Mamusie marcowe 2017 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-27, 21:09   #4921
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Youan piekne wyprzedaze. Prawdziwy lowca upoluje wszystko brawo ! Czekamy na fote wozka i relacje z pierwszego spaceru.

Kajusia walka z ta biala plamka brzmi jak horrorystyczna powiesc. I jeszcze ta igla. O rany. Cala jestes?
A tak serio - boli nadal?

Interewcia a dajesz probiotyk? Cale szczescie ze tylko tak sie skonczylo. Oby i dzisiejsza noc przeszla bez wielu pobudek.
A jak Twoje zdrowie i starszaka?

Asia moze rosnie Wam doktorka albo moze pielegniarka. Pociag do bialego kitla i ten spokoj wewnetrzny w gabinecie to juz pierwsze przeslanki ze moze cos?
Odnosnie nocy - a nie jest jej za goraco. U nas zaraz po zasnieciu mlody zachowuje sie bardzo podobnie i nie rzadko pomaga calkowite odkrycie. Po kwadransie spi twardo i moge znow przykryc.
Jak tam czworakowanie ? Nadal szusuje ?😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Ktora z Was ma plyte indukcyjna? Jaka polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 22:19   #4922
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

My mamy płytę Elektrolux,ale raczej nie polecam. Ledwo po 3,5 roku zaczęłam nam już szwankować,a naprawiać się nie opłaca raczej. Czekam aż padnie ostatecznie i do wymiany będzie.

Co do karmień nocnych to u nas one chyba nigdy się nie skończą albo za mało zdecydowani jesteśmy,bo Młoda jak nie dostanie cyca „w czas” to zaczyna się taka awantura,że nie idzie jej uspać ponownie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 22:38   #4923
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Fruktola właśnie za gorąco to jedna z najpoważniej branych przeze mnie teraz pod uwagę przyczyn...mój mąż ma świra na punkcie zimna i jeszcze truje mi bez przerwy, że mała jak śpi na początku w swoim łóżeczku to nakryta jest tylko dwoma kocykami i na pewno jej wieje. A że jeszcze nie do końca obcykalismy nastawienie programatora od ogrzewania i nie mamy jeszcze termostatów na grzejnikach to ostatnio patrzę na niani i mi wyświetla że w sypialni u nas jest 24 stopnie...

Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 01:54   #4924
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Zaczynam myśleć o odstawieniu tzn męczy mnie ze zasypia tylko na piersi a właściwie głównie to że ten sen kończy się po 2h w nocy i znów cyc, pociumka i znów mam 2h... Wiem mogłoby być gorzej bo jednak szybko zasypia ale i tak to męczy... W wczoraj pobudka o 22 i postanowiłam walczyć żeby sama zasnela... Walczyłam do 24, wypiła 3 łyki mm ale efekt był taki ze nagle przespałem do 4.30... Nie wiem już czy to przypadek czy walczyć o samodzielne zasypianie... Starsza umiała zasnąć i tak i tak więc bez problemów się obyło...

Co do zastojow itp nie pomogę bo nie miałam nigdy

Interewcia super że już lepiej cieszę się że obyło się bez szpitala

Aaaa w pepco dodatkowe minus 50 procent na kurtki zimowe już od ceny obniżonej... Kupiłam za 15 zł kurtkę na przyszły rok dla Małej tzn planuję ja jako druga ale w tej cenie... I wiosenna za 12.50 dorwalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki rozmiar wzięłaś tej zimowej kurtki?

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

Fruktola jeszcze się nie skończyło, na razie jest duża poprawa, ale nadal ma biegunkę. Dostaje probiotyk Sanprobi. Podobnie ma jeden z lepszych szczepów bakterii.
Myślimy nad wysłaniem kupy do badania do Instytutu Mikrobiologi do poznania. Tylko muszę się dowiedzieć co i jak.

