Restauracja "Pod Kasztanami" Wyry proszę o opinię - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 11:56   #1
xxxKiNiUsxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :*
Wiadomości: 75
Exclamation

Restauracja "Pod Kasztanami" Wyry proszę o opinię


Witam serdecznie. Chciałam się dowiedzieć czy ktoś z Was był na imprezie w restauracji POD KASZTANAMI w Wyrach. Proszę o opinie jak tam jest, jakie wrażenia z imprezy na temat lokalu, mam tam wesele w maju a nigdzie nie mogę znaleźć informacji dotyczących tego miejsca. Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam
__________________
22.05.2010 Nasz wielki dzień


22.08.2010 Nasz Skarb jest nareszcie z nami
Juleczka
xxxKiNiUsxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 22:38   #2
molusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Restauracja "Pod Kasztanami" Wyry proszę o opinię

Hej!Jesli mówisz o tym motelu Pod Kasztanami na ul. Dąbrowszczaków to ja byłam tam oglądać...i jak weszłam do tego budynku to odrzucił mnie smród papierosów i taniego piwa fuj!Okzałao się,że sala balowa jest na lewo a na prawo jakaś speluna,siedziały tam jakieś żule i grały na automatach.Do tego obejście kiepskie,no mi się tam wcale nie podobało.Ale nie wiem jak tam wygląda jak jest wesele.Najlepiej idź i zobacz jak jest przygotowane.
molusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 10:06   #3
xxxKiNiUsxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :*
Wiadomości: 75
Dot.: Restauracja "Pod Kasztanami" Wyry proszę o opinię

Ja już po weselu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, jedzenia było strasznie dużo ale przede wszystkim było dobre, obsługa miła, szefowa też w dniu wesela była bardzo miła. Strojenie sali skończyło się na powieszeniu balonów (bo organtynę na stoły, pokrowce na krzesła i serce za młodą parą było na sali) pokoje super, wszyscy goście zadowoleni więc mogę polecić tą salę
__________________
22.05.2010 Nasz wielki dzień


22.08.2010 Nasz Skarb jest nareszcie z nami
Juleczka
xxxKiNiUsxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 17:51   #4
mklekowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze/Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Restauracja "Pod Kasztanami" Wyry proszę o opinię

Witam. 30 kwietnia miałam wesele w Zajezdzie pod Kasztanami. Było to wesele z poprawinami i sniadaniem rano. Nie moge powiedzieć ani jednego złego zdania o sali, obsłudze, jedzeniu. Przez cały czas się martwiłam niekorzystnymi opiniami, a po weselu łezka mi się kreci w oku jak pomyśle jak cudownie było wszystko przygotowane. Jest to cudowna, przestronna, klimatyzowana sala idealna na wesela. Obsługa bardzo obrotna, kulturalna, śmigała, wymieniała talerze, donosiła jedzenie. Wszystko po poprawinach (w poniedziałek) zabraliśmy do domu na 3 auta bo tyle tego było , do dzisiaj mamy w zamrażarce jeszcze kotlety, szynki i mięsa. Polecam załatwiać wszystko z p. Justyną, bo dzięki niej naprawdę wszystko będzie rewelacyjnie. Z właścicielem, panem Mirosławem omawia się tylko cenę menu, negocjuje cenę za pokoje hotelowe ( my mieliśmy wynajęte prawie wszystkie pokoje, i płaciliśmy za cały pokój 80zł) Niestety nie ma już promocji na 10 darmowych noclegów. Jesli ktoś chce zobaczyc zdjęcia z sali w trakcie wesele to proszę śmiało pisać na priv'a Jeszcze raz napisze, nie bać się, polecam !! Bo jest to jedna z najlepszych sal na śląsku. pozdrawiam !!
mklekowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:57   #5
monique86
Raczkowanie
 
Avatar monique86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 322
Dot.: Restauracja "Pod Kasztanami" Wyry proszę o opinię

Witam. Ja również jestem już po weselu w zajeżdzie pod kasztanami w Wyrach....jako panna młoda chciałam bardzo aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i tak było . Pani Justyna, szefowa jak i cała obsługa (kelnerki, kucharki) są przesympatyczne. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Jedzenie było przepyszne, cieplutkie a kelnerki pracowały na pełnych obrotach co zauważyli również goście weselni. Sala ogromna i przestronna dzięki czemu wszyscy mieli swobodę i nie trzeba było się pchać na parkiecie. Na drugi dzień stoły ponownie były zastawione zimną płytą, żurkiem który wcześniej już zamówiliśmy i napojami. Kawa i herbata bez ograniczeń. Pokoje także wszystkim się podobały . Jedzenia zostało nam po weselu tyle że rozdzieliliśmy je na 2 rodziny i jeszcze zostało w nadmiarze. Lodówki w domu się nie domykają Także z czystym sercem mogę polecić tą salę weselną. Goście-nawet Ci którzy na nasze wesele musieli przejechać niemal pół Polski byli zachwyceni salą, jedzeniem itp i zgodnie mówili że jeszcze nigdy na takim weselu nie byli. No i Pani Justyna-jeżeli organizować tam wesele to tylko z nią
__________________
"widzę niebo, nie myślę..."
monique86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.