starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-14, 21:35   #1
ktosktosktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8

starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy


Cześć,
chyba powoli zaczynam się gubić w swojej sytuacji. Od ponad 2 lat jestem sama, były chłopak zdradził mnie i jakoś od tamtej pory postawiłam na siebie, na swoje plany, cele, rozwój. Nie było w moim życiu miejsca i chęci na jakiegoś faceta. Po drodze podobało mi się kilku, ale było i minęło. Od ponad roku pracuje w nowej firmie. W styczniu poznałam tam pewnego faceta, który jest menadżerem na wysokim szczeblu w pracy. Poza tym jest mądrym, ambitnym, otwartym, radosnym mężczyzną. Ma żonę i dzieci, to wiem od innych. Jest starszy o 20 lat.

Tak, ogromnie mi imponuje i nawet nie wiem kiedy, ale ja się w nim chyba zakochałam. Piszę chyba, bo dawno nie czułam czegoś takiego. Wcześniej nie patrzyłam na niego w takich perspektywach. Jakoś od miesiąca zdałam sobie sprawę, że zbyt często o nim myślę, że czuję coś więcej.

Jak wygląda nasza relacja i jego zachowanie? Jakoś od stycznia zaczęliśmy współpracować przy jednym projekcie. Często się spotykaliśmy i kontaktowaliśmy. Aż na jednym ze szkoleń, on pocałował mnie w policzek na powitanie, a potem prawie w usta jak zostaliśmy sam na sam. Ja oczywiście się spłoszyłam, ale to nie zepsuło w naszej znajomości niczego. Od tego momentu jest inaczej.
Jak jestem na piętrze gdzie on pracuje, to jak tylko mnie widzi to wstaje od biurka, podchodzi (nawet jak z kimś rozmawiam). Wynajduje powód, idziemy do salki i rozmawiamy na osobności. Jak rozmawiamy to dotyka mnie za ramię, w pasie, za biodro. Albo siedzimy przy jego biurku, to dotyka mnie za kolano. Żartuje, opowiada o różnych rzeczach prywatnych, ale nigdy o rodzinie. Potrafi powiedzieć, że lubi na mnie patrzeć i się ze mną spotykać. Chwali mnie przy innych osobach, dziękuje za rzeczy, które są wręcz moim obowiązkiem, ciągle chce mnie odciążyć w pracy, poprawić humor, wspiera w trudnych momentach w pracy, mogę mu się zawsze wygadać, a on dzięki swojemu stanowisku w firmie, ciągle chwali mnie mojemu szefostwu, nawet poprosił moją dyrektorkę, żebym to właśnie ja prowadziła dalej z nim projekt. Kiedyś jak był na wyjeździe za granicą to do mnie zadzwonił wieczorem i rozmawialiśmy dosyć długo.

Moje koleżanki z zespołu zauważyły jak zachowuje się wobec mnie i kazały uważać. Boje się, że jego podwładni też coś widzą i są jakieś plotki.. Teraz niebawem szykuje nam się wspólne szkolenie połączone z integracją i obawiam się, co się wydarzy. Ten mężczyzna mocno mną zakręcił i nie wiem już co robić. Starałam się unikać, ale to nie wychodzi. Nie wiem co mam o tym myśleć i co robić.

Edytowane przez ktosktosktos
Czas edycji: 2017-10-14 o 22:38
ktosktosktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 22:35   #2
Anastasia21
Raczkowanie
 
Avatar Anastasia21
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 57
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Martwiłabym się tylko na twoim miejscu że może mieć on już jakąś stałą partnerkę w życiu prywatnym. Często słyszy się o takim podrywaniu w pracy, niestety...
poza tym nic innego nie stoi na przeszkodzie poza koleżankami z pracy, które na pewno będą "gadać", a w firmach takich jak to opisujesz może być to bardzo uciążliwe, będą robić z ciebie za przeproszeniem dziwkę, bo zainteresował się tobą menadżer... i pewnie masz z tego jakieś "korzyści".
Dodatkowo nie wspomniałaś o różnicy wieku
Anastasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 22:39   #3
ktosktosktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez Anastasia21 Pokaż wiadomość
Martwiłabym się tylko na twoim miejscu że może mieć on już jakąś stałą partnerkę w życiu prywatnym. Często słyszy się o takim podrywaniu w pracy, niestety...
poza tym nic innego nie stoi na przeszkodzie poza koleżankami z pracy, które na pewno będą "gadać", a w firmach takich jak to opisujesz może być to bardzo uciążliwe, będą robić z ciebie za przeproszeniem dziwkę, bo zainteresował się tobą menadżer... i pewnie masz z tego jakieś "korzyści".
Dodatkowo nie wspomniałaś o różnicy wieku
Edytowałam - ma rodzinę i jest 20 lat starszy.
ktosktosktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 22:40   #4
Anastasia21
Raczkowanie
 
