Powiększenie ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-26, 21:37   #1
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka

Powiększenie ust


Panie doktorze prosze napisac jak wyglada zabieg powiekszania ust i czy sa jakies przeciwwskazania co do jego wykonania.Ile to kosztuje?Dziekuje.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 21:37   #2
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Powiększenie ust

Panie doktorze prosze napisac jak wyglada zabieg powiekszania ust i czy sa jakies przeciwwskazania co do jego wykonania.Ile to kosztuje?Dziekuje.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 19:32   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: Powiększenie ust

Witam Panią,

Zabiegi i koszty w naszej klinice:

- korekcja chirurgiczna - 2500-4000 złtych (zabieg wykonywany jako ostateczność, nie polecam ze względu na blizny)
- wypełniacze permanentne np. Aquamid 1800 złotych / 1ml wraz z podaniem i znieczuleniem
- wypełniacze niepermanentne np. Restylane 1400 złotych / 1 ml wraz z jw, efekt przez ok. 6 miesięcy

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 19:32   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: Powiększenie ust

Witam Panią,

Zabiegi i koszty w naszej klinice:

- korekcja chirurgiczna - 2500-4000 złtych (zabieg wykonywany jako ostateczność, nie polecam ze względu na blizny)
- wypełniacze permanentne np. Aquamid 1800 złotych / 1ml wraz z podaniem i znieczuleniem
- wypełniacze niepermanentne np. Restylane 1400 złotych / 1 ml wraz z jw, efekt przez ok. 6 miesięcy

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 19:48   #5
Telimena
Przyczajenie
 
Avatar Telimena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 16
Dot.: Re: Powiększenie ust

Cytat:
Napisane przez pskupin
Witam Panią,

Zabiegi i koszty w naszej klinice:

- korekcja chirurgiczna - 2500-4000 złtych (zabieg wykonywany jako ostateczność, nie polecam ze względu na blizny)
- wypełniacze permanentne np. Aquamid 1800 złotych / 1ml wraz z podaniem i znieczuleniem
- wypełniacze niepermanentne np. Restylane 1400 złotych / 1 ml wraz z jw, efekt przez ok. 6 miesięcy

Pozdrawiam
A ile takiego specyfiku potrzeba by delikatnie powiększyć obie wargi? Mam jeszcze pytanie czy są jakieś przeciwskazania i czy długo usta się goją, to znaczy po jakim czasie mozna wrócić do narmalnego życia i jedzenia?
Telimena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 01:36   #6
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Re: Powiększenie ust

Witam Panią,

Minimalne ilości preparatów wymieniono wyżej.
Przeciwwskazaniem jest np. opryszczka oraz inne czynne zmiany skórne tej okolicy. Po zabiegu nie wolno opalać korygowanych miejsc przez 14 dni. Poza tym do "normalnego" życia powraca Pani po wyjściu z kliniki.

Pozdrawiam

Piotr Skupin
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:07   #7
lilalilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie ust

panie doktorze a chodzi o opryszczke wogolwe czytylko w czasie zabiegu pozdrawiam
lilalilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 15:12   #8
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Powiększenie ust

Nie mozna miec zmian opryszckowych ani ognisk zapalnych na ustach podczas ostrzykiwania. Jesli masz wirusa opryszczki bedziesz musiała pozniej uwazac na to by sie nie pojawila.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 17:36   #9
lilalilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie ust

pieknie dziekuje za odpowiedz
lilalilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:00   #10
olaaa203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększenie ust

droga salko myśle ze strasznie męczy cię to że masz małe usta i czujesz się z wiązku z tym nie atrakcyjna?! ale uwierz mi ciesz sie tym jak wyglądasz bo na pewno jestes wyjątkową i niepowtarzalną istotą! nie potrafisz cieszyc się zyciem przez usta które tak naprawde sa tylko twoje i najwyrażniej takie do ciebie pasuja! a co mają powiedzieć ludzie bez rąk czy nóg lub sparaliżowani oni mimo takiej tragedi potrafią cieszyc się zyciem a ciebie martwią usta z ktorymi tak naprawde wszystko jest OK ciesz sie zdrowiem i nie zamartwiaj głupotami POZDRAWIAM
olaaa203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:15   #11
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Powiększenie ust