Ze starszakiem to różnie. Co chwile boli go ucho więc muszę zapisać go do laryngologa.
Logopeda w przedszkolu zwróciła uwagę, że trzeba mu podciąć wędzidełko pod językiem, bo ciągle ma wadę wymowy przez to. Muszę w przyszłym tygodniu popytać o ten zabieg
A ja? No jakoś się trzymam. Mąż przejął większość obowiązków koło małego, a ja nadrobiłam zaległości w domowych pracach. W nocy też raczej on usypia małego.
Ma któraś z Was szybkowar?
Bo ja miałam od 3 lat i dopiero teraz zaczęłam go używać i się w nim zakochałam. Rewelacja
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 09:45   #4925
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia, to na pewno się nie śpi dobrze w takiej temp. Mój mąż czasem też tak napali w piecu to wytrzymać nie można. Rozszczelniam okno wtedy. Prawdę mówiąc to nawet w ciągu dnia przy tej temp. jest mi za gorąco w domu.
Fruktola, dzięki, jest znacznie lepiej. Nie boli mnie cała pierś tylko sama brodawka trochę kłuje i jest wrażliwa, ale może za bardzo manipulowałam przy niej.
Pantera, dziękuję za opis. Sama nie wiem co robić. Chyba zostawię w spokoju i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Najwyżej spróbuję rozgrzewać przed karmieniem. Jak zacznie mnie znów boleć i zrobi się twarda to chyba udam się do szpitala. Podobno jest tam ktoś w rodzaju doradcy laktacyjnego.
Jeśli chodzi o indukcję to mamy płytę Amica od 5,5 roku i dwa razy się "zawiesiła", a konkretnie to dwa palniki przestały działać i pokazywały błąd. Naprawiła się sama po odłączeniu bezpieczników.
Interewcia, ja mam 3 szybkowary i też uwielbiam. Mam duży Fagor i jest fantastyczny i komplet czeskich Profi. One już nie są takie super, bo np. nie mają regulacji mocy, ale korzystam ze wszystkich. Najbardziej są pomocne przy gołąbkach i fasoli.
Youan, dzięki za info o wyprzedaży w Pepco. Aż pójdę jutro u siebie z ciekawości Co do kp to nie boisz się, że zmiana na mm nic nie da i jeszcze będziesz musiała w nocy rozrabiać mieszankę? Choć wiem jak to jest kilkanaście razy się budzić... Dziś tak miałam

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Interewcia, a na co te badania kału? Znaczy co mają wykryć?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 09:58   #4926
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

My na weekendzie u moich rodziców i od razu noc inna, choć mogłoby się wydawać, że powinno być gorzej bo są dzieci mojego brata więc wiadomo chaos no i znowu inny dom, łóżko ale tutaj jest znacznie chłodniej, ok. 20-21 stopni no i mała spała znacznie lepiej. Wieczorem się kilka razy wzbudziła na przytulnie ale później spała bez pobudek w swoim łóżeczku (!) od 23:30-2:30 i 2:40-5:30. I dopiero o tej 5:30 zostawiłam ją u nas. Także dzisiaj u nas zarządzam wietrzenie i niższa temp. I chyba pomyślę nad nawilzaczem powietrza. Macie?polecicie jakiś model?

Co do indukcji mamy Boscha ale dopiero 3 tyg korzystam, fajna plyta

Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 11:16   #4927
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Asia, to na pewno się nie śpi dobrze w takiej temp. Mój mąż czasem też tak napali w piecu to wytrzymać nie można. Rozszczelniam okno wtedy. Prawdę mówiąc to nawet w ciągu dnia przy tej temp. jest mi za gorąco w domu.
Fruktola, dzięki, jest znacznie lepiej. Nie boli mnie cała pierś tylko sama brodawka trochę kłuje i jest wrażliwa, ale może za bardzo manipulowałam przy niej.
Pantera, dziękuję za opis. Sama nie wiem co robić. Chyba zostawię w spokoju i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Najwyżej spróbuję rozgrzewać przed karmieniem. Jak zacznie mnie znów boleć i zrobi się twarda to chyba udam się do szpitala. Podobno jest tam ktoś w rodzaju doradcy laktacyjnego.
Jeśli chodzi o indukcję to mamy płytę Amica od 5,5 roku i dwa razy się "zawiesiła", a konkretnie to dwa palniki przestały działać i pokazywały błąd. Naprawiła się sama po odłączeniu bezpieczników.
Interewcia, ja mam 3 szybkowary i też uwielbiam. Mam duży Fagor i jest fantastyczny i komplet czeskich Profi. One już nie są takie super, bo np. nie mają regulacji mocy, ale korzystam ze wszystkich. Najbardziej są pomocne przy gołąbkach i fasoli.
Youan, dzięki za info o wyprzedaży w Pepco. Aż pójdę jutro u siebie z ciekawości Co do kp to nie boisz się, że zmiana na mm nic nie da i jeszcze będziesz musiała w nocy rozrabiać mieszankę? Choć wiem jak to jest kilkanaście razy się budzić... Dziś tak miałam

