Styczniowe mamusie 2015, cz. V - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 17:30   #2551
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Czy Was tez bolą plecy?
boli mnie od 2 dni cały lewy bok, miednica az po żebra,
chyba zaczyna sie robic ciężko
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:32   #2552
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Bajlaga nie ma antybiotyku na przeziebienie:d to musi byc zakażenie bakteryjne bo na to sa antybiotyki

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Katerina mnie wlasnie tez od łopatek bola..nie wyobrażam sobie co bedzie w 9mies ;d
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:33   #2553
justynalyp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 553
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

i kupiłam sobie balsam palmersa, jakoś mnie namówiłyście do niego. kosztował 29 zł.
justynalyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:34   #2554
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

U mnie wychodzi bol na odcinek piersiowy wiec jakimś wybrykiem chyba jestem;p
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:38   #2555
monique86
Raczkowanie
 
Avatar monique86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 322
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Wróciłam ze szkoły rodzenia i było bardzo sympatycznie położna mówiła nam dzisiaj o tym co powinno się znaleźć w torbie do szpitala kolejne spotkanie w poniedziałek

justynalyp dzięki za info o promo w rossmannie-polecę w sobotę po pampersy i może coś jeszcze wpadnie do koszyka
__________________
"widzę niebo, nie myślę..."
monique86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:44   #2556
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość
Szary też jak najbardziej, mój ulubiony kolor chcę taki uniwersalny ochraniacz, by pasował do wszystkich kompletów pościeli, które kiedyś będę mieć


a planujecie ochraniacz na całe łóżeczko czy te krótsze?
Kupiłam krótszy, ale jak dziecko będzie większe i stwierdzę, że dłuższy bardziej praktyczny to kupię ten z Ikei.

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Czy Was tez bolą plecy?
Mnie bolą bardzo, do tego miednica i od kilku dni spojenie łonowe boję się, co będzie w grudniu/styczniu, bo czasem ledwo chodzę. Zastanawiam się, czy nie ma na to wpływu też mój brak ruchu, bo cały wrzesień baaaardzo dużo leżałam, a wcześniej nie miałam takich dolegliwości.

Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość

a przybornik będziecie kupowały? gdzie będziecie kładły wszelkie potrzebne gadżety do przewijania? a przewijak na łóżeczko, czy rezygnujecie z tego?
Kupiłam przybornik, ale nie duży, nie wiem, czy będzie funkcjonalny. Część rzeczy, które używa się na co dzień będzie w nim, a reszta na komodzie w koszyku/koszykach. Przewijaka postanowiłam nie kupować, ale jak okaże się potrzebny to dokupię po narodzinach.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez monique86 Pokaż wiadomość

justynalyp dzięki za info o promo w rossmannie-polecę w sobotę po pampersy i może coś jeszcze wpadnie do koszyka
Też się wybiorę w sobotę i do koszyka coś jeszcze wpadnie na pewno hehe
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:44   #2557
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Dobry wieczór

Mam nerwa strasznego nerwa przed wczorajsza wizytą
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 17:49   #2558
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

justyna bardzo dobry zakup

dusiolka musimy dac radę, nie mamy innego wyjścia
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:14   #2559
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Czy Was tez bolą plecy?
mnie nie plecy a pod żebrem - pod cyckiem - prawym tylko kłuje straszniei krzyże bolą też

Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość
Eirene niestety musiałam zadowolić się kisielem, budyniu brak a czekoladowy lubię najbardziej

a przybornik będziecie kupowały? gdzie będziecie kładły wszelkie potrzebne gadżety do przewijania? a przewijak na łóżeczko, czy rezygnujecie z tego?
no to jutro sobie kupisz

ja miałam taki koszyczek trzypoziomowy bardzo się przydał do podręcznych rzeczy teraz też chyba kupię taki. albo coś na lóżeczko.

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
no teściowa tez mi o tym powiedziała ale juz po fakcie
dobrze że się uporałam tylko troszkę namęczyłam ale jestem dumna z siebie
a co do słodkiego to ostatnio tez mam takie napady że o jeju! no ale kiedy będziemy je jeść jak nie teraz?
brawo
no dokłądnie - potem karmienie to nie, potem dziecko większe to się będziesz ukrywać jak ja teraz hahaha żeby mój młody nie widział jak wcinam
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:15   #2560
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Ja tez juz wróciła
ze szkoły :p dziś rozmawialiśmy o żywieniu w ciąży i po urodzeniu gdy się karmi piersią.
__________________
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:19   #2561
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Eirene, mówisz że się chowasz przed Olim? szalona
nie dajesz mu w ogóle słodyczy?

