wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 14:57   #4591
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
hej
że niby ja? u mnie po ciąży tylko pierwszy okres był bardzo bolesny i długi, a potem już praktycznie bezboleśnie (bóle ew. pierwszego dnia), praktycznie nie musiałam brać tabletek przeciwbólowych, po drugim porodzie podobnie, przy pierwszym bolało ale nie tragicznie, choć musiałam wziąć coś przeciwbólowego, drugi już znośnie.
Przed ciążami miałam dość mocne bóle, ale na ogół tabletki przeciwbólowe pomagały


co do wywalania, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, ja totalnie nie umiem wyrzucać, zawsze wymyślam, że coś się jeszcze przyda
Tak mi sie cos kolacze po glowie, Zuza, ze tak pisalas. Ale byc moze zle zapamietalam, tym lepiej!

Ja z kolei wyrzucam wszystko, a pozniej TZ szuka jakiejs starej rzeczy i robi zla mine
Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
czarna nocko kurcze, trzymam kciuki, aby to nie było nic poważnego.


mialam dzisiaj zacząć insanity. ale chyba musi to jednak poczekać aż wrócę wieczorem.
Dziekuje
Ja mialam zaczac robic te cwiczenia, ktore pokazala xzora, ale tez musza poczekac az bedzie mi lepiej.
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kiedy planujesz jakieś kroki czynić? właściwie to planujecie?
Odpisuję w klubie

Chcialam jescze spytac, czy ktoras z mam czytala albo zna opinie o ksiazce "W oczekiwaniu na dziecko"? Czytalam gdzies, ze ten poradnik robil furore w innych krajach..
http://wysylkowa.pl/ks1049051.html

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2012-03-28 o 15:06
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 16:00   #4592
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Tak mi sie cos kolacze po glowie, Zuza, ze tak pisalas. Ale byc moze zle zapamietalam, tym lepiej!

Ja z kolei wyrzucam wszystko, a pozniej TZ szuka jakiejs starej rzeczy i robi zla mine

Dziekuje
Ja mialam zaczac robic te cwiczenia, ktore pokazala xzora, ale tez musza poczekac az bedzie mi lepiej.

Odpisuję w klubie

Chcialam jescze spytac, czy ktoras z mam czytala albo zna opinie o ksiazce "W oczekiwaniu na dziecko"? Czytalam gdzies, ze ten poradnik robil furore w innych krajach..
http://wysylkowa.pl/ks1049051.html
nie znam, natomiast kupiłam bestsellery "Ciężarówką przez 9 miesięcy" oraz poradniki o wychowaniu dzieci Tracy Hogg - masa pozytywnych opinii, polecane itp. ale mnie nie zachwyciły
Uważam że wszystkie informacje można znaleźć na necie niejako za free, dlatego nie inwestuję w takie poradniki
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 16:58   #4593
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
nie znam, natomiast kupiłam bestsellery "Ciężarówką przez 9 miesięcy" oraz poradniki o wychowaniu dzieci Tracy Hogg - masa pozytywnych opinii, polecane itp. ale mnie nie zachwyciły
Uważam że wszystkie informacje można znaleźć na necie niejako za free, dlatego nie inwestuję w takie poradniki
Na pewno tak ja jednak jako zodiakalna panna musze miec wszystko podane ladnie w ciekawej formie, krok po kroku, zebym mogla sobie olowkiem podkreslac co chce, przegladac 20 razy itd Plus sama swiadomosc, ze mam cos takiego w domu, na pewno mnie uspokoi
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:04   #4594
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość

Chcialam jescze spytac, czy ktoras z mam czytala albo zna opinie o ksiazce "W oczekiwaniu na dziecko"? Czytalam gdzies, ze ten poradnik robil furore w innych krajach..
http://wysylkowa.pl/ks1049051.html
nie znam.

Mi się przydała ta: Pierwszy rok z życia dziecka. Często do niej zaglądałam ( tu jakaś inna okładka, może miałam starszą wersję)

http://merlin.pl/Pierwszy-rok-zycia-.../1,939792.html

O samej ciąży nie miałam żadnego poradnika, gazet też nie czytałam.
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-03-28 o 17:05
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:06   #4595
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
nie znam.