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Interewcia, a na co te badania kału? Znaczy co mają wykryć?
Badanie nazywa się Kyber Status czy jakoś tak. Badanie mikloflory w jelitach. On od początku ma problemy z brzuszkiem, może być to spowodowane antybiotykiem, który dostał zaraz po urodzeniu. Może ma za mało bakterii w jelitach, nie wiem. Tak nam zaproponowała lekarka do której chodzimy prywatnie. Jakieś dziecko miało podobne problemy do naszych i właśnie to badanie i jakieś niemieckie krople im pomogły. Chyba spróbujemy jak dojdzie do siebie.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-28, 11:19   #4928
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia, nawilżacz kupiliśmy zaraz po urodzeniu Szymka. Mamy ten model:
https://www.mediaexpert.pl/nawilzacz...FcY-GwodOfIADw

Pamiętam, że przy naciskaniu na guziki one wydawały jakiś dźwięk, ale mąż rozkręcił i zrobił tak, że są już bezgłośne.

U nas też dziś więcej pobudek, także Kajusia, piątka Zęby w natarciu, chyba dolne dwójki.

My dziś wracamy po 10dniowych wojażach do Krk, jutro idziemy na spotkanie z innymi mamami i maluchami, a we wtorek umówiłam nam fizjo do domu. Mnie nie męczy wychodzenie z nim na różne aktywności, ja bym była chora gdybym miała całe dnie siedzieć w domu i ograniczać do godzinnego spaceru. Szymek nie bawi się sam. On od urodzenia nauczony jest bycia z nami (myślę, że kolki i bycie niesmoczkowym dzieckiem plus inkubator po urodzeniu zrobiły swoje). Mnie w sumie pasuje taki układ, sprzątam razem z nim a obiady gotujemy, gdy już mąż wraca z pracy. Na pewno nie mam czasu na przesiadywanie na telefonie/internecie, co mnie bardzo cieszy, bo zanim zostałam mamą to dużo godzin życia zmarnowałam w ten sposób. TV też u nas wyłączona od 9 miesięcy, ale dzięki cotygodniowym seansom nie brakuje mi kina. Zaczęliśmy chyba żyć bardziej świadomie.


A co do wizyty fizjo to Szymek dużo i chętnie wstaje przy nas/przy meblach, ale za czworakowanie się nie bierze. Przyjmuje pozycję i za chwilę mu się nogi rozjeżdżają lub ręce zginają w łokciach. Musimy z nim poćwiczyć pod okiem specjalisty, bo bardzo nie chciałabym, aby pominął etap raczkowania.

No i u nas z jedzeniem też już jest ok. Nie umiem powiedzieć, ile karmień zredukowałam, bo to zależy od dnia i od naszych zajęć dodatkowych, ale zazwyczaj te 3 posiłki zjada.
Ostatnio robiłam mu budyń jaglany na bazie mleka owsianego z musem z mango i pomarańczy. Wszyscy się zajadaliśmy
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 12:42   #4929
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Kajusia o doradcę się dowiedz, bo nawet w szpitalu musisz się rejestrować i czasem nawet płacić... Jak ja miałam problem nagły to mi termin za miesiąc proponowali :/
Kup sobie jeszcze lecytyne do lykania.

Ta, a u mnie jak dziecko pięknie spało ciągiem od 3 do 5 (wow jaki ciąg!!) to matka miała problemy ze spaniem i nie spała w ogóle :'( A jak zasnela to dzieć do 7 budził się 3 razy

Almat to kciuki, oby raczkowanie się udało

A u nas z sukcesów Robert próbuje chodzić na razie jak go puszczę i pokaże że ma do mnie przyjść robi nieśmiałe 2-3 malutkie kroczki, potem pada mi w ramiona Ciekawe kiedy ruszy pełna parą

A w ogóle mam ciężki humor, czuje się beznadziejnie. Mąż miał dość, wziął małego i poszedł, mnie posadzil na kanapie z telefonem i zakazał cokolwiek robić w domu :-D

Almat! muszę spróbować budyń w wersji z mango i pomarańczą! My dzisiaj mieliśmy z jabłkiem.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 15:49   #4930
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Dziewczyny dajcie przepis na ten budyn!

Almat co ja bym dała za godzinne nudne spacery ale co zrobić jak moje dziecko płacze w wózku i w nim nie usnie? Przed ciąża miałam takie plany na spędzenie urlopu macierzyńskiego...a tu życie zweryfikowalo moje plany.
Dzięki za polecenie nawilzacza

Dzisiaj testuje w sypialni obniżona temp i mokry ręcznik na grzejnik. Zobaczymy czy dzisiejsza lepsza noc to przypadek czy jednak w tym cały szkopuł...