Avatar Anastasia21
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 57
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Edytowałam - ma rodzinę i jest 20 lat starszy.
A więc nie rób tego sobie, naprawdę. Poleciał na młodszą, typowy biznesmen. Chyba nie chcesz zepsuć sobie życia uczuciowego i przede wszystkim opinii w pracy
Anastasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 06:47   #5
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Na pewno nie pakowałabym się w taką relację.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 07:08   #6
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Zniszczysz sobie życie prywatne i zawodowe.
Prywatne - bo nie łudź się, że zostawi dla Ciebie żonę i dzieci, przeleci Cię i tyle. A Ty będziesz cierpieć z powodu tej pseudomilosci.
Zawodowe - otwarty romans ze starszym, żonatym mężczyzną będącym wyżej w firmowej drabince całkowicie zniszczy Twoją opinię w oczach przełożonych i współpracowników i przełożonych. I wylecisz z tej firmy z podobną prędkością z jaką zdejmiesz przed tamtym facetem majtki.

Poza tym weź się dziewczyno ogarnij, bo to co robisz jest zwyczajnie obleśne. Obmacywanie się i lizanie w miejscu pracy? Fuj. Jeśli masz problem z trzymaniem nóg razem to kup sobie wibrator i sobie ulżyj, bo robienie wstępów do dawania tyłka swojemu przełożonemu, posiadającemu żonę i dzieci na oczach całej firmy są po prostu obrzydliwe. To jest praca nie dom publiczny. Na integracji bzykniecie się na stole?

I nie rób z siebie bezwolnej lali, bo dobrze wiesz co robisz i wiesz że robisz bardzo źle.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 09:31   #7
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Autorko, nie warto.
Z góry jasno wiadomo, że w tej znajomości jedyne, na co możesz liczyć, to romans, który dodatkowo skrzętnie musiałabyś ukrywać.
Piszesz, że jest on menadżerem na wysokim szczeblu. Ale w jakim stopniu może on mieć zwierzchnictwo nad Tobą? W jakim stopniu może wpłynąć na Twój awans, karierę, zarobki? W końcu na Twojego przełożonego mógł wpłynąć, byś wzięła udział w tym projekcie. A co, jeżeli w którymś momencie będzie chciał Ci z jakiegoś powodu zaszkodzić?
Wasze zachowanie widzą już współpracownicy. Moim zdaniem powinnaś jasno i stanowczo wyznaczyć mu granicę kontaktu fizycznego - zero powitań z buziakiem, żadnego dotykania. Ja wiem, że przez to, że on Ci się podoba, może być Ci trudno, ale uważam, że to konieczne. Może trzeba będzie też ograniczyć przebywanie z nim sam na sam. Jeśli niewerbalnie nie uda Ci się ograniczyć z nim kontaktu (unikanie go), trzeba będzie mu to powiedzieć: "Słuchaj, bardzo niekomfortowo czuję się z tą zażyłością między nami. Nie chcę mieć przez to kłopotów, proszę, przestań tak robić".
Na integracji nie pij za wiele :P

Ja tam uważam, że w pracy znajomości romantyczne mają prawo się zdarzyć, ale tylko wtedy mają one sens, gdy obie strony są od siebie niezależne - zawodowo równe lub z dwóch kompletnie różnych działów, np. IT i księgowość
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 09:46   #8
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Zniszczysz sobie życie prywatne i zawodowe.
Prywatne - bo nie łudź się, że zostawi dla Ciebie żonę i dzieci, przeleci Cię i tyle. A Ty będziesz cierpieć z powodu tej pseudomilosci.
Zawodowe - otwarty romans ze starszym, żonatym mężczyzną będącym wyżej w firmowej drabince całkowicie zniszczy Twoją opinię w oczach przełożonych i współpracowników i przełożonych. I wylecisz z tej firmy z podobną prędkością z jaką zdejmiesz przed tamtym facetem majtki.