Mi się przydała ta: Pierwszy rok z życia dziecka. Często do niej zaglądałam ( tu jakaś inna okładka, może miałam starszą wersję)

http://merlin.pl/Pierwszy-rok-zycia-.../1,939792.html
To ta sama autorka ponoc cala seria jest swietna, pierwsza czesc to "W oczekiwaniu na ciążę".
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:11   #4596
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
To ta sama autorka ponoc cala seria jest swietna, pierwsza czesc to "W oczekiwaniu na ciążę".
Właśnie zauważyłam Ta już o rozwoju dziecka przydała się i mi, i Tza siostrze, chętnie ją kiedyś z powrotem przygarnę.

Może spróbuj wypożyczyć z biblioteki i porównać. Wtedy jakaś kupisz.

Ja miałam z biblioteki 'Ciężarówką przez 9 miesięcy". Takie tam, przeczytać i zapomnieć. Cieszę się że kasy nie wydałam
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:45   #4597
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Na pewno tak ja jednak jako zodiakalna panna musze miec wszystko podane ladnie w ciekawej formie, krok po kroku, zebym mogla sobie olowkiem podkreslac co chce, przegladac 20 razy itd Plus sama swiadomosc, ze mam cos takiego w domu, na pewno mnie uspokoi

sorki ale nie moge mam tak samo fajnie ze nie jestem sama



Maja ciagle chora wymiotowala po kazdym posilku (dzis zwymiotowala tylko raz ale dzien sie jeszcze nie skonczyl ) niech sie ten katar juz skonczy bo az mnie zoladek boli
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 19:11   #4598
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

nocko to przeglądnij w jakiejś księgarni i zobacz czy Ci odpowiada

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam Ta już o rozwoju dziecka przydała się i mi, i Tza siostrze, chętnie ją kiedyś z powrotem przygarnę.

Może spróbuj wypożyczyć z biblioteki i porównać. Wtedy jakaś kupisz.

Ja miałam z biblioteki 'Ciężarówką przez 9 miesięcy". Takie tam, przeczytać i zapomnieć. Cieszę się że kasy nie wydałam

Powiedz mi co konkretnie szukałaś w takiej książce, serio jestem ciekawa. Kurcze, bo ja o rozwoju nie czytałam żadnej, tylko przeglądałam kalendarz pierwszego roku na http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...8,9861715.html przy pierwszym, ale to bardziej z ciekawości jakie umiejętności po kolei zdobywa dziecko.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
sorki ale nie moge mam tak samo fajnie ze nie jestem sama



Maja ciagle chora wymiotowala po kazdym posilku (dzis zwymiotowala tylko raz ale dzien sie jeszcze nie skonczyl ) niech sie ten katar juz skonczy bo az mnie zoladek boli
ojej, to jakieś poważniejsze choróbsko ją dopadło. U nas wszyscy mają katar.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

Edytowane przez zuzaneczka
Czas edycji: 2012-03-28 o 19:13
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:52   #4599
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość


ojej, to jakieś poważniejsze choróbsko ją dopadło. U nas wszyscy mają katar.
no niestety miala zapalenie krtani a teraz jest przeziebiona, niby kaszel jej przeszedl ale ma mega katar, kaszle przez katar i wymiotuje bo ja ciagnie dzis maly sukces bo zwymiotowala tylko raz ale dzien sie jeszcze nie skonczyl
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:54   #4600
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Niedobrze z tym biustem, już lepiej nie szalej z ćwiczeniami

Wiedziałam o tym rozstąpieniu mięśni brzucha, ale nie wiedziałam, że nie można normalnie ćwiczyć Nie wiem, czy mam. Generalnie mój brzuch nie wygląda najlepiej, ale to też wina CC.

Nie zaczęłam jeszcze Insanity. Nie miałam sił do tego, no i młoda zasypiała ok. 21:30, więc wtedy najwcześniej mogłabym zacząć ćwiczyć.
Teraz chyba już lepiej się czuję, Ewa na razie chodzi wcześniej spać, więc planuję w najbliższym czasie wypróbować. Czemu musiałaś przerwać? Masz mdłości?