Myślicie już nad organizacja imprezy roczkowej?jakieś plany konkretne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez asia_28w
Czas edycji: 2018-01-28 o 16:11
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 18:36   #4931
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Interewcia rozmiar 92 z Starsza pasował z Reserved a jest styczniowa więc praktycznie ten sam rozmiar wypadł na 2latka pepco wypada troszkę mniejsze aleysle że powinno być ok bo w tej z R Starsza miała sporo luzu

Kajusia jest ryzyko że nie chodzi o KP ale czasem mam tak dość że chwytam się każdej myśli chyba będę próbować odstawić w dzień najpierw tak jak Starsza a potem w nocy

Pantera każdy ma czasem spadek formy

Asia u nas roczek za 2 tyg rodzinny myślę czy dla Znajomych z dziećmi coś nie ogarnąć... Ale będę myśleć w lutym teraz mam myśli gdzie indziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-28, 20:11   #4932
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja miałam ogarnąć w ten weekend jakieś ozdoby urodzinowe,żeby na alie zamówić. Może w tyg się uda, oby zdążyło dojść w miesiąc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 20:19   #4933
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch właśnie pod tym kątem zaczęłam myśleć o urodzinach podrzuć linki jak znajdziesz coś fajnego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 20:42   #4934
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

My świętujemy w domku w górach, z przyjaciółmi, w drodze z koncertu z Pragi.
Tez myslalam o balonach itp z Alli. To jak cos znajdziemy to spamujmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 20:43   #4935
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asiu jutro Ci podesle co zamowilam na urodziny w tamtym tyg. Glownie balony i naklejki na balon/sciane. Czas 2 miechy wiec mysle ze dojdzie. Stylizacja blue

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 20:48   #4936
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia, te spacery nie sa nudne, bardzo je lubię, mam przyjemny park a dodatkowo raz wchodze do lumpeksu, innym razem do rossmanna czy Pepco a jak usnie to do kawiarni, ale to po prostu raptem godzina/dwie. A tak to sa czasem dni, gdy wychodze o 9 a wracam o 15. Lubie pamiętać życie. Siedząc w domu zlewa mi sie wszystko w jedno wspomnienie a dzięki takiemu lataniu mam wrażenie, ze żyję trochę dłużej. Z natury jestem domatorem, wiec te moje wojaże to tylko tak szumnie brzmią, ale lubię sie wyrwać na te 3-4h 3-4x w tyg

Przepis na budyń mam na kompie, wkleję później. Właśnie dojeżdżamy pod dom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 21:27   #4937
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat ja widzę z Twoich opisów, że Wasze spacery nudne na pewno nie są miałam na myśli że oddalabym wiele za godzinny spacer co 2 dzień nawet, bo o takich wyjsciach jak Twoje to mogę sobie pomarzyć...pocieszam się że może na wiosnę będzie lepiej

A co do roczku- rodzina odpuści Wam rodzinna imprezę dla dziadków/rodzeństwa czy robicie dodatkowo w innym terminie?

Fruktola poproszę!


Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 08:27   #4938
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

My robimy imprezę rodzinna w dniu urodzin a jeśli zrobimy dla znajomych to w innym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 11:42   #4939
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

U nas wczoraj mały sukces - Iga poszła spać wieczorem bez cycolenia przed. I spała jakoś ładniej,bo dobre 2godz. Tylko jak się przebudziła to już nie szło jej uspokoić Teraz też próbuje od 40min położyć ją na drzemkę bez cycka i udało się dopiero w Tuli. Tylko jak ją odłożyć do łóżeczka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 13:30   #4940
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch to ogromny sukces !!! BRAWO za pomyslny poczatek.
My dzis zaczynamy odcycolenie. Poczatkowo chce zejsc z karmien dziennych. Trzymajcie kciuki, bo latwo nie jest 😕

Na urodziny z ali leci do nas:

13 sztuk Mickey Minnie Numer 1 Lot Latex Hel Balony Foliowe Globos Pierwsze Urodziny Baby Shower Party Decor Akcesoria Dzieci zabawki
13 sztuk Mickey Minnie Numer 1 Lot Latex Hel Balony Foliowe Globos Pierwsze Urodziny Baby Shower Party Decor Akcesoria Dzieci zabawki
http://s.aliexpress.com/reY36zeq

oraz:

100 points Balloon attachment glue dot attach balloons to ceiling or wall balloon stickers Birthday party wedding dress wholesal
100 points Balloon attachment glue dot attach balloons to ceiling or wall balloon stickers Birthday party wedding dress wholesal
http://s.aliexpress.com/MRrAjMJB