Poza tym weź się dziewczyno ogarnij, bo to co robisz jest zwyczajnie obleśne. Obmacywanie się i lizanie w miejscu pracy? Fuj. Jeśli masz problem z trzymaniem nóg razem to kup sobie wibrator i sobie ulżyj, bo robienie wstępów do dawania tyłka swojemu przełożonemu, posiadającemu żonę i dzieci na oczach całej firmy są po prostu obrzydliwe. To jest praca nie dom publiczny. Na integracji bzykniecie się na stole?

I nie rób z siebie bezwolnej lali, bo dobrze wiesz co robisz i wiesz że robisz bardzo źle.
Dokładnie. Poza tym trochę empatii nie zaszkodzi, wyobraź sobie siebie za 20lat z dwójką dzieci i mężem, który obraca w pracy młodą, jędrną małolatę. Obrzydliwe co?

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2017-10-15 o 09:47
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:05   #9
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

O nie! Nie laduj sie w to! Widac, ze to doswiadczony podrywacz! Ja bym poprosila szefowa o odsuniecie od projektu i nie jechala na wyjazd, skoro czujesz, ze miekna ci kolana!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:29   #10
ktosktosktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Dzięki dziewczyny za wasze wypowiedzi. Ja wiem, że to niemoralne, że sama bym tak nie chciała w przyszłości, że może mi to zaszkodzić. Tyle że czasami wiedza przegrywa z uczuciami i emocjami, które są w głowie i w sercu. Ciężko z tym walczyć, ale można. Dlatego od tych 9 miesięcy nie spotkałam się z nim prywatnie, unikałam go.


Kilka rzeczy muszę "wyprostować".
1. nigdy nie spotkaliśmy się prywatnie poza firmą, mimo że parę razy padła niezobowiązująca propozycja
2. jest menadżerem, ale nie w moim dziale, w żaden sposób nie jest moim zwierzchnikiem, nie decyduje o moich awansach, premiach itp. to jest tzw. mój klient wewnętrzny
3. @gramwzielone - nie obmacywaliśmy się, nie całowaliśmy się ani w pracy, ani nigdzie.
ktosktosktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:33   #11
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Zniszczysz sobie życie prywatne i zawodowe.
Prywatne - bo nie łudź się, że zostawi dla Ciebie żonę i dzieci, przeleci Cię i tyle. A Ty będziesz cierpieć z powodu tej pseudomilosci.
Zawodowe - otwarty romans ze starszym, żonatym mężczyzną będącym wyżej w firmowej drabince całkowicie zniszczy Twoją opinię w oczach przełożonych i współpracowników i przełożonych. I wylecisz z tej firmy z podobną prędkością z jaką zdejmiesz przed tamtym facetem majtki.

Poza tym weź się dziewczyno ogarnij, bo to co robisz jest zwyczajnie obleśne. Obmacywanie się i lizanie w miejscu pracy? Fuj. Jeśli masz problem z trzymaniem nóg razem to kup sobie wibrator i sobie ulżyj, bo robienie wstępów do dawania tyłka swojemu przełożonemu, posiadającemu żonę i dzieci na oczach całej firmy są po prostu obrzydliwe. To jest praca nie dom publiczny. Na integracji bzykniecie się na stole?

