Efekty biegania - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 08:59   #2041
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez perpedes Pokaż wiadomość
Babeczki, biegajcie! Każda z Was jest wstanie się przygotować do maratonu (skoro taka Katie Holmes w niedzielę potrafiła ukończyć maraton nowojorski)
http://film.interia.pl/galerie/wydar...e,611522,1,341

Biegam, biegam Dopiero od 3 miesiecy, ale jak to uzaleznia! Biegam prawie codziennie w fitness klubie. Perpedes powiedz, czy po 3 miesiacach bieganie przez ok. 35 minut w tempie 12,5 km na godzine to dobry wynik? Bardzo chcialabym moc biegac w takim tempie przez godzine. Jak myslisz , ile zajmie mi osiagniecie takiej formy?

Katie Holmes, hmmm, co powiesz o Pauli Radcliffe - 2:29, a niedawno urodzila coreczke (chyba 10 miesiecy temu). W sumie obie zasluguja na uznanie, w koncu Katie Holmes nie jest biegaczka tylko aktorka. 2 super-mamy
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 09:37   #2042
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Ja też uwielbiam bieganie! Chociaż często biegam przypadkiem, jak np. wychodzę z domu, bo często za późno wychodzę, i żeby zdążyć, muszę biec. Najbardziej lubię biegać po parku, tam jest czystsze powietrze, niż w mieście. Chociaż wzdłuz głownych ulic też mi się zdarza biegać Biegam już od podstawówki
__________________
"Dobrze się płynie tylko pod prąd, z prądem płyną śmieci"

Z. Herbert
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:26   #2043
perpedes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Biegam, biegam Dopiero od 3 miesiecy, ale jak to uzaleznia! Biegam prawie codziennie w fitness klubie. Perpedes powiedz, czy po 3 miesiacach bieganie przez ok. 35 minut w tempie 12,5 km na godzine to dobry wynik? Bardzo chcialabym moc biegac w takim tempie przez godzine. Jak myslisz , ile zajmie mi osiagniecie takiej formy?
Nie chcę ci e rozczarować, ale bieganie na bieżni mechanicznej czy elektrycznej różni się znacząco od zwykłej ścieżki biegowej na powietrzu. Kilku moich znajomych porównywało prędkość na bieżni i na powietrzy przy tym samym tempie biegu. Bieżnia pokazywała wyższą prędkość. Ergo: wybierz się na stadion 400m i pobiegaj 0.5h. Wtedy poznasz swoje prawdziwe możliwości. BTW ja na treningach biegam znacznie wolniej od Ciebie (9.5km/h) - na zawodach rozkręcam się do 14km/h, a biegam od kilku tysięcy kilometrów .

Cytat:
Napisane przez aaliyah
Katie Holmes, hmmm, co powiesz o Pauli Radcliffe - 2:29, a niedawno urodzila coreczke (chyba 10 miesiecy temu). W sumie obie zasluguja na uznanie, w koncu Katie Holmes nie jest biegaczka tylko aktorka. 2 super-mamy
O Pauli nie pisałem bo nie myślałem, że którakolwiek z Was ją zna. Poza tym z wynikiem Katie Holmes Każda może się zmierzyć, a o wyniku zbliżonym do Pauli to może marzyć jedynie kilkunastu(dziesięciu) facetów w Polsce i 2,3 Polki...
perpedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:27   #2044
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

JEstem pod wrazeniem Katie Holmes
Ale skoro swojego czasu Oprah przebiegla ten sam maraton to naprawde kazdy jest w stanie to zrobic.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:42   #2045
perpedes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Inni sławni, którzy ukończyli maraton:
http://abcnews.go.com/Entertainment/...Index=1&page=1
http://completerunning.com/archives/...athon-runners/
perpedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:48   #2046
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja mam w planie przebiec moj wroclawski,ale nie wiem czy do przyszlego roku zdarze sie przygotowac.poza tym kontuzja kolana daje mi sie we znaki.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 11:10   #2047
perpedes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Ja się zastanawiam czy na wiosnę pobiec we Wrocku czy w Hamburgu
perpedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 11:27   #2048
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez perpedes Pokaż wiadomość
Nie chcę ci e rozczarować, ale bieganie na bieżni mechanicznej czy elektrycznej różni się znacząco od zwykłej ścieżki biegowej na powietrzu. Kilku moich znajomych porównywało prędkość na bieżni i na powietrzy przy tym samym tempie biegu. Bieżnia pokazywała wyższą prędkość. Ergo: wybierz się na stadion 400m i pobiegaj 0.5h. Wtedy poznasz swoje prawdziwe możliwości. BTW ja na treningach biegam znacznie wolniej od Ciebie (9.5km/h) - na zawodach rozkręcam się do 14km/h, a biegam od kilku tysięcy kilometrów .
Heh, dzieki, ale nie odpowiedziales na moje pytanie Podalam ta predkosc nie po to zeby sie chwalic, ale po to zebys mial informacje o moich mozliwosciach obecnie Nie mam pojecia jek bieganie na biezni elektrycznej ma sie do biegania w terenie, ale jedno jest pewne - 100 razy bardziej wole bieznie Po pierwsze nie jestem uzalezniona od pogody a w Londynie gdzie mieszkam ciagle pada. Po drugie dopiero co mialam skomplikowana infekcje ucha i nie zaryzykuje biegania przy 10 stopniach i przewiania (ten kto mial zapalenia ucha wewnetrznego mnie zrozumie ). Poza tym co za przyjemnosc biegac w centrum pelnego smogu miasta... Bieganie traktuje jako odstresowywacz, hobby, sposob na sprawnosc. Nie zamierzalam sie z Toba porownywac Prosilam tylko o ocene postepow...