Simonee, oo to fajny temat
mialam właśnie pisać ze jak bedziecie miały coś ciekawego z SR to podzielcie się z nami
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 18:26   #2562
bajlaga
Zadomowienie
 
Avatar bajlaga
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 567
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Bajlaga nie ma antybiotyku na przeziebienie:d to musi byc zakażenie bakteryjne bo na to sa antybiotyki
No właśnie się zdziwiłam jak zobaczyłam, że po wpisaniu Duomox wyskakiwało, że to lek na przeziębienie, grypę... ja myślałam, że dostałam jakiś lek na grypę, a tu :pupa: a ten Gynalgin to też nie wiem dlaczego mi przepisał? Że niby profilaktycznie, aby bakterie nie przedostały się do pochwy? Nie wiem przez ile mam to stosować, póki wykończę całe opakowanie? Zamęczę Cię pytaniami

W googlach jak wpiszesz to wyskoczy, że ten lek jest na wszystko w sumie przepisywany PANACEUM?!

Plan jest taki, że łóżeczko ma być w naszej sypialni, a w sypialni jest tylko nasze łóżko, wielka szafa i jeden stoliczek nocny, więc może taki przybornik i przewijak na łóżeczko się przyda

Edytowane przez bajlaga
Czas edycji: 2014-10-01 o 18:31
bajlaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:30   #2563
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Eirene, mówisz że się chowasz przed Olim? szalona
nie dajesz mu w ogóle słodyczy?
ja też sie ukrywam, bo mały ostatnio tylko "czekoladkę" by jadl ja daje ale malutkobo on niejadek troszkę jest i dlatego.

Dziewczyny które maja juz maluchy, bedziecie kupować podwojne wózki? bo ja mam z tym problem.
Albo kupimy inny wózek i bedzie jeździło na płasko w spacerowce i do tego taka nie wiem jak to sie nazywa, taka deska z kółkami doczepiana do wózka, starsze na tym stoi pomiedzy moimi rekami i trzyma sie rączki wozka,
albo podwójny caly wozek jak phil&teds
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:31   #2564
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
U mnie wychodzi bol na odcinek piersiowy wiec jakimś wybrykiem chyba jestem;p

dusiolka tez mialam takie bole ale przed ciaza.. miedzy lopatkami. teraz mi ustapily. Powodem byl zle dobrany stanik. Moze z racji wiekszego biustu w ciazy powinnas sobie teraz kupic nowy i to taki profesjonalnie dobrany rozmiar
mi pomagal delikatny masaz jak mi tz zrobil a w ostatecznosci naklejalam takie plastry cieple tylko nie wiem czy to w ciazy mozna.

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Mam nerwa strasznego nerwa przed wczorajsza wizytą
fashion bez paniki! bedzie dobrze
charliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:32   #2565
Martusia1499
Rozeznanie
 
Avatar Martusia1499
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 916
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Hej gadułki

U nas wszystko ok, jak siedzę to maleństwo sięga nóżkami moich żeber, mega dziwne uczucie

Mamy 24t1d i 7,5kg na + dla mnie KOSMOS !
__________________
Martusia1499 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:34   #2566
monique86
Raczkowanie
 
Avatar monique86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 322
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

a pro po szkoły rodzenia...położna odradziła nam kupowanie tych majtek poporodowych siateczkowych itp. Podobno wszystkie są wykonane z poliestru i mimo że wyglądają na cienkie i przewiewne to i tak rany np po nacięciu krocza strasznie się ciężko goją. Powiedziała że lepiej kupić zwykłe majtki ze 100% bawełny która oddycha. W sumie póki co w ten temat się nie zagłębiałam i sama nie wiem
__________________
"widzę niebo, nie myślę..."
monique86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:34   #2567
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ja też sie ukrywam, bo mały ostatnio tylko "czekoladkę" by jadl ja daje ale malutkobo on niejadek troszkę jest i dlatego.

