Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 21:18   #3271
marcia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Malgos_12 dziękuję za odpowiedź bolerko będzie zmieniane, bo też mi coś w nim nie pasuje było zakładane tylko do zdjęcia ;>
marcia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:00   #3272
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

To pokażę swoją suknię we włosach z drugiej strony (nie widać jej na zdjęciach) były kwiaty białych storczyków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.jpg (76,5 KB, 390 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0106.jpg (65,0 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0111.jpg (67,5 KB, 250 załadowań)
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 06:15   #3273
milienn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Del: piękna, i super sie układa w tańcu
milienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:46   #3274
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Dziewczyny, mam do Was pytanie troszke innej natury - a mianoiwicie o bielizne. Orientujecie sie moze, czy da sie kupic bistonosz w formie bardotki, tzn bez ramiaczek, ale dotakowo z obnizonym z tylu zapieciem?
Wiem, ze sa biustonosze z obnizonym zapieciem, ale raczej z ramiaczkami. Ja mam ten problem, ze suknia bedzie miala ramiaczka koronkowe, wiec nie chce, zeby mi biustonosz wystawal i dodatkowo z tylu w sukni bede miala dosc glebokie wyciecie w ksztalcie litery V, wiec zwykla bardotka bylaby tez widoczna. Nie wiem, jak ten problem rozwiazac. Oczywiscie krawcowa powiedziala, ze wszyje biustonosz do sukni, ktora bedzie idealny i moge juz nie miec normalnego. Ja jednak wolalabym miec z roznych wzgledow (1 - zawsze nosze biustonosz; 2 - lepiej bym sie czula; 3- w ubieraniu sie bedzie mi ktos pomagal, pewnie swiadkowa wiec nizbyt przyjemnie bedzie z cyc... na wierzchu ; 4 - ladna bielizna slubna to jakby element calego stroju).
myslicie, ze da sie odpowidni biustonosz kupic? Nie chcialbym tez takich samych miseczek silikonowych przyklejanych, bo dla mnie to nie bielizna.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 20:56   #3275
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Apylka - myślę, że jeśli chodzi o bardotke z takim obnizonym zapięciem to może byc problem, tym bardziej że nie chcesz ramiączek, nie bardzo będzie mialo się na czym trzymać, poza tym przy ubieraniu możesz mieć stanik a potem zdjąć jak założysz suknię...

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-07-06 o 22:41
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 11:07   #3276
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
God of War - tutaj kilka zdjęć jak na razie nieprofesjonalnych

Odniosę się do twojej wypowiedzi, a propo tych co są wierzący a do Kościoła nie chodzą... są różne powody czemu tak się dzieje... księża pozwalają sobie na zbyt wiele, niestety to oni doprowadzają do tego, że ludzie nie chcą tam chodzić bo oni jedno głoszą a zupełnie co innego sami robią... nawołują do nienawiści - posłuchaj kazania przed jakimikolwiek wyborami... trafić w obecnych czasach na fajnego księdza to rzadkość - nam akurat się udało i złego słowa na niego powiedzieć nie mogłam ... a teraz z drugiej strony jest grupa ludzi, którzy chodzą do Kościoła co niedzielę, siedzą w pierwszych ławkach, cały czas do komunii przystępują a swojego sąsiada to by powiesili przy pierwszej lepszej okazji... mieszkam za granicą i powiem ci że tutaj ludzie chętnie chodzą do kościoła bo księża do tego nie zmuszają a zachęcają...niestety miałam również okazję uczestniczyć w pogrzebie mojego bliskiego przyjaciela, ksiądz był miły, przyjechał jakąś starą corollą, mszę odprawił, żadnej kasy nie wziął i na prawdę ładnie się modlił - takich szukać ze świecą...
oh się rozpisałam!

a teraz zdjęcia w linku z mojego wielkiego dnia

https://picasaweb.google.com/1098247...MKr7u-31YXxmAE
Tak masz racje rozni sa ludzie i ksieza tez niestety.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 11:13   #3277
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Pieknie wyglądałaś, ja sie wlasnie zastanawiam nad fryzura czy wlosy pokrecone na bok czy moze cos innego...
Ostatnio odebralismy obraczki, wstawie zdjecie - niestety nie sa one za dobrze widoczne ale juz nic nie poradze, takie zwykle z szlifami na bokach, pieknie sie blyszcza az nie moge sie napatrzec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0551.jpg (63,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0550.jpg (66,3 KB, 110 załadowań)
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 11:40   #3278
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