Cytat:
Napisane przez perpedes Pokaż wiadomość
O Pauli nie pisałem bo nie myślałem, że którakolwiek z Was ją zna. Poza tym z wynikiem Katie Holmes Każda może się zmierzyć, a o wyniku zbliżonym do Pauli to może marzyć jedynie kilkunastu(dziesięciu) facetów w Polsce i 2,3 Polki...
Ja slyszalam o Pauli wielokrotnie.

Dla mnie w bieganiu chodzi przede wszystkim o mierzenie sie samemu ze soba, ze swoimi wlasnymi ograniczeniami. Gdybym miala porownywac sie z kimkolwiek innym nigdy nie znalazlabym w sobie motywacji. Biegam bo lubie, bo chce byc sprawna i zdrowa, wreszcie - biegam zeby kazdego dnia byc ociupinke lepsza w tym, dla wlasnej satysfakcji.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:04   #2049
MAREA SHAPIRO
Raczkowanie
 
Avatar MAREA SHAPIRO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Heh, dzieki, ale nie odpowiedziales na moje pytanie Podalam ta predkosc nie po to zeby sie chwalic, ale po to zebys mial informacje o moich mozliwosciach obecnie Nie mam pojecia jek bieganie na biezni elektrycznej ma sie do biegania w terenie, ale jedno jest pewne - 100 razy bardziej wole bieznie Po pierwsze nie jestem uzalezniona od pogody a w Londynie gdzie mieszkam ciagle pada. Po drugie dopiero co mialam skomplikowana infekcje ucha i nie zaryzykuje biegania przy 10 stopniach i przewiania (ten kto mial zapalenia ucha wewnetrznego mnie zrozumie ). Poza tym co za przyjemnosc biegac w centrum pelnego smogu miasta... Bieganie traktuje jako odstresowywacz, hobby, sposob na sprawnosc. Nie zamierzalam sie z Toba porownywac Prosilam tylko o ocene postepow...



Ja slyszalam o Pauli wielokrotnie.

Dla mnie w bieganiu chodzi przede wszystkim o mierzenie sie samemu ze soba, ze swoimi wlasnymi ograniczeniami. Gdybym miala porownywac sie z kimkolwiek innym nigdy nie znalazlabym w sobie motywacji. Biegam bo lubie, bo chce byc sprawna i zdrowa, wreszcie - biegam zeby kazdego dnia byc ociupinke lepsza w tym, dla wlasnej satysfakcji.
Hej ja tez biegam londku i tez na biezni z tego samego powodu..strach przed przeziebieniem pobiegu mam cala glowe mokrutkg i nawet w lecie wylazily mi wezly chlonne na szyi u podstawy czaszki ale kocham lato slonce i las biezni nie lubie..aby do marca...
MAREA SHAPIRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:11   #2050
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

A ja dziewczyny koncze z bieganiem na ten rok, dzis pada u mnei snieg, do zobaczenia wiosna
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:23   #2051
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez perpedes Pokaż wiadomość

Błąd. Jesienią i zimą nie należy się ubierać przesadnie cieplej. Zasada jest taka. Przed wyjściem na trening patrzymy na termometr i do temperatury dodajemy 10 st. C. Wtedy ubieramy sie na taka temperaturę.
np: Na dworze jest -5st.C to ubieramy się na +5st.C.
Jak się ubrać? Jesienią-zimą ubieram:
buty + leginsy + t-shirt + kurtkę (cieniutką) biegową + czapka (no i bieliznę).

