. Wczoraj też sporo płaczu było. Chyba kolejne zęby będą szły,bo non stop ręka w buzi. I rozsmakowała się w bananie ostatnio i w babcinym rosole


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 10:52   #4701
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia za ząbek i nowe umiejętności. Witch również!
My mieliśmy przykry incydent. Zuzka spadła mi z łóżka W nocy. Na szczęście nic jej nie jest, ale ja mam takie wyrzuty, że nie mogę się pozbierać.
Monika, zajrzałam na Twojego bloga i jestem w szoku, że takie rzeczy dajesz do jedzenia. Koniecznie muszę nadgonić rd, bo monotonia u nas straszna w tym temacie, ale raczej z obaw wynikająca, nie z jakiegoś lenistwa w wymyślaniu potraw. Trochę przystopowaliśmy przy ostatnich luźnych kupach, nawet bym powiedziała, że się cofnęliśmy w rd. Dziś podałam zwykły budyń, ale bardzo mało zjadła. Z nowości to ruskie pierogi na Wigilii, bo my ruskie też robimy.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 11:37   #4702
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Asia za ząbek i nowe umiejętności. Witch również!
My mieliśmy przykry incydent. Zuzka spadła mi z łóżka W nocy. Na szczęście nic jej nie jest, ale ja mam takie wyrzuty, że nie mogę się pozbierać.
Monika, zajrzałam na Twojego bloga i jestem w szoku, że takie rzeczy dajesz do jedzenia. Koniecznie muszę nadgonić rd, bo monotonia u nas straszna w tym temacie, ale raczej z obaw wynikająca, nie z jakiegoś lenistwa w wymyślaniu potraw. Trochę przystopowaliśmy przy ostatnich luźnych kupach, nawet bym powiedziała, że się cofnęliśmy w rd. Dziś podałam zwykły budyń, ale bardzo mało zjadła. Z nowości to ruskie pierogi na Wigilii, bo my ruskie też robimy.
Kajusia, najważniejsze, że nic się Zuzi nie stało. Dzieci nam jeszcze nie raz i nie dwa fikną, niestety


A z tym blogiem Moniki to masz rację! Ja też jestem zachwycona i pełna podziwu oraz oczywiście zawstydzona, bo u nas też nie ma tak bogatego menu. Ale wszystko przed nami. Monika po raz kolejny dzięki za inspiracje!

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Jak tam po świętach dziewczyny? Jak dzieciaczki?

U nas wigilia pod znakiem pierwszego ząbka!
O jak pięknie, symbolicznie


U nas wybija się lewa górna jedynka, także będą 3 i liczę, że ilość pobudek się zmniejszy.


Witch, Asia, gratuluję nowych umiejętności u dziewczynek


Lecimy na spacer, bo piękne słońce
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 11:46   #4703
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Apropo RD to napiszcie proszę mniej więcej co i jakie ilości w ciągu dnia zjadają Wasze dzieci. U nas masakra z tym. Cofnelismy się bardzo przez to zabkowanie. Rano kaszka ale to tak dosłownie pół kubka, potem tubka owocowa albo np banan/ pół gruszki. Obiad to pół dużego sloiczka. Kolacje ja czasem ale nie zawsze zwykle chleb z masłem albo z bieluchem/ bieluchem z zoltkiem, zje prawie całą kromke. Wydaje mi się że trochę mało zjada...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 13:09   #4704
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Apropo RD to napiszcie proszę mniej więcej co i jakie ilości w ciągu dnia zjadają Wasze dzieci. U nas masakra z tym. Cofnelismy się bardzo przez to zabkowanie. Rano kaszka ale to tak dosłownie pół kubka, potem tubka owocowa albo np banan/ pół gruszki. Obiad to pół dużego sloiczka. Kolacje ja czasem ale nie zawsze zwykle chleb z masłem albo z bieluchem/ bieluchem z zoltkiem, zje prawie całą kromke. Wydaje mi się że trochę mało zjada...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:O bardzo dużo je. Nie ma konkretnej ilości ile ma zjadać, ma zjadać tak jak mleko - jeśli zjada i nie woła o więcej znaczy że starczy
U nas na razie jest śniadanie (jogurt, placki, budyń, chleb z masłem ogórek i pomidor itd.) potem jakiś owoc daje, nie wiem ile go zjada :-P Choć wczoraj prawie całą mandarynke zjadł Obiad to to co my jemy i ładnie dość zjada, jednak też nie wiem ile. Kolacji jeszcze nie udało mi się podać, mamy obiad późno.

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Jak tam po świętach dziewczyny? Jak dzieciaczki?

U nas wigilia pod znakiem pierwszego ząbka! Mamy dolną lewą jedynkę w wigilię była trochę bardziej marudna ale dzisiaj za to w gościach u teściów takie popisy robiła przed cała rodziną że szok
No i stanęła kilka razy, raz jak kleczala na kanapie to złapała się oparcia i podciagnela do gory, a drugi raz chwyciła się dziadka koszuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale postępy! Brawo!

U nas spoko po świętach, cała chata do posprzatania :-D Ale się nie przejmuję, znajdę czas to posprzatam.
U nas też fajne prezenty, tylko dwie grające zabawki. Hitem jest kubkowa wieża do której wrzuca się piłki. Kubki są kolorowe ale i przezroczyste więc widać jak spada. Naprawdę super!

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
U nas jest już siadanie z leżenia na brzuchu i z leżenia na plecach. Przymierza się też do raczkowania,ale jakoś z nogami nie może tego ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No proszę, kolejna z postepami, brawo!!