I ja wreszcie mogę pokazać gotową, swoją, jedyną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05360.jpg (81,2 KB, 373 załadowań)
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 14:49   #3279
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

god of war - dzieki, milo slyszec, teraz czekam na zdjecia od fotografa, a co do fryzury to zalezy w czym najlepiej sie czujesz .. moze zrob sobie probna i zdecydujesz wtedy.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 15:29   #3280
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
god of war - dzieki, milo slyszec, teraz czekam na zdjecia od fotografa, a co do fryzury to zalezy w czym najlepiej sie czujesz .. moze zrob sobie probna i zdecydujesz wtedy.
No tak zrobie sobie probna fryzure rzecz jasna
Mam tez problem z bukietem, zastanawiam sie z jakich kwiatow go zrobic zeby wytrzymal jak najdluzej. Do kosciola chcialabym biale kwiaty a pozniej to nie wiem... moze znasz sie na kwiatach i mozesz cos doradzic?
Ja ogolnie z kwiatami nigdy nie mialam za wiele wspolnego poniewaz jestem alergiczka i unikam wszelkiego kontaktu
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 16:09   #3281
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie troszke innej natury - a mianoiwicie o bielizne. Orientujecie sie moze, czy da sie kupic bistonosz w formie bardotki, tzn bez ramiaczek, ale dotakowo z obnizonym z tylu zapieciem?
Wiem, ze sa biustonosze z obnizonym zapieciem, ale raczej z ramiaczkami. Ja mam ten problem, ze suknia bedzie miala ramiaczka koronkowe, wiec nie chce, zeby mi biustonosz wystawal i dodatkowo z tylu w sukni bede miala dosc glebokie wyciecie w ksztalcie litery V, wiec zwykla bardotka bylaby tez widoczna. Nie wiem, jak ten problem rozwiazac. Oczywiscie krawcowa powiedziala, ze wszyje biustonosz do sukni, ktora bedzie idealny i moge juz nie miec normalnego. Ja jednak wolalabym miec z roznych wzgledow (1 - zawsze nosze biustonosz; 2 - lepiej bym sie czula; 3- w ubieraniu sie bedzie mi ktos pomagal, pewnie swiadkowa wiec nizbyt przyjemnie bedzie z cyc... na wierzchu ; 4 - ladna bielizna slubna to jakby element calego stroju).
myslicie, ze da sie odpowidni biustonosz kupic? Nie chcialbym tez takich samych miseczek silikonowych przyklejanych, bo dla mnie to nie bielizna.
a silikonowy tyl nie wchodzi w gre? bo takie biustonosze sa na pewno, sama taki kupiłam, choć nie wykorzystałam.
U mnie krawcowa wszyła z tyłu w sukni taki paseczek, przez który przekładało się biustonosz, (ten tył do zapięcia) i ten paseczek powodował, że tył biustonosza byl obnizony. Z tym ze ja mialam tez ramiaczka, wiec nie wiem jakby sie to sprawdzilo bez ramiaczek. Ale zapytaj moze krawcowa
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 21:29   #3282
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