Nie chodziło mi o naubieraniu się na cebulke, itp. ;] Chodzilo mi własnie o taki stroj jaki podałes
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 12:30   #2052
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez MAREA SHAPIRO Pokaż wiadomość
Hej ja tez biegam londku i tez na biezni z tego samego powodu..strach przed przeziebieniem pobiegu mam cala glowe mokrutkg i nawet w lecie wylazily mi wezly chlonne na szyi u podstawy czaszki ale kocham lato slonce i las biezni nie lubie..aby do marca...
Marea a gdzie w Londynie mieszkasz? Moze na wiosne pobiegamy razem I do jakiego klubu nalezysz?

Ja mam identyczny problem z wezlami chlonnymi i poceniem sie...dlatego bardzo jestem na tym punkcie wyczulona.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:36   #2053
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja zamiast kurtki mam bluzę od dresu, mam nadzieję, że ubrana na krótki rękawek będzie w sam raz
nie będę w takim razie osiadać zimą na laurach i będę biegać, chociaż kawałek codziennie, obieuję

przepraszam, że ciągle o coś pytam, ale powiedzcie mi jeszcze, czy bieganie po betonie (chodniku, ulicy) jest mocno niewzskazane?
Teraz biegam po puszczy kozienieckiej, ale za niedługo wracam do Poznania, a tam beton rządzi, przynajmniej w mojej okolicy i nie zawsze starczy mi czasu, żeby jeszcze po pracy jechać do lasku marcelińskiego...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:40   #2054
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
ja zamiast kurtki mam bluzę od dresu, mam nadzieję, że ubrana na krótki rękawek będzie w sam raz
nie będę w takim razie osiadać zimą na laurach i będę biegać, chociaż kawałek codziennie, obieuję

przepraszam, że ciągle o coś pytam, ale powiedzcie mi jeszcze, czy bieganie po betonie (chodniku, ulicy) jest mocno niewzskazane?
Teraz biegam po puszczy kozienieckiej, ale za niedługo wracam do Poznania, a tam beton rządzi, przynajmniej w mojej okolicy i nie zawsze starczy mi czasu, żeby jeszcze po pracy jechać do lasku marcelińskiego...

bieganie po betonie jest troszke niefizjologiczne,poniewaz bardziej obicaza stawy kolanowe i nie tylko.ale jesli masz dobre buty,to nie jest tragicznie.jednak powinno sie biegac po miekkim podlozu,po tartanie lub trawie

blackmagicone a skad jestes? jesli mozna wiedziec
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:11   #2055
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Z Łodzi
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:38   #2056
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez blackmagicone Pokaż wiadomość
Z Łodzi
i snieg u Was pada,dlatego nie biegasz ?
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 15:37   #2057
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

hehe, no wlasnie dlatego
A ten snieg to serio pada Podziwiam was dziewczyny, ja jak nie jest cieplo, to z domu ani rusz, tym bardziej biegac No chyba ze jest taka ladna mrozna zima, to spacery wtedy mile widziane!
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:34   #2058
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Hej biegaczki i biegacze
Ja wczoraj juz 40 minutek zrobilam ale jestem zadowooolona hi hi
L- krnityna wydaje sie byc pomocna
U mnie fajna pogoda w sam raz na bieganie , za godzinke wybiegam z domu
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:50   #2059
perpedes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Heh, dzieki, ale nie odpowiedziales na moje pytanie Podalam ta predkosc nie po to zeby sie chwalic, ale po to zebys mial informacje o moich mozliwosciach obecnie
Ok, mea culpa. Dokładaj co tydzień 5 minut to 5-6 tygodniach dobijesz do 1h biegu. Nie mam sensu szybciej na siłę zwiększać dysansu, bo możesz sie przetrenować.
Cytat:
Napisane przez aaliyah
Nie zamierzalam sie z Toba porownywac Prosilam tylko o ocene postepow...
Jeśli odniosłaś wrażenie typu: "Z kim Ty próbujesz się porównaywać!" to zapewniam Cię, że nie miałem takiego zamiaru.
Cytat:
Napisane przez aaliyah
Ja slyszalam o Pauli wielokrotnie.
Nie dziwota, skoro mieszkasz w Londynie - europejskiej stolicy biegania.

Cytat:
Napisane przez aaliyah
Dla mnie w bieganiu chodzi przede wszystkim o mierzenie sie samemu ze soba, ze swoimi wlasnymi ograniczeniami. Gdybym miala porownywac sie z kimkolwiek innym nigdy nie znalazlabym w sobie motywacji. Biegam bo lubie, bo chce byc sprawna i zdrowa, wreszcie - biegam zeby kazdego dnia byc ociupinke lepsza w tym, dla wlasnej satysfakcji.
Bravo! I o to chodzi! Run4Fun!