Ja byłam przerażona moim biustem po porodzie, był za duży jak na moją sylwetkę, nie podobał mi się. Teraz już wróciłam do formy

Też się cieszę. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu wszystko poukładać. Terapię zaczynam za tydzień, muszę jeszcze skonsultować się z psychiatrą.


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Wierz mi, ze wlasnie dokladnie o tym samym pomyslalam. Mi tu czarno przed oczami, a pomyslalam sobie o Tobie i Twoich opowiesciach porodowych. Ja pewnie bede miala cesarke z uwagi na katastrofalny stan siatkowki, jak mi wesolo powiedziala okulistka (juz druga to potwierdzila).

Dostalam tyle dni, bo mialam goraczke, a lekarz powiedzial, ze to nie jest normalne, ze mozna sie zwijac z bolu itp itd, ale goraczka nie powinna wystepowac, bo swiadczy o stanie zapalnym.
Podobnie mialam w grudniu, ale to bylo 10 dnia cyklu, wiec tym bardziej dziwne. Normalnie mnie tak zlozylo, ze nie moglam dotkac niczego w okolicy brzucha, bo myslalam, ze pękne, ani usiasc na tylku
Ale ide teraz do nowego ginekologa (bo wczoraj bylam w szpitalu) i zobaczymy, pewnie dostane skierowanie na usg, bo niestety te bole nie sa normalne (podobno kazde, ktore utrudniaja zycie zawodowe itd trzeba dokladnie zbadac i znalezc ich przyczyne). Boze, mam nadzieje, ze to nie jakas choroba
Tabsy odstawilam jakies 10 mies temu i kazdy okres byl coraz gorszy
Nocko współczuję.Ja pierwszy dzień zawsze mam bardzo ciężki, jem parę no-sp, boli mnie brzuch, krzyż, mam mdłości i zawroty głowy, ale przy twoich objawach to nic

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
To jakoś dziwnie, jak mnie jakiś czas temu przyjęli na izbę w szpitalu i po obejrzeniu dokumentów stwierdzili, że to przez leczenie hormonalne, to skierowali mnie od razu na ginekologię a tam z automatu lekarz usg robił wszystkim. Inna sprawa, że się tak przyłożył, że wyszło mi z tego usg, że jednego jajnika nie mam a z tego, co mi wiadomo, jeszcze niedawno miałam dwa

Ja do ginekologa chodzę prywatnie, usg zawsze robią, ale wiadomo, że się osobno płaci za to.
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hehehe... no to nieźle. Taki masz jajniki, które się pojawiają i znikają...

Od razu mi sie przypomniało. Kumpel miał wypadek samochodowy, bolał go bok, zrobili mu prześwietlenie żeber i okazało się, że ok. Ale dalej bolało, więc poszedł za jakiś czas znowu do lekarza, kolejne prześwietlenie...i okazało się, że poprzednim razem prześwietlili mu złą stronę, a z tej dobrej ma 3 żebra załamane



Ja też prywatnie i też zawsze mam usg (akurat dziś się wybieram)
O matko jakie historie.Niesamowite
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 06:58   #4601
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
nocko to przeglądnij w jakiejś księgarni i zobacz czy Ci odpowiada




Powiedz mi co konkretnie szukałaś w takiej książce, serio jestem ciekawa. Kurcze, bo ja o rozwoju nie czytałam żadnej, tylko przeglądałam kalendarz pierwszego roku na http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...8,9861715.html przy pierwszym, ale to bardziej z ciekawości jakie umiejętności po kolei zdobywa dziecko.



ojej, to jakieś poważniejsze choróbsko ją dopadło. U nas wszyscy mają katar.
hmm..takich rzeczy jak piszesz, o rozwoju dziecka, jak rozpoznać alergie, jakie są objawy chorób, co powinno niepokoić.