God of war - kwiaty z kwiaciarni ogólnie dłużej się trzymają, ale niestety nie doradzę zbyt wiele bo nie znam się na tym... ostatnio wiadzialm sliczne kule z goździków albo bukiety z gerberów/mini gerberów ( z tych mini gerberków moja kuzynka miała bukiecik jak szła przede mną)... a masz jakis kolor przewodni??? ja miałam dwa takie same bukiety, żeby się nie zastanawiać który zostawic w kościele heheheh
a i jeszcze jaki masz kolor sukienki? bo czsami kwiaty gryzą się z kolorem sukni... np jak suknia jest śnieżno biała to niektóre (nawet białe ) wyglądają na zżółknięte i brudne lub odwrotnie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 13:15   #3283
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
God of war - kwiaty z kwiaciarni ogólnie dłużej się trzymają, ale niestety nie doradzę zbyt wiele bo nie znam się na tym... ostatnio wiadzialm sliczne kule z goździków albo bukiety z gerberów/mini gerberów ( z tych mini gerberków moja kuzynka miała bukiecik jak szła przede mną)... a masz jakis kolor przewodni??? ja miałam dwa takie same bukiety, żeby się nie zastanawiać który zostawic w kościele heheheh
a i jeszcze jaki masz kolor sukienki? bo czsami kwiaty gryzą się z kolorem sukni... np jak suknia jest śnieżno biała to niektóre (nawet białe ) wyglądają na zżółknięte i brudne lub odwrotnie
Mój kolor przewodni to bordo (bordo z białym) a suknia jest hmm biała ja tam nie odróżniam białej od śnieżnobiałej pani w salonie mówiła biała więc chyba biała :P
Ja chciałam z takich mini tulipanków ale słyszałam że niestety szybko padają... myślałam o margaretkach ale moja mama mówi że są takie pogrzebowe... :P
Hmm popatrze w necie na te bukiety z gerberów.
Ile wczesniej trzeba zamawiac w kwiacirni termin na bukiet slubny?
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 18:34   #3284
weronika 555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie troszke innej natury - a mianoiwicie o bielizne. Orientujecie sie moze, czy da sie kupic bistonosz w formie bardotki, tzn bez ramiaczek, ale dotakowo z obnizonym z tylu zapieciem?
Wiem, ze sa biustonosze z obnizonym zapieciem, ale raczej z ramiaczkami. Ja mam ten problem, ze suknia bedzie miala ramiaczka koronkowe, wiec nie chce, zeby mi biustonosz wystawal i dodatkowo z tylu w sukni bede miala dosc glebokie wyciecie w ksztalcie litery V, wiec zwykla bardotka bylaby tez widoczna. Nie wiem, jak ten problem rozwiazac. Oczywiscie krawcowa powiedziala, ze wszyje biustonosz do sukni, ktora bedzie idealny i moge juz nie miec normalnego. Ja jednak wolalabym miec z roznych wzgledow (1 - zawsze nosze biustonosz; 2 - lepiej bym sie czula; 3- w ubieraniu sie bedzie mi ktos pomagal, pewnie swiadkowa wiec nizbyt przyjemnie bedzie z cyc... na wierzchu ; 4 - ladna bielizna slubna to jakby element calego stroju).
myslicie, ze da sie odpowidni biustonosz kupic? Nie chcialbym tez takich samych miseczek silikonowych przyklejanych, bo dla mnie to nie bielizna.
ja rowniez posukuje takiego stanika, moze jest tu ktos z Poznania i mi podpowie gdzie kupic, mam mkoronkowy tyl sukienki, rowniez nie moge miec ramiaczek lub silikonowe, zastanawiam sie nad obnizonym zapieciem lub silikonowym tylem tylko nie wiem czy skora nie bedzie sie pod tym pocic tyle godzin , a wy jakie macie doswiadczenia z takim silikonowym tylem
weronika 555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:02   #3285
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Mój kolor przewodni to bordo (bordo z białym) a suknia jest hmm biała ja tam nie odróżniam białej od śnieżnobiałej pani w salonie mówiła biała więc chyba biała :P
Ja chciałam z takich mini tulipanków ale słyszałam że niestety szybko padają... myślałam o margaretkach ale moja mama mówi że są takie pogrzebowe... :P
Hmm popatrze w necie na te bukiety z gerberów.
Ile wczesniej trzeba zamawiac w kwiacirni termin na bukiet slubny?
Kalie / cantadeski też są niby pogrzebowe, a wybiera je mnóstwo PMek Nie przejmuj się takim gadaniem, bez sensu Kwiaty to kwiaty. Fiolet też jest kolorem żałoby a co trzecia PM wybiera go na kolor przewodni wesela
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:36   #3286
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Mój kolor przewodni to bordo (bordo z białym) a suknia jest hmm biała ja tam nie odróżniam białej od śnieżnobiałej pani w salonie mówiła biała więc chyba biała :P
Ja chciałam z takich mini tulipanków ale słyszałam że niestety szybko padają... myślałam o margaretkach ale moja mama mówi że są takie pogrzebowe... :P
Hmm popatrze w necie na te bukiety z gerberów.
Ile wczesniej trzeba zamawiac w kwiacirni termin na bukiet slubny?
a ja przeczytałam gdzieś że słoneczniki to "męskie" kwiaty - cokolwiek to znaczy hahha
ja jakis miesiąc wcześniej zadzwoniłam i dobrze, bo pan musiał zamówić te kwiaty