U nas hitem świat był łosoś zapiekany w śmietanie :O

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
My mieliśmy przykry incydent. Zuzka spadła mi z łóżka W nocy. Na szczęście nic jej nie jest, ale ja mam takie wyrzuty, że nie mogę się pozbierać.
Z nowości to ruskie pierogi na Wigilii, bo my ruskie też robimy.
Ojej, współczuję stresu, pamiętam jak nam spadł. Nie obwiniaj się, wypadki się zdarzają, grunt że wszystko w porządku :-*

U nas też ruskie były i z kapustą zjadł, takie bez grzybów Nawet odrobinę barszczu wypił.

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
U nas wybija się lewa górna jedynka, także będą 3 i liczę, że ilość pobudek się zmniejszy
Oby się spełniło :-*
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 13:59   #4705
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia i to jest mała ilość? :O
To u nas śniadanie to kaszka z dwóch łyżeczek i pół tubki i na obiad pół sloiczka 190g i jak to zje to jestesmy szczęśliwi! Generalnie na widok jedzenia odwraca głowę w bok.

Wrzuciłam zdjęcia do klubu, powinno byc je widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 15:58   #4706
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

U nas teraz Młoda ładnie wcina wszystko co jej babcia da aż jej się uszy trzęsą wtedy ;D


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:27   #4707
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia, moja też zjada kromkę chleba. Dziś zjadła pół małego ziemniaczka. Co do zupek to nie kupuję, więc nie potrafię podać ilości. Ale kaszki np. to pół filiżanki.
U nas dziś 10 m-c. Waga 8600 g. A jak Wasze Maluchy wagowo?
Teraz próbuję usypiać, ale ostatnio to jakaś komedia. Bieganie pp całym łóżku, krzyki, piski, zabawa na całego. Myślałam, że wcześniej było z tym usypianiem kiepsko, ale teraz to dopiero masakra

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Almat, piękne zdjęcia Szymek faktycznie ma długie włoski! Śliczny chłopczyk
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:46   #4708
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia a co to za zabawki oczarowaly nasza krolewne? Gratulacje zabka ! Brawo Aniu !!! Zaraz wyjdzie druga jedyneczka !

Witch nie ma to jak rosol robiony czyimis rekami
Gratuluje postepow u Igi. Dzielna dziewczynka !

Kajusia a jak spadla? Glowa w dol? Uderzyla sie o cos przy lozku? Takie sytuacje sie zdarzaja (i w naszym watku juz byl upadek znacznie wczesniej) to i tak cud ze pierwszy upadek zaliczyla dopiero teraz nasza twardzielka Zuzienka !!!
Z jakim budyniem zaszalalas ? Smakowalo?

Almat, pantera zawsze podziwialam Was za to cytowanie. Ze tez sie Wam tak chce? To z tel czy kompa?

A jaka pogode mieliscie na swieta? Bo u nas 9-11 stopni. Duzo spacerowalismy. Dziwne te swieta przez te pogode ale bardzo piekne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Interewcia zyjecie????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 22:08   #4709
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Fruktola, ja nie wiem jak ona spadła. Obudziłam się jak usłyszałam łupnięcie o podłogę. Mogę jedynie podejrzewać, że obróciła się przez sen na brzuch po czym usiadła, bo czasem tak robi. Zuzia nigdy nie spała na brzuchu, więc jak się tak przekręci to siada, a oczy ma zamknięte. I albo to było przy brzegu łóżka i przeważyła albo może z pozycji na czworakach spadła. Najgorsze jest to, że mi się wówczas coś śniło i ja niby usłyszałam jak ona się odezwała zanim spadła, ale nie zareagowałam Raczej się o nic nie uderzyła, bo jedynie łóżeczko stoi w pobliżu, ale nie słyszałam charakterystycznego dźwięku szczebelków. I leżała biedna buzią w stronę podłogi. Przeraźliwie płakała. Straszne to było, do tej pory łzy mi lecą jak o tym pomyślę
Pogodę mieliśmy równie ładną i dziwne uczucie podobnie, fruktola. Jakoś to nie pasuje do świąt
Budyń dawałam waniliowy, zwykły z Biedry. Na krowim mleku. Ale ja wiem... Może ze dwie łyżeczki pełne zjadła.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 09:06   #4710
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Fruktola żyjemy, dzięki za troskę
Mnie od dwóch dni męczy migrena i ledwo funkcjonuję.
Wróciliśmy w drugi dzień świąt na godzinę do domu żeby mały się przespał i do rodzinki na obiad. Mały trochę w szoku bo rano w Zakopanem, potem chwile w domu i znów w gości. W drodze powrotnej ostatnią godzinę płakał, no i w sumie teraz nawet jak mamy 10minut drogi to płacze w foteliku. Mam nadzieję że mu to minie.
My wróciliśmy bardzo zmęczeni. Święta były super, ale cały czas mały chciał być na rękach, niczym się nie zajął sam. A jeszcze do tego drugi syn miał swoje potrzeby, spacery 2godzinne i wznoszenie dziecka na 4 piętro kilka razy dziennie, trochę dało nam w kość. Wczoraj wszystko rozpakowywaliśmy, pranie robiłam i takie tam. A do tego ten ból głowy.
Mały też bardzo źle sypia. Ciągle z 10 razy w nocy się budzi. I często z płaczem. Chciałabym żeby zaczął lepiej spać, ale nie wiem jak mu pomóc w tym.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 15:30:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.