Cytat:
Napisane przez olaaa203
droga salko myśle ze strasznie męczy cię to że masz małe usta i czujesz się z wiązku z tym nie atrakcyjna?! ale uwierz mi ciesz sie tym jak wyglądasz bo na pewno jestes wyjątkową i niepowtarzalną istotą! nie potrafisz cieszyc się zyciem przez usta które tak naprawde sa tylko twoje i najwyrażniej takie do ciebie pasuja! a co mają powiedzieć ludzie bez rąk czy nóg lub sparaliżowani oni mimo takiej tragedi potrafią cieszyc się zyciem a ciebie martwią usta z ktorymi tak naprawde wszystko jest OK ciesz sie zdrowiem i nie zamartwiaj głupotami POZDRAWIAM
Tez uważam że nalezy cieszyć się zyciem i nie stwarzać sobie dodatkowych problemów typu kompleksy, jasne że najważniejsze jest zdrowie, ale nie wciągajamy do tego osób niepełnosprawnych, bo oni także mają prawo miec inne dodatkowe kompleksy w postaci defektów urody itp. To strasznie głupie porównywac chirurgie plastyczną do kalekich osób. Jeżeli komus coś przeszkadza to czemu miałby to zostawić to i tak wróci, chyba lepiej zrobic coś za młodu niz czekać niby pocieszając się do póznej starości. Chirurgia plastyczna jest dla ludzi. Nie należy komus wmawiać że coś mu pasuje bo i tak sam każdy widzi to najlepiej. Owszem można wyrazić swoje zdanie na temat operacji plastycznych ale po co w taki sposób oświecać innych ?? Co dla jednego głupoty dla drugiego priorytet.
Pozdrawiam
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 12:32   #12
Ewa79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie ust

Cześć,mi się wydaje że jeśli ktoś czuje potrzebę zmienienia czegoś w swoim wyglądzie,i to pomoże mu poczuć się lepiej to jestem za. Mówienie,że wnętrze jest najważniejsze i takie tam to też prawda,ale piękne wnętrze w pięknym "opakowaniu" to dopiero cudo. Jeśli dziewczyna chce to zrobić to myślę że warto spróbować. Forum to nie szkółka niedzielna na prawienie takich kazań-bez urazy. Pozdrawiam .
Ewa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 13:09   #13
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Powiększenie ust

Ja tez jestem nizadowolona z moich waskich ust i chetnie bym je powiekszyla. Jak narazie jednak na to sie nie zapowiada, wiec musze zadowolic sie blyszczykami, ktore optycznie je powiekszaja
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 19:42   #14
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Powiększenie ust

Może są jakieś specjalne pomadki ,które optycznie powiększają usta,jeśli tak to proszę napiszcie jakie
gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 08:34   #15
olaaa203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększenie ust

ja tylko obawiam sie ze za pare lat na ulicy pojawia sie same laski ze sztucznie nadetymi ustami,w sumie nie mam nic przeciwko bo zeczywiscie po co ktos ma cale zycie miec taki kompleks i czuc sie zle,ale ze powinny to robic takie osoby ktore zeczywiscie tych ust" nie maja" a nie takie ktore sobie tak tylko wymyslily. Poprostu widzialam taka dziewczyne ktora miala normalne usta i sobie powiekszyla i wygladala naprawde komicznie,ale przeciez nie u kazdego efekt musi byc taki sam takze zycze powodzenia!!!!
olaaa203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 11:25   #16
anullka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
pytanko do dr Skupina

Cekawi mnie bardzo jak wygladaja usta zaraz po ostrzyknieciu , czy sa bardzo spuchniete,pojawiaja sie jakies zasinienia.bylam zdecydowana na wypelnienie ale, oblecial mnie strach kiedy zobaczylam jeden z odcinkow "chce byc piekna" w polskim wydaniu.Te kobiety maja zaraz po ostrzyknieci wlasnie sine usta czy to naprawde tak wyglada
anullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 14:11   #17
Solange18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust

Panie doktorze Bardzo chce powiekszyc sobie usta!!!
I chcialabym widziec ile potrzeba wstrzyknac tego preparatu aby miec mniej wiecej usta typu Angelina Jolie ??
Ja nie mam duzych ust...
Solange18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 17:08   #18
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Powiększenie ust

rowniez mam waskie usta i szczerze mowiac kiedys myslalam o takim zabiegu jednak cena mnie troche przeraza. i chcialabym je tylko NIEZNACZNIE wypelnic by byly widoczne na twarzy a nie by "zanikaly" i "stapialy sie". bym mogla wreszcie pomalowc je ciemniejszym kolorem i nie wygladac jak clown kto wie moze w przyszlosci sie zdecyduje. od zawsze bardzo mi to przeszkadzalo kiedys nawet majac nascie lat uzywalam notorycznie konturowek, pomadek powiekszajacych itp...
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.