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Kalie / cantadeski też są niby pogrzebowe, a wybiera je mnóstwo PMek Nie przejmuj się takim gadaniem, bez sensu Kwiaty to kwiaty. Fiolet też jest kolorem żałoby a co trzecia PM wybiera go na kolor przewodni wesela
popieram, takimi rzeczami nie ma się co przejmować, wieńce z róż tez widziałam na pogrzebie więc co w takim razie???
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:55   #3287
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
a silikonowy tyl nie wchodzi w gre? bo takie biustonosze sa na pewno, sama taki kupiłam, choć nie wykorzystałam.
U mnie krawcowa wszyła z tyłu w sukni taki paseczek, przez który przekładało się biustonosz, (ten tył do zapięcia) i ten paseczek powodował, że tył biustonosza byl obnizony. Z tym ze ja mialam tez ramiaczka, wiec nie wiem jakby sie to sprawdzilo bez ramiaczek. Ale zapytaj moze krawcowa
Chodzi o to, że silikon też widać i nie wyglada to zbyt elegancko.
A o taki paseczek zapytam krawcową, dziekuję.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No tak zrobie sobie probna fryzure rzecz jasna
Mam tez problem z bukietem, zastanawiam sie z jakich kwiatow go zrobic zeby wytrzymal jak najdluzej. Do kosciola chcialabym biale kwiaty a pozniej to nie wiem... moze znasz sie na kwiatach i mozesz cos doradzic?
Ja ogolnie z kwiatami nigdy nie mialam za wiele wspolnego poniewaz jestem alergiczka i unikam wszelkiego kontaktu
Ja wyczytałam, że eustomy są bardzo twałe i w przeróżnych kolorach. Sprawdź w necie.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 09:31   #3288
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

ja też się pochwalę swoją suknią i wiązanką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 020_Foto-kamera.jpg (118,1 KB, 447 załadowań)
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:18   #3289
weronika 555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

[QUOTE=apylka;35180646]Chodzi o to, że silikon też widać i nie wyglada to zbyt elegancko.
A o taki paseczek zapytam krawcową, dziekuję.

a czy pod koronkowa sukienka widac silikon?
weronika 555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 15:13   #3290
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
ja też się pochwalę swoją suknią i wiązanką
ślicznie wyglądałaś aż się zaczęłam zastanawiać nad swoją wiązanka....
__________________
____________

Razem od 21.02.2009
Zaręczeni 1.01.2012
Ślub 04.08.2012
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:23   #3291
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez mika2617 Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądałaś aż się zaczęłam zastanawiać nad swoją wiązanka....
Mika dziękuję u mnie z wiązanką było tak, że prawie już byłam zdecydowana na kulę z goździków i storczyków na niej, ale jak zobaczyłam gdzieś na zdjęciu tą wiązankę to wiedziałam, że ta i tylko ta

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2012-07-09 o 15:27
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:23   #3292
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
ja też się pochwalę swoją suknią i wiązanką
jak nie lubię tego rodzaju falbanek to świetnie wyglądają na tobie bardzo mi się podoba.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:29   #3293
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
jak nie lubię tego rodzaju falbanek to świetnie wyglądają na tobie bardzo mi się podoba.
Malgosiu dziękuję Tobie również za miłe słowa
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 18:36   #3294
weronika 555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

proszę o pomoc w wyborze stanika do takich koronkowych pleców, przez cały czas zamawiania sukienki była mowa o wszytych miseczkach, teraz krawcowa mówi ze lepiej stanik żeby te piersi lepiej sie układały, kazała kupic mi stanik z przedłuzkami ale patrzac na plecy zastanawiam sie czy tego paska przedluzajacego tez nie bedzie widac , koronka jest prawie do pasa, zastanawiam sie czy kupic lepiej silikonowy tyl, ale czy nie bedzie widac tego silikonu i czy po tylu godzinach nie odparzą mi sie plecy? do tego nie mam duzo czasu na szukanie tego stanika bo cale dnie w pracy , doradzcie jaki stanik wybrac, do tego przod dekoldu mi sie zapada i chyba musze miec i stanik i wszyte miski

Edytowane przez weronika 555
Czas edycji: 2012-08-18 o 22:38
weronika 555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 22:06   #3295
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Czesc dziewczyny
przegladam, czytam i sie zastanawiam... od poczatku chcialam miec fryzure na bok, wlosy pokrecone i koniec ale teraz tak mysle i mysle i dochodze do wniosku ze moze jakis kok? Znalazlam w necie (co nie bylo latwe) upiecia ktora wydaja mi sie bardzo interesujace - wstawie zdjecia.
Pierwsze to moje ulubione, bardzo mi sie podoba z tego wzgledu ze wlosy sa pofalowane a nie takie ulizane. Wydaje mi sie ze brzydko wygladam w ulizanych wlosach z przodu i łyso sie czuje wtedy a takie fale mysle ze dalby zupelnie inny efekt. Co myslicie o takiej fryzurce? Jest modna i godna uwagi?