I nie rób z siebie bezwolnej lali, bo dobrze wiesz co robisz i wiesz że robisz bardzo źle.
nawet jeśli autorka wymyśli sobie romans bez zobowiazan, to jestem praktycznie pewna, że się prędzej czy później zakocha, skoro w swoich postach kreuje się na taką bezwolną, a dla faceta to będzie tylko zabawa. Nie popieram romansów, ale niektórzy rzeczywiście potrafią wyłączyć uczucia - tu nie widzę na to szans. Ze strony autorki, bo facet nie będzie miał z tym ZADNYCH problemów.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 10:38   #12
ktosktosktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
nawet jeśli autorka wymyśli sobie romans bez zobowiazan, to jestem praktycznie pewna, że się prędzej czy później zakocha, skoro w swoich postach kreuje się na taką bezwolną, a dla faceta to będzie tylko zabawa. Nie popieram romansów, ale niektórzy rzeczywiście potrafią wyłączyć uczucia - tu nie widzę na to szans. Ze strony autorki, bo facet nie będzie miał z tym ZADNYCH problemów.
nie jestem bezwolna. wiem, że mogłam i mogę być bardziej stanowcza, żeby to wcześniej zakończyć. nie chcę romansu. chcę ułożyć sobie normalnie życie bez komplikowania sobie i innym.
ktosktosktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:40   #13
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
nie jestem bezwolna. wiem, że mogłam i mogę być bardziej stanowcza, żeby to wcześniej zakończyć. nie chcę romansu. chcę ułożyć sobie normalnie życie bez komplikowania sobie i innym.
To nie widzę przeszkód jeśli nie chcesz romansu, to go mieć nie będziesz. Jeśli jakoś "przypadkiem" się stanie, to znaczy, ze chciałaś, niestety.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:54   #14
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Ma rodzinę ? To chyba logiczne, że uciekaj..chyba że lubisz rozbijac rodzinę
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 11:16   #15
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Skoro współpracownicy Ci powiedzieli, żebyś uważała, to raczej nie jesteś pierwszą z którą romansuje w firmie. Możesz więc założyć, że żony dla Ciebie nie rzuci.
Jak nie chcesz tylko romansu, to się w to nie pakuj.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Ma rodzinę ? To chyba logiczne, że uciekaj..chyba że lubisz rozbijac rodzinę
Marna szansa na rozbijanie rodziny. Żona albo o niczym nie wie, albo akceptuje taki układ. Pan raczej z tych, którzy co jakiś czas zaliczają taki układ w pracy - współpracownicy ostrzegali, więc to raczej nie pierwsza taka historia.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 11:34   #16
ktosktosktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Skoro współpracownicy Ci powiedzieli, żebyś uważała, to raczej nie jesteś pierwszą z którą romansuje w firmie. Możesz więc założyć, że żony dla Ciebie nie rzuci.
Jak nie chcesz tylko romansu, to się w to nie pakuj.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


Marna szansa na rozbijanie rodziny. Żona albo o niczym nie wie, albo akceptuje taki układ. Pan raczej z tych, którzy co jakiś czas zaliczają taki układ w pracy - współpracownicy ostrzegali, więc to raczej nie pierwsza taka historia.
Koleżanki tak powiedziały, bo zauważyły, że zachowuje się wobec mnie inaczej niż wobec innych kobiet w firmie. Jestem pewna w 100%, że nie miał tu w firmie żadnego romansu - także dlatego że to firma z ogromną przewagą mężczyzn, a w jego dziale to już w ogóle.
ktosktosktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 11:40   #17
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Cześć,
chyba powoli zaczynam się gubić w swojej sytuacji. Od ponad 2 lat jestem sama, były chłopak zdradził mnie i jakoś od tamtej pory postawiłam na siebie, na swoje plany, cele, rozwój. Nie było w moim życiu miejsca i chęci na jakiegoś faceta. Po drodze podobało mi się kilku, ale było i minęło. Od ponad roku pracuje w nowej firmie. W styczniu poznałam tam pewnego faceta, który jest menadżerem na wysokim szczeblu w pracy. Poza tym jest mądrym, ambitnym, otwartym, radosnym mężczyzną. Ma żonę i dzieci, to wiem od innych. Jest starszy o 20 lat.

Tak, ogromnie mi imponuje i nawet nie wiem kiedy, ale ja się w nim chyba zakochałam. Piszę chyba, bo dawno nie czułam czegoś takiego. Wcześniej nie patrzyłam na niego w takich perspektywach. Jakoś od miesiąca zdałam sobie sprawę, że zbyt często o nim myślę, że czuję coś więcej.