Dziewczyny które maja juz maluchy, bedziecie kupować podwojne wózki? bo ja mam z tym problem.
Albo kupimy inny wózek i bedzie jeździło na płasko w spacerowce i do tego taka nie wiem jak to sie nazywa, taka deska z kółkami doczepiana do wózka, starsze na tym stoi pomiedzy moimi rekami i trzyma sie rączki wozka,
albo podwójny caly wozek jak phil&teds
hehe ja wlasnie m. in z tego powodu chce miec wieksza roznice wieku miedzy dziecmi. Ale jak czsami widze na ulicy to chyba takie wozki podwojne maja babki, takie dla dzieci "rok po roku" ale mama nie jestem wiec pytanie nie do mnie :P

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
Hej gadułki

U nas wszystko ok, jak siedzę to maleństwo sięga nóżkami moich żeber, mega dziwne uczucie

Mamy 24t1d i 7,5kg na + dla mnie KOSMOS !
u mnie podobnie z waga i ostatnio tak przyspieszylo ze sie martwie o ta krzywa cukrowa.. jeszcze jej nie zrobilam. Ale niby powinno byc 0,5 kg na tydzien a ja mam 3 kg na miesiac ostatnio wiec niby troche za szybko. Ciekawe jak bedzie w nastepnym miesiacu bo jak mam lezec plackiem to mi tylko pupa bedzie rosla. A waga mi bedzie rosla wykladniczo! :/
charliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:36   #2568
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
Hej gadułki

U nas wszystko ok, jak siedzę to maleństwo sięga nóżkami moich żeber, mega dziwne uczucie

Mamy 24t1d i 7,5kg na + dla mnie KOSMOS !
Ja mam 7 kg na plusie

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez monique86 Pokaż wiadomość
a pro po szkoły rodzenia...położna odradziła nam kupowanie tych majtek poporodowych siateczkowych itp. Podobno wszystkie są wykonane z poliestru i mimo że wyglądają na cienkie i przewiewne to i tak rany np po nacięciu krocza strasznie się ciężko goją. Powiedziała że lepiej kupić zwykłe majtki ze 100% bawełny która oddycha. W sumie póki co w ten temat się nie zagłębiałam i sama nie wiem
A do tych bawełnianych jakie wkłady polecała?
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:38   #2569
Martusia1499
Rozeznanie
 
Avatar Martusia1499
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 916
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

dusiolka plecy bolą, oooj bolą strasznie czasem bolą też pośladki wskutek czego nie mogę chodzić, najgorzej jest wieczorem, np jak chcę wstać szybko z łóżka i nagle łup na podłogę z bólu tż podnosi robi ze mną kilka kroków i dalej daję radę już sama
__________________
Martusia1499 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 18:41   #2570
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ja też sie ukrywam, bo mały ostatnio tylko "czekoladkę" by jadl ja daje ale malutkobo on niejadek troszkę jest i dlatego.

Dziewczyny które maja juz maluchy, bedziecie kupować podwojne wózki? bo ja mam z tym problem.
Albo kupimy inny wózek i bedzie jeździło na płasko w spacerowce i do tego taka nie wiem jak to sie nazywa, taka deska z kółkami doczepiana do wózka, starsze na tym stoi pomiedzy moimi rekami i trzyma sie rączki wozka,
albo podwójny caly wozek jak phil&teds
Jesli moge sie odezwać apropo mojego doświadczenia to ta buggy bord jest jak dla mnie taka sobie, duzo ciężej sie z nia pcha tez, dziecko nie zawsze chce tyle stac. A w jakim wieku bedzie twoje starsze dziecko jak małe sie urodzi? Phil & tedd mógłby byc lepszym rozwiązaniem, moim zdaniem fajniejsze sa round and about czy jakos tak, cena podobna, tyle ze jest to typowy wozek dla bliźniaków i siedzą koło siebie.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:42   #2571
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Smerfetka pierwsze pytanie to było takie czy po porodzie jemy tylko ryż, gotowana marchewkę i gotowane mięso?
Nie, bo nie jest to wystarczajace dla nas i dziecka. Na początku soki rozcienczamy z wodą. Można pić kefir, maślanki, twarożek zmiksować z jakimś owocem. Jednym słowem wszystko ale w malutkich ilościach i jeśli dziecku nic nie jest to z każdym dniem , danej potrawy możemy zjeść wiecej, jedynie trzeba być ostrożnym z potrawami które powodują wzdęcia oraz nie powinno się pić gazowanego i jeść surowego mięsa. Jeśli dziecku coś nie podpasowalo można za np tydzień znów to zjeść w malutkiej ilości i sprawdzić jak się czuje. Mamy jeść różnorodnie bo dziecko w czasie ciąży przez smak wód płodowych "probuje" różne potrawy.
__________________
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:43   #2572
Martusia1499
Rozeznanie
 
Avatar Martusia1499
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 916
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

elvira, no to piona

A macie rozstępy ? u mnie się pojawiły na piersiach mimo że sumiennie dbałam o skórę
__________________
Martusia1499 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:47   #2573
monique86
Raczkowanie
 