Dodam ze chce miec jakis maly kwiat we wlosach czy cos w tym stylu i welon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg upiecie falowane.jpg (33,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 99f1597e941bba3e.jpg (31,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury slubne 14a.jpg (23,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury slubne 442a.jpg (23,1 KB, 27 załadowań)
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 22:36   #3296
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Najbardziej podoba mi się pierwsza (śliczna) a potem 3-cia
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 08:02   #3297
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika 555 Pokaż wiadomość
proszę o pomoc w wyborze stanika do takich koronkowych pleców, przez cały czas zamawiania sukienki była mowa o wszytych miseczkach, teraz krawcowa mówi ze lepiej stanik żeby te piersi lepiej sie układały, kazała kupic mi stanik z przedłuzkami ale patrzac na plecy zastanawiam sie czy tego paska przedluzajacego tez nie bedzie widac , koronka jest prawie do pasa, zastanawiam sie czy kupic lepiej silikonowy tyl, ale czy nie bedzie widac tego silikonu i czy po tylu godzinach nie odparzą mi sie plecy? do tego nie mam duzo czasu na szukanie tego stanika bo cale dnie w pracy , doradzcie jaki stanik wybrac, do tego przod dekoldu mi sie zapada i chyba musze miec i stanik i wszyte miski
przejdź się do dobrego sklepu z bielizną i zapytaj o biustonosz silikonowy samonośny, coś takiego jak na zdjęciu to są same miseczki i ponoć bardzo dobrze zdają egzamin. Moja siostra miała go na moim weselu i sobie chwaliła poczytaj sobie o nim na forum
tylko nie kupuj na allegro tych tanich, lepiej dać parę groszy więcej i kupić dobrej firmy niż ma się później odklejać w czasie tańczenia. Jak będziesz zainteresowana to zapytam siostry jakiej ma firmy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biustonosz-silikonowy_002.jpg (9,1 KB, 35 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2012-07-10 o 08:10
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 09:46   #3298
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika 555 Pokaż wiadomość
proszę o pomoc w wyborze stanika do takich koronkowych pleców, przez cały czas zamawiania sukienki była mowa o wszytych miseczkach, teraz krawcowa mówi ze lepiej stanik żeby te piersi lepiej sie układały, kazała kupic mi stanik z przedłuzkami ale patrzac na plecy zastanawiam sie czy tego paska przedluzajacego tez nie bedzie widac , koronka jest prawie do pasa, zastanawiam sie czy kupic lepiej silikonowy tyl, ale czy nie bedzie widac tego silikonu i czy po tylu godzinach nie odparzą mi sie plecy? do tego nie mam duzo czasu na szukanie tego stanika bo cale dnie w pracy , doradzcie jaki stanik wybrac, do tego przod dekoldu mi sie zapada i chyba musze miec i stanik i wszyte miski
Koniecznie wszyj sobie miseczki w sukienkę. Albo postaw na to, co poleca dorka. Ja znawczynią bielizny nie jestem, więc nie doradzę w kwestii wyboru biustonosza, ale chciałam powiedzieć jedno - przy koronkowym tyle sukni silikonowe zapięcie biustonosza na plecach wygląda bardzo nieelegancko, wręcz koszmarnie Nie wspominając już o skórze pod spodem.
__________________
Ślubowaliśmy

Lody miętowe

tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 10:29   #3299
weronika 555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
przejdź się do dobrego sklepu z bielizną i zapytaj o biustonosz silikonowy samonośny, coś takiego jak na zdjęciu to są same miseczki i ponoć bardzo dobrze zdają egzamin. Moja siostra miała go na moim weselu i sobie chwaliła poczytaj sobie o nim na forum
tylko nie kupuj na allegro tych tanich, lepiej dać parę groszy więcej i kupić dobrej firmy niż ma się później odklejać w czasie tańczenia. Jak będziesz zainteresowana to zapytam siostry jakiej ma firmy.
to poproszę o namiary na firme stanika
weronika 555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 11:20   #3300
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Panny Młode 2011 i 2012- pokażcie swoje suknie cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika 555 Pokaż wiadomość
to poproszę o namiary na firme stanika
stanik un bra
z tego co zdążyłam się zorientować zazwyczaj lepiej brać o jeden rozmiar większy niż normalnie się nosi. Najlepiej jakbyś poszła do sklepu i się poradziła, a kupić w necie bo jest dużo taniej
generalnie jest ok, tylko trzeba dobrze przykleić
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2012-07-10 o 11:30
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-24 19:30:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.