Jak wygląda nasza relacja i jego zachowanie? Jakoś od stycznia zaczęliśmy współpracować przy jednym projekcie. Często się spotykaliśmy i kontaktowaliśmy. Aż na jednym ze szkoleń, on pocałował mnie w policzek na powitanie, a potem prawie w usta jak zostaliśmy sam na sam. Ja oczywiście się spłoszyłam, ale to nie zepsuło w naszej znajomości niczego. Od tego momentu jest inaczej.
Jak jestem na piętrze gdzie on pracuje, to jak tylko mnie widzi to wstaje od biurka, podchodzi (nawet jak z kimś rozmawiam). Wynajduje powód, idziemy do salki i rozmawiamy na osobności. Jak rozmawiamy to dotyka mnie za ramię, w pasie, za biodro. Albo siedzimy przy jego biurku, to dotyka mnie za kolano. Żartuje, opowiada o różnych rzeczach prywatnych, ale nigdy o rodzinie. Potrafi powiedzieć, że lubi na mnie patrzeć i się ze mną spotykać. Chwali mnie przy innych osobach, dziękuje za rzeczy, które są wręcz moim obowiązkiem, ciągle chce mnie odciążyć w pracy, poprawić humor, wspiera w trudnych momentach w pracy, mogę mu się zawsze wygadać, a on dzięki swojemu stanowisku w firmie, ciągle chwali mnie mojemu szefostwu, nawet poprosił moją dyrektorkę, żebym to właśnie ja prowadziła dalej z nim projekt. Kiedyś jak był na wyjeździe za granicą to do mnie zadzwonił wieczorem i rozmawialiśmy dosyć długo.

Moje koleżanki z zespołu zauważyły jak zachowuje się wobec mnie i kazały uważać. Boje się, że jego podwładni też coś widzą i są jakieś plotki.. Teraz niebawem szykuje nam się wspólne szkolenie połączone z integracją i obawiam się, co się wydarzy. Ten mężczyzna mocno mną zakręcił i nie wiem już co robić. Starałam się unikać, ale to nie wychodzi. Nie wiem co mam o tym myśleć i co robić.
Pomyśl o jego rodzinie, żonie. Chciała byś być też tak oszukiwana? Zresztą piszesz, że zostałaś zdradzona więc wiesz jakie to uczucie. Daj sobie z nim spokój bo z tego może być więcej problemów niż radości. Typ bogatego biznesmana, który szuka kogoś na boku, odskoczni. Daj sobie szansę na poznanie kogoś wolnego.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 11:44   #18
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Koleżanki tak powiedziały, bo zauważyły, że zachowuje się wobec mnie inaczej niż wobec innych kobiet w firmie. Jestem pewna w 100%, że nie miał tu w firmie żadnego romansu - także dlatego że to firma z ogromną przewagą mężczyzn, a w jego dziale to już w ogóle.

Widziałam na własne oczy kilka takich romansów, chyba większość myślała, że jest tą pierwszą i jedyną. Może i w jego przypadku tak jest, ale po co by Cię ostrzegano?
Pytanie czego oczekujesz. Jak tylko romansu to jedyna przeszkoda jest fakt, że na oczach wspoloracownikow i może to być źle odbierane. Jeśli miłości i trwałego związku, to może być ciężko. O ile nie jest już w trakcie rozwodu, to nie poszłabym w taki układ. Za duże ryzyko.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 14:46   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Prędzej czy później żona się dowie. Nie miej złudzeń. I albo wpadnie do firmy i osobiście cię sponiewiera, albo wylecisz z pracy za brak profesjonalizmu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 15:00   #20
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

autorko, daj sobie z nim spokój. Jak sama napisałaś MA ŻONĘ I DZIECI- a to jest wystarczający powód. Nie pakuj się w żadną bliższą relację z nim. Spieprzysz sobie życie zawodowe, a jemu rodzinę.
Jest tylu młodych wolnych facetów..

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
nie obmacywaliśmy się, nie całowaliśmy się ani w pracy, ani nigdzie.
napisałaś że próbował pocałować Cię w usta, że jak siedzicie na jego biurku to dotyka Cię w kolano. jak rozmawiacie na osobności to dotyka Cię w pasie.
I to nie jest obmacywanie?
Coś mi tu nie gra.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 15:07   #21
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Tyle że czasami wiedza przegrywa z uczuciami i emocjami, które są w głowie i w sercu. Ciężko z tym walczyć, ale można.
No właśnie, można. A nawet trzeba.
Nie kompromituj się, romans w pracy to prosta droga do bezrobocia, a jeżeli nawet nie, to na pewno do życia w permanentym poczuciu obciachu. A jak z żonatym, to z kolei prosta droga do zostania materacem i niczym więcej.
Chyba nie jesteś aż tak szkaradna, żeby łapać się na wdzięki podstarzałego desperata ?