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
przepraszam, że ciągle o coś pytam, ale powiedzcie mi jeszcze, czy bieganie po betonie (chodniku, ulicy) jest mocno niewzskazane?
Jak będziesz miała buty (dobrane do twojego typu stopy) z dobrą amortyzacją to nie ma obawy. Jeśli dodatkowo wzmocnisz mięśnie czworogłowe uda (odpowiedzialne również za prawidłowe trzymanie rzepki, przez co nie jest nadmiernie eksploatowana podczas biegu po twardym) to już zupełnie bez obaw. Poza tym kobiety mają trochę mniej problemów z kolanami - z reguły ważą o połowę mniej od facetów
perpedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 17:37   #2060
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez blackmagicone Pokaż wiadomość
hehe, no wlasnie dlatego
A ten snieg to serio pada Podziwiam was dziewczyny, ja jak nie jest cieplo, to z domu ani rusz, tym bardziej biegac No chyba ze jest taka ladna mrozna zima, to spacery wtedy mile widziane!
Mi się teraz o niebo lepiej biega niż latem... te włosy klejące się do twarzy usmarowanej filtrem... brrr plus ryzuko udarów... Teraz jest mi dużo przyjeniej tylko ubrać się trzeba solidnie - ja mam czapkę, która chroni czoło, skronie i uszy, swetr z golfem a na to wszystko jeszcze sam golfik (- polecam, można to zrobić ze starej nogawki albo usztrykować samemu) i teraz nic mnie nie przewieje . A na dole to już lżej - spodnie dresowe, bawiełniana koszulka (jakoś nie mam przekonania do sztucznych tkanin). Na górę nieprzewiewną ortalionową bluzę z zapięciem pod szyję.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:47   #2061
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

hair zgadzam sie z Toba mi sie teraz tez biega duzo lepiej niz w lecie.
wlasnie wrocilam z trasy,40 minutek z moim TŻ'etem jestem z niego bardzo dumna,bo ja juz bardzo dlugo biegam,ale on w sumie niedawno zaczal i wiem ile mu to jeszcze trudnosci sprawia.

a poza tym chyba podejme meska decyzje,zeby sie przygotowac do wroclawskiego maratonu ...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:55   #2062
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Mnie też chyba skusiliście ... maroton pewnie za jkieś dwa trzy lata przy moich postępach, ale przynajmniej bedzie co wnukom opowiadać!
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 18:31   #2063
mala18212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
GG do mala18212
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Żeby wziąć udział w maratonie to trzeba być pełnoletnim?
__________________
Memento Mori...
mala18212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 18:57   #2064
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez mala18212 Pokaż wiadomość
Żeby wziąć udział w maratonie to trzeba być pełnoletnim?
z tego co sie orientuje to nie
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:25   #2065
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez perpedes Pokaż wiadomość
Ok, mea culpa. Dokładaj co tydzień 5 minut to 5-6 tygodniach dobijesz do 1h biegu. Nie mam sensu szybciej na siłę zwiększać dysansu, bo możesz sie przetrenować.Jeśli odniosłaś wrażenie typu: "Z kim Ty próbujesz się porównaywać!" to zapewniam Cię, że nie miałem takiego zamiaru.Nie dziwota, skoro mieszkasz w Londynie - europejskiej stolicy biegania.

Bravo! I o to chodzi! Run4Fun!
Dzieki za odpowiedz Perpedes Bede meldowac o postepach.

Pytalam Ciebie bo widze, ze sie znasz na tym i z gory dziekuje jesli bedziesz uprzejmy odpowiedziec na moje przyszle pytania (jesli sie pojawia).
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:32   #2066
perpedes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez mala18212 Pokaż wiadomość
Żeby wziąć udział w maratonie to trzeba być pełnoletnim?
Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
z tego co sie orientuje to nie
Uczestnik maratonu musi być pełnoletni. Jest to warunek absolutnie konieczny.
perpedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 19:51   #2067
mala18212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
GG do mala18212
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Aha, dzięki
__________________
Memento Mori...
mala18212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 20:09   #2068
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez perpedes Pokaż wiadomość
Uczestnik maratonu musi być pełnoletni. Jest to warunek absolutnie konieczny.
sorry zmylilo mnie zdjecie na ktorym byly dzieci,ale pewnie to byl jakis bieg.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 20:22   #2069
perpedes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
sorry zmylilo mnie zdjecie na ktorym byly dzieci,ale pewnie to byl jakis bieg.
Pewnie chodziło Tobie o MiniMaraton organizowany zresztą we Wrocławiu.
perpedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:50   #2070
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez perpedes Pokaż wiadomość
Pewnie chodziło Tobie o MiniMaraton organizowany zresztą we Wrocławiu.
zapewne tak wlasnie bylo
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 11:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.