matura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-17, 18:14   #1
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837

matura


Dziewczyny pomozcie! Na pewnio wiekszosc z was ma juz za soba ten najwazniejszy w zyciu egzamin. Mnie czeka to za nie caly miesiac... Czy to prawda ze trudno jest jej NIE zdac? Ja sie strasznie boje bo nie jestem najlepsza uczennica, szczegolnie jesli chodzi o polski...Kilku lektur nie przeczytalam a przeciez to jest podstawa. pisemnych sie nie boje, ale ustne... Uh okropienstwo, tymbardziej ze mam troszke na pienku z moja polonistka. Podzielcie sie ze mna wrazeniami ze swojej matury, szczegolnie tymi pozytywnymi, prosze mnie nie dolowac
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-17, 20:03   #2
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: matura

ja swoja mature wspominam baaardzo milo pod katem atmosfery, jaka panowala w szkole. mowie Ci, wszyscy sa wtedy przyjaciolmi, zycza sobie szczescia, wymieniaja sciagami i dlugopisami a stres jest nieodlacznym kompanem matury ja zdawalam roczek temu i wlasciwie dopiero po dlugim weekendzie jakos do mnie dotarlo, ze to w sumie juz za minute przedtem uczylam sie na powtorki (zdawalam mature tylko z polskiego),a po dl. weekendzie w stanie skrajnej paniki, przepisywalam na sciage wszystkie opracowania zgodze sie, ze trzeba naprawde nie umiec NIC, zeby nie zdac, bo do wystawienia oceny ndst. potrzebna jest opinia DWOCH nauczycieli (podobnie do cel) nie jednego. wiec trzymam za Ciebie kciuki, gorace buziaki
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 16:57   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: matura

Moze czerwone majtki mi pomogą . Ogolnie mysle ze nie bedzie tak zle... W koncu nie jestem najgorsza...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 17:27   #4
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: matura

Ja nie należałam do orłów (zwłaszcza z polaka) i jakoś napisałam na czwórki. Maturę z polaka (pisemna jak i ustna) przeleciałam równo na ściągach i poszło na 4+ (pisemna 4, ustna 5 - choć nie wiem jakim cudem). Z hiry tak fajnie się ułożyło, że trafiłam na tematy, z których mogłam pisać z głowy. Też poszło na 4+ - pisemny na 4, ustny na 5. Nauczyciele przymykali oczy na wszystko. Wiem, że dziewczyna, która siedziała na pierwszej ławce w środkowym rzędzie, tóż przed samymi nosami belfrów, prawie że wyciągneła ściągę na stół. Nie słyszałam aby któryś zwrócił uwagę z powodu ściągi, choć na pewno nie jedną widzieli. Jakby tego było mało podpowiadali.
Nerwy to normalnarzecz przy maturze. Kto ją zdawał to na pewno czuł strach - mniejszy czy większy, ale był. Bo przecież nie wiadomo jak się trafi z tematami
Tak więc szykuj ściągi ile tylko się da a na pewno coś sklecisz
Trzymam za Ciebie i innych maturzystek z wizażu kciuki
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 17:27   #5
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: matura

Ja nie należałam do orłów (zwłaszcza z polaka) i jakoś napisałam na czwórki. Maturę z polaka (pisemna jak i ustna) przeleciałam równo na ściągach i poszło na 4+ (pisemna 4, ustna 5 - choć nie wiem jakim cudem). Z hiry tak fajnie się ułożyło, że trafiłam na tematy, z których mogłam pisać z głowy. Też poszło na 4+ - pisemny na 4, ustny na 5. Nauczyciele przymykali oczy na wszystko. Wiem, że dziewczyna, która siedziała na pierwszej ławce w środkowym rzędzie, tóż przed samymi nosami belfrów, prawie że wyciągneła ściągę na stół. Nie słyszałam aby któryś zwrócił uwagę z powodu ściągi, choć na pewno nie jedną widzieli. Jakby tego było mało podpowiadali.
Nerwy to normalnarzecz przy maturze. Kto ją zdawał to na pewno czuł strach - mniejszy czy większy, ale był. Bo przecież nie wiadomo jak się trafi z tematami
Tak więc szykuj ściągi ile tylko się da a na pewno coś sklecisz
Trzymam za Ciebie i innych maturzystek z wizażu kciuki
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 17:32   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: matura

A ja nie planuje robic zadnych sciag... przez cale liceum ani razu nie sciagalam. boje sie ze wpadne, nauczyciele w mojej szkole nie przymykaja na to oczu (a niech ich ... :/ )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 17:33   #7
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: matura

A ja bardzo zle wspominam swoja mature. Rzeczywiscie nie jest trudno zdac, ale atmosfera jaka jest wtedy..yh. Pamietam to do dzisiaj. I chociaz za 2 miesiace koncze studia, to przez caly ten okres nie przezylam takiego stresu jak na maturze. Cos strasznego. Nikomu nie zycze takiej atmosfery i takiego zastraszenia.

I oczywiscie zycze powodzenia

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-18, 17:46   #8
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: matura

Szczerze powiem, że ja za bardzo swojej matury nie pamiętam może to przez stres?

Atmosfera była chyba w porządku, pamiętam tylko, że na pisemnym polskim trafiłam na pierwszą ławkę, a komisja strasznie gadała, szeptała, plotkowała, non stop (!) i mi przeszkadzali

W moim liceum maturę zdały... przepraszam... takie tumany, że głowa mała. Część z nich to były totalne lenie, a część po prostun mało zdolni ludzie i naprawdę zdali.

Nie ma się czymś przejmować. Wydaje mi się, że matura to formalność. Takie są reguły i już. Ale zdaje większość (ja nie znam osoby, która by nie zdała).

Życzę powodzenia i trzymaj się twardo i cieplutko
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.