Wiesz....jak B. był mały to ja przez kilka miesięcy nie miałam stałego dostępu do internetu, nie mogłam ot tak sobie odpalić laptopa i zajrzeć do netu gdy coś mnie niepokoiło
Zresztą wolałam zajrzeć do książki niż przeglądać masę stron i for na których są sprzeczne informacje
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 08:10   #4602
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:13   #4603
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
sorki ale nie moge mam tak samo fajnie ze nie jestem sama

Maja ciagle chora wymiotowala po kazdym posilku (dzis zwymiotowala tylko raz ale dzien sie jeszcze nie skonczyl ) niech sie ten katar juz skonczy bo az mnie zoladek boli
Hehe, wiec nie jestem odosobniona Ja w ogole lubie miec ksiazki fizycznie, mimo ze na co dzien uzywam kindla. Ale jednak dobra, stara forma ksiazkowa to jest to. Uwielbiam tez zapach nowych ksiazek
Zdrowka dla Mai. Moja "srodkowa" sistrzenica ma na imie Maja
Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Nocko współczuję.Ja pierwszy dzień zawsze mam bardzo ciężki, jem parę no-sp, boli mnie brzuch, krzyż, mam mdłości i zawroty głowy, ale przy twoich objawach to nic
Dzieki Gosiu. Ja nie mam tak zawsze, taki epizod mam 3 raz w zyciu. Normalnie biore 1-2 dnia ibuprom i pomaga.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
nocko to przeglądnij w jakiejś księgarni i zobacz czy Ci odpowiada
Juz przejrzalam, mam pod domem w sklepie i to w nieco nizszej cenie niz sugerowana na okladce, wydaje sie dobrze napisana. Chyba faktycznie kupie
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:15   #4604
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

ale potwornie wieje! słyszę tylko świst w każdym oknie brrr


Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
hmm..takich rzeczy jak piszesz, o rozwoju dziecka, jak rozpoznać alergie, jakie są objawy chorób, co powinno niepokoić.

Wiesz....jak B. był mały to ja przez kilka miesięcy nie miałam stałego dostępu do internetu, nie mogłam ot tak sobie odpalić laptopa i zajrzeć do netu gdy coś mnie niepokoiło
Zresztą wolałam zajrzeć do książki niż przeglądać masę stron i for na których są sprzeczne informacje
no tak, masz rację, o tym nie pomyślałam. Ja się opieram głównie na necie bo mam stały dostęp i może dlatego książka była mi niepotrzebna. Ale sprzeczne informacje słyszałam też od lekarzy, dlatego mam ograniczone zaufanie do wszystkich źródeł informacji.
A od neta jestem uzależniona i nie wyobrażam już sobie życia bez
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:22   #4605
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:29   #4606
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

ale potwornie wieje! słyszę tylko świst w każdym oknie brrr
U nas tak strasznie wieje od poniedziałku, a w polu jeszcze bardziej się to odczuwa. Jak wychodzę z B. to go wiatr przewraca
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:30   #4607
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

W ciąży czytałam "M jak Mama" - gdybym nie wiedziała nic o cholestazie właśnie z prasy, może bym się nie wybrała sama z siebie na konkretne badania i bym późno dowiedziała się, że na to choruję.

Zabieram się do roboty.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:55   #4608
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Kotku, zdrowia dla Małej

U mnie też potwornie wieje. Głowę ma urwać ... TŻ ostatnio powiedział 'dobrze, ze nie jesteś chuda, bo bym Cię musiał trzymać na tym wietrze' nie jestem przekonana, czy to był komplement
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:15   #4609
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześc
Pytanko - kto jest Adminem klubu? Proszęęę mnie tam wpuścić, chce zobaczyć Hanię, a nie chce mi się przelogowywać na stary nick za każdym razem))
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 09:24   #4610
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Cześc
Pytanko - kto jest Adminem klubu? Proszęęę mnie tam wpuścić, chce zobaczyć Hanię, a nie chce mi się przelogowywać na stary nick za każdym razem))
Debrah, ja nie pamiętam nigdy

Wypożyczyłam przedwczoraj książkę Bee i książkę pod przerażającym tytułem 'Metodologia badań psychologicznych' - mam egzamin w metodologii w tym semestrze - masakra.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:48   #4611
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Debrah, ja nie pamiętam nigdy

Wypożyczyłam przedwczoraj książkę Bee i książkę pod przerażającym tytułem 'Metodologia badań psychologicznych' - mam egzamin w metodologii w tym semestrze - masakra.
O, żesz w mordę.
Ja mam to na drugim roku - ksiazka taka sama.