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
napisałaś że próbował pocałować Cię w usta, że jak siedzicie na jego biurku to dotyka Cię w kolano. jak rozmawiacie na osobności to dotyka Cię w pasie.
I to nie jest obmacywanie?
Coś mi tu nie gra.
Wszystko się tu zgadza. Pani się wybiela i robi z siebie niewinną leliję. Typowe. Już pocisnęła tym głupawym tekstem jak to ciężko walczyć z uczuciem. Z uczuciem, kiedy jedyne z czym ma obecnie do czynienia, to rosnące napięcie seksualne. No ale użyjmy wielkich słów, czemu nie. To dobre alibi.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-10-15 o 15:13
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 19:15   #22
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Cześć,
chyba powoli zaczynam się gubić w swojej sytuacji. Od ponad 2 lat jestem sama, były chłopak zdradził mnie i jakoś od tamtej pory postawiłam na siebie, na swoje plany, cele, rozwój. Nie było w moim życiu miejsca i chęci na jakiegoś faceta. Po drodze podobało mi się kilku, ale było i minęło. Od ponad roku pracuje w nowej firmie. W styczniu poznałam tam pewnego faceta, który jest menadżerem na wysokim szczeblu w pracy. Poza tym jest mądrym, ambitnym, otwartym, radosnym mężczyzną. Ma żonę i dzieci, to wiem od innych. Jest starszy o 20 lat.

Tak, ogromnie mi imponuje i nawet nie wiem kiedy, ale ja się w nim chyba zakochałam. Piszę chyba, bo dawno nie czułam czegoś takiego. Wcześniej nie patrzyłam na niego w takich perspektywach. Jakoś od miesiąca zdałam sobie sprawę, że zbyt często o nim myślę, że czuję coś więcej.

Jak wygląda nasza relacja i jego zachowanie? Jakoś od stycznia zaczęliśmy współpracować przy jednym projekcie. Często się spotykaliśmy i kontaktowaliśmy. Aż na jednym ze szkoleń, on pocałował mnie w policzek na powitanie, a potem prawie w usta jak zostaliśmy sam na sam. Ja oczywiście się spłoszyłam, ale to nie zepsuło w naszej znajomości niczego. Od tego momentu jest inaczej.
Jak jestem na piętrze gdzie on pracuje, to jak tylko mnie widzi to wstaje od biurka, podchodzi (nawet jak z kimś rozmawiam). Wynajduje powód, idziemy do salki i rozmawiamy na osobności. Jak rozmawiamy to dotyka mnie za ramię, w pasie, za biodro. Albo siedzimy przy jego biurku, to dotyka mnie za kolano. Żartuje, opowiada o różnych rzeczach prywatnych, ale nigdy o rodzinie. Potrafi powiedzieć, że lubi na mnie patrzeć i się ze mną spotykać. Chwali mnie przy innych osobach, dziękuje za rzeczy, które są wręcz moim obowiązkiem, ciągle chce mnie odciążyć w pracy, poprawić humor, wspiera w trudnych momentach w pracy, mogę mu się zawsze wygadać, a on dzięki swojemu stanowisku w firmie, ciągle chwali mnie mojemu szefostwu, nawet poprosił moją dyrektorkę, żebym to właśnie ja prowadziła dalej z nim projekt. Kiedyś jak był na wyjeździe za granicą to do mnie zadzwonił wieczorem i rozmawialiśmy dosyć długo.