I baloniki:
18 cal Thomas Foliowe Balony Balon Impreza Urządzone
18 cal Thomas Foliowe Balony Balon Impreza Urządzone
http://s.aliexpress.com/IFB7ZnqA

A jesli ktos ma ochote na urodzinowy napis z literek balonowych:

16 inch Różowe Złoto AZ Balon Folii Aluminiowej Hel Urodziny Wesele Dekoracji Uroczystości Dostawy
16 inch Różowe Złoto AZ Balon Folii Aluminiowej Hel Urodziny Wesele Dekoracji Uroczystości Dostawy
http://s.aliexpress.com/URvAvYrI



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 13:49   #4941
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch ja odkładam Anię z tuli, udaje mi się prawie zawsze. Robię tak, że odpinam to zapięcie co jest nad łopatkami. Opuszczam panel i podtrzymując małą za pupę i nie odpinając zapięcia na biodrach przekładam ją w ramionach do pozycji leżącej, polulam tak z 15 sekund i odkładam.
Fruktola dzięki za linki ! Fajne te baloniki literkowe
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 14:44   #4942
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Z literkowych balonów mam imię plus cyfrę 1, do tego 100 sztuk złotych balonów i wzięłam taśmę taka do robienia girlandy z balonów ale nie wiem czy wykorzystam... Kupiłam kiedyś 2 jednorożce i gdzieś schowałam w domu i nie mogę znaleźć do tego na stół biały obrus, złoty tiul i złote serwetki jeszcze jakiś akcent ozdobny typu grube świece czy coś ze złotem pomyślę mam niecałe 2 tygodnie... Mała będzie w czerwonej sukience i mam dwie korony na opase jedna czerwona a druga złota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 19:09   #4943
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia, odpuści Przywykli już (na naszym ślubie też nie byli).
My w okolicach końca kwietnia/początku maja będziemy chrzcić Szymka, więc symbolicznie wtedy zaśpiewamy mu urodzinowe Sto Lat


Fruktola, fajne te linki, dzięki!


Youan, wow, zapowiada się piękna sceneria!
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 19:13   #4944
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat bo ja kocham szykować obu Córcia urodziny; balony, prezenty itp to mój świat <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 19:36   #4945
fruktola
Raczkowanie
 
Avatar fruktola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 250
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Youan wystroj choc to tylko moje wyobrazenie Twojej mysli a robi wrazenie. Zrobisz fote jak juz wystroisz chate? ☺ moze zaczerpniemy inspiracji 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fruktola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 19:44   #4946
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Hihi spoko będę co prawda robić u Rodziców ale nie ma problemu z fotkami
Byle mi to wyobrażenie wyszło
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez youan
Czas edycji: 2018-01-29 o 19:46
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 19:45   #4947
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

U nas drugi wieczór bez karmienia przed zaśnięciem boje się tylko przebudzenia. I pierś mam trochę „nabitą” a nie mam laktatora,żeby odciągnąć do uczucia ulgi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 20:13   #4948
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
U nas drugi wieczór bez karmienia przed zaśnięciem boje się tylko przebudzenia. I pierś mam trochę „nabitą” a nie mam laktatora,żeby odciągnąć do uczucia ulgi
To może ciepły prysznic i stanie z piersiami do dołu? Mnie wtedy zawsze kapie


Czy tylko ja zamierzam karmić jeszcze dłuuugo?


Youan, tak, tak, pstryknij zdjęcia
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 21:12   #4949
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Asia, odpuści Przywykli już (na naszym ślubie też nie byli).
My w okolicach końca kwietnia/początku maja będziemy chrzcić Szymka, więc symbolicznie wtedy zaśpiewamy mu urodzinowe Sto Lat
Almat ale jak to ? Serioo? To gdzie mieliście ślub, w Las Vegas ? Czy może potajemny i z zaskoczenia. Napisz coś więcej bo mnie zaciekawiłaś

My dziś ustaliliśmy, że chyba w Wielkanoc zrobimy urodziny, bo wypadają w Wielki Czwartek, a mój tato będzie w Polsce tylko na Święta i to jedyny weekend w jaki możemy je zrobić, tak by on był. Właśnie poklikałam parę rzeczy na allie, balon z numerem 1, napis Happy Birthday, girlandę z gwiazdek i 10 balonów perłowych. Jutro postaram się wrzucić linki.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 21:38   #4950
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Trochę sobie odciągnęłam ręcznie. Chyba z trójkę dzieci bym dzisiaj wykarmiła


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 15:30:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.