Hania: dzięki za przyjęcie do znajomych. W ogóle to kurcze - ale ty piękna jesteś!
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:06   #4612
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
O, żesz w mordę.
Ja mam to na drugim roku - ksiazka taka sama.

Hania: dzięki za przyjęcie do znajomych. W ogóle to kurcze - ale ty piękna jesteś!
No dokładnie - o żesz w mordę.
Ja mam już teraz - masakra. Wykłady to jakaś czarna, nudna jak flaki z olejem, magia...syf
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:24   #4613
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hehe, wiec nie jestem odosobniona Ja w ogole lubie miec ksiazki fizycznie, mimo ze na co dzien uzywam kindla. Ale jednak dobra, stara forma ksiazkowa to jest to. Uwielbiam tez zapach nowych ksiazek
Zdrowka dla Mai. Moja "srodkowa" sistrzenica ma na imie Maja
dzieki


Haha dobrze wiedziec ze sie nie jest samym ja tez uwielbiam zapach nowych ksiazek i nawet ksiazki juz przeczytane np z biblioteki musze kupic


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kotku, zdrowia dla Małej

dzieki

dzis jeszcze wymiotow nie bylo ale za to sra co minute!!!!!!! ja sie wykoncze
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:36   #4614
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

helo

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość

Chcialam jescze spytac, czy ktoras z mam czytala albo zna opinie o ksiazce "W oczekiwaniu na dziecko"? Czytalam gdzies, ze ten poradnik robil furore w innych krajach..
http://wysylkowa.pl/ks1049051.html
Oczywiście że mam i zdziwiona jestem że dziewczyny nie znają. Moje wszytskie dzieciate koleżanki maja ją na swojej półce
Dobra..w sumie mając ją nie trzeba już zaglądac od netu i innych źródeł w temacie ciąży i porodu.

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
nie znam, natomiast kupiłam bestsellery "Ciężarówką przez 9 miesięcy" oraz poradniki o wychowaniu dzieci Tracy Hogg - masa pozytywnych opinii, polecane itp. ale mnie nie zachwyciły
Uważam że wszystkie informacje można znaleźć na necie niejako za free, dlatego nie inwestuję w takie poradniki
Też mam. Coś tam mądrego w niej jest. Mi troszkę pomogła..ale niektóre teorie i porady są abstrakcją.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
O, żesz w mordę.
Ja mam to na drugim roku - ksiazka taka sama.

Hania: dzięki za przyjęcie do znajomych. W ogóle to kurcze - ale ty piękna jesteś!
nie ma za co
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:40   #4615
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
dzieki


Haha dobrze wiedziec ze sie nie jest samym ja tez uwielbiam zapach nowych ksiazek i nawet ksiazki juz przeczytane np z biblioteki musze kupic

dzis jeszcze wymiotow nie bylo ale za to sra co minute!!!!!!! ja sie wykoncze
Ja też uwielbiam W ogóle to kombinuję skąd by tu wziąć kasę bo chce Zafona nowego i "Igrzyska śmierci". Już nie mówiąć ile książek dla B mam na oku

Zdrowia dla Mai
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-03-29 o 11:01
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 11:36   #4616
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Jej, tyle ostatnio rozmów o książkach, a ja nawet nie mam kiedy wziąc do ręki książki dla przyjemności, tylko uczelniane.
Wczoraj w poczekalni u lekarza siedziałam z gignatyczną "Psychologią rozwoju człowieka"
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:16   #4617
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jej, tyle ostatnio rozmów o książkach, a ja nawet nie mam kiedy wziąc do ręki książki dla przyjemności, tylko uczelniane.
Wczoraj w poczekalni u lekarza siedziałam z gignatyczną "Psychologią rozwoju człowieka"
Ja to samo!
Tzn z przyjemnością czytam "wywieranie wpływu" Cialdiniego (mam swoją, bo jeszcze z poprzedniej szkoły, wtedy niektóre rozdziały były mi potrzebne), bo muszę całą na psych. społeczną.
Ale generalnie to wszystko co czytam ma związek ze studiami, trochę to jest stresujące i rodzi presję, bo mimo, że coś może byc ciekawe to muszę być nastawiona na zapamiętywanie, dużej ilości danych z różnych dziedzin psycho naraz.
Uwielbiam miec swoje książki, ale gdybym chciała chociaż większość z tego co wymagają na studiach to musiałabym się oduczyć jeść)