Moje koleżanki z zespołu zauważyły jak zachowuje się wobec mnie i kazały uważać. Boje się, że jego podwładni też coś widzą i są jakieś plotki.. Teraz niebawem szykuje nam się wspólne szkolenie połączone z integracją i obawiam się, co się wydarzy. Ten mężczyzna mocno mną zakręcił i nie wiem już co robić. Starałam się unikać, ale to nie wychodzi. Nie wiem co mam o tym myśleć i co robić.
dam sobie głowę uciąć, że jakby powiedział o żonie, to tylko, że ona go nie rozumie i od dawna im się nie układa
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 20:00   #23
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
dam sobie głowę uciąć, że jakby powiedział o żonie, to tylko, że ona go nie rozumie i od dawna im się nie układa
O, to to i że od lat seksu nie uprawiają
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:31   #24
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
dam sobie głowę uciąć, że jakby powiedział o żonie, to tylko, że ona go nie rozumie i od dawna im się nie układa
puścił by jej klasyczną gadkę, na którą ona tylko czeka

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7799200 6]Wszystko się tu zgadza. Pani się wybiela i robi z siebie niewinną leliję. Typowe. Już pocisnęła tym głupawym tekstem jak to ciężko walczyć z uczuciem. Z uczuciem, kiedy jedyne z czym ma obecnie do czynienia, to rosnące napięcie seksualne. No ale użyjmy wielkich słów, czemu nie. To dobre alibi.[/QUOTE]

no cóż, najważniejsze że się wybieliła i nie ma sobie nic do zarzucenia zawsze bawiło mnie nazywanie napięcia seksualnego wielkim uczuciem.. o które ciężko się walczy
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:37   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wasze wypowiedzi. Ja wiem, że to niemoralne, że sama bym tak nie chciała w przyszłości, że może mi to zaszkodzić. Tyle że czasami wiedza przegrywa z uczuciami i emocjami, które są w głowie i w sercu. Ciężko z tym walczyć, ale można. Dlatego od tych 9 miesięcy nie spotkałam się z nim prywatnie, unikałam go.

Kilka rzeczy muszę "wyprostować".
1. nigdy nie spotkaliśmy się prywatnie poza firmą, mimo że parę razy padła niezobowiązująca propozycja
2. jest menadżerem, ale nie w moim dziale, w żaden sposób nie jest moim zwierzchnikiem, nie decyduje o moich awansach, premiach itp. to jest tzw. mój klient wewnętrzny
3. @gramwzielone - nie obmacywaliśmy się, nie całowaliśmy się ani w pracy, ani nigdzie.
Zatem po co ten wątek?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:39   #26
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zatem po co ten wątek?
Myślę, że autorka jednak miała troszkę nadzieję, że jej przyklaśniemy
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 22:27   #27
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Myślę, że autorka jednak miała troszkę nadzieję, że jej przyklaśniemy
liczyła na nasze wsparcie i poparcie
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 23:20   #28
ktosktosktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Nie. Nie liczyłam na przyklaśnięcie i wybielenie. Ale dobrze że wiecie lepiej

Też dobrze usłyszeć że ktoś wie lepiej co czujesz. Fascynuje mnie ten człowiek i to czuje. Od dwoch lat nie uprawiam seksu. Wiecie że na facetów można patrzeć nie tylko jako obiekt pożądania? A co myśli on.. Jego sprawa.
ktosktosktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 23:22   #29
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Nie. Nie liczyłam na przyklaśnięcie i wybielenie. Ale dobrze że wiecie lepiej

Też dobrze usłyszeć że ktoś wie lepiej co czujesz. Fascynuje mnie ten człowiek i to czuje. Od dwoch lat nie uprawiam seksu. Wiecie że na facetów można patrzeć nie tylko jako obiekt pożądania? A co myśli on.. Jego sprawa.
To ciekawe jak na niego patrzysz

Po co ten wątek?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 04:10   #30
201803071148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: starszy mężczyzna - dziwna sytuacja w pracy

Cytat:
Napisane przez ktosktosktos Pokaż wiadomość
Nie. Nie liczyłam na przyklaśnięcie i wybielenie. Ale dobrze że wiecie lepiej

Też dobrze usłyszeć że ktoś wie lepiej co czujesz. Fascynuje mnie ten człowiek i to czuje. Od dwoch lat nie uprawiam seksu. Wiecie że na facetów można patrzeć nie tylko jako obiekt pożądania? A co myśli on.. Jego sprawa.
Yyyy to na co liczysz zakladajac ten watek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803071148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-26 13:52:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.