Avatar monique86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 322
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez elvira44 Pokaż wiadomość
Ja mam 7 kg na plusie

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



A do tych bawełnianych jakie wkłady polecała?
te standardowe....pokazywała nam wkłady 3 firm-Bella, Babyono i Canpol babies. Bella wiadomo najtańsza ale chyba u mnie odpada bo po 1 bez kleju a po drugie straszne były dla mnie w dotyku i w dodatku grube. Pozostałe są bardziej "miłe" no i mają pasek kleju a te ostatnie są dodatkowo takie jakby taliowane-wyprofilowane(nie jest to taki prostokąt).
__________________
"widzę niebo, nie myślę..."
monique86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:47   #2574
Martusia1499
Rozeznanie
 
Avatar Martusia1499
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 916
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez charliss Pokaż wiadomość



u mnie podobnie z waga i ostatnio tak przyspieszylo ze sie martwie o ta krzywa cukrowa.. jeszcze jej nie zrobilam. Ale niby powinno byc 0,5 kg na tydzien a ja mam 3 kg na miesiac ostatnio wiec niby troche za szybko. Ciekawe jak bedzie w nastepnym miesiacu bo jak mam lezec plackiem to mi tylko pupa bedzie rosla. A waga mi bedzie rosla wykladniczo! :/
No właśnie, jakbym od początku w miarę regularnie przybierała to ok ale od pewnego czasu waga po prostu mknie w górę ! przecież taki wzrost wagi nie jest wskazany
__________________
Martusia1499 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:49   #2575
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
elvira, no to piona

A macie rozstępy ? u mnie się pojawiły na piersiach mimo że sumiennie dbałam o skórę
u mnie na szczescie jeszcze nie mimo ze nie dbam zbyt sumiennie
a sklonnosci mam straszne wiec oby sie nie pojawily...
jak masz takie swieze czerwone to jeszcze mozesz cos z nimi zrobic
charliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:49   #2576
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
elvira, no to piona

A macie rozstępy ? u mnie się pojawiły na piersiach mimo że sumiennie dbałam o skórę
Ja na szczęście jeszcze nie mam nic.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:50   #2577
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

wlasnie mi tez tak od zeszlego miesiaca nagle waga zaczela rosnac. najpierw nic a w 5 mc 3 kg i w 6 teraz tez 3 kg... razem 6 w 2 miesiace..
charliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:52   #2578
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
No właśnie, jakbym od początku w miarę regularnie przybierała to ok ale od pewnego czasu waga po prostu mknie w górę ! przecież taki wzrost wagi nie jest wskazany
Ja chyba do 16 tyg przytyłam tylko 1 kg wiec reszta czyli 6 kg doszła w ok 7 tyg. Średnio 1 kg na tydzien to chyba nie jest zle.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:52   #2579
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Martusia u mnie póki co rozciągają się moje stare rozstępy z okresu dojrzewania.

Monique a dostaliscie tzw próbki?
__________________
simonee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:53   #2580
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. V

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Eirene, mówisz że się chowasz przed Olim? szalona
nie dajesz mu w ogóle słodyczy?
on nie może czekolady bo prawdopodobnie ma alergię na kakao (albo coś w czekoladzie) a ja tylko takie słodycze jem
a tak to je słodycze - żelki, serki danio itp, gumy mamby wszystko bez czekolady

Cytat:
Napisane przez monique86 Pokaż wiadomość
a pro po szkoły rodzenia...położna odradziła nam kupowanie tych majtek poporodowych siateczkowych itp. Podobno wszystkie są wykonane z poliestru i mimo że wyglądają na cienkie i przewiewne to i tak rany np po nacięciu krocza strasznie się ciężko goją. Powiedziała że lepiej kupić zwykłe majtki ze 100% bawełny która oddycha. W sumie póki co w ten temat się nie zagłębiałam i sama nie wiem
a ja miałam te siatkowe ale tylko w szpitalu potem zwykłe bawełniane

Cytat:
Napisane przez Martusia1499 Pokaż wiadomość
dusiolka plecy bolą, oooj bolą strasznie czasem bolą też pośladki wskutek czego nie mogę chodzić, najgorzej jest wieczorem, np jak chcę wstać szybko z łóżka i nagle łup na podłogę z bólu tż podnosi robi ze mną kilka kroków i dalej daję radę już sama
ja jak wstaję to najpierw zgięta chodzę jak babuleńka mąż się ze mnie śmieje zawsze
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 16:18:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.