Czy ma ktoś przepis na jakąs rybę z sosem?
Mam pangę w zamrażalce, nie chcę jej smażyć zwyczajnie, upiec ją?? czy coś? jak?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:47   #4618
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hehe, wiec nie jestem odosobniona Ja w ogole lubie miec ksiazki fizycznie, mimo ze na co dzien uzywam kindla. Ale jednak dobra, stara forma ksiazkowa to jest to. Uwielbiam tez zapach nowych ksiazek
Zdrowka dla Mai. Moja "srodkowa" sistrzenica ma na imie Maja

Dzieki Gosiu. Ja nie mam tak zawsze, taki epizod mam 3 raz w zyciu. Normalnie biore 1-2 dnia ibuprom i pomaga.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------



Juz przejrzalam, mam pod domem w sklepie i to w nieco nizszej cenie niz sugerowana na okladce, wydaje sie dobrze napisana. Chyba faktycznie kupie
ja też uwielbiam zapach nowych książek i w ogóle książki. szkoda, że to takie kosztowne hobby

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

ale potwornie wieje! słyszę tylko świst w każdym oknie brrr




no tak, masz rację, o tym nie pomyślałam. Ja się opieram głównie na necie bo mam stały dostęp i może dlatego książka była mi niepotrzebna. Ale sprzeczne informacje słyszałam też od lekarzy, dlatego mam ograniczone zaufanie do wszystkich źródeł informacji.
A od neta jestem uzależniona i nie wyobrażam już sobie życia bez
ja też niestety. przydałby się jakiś odwyk. pamiętacie jak niedawno zrezygnowałam z fejsa, bo zabiera tylko czas? w tej chwili znowu tam urzęduję i moje życie byłoby znacznie trudniejsze bez niego. większość eventów teraz tam planujemy.



ale zimno dzisiaj
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:27   #4619
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Haha dobrze wiedziec ze sie nie jest samym ja tez uwielbiam zapach nowych ksiazek i nawet ksiazki juz przeczytane np z biblioteki musze kupic
Ja tez, wiem, ze to glupie, ale nie chodze do bibiotek, bo troche sie boje uzywanych ksiazek przez setki osob.
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Oczywiście że mam i zdziwiona jestem że dziewczyny nie znają. Moje wszytskie dzieciate koleżanki maja ją na swojej półce
Dobra..w sumie mając ją nie trzeba już zaglądac od netu i innych źródeł w temacie ciąży i porodu.


Też mam. Coś tam mądrego w niej jest. Mi troszkę pomogła..ale niektóre teorie i porady są abstrakcją
Dzieki! Na pewno ja kupie, czytałam w przelocie w sklepie i wydawala mi sie napisana bardzo profesjonalnie, a nie stylem "natchnionym", w jaki niektorzy lubia wpadac przy takich tematach.

A jakie rady byly abstrakcyjne w tej drugiej ksiazce?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 15:28   #4620
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja tez, wiem, ze to glupie, ale nie chodze do bibiotek, bo troche sie boje uzywanych ksiazek przez setki osob.


Dzieki! Na pewno ja kupie, czytałam w przelocie w sklepie i wydawala mi sie napisana bardzo profesjonalnie, a nie stylem "natchnionym", w jaki niektorzy lubia wpadac przy takich tematach.

A jakie rady byly abstrakcyjne w tej drugiej ksiazce?
Jest napisana profesjonalnie i porusza wszytskie tematy...na każde nurtujące pytanie znajdziesz tam odpowiedź.
Ja ją miałam non stop w użyciu.

Tak w sumie to głowne założenie autorki tej ksiażki..czyli wbicie dziecka w tzw. łatwy plan. Jak dla mnie nierealne nauczyć niemowle jeść co 3 godz..tzn może i realne ale nierelane przy załozeniu że należy karmić na rządanie.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.